Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Trekungamötet
Antal starter / Total entries: 855 Printed: 2019-07-18 19:26
Antal individer / Total persons: 345
 
M 100m 8
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Patrik Hägg 72 Hälle IF 12.43
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lars Diechle 69 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Alexander Hult 96 KFUM Örebro 11.15
 
M 300m 2
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Patrik Hägg 72 Hälle IF
 
M 600m 5
Erik Framme 73 Hälle IF 1.39
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF
Erik Roos 77 Mölndals AIK 1.32
Johan Lamm 98 Mölndals AIK 50/1:54
Jakob Zäll 01 Ängelholms IF 1.29
 
M Höjd 2
Arvid Ryberg 98 IF Göta Karlstad 2,08
Sören Pauli 01 Ullevi FK
 
M Längd 6
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lars Diechle 69 Ullevi FK
Andreas Carlsson 95 IK Ymer 7,53
Rashid Al-Suwaidi 01 Aspire Qatar
 
M Tresteg 3
Eric Persson 63 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Favour Chidison 01 Ullevi FK
 
M Kula 0
 
P17 100m 6
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Frank Nissen 03 IF Kville
Anton Essén 03 IK Orient
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
 
P17 300m 4
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Carl Hermansson 03 Bohus IF 42,59
 
P17 600m 1
David Johansson 03 Hälle IF
 
P17 Höjd 2
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 178
William Peiro 03 Täby IS 1.70
 
P17 Längd 8
Frank Nissen 03 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
William Peiro 03 Täby IS 5.62
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Tresteg 7
Gustav Tartu 02 IF Kville
William Peiro 03 Täby IS
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Aman Basheer 02 Aspire Qatar
Khalid Abdelhady 02 Aspire Qatar
 
P17 Kula 3
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
 
P15 80m 4
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
 
P15 300m 3
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Philip Frick 04 Örgryte IS
 
P15 600m 4
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 1.36.80
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Philip Frick 04 Örgryte IS
 
P15 Höjd 4
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Håkon Wiig 04 Aremark IF
 
P15 Längd 1
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
 
P15 Tresteg 7
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Håkon Wiig 04 Aremark IF
 
P15 Kula 1
Håkon Wiig 04 Aremark IF
 
P14 80m 7
Max Persson 05 Mölndals AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 300m 1
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
 
P14 600m 1
Max Persson 05 Mölndals AIK
 
P14 Höjd 4
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Längd 8
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 3
Leo Bergman 06 Brattås CK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P13 200m 5
Leo Bergman 06 Brattås CK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P13 600m 1
Kevin Ellison 06 IF Kville
 
P13 Höjd 2
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P13 Längd 4
Leo Bergman 06 Brattås CK
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Love Sandén 06 Ullevi FK
Erik Ekström Schubach 06 Bohus IF
 
P13 Kula 2
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Love Sandén 06 Ullevi FK
 
P12 60m 9
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Jamie Dalin 07 Kongahälla AIK
Manfred Strinnholm 07 Kongahälla AIK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
 
P12 200m 6
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Jamie Dalin 07 Kongahälla AIK
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
 
P12 600m 9
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Elias Eliasson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK 1,45,46
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
Viggo Liljegren 07 Hönö IS
 
P12 Höjd 5
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
Loke Nilsson 07 Bohus IF
 
P12 Längd 9
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Jamie Dalin 07 Kongahälla AIK
Manfred Strinnholm 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Tobias Torgersson 07 Hönö IS
Viggo Liljegren 07 Hönö IS
 
P12 Kula 6
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Manfred Strinnholm 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Viggo Liljegren 07 Hönö IS
 
P11 60m 11
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF 9. 36
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK
 
P11 200m 9
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Adam Ellison 08 IF Kville
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK
 
P11 600m 5
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Adam Ellison 08 IF Kville
Anton Schöön 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF 2:01
 
P11 Höjd 12
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Lotus Berglund 08 IF Kville
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Anton Schöön 08 Mölndals AIK
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI 1,10
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK
Melker Holgersson 10 Bohus IF
 
P11 Längd 10
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Lotus Berglund 08 IF Kville
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF 4,29
Simon Gustafsson 08 Trollhättan FIK
 
P11 Kula 6
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Adam Ellison 08 IF Kville
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
 
P10 60m 8
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Victor Hansson 09 IF Rigor
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Samuel Odenslätt Stenström 09 Hönö IS
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P10 200m 9
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Victor Hansson 09 IF Rigor
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Elis Rydell 09 Hönö IS
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P10 600m 3
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Wille Hedström 09 Sävedalens AIK
Emil Gamberg 09 Bohus IF
 
