Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stonehill Games
Antal starter / Total entries: 703 Printed: 2019-10-18 08:57
Antal individer / Total persons: 427
 
M 100m 10
Samuel Carlsson 01 IFK Halmstad
Daniel Andersson 91 Istrums SK 11.31
Robin Noping 96 IF Kville
Anders Nilsson 63 Malmö AI
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK 11.25
Carl Narup 98 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 10.89
Erik Johansson 99 Varbergs GIF 10.94
 
M 200m 8
Daniel Andersson 91 Istrums SK 22.81
Chidozie Abika 97 IF Kville 22,31
Robin Noping 96 IF Kville
Anders Nilsson 63 Malmö AI
Carl Narup 98 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Tage Isaksson 44 IK Ymer
 
M 400m 5
Jonatan Johannesson 93 Lerum Friidrott
Erik Roos 77 Mölndals AIK 58.0
Håkan Wikell Jönsson 72 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 55,00
 
M 1500m 3
Erik Framme 73 Hälle IF 4.34
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK
Mohamed Nuur 99 Örgryte IS 4:02.7
 
M 110m häck 0
 
M Höjd 2
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
 
M Stav 1
Peter Svensson 02 IF Rigor
 
M Längd 2
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Spjut 2
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
Joni Kaartinen 89 Örgryte IS 61,42
 
P17 100m 15
Erik Isaksson 02 IF Kville
Simon Hellsing 03 IF Kville
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 11.48
Kalle Nilsson 03 Varbergs GIF
Albin Jannesson 03 Örgryte IS
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Nils Thorin 03 Örgryte IS
Sten Hagström 03 Örgryte IS
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P17 200m 11
Filip Wicklund 02 IF Kville
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK 23,36
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Gabriel Ant Styffe 03 IFK Sunne FK 24,48
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Kalle Nilsson 03 Varbergs GIF
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
Carl Hermansson 03 Bohus IF 25,05
 
P17 300m 4
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Raphael Akendo 02 Örgryte IS 38.00
 
P17 1000m 2
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
 
P17 110m häck 1
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
 
P17 Häck 300m 1
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
 
P17 Höjd 4
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 1,78
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1,86
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 1.67
 
P17 Stav 1
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
 
P17 Längd 13
Filip Wicklund 02 IF Kville
Yosef Al Masri 02 IF Kville
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Nils Thorin 03 Örgryte IS
Sten Hagström 03 Örgryte IS
 
P17 Tresteg 8
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK utom tävl
Victor Hering 03 Ullevi FK
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS 12.33
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 13.67
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Nils Thorin 03 Örgryte IS
 
P17 Kula 2
Felix Jordebrandt 03 IF Kville
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
 
P17 Diskus 5
Axel Olausson 03 IF Kville
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Wille Öhman 03 IF Rigor
 
P17 Slägga 2
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Wille Öhman 03 IF Rigor 40,19
 
P17 Spjut 5
Linus Pihl 03 Lerum Friidrott
Rizvan Ektymaev 03 Lerum Friidrott
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Jakob Rahm 02 Sävedalens AIK 61.11 800g i Män
Albin Jannesson 03 Örgryte IS
 
P15 80m 3
Leo Zikovic 04 IF Kville 10.32
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 300m 1
Leo Zikovic 04 IF Kville 40.02
 
P15 800m 3
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 2.16.83
 
P15 2000m 5
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Nils Olsson 04 Lerum Friidrott 6.00.65
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 6.28
Simon Sahlström 04 IF Rigor
 
P15 Häck 80m 2
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 11,17
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
 
P15 Häck 300m 2
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 Höjd 2
Leo Zikovic 04 IF Kville
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
 
P15 Stav 1
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 2,75
 
P15 Längd 2
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 Tresteg 4
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 Kula 3
Leo Zikovic 04 IF Kville 15.10
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P15 Diskus 4
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Leo Zikovic 04 IF Kville 33.65
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P15 Slägga 1
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P15 Spjut 3
Isac Svensson 04 IFK Halmstad 34,16
Leo Zikovic 04 IF Kville 39.63
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
 
