Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Laxaspelen
Antal starter / Total entries: 1423 Printed: 2019-08-24 17:29
Antal individer / Total persons: 623
 
M 100m 16
Nils Thornberg 94 Bollnäs FIK 10,86
Jörgen Åberg 62 IFK Halmstad 12,4
Tony Darkwah 86 Hammarby IF
Robin Noping 96 IF Kville
Anders Nilsson 63 Malmö AI
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Tarley Allison 97 Mölndals AIK 10.81
Erik Dahlqvist 98 IK Orient
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
David Sennung 91 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Dennis Melander 95 Athletics 24Seven SK 11.10
 
M 200m 19
Nils Thornberg 94 Bollnäs FIK 21,58
Jörgen Åberg 62 IFK Halmstad 25,0
Chidozie Abika 97 IF Kville 22,31
Robin Noping 96 IF Kville
Anders Nilsson 63 Malmö AI
Sebastian Kadestål 96 Malmö AI 22.20
Tarley Allison 97 Mölndals AIK
Erik Dahlqvist 98 IK Orient
Andreas Norström 92 Ullevi FK
David Sennung 91 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Hampus Widlund 93 IFK Växjö
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 22,00
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 21.35
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 24,45
Kasper Andersson 97 Greve Atletik 22,15
Dennis Melander 95 Athletics 24Seven SK 23.25
 
M 400m 9
Noah Lacayo 99 Björnstorps IF 54,62
Michael Hansson 96 IS Göta
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Anders Logg 76 Hälle IF 50.54
Jacob Helsing 00 IK Orient
Adam Danielsson 93 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 55,18
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 48,98
 
M 1000m 3
Michael Hansson 96 IS Göta
Anders Holmelund Jörgensen 99 IFK Helsingborg
Erik Framme 73 Hälle IF 2.52
 
M 3000m 4
Fredrik Klingberg 83 IFK Halmstad
Max Harris 93 IFK Halmstad
Michael Kälebo 79 IFK Halmstad
Simon Ottosson 88 IFK Halmstad
 
M Häck 110m 5
James Parker 80 Laholms IF
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Hampus Widlund 93 IFK Växjö 14,16
Alexander Andersson 94 Athletics 24Seven SK
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK
 
M Häck 400m 5
James Parker 80 Laholms IF
Viktor Bondesson 98 Malmö AI Pb 52,70
Erik Lindahl 90 Ullevi FK
Anton Bertilsson 99 IFK Växjö
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 53,05
 
M Höjd 4
Samuel Carlsson 01 IFK Halmstad
Samuel Fransson 00 Malmö AI
Philip Frifelt Lundqvist 89 Mölndals AIK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
 
M Stav 1
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
 
M Längd 1
Erik Dahlqvist 98 IK Orient
 
M Tresteg 4
Marcus Nyberg 97 Malmö AI
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 14.05
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 14.87
Victor Koch 98 Örgryte IS 14,58
 
M Kula 2
Dan Lindahl 60 IFK Lund
Viktor Gardenkrans 95 Athletics 24Seven SK
 
M Diskus 3
Dan Lindahl 60 IFK Lund 27,25
Mattias Eklund 98 IK Ymer
Jakob Gardenkrans 97 Athletics 24Seven SK 57.34
 
M Slägga 5
Evert Kvist 56 Alvesta FI
Stefan Kvist 87 Alvesta FI 63,22
Per Kåberg 84 IK Orient
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
August Bergstrand 99 Ullevi FK
 
M Spjut 5
Patrik Svanberg 76 IFK Halmstad
Alexander Ottosson 87 Klippans FK
Hampus Nordstedt Kjell 00 Klippans FK
William Lanndalen 01 IF Kville
Jonathan Harley 93 Ullevi FK 68,22
 
P19 100m 9
Samuel Carlsson 01 IFK Halmstad
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK
Simon Wennolf 00 IFK Lund 11,72
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI
Jesper Simonsson 00 IK Orient
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Max Bruel 01 Villstads GIF 11.70
Bimo Soenarso 01 KFUM Örebro 11.32
 
P19 200m 7
Samuel Carlsson 01 IFK Halmstad
Johan Claeson 01 Linköpings GIF 22.66
Albert Nurmi 01 Malmö AI
Jacob Helsing 00 IK Orient
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Max Bruel 01 Villstads GIF 23,40
Frederik Andersson 01 Greve Atletik 22,22
 
P19 400m 1
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 52,30
 
P19 800m 3
Elias Brink 01 IF Kville
Michael Nordahl 01 Ystads IF 2.01,07
Biniam Habtom 01 Åhus FIK 2.03,9
 
P19 1500m 1
Biniam Habtom 01 Åhus FIK 4.21,29
 
P19 Häck 110m 4
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK
Johan Claeson 01 Linköpings GIF 14.60
Max Rosquist-Larsson 01 Malmö AI
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
 
P19 Häck 400m 3
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 58,48
 
P19 Längd 2
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Jesper Simonsson 00 IK Orient
 
P19 Kula 2
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
 
P19 Diskus 1
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
 
P19 Slägga 1
William Lanndalen 01 IF Kville
 
P17 100m 12
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Jesper Nordström 02 IF Kville
Albert Frankland 03 Laholms IF
Elias Wennolf 03 IFK Lund 11,54
Elias Hedner 02 Malmö AI
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 11.72
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Michael Johansson 02 IK Ymer
 
P17 200m 9
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Elias Wennolf 03 IFK Lund 23,02
Birk Van De Boel 03 Malmö AI 25,23
Nils Gott 03 Malmö AI 24,03
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
 
P17 400m 2
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 56.70
Carl Anderberg 02 IK Ymer
 
P17 800m 8
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 2.16.41
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Oskar Karlsson 02 SK Graal
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Alfred Ramhult 03 IK Ymer
Love Ramhult 03 IK Ymer
Morgan Åkerblom 02 Ystads IF
Truls Månsson 02 Åhus FIK 2.04,61
 