P10 Längd 8
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Victor Hansson 09 IF Rigor
Elis Rydell 09 Hönö IS
Samuel Odenslätt Stenström 09 Hönö IS
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P10 Kula 5
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elis Rydell 09 Hönö IS
Samuel Odenslätt Stenström 09 Hönö IS
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P10 Boll 6
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Alexander Andersson 09 Kongahälla AIK
Elis Rydell 09 Hönö IS
Samuel Odenslätt Stenström 09 Hönö IS
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P9 60m 13
André Spovell 10 Kongahälla AIK
Isak Lindberg 10 Kongahälla AIK
Oskar Nilsson 10 Kongahälla AIK 10,73
Herman Judinsson 10 IF Kville
Joel Morén 10 IF Kville
Måns Eliasson 10 IF Kville
Kasper Lessner Sveen 10 Majornas IK
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Erik Larsson 10 Hönö IS
Walter Forsberg 10 Hönö IS
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P9 600m 6
Isak Lindberg 10 Kongahälla AIK
Måns Eliasson 10 IF Kville
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P9 Längd 13
André Spovell 10 Kongahälla AIK
Isak Lindberg 10 Kongahälla AIK
Oskar Nilsson 10 Kongahälla AIK
Herman Judinsson 10 IF Kville
Joel Morén 10 IF Kville
Måns Eliasson 10 IF Kville
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Erik Larsson 10 Hönö IS
Walter Forsberg 10 Hönö IS
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P9 Kula 5
André Spovell 10 Kongahälla AIK
Isak Lindberg 10 Kongahälla AIK
Herman Judinsson 10 IF Kville
Kasper Lessner Sveen 10 Majornas IK
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P9 Boll 9
André Spovell 10 Kongahälla AIK
Isak Lindberg 10 Kongahälla AIK
Oskar Nilsson 10 Kongahälla AIK
Herman Judinsson 10 IF Kville
Joel Morén 10 IF Kville
Kasper Lessner Sveen 10 Majornas IK
Sigge Gustafsson 10 Trollhättan FIK
Melker Holgersson 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P8 60m 4
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
Jay Johansson 11 Kongahälla AIK
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
 
P8 600m 4
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
Jay Johansson 11 Kongahälla AIK
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
 
P8 Längd 4
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
Jay Johansson 11 Kongahälla AIK
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
 
P8 Kula 1
Jay Johansson 11 Kongahälla AIK
 
P8 Boll 4
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
Jay Johansson 11 Kongahälla AIK
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
 
P7 60m 3
Joel Ellison 12 IF Kville
Noah Fredin 13 Lidköpings IS
Sigge Lind 13 Tingbergs AIS
 
P7 600m 2
Joel Ellison 12 IF Kville
Kristoffer Sahlström 12 IF Rigor
 
P7 Längd 3
Joel Ellison 12 IF Kville
Noah Fredin 13 Lidköpings IS
Sigge Lind 13 Tingbergs AIS
 
P7 Kula 0
 
P7 Boll 1
Sigge Lind 13 Tingbergs AIS
 
K 100m 8
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad 14,13
Anna Logg 78 Hälle IF 14,68
Weronica Hägg 74 Hälle IF 14.65
Caroline Larsson 93 Hässelby SK
Cecilia Nesser 76 Mölndals AIK
Linnéa Mossberg 99 IK Orient
Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS
Desirée Lindén 76 Ullevi FK
 
K 300m 5
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Anna Logg 78 Hälle IF
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF
Weronica Hägg 74 Hälle IF
Ulla  Littenheim 47 Uddevalla IS
 
K 600m 6
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 Göteborgs KIK
Tilda Knauer 03 Hälle IF 1.37,50
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,44.60
 
K Höjd 1
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
K Längd 3
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Karoline Jaeger 01 Aremark IF
 
K Tresteg 3
Fatima Koné 99 Mölndals AIK 12,84
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Karoline Jaeger 01 Aremark IF
 
K Kula 1
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
 
F17 100m 10
Ida Elmén 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS
Henriette Jaeger 03 Aremark IF
 
F17 300m 3
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Henriette Jaeger 03 Aremark IF
 
F17 600m 1
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF
 
F17 Höjd 1
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
 
F17 Längd 4
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS
 
F17 Tresteg 4
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Alma Helander 02 Sävedalens AIK
Sofia Ensberg 02 Sävedalens AIK
 
