Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

Stockholms Ungdoms-DM P/F15-17år
Anmälda Huddingespelen
Antal starter / Total entries: 2668 Printed: 2019-08-24 18:19
Antal individer / Total persons: 944
 
M 100m 38
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Karl Eidem 70 Danderyds SK 13:84
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad
Desmond Rogo 96 Hammarby IF 11,18
Gabriel Hoffman 01 Hammarby IF
Ibrahim Abakar 99 Hammarby IF
David Adrian 98 Huddinge AIS 12,00
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS 11,57
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS 11,58
Oskar Nummelin 01 Huddinge AIS
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Anthony Treacher 39 IFK Lidingö 16,43
Jens Falk 72 IFK Lidingö 12,77
Patrik Artell 67 IFK Lidingö
Sebastian Landström 94 IFK Lidingö
Emil Thölix 95 Linköpings GIF
Gustaf Borg 98 Linköpings GIF
Jacob Ewertzh 95 Malmö AI
KidusYohannes Getahun 98 Malmö AI
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 10.78
Felix Ekman 01 Sundbybergs IK
Erik Ahlfont 00 Turebergs FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK 11.00
Linus Otto Boyer 95 Upsala IF
Marcus Lehto 73 Upsala IF 12,89
Oskar Motta 98 Upsala IF 11.14
Alexander Hult 96 KFUM Örebro
Amir Musa 01 KFUM Örebro
Anders Pihlblad 98 KFUM Örebro
Braulio Ribeiro 92 KFUM Örebro
Karl Hällgren 01 KFUM Örebro
Philip Wilhelmsson 01 KFUM Örebro
Rasmus Hugosson 01 KFUM Örebro
Simon Sharapo 01 KFUM Örebro
Edvin Habermann 01 Österhaninge IF
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
Eric Sjölund 00 IF Åland 10,25
Marcus Hagerud 01 AIK Friidrott
 
M 200m 32
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Karl Eidem 70 Danderyds SK 28:1
Elias Sadek 05 Gefle IF
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad
Desmond Rogo 96 Hammarby IF 22,15
Gabriel Hoffman 01 Hammarby IF
David Adrian 98 Huddinge AIS 24,00
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS 23,26
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS 22,97
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Anthony Treacher 39 IFK Lidingö 33,25
Sebastian Landström 94 IFK Lidingö
Amadou Sussoho 95 Malmö AI 21,68 pb
Jacob Ewertzh 95 Malmö AI
Benny Lundström 75 Spårvägens FK 24,99
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 22.30
Oscar Westerblom 97 Spårvägens FK
Felix Ekman 01 Sundbybergs IK
Erik Ahlfont 00 Turebergs FK
Kevin Duvert 98 Turebergs FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK 22.00
Albert Nygren 01 Upsala IF
Arvid Gustafsson 99 Upsala IF
Linus Otto Boyer 95 Upsala IF
Anders Pihlblad 98 KFUM Örebro 21,45
Braulio Ribeiro 92 KFUM Örebro
Linus Strand 01 KFUM Örebro
Rasmus Hugosson 01 KFUM Örebro
Simon Sharapo 01 KFUM Örebro
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
Eric Sjölund 00 IF Åland 22,31
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
 
M 400m 19
Felix Davidsson-Berndtsson 96 Hammarby IF 57.46
Anton Persson 96 Hässelby SK 49.41
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Andreas Movin 96 IFK Lidingö 49.38
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö
Jens Falk 72 IFK Lidingö 58,56
Jesper Rilegård 98 IFK Lidingö
Emil Thölix 95 Linköpings GIF
Simon Martinsson 01 Malmö AI
Kristian Efremov 90 Spårvägens FK
Sebastian Svedhammer 88 Spårvägens FK 56.86
Joakim Petersson 62 Turebergs FK
Kevin Duvert 98 Turebergs FK
Axel Glavare Karlsson 01 Täby IS 52.57
Albert Nygren 01 Upsala IF
Gustaf Mårsäter 01 Upsala IF
Linus Strand 01 KFUM Örebro
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott 56,92
 
M 800m 17
Aleksej Pirgholizadeh 94 Eskilstuna FI 1:55.37
Henry Jacobson 99 Hammarby IF 1:54,49
Anton Persson 96 Hässelby SK 1.51.29
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö
Jacob Klinth 01 IFK Lidingö 2.06
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö 1:55:87
Alexander Holmblad 94 Spårvägens FK 1.52,00
Arvid Brikell 01 Spårvägens FK
Daniel Gleimar 92 Spårvägens FK 1.52,00
Fredrik Eckerström 70 Spårvägens FK 2.22
Marcus Tolvers 88 Spårvägens FK 1.59,00
Adam Westermark 98 Turebergs FK
Joakim Petersson 62 Turebergs FK
Magnus Lindblom 77 Turebergs FK 2:11
Albert Nygren 01 Upsala IF
Erik Rosqvist 98 AIK Friidrott
 
M 1500m 12
Karl-Henrik Suhard 80 Hammarby IF
Mikkel Knif 82 Hammarby IF
Axel Alness Borg 98 IFK Lidingö
Jacob Klinth 01 IFK Lidingö
Mohammed Loukili 96 IFK Lidingö 3:59
Olof Silvander 99 IFK Lidingö 4.00,13
Fredrik Eckerström 70 Spårvägens FK 5.03
Marcus Tolvers 88 Spårvägens FK 4.08,00
Joakim Petersson 62 Turebergs FK
Magnus Lindblom 77 Turebergs FK 4:54
Thomas Kvarnehag 84 Turebergs FK 5.04
Martin Jansson 78 Stockholm Snipers IF 4,28
 
M 5000m 5
Christian Lindström 74 Hammarby IF
Ulf Eriksson 74 Huddinge AIS 19:12
Perg Gysing 60 FK Studenterna
Joakim Petersson 62 Turebergs FK
Martin Jansson 78 Stockholm Snipers IF 16,55
 
M Häck 110m 5
David Adrian 98 Huddinge AIS 15,83
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS 16,00
Marvin Tay 90 Spårvägens FK
Linus Otto Boyer 95 Upsala IF 15.27
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
 
M Häck 400m 4
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS 57,95
Ludvig Hillenfjärd 97 Huddinge AIS 52,99
Jesper Rilegård 98 IFK Lidingö
Kevin Duvert 98 Turebergs FK
 
