Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in

OBS! Flyttat datum till 31 augusti.
Anmälda Lidingö KM
Antal starter / Total entries: 254 Printed: 2019-08-24 17:31
Antal individer / Total persons: 84
 
M 100m 1
Johan Nordenson 54 IFK Lidingö
 
M 800m 0
 
P15 80m 4
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Joel Nyman 05 IFK Lidingö
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö
Noah Hydén 05 IFK Lidingö
 
P15 Höjd 1
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
 
P15 Längd 2
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
Joel Nyman 05 IFK Lidingö
 
P15 Spjut 1
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
 
P13 60m 4
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 8,78
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö 8,19
 
P13 800m 3
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 2.31
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
 
P13 Höjd 2
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
 
P13 Spjut 3
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö 22,20
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
 
P12 60m 4
Gustav Bemunger 07 IFK Lidingö
Nils Höglund 07 IFK Lidingö
Oscar Andersson 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
 
P12 800m 3
Nils Höglund 07 IFK Lidingö
Oscar Andersson 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
 
P12 Höjd 4
Gustav Bemunger 07 IFK Lidingö
Nils Höglund 07 IFK Lidingö
Oscar Andersson 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
 
P12 Spjut 4
Gustav Bemunger 07 IFK Lidingö
Nils Höglund 07 IFK Lidingö
Oscar Andersson 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
 
P11 60m 4
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Gustaf von Scheven Lindell 08 IFK Lidingö
Hugo Jansson 08 IFK Lidingö
 
P11 600m 4
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Gustaf von Scheven Lindell 08 IFK Lidingö
Hugo Jansson 08 IFK Lidingö
Sebastian Stagh 08 IFK Lidingö
 
P11 Höjd 2
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
 
P11 Spjut 2
Alex Ejendal 08 IFK Lidingö
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
 
P10 60m 6
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 9,38
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 9,55
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
 
P10 600m 7
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 2:08:82
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
 
P10 Längd 7
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 3,83
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 4,05
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
 
P10 Kula 6
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 6,74
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 6,02
 
P9 60m 14
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö 9.88
Daniel Johannesson 10 IFK Lidingö 10,27
Emil Edvardsson 10 IFK Lidingö
Filip Törgren 10 IFK Lidingö
Henrik Malm 10 IFK Lidingö N/A
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö 9,8
Oliver Taha 10 IFK Lidingö 9,10
William Sundberg 10 IFK Lidingö
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
Leo von Euler 10 IFK Lidingö
Ludviq Konstenius 10 IFK Lidingö
Malou Ejendal 10 IFK Lidingö
Marc Rudenstam 10 IFK Lidingö
Max Nilsson Gidlöf 10 IFK Lidingö
 
P9 Längd 14
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö 3.74
Daniel Johannesson 10 IFK Lidingö
Emil Edvardsson 10 IFK Lidingö
Filip Törgren 10 IFK Lidingö
Henrik Malm 10 IFK Lidingö N/A
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö 3.26
Oliver Taha 10 IFK Lidingö 3,56
William Sundberg 10 IFK Lidingö
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
Leo von Euler 10 IFK Lidingö
Ludviq Konstenius 10 IFK Lidingö
Malou Ejendal 10 IFK Lidingö
Marc Rudenstam 10 IFK Lidingö
Max Nilsson Gidlöf 10 IFK Lidingö
 
P9 Kula 12
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö 6.17
Daniel Johannesson 10 IFK Lidingö
Emil Edvardsson 10 IFK Lidingö
Filip Törgren 10 IFK Lidingö
Henrik Malm 10 IFK Lidingö N/A
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö 5,30
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
Ludviq Konstenius 10 IFK Lidingö
Marc Rudenstam 10 IFK Lidingö
Max Nilsson Gidlöf 10 IFK Lidingö
Oliver Taha 10 IFK Lidingö 5,52
William Sundberg 10 IFK Lidingö
 
P8 60m 0
 
P8 Längd 0
 
P8 Kula 0
 
K 100m 0
 
K 800m 0
 
F15 80m 3
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.24
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,64
 
F15 Höjd 4
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 1,38
 
F15 Längd 4
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4,73
 
F15 Spjut 4
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
 
F13 60m 2
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8,8
 
F13 800m 1
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 2.35,99
 
F13 Höjd 2
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 1,37
 
F13 Spjut 2
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
 
F12 60m 6
Anja Tschertou Schäder 07 IFK Lidingö
Giselle Möller 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 9,11
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Natalie Nordström 07 IFK Lidingö
Jade Hydén 07 IF Linnéa
 