P17 1500m 5
Oliver El-Haddad 03 Falkenbergs IK
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Oskar Karlsson 02 SK Graal
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Morgan Åkerblom 02 Ystads IF
 
P17 Häck 110m 5
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
 
P17 Häck 300m 3
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Nils Thorin 03 Örgryte IS 41,24
 
P17 Höjd 3
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Peter Svensson 02 IF Rigor
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 172
 
P17 Stav 3
Peter Svensson 02 IF Rigor
Emil Carlsson 02 IFK Växjö 480
Sten Hagström 03 Örgryte IS 410
 
P17 Längd 4
Samuel Ekelund 03 Eslövs AI
Jesper Nordström 02 IF Kville
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Michael Johansson 02 IK Ymer
 
P17 Tresteg 1
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
 
P17 Kula 2
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
 
P17 Diskus 3
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Leo Janén 02 IFK Växjö 56,91
 
P17 Slägga 1
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
 
P17 Spjut 6
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Mattis Roknic Kinman 02 Malmö AI 40.35
Agustin Hillmersson 03 IK Orient
Jakob Rahm 02 Sävedalens AIK
Otto Axelsson 03 Markaryds FK
 
P15 80m 25
Abdulrahman Al-Hadi 04 IFK Halmstad
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Alexander Eklund 05 Klippans FK 10,61
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Elias Toth 05 IFK Lund 10.12
Erik Erlandsson 04 IFK Lund 9,59
Hilding Grip 04 IFK Lund
Isak Holgersson 04 IFK Lund 9.60
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Melvin Modess 05 Malmö AI
Viktor Hedner 05 Malmö AI
David Levegård 05 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Daniel Hultén 04 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
Simon Johansson 04 Varbergs GIF
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
 
P15 300m 19
Abdulrahman Al-Hadi 04 IFK Halmstad
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Elias Lindberg 04 Klippans FK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Erik Erlandsson 04 IFK Lund 37,72
Isak Holgersson 04 IFK Lund 37.95
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Melvin Modess 05 Malmö AI
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI
Viktor Hedner 05 Malmö AI
William Trulsson 06 Malmö AI
David Levegård 05 IF Rigor
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Viktor Rahm 05 Västerås FK
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Casper Turesson 05 Åhus FIK
 
P15 800m 13
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Gustav Thörnqvist 05 Klippans FK
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Filip Ohlsson 04 IFK Lund
Marcus Asker 05 Malmö AI
Melvin Modess 05 Malmö AI
Morgan Lindstedt 05 Malmö AI
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 2,17.90
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Casper Turesson 05 Åhus FIK
Anton Matte 05 Örgryte IS
 
P15 1500m 4
Cristoffer Cimbritz 04 IFK Lund
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Casper Turesson 05 Åhus FIK
 
P15 Häck 80m 10
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Gustav Nylander 04 Malmö AI 11,91
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Anton Matte 05 Örgryte IS
 
P15 Häck 300m 8
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Leo Göransson 05 Klippans FK
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Gustav Nylander 04 Malmö AI 42,90
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Turesson 05 Åhus FIK
 
P15 Höjd 11
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Leo Göransson 05 Klippans FK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
Casper Turesson 05 Åhus FIK
Vilmer Söderberg 04 Ängelholms IF
 
P15 Stav 6
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Leo Göransson 05 Klippans FK
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Viktor Rahm 05 Västerås FK
 
P15 Längd 15
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Gustav Thörnqvist 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Filip Ohlsson 04 IFK Lund
Jeroen Persson 05 IFK Lund
Joseph Lindvall 04 Malmö AI
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Casper Turesson 05 Åhus FIK
Hugo Andersson 05 Ängelholms IF
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
 
P15 Tresteg 5
Vinston Holm 05 Falkenbergs IK
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
 
P15 Kula 5
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Lukas Lindbladh 04 Åhus FIK
 
P15 Diskus 8
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Casper Griphage 05 IFK Trelleborg
 
P15 Slägga 2
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Lukas Lindbladh 04 Åhus FIK
 
P15 Spjut 12
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Johan Kenneryd 04 Ljungby FIK
Cristoffer Cimbritz 04 IFK Lund
David Levegård 05 IF Rigor
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
Lukas Lindbladh 04 Åhus FIK
 
P13 60m 7
William Andersson 06 Falkenbergs IK 8,45
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
David Eriksson 06 IFK Helsingborg
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
William Trulsson 06 Malmö AI
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8.35
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
 
P13 200m 7
Noel Terho 06 Falkenbergs IK 30,52
William Andersson 06 Falkenbergs IK 28,76
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
David Eriksson 06 IFK Helsingborg
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF 28.49
Emanuel Larsson 06 Varbergs GIF
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
 
P13 600m 2
Noel Terho 06 Falkenbergs IK 1.55
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
 
P13 Häck 60m 1
Albin Örnborg 06 IF Rigor 9.65
 
P13 Höjd 3
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
 
P13 Stav 1
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
P13 Längd 8
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Albin Sjöh 06 IFK Helsingborg
Melker Jensfelt 06 Malmö AI
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Alfred Andersson 06 Varbergs GIF
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Emanuel Larsson 06 Varbergs GIF
Simon Sjögren 06 Ängelholms IF
 
P13 Tresteg 2
Noel Terho 06 Falkenbergs IK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 10.80
 
P13 Kula 4
Julian Westberg Dolfe 06 IF Kronan
Linus Rosén 06 IF Kronan
Peppe Karlsson 06 IFK Växjö
Simon Sjögren 06 Ängelholms IF
 
P13 Diskus 7
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Lucas Andersson 07 IFK Halmstad
Julian Westberg Dolfe 06 IF Kronan
Linus Rosén 06 IF Kronan
Eric Hansson 07 Malmö AI
Peppe Karlsson 06 IFK Växjö
Simon Sjögren 06 Ängelholms IF
 
