Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Danderyds Ungdomsspel
Antal starter / Total entries: 78 Printed: 2019-04-25 16:27
Antal individer / Total persons: 22
 
M 100m 0
 
M 200m 0
 
M 800m 0
 
M Höjd 0
 
M Längd 0
 
M Kula 0
 
P17 100m 2
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
 
P17 200m 2
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
 
P17 800m 1
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
 
P17 Höjd 1
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
 
P17 Längd 1
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
 
P17 Kula 1
Arvid Wändesjö 03 Tyresö FK
 
P15 80m 2
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P15 200m 2
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Gabriel Dag 05 Västerås FK
 
P15 800m 0
 
P15 Höjd 1
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK 1,59
 
P15 Längd 2
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK 5,37
Gabriel Dag 05 Västerås FK 5,85
 
P15 Kula 0
 
P13 60m 1
Samuel Hillerström Stefansson 06 Täby IS
 
P13 600m 1
Samuel Hillerström Stefansson 06 Täby IS
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Längd 1
Samuel Hillerström Stefansson 06 Täby IS
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 2
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 9,58
 
P12 600m 1
Liam Dovander 07 Turebergs FK 2,05
 
P12 Häck 60m 1
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 Höjd 2
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 1,32
 
P12 Längd 2
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 3,90
 
P12 Kula 2
Filip Wessel 07 Danderyds SK
Liam Dovander 07 Turebergs FK 7,68
 
P11 60m 2
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
Axel Arenander 08 Täby IS
 
P11 600m 0
 
P11 Höjd 1
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
 
P11 Längd 1
Axel Arenander 08 Täby IS
 
P11 Kula 1
Ludwig Engde 08 Turebergs FK
 
P10 60m 3
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,55
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 10,80
 
P10 600m 3
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 2,23
 
P10 Höjd 2
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 1,20
Sean Dovander 09 Turebergs FK 0,95
 
P10 Längd 3
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 3,89
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 3,15
 
P10 Kula 3
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,24
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Sean Dovander 09 Turebergs FK 4,50
 
P9 60m 0
 
P9 Längd 0
 
P9 Kula 0
 
P8 60m 0
 
P8 Längd 0
 
K 100m 0
 
K 200m 0
 
K 800m 0
 
K Höjd 1
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
K Längd 1
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
K Kula 0
 
F17 100m 0
 
F17 200m 0
 
F17 800m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Längd 0
 
F17 Kula 0
 
F15 80m 1
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
 
F15 200m 0
 
F15 800m 0
 
F15 Höjd 0
 
F15 Längd 1
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
 
F15 Kula 0
 
F13 60m 2
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 8,55
 
F13 600m 0
 
F13 Häck 60m 1
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 10,28
 
F13 Höjd 2
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 1,38
 
F13 Längd 2
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 4,52
 
F13 Kula 1
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 13,06
 
F12 60m 3
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 8,65
Elin Runemar 07 Turebergs FK
 
F12 600m 0
 
F12 Häck 60m 2
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Elin Runemar 07 Turebergs FK
 
F12 Höjd 1
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
 
F12 Längd 3
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 4,31
Elin Runemar 07 Turebergs FK
 
F12 Kula 3
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK 9,25
Elin Runemar 07 Turebergs FK
 
F11 60m 0
 
F11 600m 0
 
F11 Höjd 0
 
F11 Längd 0
 
F11 Kula 0
 
F10 60m 0
 
F10 600m 1
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 2:16,92
 
F10 Höjd 1
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 1,07
 
F10 Längd 0
 
F10 Kula 0
 
F9 60m 1
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 10,04
 
F9 Längd 1
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 3,37
 
F9 Kula 0
 
F8 60m 0
 
F8 Längd 0
 
M 4 x 100m 0
 
M35 4 x 100m 0
 
P17 4 x 100m 0
 
P15 4 x 80m 0
 
P13 5 x 60m 0
 
P11 5 x 60m 0
 
K 4 x 100m 0
 
K35 4 x 100m 0
 
F17 4 x 100m 0
 
F15 4 x 80m 1
Hässelby SK 1 F 15 Hässelby SK
Nora Lindahl -04
Nicole Nyberg -04
Fanny Karlsson -04
Saga Hermundstad -04
 
F13 5 x 60m 1
Hellas FK 1 Hellas FK
 
F11 5 x 60m 1
Hellas FK 1 Hellas FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248