M Höjd 8
Olle Hammarberg 01 Huddinge AIS 1,87
Carl Windmar 00 Spårvägens FK 182
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
Oliver Ericsson 01 Upsala IF 2.02
Oskar Lundqvist 97 Upsala IF
Pelle Liljegren 01 Österhaninge IF
Anders Ekwall 56 Stockholm FTF 1,44
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
 
M Stav 6
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS 3,80
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Oscar Janson 75 Ullevi FK
Rasmus Carlsson 88 KFUM Örebro
Tom Johansson 99 KFUM Örebro
 
M Längd 10
Felix Prins 00 Hammarby IF
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Jesper Nyman 98 Hanvikens SK
Elias Sahlin 01 Hellas FK
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS
Albin Boestad 97 IFK Lidingö
Anthony Treacher 39 IFK Lidingö 3,69
Filip Nyström 00 Turebergs FK
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF 6,38
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
 
M Tresteg 12
Erik Ehrlin 90 Hammarby IF 15.49
Alexander Nyman 00 Hanvikens SK
Olle Hammarberg 01 Huddinge AIS
Timothy Olsson 98 Huddinge AIS
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Albin Boestad 97 IFK Lidingö
Henning André 97 Nyköpings BIS
Filip Nyström 00 Turebergs FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
Philip Wilhelmsson 01 KFUM Örebro
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
Veikko Nugraha 97 Espoon Tapiot
 
M Kula 7
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
Gabriel Heen 95 Hässelby SK
Niklas Lindstedt 93 Hässelby SK
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 16.27
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Jeffrey Ige 83 Spårvägens FK
Jesper Arbinge 97 Spårvägens FK
 
M Diskus 11
Irenej Bozovicar 95 Hammarby IF
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
Gabriel Heen 95 Hässelby SK
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Emil Holm 01 Råby-Rekarne FIF
Jesper Arbinge 97 Spårvägens FK
Emil Holm 01 Turebergs FK
Stellan Back 75 Turebergs FK
Victor Wisén 01 Upsala IF
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
 
M Slägga 7
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
Patrik Lindstedt 99 Hässelby SK 56.66
Patrick Lindfors 70 Mälarhöjdens IK
Henrik Arnerdal 74 Råby-Rekarne FIF
Alexander Larsson 94 Upsala IF
Hugo Sörby 01 Upsala IF
Johannes Nilsson 98 Västerås FK
 
M Spjut 5
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
Fredrik Andersson 93 Södertälje IF
Stellan Back 75 Turebergs FK 63,03
Daniel Harouky 94 Östersunds GIF
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
 
P19 Häck 110m 3
Jonatan Håkansson 01 Hammarby IF
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS 15,42
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
 
P17 100m 15
Fredrik Sundvall 02 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF 12.00
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 11,13
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Olle Ek 02 Råby-Rekarne FIF 12,43
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Emil Johansson 02 Turebergs FK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Zion Eriksson 02 Täby IS
Axel Dahlman 02 IF Åland
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 11,11
 
P17 200m 14
Viktor Hedlund 02 Falu IK 23.99
Fredrik Sundvall 02 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF 25.00
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Sebastian Isakson 02 Täby IS 23.99
Mattias Waernulf 02 Västerås FK 24,04
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
Axel Dahlman 02 IF Åland 24,34
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 22,75
 
P17 400m 4
William Larsson 02 Gefle IF
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 51.48
Linus Simmerlein 02 Huddinge AIS
Fred Österblom 02 Täby IS 51.00
 
P17 800m 3
Fredrik Sundvall 02 Gefle IF
Gustav Harning 02 Upsala IF 1,59
Dennis Holmstedt 02 IK Westmannia FI
 
P17 1500m 0
 
P17 3000m 1
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö
 
P17 Häck 110m 3
Viktor Hedlund 02 Falu IK 15.12
Emil Johansson 02 Turebergs FK
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
P17 Häck 300m 1
Melker Tingberg 02 Hässelby SK
 
P17 Hinder 2000m 1
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 6.20.28
 
P17 Höjd 3
William Larsson 02 Gefle IF 1,69
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
P17 Stav 2
Joel Andersson 02 Kvarnsvedens GoIF 381
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
 
P17 Längd 6
Fredrik Sundvall 02 Gefle IF
William Larsson 02 Gefle IF 5,29
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF
David Århammar 02 IFK Lidingö
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 5
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Benjamin Bodin 02 IF Triangeln
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
 
P17 Diskus 4
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Benjamin Bodin 02 IF Triangeln
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
 
P17 Slägga 3
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
Alfons Haals 02 Västerås FK
 
P17 Spjut 3
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
Pontus Gustavsson 02 Västerås FK
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
P16 100m 10
Edvin Livak 03 Bromma IF 12.17
Petter Lundberg 03 Bromma IF
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Malte Lundman 03 Hammarby IF
Niklas Wall 03 Hammarby IF 11,57
Viktor Wall 03 Hammarby IF 11,18
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
 
P16 200m 18
Lukas Holm 03 Gefle IF 24.88
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Malte Lundman 03 Hammarby IF
Niklas Wall 03 Hammarby IF 23,17
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF 23.78
Viktor Wall 03 Hammarby IF 22,40
Anton Säll 03 Huddinge AIS
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 24.03
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Edvin Olsson 03 Turebergs FK
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Isak Franzén 03 Turebergs FK
Stefan Franzén 03 KFUM Örebro
 
P16 400m 8
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Petter Lundberg 03 Bromma IF
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF 54.16
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Tadesse Johansson 03 Spårvägens FK 53,82
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Stefan Franzén 03 KFUM Örebro
 
P16 800m 10
Simon Wernersson 03 Bromma IF
Lukas Holm 03 Gefle IF 2.11.23
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF 2.11
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS 1.56
Tadesse Johansson 03 Spårvägens FK 2.02,90
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Elias Liljestrand 03 Upsala IF
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Pelle Nilsson 03 Upsala IF 2.11
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF 2.04,29
 
P16 1500m 5
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF 4.45
Viktor Frisk 03 Huddinge AIS 4.09
Jonatan Lamy 03 Spårvägens FK 4.26,00
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Albin Wallenius 03 Västerås FK
 
P16 3000m 3
Albin Gezelius 03 IFK Mora Friidrott
Nils Ekroth 03 Upsala IF
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF
 
P16 Häck 110m 5
Lukas Holm 03 Gefle IF 16.43
David Thid 03 Hammarby IF
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 16.42
Elliot Duvert 03 Turebergs FK 15,22
 