F17 Kula 5
Linnea Persson 03 IFK Göteborg 11,31
Ida Elmén 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Henriette Jaeger 03 Aremark IF
 
F15 80m 16
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Ida Thörsman 04 IF Kville
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Klara Hillman 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Bea Vold Johannesson 04 IFK Sunne FK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
 
F15 300m 7
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg
Ida Thörsman 04 IF Kville
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 45.0
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Klara Hillman 04 IF Rigor
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F15 600m 3
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F15 Höjd 8
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 1,57
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F15 Längd 13
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 5,46
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
 
F15 Tresteg 12
Filippa Couture 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 11,33
Alma Olsson 04 IF Rigor
Klara Hillman 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
 
F15 Kula 5
Bea Vold Johannesson 04 IFK Sunne FK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS 13,52
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
 
F14 80m 6
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Kellie Tran 05 IK Ymer
 
F14 300m 4
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
 
F14 600m 3
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Emma Norrman 05 Bohus IF
 
F14 Höjd 5
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Filippa Couture 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ebba Halling 05 Örgryte IS
 
F14 Längd 12
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Thea Johansson 05 IF Kville
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Kellie Tran 05 IK Ymer
Emma Norrman 05 Bohus IF
 
F14 Kula 4
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 11.30
Jeriel Kabongo 05 Ullevi FK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
 
F13 60m 13
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 9,29
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 8.74
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 200m 12
Sabina Kern 06 Brattås CK
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Nelly Elned 06 Hälle IF 28.60
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI 33,08
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Emma Wendel 06 Bohus IF
 
F13 600m 3
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 1.48.05
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 1:54.00
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
 
F13 Höjd 8
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Agnes Aderstedt 06 IK Ymer
Matilda Svenkvist 06 IK Ymer
Emma Wendel 06 Bohus IF
 
F13 Längd 16
Sabina Kern 06 Brattås CK
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Signe Aderstedt 06 IK Ymer
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Kula 5
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Alice Tartu 06 IF Kville
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 60m 15
Elin Andersson 07 Brattås CK
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Susanna Heuman 07 IF Rigor
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
Elin Björkqvist 07 Hönö IS
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
 
F12 200m 11
Elin Andersson 07 Brattås CK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
Tova Karlsson 07 Hönö IS 30,49
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 600m 7
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Elsa Svantesson 07 Mölndals AIK
Elin Björkqvist 07 Hönö IS
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,49.03
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 Höjd 6
Elin Andersson 07 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,24
 
F12 Längd 20
Elin Andersson 07 Brattås CK
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Saga Fredriksson 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 3,88
Susanna Heuman 07 IF Rigor
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Noa Lind 07 Tingbergs AIS
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
Amanda Tran 07 IK Ymer
Elin Björkqvist 07 Hönö IS
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,49
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 Kula 6
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS 10,91
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 60m 17
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Cornelia Jonsson 08 Kongahälla AIK
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Izabella Björkman 08 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Noelle Rafaa 08 Ullevi FK
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 200m 13
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Cornelia Jonsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 600m 13
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Cornelia Jonsson 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Ann Zheng 08 Mölndals AIK
Linnea Walfridson 08 Mölndals AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Helmi Rydell 08 Hönö IS
 
F11 Höjd 11
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Cornelia Jonsson 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Helmi Rydell 08 Hönö IS
 
F11 Längd 22
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Cornelia Jonsson 08 Kongahälla AIK
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Ann Zheng 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK 4,61
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Linnea Walfridson 08 Mölndals AIK
Matilda Litzell 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Hillevi Anundby 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Noelle Rafaa 08 Ullevi FK
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 Kula 7
Cornelia Jonsson 08 Kongahälla AIK
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Liiv Björk 08 Kongahälla AIK
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Evelina Olsson 08 IFK Sunne FK
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F10 60m 16
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Agnes Ytterberg 09 Kongahälla AIK
Isabella Jonsson 09 Kongahälla AIK
Linnea Berglund 09 Kongahälla AIK
Louise Berg 09 Kongahälla AIK
Meja Vegelius 09 Kongahälla AIK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Evelina Sundström 09 Mölndals AIK
Hanna Salberg 09 Mölndals AIK
Selin Alici 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 200m 15
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Isabella Jonsson 09 Kongahälla AIK
Louise Berg 09 Kongahälla AIK
Rebecka Friberg 09 Kongahälla AIK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Ebba Renholm 09 Mölndals AIK
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK
Ella Gross 09 Mölndals AIK
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK
Hanna Salberg 09 Mölndals AIK
Ellen Eliasson 09 IF Rigor
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F10 600m 6
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Isabella Jonsson 09 Kongahälla AIK
Linnea Berglund 09 Kongahälla AIK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
 
