Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stenungsundsspelen
Antal starter / Total entries: 209 Printed: 2019-04-25 15:50
Antal individer / Total persons: 76
 
P17 100m 2
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
 
P17 800m 1
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
 
P17 Höjd 1
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 172 cm
 
P17 Längd 1
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 565 cm
 
P17 Kula 1
Victor Rothausen 03 IF Rigor
 
P15 80m 0
 
P15 800m 0
 
P15 Höjd 0
 
P15 Längd 0
 
P15 Kula 0
 
P13 60m 6
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott 8:70
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
Joel Holgersson 06 Tyft Arena IF
 
P13 600m 2
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
 
P13 Höjd 2
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Joel Holgersson 06 Tyft Arena IF
 
P13 Längd 4
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott 4,13m
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P13 Kula 3
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Joel Holgersson 06 Tyft Arena IF
Tage Joäng 06 Tyft Arena IF
 
P11 60m 16
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 9.30
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,14
David Örstig 09 Stenungsunds FI
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI 9.50
George Cederqvist 09 Stenungsunds FI 11
Lucas Oderkerk 09 Stenungsunds FI
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
Nganga Sarrive Dieu Merci 08 Tyft Arena IF
 
P11 600m 5
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Viktor Jernberg 09 Hälle IF 2.01
George Cederqvist 09 Stenungsunds FI 0
Lucas Oderkerk 09 Stenungsunds FI
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
 
P11 Höjd 6
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
 
P11 Längd 14
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 4,20
David Örstig 09 Stenungsunds FI
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
Erik Sundström 08 Stenungsunds FI 4.06
George Cederqvist 09 Stenungsunds FI 0
Lucas Oderkerk 09 Stenungsunds FI
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
 
P11 Kula 9
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
David Örstig 09 Stenungsunds FI
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
Nganga Sarrive Dieu Merci 08 Tyft Arena IF
Peter Gustavsson 09 Tyft Arena IF
 
P11 Boll 7
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
Mahmoud Badran 09 Tyft Arena IF
Peter Gustavsson 09 Tyft Arena IF
 
P9 60m 8
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Jakob Sundberg 11 Hälle IF
August Åkesson 11 Stenungsunds FI
Gareth Cederqvist 10 Stenungsunds FI
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Oscar Roderhult 10 Stenungsunds FI
Stenungsunds FI 1 0 Stenungsunds FI
Ola Holmberg 12 Tyft Arena IF
 
P9 400m 4
August Åkesson 11 Stenungsunds FI
Gareth Cederqvist 10 Stenungsunds FI
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
Ola Holmberg 12 Tyft Arena IF
 
P9 Höjd 2
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Leon Tordenvik 10 Stenungsunds FI
 
P9 Längd 6
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
August Åkesson 11 Stenungsunds FI
Gareth Cederqvist 10 Stenungsunds FI
Oscar Roderhult 10 Stenungsunds FI
Stenungsunds FI 1 0 Stenungsunds FI
Ola Holmberg 12 Tyft Arena IF
 
P9 Kula 2
Dean Andersson 10 IFK Göteborg
Jakob Sundberg 11 Hälle IF
 
P9 Boll 2
August Åkesson 11 Stenungsunds FI
Oscar Roderhult 10 Stenungsunds FI
 
F17 100m 2
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Kajsa Karila 02 IFK Göteborg
 
F17 800m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Längd 1
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
 
F17 Kula 0
 
F15 80m 2
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg
Rama Sarrive Dieu Merci 04 Tyft Arena IF
 
F15 800m 1
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK
 
F15 Höjd 1
Rama Sarrive Dieu Merci 04 Tyft Arena IF
 
F15 Längd 2
Ida Kühnel Pappila 04 IFK Göteborg 4.90
Rama Sarrive Dieu Merci 04 Tyft Arena IF
 
F15 Kula 1
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
 
F13 60m 6
Agnes Knauer 07 Hälle IF 9.72
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8,67
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
 
F13 600m 6
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF 1.58.23
Moa Enander 07 Hälle IF
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
 
F13 Höjd 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Ida Larsson 06 Stenungsunds FI
 
F13 Längd 7
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Moa Enander 07 Hälle IF
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4,80
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
 
F13 Kula 3
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F11 60m 9
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 9,53
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Stenungsunds FI 1 0 Stenungsunds FI
Valentina Broomé 08 Stenungsunds FI
 
F11 600m 6
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Elin Sundberg 09 Hälle IF
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 2:07:59
Valentina Broomé 08 Stenungsunds FI
 
F11 Höjd 7
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Izabella Björkman 08 Stenungsunds FI
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Stenungsunds FI 1 0 Stenungsunds FI
 
F11 Längd 7
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 3,75
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Stenungsunds FI 1 0 Stenungsunds FI
 
F11 Kula 4
Emilia Ljungberg 09 Brattås CK
Alice Lindblad 09 IFK Göteborg
Paulina Pappi 09 IFK Göteborg
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
 
F11 Boll 2
Emilia Ljungberg 09 Brattås CK
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
 
F9 60m 7
Emma Falk 10 IFK Göteborg 9.93
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 10,82
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Reem Badran 11 Tyft Arena IF
 
F9 400m 2
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
 
F9 Höjd 6
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 0,95
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
 
F9 Längd 7
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 2,56
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Reem Badran 11 Tyft Arena IF
 
F9 Kula 3
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 3,7
 
F9 Boll 6
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg
Hjördis Joäng 12 Tyft Arena IF
Lilo Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Lykke Kjellberg 11 Tyft Arena IF
Reem Badran 11 Tyft Arena IF
 
M 4 x 100m 1
IFK Göteborg 1 IFK Göteborg
 
M Stafett 1000m 1
IFK Göteborg 1 IFK Göteborg
 
P17 4 x 100m 0
 
P15 4 x 80m 0
 
P13 5 x 60m 1
Tyft Arena IF 1 Tyft Arena IF
Joel Holgersson -06
Hannes Holgersson -09
Mahmoud Badran 09
Nganga Serrive -09
 
K 4 x 100m 1
IFK Göteborg 1 IFK Göteborg
 
K Stafett 1000m 1
IFK Göteborg 1 IFK Göteborg
 
F17 4 x 100m 0
 
F15 4 x 80m 0
 
F13 5 x 60m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248