P16 Häck 300m 7
Kasper Hammarlund 03 Alunda SK
Lukas Holm 03 Gefle IF 44.87
David Thid 03 Hammarby IF
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 42.63
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
 
P16 Hinder 2000m 4
Albin Gezelius 03 IFK Mora Friidrott
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Vidar Arvidsson 03 Upsala IF
Albin Wallenius 03 Västerås FK
 
P16 Höjd 9
Edvin Livak 03 Bromma IF 1.72
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Lukas Holm 03 Gefle IF 1,68
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
Täby IS 1 03/04 03 Täby IS
William Peiro 03 Täby IS
 
P16 Stav 6
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
 
P16 Längd 11
Edvin Livak 03 Bromma IF 6.26
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Lukas Holm 03 Gefle IF 5,50
David Thid 03 Hammarby IF
Niklas Wall 03 Hammarby IF 6,53
Viktor Wall 03 Hammarby IF 6,50
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Täby IS 1 03/04 03 Täby IS
William Peiro 03 Täby IS
 
P16 Tresteg 3
David Thid 03 Hammarby IF
Niklas Wall 03 Hammarby IF 12,18
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
 
P16 Kula 6
Martin Sundberg 03 Hammarby IF 14.41
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Tushar Nyqvist 03 Råby-Rekarne FIF
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
Leo Bystedt 03 Västerås FK
 
P16 Diskus 6
Martin Sundberg 03 Hammarby IF 40.17
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Tushar Nyqvist 03 Råby-Rekarne FIF
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
 
P16 Slägga 5
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 47,24
Tushar Nyqvist 03 Råby-Rekarne FIF
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Leo Bystedt 03 Västerås FK
 
P16 Spjut 1
Fredrik Frunck 03 Turebergs FK
 
P15 80m 21
David Steinberg 04 Bromma IF 10.08
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 9.78
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 9.72
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 10,08
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK
Casper Gustafsson 04 Hanvikens SK
Gustav Hinnas 04 Hanvikens SK
David Höglund 04 Huddinge AIS 10,30
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 10,81
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 10,70
Joel Borrman 04 Huddinge AIS 10,43
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 10.10
Arvid Borg 04 Nyköpings BIS 9.80
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF 9,76
Lukas Forss 04 Upsala IF
Max Fors 04 Upsala IF
Bergvall Alvin 04 IF Åland
Gustaf Johansson 04 Tullinge FF
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P15 300m 11
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 37.89
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 37.80
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Olle Billgren 04 Hellas FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Bergvall Alvin 04 IF Åland 41,00
Gustaf Johansson 04 Tullinge FF
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P15 800m 12
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 2:11,00
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 2.09,01
Markus Brodin 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.08,44
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 2.11,54
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 2:30,31
Elias Boman 04 Hässelby SK 2.16.60
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Gustaf Johansson 04 Tullinge FF
 
P15 2000m 8
Nils Holm 04 Hammarby IF
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 6,49,73
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK 6:30
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Hilding Viirman 04 Upsala IF 7.10,80
Benjamin Eriksson 04 IF Åland 6.52,90
Gustaf Johansson 04 Tullinge FF
 
P15 Häck 80m 14
David Steinberg 04 Bromma IF 11.98
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 12,91
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 11,53
Olle Billgren 04 Hellas FK 11,30
David Höglund 04 Huddinge AIS 12,37
Eric Mathier 04 Huddinge AIS 14,74
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS 13,04
Elias Boman 04 Hässelby SK 12.03
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 11.67
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Lukas Forss 04 Upsala IF
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
 
P15 Häck 300m 12
David Steinberg 04 Bromma IF 44.14
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Olle Billgren 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS 48,09
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Lukas Forss 04 Upsala IF
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
 
P15 Hinder 1500m 7
Nils Holm 04 Hammarby IF
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Izak Warma 04 Tjalve IF Norrköping
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Hilding Viirman 04 Upsala IF 5.42,16
Markus Andersson 05 Västerås FK
 
P15 Höjd 9
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Gustav Hinnas 04 Hanvikens SK 1,48
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 1.68
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 1.80
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Viktor Lundqvist 04 Upsala IF 161
 
P15 Stav 2
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
David Axelsson 04 Upsala IF
 
P15 Längd 14
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 4,98
Casper Gustafsson 04 Hanvikens SK
Gustav Hinnas 04 Hanvikens SK 5,25
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 6,22
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 5.45
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 6.32
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF
 
P15 Tresteg 7
Gustav Hinnas 04 Hanvikens SK
David Höglund 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 11.64
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 11.29
David Axelsson 04 Upsala IF
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
 
P15 Kula 8
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 11,09
Winston Marklund 04 Hammarby IF 8,09
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 15,85
David Höglund 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 12.10
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 14.01
Anton Gruber 04 Turebergs FK
 
P15 Diskus 8
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 39,40
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK
David Höglund 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 28.88
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 39.78
David Axelsson 04 Upsala IF
Max Fors 04 Upsala IF
 
P15 Slägga 4
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 49,63
David Höglund 04 Huddinge AIS
David Axelsson 04 Upsala IF
Max Fors 04 Upsala IF
 
P15 Spjut 13
Ludvig Wallén 04 Bromma IF 36.53
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 38,84
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK
Gustav Hinnas 04 Hanvikens SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 49,09
David Höglund 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 31.64
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 45.46
Anton Gruber 04 Turebergs FK
David Axelsson 04 Upsala IF
Max Fors 04 Upsala IF
 
P14 80m 20
David Carlson 05 Bromma IF
Elias Sadek 05 Gefle IF 10.54
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Noah Hydén 05 IFK Lidingö
Oliver Chinapah Bergman 05 IFK Lidingö
William Brändeborn 05 Råby-Rekarne FIF
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Fabian Mix 05 Täby IS 10.42
Yannick Buchli 05 Täby IS
Niklas Lundahl 05 Väsby IK
Max Wallengren 05 Tullinge FF
 
P14 800m 11
Elias Sadek 05 Gefle IF
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Gustav Sandkvist 05 IF Triangeln
Simon Bratt 05 IF Triangeln
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Fabian Mix 05 Täby IS
 
P14 2000m 5
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Markus Andersson 05 Västerås FK
Milian Hentschke 05 Tullinge FF
 
P14 Häck 80m 6
David Carlson 05 Bromma IF
Filip Ekström 05 Bromma IF
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Yannick Buchli 05 Täby IS
 
