Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stafett-SM
Antal starter / Total entries: 365 Printed: 2019-06-20 16:21
Antal individer / Total persons: 98
 
M 4 x 100m 14
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Helsingborg, IFK 1 IFK Helsingborg
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Elijah Mensah -90
Filip Pestic -94
Grigorios Kyriakoudis -97
Olle Forslin -93
Malmö AI 1 Malmö AI
Jean Christian Zirignon -95
Austin Hamilton -97
Kasper Kadestål -99
Thobias Nilsson Montler -96
Malmö AI 2 Malmö AI
Douglas Hellbratt -95
Max Hrelja -98
Amadou Sussuho -95
Sebastian Kadestål -96
Malmö AI 3 Malmö AI
Anton Levin
Caleb Conable
Max Rosquist Larsson
James Gaudiello
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Elias Martinsson-97
Filip Schwartz-98
Tarley Allison-97
Felix Svensson-97
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
André Drummond -90
Marvin Tay -90
Dennis Leal -94
Odain Rose -92
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Upsala IF 1 Upsala IF
Julian Gabert-86
Isak Lindbom-91
Oskar Motta-98
Isak Andersson-96
Västerås FK 1 Västerås FK
Tim Singwandeewised-02
Rickard Willman-94
Jonathan Kjellén-00
Jakob Dalenbring-
KFUM Örebro 1 KFUM Örebro
Örgryte IS 1 Örgryte IS
Athletics 24Seven SK 1 Athletics 24Seven SK
Dennis Melander -95
Alexander Andersson -94
Alexander Brorsson -90
Hannes Kvist Wirdmo -94
 
M 4 x 400m 5
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Grigorios Kyriakoudis -97
Dennis Forsman -95
Filip Pestic -94
Elijah Mensah -90
Malmö AI 1 Malmö AI
Nick Ekelund Arenander -89
Anton Sigurdsson -96
Viktor Bondesson -98
Simon Martinsson -01
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Upsala IF 1 Upsala IF
Isak Lindbom-91
Björn Seifert-96
Albert Nygren-01
Isak Andersson-96
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
M 4 x 800m 6
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Anton Axelsson -01
Max Bechtel -01
Gustav Berlin -95
Elmar Engholm -92
Hässelby SK, 2 Hässelby SK
Erik Djurberg -97
Axel Djurberg -99
Anton Persson -96
Rickard Gunnarsson -91
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Johan Lamm-98
Sebastian Nilsson-98
Alexander Nilsson-95
Simon Wallenlind-97
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Daniel Gleimar -92
Ben Musore -90
Alexander Holmblad -94
Estifanos Faid -92
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Ullevi FK 1 Ullevi FK
 
M 4 x 1500m 11
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Axel Djurberg -99
Andreas Jansson -96
Elmar Engholm -92
Rickard Gunnarsson -91
Hässelby SK, 2 Hässelby SK
Gustav Berlin -95
Andreas Åhwall -89
Anton Persson -96
Erik Djurberg -97
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Kalle Berglund -96
Emil Danielsson -97
John Foitzik -91
Johan Walldén -87
Spårvägens FK 2 Spårvägens FK
Alexander Holmblad -94
Gustav Nordling -97
Estifanos Faid -92
Daniel Gleimar -92
Spårvägens FK 3 Spårvägens FK
Anders Fox -95
Jon Cleghorn -90
Ben Musore -90
Samuel Eriksson-Lidbrink -99
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Ullevi FK 1 Ullevi FK
IFK Umeå 1 IFK Umeå
Robin Rohlén -90
Alexander Persson -89
Ludvig Werkmäster -92
Patrik Wikström -92
Västerås FK 1 Västerås FK
Albin Wallenius-03
Efrem Brhane-94
Hassan Abdiqadir-01
Magnus Wallenius-73
Roslagen, LK 1 M22 LK Roslagen
 