F10 Längd 18
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Agnes Ytterberg 09 Kongahälla AIK
Isabella Jonsson 09 Kongahälla AIK
Linnea Berglund 09 Kongahälla AIK
Louise Berg 09 Kongahälla AIK
Meja Vegelius 09 Kongahälla AIK
Rebecka Friberg 09 Kongahälla AIK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Ebba Renholm 09 Mölndals AIK
Ella Gross 09 Mölndals AIK
Evelina Sundström 09 Mölndals AIK
Vera Fagerström 09 Mölndals AIK
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 Kula 7
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Isabella Siering 09 IFK Göteborg
Agnes Ytterberg 09 Kongahälla AIK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F10 Boll 5
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Agnes Ytterberg 09 Kongahälla AIK
Judit Markhede 09 Majornas IK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 60m 14
Ella Jonsén 10 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Maja Kolmodin 10 IF Kville
Molly Eriksson 10 IF Kville
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Lova Hull 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Noomi Mönhage 10 Ulricehamns FK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Ella Andréasson 10 Hönö IS
Linn Johannesson 10 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10,02
Astrid Frick 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
 
F9 600m 7
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Ella Andréasson 10 Hönö IS
Linn Johannesson 10 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 2,08.79
Molly Eliasson 10 Bohus IF
 
F9 Längd 13
Ella Jonsén 10 IF Kville
Maja Kolmodin 10 IF Kville
Molly Eriksson 10 IF Kville
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Lova Hull 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Noomi Mönhage 10 Ulricehamns FK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Ella Andréasson 10 Hönö IS
Linn Johannesson 10 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,39
Astrid Frick 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
 
F9 Kula 7
Ella Jonsén 10 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Maja Kolmodin 10 IF Kville
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Linn Johannesson 10 Hönö IS
Astrid Frick 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
 
F9 Boll 11
Ella Jonsén 10 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Maja Kolmodin 10 IF Kville
Molly Eriksson 10 IF Kville
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Lova Hull 10 Sävedalens AIK
Nicoline Barenfeld 10 Sävedalens AIK
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 18,23
Astrid Frick 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
 
F8 60m 8
Astrid Lugner 11 Kongahälla AIK
Ebba Johansson 11 Kongahälla AIK
Stina Carlsson 11 Kongahälla AIK
Elin Berglund 11 IF Kville
Junie Hwatz 11 IF Kville
Minna Moberg Madsen 11 Linköpings GIF
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F8 600m 4
Ebba Johansson 11 Kongahälla AIK
Junie Hwatz 11 IF Kville
Tuva Brolin 11 IF Kville
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F8 Längd 10
Astrid Lugner 11 Kongahälla AIK
Ebba Johansson 11 Kongahälla AIK
Stina Carlsson 11 Kongahälla AIK
Vera Kärnebro 11 Kongahälla AIK
Elin Berglund 11 IF Kville
Junie Hwatz 11 IF Kville
Tuva Brolin 11 IF Kville
Minna Moberg Madsen 11 Linköpings GIF
Natasha Ljungberg 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F8 Kula 6
Astrid Lugner 11 Kongahälla AIK
Stina Carlsson 11 Kongahälla AIK
Elin Berglund 11 IF Kville
Tuva Brolin 11 IF Kville
Minna Moberg Madsen 11 Linköpings GIF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F8 Boll 5
Astrid Lugner 11 Kongahälla AIK
Elin Berglund 11 IF Kville
Tuva Brolin 11 IF Kville
Minna Moberg Madsen 11 Linköpings GIF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 60m 6
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Tove Fredin 12 Lidköpings IS 10:86
Tilde Mönhage 13 Ulricehamns FK
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Mira Glittsjö Dahl 12 Bohus IF
 
F7 600m 1
Mira Glittsjö Dahl 12 Bohus IF
 
F7 Längd 4
Tove Fredin 12 Lidköpings IS 3,12
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Mira Glittsjö Dahl 12 Bohus IF
 
F7 Kula 4
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Lo Eliasson 12 Bohus IF
Mira Glittsjö Dahl 12 Bohus IF
 
F7 Boll 3
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Amanda Suraiya 12 Bohus IF
Mira Glittsjö Dahl 12 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248