P14 Häck 300m 6
David Carlson 05 Bromma IF
Elias Sadek 05 Gefle IF
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P14 Höjd 12
Filip Ekström 05 Bromma IF 1,64
Elias Sadek 05 Gefle IF
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Yannick Buchli 05 Täby IS
Lukas Svensson 05 Väsby IK
 
P14 Stav 8
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
 
P14 Längd 13
Filip Ekström 05 Bromma IF
Elias Sadek 05 Gefle IF 5,21
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 3.97
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 5,26
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Fabian Mix 05 Täby IS 4.91
Yannick Buchli 05 Täby IS
Niklas Lundahl 05 Väsby IK
 
P14 Tresteg 7
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 10,76
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Yannick Buchli 05 Täby IS
 
P14 Kula 15
David Carlson 05 Bromma IF
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 10,18
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Fabian Mix 05 Täby IS 12.97
Yannick Buchli 05 Täby IS
Lukas Svensson 05 Väsby IK
Niklas Lundahl 05 Väsby IK 11.81
 
P14 Diskus 12
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
William Brändeborn 05 Råby-Rekarne FIF
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Leopold Stavmark 05 IFK Tumba
Fabian Mix 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
Niklas Lundahl 05 Väsby IK 37.98
 
P14 Slägga 9
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 13.49
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Fabian Mix 05 Täby IS
Niklas Lundahl 05 Väsby IK 45.47
 
P14 Spjut 17
Filip Ekström 05 Bromma IF
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 21.70
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 32,94
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Fabian Mix 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
Lukas Svensson 05 Väsby IK
Niklas Lundahl 05 Väsby IK 40.88
 
P13 60m 13
Elias Kapell 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 8,30
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P13 200m 9
Filip Herre 06 Hammarby IF 27,70
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Joel Billing 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Alrik Johrén 06 AIK Friidrott 30,63
 
P13 600m 7
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Teodor Deluca 06 Malmö AI
John Bäck 06 Turebergs FK 1.43,02
Max Österberg 06 Värmdö IF 1.37,20
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P13 Häck 60m 8
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF 9,77
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P13 Häck 200m 5
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
John Bäck 06 Turebergs FK
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P13 Höjd 8
William Freifelt 06 Hammarby IF 1,48
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,60
 
P13 Stav 10
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Henrik Avebäck 06 Hellas FK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Ludvig Fredman 06 IFK Märsta
Joel Billing 06 Turebergs FK
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P13 Längd 18
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF 4,88
William Freifelt 06 Hammarby IF 5,36
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Joel Billing 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 4,94
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Erik Hagman 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Tresteg 8
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Teodor Deluca 06 Malmö AI
Ludvig Fredman 06 IFK Märsta
John Bäck 06 Turebergs FK
 
P13 Kula 8
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Ludvig Fredman 06 IFK Märsta
Neo Jansson 06 Råby-Rekarne FIF 9,57
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Joel Billing 06 Turebergs FK
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
 
P13 Diskus 12
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Ludvig Fredman 06 IFK Märsta
Neo Jansson 06 Råby-Rekarne FIF 31,30
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P13 Slägga 9
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Ludvig Fredman 06 IFK Märsta
Neo Jansson 06 Råby-Rekarne FIF 32,55
Joel Billing 06 Turebergs FK
 
P13 Spjut 15
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Henrik Avebäck 06 Hellas FK
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Ludvig Fredman 06 IFK Märsta
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Joel Billing 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 5 x 60m 3
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Huddinge AIS 1 2006 Huddinge AIS
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK
 
P12 60m 12
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 9.46
Victor Gil 07 Hanvikens SK 8,68
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Hugo Skymne 07 Hässelby SK
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Alexander Sand 07 IFK Tumba 9,40
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 9.44
Rasmus Lundahl 07 Väsby IK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 200m 18
Oliver Persson 07 Danderyds SK 30,30
Philip Persson 07 Danderyds SK 30,33
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 30.35
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 32,84
Otto Lindskog 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK 31,33
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 34.50
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 32.25
Simon Lindström 07 Turebergs FK 28,04
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 600m 10
Oliver Persson 07 Danderyds SK 1:47,05
Philip Persson 07 Danderyds SK 1:46,99
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 1,55,87
Kevin Allo 07 Hanvikens SK
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 2:02.62
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Alexander Sand 07 IFK Tumba 2,02
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 2.12:00
 
P12 Höjd 10
Oliver Persson 07 Danderyds SK
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 1,32
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,49
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 Stav 6
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Levi Back 08 Turebergs FK 2.34
 
P12 Längd 15
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 4.07
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK 3,14
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK 2,74
Victor Gil 07 Hanvikens SK 3,38
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 3,99
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Kuusimurto 07 Huddinge AIS
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 4,80
Rasmus Lundahl 07 Väsby IK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 Tresteg 10
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 8.59
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK 6,19
Victor Gil 07 Hanvikens SK 8,81
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 8,18
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 Kula 12
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 7.13
Kevin Allo 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK 4,38
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK 6,40
Victor Gil 07 Hanvikens SK 7,17
Adam Vänman 07 Huddinge AIS
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS 6,62
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
 
P12 Diskus 19
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 17.34
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 17,01
Otto Lindskog 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK 19,00
Victor Gil 07 Hanvikens SK 20,50
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Oliver Persson 08 Nyköpings BIS
Theodor Persson 10 Nyköpings BIS
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 17.88
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK
Rasmus Lundahl 07 Väsby IK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 Spjut 9
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 13,26
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Levi Back 08 Turebergs FK 23.23
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Rasmus Lundahl 07 Väsby IK 28.70
 
P11 60m 37
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 9,64
Anton Johansson 08 Hammarby IF 9.68
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 8.97
Henri Ilison 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 9.02
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepihl 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Oscar Granlund 08 Hanvikens SK
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 9.83
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Oscar Carlén 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 9.96
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS 9.67
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 8.98
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Victor Chinapah Bergman 08 IF Linnéa
Elias Fredman 08 IFK Märsta
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Oliver Persson 08 Nyköpings BIS
Emil Svensson 08 Turebergs FK 9.05
Levi Back 08 Turebergs FK 9,82
Martin Bergström 08 Turebergs FK 9,81
Axel Hagman 08 Väsby IK
Emil Sundberg 08 Väsby IK
 
P11 600m 22
Anton Johansson 08 Hammarby IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepihl 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Oscar Carlén 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 1.59,84
Martin Bergström 08 Turebergs FK 2,01:33
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Axel Hagman 08 Väsby IK
Emil Sundberg 08 Väsby IK
 