M22 4 x 100m 4
Malmö AI 1 Malmö AI
Albert Nurmi -01
Max Hrelja -98
Caleb Conable -01
Max Rosquist-Larsson -01
Malmö AI 2 Malmö AI
James Gaudiello -98
Markus Ögren -98
Kidus Getahun -98
Daniel Persson -98
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Elias Martinsson-97
Filip Schwartz-98
Tarley Allison-97
Felix Svensson-97
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
M22 3 x 400m 7
Huddinge AIS, 1 M22 Huddinge AIS
IFK Lidingö 3 IFK Lidingö
Axel Alness-Borg -98
Jesper Rilegård -98
Fredrik Lorentzon -97
Malmö AI 1 Malmö AI
Markus Ögren -98
Simon Martinsson -01
Albert Nurmi -01
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Ärla IF, 1 M22 Ärla IF
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
M22 3 x 800m 10
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Erik Djurberg -97
Axel Djurberg -99
Yassin Abdi -99
Leo Bastien -00
IFK Lidingö 3 IFK Lidingö
Axel Alness-Borg -98
Olof Silvander -99
Heshlu Andemariam -97
Ludvig Johansson -98
Malmö AI 1 Malmö AI
Abubakar Abdullahi
Warsame Doley
Daniel Lundborg
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Johan Lamm-98
Sebastian Nilsson-98
Daniel Eriksson-97
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Jesper Sjölund -99
Tobias Eknor -00
Samuel Eriksson- Lidbrink -99
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Ärla IF, 2 M22 Ärla IF
 
P19 4 x 100m 9
Göta Karlstad, IF 1 IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1 P19 IFK Göteborg
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Ahmed Bahaa -00
Martin Hagberg -01
Carl af Forselles -01
Tobias Solberg -01
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Lukas Guerrero -00
William Gardell -01
Anton Sjölund -01
Sidrak Afework -01
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Örgryte IS 1 Örgryte IS
AIK Friidrott 2 p19100 AIK Friidrott 42.98
 
P19 Stafett 1000m 9
Göta Karlstad, IF 1 IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1 P19 IFK Göteborg
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Ahmed Bahaa -00
Martin Hagberg -01
Gustav Gahne -01
Carl af Forselles -01
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Lukas Guerrero -00
William Gardell -01
Anton Sjölund -01
Sidrak Afework -01
Turebergs FK 1 Turebergs FK
KFUM Örebro 1 KFUM Örebro
KFUM Örebro 2 KFUM Örebro
Örgryte IS 1 Örgryte IS
AIK Friidrott 1 p19svs AIK Friidrott 1.59:79
 
P19 3 x 800m 5
Gefle IF 1 Gefle IF
Hannes Hejdebäck -00
Jimmy Öhman -01
Lukas Holm -03
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Anton Axelsson -01
Max Bechtel -01
Gustav Gahne -01
Erik Bungerfält -01
KFUM Örebro 1 KFUM Örebro
AIK Friidrott 1 AIK Friidrott
Roslagen, LK 1 M22 LK Roslagen
 
P17 4 x 100m 21
Bromma IF 1 Bromma IF
Falu IK 1 P17 Falu IK
Birck Wärnström-03
Viktor Hedlund-02
Kristoffer Andersson-04
Malte Wilhelmsson-02
Göta Karlstad, IF 1 IF Göta Karlstad
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hammarby IF 2 Hammarby IF
Huddinge AIS 1 2002 A Huddinge AIS
Johan Sundgren -03
Anton Säll -03
Emil Sörqvist -03
Linus Simmerlein -02
Huddinge AIS 1 2003 Huddinge AIS
Marcus Adrian -02
Sebastian Sandblom -02
Joakim Hellbratt -03
Casper Elliot -03
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Oliver Gao -02
Vincent Arousell -03
Elias Lind -03
Edvard Hansson -02
Hässelby SK, 2 Hässelby SK
Mårten Nystrand -03
Dante Egnér -03
Melker Tingberg -03
Viktor Möller -02
IF Kville 1 IF Kville
Malmö AI 1 Malmö AI
Zacharias Parmatow -03
Elias Hedner -02
Nils Nilsson Gott -03
Andreas Jönsson -02
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Marcus Blixt-02
Marcel Schweikart-02
Jesper Hermansson-02
David Ulstein-03
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Tyresö FK 1 Tyresö FK
Täby IS 1 Täby IS
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Upsala IF 1 Upsala IF
Samuel Vinberg-03
Frans Ingelstam-02
Oskari Peura-03
Sture Källström-03
Västerås FK 1 Västerås FK
Oliver Smidskog-02
David Mörck-02
August Kallin-02
Lucas Ulegård-03
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Hannes Egonsson -03
Edvin Månsson -02
Emil Carlsson -02 / Jimmy Moreno -03
Moltas Strömberg -03
Örgryte IS 1 Örgryte IS
AIK Friidrott 1 AIK Friidrott
 