P13 Spjut 13
Ivano Bevanda 07 Eslövs AI 35.00
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Eric Hansson 07 Malmö AI
Albin Friberg 06 Sävedalens AIK
Alfred Andersson 06 Varbergs GIF
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
Simon Sjögren 06 Ängelholms IF
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Ove Hagström 07 Örgryte IS
Erik Axelsson 07 Markaryds FK
 
P12 60m 5
Ivano Bevanda 07 Eslövs AI
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Bram Persson 07 IFK Lund
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Erik Axelsson 07 Markaryds FK
 
P12 200m 5
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Elias Normark 08 IFK Halmstad
Bram Persson 07 IFK Lund 28,81
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Erik Axelsson 07 Markaryds FK
 
P12 Häck 60m 2
Bram Persson 07 IFK Lund
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 Höjd 2
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
 
P12 Längd 5
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
 
P12 Kula 4
Lucas Andersson 07 IFK Halmstad
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Eric Hansson 07 Malmö AI
 
P11 60m 12
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Elias Normark 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
William Nordström 08 IFK Halmstad
William Pålsson 08 IFK Halmstad
Sixten Sjöh 08 IFK Helsingborg
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Oskar Jönsson 08 Malmö AI
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Malik Örn 08 Ängelholms IF
Otto Nilsson Wejdrup 08 Ängelholms IF
Lukas Halling 08 Örgryte IS
 
P11 600m 10
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Elias Normark 08 IFK Halmstad
William Pålsson 08 IFK Halmstad
Sixten Sjöh 08 IFK Helsingborg
Theo Lydén 08 Malmö AI
Alve Nygren 08 Varbergs GIF
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Frans Kaiser 08 Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 Varbergs GIF
Otto Collén 08 Varbergs GIF
 
P11 Höjd 8
Emrik Hansson 09 Falkenbergs IK
William Johansson 08 IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
William Nordström 08 IFK Halmstad
William Pålsson 08 IFK Halmstad
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Oskar Jönsson 08 Malmö AI
Theo Lydén 08 Malmö AI
 
P11 Längd 16
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
Viggo Hellström 08 IFK Halmstad
William Nordström 08 IFK Halmstad
William Pålsson 08 IFK Halmstad
Sixten Sjöh 08 IFK Helsingborg
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Oskar Jönsson 08 Malmö AI
Theo Lydén 08 Malmö AI
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Alve Nygren 08 Varbergs GIF
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Frans Kaiser 08 Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 Varbergs GIF
Otto Collén 08 Varbergs GIF
Lukas Halling 08 Örgryte IS
 
P11 Kula 11
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Elias Normark 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
Viggo Hellström 08 IFK Halmstad
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Theo Lydén 08 Malmö AI
Alve Nygren 08 Varbergs GIF
Emil Fagrell 08 Varbergs GIF
Frans Kaiser 08 Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 Varbergs GIF
Otto Collén 08 Varbergs GIF
 
P10 60m 9
Allan Sterner 09 Båstads GIF
Malte Johnsson 09 Båstads GIF
Melvin Lindell 09 IFK Halmstad
Tim Cornebo 09 IFK Halmstad
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,14
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF 9,10
Filip Englund 09 Malmö AI
Cesar Berntsson 09 Ängelholms IF
Alexander Sandelius 09 Bohus IF
 
P10 600m 5
Allan Sterner 09 Båstads GIF
Malte Johnsson 09 Båstads GIF
Melvin Lindell 09 IFK Halmstad
Tim Cornebo 09 IFK Halmstad
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
 
P10 Längd 10
Allan Sterner 09 Båstads GIF
Malte Johnsson 09 Båstads GIF
Melvin Lindell 09 IFK Halmstad
Tim Cornebo 09 IFK Halmstad
Wilhelm Karlsson 09 IFK Halmstad
Noel Johansson 09 Hälle IF 4,20
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF 4,26
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Cesar Berntsson 09 Ängelholms IF
Alexander Sandelius 09 Bohus IF
 
P10 Kula 7
Malte Johnsson 09 Båstads GIF
Melvin Lindell 09 IFK Halmstad
Tim Cornebo 09 IFK Halmstad
Wilhelm Karlsson 09 IFK Halmstad
Sulayman Sagnia 09 Laholms IF 7,81
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Alexander Sandelius 09 Bohus IF
 
P9 60m 14
Arvid Krantz 10 IK Hakarpspojkarna 10.65
Alfons Ruthberg 10 IFK Halmstad
Alve Liljeqvist 10 IFK Halmstad
Alve Weber 10 IFK Halmstad
Anton Söderberg 10 IFK Halmstad
Erik Steen 10 IFK Halmstad
Hjalmar Stenlund 10 IFK Halmstad
Milton Breti 10 IFK Halmstad
Mio Abrahamsson 10 IFK Halmstad
Love Hansson 10 Malmö AI
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Sixten Bruel 10 Villstads GIF
Elias Sandsundet 10 IK Ymer 9,65
Ander Månsson 11 Åhus FIK
 
P9 Längd 13
Arvid Krantz 10 IK Hakarpspojkarna
Alfons Ruthberg 10 IFK Halmstad
Alve Liljeqvist 10 IFK Halmstad
Alve Weber 10 IFK Halmstad
Anton Söderberg 10 IFK Halmstad
Erik Steen 10 IFK Halmstad
Hjalmar Stenlund 10 IFK Halmstad
Milton Breti 10 IFK Halmstad
Mio Abrahamsson 10 IFK Halmstad
Love Hansson 10 Malmö AI
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Elias Sandsundet 10 IK Ymer
Ander Månsson 11 Åhus FIK
 
P9 Boll 14
Arvid Krantz 10 IK Hakarpspojkarna
Alfons Ruthberg 10 IFK Halmstad
Alve Liljeqvist 10 IFK Halmstad
Alve Weber 10 IFK Halmstad
Anton Söderberg 10 IFK Halmstad
Erik Steen 10 IFK Halmstad
Hjalmar Stenlund 10 IFK Halmstad
Milton Breti 10 IFK Halmstad
Mio Abrahamsson 10 IFK Halmstad
Love Hansson 10 Malmö AI
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Sixten Bruel 10 Villstads GIF
Elias Sandsundet 10 IK Ymer
Ander Månsson 11 Åhus FIK
 