P14 80m 4
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Johan Conway 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor
 
P14 300m 2
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Herman Helander 05 Mölndals AIK
 
P14 800m 3
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
 
P14 2000m 3
Erik Gustafsson 05 IFK Göteborg 6.35.06
Herman Helander 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
 
P14 Häck 80m 3
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 Häck 300m 1
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
 
P14 Höjd 3
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 Stav 3
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
 
P14 Längd 9
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Olle Seve Westas 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
David Levegård 05 IF Rigor 4.66
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 Kula 2
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P14 Diskus 4
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P14 Spjut 5
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Olle Seve Westas 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
 
P13 60m 4
Linus Göpel 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
 
P13 200m 4
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Linus Göpel 06 Mölndals AIK
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI 30,38
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
 
P13 600m 4
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI 1,49
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
Albin Freiholtz 06 Trollhättan FIK
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P13 1500m 3
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
 
P13 Häck 60m 2
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
 
P13 Häck 200m 1
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 29,95
 
P13 Höjd 1
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P13 Stav 1
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
 
P13 Längd 9
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Viggo Trefil 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P13 Kula 2
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
 
P13 Diskus 5
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Rafael Dias 06 Bohus IF
 
P13 Slägga 2
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
 
P13 Spjut 5
Albin Friberg 06 Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P12 3-kamp 7
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Caleb Tessema 07 Mölndals AIK
David Blixt 07 Mölndals AIK
 
P12 3-kamp d2 12
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Oliver Lo 07 Kongahälla AIK
Oskar Ekström 07 Kongahälla AIK
Anton Samuelsson 07 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
 
P11 3-kamp 3
Valdemar Wahlgren 08 Lerum Friidrott
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
 
P11 3-kamp d2 7
Linus Framme 08 Hälle IF
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Noel Lorensson 08 Lerum Friidrott
Alvar Ederönn 08 Mölndals AIK
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI
William Lidén 09 Bohus IF
 
P10 3-kamp 19
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Amadeo Christiansson 09 Lerum Friidrott
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
Jonathan Andersson 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Novin Hassanzadeh 09 Lerum Friidrott
Linus Söderberg Max 09 Mölndals AIK
Olle Krenauer 09 Mölndals AIK
Sebastian Ahsén-Böre 09 Mölndals AIK
Filip Håkansson 09 IK Orient
Alfred Wendt 09 Sävedalens AIK
Elliot Sultanovic Magnusson 09 Sävedalens AIK
Karl Fredberg 09 Örgryte IS
William Farberger 09 Örgryte IS
 
P9 3-kamp 7
Gustav Berntsson 10 IF Kville
Cobie Moran 10 Lerum Friidrott
Isac Minnhagen 10 Lerum Friidrott
Kevin Fatty 10 Lerum Friidrott
Oscar Axvi 10 Lerum Friidrott
Teodor Sjölund 10 Lerum Friidrott
Wilhelm Edlander 10 Lerum Friidrott
 
K 100m 3
Michelle De Silva 99 Mölndals AIK
Linnéa Mossberg 99 IK Orient
Aicha Camara 92 Ullevi FK
 
K 200m 3
Elvira Erixon 96 Mölndals AIK 26,30
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Aicha Camara 92 Ullevi FK
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 100m häck 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 2
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
K Längd 0
 
K Kula 0
 
K Diskus 1
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
 
K Spjut 1
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
 
F17 100m 7
Mimmi Sebestyén 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 12,81
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Josefine Biørnstad 02 Sarpsborg IL 12,91
 
F17 200m 4
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 25,60
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK 25,86
Alicia Nesbeth Carlensberg 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 300m 0
 
F17 800m 0
 
F17 100m häck 3
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 15,84
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 16.21
 
F17 Häck 300m 2
Alma Svanberg 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 7
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Mimmi Sebestyén 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 4.98
Josefine Biørnstad 02 Sarpsborg IL 4,97
 
F17 Tresteg 1
Sofia Andersson 01 Ullevi FK utom tävl
 
F17 Kula 2
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Nicole Dinu 03 IF Kville
 