P17 Stafett 1000m 19
Bromma IF 1 Bromma IF
Falu IK, 2 P17 Falu IK
Malte Wilhelmsson-02
Birck Wärnström-03
Kristoffer Andersson-04
Viktor Hedlund-02
Göta Karlstad, IF 1 IF Göta Karlstad
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Huddinge AIS 1 2002 A Huddinge AIS
Johan Sundgren -03
Anton Säll -03
Casper Elliot -03
Linus Simmerlein -02
Huddinge AIS 1 2003 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt -03
Marcus Adrian -02
Sebastian Sandblom -02
Emil Sörqvist -03
Hässelby SK 1 Hässelby SK
George Maric -03
Melker Tingberg -02
Elias Lind -03
Viktor Möller -02
Hässelby SK, 2 Hässelby SK
Oliver Gao -02
Edvard Hansson -02
Vincent Arousell -03
Mårten Nystrand -03
IF Kville 1 IF Kville
IFK Lidingö 2 IFK Lidingö
Malmö AI 1 Malmö AI
Zacharias Parmatow -03
Elias Hedner -02
Nils Nilsson Gott -03
Andreas Jönsson -02
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Marcus Blixt-02
David Ulstein-03
Jesper Hermansson-02
Vilmer Elovsson-02
Mölndals AIK 2 Mölndals AIK
Felix Ljung-02
Marcel Schweikart-02
Simon Wikell-03
Victor Wahlgren-02
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Tyresö FK 1 Tyresö FK
Täby IS 1 Täby IS
Västerås FK 1 Västerås FK
Lucas Ulegård-03
Tim Singmandeewised-02
August Kallin-02
David Mörck-02
Örgryte IS 1 Örgryte IS
AIK Friidrott 1 AIK Friidrott
 
P17 3 x 800m 10
Bromma IF 1 Bromma IF
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Mårten Nystrand -03
Viktor Möller -02
Albert Henriksson -03
Samuel Ohlsson -02
IFK Lidingö 3 IFK Lidingö
Victor Björk -03
Julius Mördrup -02
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Victor Wahlgren-02
Simon Wikell-03
Michael Rosenqvist-02
Res: Fabian Haeffler-03
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Tor Ekström -02
Jonatan Lamy -03
Tadesse Johansson -03
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Upsala IF 1 Upsala IF
Gustav Harning-02
Vidar Arvidsson-03
Elias Liljestrand-03
Upsala IF 2 Upsala IF
Eemeli Peura-03
Nils Ekroth-03
Pelle Nilsson-03
KFUM Örebro 1 KFUM Örebro
AIK Friidrott 1 AIK Friidrott
 
P15 4 x 80m 18
Bromma IF 1 Bromma IF
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Erik Skoglund -04
Victor Törnström -05
Alexander Ludwigs -04
Viktor Skoglund -04
Göta Karlstad, IF 1 IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1 P15 IFK Göteborg
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Oscar Niklasson -04
Adam Eriksson -04
Christoffer Bergkvist -05
Gustav Hinnas -04
Huddinge AIS 1 Huddinge AIS
Joel Borrman -04
David Höglund -04
Tim Forsberg -05
Ludvig Granberg -04
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Vidar Lind -05
Linus Jansson -04
Elias Boman -04
Lucas Lindberg -04
IFK Lidingö 1 IFK Lidingö
Lund, IFK 1 IFK Lund
Elias Toth -05
Jeroen Persson -05
Erik Erlandsson -04
Isak Holgersson -04
Malmö AI 1 Malmö AI
Joseph Lindvall -04
Niels Hampus Jensen -04
Viktor Hedner -05
Gustav Nylander -04
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Viggo Henriksson-04
Adrihan Alsér Pryce-04
Taysir Alcay-04
Jonathan Grahn-04
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Upsala IF 1 Upsala IF
Lukas Forss-04
Adrian Hägg-04
Edvin Gustafsson-04
Max Fors-04
Västerås FK 1 Västerås FK
Lukas Söderlund-04
Henrik Skoog-04
Melker Andersson-04
Gabriel Dag-05
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Hannes Hertzman -04
Valter Viscovi -04
Jacob Haglund -04
Ludvig Dahlin -04
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
P15 3 x 800m 12
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Erik Skoglund -04
Alexander Davidsson Eriksson -04
Viktor Skoglund -04
Göta Karlstad, IF 1 IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1 P15 IFK Göteborg
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Marlon Tollefors -04
Linus Jansson -04
Fabian Olin -04
Samuel Berhane -04
IFK Lidingö 1 IFK Lidingö
Malmö AI 1 Malmö AI
Markus Asker 05
Luke Brickhill -04
Modou Bah -04
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Isak Anderberg-04
Martin Jarlbäck-04
Jonathan Grahn-04
Res: Olle Hansryd-05
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Örgryte IS 1 Örgryte IS
Tullinge FF 1 Tullinge FF
Albert Söderqvist-05
Milian Hentschke-05
Kenan Kuru-04
 