K 100m 12
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad 12.34
Linnea Tillman 98 IFK Helsingborg 12.10
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Caroline Larsson 93 Hässelby SK
Maja Maunsbach 01 IFK Lund
Fillippa Sivnert 01 Malmö AI
Lisa Björklund 98 Malmö AI
Nikki Anderberg 02 Malmö AI
Lisa Lilja 96 Ullevi FK
Hanna Hoff 97 IFK Växjö
Julia Wennersten 01 IK Ymer
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 12,79
 
K 200m 18
Elin Larsson 94 IFK Halmstad
Kajsa Kjellergren 01 IFK Halmstad
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg 24.80
Linnea Tillman 98 IFK Helsingborg 25.13
Stephanie Ydström 95 Malmö AI
Wilma Rosenquist 01 Malmö AI 24.23
Aicha Camara 92 Ullevi FK 27.8
Denise Eriksson 98 Ullevi FK
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK
Lisa Lilja 96 Ullevi FK
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Rebecca Strand 99 Ullevi FK
Elise Malmberg 95 IFK Växjö
Hanna Hoff 97 IFK Växjö
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 26,40
Victoria Joäng 89 Athletics 24Seven SK 25,50
 
K 400m 3
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg 56.16
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Orsolya Gaal 82 Varbergs GIF
 
K 800m 5
Sara Liljegren 81 IS Göta
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Florentina Stojakovic 74 IFK Helsingborg
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI
Maria Freij 98 Öresund FK 2.15
 
K 1500m 0
 
K Häck 100m 8
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Maja Maunsbach 01 IFK Lund
Freja Andersdotter 01 Malmö AI
Astrid Lees 99 Mölndals AIK
Filippa Gunnarsson 99 Mölndals AIK
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Elise Malmberg 95 IFK Växjö 13,79
 
K Häck 400m 5
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Julia Wennersten 01 IK Ymer
Lisa Linnell 91 Athletics 24Seven SK 62,50
Victoria Joäng 89 Athletics 24Seven SK 62,50
 
K Höjd 7
Ellen Hedin 00 Hälle IF
Ellen Huldén 90 IFK Lund
Sara Johansson 94 IFK Lund
Mea Gedin 01 Malmö AI
Ebba Jungmark 87 Mölndals AIK 179
Vendela von Corswant 93 Örgryte IS
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
K Stav 2
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
Freja Andersdotter 01 Malmö AI 3,78
 
K Längd 11
Hanna Dahlberg 00 Eslövs AI
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK 5,90
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Nikki Anderberg 02 Malmö AI
Stephanie Ydström 95 Malmö AI
Filippa Gunnarsson 99 Mölndals AIK
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
Lisa Linnell 91 Athletics 24Seven SK 6,10
Moa Ullgren 96 Athletics 24Seven SK 5,87
 
K Tresteg 6
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF
Mea Gedin 01 Malmö AI
Fatima Koné 99 Mölndals AIK 12.84
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 11.50
Judith Sjöman 99 Örgryte IS
 
K Kula 6
Frida Åkerström 90 Hässelby SK 17.00
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Karolina Wamsler 98 IFK Lund
Maria Nilsson 95 IK Orient
Ann-Louise Svensson 75 IF Rigor
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
 
K Diskus 8
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Ella Andersson 00 Eslövs AI
Erica Larsson 90 IF Göta Karlstad
Ann-Louise Svensson 75 IF Rigor
Emma Ljungberg 94 Spårvägens FK 53.60
Linn Bergstrand 96 Ullevi FK
Tenna Riber Thordahl 95 Köge Atletik 42,91
Jennifer Rudberg 98 Athletics 24Seven SK
 
K Slägga 6
Rebecka Kvist 83 Alvesta FI
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Luana Klaric-Lundh 99 Göteborgs KIK
Sandra Säther 96 IFK Helsingborg
Sara Rosen Andersson 96 Ljungby FIK
Maja Eklund 94 Athletics 24Seven SK 54,20
 
K Spjut 6
Linda H Stenström 76 Falkenbergs IK
Luana Klaric-Lundh 99 Göteborgs KIK
Natalie Claesson 92 Klippans FK
Malin Haglund 88 Ullevi FK
Sofie Hammar 95 IFK Växjö
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F19 100m 7
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK
Anja Olsson 01 Malmö AI
Elin Mårtensson 00 Malmö AI
Samantha Oware 01 Malmö AI
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
 
F19 200m 7
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Hanna Dahlberg 00 Eslövs AI
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg 26.30
Emma Stafilidou Hedlund 00 Malmö AI
Ide Ileso 00 Ullevi FK
 
F19 400m 3
Matilda Hallström 00 Göteborgs KIK
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg 62.45
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
 
F19 800m 0
 
F19 1500m 0
 
F19 Häck 100m 4
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Angel Richmore 01 Malmö AI
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI
 
F19 Häck 400m 1
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK
 
F19 Längd 8
Linnea Andersson 01 Båstads GIF
Nellie Malmros 01 Båstads GIF
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK
Angel Richmore 01 Malmö AI
Anja Olsson 01 Malmö AI
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI
Clara Augustsson 00 IK Ymer
 
F19 Kula 3
Nellie Malmros 01 Båstads GIF
Julia Almén 01 Ljungby FIK
Angel Richmore 01 Malmö AI
 
F19 Diskus 2
Ella Andersson 00 Eslövs AI
Enny Björk 01 IFK Växjö
 
F19 Slägga 1
Matilda Ekenberg 00 Sävedalens AIK
 
F17 100m 19
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Maja Pettersson 02 FIF Gnistan
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Daga Indebetou 03 IFK Lund
Famke Persson 03 IFK Lund
Olivia Stridh 02 Malmö AI
Sissela Österberg 02 Malmö AI
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Alice Bengtskog 03 Varbergs GIF
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Emma Borovac 03 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Selma Jönsson 02 Åhus FIK 12,34
Thea Löfman 03 Åhus FIK
 