P11 Höjd 28
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 1,15
Anton Johansson 08 Hammarby IF
Henri Ilison 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 1.29
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepihl 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS 112
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 97
Oscar Carlén 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 1.12
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 1.21
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 1,24
Martin Bergström 08 Turebergs FK 1,05
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Joel Jansson 08 Östhammar FI
 
P11 Längd 36
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 3,68
Anton Johansson 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 4.29
Henri Ilison 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 4.05
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepihl 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Oscar Granlund 08 Hanvikens SK
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Nemanja Opacic 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 3.38
Oscar Carlén 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 3.29
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS 3.66
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 4.02
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Rami Fakhreddine 08 Hässelby SK
Elias Fredman 08 IFK Märsta
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Oliver Persson 08 Nyköpings BIS
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 3,77
Martin Bergström 08 Turebergs FK
Emil Sundberg 08 Väsby IK
 
P11 Kula 28
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 7,92
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 8.27
Henri Ilison 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 6.06
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepihl 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Marcus Björklund 08 Hanvikens SK
Oscar Granlund 08 Hanvikens SK
Olle Tallroth 08 Hellas FK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Jacob Engver 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS 5.13
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS 7.94
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 6.95
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Elias Fredman 08 IFK Märsta
Oliver Persson 08 Nyköpings BIS
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 7,70
Martin Bergström 08 Turebergs FK
Axel Hagman 08 Väsby IK
 
P11 Boll 27
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 21,50
Anton Johansson 08 Hammarby IF
Henri Ilison 08 Hammarby IF
Bruno Lönnerstam 08 Hanvikens SK
Emil Ahlepihl 08 Hanvikens SK
Jonas Atlassi 08 Hanvikens SK
Adam Hedin 08 Huddinge AIS
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Joar Stange 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Noel Viberg 08 Huddinge AIS
Oscar Carlén 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Rasmus Berglund 08 Huddinge AIS
Sigge Nilzen 08 Huddinge AIS
Simon Koningen 08 Huddinge AIS
Simon Solenberg-Sjöström 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Hugo Nielsén 08 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK
Martin Bergström 08 Turebergs FK
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Axel Hagman 08 Väsby IK
Emil Sundberg 08 Väsby IK
Joel Jansson 08 Östhammar FI
 
P11 5 x 60m 2
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Tyresö FK 1 Tyresö FK
 
P10 60m 23
Anton Brundin 09 Hammarby IF 9.89
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9.55
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 10,90
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 11,94
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 9,29
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS
Leo Axtilius 09 Huddinge AIS
Noah Norberg 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 10,65
Oskar Liwell 09 Södertälje IF
Axel Falk 09 Turebergs FK 9,92
Gabriel Sveringsson 09 Tyresö FK
Nils Grufman 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 9.14
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P10 Längd 23
Anton Brundin 09 Hammarby IF 3.60
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 3.94
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 3.20
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 2,48
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Harald Wahlin 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 4,18
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS
Leo Axtilius 09 Huddinge AIS
Noah Norberg 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 3,18
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Oskar Liwell 09 Södertälje IF
Axel Falk 09 Turebergs FK 3,39
Nils Grufman 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 4.30
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P10 Kula 23
Anton Brundin 09 Hammarby IF 6.31
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9.24
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 5.59
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS 2,75
Hannes Bergkvist 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 5,73
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS
Leo Axtilius 09 Huddinge AIS
Noah Norberg 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 5,23
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Alexander Brändeborn 09 Råby-Rekarne FIF
Oskar Liwell 09 Södertälje IF
Gabriel Sveringsson 09 Tyresö FK
Nils Grufman 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 6.97
Nils Lorentzon 09 Tullinge FF
Vilgot Delsmo Rehn 09 Tullinge FF
 
P10 Boll 22
Anton Brundin 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 35.39
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 22.92
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Melvin Kotander 09 Hanvikens SK
Anton Stålkula 09 Huddinge AIS
Axel Hansson 09 Huddinge AIS
Hampus Axelsson 09 Huddinge AIS
Joar Larsson 09 Huddinge AIS 25,26
Jordan Nordstrand 09 Huddinge AIS
Leo Axtilius 09 Huddinge AIS
Noah Norberg 09 Huddinge AIS
Sixten Norrbro Asp 09 Huddinge AIS
Theo Gutke 09 Huddinge AIS 19,18
Theo Wikström 09 Huddinge AIS
Alexander Brändeborn 09 Råby-Rekarne FIF
Oskar Liwell 09 Södertälje IF
Axel Falk 09 Turebergs FK
Tristan Back 10 Turebergs FK
Gabriel Sveringsson 09 Tyresö FK
Nils Grufman 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
 
P9 60m 29
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Karl Lindahl 10 Danderyds SK
Martin Lange 10 Danderyds SK
William Davidsson Eriksson 10 Danderyds SK 10,31
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF 9.93
Liam Sillén 10 Hammarby IF 9,94
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Vincent Lundvall 10 Hellas FK
Arvid Eifrém 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Leo Skantz 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Murad Kafi 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Adelmar Nilzén 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Max Unger 10 IF Linnéa
Samuel Deluca 10 Malmö AI
Theodor Persson 10 Nyköpings BIS
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Tristan Back 10 Turebergs FK 10,34
Valter Elenäs 10 Örbyhus IF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P9 Längd 30
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Karl Lindahl 10 Danderyds SK
Martin Lange 10 Danderyds SK
William Davidsson Eriksson 10 Danderyds SK 3,51
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF 3.44
Liam Sillén 10 Hammarby IF 3,57
Bob Adler 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Vincent Lundvall 10 Hellas FK
Arvid Eifrém 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Leo Skantz 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Murad Kafi 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Adelmar Nilzén 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Max Unger 10 IF Linnéa
Samuel Deluca 10 Malmö AI
Theodor Persson 10 Nyköpings BIS
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Tristan Back 10 Turebergs FK 3,39
Valter Elenäs 10 Örbyhus IF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P9 Kula 25
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF 4.82
Liam Sillén 10 Hammarby IF 6,36
Bob Adler 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Arvid Eifrém 10 Huddinge AIS
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Emil Askerud 10 Huddinge AIS
Gustav Dundeberg 10 Huddinge AIS
Julian Wygler 10 Huddinge AIS
Leo Skantz 10 Huddinge AIS
Wilmer Rantzow 10 Huddinge AIS
Murad Kafi 10 Huddinge AIS
Noel Hedman 10 Huddinge AIS
Olle Adelmar Nilzén 10 Huddinge AIS
Olle Klockar 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Otto Ahlerup 10 Huddinge AIS
Samuel Deluca 10 Malmö AI
Theodor Persson 10 Nyköpings BIS
Cian Hogan 10 Turebergs FK
Tristan Back 10 Turebergs FK 4,56
Valter Elenäs 10 Örbyhus IF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
P8 60m 13
Jakob Ekström 11 Bromma IF
Max Severin Naber 11 Hammarby IF
Sebastian Kotte 11 Hammarby IF
Adam Elfving 11 Huddinge AIS
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Charlie Raitis 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Neo Shamoon 11 Huddinge AIS
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand 11 Huddinge AIS
Theo Kosatha 11 Södertälje IF
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK
Leam Sundgren 11 Tyresö FK
 