M35 4 x 100m 5
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK M45
Magnus Nilsson -72
Mats Holmberg -73
Henrik Tegnér -70
Hjalmar Didrikson -74
Spårvägens FK 1 M50 Spårvägens FK M50
Karl Dyall- 67
Mårten Skogman- 67
Krister Hansen-66
Patrick Forslund- 69
Spårvägens FK 1 M55 Spårvägens FK
Carl Peter Wergens - 64
Christian Hermelin – 64
Lars Zetterberg – 62
Roger Reinhold – 61
Spårvägens FK 1 M60 Spårvägens FK
Benny Carlsson-59
Anders Olsson-56
Hans Krylander-59
Jan Sjölund-56
Upsala IF 1 Upsala IF
Marcus Lehto -73
Peter Jonsson -63
Tobias Böhnke -72
Roland Hacksell -74
 
M35 4 x 400m 5
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK M45
Magnus Nilsson -72
Mats Holmberg -73
Henrik Tegnér -70
Hjalmar Didrikson -74
Spårvägens FK 1 M50 Spårvägens FK M50
Mårten Skogman - 67
Karl Dyall - 67
Krister Hansen - 66
Patrick Forslund -69
Spårvägens FK 1 M55 Spårvägens FK
Carl Peter Wergens - 64
Christian Hermelin – 64
Lars Zetterberg – 62
Roger Reinhold – 61
Spårvägens FK 1 M60 Spårvägens FK
Jan Sjölund-56
Hans Krylander-59
Lars Hagström-55
Hans Tove-57
Turebergs FK 1 M-vets Turebergs FK M55
Bobbie Bars -58
Joakim Pettersson -62
Karl-Gunnar Karnebäck -55
Hans Säll -61
 
M35 3 x 800m 12
Hammarby IF 1 Hammarby IF M40
Hammarby IF 2 Hammarby IF M45
Hammarby IF 3 Lag 3 Hammarby IF M50
IFK Märsta 1 IFK Märsta M45
Tobias Rauch-74
Peter Wallin-71
Morten Linnes-67
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK M35
Daniel Norberg -78
Fredrik Uhrbom -77
Lars Södergård -83
Spårvägens FK 1 M50 Spårvägens FK M50
Christian Bauer - 66
Karl Dyall -67
Patrick Forslund - 69
Spårvägens FK 1 M55 Spårvägens FK
Roger Reinhold – 61
Carl Peter Wergens – 64
Christian Hermelin – 64
Spårvägens FK 1 M60 Spårvägens FK
Jan Sjölund-56
Lars Hagström-55
Hans Tove-57
Spårvägens FK 2 Spårvägens FK M45
Hjalmar Didrikson -74
Mats Holmberg -73
Fredrik Eckerström -70
Turebergs FK 1 M-vets Turebergs FK M55
Bobbie Bars -58
Hans Säll -61
Joakim Pettersson -62
Uppsala LK 1 M55 Uppsala LK M55
Peter Lyttkens -56
Kalle Svensson -59
Anders Toll -61
Roslagen, LK 1 M22 LK Roslagen
 