F17 200m 20
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Thea Terho 02 Falkenbergs IK 27,43
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Thea Nilsson 03 Höörs IS 27,68
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Daga Indebetou 03 IFK Lund
Famke Persson 03 IFK Lund 25,49
Emilia Kraft 03 IF Rigor
Johanna Svensson 03 IF Rigor
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Betty Lecander 03 IFK Trelleborg
Ida Svendsen 03 IFK Trelleborg
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Amanda Thunholm 03 IFK Växjö
Emma Borovac 03 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
Emma Gerdes 03 Åhus FIK 26,85
Selma Jönsson 02 Åhus FIK 25,33
 
F17 400m 5
Linnéa Haara 03 Eslövs AI
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Maja Jönsson 02 Höörs IS 58,02
Julia Berns 02 IFK Lund
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
 
F17 800m 3
Moa Hagström 03 IFK Halmstad
Johanna Svensson 03 IF Rigor
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
F17 1500m 4
Fanny Andersson 03 Falkenbergs IK
Malin Jonson 02 Mölndals AIK
Johanna Svensson 03 IF Rigor
Nichole Ljungström 03 Ängelholms IF
 
F17 Häck 100m 10
Emelie Biarner 02 Klippans FK 15,27
Milla Svanberg 03 Malmö AI
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Sophie Reid 02 IK Ymer
Filippa Svensson 03 Åhus FIK
Tilly Backman 03 Örgryte IS
Ida Boe Rasmussen 03 Greve Atletik 14,18
 
F17 Häck 300m 10
Linnéa Haara 03 Eslövs AI
Johanna Stübner 02 Göteborgs KIK
Hanna Hedin 02 Hälle IF
Emelie Biarner 02 Klippans FK 46.60
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Amanda Sörensson 03 Malmö AI
Milla Svanberg 03 Malmö AI 44,72
Olivia Stridh 02 Malmö AI
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Filippa Svensson 03 Åhus FIK 47,61
 
F17 Höjd 4
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Sophie Reid 02 IK Ymer
Agnes Norman 03 Åhus FIK
 
F17 Stav 6
Moa Hagström 03 IFK Halmstad
Ellen Persson 03 Malmö AI
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
Lova Nilsson 03 IFK Växjö 310
Matilda Honeth 02 IFK Växjö 350
Tove Andersson 03 IFK Växjö
 
F17 Längd 19
Thea Terho 02 Falkenbergs IK
Maja Pettersson 02 FIF Gnistan
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Hanna Hedin 02 Hälle IF
Johanna Obradovic 03 IFK Lund
Emilia Kraft 03 IF Rigor
Betty Lecander 03 IFK Trelleborg
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Amanda Thunholm 03 IFK Växjö
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Emma Borovac 03 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
Agnes Norman 03 Åhus FIK
Filippa Svensson 03 Åhus FIK 4.93
 
F17 Tresteg 3
Maja Pettersson 02 FIF Gnistan
Sofia Ensberg 02 Sävedalens AIK
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 Kula 9
Elin Ekelund 02 Eslövs AI
Julia Scharnell 03 Eslövs AI
Tova Möllerström 03 Eslövs AI
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Emilia Wamsler 03 Heleneholms IF 12.30
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Sophie Reid 02 IK Ymer
Thea Löfman 03 Åhus FIK
 
F17 Diskus 8
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Emilia Wamsler 03 Heleneholms IF 37.43
Emilia Münchmeyer 02 IFK Helsingborg
Johanna Svensson 03 IF Rigor
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Thea Löfman 03 Åhus FIK
Alva Nilsson 02 Ängelholms IF
 
F17 Slägga 7
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Alexandra Nilsson 02 Götlunda IF
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Jonna Kronander 03 IK Ymer
Thea Löfman 03 Åhus FIK
Alva Nilsson 02 Ängelholms IF
Sarah Mikkelsen 02 Brevik IL
 
F17 Spjut 4
Julia Scharnell 03 Eslövs AI
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Sophie Reid 02 IK Ymer
Kajsa Andersson 02 Åhus FIK
 
F15 80m 30
Kajsa Månsson 04 Eslövs AI
Wilma Segermalm 05 Falkenbergs IK 10,35
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Elvira Karlsson 05 IFK Halmstad
Linnea Colliander 05 IFK Halmstad
Nova Barrett 04 IFK Halmstad
Emilia Franzén 04 Klippans FK 10,27
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Anna Törnquist 05 IFK Lund
Edith Mosbach 05 IFK Lund
Klara Persson 04 IFK Lund 10.31
Lisa Berns 04 IFK Lund
Magda Karlsson 04 IFK Lund 10,76
Tindra Röme 04 IFK Lund 10.61
Alba Hansson 05 Malmö AI
Amanda Rönn 05 Malmö AI
Ella Uddenäs 05 Malmö AI 10,27
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI
Klara Hillman 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 10.53
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Tess Widov 05 IFK Växjö
Inez Yngve 05 Örgryte IS
 
F15 300m 18
Linnea Colliander 05 IFK Halmstad
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Klara Persson 04 IFK Lund 42.20
Magda Karlsson 04 IFK Lund 43,80
Ella Uddenäs 05 Malmö AI 42,80
Emilia Mandl 04 Malmö AI 42,14
Mollie Jönsson 04 Malmö AI
Olivia Jensfelt 05 Malmö AI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 41.76
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Tess Widov 05 IFK Växjö
Inez Yngve 05 Örgryte IS
 
F15 800m 11
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Emelie Bielecki 04 IFK Helsingborg
Sanna Svensson 04 IFK Helsingborg
Felicia Brink 04 IF Kville
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Ella Blom 05 Ljungby FIK
Ella Wolff 05 Malmö AI
Klara Hillman 04 IF Rigor
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Hedda Månsson 05 Åhus FIK
Ebba Francois 04 Örgryte IS
 