P8 Längd 15
Jakob Ekström 11 Bromma IF
Max Severin Naber 11 Hammarby IF
Sebastian Kotte 11 Hammarby IF
Adam Elfving 11 Huddinge AIS
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Charlie Raitis 11 Huddinge AIS
Hugo Pannel 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Neo Shamoon 11 Huddinge AIS
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Vigor Lindvall 11 Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand 11 Huddinge AIS
Theo Kosatha 11 Södertälje IF
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK
Leam Sundgren 11 Tyresö FK
 
P8 Kula 12
Jakob Ekström 11 Bromma IF
Max Severin Naber 11 Hammarby IF
Sebastian Kotte 11 Hammarby IF
Adam Elfving 11 Huddinge AIS
Albin Nilsson 11 Huddinge AIS
Charlie Raitis 11 Huddinge AIS
Malte Wärlegård 11 Huddinge AIS
Neo Shamoon 11 Huddinge AIS
Sigge Heimersson 11 Huddinge AIS
Vilgot Holmstrand 11 Huddinge AIS
Theo Kosatha 11 Södertälje IF
Gabriel Ekengren 11 Turebergs FK
 
P7 60m 10
Sigge Arvidsson 13 Falu IK
Edvin Källqvist 12 Hammarby IF 12.40
Julius Heinonen 12 Hammarby IF 10.61
Alfred Askerud 12 Huddinge AIS
Isac Backmark 12 Huddinge AIS
Linus Persson 12 Huddinge AIS
Lukas Carlén 12 Huddinge AIS
Prince Amoah Cortes 12 Huddinge AIS
Ted Sundelin 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS
 
P7 Längd 10
Sigge Arvidsson 13 Falu IK
Edvin Källqvist 12 Hammarby IF 2.30
Julius Heinonen 12 Hammarby IF
Alfred Askerud 12 Huddinge AIS
Isac Backmark 12 Huddinge AIS
Linus Persson 12 Huddinge AIS
Lukas Carlén 12 Huddinge AIS
Prince Amoah Cortes 12 Huddinge AIS
Ted Sundelin 12 Huddinge AIS
Vincent Stenborg 12 Huddinge AIS
 
K 100m 16
Malin Forséll 80 Enköpings AI
Ebba Gustavsson 00 IF Göta Karlstad
Felicia Lindberg 97 Hammarby IF
Fatima Lourdes Cruz Barrera 95 Huddinge AIS
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Anna Björkstedt 78 Spårvägens FK 13.88
Gladys Bamane 89 Spårvägens FK
Helen Hermundstad 73 Spårvägens FK 13:31
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 12.67
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
Virva Rylander 00 Västerås FK
Stina Gustafsson 96 Ärla IF
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro
Linn Gustafsson 97 IF Åland 12,54
 
K 200m 15
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK
Fatima Lourdes Cruz Barrera 95 Huddinge AIS
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 25.23
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Anna Björkstedt 78 Spårvägens FK 27.30
Gladys Bamane 89 Spårvägens FK
Helen Hermundstad 73 Spårvägens FK 27:37
Isabelle Eurenius 89 Spårvägens FK
Amanda Finney Nilsson 01 Täby IS 26.60
Caroline Kihlblom 94 Täby IS
Sara Hermansson 99 Täby IS
Sofia Hultgren 97 Täby IS 25.75
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
Virva Rylander 00 Västerås FK
Carolina Söderbom 99 Ärla IF 25.37
 
K 400m 8
Helen Hermundstad 73 Spårvägens FK 62:46
Caroline Kihlblom 94 Täby IS
Lovisa Linde 98 Täby IS
Sofia Hultgren 97 Täby IS 58.09
Virva Rylander 00 Västerås FK
Carolina Söderbom 99 Ärla IF 57.75
Stina Gustafsson 96 Ärla IF
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott
 
K 800m 9
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad 2:22.15
Ofelia Belkacem 95 Hammarby IF
Hanna Bergström 97 Huddinge AIS 2.13
Nathalie Tolvers 90 Spårvägens FK 2.18,00
Rebecca Ringström 77 Spårvägens FK
Maja Sund 01 Turebergs FK
Linnea Josefsson 01 Österhaninge IF
Emma Sjuls 98 IF Åland 2,45,16
Maria Söderlund 99 IF Åland 2,30,11
 
K 1500m 7
Filippa Ramberg 97 Hammarby IF 4.51,24
Camilla Rosen 88 FK Studenterna
Elin Marcusson 99 Trångsvikens IF 4:44,54
Wilma Marcusson 99 Trångsvikens IF 4:40,62
Maja Sund 01 Turebergs FK
Emilia Lillemo 00 Täby IS 4.37
Maria Söderlund 99 IF Åland 4,15,65
 
K 5000m 3
Camilla Rosen 88 FK Studenterna
Louise Berlin 87 FK Studenterna
Sara Lidjan 80 FK Studenterna
 
K Häck 100m 6
Josefine Sandelius 94 Hammarby IF
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS 15,93
Maria Södergren 98 Täby IS 14.81
Alva Wolwan 01 Upsala IF
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro
 
K Häck 400m 6
Maja Sund 01 Turebergs FK
Linn Kalderén 99 Täby IS
Lovisa Linde 98 Täby IS
Maria Södergren 98 Täby IS
Sara Hermansson 99 Täby IS
Ida Ekroth 96 Upsala IF
 
K Höjd 4
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS 1,65
Karin Boestad 99 IFK Lidingö
Linda Skantze 95 IFK Lidingö
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
 
K Stav 8
Malin Forséll 80 Enköpings AI 3,00
Elena Mitchell 98 Hammarby IF 3.00
Tilda Kapell 01 Hammarby IF
Lea Jogic 01 Huddinge AIS
Johanna Hellman 99 IFK Lidingö 3.48
Sophia Omar 87 IFK Lidingö
Jenny Rosén 72 Nyköpings BIS 320
Ebba Blomstrand 00 KFUM Örebro
 