K 4 x 100m 5
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Greta Deltin -00
Amanda Hansson -99
Jessica Östlund -93
Charlotter Andersson -00
Malmö AI 1 Malmö AI
Pernilla Nilsson -92
Daniella Busk -93
Nikki Anderberg -02
Linnea Killander -93
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Martina Winberg-99
Fatima Koné-99
Madeleine Winberg-00
Filippa Gunnarsson-99
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Gladys Bamane -89
Isabelle Eurenius -89
Moa Hjelmer -90
Irene Ekelund -97
Ullevi FK 1 Ullevi FK
 
K 4 x 400m 4
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Lisa Duffy -93
Sofia Johnsson -94
Malin Skogström -95
Lovisa Bivstedt -01
Täby IS 1 Täby IS
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Upsala IF 1 Upsala IF
Ida Jansson-95
Klara Helander-95
Ebba Svantesson-97
Lovisa Östervall-97
 
K 4 x 800m 6
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Lovisa Bivstedt -01
Sofia Johnsson -94
Sanna Mustonen -91
Ingrid Jonsson -03
Ifk Lidingö -03 1 IFK Lidingö
Rebecka Öberg -92
Vilma Jonsson -99
Mika Söderström -99
Sofia Öberg -90
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Alice Greberg-98
Julia Törnblad-97
Alexandra Simonsen-98
Elin Brink-97
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Täby IS 1 Täby IS
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
K 3 x 1500m 8
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Sanna Mustonen -91
Linnea Sennström -00
Emma Gustavsson -97
Ida Blom -02
Ifk Lidingö -03 1 IFK Lidingö
Rebecka Öberg -92
Mika Söderström -99/Vilma Jonsson -99
Sofia Öberg -90/
Charlotte Schönbeck -84
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Alice Greberg-98
Julia Törnblad-97
Elin Brink-97
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Cecilia Norrbom -88
Lisa Havell -88
Angelica Strandberg -96
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Örgryte IS 1 Örgryte IS
Roslagen, LK 1 M22 LK Roslagen
 
K22 4 x 100m 9
Gefle IF 1 Gefle IF
Louise Andersson -99
Veronika Nordin -97
Saga Axelsson -00
Josefin Möller -99
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Malmö AI 1 Malmö AI
Marina Janhunen -98
Marion Sackey-Mensah -98
Emma Hedlund -00
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Martina Winberg-99
Fatima Koné-99
Madeleine Winberg-00
Filippa Gunnarsson-99
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Saga Berneryd -99
Celina Reichardt -99
Amanda Eriksson -00
Tilde Tofft -00
Täby IS 1 Täby IS
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Upsala IF 1 Upsala IF
Ebba Svantesson-97
Lovisa Östervall-97
Hanna Axelsson-99
Gabriella Holmström-00
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
K22 3 x 400m 5
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Täby IS 1 Täby IS
Täby IS 2 Täby IS
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
K22 3 x 800m 6
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Hammarby 05 1 Hammarby IF
IFK Lidingö 1 IFK Lidingö
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Alice Greberg-98
Julia Törnblad-97
Elin Brink-97
Täby IS 1 Täby IS
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
F19 4 x 100m 10
Falu IK, 1 F19 Falu IK
Tlda Tryggveson-00
Melisa Zilic-00
Hannah Hellbom-00
Gabriella Lindström-02
IFK Göteborg 1 F19 IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Huddinge AIS -05 lag 1 Huddinge AIS
Huddinge AIS, 1 Huddinge AIS
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Greta Deltin -00
Charlotte Andersson -00
Clara Fallenius -03
Laura Fodor -03
Malmö AI 1 Malmö AI
Wilma Rosenquist -01
Samantha Oware -01
Freja Andersdotter -01
Filippa Sivnert -01
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Örgryte IS 1 Örgryte IS
AIK Friidrott 4 f19100 AIK Friidrott
 