F17 Diskus 1
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
 
F17 Slägga 7
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Linnéa Claesson Fransson 03 Mölndals AIK
Petra Bäckström 02 Säffle FIK
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Lovisa Agfors 03 Ale FK
 
F17 Spjut 4
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Isabel Sjöberg 03 Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
 
F15 80m 10
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 11.09
Ida Thörsman 04 IF Kville
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 10.43
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F15 300m 6
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 42.20
Ida Thörsman 04 IF Kville
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 45,33
Ella Borg 04 Mölndals AIK 40,83
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F15 800m 2
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 2.32,92
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F15 2000m 1
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 6:34.89
 
F15 Häck 80m 3
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 12,67
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F15 Häck 300m 4
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Ella Borg 04 Mölndals AIK 44,01
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 44,89
 
F15 Höjd 7
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF 160
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Tova Jessen 04 Trollhättan FIK
 
F15 Stav 6
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Alma Olsson 04 IF Rigor 2,81
Sofia Olsson 04 IF Rigor 2,84
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F15 Längd 11
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 4,74
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Sofia Olsson 04 IF Rigor 4,28
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
 
F15 Tresteg 5
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
 
F15 Kula 5
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott 11.85
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
 
F15 Diskus 3
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
 
F15 Slägga 11
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Amanda Ehn 04 IK Ymer 38,25
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F15 Spjut 5
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emilia Wernerliv 04 Kongahälla AIK
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Alma Olsson 04 IF Rigor 28,78
 
F14 80m 15
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK 10.76
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Klara Håkansson 05 IK Orient
Kellie Tran 05 IK Ymer 11,09
Inez Yngve 05 Örgryte IS
 
F14 300m 7
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Klara Håkansson 05 IK Orient
 
F14 800m 3
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 2,47
 
F14 2000m 5
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Camilla Duff 05 Hälle IF 7,25
Philippa Duff 05 Hälle IF 7,18
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 6,42.96
 
F14 Häck 80m 7
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 12,57
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 13,66
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK 12.32
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 12.10
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
 
F14 Häck 300m 7
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 47,65
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Leia Holm 05 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Inez Yngve 05 Örgryte IS
 
F14 Höjd 6
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK 1.53
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Stav 2
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF
 
F14 Längd 14
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Klara Håkansson 05 IK Orient
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Kellie Tran 05 IK Ymer 4,91
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Kula 7
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Anna Johansson 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
 
F14 Diskus 8
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Krantz 05 Bohus IF
Julia Sandelius 05 Bohus IF
 
F14 Spjut 8
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Julia Sandelius 05 Bohus IF
 
F13 60m 12
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 8.39
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 8.98
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Amanda Tran 07 IK Ymer 8,29
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 200m 9
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 27.10
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 30.18
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK 30.42
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 30.27
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI 30,36
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Amanda Tran 07 IK Ymer 27,79
Emma Wendel 06 Bohus IF
 
F13 600m 2
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
 
F13 1500m 3
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Stina Tagesson 06 IK Ymer
 
F13 Häck 60m 7
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Häck 200m 3
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK 33.02
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 31,11
 
F13 Höjd 7
Frida Steene 06 IF Kville
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Emma Wendel 06 Bohus IF
 
F13 Stav 4
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Ida Bäck 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
 
F13 Längd 13
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 5.43
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Ida Bäck 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Amanda Tran 07 IK Ymer 4,65
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Kula 5
Alice Tartu 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Diskus 6
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Elin Björn 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F13 Slägga 5
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F13 Spjut 9
Moa Persson 06 Kongahälla AIK
Frida Steene 06 IF Kville
Agnes Wiklander 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 14.33
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 3-kamp 21
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Elin Andersson 07 Brattås CK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Majken Avenfors 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Alma Wendel 07 Lerum Friidrott
Lily Stigberg 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alva Björnwall 07 Mölndals AIK
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 3-kamp d2 5
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Tyra Lundqvist 07 Örgryte IS
 