K Längd 11
Felicia Lindberg 97 Hammarby IF
Amanda Möller 00 Hässelby SK
Malin Olsson 90 IFK Lidingö
Amanda Eriksson 00 Spårvägens FK
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Celina Reichardt 99 Spårvägens FK 5,18
Lovisa Olsson 99 Spårvägens FK
Claudia Spanier 98 Upsala IF
Levina Ahlgren 98 Upsala IF
Emily Capobianco 01 KFUM Örebro
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro
 
K Tresteg 5
Kajsa Engblom 01 Huddinge AIS
Annina Stens 99 Spårvägens FK
Klara Pedersen 97 Upsala IF
Lisa Weyhenmeyer 00 Upsala IF
Malin Marmbrandt 85 Västerås FK 12,97
 
K Kula 4
Amanda Malmehed 98 IF Göta Karlstad
Felicia Lindberg 97 Hammarby IF
Emilia Malmehed 01 Linköpings GIF 13.00
Linn Gustafsson 97 IF Åland
 
K Diskus 5
Heidi Schmidt 93 Spårvägens FK 44,55
Jennifer Ahlstedt 01 Tjalve IF Norrköping
Fanny Öhrn Selahn 95 Turebergs FK
Ellen Pettersson 97 Upsala IF
Maria Holmberg 01 IF Åland
 
K Slägga 13
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK
Matilda Björklund 97 Bålsta IK
Michaela Norrbelius 97 Gefle IF
Sara Forssell 00 Motala AIF
Emma Palmgren 01 Nyköpings BIS
Caroline Wallin 94 Spårvägens FK
Eleni Larsson 93 Spårvägens FK
Jonna Geiryd 00 Spårvägens FK
Rebecka Hallerth 96 Spårvägens FK
Emma Thor 97 Turebergs FK
Hanna Mårtensson 96 Turebergs FK
Sanna Tollefors 92 Vallentuna FK
Maria Holmberg 01 IF Åland
 
K Spjut 4
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK
Felicia Lindberg 97 Hammarby IF
Anna Werner 79 Turebergs FK
Ida Thunberg 99 KFUM Örebro
 
F17 100m 11
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Tyra Johansson 02 Bålsta IK
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Emelie Forsberg 02 Huddinge AIS 14,18
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 12,63
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF 12,82
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Leticia Buchli 02 Täby IS
 
F17 200m 13
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK 25,87
Emelie Forsberg 02 Huddinge AIS 30,15
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö 26,66
Elise Legzdins 02 Mälarhöjdens IK
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Clara Billing 02 Turebergs FK 26.16
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Leticia Buchli 02 Täby IS
Ella Sjöblom 02 AIK Friidrott
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
F17 400m 5
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Emilia Rydensjö 02 Eskilstuna FI 57.88
Emelie Forsberg 02 Huddinge AIS 64,97
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 Turebergs FK
 
F17 800m 0
 
F17 1500m 3
Carolina Larson 02 IFK Lidingö
Johanna Mickels 02 Ärla IF
Astou Sene 02 Tullinge FF
 
F17 3000m 1
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
 
F17 Häck 100m 5
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Anna Back Nilsson 02 Leksands FIK
Clara Billing 02 Turebergs FK
Leticia Buchli 02 Täby IS
 
F17 Häck 300m 4
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK 46,35
Clara Billing 02 Turebergs FK
Leticia Buchli 02 Täby IS
 
F17 Hinder 1500m 1
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
 
F17 Höjd 1
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS 1,60
 
F17 Stav 4
Emelie Forsberg 02 Huddinge AIS 2,75
Ylva Björnsjö 02 Huddinge AIS 2,44
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Clara Billing 02 Turebergs FK 3,36
 
F17 Längd 10
Hanna Askling 02 Bromma IF
Tyra Johansson 02 Bålsta IK
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Tilda Krüsell Berg 02 Hammarby IF
Åsa Trosell 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK 5,53
Izabella Ripsweden 00 Huddinge AIS
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS 5,03
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
F17 Tresteg 3
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF 12,95
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott
 
F17 Kula 3
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
 
F17 Diskus 2
Hillevi Carlsson 02 Falu IK
Embla Wihk 02 Hammarby IF
 
F17 Slägga 7
Hillevi Carlsson 02 Falu IK
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Sofia Boman 02 Hässelby SK 47.35
Ida Arnerdal 02 Råby-Rekarne FIF 32,27
Hannah Luxemburg 02 Turebergs FK
Emma Holmgren-Löf 02 Upsala IF
Wilma Wilkman 02 Ösmo Nynäs FK
 
F17 Spjut 4
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Sofia Boman 02 Hässelby SK 32.05
Sarah Olsson 02 Turebergs FK
 
F16 100m 13
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Julia Håkansson 03 Spårvägens FK 12.99
Kira Pettersson 03 Turebergs FK 14.95
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 12.36
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Agnes With 03 Västerås FK
Moa Holm 03 Västerås FK
Tyra Odén 03 Västerås FK
Ida-Maria Sjölund 03 IF Åland 13,17
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F16 200m 13
Lisen Rignell 03 Bromma IF 26,44
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Alexandra Rosengren 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Laura Fodor 03 Hässelby SK 26.46
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Elvira Fredin 03 Spårvägens FK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
Tova Gabrielsson 03 Täby IS 26,58
Amanda Pettersson 03 Vallentuna FK
Ida-Maria Sjölund 03 IF Åland 28,24
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F16 400m 5
Lova Perman 03 IF Göta Karlstad
Matilda Persson 03 Huddinge AIS
Laura Fodor 03 Hässelby SK 59.74
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F16 800m 10
Nora Lundin 03 Hammarby IF 2.22
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF 2:22
Elise Hejdenberg 03 Huddinge AIS
Matilda Persson 03 Huddinge AIS
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Josefine Jerner 03 IFK Lidingö 2.37
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö 2.23.98
Elvira Bredin 03 Turebergs FK 2:21,95
Izabella Lukic 03 Västerås FK
 
F16 1500m 3
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF
Elvira Bredin 03 Turebergs FK
 
F16 3000m 4
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Liv Berglöf 03 IFK Lidingö
Elvira Bredin 03 Turebergs FK
 
F16 Häck 100m 5
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Julia Håkansson 03 Spårvägens FK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 14.27
 
