Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Råslättsspelen
Antal starter / Total entries: 66 Printed: 2019-07-18 20:04
Antal individer / Total persons: 52
 
M 100m 6
Petter Gustafsson 94 IK Hakarpspojkarna
Victor Akande 02 Hovslätts IK
Oskar Bengtsson 02 IF Udd
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Mahdi Ahmadi 01 IFK Växjö
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro
 
M 200m 4
Petter Gustafsson 94 IK Hakarpspojkarna
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Gabriel Vikic 02 Visby IF Gute FIK 23.39
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
 
M 400m 3
Antonio Dawit 93 Hovslätts IK
Kevin Bodén 02 Motala AIF
Gabriel Vikic 02 Visby IF Gute FIK
 
M 1500m 2
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
Abraham Nguse Tesfay 88 IK Sisu
 
M 400m häck 3
Johan Claeson 01 Linköpings GIF
Anton Bertilsson 99 IFK Växjö
Hampus Widlund 93 IFK Växjö
 
M Höjd 1
Simon Wiklund 99 IK Wilske
 
M Stav 2
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
 
M Längd 2
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro
 
M Diskus 2
Danijel Mileknovic 01 FIF Gnistan
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
 
M Spjut 2
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Abbas Taheri Nilsson 97 IFK Växjö
 
M35 1500m 0
 
K 100m 9
Elina Gunnarsson 94 Hovslätts IK
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Jenny Urberg 03 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
 
K 200m 5
Ella Axen 03 Hovslätts IK
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Elise Malmberg 95 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
 
K 400m 3
Ida Rosjö 04 IK Hakarpspojkarna
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
 
K 1500m 2
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Ida Rosjö 04 IK Hakarpspojkarna
 
K 400m häck 0
 
K Höjd 2
Thyra Melander 01 IK Hakarpspojkarna
Vendela Oltmans 01 Hovslätts IK
 
K Stav 6
Tilda Fischer 02 Habo Friidrott 04
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI
Ellen Olsson 97 Wärnamo SK
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Sophie Olsson 99 IFK Växjö
 
K Längd 6
Maja Pettersson 02 FIF Gnistan
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
K Diskus 5
Agnes Klaesson 03 Hovslätts IK
Hanna Erlandsson 90 Hovslätts IK
Olivia Fritz 01 IK Sisu
Enny Björk 01 IFK Växjö
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
K Spjut 1
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
K35 1500m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248