F12 800m 1
Anja Tschertou Schäder 07 IFK Lidingö
 
F12 Höjd 5
Anja Tschertou Schäder 07 IFK Lidingö
Giselle Möller 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 1,23
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Natalie Nordström 07 IFK Lidingö
 
F12 Spjut 4
Anja Tschertou Schäder 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 13,67
Märta Lind 07 IFK Lidingö
Natalie Nordström 07 IFK Lidingö
 
F11 60m 4
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Ida Danielsson 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
 
F11 600m 4
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Ida Danielsson 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
 
F11 Höjd 4
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Ida Danielsson 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
Isabel Flanagan 08 IFK Lidingö
 
F11 Spjut 2
Emmy Sjöstrand 08 IFK Lidingö
Irma-Li Grönqvist 08 IFK Lidingö
 
F10 60m 8
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 9.90
Elise Hallner 09 IFK Lidingö
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö 9.90
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Hedda Randel 09 IFK Lidingö
Olivia Key 09 IFK Lidingö
Siri Hjertstedt 09 IFK Lidingö
 
F10 600m 6
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 2.12.36
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö 2.14
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Hedda Randel 09 IFK Lidingö
Olivia Key 09 IFK Lidingö
 
F10 Längd 8
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö 3.37
Elise Hallner 09 IFK Lidingö
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö 3.05
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Hedda Randel 09 IFK Lidingö
Olivia Key 09 IFK Lidingö
Siri Hjertstedt 09 IFK Lidingö
 
F10 Kula 7
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö
Ebba Wärn 09 IFK Lidingö
Elsa Danielsson 09 IFK Lidingö 5.90
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Hedda Randel 09 IFK Lidingö
Olivia Key 09 IFK Lidingö
Siri Hjertstedt 09 IFK Lidingö
 
F9 60m 12
Astrid Dettel 10 IFK Lidingö
Bety Alzbeta Cermakova 10 IFK Lidingö
Caroline Burvall 10 IFK Lidingö 10
Ebba Hedenryd 10 IFK Lidingö 10,0
Isabella Hedengren 10 IFK Lidingö
Livia Granquist 10 IFK Lidingö
Natalie Cermakova 10 IFK Lidingö
Nicole Hesser 10 IFK Lidingö
Sadie Nordström 10 IFK Lidingö
Signe Florén 10 IFK Lidingö
Sigrid Nore 10 IFK Lidingö
Vera Arkinger 10 IFK Lidingö
 
F9 Längd 13
Astrid Dettel 10 IFK Lidingö
Bety Alzbeta Cermakova 10 IFK Lidingö
Caroline Burvall 10 IFK Lidingö 10
Ebba Hedenryd 10 IFK Lidingö 2,7
Isabella Hedengren 10 IFK Lidingö
Livia Granquist 10 IFK Lidingö
Vera Arkinger 10 IFK Lidingö
Märtha Järlfors 10 IFK Lidingö
Natalie Cermakova 10 IFK Lidingö
Nicole Hesser 10 IFK Lidingö
Sadie Nordström 10 IFK Lidingö
Signe Florén 10 IFK Lidingö
Sigrid Nore 10 IFK Lidingö
 
F9 Kula 11
Astrid Dettel 10 IFK Lidingö
Bety Alzbeta Cermakova 10 IFK Lidingö
Caroline Burvall 10 IFK Lidingö 10
Ebba Hedenryd 10 IFK Lidingö
Livia Granquist 10 IFK Lidingö
Natalie Cermakova 10 IFK Lidingö
Nicole Hesser 10 IFK Lidingö
Sadie Nordström 10 IFK Lidingö
Signe Florén 10 IFK Lidingö
Sigrid Nore 10 IFK Lidingö
Vera Arkinger 10 IFK Lidingö 4,01
 
F8 60m 8
Alexandra Hedström 11 IFK Lidingö
Franka Arkinger 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Isabella Möller 11 IFK Lidingö
Julie Ryott 11 IFK Lidingö
Linnea Flanagan 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Rebecca Wahlberg 11 IFK Lidingö
 
F8 Längd 8
Alexandra Hedström 11 IFK Lidingö
Franka Arkinger 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Isabella Möller 11 IFK Lidingö
Julie Ryott 11 IFK Lidingö
Linnea Flanagan 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Rebecca Wahlberg 11 IFK Lidingö
 
F8 Kula 7
Alexandra Hedström 11 IFK Lidingö
Franka Arkinger 11 IFK Lidingö
Isabel Andersson 11 IFK Lidingö
Isabella Möller 11 IFK Lidingö
Linnea Flanagan 11 IFK Lidingö
Nicole Khelachwili 11 IFK Lidingö
Rebecca Wahlberg 11 IFK Lidingö
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248