F15 1500m 4
Lova Nilsson 07 IS Göta
Linnea Colliander 05 IFK Halmstad
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4.55.67
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
 
F15 Häck 80m 20
Kajsa Månsson 04 Eslövs AI
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Emelie Bielecki 04 IFK Helsingborg
Emilia Johansson 05 Klippans FK 12,08
Wilma Nilsson 05 Klippans FK 12,41
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Ella Blom 05 Ljungby FIK
Tindra Röme 04 IFK Lund 11.80
Alba Hansson 05 Malmö AI
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor 14,60
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor 14,18
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 12.21
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Tess Widov 05 IFK Växjö
Sydney Karström 04 Åhus FIK 12,01
 
F15 Häck 300m 11
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Tindra Röme 04 IFK Lund
Alba Hansson 05 Malmö AI
Amanda Rönn 05 Malmö AI
Emilia Mandl 04 Malmö AI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Sydney Karström 04 Åhus FIK 46,19
 
F15 Höjd 16
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Elvira Karlsson 05 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Joanna Ek 05 IFK Helsingborg
Tilde Bjerager 04 Höörs IS 172
Emma Kovacevic 04 Klippans FK
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Anna Törnquist 05 IFK Lund
Emilia Mandl 04 Malmö AI
Ingrid Ronge 04 IF Rigor 1.65
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Tess Widov 05 IFK Växjö 1,53
Sydney Karström 04 Åhus FIK 1,62
 
F15 Stav 8
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Ella Uddenäs 05 Malmö AI
Elvira Collvin 04 Malmö AI
Alma Olsson 04 IF Rigor
Klara Hillman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F15 Längd 33
Emilia Wenåker 04 Falkenbergs IK
Emma Henriksson 05 Falkenbergs IK
Emma Lundin 04 Falkenbergs IK
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Linnea Colliander 05 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Emelie Bielecki 04 IFK Helsingborg
Joanna Ek 05 IFK Helsingborg
Sanna Svensson 04 IFK Helsingborg
Tilde Bjerager 04 Höörs IS 5,60
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Emilia Johansson 05 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Alice Warpman 04 Laholms IF
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Linn Ejnarsson 04 Laholms IF
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Ella Blom 05 Ljungby FIK
Amanda Rönn 05 Malmö AI
Ella Jovanovic 04 Malmö AI
Alma Olsson 04 IF Rigor
Klara Hillman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Sydney Karström 04 Åhus FIK 5,48
Inez Yngve 05 Örgryte IS
 
F15 Tresteg 7
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Ella Jovanovic 04 Malmö AI
Mollie Jönsson 04 Malmö AI
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Sydney Karström 04 Åhus FIK 11,20
 
F15 Kula 17
Linnea Colliander 05 IFK Halmstad
Mandy Adolfsson 04 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Matilda Karlsson 04 IFK Helsingborg
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Maud Utter 05 IF Kronan
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Alba Hansson 05 Malmö AI
Anna Johansson 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Julia Sandelius 05 Bohus IF
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F15 Diskus 13
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Maud Utter 05 IF Kronan
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Amanda Rönn 05 Malmö AI
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Klara Hillman 04 IF Rigor
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Julia Sandelius 05 Bohus IF
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F15 Slägga 12
Mandy Adolfsson 04 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Joanna Ek 05 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Maud Utter 05 IF Kronan
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Sofia Heuman 04 IF Rigor
Hanna Kamrad 05 Södra Sandby IF 28,61
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F15 Spjut 18
Elvira Karlsson 05 IFK Halmstad
Linnea Colliander 05 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Emma Kovacevic 04 Klippans FK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Alba Hansson 05 Malmö AI
Amanda Rönn 05 Malmö AI
Mollie Jönsson 04 Malmö AI
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Klara Hillman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Julia Sandelius 05 Bohus IF
 
F13 60m 18
Ella Hansson 06 Bromma IF 8,63
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK 8,83
Thea Grangéus 06 Falkenbergs IK 9,67
Ebba Bryngelsson 06 IFK Halmstad 8.79
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Clara Nilsson 06 Laholms IF
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Linnéa Westerberg 06 Ljungby FIK
Lisa Engdahl 06 Malmö AI
Rebecca Wiberg 06 Malmö AI
Sara Blomkvist 06 Malmö AI
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 9,21
Emelia Pärlö 06 IF Rigor
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
 
F13 200m 12
Ella Hansson 06 Bromma IF
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK 30,37
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK 28,73
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Julia Englund 06 Malmö AI
Linnea Englund 06 Malmö AI
Lisa Engdahl 06 Malmö AI
Rebecca Wiberg 06 Malmö AI
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 30,58
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
 
F13 600m 6
Bianca Holgersson 07 Falkenbergs IK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Ebba Holgersson 06 IFK Lund 2.01.19
Tilda Olsson Kåår 06 Varbergs GIF
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
 
F13 Häck 60m 14
Ella Hansson 06 Bromma IF
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Flora Fernbrant 06 IFK Halmstad
Frida Andersson 06 IFK Helsingborg
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Tilda Persson 06 Hässleholms AIS
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Ronja Berg 06 Laholms IF 10,56
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Linnea Englund 06 Malmö AI
Lisa Engdahl 06 Malmö AI
Sara Blomkvist 06 Malmö AI
Emma Wendel 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
 
F13 Höjd 8
Ella Hansson 06 Bromma IF 1,38
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Moa Andersson 06 IFK Halmstad
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Tilda Persson 06 Hässleholms AIS
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Emelia Pärlö 06 IF Rigor
Emma Wendel 06 Bohus IF
 