F19 Stafett 1000m 10
Gefle IF 1 Gefle IF
Johanna Möller -01
Maja Söderlund -01
Vendela Ström -01
Freja Nygren -01
IFK Göteborg 1 F19 IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK Lag 1
Göteborgs KIK 2 Göteborgs KIK Lag 2
Huddinge AIS -05 lag 1 Huddinge AIS
Malmö AI 1 Malmö AI
Erika Wärff -00
Angel Richmore -01
Wilma Rosenquist -01
Samantha Oware -01
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Västerås FK 1 Västerås FK
Örgryte IS 1 Örgryte IS
AIK Friidrott 3 f19svs AIK Friidrott
 
F19 3 x 800m 1
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
 
F17 4 x 100m 27
Alunda SK, 1 F17 Alunda SK
Alva Lindblom -04
Ebba Lindblom -02
Annie Norström-03
Tilde Söderlund -04
Bromma IF 1 Bromma IF
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hanna Bäckman -02
Freddie Mosten-Jacob -03
Alexandra Frumerie -04
Sara Fajerson -03
Göta Karlstad, IF 1 IF Göta Karlstad
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Helsingborg, IFK 1 IFK Helsingborg
Huddinge AIS, 1 F17 Huddinge AIS
Rebecca Östergren -03
Madeleine Söderqvist -03
Sarah Bracken -03
Alexandra Rosengren -03
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Marika Åstrand -03
Caroline Graveley -03
Jessica Holmberg -03
Julia Jäderberg -04
IF Kville 1 IF Kville
Lund, IFK 1 IFK Lund
Julia Berns -02
Alyson Klimpe -02
Famke Persson -03
Daga Indebetou -03
Malmö AI 1 Malmö AI
Nikki Anderberg -02
Olivia Stridh -02
Joy Thulin -03
Ida Staafgård -03
Mälarhöjdens IK 1 Mälarhöjdens IK
Maja Thodenius -03
Emelie From Hoppeler -02
Elise Legzdins -02
Josefin Wikfeldt -02
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Alva Larsson-02
Ebba Gustafsson-02
Lovisa Nilsson Edin-02
Paulina Wikemar-02
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Täby IS 1 Täby IS
Täby IS 2 Täby IS
Ullevi FK 1 Ullevi FK
Västerås FK 1 Västerås FK
Moa Holm-03
Tyra Landin-02
Agnes With-03
Malin Dahlström-03
Västerås FK 2 Västerås FK
Ida Palmqvist-03
Elvira Jonsson-03
Isabella Wiklund-03
Tyra Odén-03
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Tove Larsson -02 / Laura Iversen -02
Tilde Gudmundsson -02
Matilda Honeth -02 / Lova Nilsson -03
Tilde Bengtsson -02
IK Ymer 1 -02 IK Ymer
Sophie Reid -02
Ebba Åhman -02
Ida Persson -02
Cajsa Augustsson -02
Åhus FIK 1 Åhus FIK
Elsa Hjelm- 04
Selma Jönsson- 02
Emma Gerdes- 03
Sydney Karström- 04
Örgryte IS 1 Örgryte IS
AIK Friidrott 5 f17100 AIK Friidrott
Tullinge FF 1 Tullinge FF
Anelia Danielsson-04
Isabelle Pettersson-03
Amanda Johansson-03
Sofia Azizmohamadi-02
 
F17 Stafett 1000m 20
Bromma IF 1 Bromma IF
Eskilstuna FI 2 F17 la Eskilstuna FI
Göta Karlstad, IF 1 IF Göta Karlstad
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK Lag 1
Göteborgs KIK 2 Göteborgs KIK Lag 2
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Huddinge AIS, 1 F17 Huddinge AIS
Rebecca Östergren -03
Alexandra Rosengren -03
Madeleine Söderqvist -03
Emelie Forsberg -02
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Jessica Holmberg -03
Julia Jäderberg -04
Marika Åstrand -03
Caroline Graveley -03
IF Kville 1 IF Kville
IFK Lidingö 2 IFK Lidingö
Malmö AI 1 Malmö AI
Amanda Sörensson -03
Milla Svanberg -03
Olivia Stridh -02
Nikki Anderberg -02
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Alva Larsson-02
Saga Hagelin-03
Ebba Gustafsson-02
Lovisa Nilsson Edin-02
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Västerås FK 1 Västerås FK
Moa Holm-03
Agnes With-03
Izabella Lucic-03
Tyra Landin-02
IK Ymer 1 -02 IK Ymer
Ida Persson -02
Cajsa Augustsson -02
Sophie Reid -02
Ebba Åhman -02
Åhus FIK 1 Åhus FIK
Filippa Svensson- 03
Elsa Hjelm- 04
Sydney Karström- 04
Selma Jönsson- 02
KFUM Örebro 1 KFUM Örebro
Örgryte IS 1 Örgryte IS
AIK Friidrott 1 AIK Friidrott
 