F16 Häck 300m 3
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Linn Andersson 03 Tjalve IF Norrköping
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
 
F16 Hinder 1500m 5
Wilma Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Linnea Svensson 03 Tjalve IF Norrköping
Elvira Bredin 03 Turebergs FK
 
F16 Höjd 4
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Elvira Fredin 03 Spårvägens FK
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba 1,66
Elvira Jonsson 03 Västerås FK
 
F16 Stav 3
Ida Absér 03 Huddinge AIS 2,54
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS 2,75
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
 
F16 Längd 10
Klara Avebäck 03 Hellas FK
Astrid Joseph 03 Huddinge AIS
Madeleine Söderqvist 03 Huddinge AIS
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Kira Pettersson 03 Turebergs FK 3.89
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 5.69
Kristina Dahlström 03 Täby IS
Agnes With 03 Västerås FK
Tyra Odén 03 Västerås FK
 
F16 Tresteg 7
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Klara Avebäck 03 Hellas FK
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 12.44
Tyra Odén 03 Västerås FK
 
F16 Kula 7
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Linn Harryson 03 Hammarby IF 10,52
Alice Lind 03 Hanvikens SK 10,25
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 10,00
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Linn Gabrielli Gustafsson 03 Råby-Rekarne FIF
 
F16 Diskus 7
Victoria Wickman 03 Alunda SK
Alice Lind 03 Hanvikens SK 20,51
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 21,35
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK 27,34
Linn Gabrielli Gustafsson 03 Råby-Rekarne FIF
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
 
F16 Slägga 10
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Linn Harryson 03 Hammarby IF 46,52
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 36,10
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK 41,22
Linn Gabrielli Gustafsson 03 Råby-Rekarne FIF
Rebecka Essman 03 Råby-Rekarne FIF 35,97
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
Molly Skugge 03 Turebergs FK
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
Isabella Wiklund 03 Västerås FK
 
F16 Spjut 6
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 24,91
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
 
F15 80m 17
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 10,57
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS
Maja Björk 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS 11,14
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK
Nora Lindahl 04 Hässelby SK
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Tyra Tunander Cedrenius 04 IFK Lidingö
Stella Andersson 04 Nyköpings BIS 11.12
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 10.56
Clara Spangenberg 04 Upsala IF 10.57
Emma Häggblom 04 Upsala IF
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F15 300m 11
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Isabel Neill 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 42,94
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Lia Cederberg 04 Hässelby SK
Nora Lindahl 04 Hässelby SK
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 45.03
Clara Spangenberg 04 Upsala IF
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F15 800m 2
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 2.37,45
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 2.25,51
 
F15 2000m 3
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 7.10,19
Ida Knutsson 04 Upsala IF
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
 
F15 Häck 80m 13
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 12,29
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 12,69
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 13,94
Mette Brands 04 Hellas FK
Maja Björk 04 Huddinge AIS 12,59
Ellen Antivilo Lindsjöö 04 Hässelby SK
Nora Lindahl 04 Hässelby SK
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Tyra Tunander Cedrenius 04 IFK Lidingö
Elin Snis 04 Turebergs FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Louise Tilly 04 Täby IS 13.03
Moa Granat 04 Vallentuna FK 12,08
 
F15 Häck 300m 9
Filippa Rydensjö 04 Eskilstuna FI
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 49,48
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK
Nora Lindahl 04 Hässelby SK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Lizette Carlsson 04 Vallentuna FK
Moa Granat 04 Vallentuna FK 44,43
 
F15 Hinder 1500m 5
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 5.30,34
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Fanny Amrén 04 Tjalve IF Norrköping
Ida Knutsson 04 Upsala IF
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK
 
F15 Höjd 4
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF 1,47
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1,61
Emma Häggblom 04 Upsala IF
 
F15 Stav 4
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 3,10
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS 2,50
Maja Björk 04 Huddinge AIS 2,55
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS 3,00
 
F15 Längd 16
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Isabel Neill 04 Hanvikens SK 3,90
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 4,45
Mette Brands 04 Hellas FK
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Ellen Antivilo Lindsjöö 04 Hässelby SK
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK 5.48
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 5.55
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Tyra Tunander Cedrenius 04 IFK Lidingö
Moa Gustafsson 04 Råby-Rekarne FIF
Lorena Guzman 04 Turebergs FK
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 5.35
Emma Häggblom 04 Upsala IF
 
F15 Tresteg 6
Maja Björk 04 Huddinge AIS 11,08
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK 11.12
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 11.29
Louise Tilly 04 Täby IS 10.24
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 10.51
 
F15 Kula 8
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 12,58
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 7,99
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 9,19
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS 11,20
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
 
F15 Diskus 8
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 30,74
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 21
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS 21,84
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F15 Slägga 9
Alva Enblad 04 Hammarby IF 38,65
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 46,22
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Simone Adolfsson 04 Huddinge AIS
Moa Gustafsson 04 Råby-Rekarne FIF
Sofie Moroni 04 Råby-Rekarne FIF
Caitlin Wennberg 04 Upsala IF
Matilda Eriksson 04 Västerås FK
 
F15 Spjut 8
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 29,33
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 25,10
Mette Brands 04 Hellas FK
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Olivia Sjögren 04 IF Triangeln
Matilda Eriksson 04 Västerås FK
 
F14 80m 15
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Elin Johansson 05 Huddinge AIS 12,31
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
My Persson 05 Väsby IK
Sara Sundberg 05 Väsby IK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 11.20
 
F14 800m 7
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 2.39,63
Evelina Sparf 05 Spårvägens FK
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
Sara Sundberg 05 Väsby IK
 
F14 2000m 3
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Sara Sundberg 05 Väsby IK
 
F14 Häck 80m 10
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 12,69
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Sara Sundberg 05 Väsby IK
 
F14 Häck 300m 7
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Norah Birgen 05 Huddinge AIS
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Sara Sundberg 05 Väsby IK
 
F14 Höjd 7
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Lina Bjerkestam 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 1.38
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Norah Lind 05 Tyresö FK
 
F14 Stav 4
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 2,36
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Norah Lind 05 Tyresö FK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F14 Längd 18
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Sara Nilsson 05 Hanvikens SK
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 4.75
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4.73
Melina Karagianni 05 Vallentuna FK
My Persson 05 Väsby IK
Sara Sundberg 05 Väsby IK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F14 Tresteg 8
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 9.52
Olivia Sipos 05 Linköpings GIF
 
F14 Kula 9
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Nor