F13 Stav 2
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
 
F13 Längd 25
Ella Hansson 06 Bromma IF 4,53
Elsa Svensson 06 Falkenbergs IK
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK
Thea Grangéus 06 Falkenbergs IK
Chelsy Efemini 06 IFK Halmstad
Ebba Bryngelsson 06 IFK Halmstad 4.21
Elin Eriksson 06 IFK Halmstad
Flora Fernbrant 06 IFK Halmstad
Moa Andersson 06 IFK Halmstad
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Clara Nilsson 06 Laholms IF
Ronja Berg 06 Laholms IF 3,76
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Linnéa Westerberg 06 Ljungby FIK
Julia Englund 06 Malmö AI
Linnea Englund 06 Malmö AI
Lisa Engdahl 06 Malmö AI
Rebecca Wiberg 06 Malmö AI
Sara Blomkvist 06 Malmö AI
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 4,47
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
Elin Björn 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
 
F13 Tresteg 7
Ella Hansson 06 Bromma IF
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Linnea Odéhn 06 Ystads IF
 
F13 Kula 12
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Ella Hansson 06 Bromma IF 8,63
Maja Scharnell 06 Eslövs AI
Thea Grangéus 06 Falkenbergs IK
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Chelsy Efemini 06 IFK Halmstad
Elin Eriksson 06 IFK Halmstad
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Ronja Berg 06 Laholms IF 9,54
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Elin Björn 06 Bohus IF
 
F13 Diskus 6
Ella Hansson 06 Bromma IF
Elin Eriksson 06 IFK Halmstad
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Elin Björn 06 Bohus IF
 
F13 Spjut 15
Ella Hansson 06 Bromma IF 16,83
Maja Scharnell 06 Eslövs AI
Alma Falck 06 IFK Halmstad
Chelsy Efemini 06 IFK Halmstad
Elin Eriksson 06 IFK Halmstad
Sara Andersson 06 IFK Helsingborg
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Ronja Berg 06 Laholms IF 16,70
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Linnéa Westerberg 06 Ljungby FIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 23,08
Anastasia Nilsson 06 Ängelholms IF
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
 
F12 60m 15
Ebba Säker 07 Falkenbergs IK 9,38
Liv O Stenström 07 Falkenbergs IK 9,06
Majken Mårtensson 07 Falkenbergs IK 8,85
Lova Nilsson 07 IS Göta
Ella Kronberg 07 IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 IFK Halmstad
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Ida Henricsson 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Maja Ingvarsson 07 Malmö AI
Moa Wirstedt 07 Malmö AI
Saga Falck 07 Malmö AI
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
 
F12 200m 17
Ebba Säker 07 Falkenbergs IK 34,04
Majken Mårtensson 07 Falkenbergs IK 32,93
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Lova Nilsson 07 IS Göta
Ella Kronberg 07 IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 IFK Halmstad
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Ida Henricsson 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Maja Ingvarsson 07 Malmö AI
Moa Wirstedt 07 Malmö AI 29,01
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
Vilma Atthage 07 Ängelholms IF
 
F12 Häck 60m 10
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Ella Kronberg 07 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 IFK Halmstad
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Ebba Molin 07 Malmö AI
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Alma Sandö 07 Varbergs GIF
Vilma Atthage 07 Ängelholms IF
 
F12 Höjd 11
Lova Nilsson 07 IS Göta
Ella Kronberg 07 IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 IFK Halmstad 1,45
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Ebba Molin 07 Malmö AI
Moa Wirstedt 07 Malmö AI
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Tilda Skoog 07 IK Ymer
Vilma Atthage 07 Ängelholms IF
 
F12 Längd 14
Ebba Säker 07 Falkenbergs IK
Majken Mårtensson 07 Falkenbergs IK
Ella Kronberg 07 IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 IFK Halmstad
Sara Lövdahl 07 IFK Halmstad
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Alva Ludvigsson 07 Laholms IF
Filippa Warpman 07 Laholms IF
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Maja Ingvarsson 07 Malmö AI
Saga Falck 07 Malmö AI
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Alma Sandö 07 Varbergs GIF
Vilma Atthage 07 Ängelholms IF
 
F12 Kula 7
Ebba Säker 07 Falkenbergs IK
Ella Kronberg 07 IFK Halmstad
Elli Eriksson 07 IFK Halmstad
Liv Håkansson 07 IF Kronan
Alva Ludvigsson 07 Laholms IF
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Alice Hernberg 07 IK Sisu
 
F11 60m 18
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Mollie Bergman 08 Båstads GIF
Tuva Edvinsson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Alma Engström 08 IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 IFK Halmstad
Signe Skerfe 08 IFK Halmstad
Evelin Varga 08 IFK Helsingborg
Elin Lundberg 08 IF Kronan
Tyra Svedenborn 08 IF Kronan
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Ebba Elm 08 Malmö AI
Svea Van Eden 08 Varbergs GIF
Saga Andersson 08 IK Ymer
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
 
F11 600m 7
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Lovisa Ek 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 IFK Halmstad
Ebba Elm 08 Malmö AI
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
 
F11 Höjd 12
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Mollie Bergman 08 Båstads GIF
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Astrid Hansson 09 IFK Halmstad
Lovisa Ek 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 IFK Halmstad
Nova Siljan 10 IFK Halmstad
Agnes Elm 10 Malmö AI
Ebba Elm 08 Malmö AI
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
 
F11 Längd 19
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Mollie Bergman 08 Båstads GIF
Tuva Edvinsson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Alma Engström 08 IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Lovisa Ek 08 IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 IFK Halmstad
Mira Mårtensson 08 IFK Halmstad
Signe Skerfe 08 IFK Halmstad
Evelin Varga 08 IFK Helsingborg
Elin Lundberg 08 IF Kronan
Tyra Svedenborn 08 IF Kronan
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Ebba Elm 08 Malmö AI
Svea Van Eden 08 Varbergs GIF
Saga Andersson 08 IK Ymer
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
 