F17 3 x 800m 15
Bromma IF 1 Bromma IF
Eskilstuna FI 1 F17 Eskilstuna FI
Elin Ekegren-02
Filippa Rydensjö-04
Emilia Rydensjö-02
Göta Karlstad, IF 1 IF Göta Karlstad
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hammarby IF 2 Hammarby IF
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Ingrid jonsson -03
Frida Hafström -03
Elin Ekelin -02
Josefin Höjer -03
Höörs IS, 1 F17 Höörs IS
Ifk Lidingö -03 1 IFK Lidingö
Lisa Fröberg -02/Josefine Jerner -03
Carolina Larson -02/Liv Berglöf -03
Victoria Psilander -03/Alina Vuokila -02
Kristina Hvalgren -02
IFK Lidingö 3 IFK Lidingö
Lisa Fröberg -02/Josefine Jerner -03
Carolina Larson -02/Liv Berglöf -03
Victoria Psilander -03/Alina Vuokila -02
Kristina Hvalgren -02
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Saga Hagelin-03
Maja Ottosson-03
Wilma Holmén-03
Turebergs FK -04 lag 1 Turebergs FK
Upsala IF 1 Upsala IF
Maja Björnsson-03
Sofia Amini-03
Johanna Molin-02
Upsala IF 2 Upsala IF
Edith Nelander-03
Rut Ehn-03
Ebba Fock-02
AIK Friidrott 1 AIK Friidrott
 
F15 4 x 80m 19
Boo IF 1 Lag 1 Boo IF
Bromma IF 1 Bromma IF
IFK Göteborg 1 F15 IFK Göteborg
IFK Göteborg 2 F15 IFK Göteborg
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Karin Bengtsson -04
Felicia Johansson -04
Linnèa Boqvist -05
Thea Katsoulaki -04
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Fanny Karlsson -04
Nora Lindahl -04
Nicole Nyberg -04
Saga Hermundstad -04
Hässelby SK, 2 Hässelby SK
Nathalja Yacoub -04
Ellen Antivilo Lindsjöö -04
Ida Malmborg -05
Isabelle Malmborg -05
KA 2 IF 1 KA 2 IF
Elli Johansson -04
Lovis Mathisson -04
Izabella Olofsson -05
Hilda Lindell -04
IFK Lidingö 1 IFK Lidingö
Lund, IFK 1 IFK Lund
Tindra Röme -04
Lisa Berns -04
Klara Persson -04
Magda Karlsson -04
Malmö AI 1 Malmö AI
Emilia Mandl -04
Olivia Jensfelt -05
Ella Uddenäs -05
Una Ademovic-04
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Elin Molinder-04
Ella Borg-04
Emilia Åström-04
Wilma Garplid-04
Mölndals AIK 2 Mölndals AIK
Ane-Torine Iversen-05
Tilda Wahlén-04
Amanda Ehrnborg-04
Olivia Amberntsson-05
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Upsala IF 1 Upsala IF
Maya Bergström Weekes-05
Meja Wolwan-05
Alva Nordvarg-04
Clara Spangenberg-04
Upsala IF 2 Upsala IF
Frida Westfeldt-05
Daniella Thurell-04
Kajsa Wibling-04
Filippa Eklund-05
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Hanna Joabsson -04 / Elin Joabsson -04
Amanda Lennartsson -05
Stella Rönnmark -04
Elenie Carlsson -05
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
F15 3 x 800m 15
IFK Göteborg 1 F15 IFK Göteborg
IFK Göteborg 2 F15 IFK Göteborg
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Huddinge AIS 1 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson -05
Minna Silvell -04
Maja Björk -04
Reserv: Emelie Axén -04
Hälle IF 1 F15 Hälle IF
Hilda Törngård -04
Moa Höögs -04
Hanna Lagerkvist -04
Hässelby SK 1 Hässelby SK
Lia Cederberg -04
Jasmine Gyllenhammar -04
Tilda Bergsten -05
Josefina Bivstedt -04
KA 2 IF 1 KA 2 IF
Frida Berglin -05
Elli Johansson -04
Hilda Lindell -04
Ifk Lidingö -03 1 IFK Lidingö
Ida Egnell -05/Ingrid Kirstein -05
Alicia Larsten -04/Alicia Ahlström -04
Estelle Strand -04/Livia Anderlind -04
Natalia Sahlman -05
IFK Lidingö 3 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein -05/Ida Egnell -05
Alicia Ahlström -04/Alicia Larsten -04
Livia Anderlind -04/Estelle Strand -04
Natalia Sahlman -05
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Amanda Ehrnborg-04
Ella Borg-04
Alma Svantesson-04
Upsala IF 1 Upsala IF
Tindra Dahlberg-05
Ida Knutsson-04
Emmi Nyberg-04
Vallentuna FK 1 Vallentuna FK
Lizette Carlsson -04
Elina Hellgren -04
Moa Granat -04
Reserv: Tilde Josefsson -04
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Hanna Joabsson -04
Vendela Mörstam -04
Elenie Carlsson -05
Elin Joabsson -04
Örgryte IS 1 Örgryte IS
Örgryte IS 2 Örgryte IS
 