F11 3-kamp 24
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Linnea Ljungberg 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Ruth Leffler 08 IFK Göteborg
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Annie Svenninghed 08 Lerum Friidrott
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emma Weis 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Klara Ryder Rohdin 08 Lerum Friidrott
Tilde HOLMBLAD 08 Lerum Friidrott
Ylva Algotson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Molly Haag 08 Lerum Friidrott
Saga Ståhl 08 Lerum Friidrott
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott
Stella Albertsson 08 Lerum Friidrott
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
 
F11 3-kamp d2 3
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
 
F10 3-kamp 50
Agnes Andersson 09 Alingsås IF Grupp A
Amanda Drevik 09 Alingsås IF Grupp A
Emma All 09 Alingsås IF Grupp A
Josefin Haggren 09 Alingsås IF Grupp A
Molly Lindqvist 09 Alingsås IF Grupp A
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg Grupp A
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg Grupp A
Ebba Wikström 09 IFK Göteborg Grupp A
Elin Johnsson 09 IFK Göteborg Grupp A
Isabella Siering 09 IFK Göteborg Grupp A
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg Grupp A
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg Grupp A
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg Grupp A
Alice Gustafsson 09 Lerum Friidrott Grupp A
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott Grupp A
Julia Unger 09 Lerum Friidrott Grupp A
Junia Backman Dezitter 09 Lerum Friidrott Grupp A
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott Grupp A
Malin Eriksson 09 Lerum Friidrott Grupp A
Nora Bergsten 09 Lerum Friidrott Grupp A
Vendela Hallset Green 09 Lerum Friidrott Grupp A
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott Grupp A
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott Grupp A
Demi Kiriazidou 09 Majornas IK Grupp A
Judit Markhede 09 Majornas IK Grupp A
Alea Björnwall 09 Mölndals AIK Grupp B
Ebba Hagelin 09 Mölndals AIK Grupp B
Ebba Renholm 09 Mölndals AIK Grupp B
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK Grupp B
Ella Gross 09 Mölndals AIK Grupp B
Emma Ehrnborg 09 Mölndals AIK Grupp B
Molly Hallberg 09 Mölndals AIK Grupp B
Märta Hellgren 09 Mölndals AIK Grupp B
Ruth Lundell 09 Mölndals AIK Grupp B
Ruth Sundbrandt 09 Mölndals AIK Grupp B
Filippa Sandberg 09 Mölndals AIK Grupp B
Hanna Salberg 09 Mölndals AIK Grupp B
Hannah Bergqvist 09 Mölndals AIK Grupp B
Linnea Brisslert 09 Mölndals AIK Grupp B
Lisa Högberg 09 Mölndals AIK Grupp B
Meja Strid 09 Mölndals AIK Grupp B
Nellie Ask 09 IF Rigor Grupp B
Thea Sundler 09 IF Rigor Grupp B
Alicia Kroona 09 Sävedalens AIK Grupp B
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK Grupp B
Manella Höglund 09 Sävedalens AIK Grupp B
Meja Averdal 09 Sävedalens AIK Grupp B
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK Grupp B
Hanna Lindell 09 Bohus IF Grupp B
Thilda Montell 09 Bohus IF Grupp B
 
F9 3-kamp 16
Felicia Sagre Sinclair 10 Alingsås IF
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Astrid Wikman 10 Lerum Friidrott
Greta Widell 10 Lerum Friidrott
Ida Jangeberg 10 Lerum Friidrott
Ida Lindsta Long 10 Lerum Friidrott
Ingrid Day 10 Lerum Friidrott
Lava Warberg 10 Lerum Friidrott
Maja Wissö 10 Lerum Friidrott
Malva Andreasson 10 Lerum Friidrott
Moa Wendel 10 Lerum Friidrott
Nike Andersson 10 Lerum Friidrott
Olga Lampret 10 Lerum Friidrott
Sigrid Ekberg 10 Lerum Friidrott
Thelma Elmeljung 10 Ängelholms IF
Saga Karlsson 10 Hönö IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248