F11 Kula 13
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Mollie Bergman 08 Båstads GIF
Tuva Edvinsson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Alma Engström 08 IFK Halmstad
Izabella Movinger 08 IFK Halmstad
Lovisa Ek 08 IFK Halmstad
Elin Lundberg 08 IF Kronan
Tyra Svedenborn 08 IF Kronan
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Svea Van Eden 08 Varbergs GIF
Elvira Helgesson 08 Åhus FIK
 
F10 60m 16
Meja Grangéus 09 Falkenbergs IK
Sonja Molin 09 Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Alva Lindström 09 IFK Halmstad
Astrid Hansson 09 IFK Halmstad
Vilma Tilander 09 IFK Halmstad
Savannah Karström 09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 KFUM Kristianstad
Hanna Hedberg 09 IF Kronan
Alice Bengtsson 09 Laholms IF
Mira Elverius 09 Laholms IF
Tilda Parker 09 Laholms IF
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Sally Berg 09 Ängelholms IF
Elsa Krantz 09 Bohus IF
 
F10 600m 9
Ellen Johansson 10 Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Astrid Hansson 09 IFK Halmstad
Vilma Tilander 09 IFK Halmstad
Savannah Karström 09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 KFUM Kristianstad
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Sally Berg 09 Ängelholms IF
 
F10 Längd 15
Meja Grangéus 09 Falkenbergs IK
Sonja Molin 09 Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Alva Lindström 09 IFK Halmstad
Astrid Hansson 09 IFK Halmstad
Savannah Karström 09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 KFUM Kristianstad
Hanna Hedberg 09 IF Kronan
Alice Bengtsson 09 Laholms IF
Mira Elverius 09 Laholms IF
Tilda Parker 09 Laholms IF
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Sally Berg 09 Ängelholms IF
Elsa Krantz 09 Bohus IF
 
F10 Kula 15
Elma Edvinsson 10 Båstads GIF
Julia Bergman 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Meja Grangéus 09 Falkenbergs IK
Sonja Molin 09 Falkenbergs IK
Lavinia Winstedt 09 IS Göta
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Alva Lindström 09 IFK Halmstad
Astrid Hansson 09 IFK Halmstad
Savannah Karström 09 KFUM Kristianstad
Sienna Karström 09 KFUM Kristianstad
Hanna Hedberg 09 IF Kronan
Alice Bengtsson 09 Laholms IF
Tilda Parker 09 Laholms IF
Ida Hernberg 09 IK Sisu
 
F9 60m 24
Aprilia Ahnfelt 10 Båstads GIF
Elma Edvinsson 10 Båstads GIF
Julia Bergman 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Ebba Sundin 10 Falkenbergs IK
Ellen Johansson 10 Falkenbergs IK
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Beatrice Nordström 10 IFK Halmstad
Hedvig Bohman 11 IFK Halmstad
Joline Arnrup 10 IFK Halmstad
Lily Björk 11 IFK Halmstad
Lisa Ljung Hagesjö 10 IFK Halmstad
Nova Siljan 10 IFK Halmstad
Olivia Ståhl 10 IFK Halmstad
Telma Tagesson 10 IFK Halmstad
Tuva Kälebo 10 IFK Halmstad
Emina Höst 10 Laholms IF
Signe Lindblad 10 Laholms IF
Agnes Elm 10 Malmö AI
Nowa Hultin 10 IFK Sävsjö
Alice Cedergren 10 Varbergs GIF
Alva Zettergren 10 Varbergs GIF
Meira Johansson 10 Ängelholms IF
Thelma Elmeljung 10 Ängelholms IF
 
F9 Längd 25
Aprilia Ahnfelt 10 Båstads GIF
Elma Edvinsson 10 Båstads GIF
Julia Bergman 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Ebba Sundin 10 Falkenbergs IK
Ellen Johansson 10 Falkenbergs IK
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Beatrice Nordström 10 IFK Halmstad
Fenja Fernbrant 10 IFK Halmstad
Hedvig Bohman 11 IFK Halmstad
Joline Arnrup 10 IFK Halmstad
Lily Björk 11 IFK Halmstad
Lisa Ljung Hagesjö 10 IFK Halmstad
Nova Siljan 10 IFK Halmstad
Olivia Ståhl 10 IFK Halmstad
Telma Tagesson 10 IFK Halmstad
Tuva Kälebo 10 IFK Halmstad
Emina Höst 10 Laholms IF
Signe Lindblad 10 Laholms IF
Agnes Elm 10 Malmö AI
Nowa Hultin 10 IFK Sävsjö
Alice Cedergren 10 Varbergs GIF
Alva Zettergren 10 Varbergs GIF
Meira Johansson 10 Ängelholms IF
Thelma Elmeljung 10 Ängelholms IF
 
F9 Boll 18
Aprilia Ahnfelt 10 Båstads GIF
Elma Edvinsson 10 Båstads GIF
Julia Bergman 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Hedvig Bohman 11 IFK Halmstad
Joline Arnrup 10 IFK Halmstad
Lily Björk 11 IFK Halmstad
Nova Siljan 10 IFK Halmstad
Olivia Ståhl 10 IFK Halmstad
Telma Tagesson 10 IFK Halmstad
Tuva Kälebo 10 IFK Halmstad
Agnes Elm 10 Malmö AI
Nowa Hultin 10 IFK Sävsjö
Alice Cedergren 10 Varbergs GIF
Alva Zettergren 10 Varbergs GIF
Meira Johansson 10 Ängelholms IF
Thelma Elmeljung 10 Ängelholms IF
 
R1-3 100m 0
 
R1-3 200m 0
 
S1, U 100m 3
Caroline Arvidsson 89 IFK Halmstad
Emma Carlsson 86 IFK Halmstad
Patrik Svanberg 76 IFK Halmstad
 
S1, U 200m 2
Caroline Arvidsson 89 IFK Halmstad
Emma Carlsson 86 IFK Halmstad
 
S1, U Längd 1
Caroline Arvidsson 89 IFK Halmstad
 
S1, U Kula 2
Emma Carlsson 86 IFK Halmstad
Patrik Svanberg 76 IFK Halmstad
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248