K35 4 x 100m 2
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK K45
Helene Hermundstad -73
Jenny Åkervall -72
Ulrika Evjén -73
Lena Axelsson -72
Spårvägens FK 2 Spårvägens FK K40
Anna Björkstedt -78
Linda Östedahl Pimmeshofer -78
Petra Sahlgren - 75
Elin Bergkvist -76
 
K35 4 x 400m 2
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK K45
Helene Hermundstad -73
Jenny Åkervall -72
Ulrika Evjén -73
Lena Axelsson -72
Spårvägens FK 2 Spårvägens FK K40
Anna Björkstedt -78
Linda Östedahl Pimmeshofer -78
Petra Sahlgren - 75
Elin Bergkvist -76
 
K35 3 x 800m 4
Hammarby IF 1 Hammarby IF K45
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK K40
Rebecca Ringström -77
Linda Pimmeshofer -78
Anna Björkstedt -78
Spårvägens FK 2 Spårvägens FK K45
Jenny Åkervall -72
Helene Hermundstad -73
Christine Arlehov -72
Turebergs FK 1 K60 Turebergs FK K60
Gunnel Tolfes -58
Ulla Karnebäck 53
Maria Björkman -52
 
P/F12-14 4 x 200m 13
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Danderyds SK 2 Danderyds SK
Hanvikens SK 12 PF13 Hanvikens SK
Hanvikens SK 13 PF13 Hanvikens SK
Hanvikens SK 14 PF13 Hanvikens SK
Hässelby SK 1 Löpgr1 Hässelby SK
Hannah Kinane -06
Linn Adolfsson -06
Alex Hägg -06
Oscar Reinholdsson -06
Hässelby SK 1 Svart Hässelby SK
Hässelby SK 2 Löpgr2 Hässelby SK
Nora Hägg -06
Mina Hägglund -07
Samuel Berhane -05
Oliver Sörman -07
Hässelby SK 2 Röd Hässelby SK
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
Spårvägens FK 2 Spårvägens FK
Spårvägens FK 3 Spårvägens FK
Spårvägens FK 4 -00 Spårvägens FK
 
P/F10-11 4 x 200m 0
 
P/F9 Kurirstafett 1
IFK Lidingö 1 IFK Lidingö
 
P/F8 Kurirstafett 0
 
P/F7 Kurirstafett 0
 
P-F15-M/K35 Klubbröra st-1000m 0
 
M Klubbmix 4x100m 1
AIK Friidrott 1 AIK Friidrott
 
M Klubbmix 3x800m 0
 
P15-17 Klubbmix 4x100m 0
 
P15-17 Klubbmix 3x800m 0
 
K Klubbmix 4x100m 0
 
K Klubbmix 3x800m 0
 
F15-17 Klubbmix 4x100m 0
 
F15-17 Klubbmix 3x800m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248