Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Junespelen
Antal starter / Total entries: 117 Printed: 2019-04-25 16:09
Antal individer / Total persons: 40
 
M 100m 1
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
 
M 800m 1
Jean Yvan Ntrandekura 97 Villstads GIF 2,05,00
 
M 3000m 0
 
M Höjd 0
 
M Längd 0
 
M Kula 1
Roger Karlsson 51 Stensjöns IF
 
M Diskus 1
Roger Karlsson 51 Stensjöns IF
 
M35 100m 1
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
 
M35 3000m 0
 
M35 Längd 1
Pierre Nordqvist 83 Linköpings GIF
 
M35 Kula 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P17 100m 1
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P17 800m 0
 
P17 Höjd 1
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P17 Längd 1
Jonas Öjdefors 03 IK Ymer
 
P17 Kula 0
 
P17 Diskus 0
 
P15 80m 1
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P15 800m 0
 
P15 Häck 80m 1
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P15 Höjd 0
 
P15 Längd 1
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P15 Kula 0
 
P15 Spjut 0
 
P13 60m 2
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF 8,62
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
 
P13 600m 2
Julius Petersson 07 Alingsås IF 1,58
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
 
P13 Häck 60m 2
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
 
P13 Höjd 3
Julius Petersson 07 Alingsås IF 1,33
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
 
P13 Längd 2
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
 
P13 Kula 1
Melker Blomberg 06 Hökensås UR
 
P13 Spjut 3
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Julius Petersson 07 Alingsås IF
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
 
P12 60m 2
Julius Petersson 07 Alingsås IF 9,10
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
 
P12 Längd 2
Julius Petersson 07 Alingsås IF
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
 
P11 60m 1
Olof Tholén 08 Alingsås IF 9,11
 
P11 600m 1
Olof Tholén 08 Alingsås IF 1.56,14
 
P11 Längd 1
Olof Tholén 08 Alingsås IF 4,15
 
P11 Kula 2
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF 8,08
 
P11 Spjut 2
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
Olof Tholén 08 Alingsås IF
 
P10 60m 3
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
William Daun 09 Katrineholms SK 9.00
Florian Nkuru 09 Villstads GIF
 
P10 Längd 3
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
William Daun 09 Katrineholms SK 4,43
Florian Nkuru 09 Villstads GIF
 
P9 60m 0
 
P9 Längd 0
 
P9 Boll 0
 
P8 60m 1
Nathanael Voss-Andersson 11 IFK Växjö
 
P8 Längd 1
Nathanael Voss-Andersson 11 IFK Växjö
 
P8 Boll 1
Nathanael Voss-Andersson 11 IFK Växjö
 
K 100m 0
 
K 800m 0
 
K 3000m 0
 
K Höjd 2
Camilla Sevelin 82 Katrineholms SK
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
 
K Längd 1
Elin Larsson 94 IFK Halmstad
 
K Kula 0
 
K Diskus 0
 
K35 100m 0
 
K35 3000m 0
 
K35 Längd 1
Camilla Sevelin 82 Katrineholms SK
 
K35 Kula 1
Ingela Carlsson 69 Tranås AIF
 
F17 100m 2
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 800m 0
 
F17 Höjd 2
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Amina Poljak 03 Tranås AIF
 
F17 Längd 2
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 Kula 2
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 Diskus 0
 
F15 80m 0
 
F15 800m 0
 
F15 Häck 80m 1
Emma Carlsson 04 Istrums SK
 
F15 Höjd 1
Emma Carlsson 04 Istrums SK
 
F15 Längd 1
Emma Carlsson 04 Istrums SK
 
F15 Kula 2
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F15 Spjut 3
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F13 60m 1
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 8.80
 
F13 600m 2
Lisa Holmer 06 Alingsås IF
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
 
F13 Häck 60m 2
Lisa Holmer 06 Alingsås IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 9.82
 
F13 Höjd 2
Lisa Holmer 06 Alingsås IF 1,35
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
 
F13 Längd 1
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 4.56
 
F13 Kula 4
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Hilma Sevelin 07 Katrineholms SK
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 10.45
 
F13 Spjut 3
Hilma Sevelin 07 Katrineholms SK
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 26.38
 
F12 60m 2
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
 
F12 Längd 3
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Hilma Sevelin 07 Katrineholms SK
Agnes Stavåsen 07 IK Ymer
 
F11 60m 1
Saga Andersson 08 IK Ymer
 
F11 600m 2
Leja Blomberg 09 Hökensås UR
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
 
F11 Längd 2
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
Saga Andersson 08 IK Ymer
 
F11 Kula 3
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
 
F11 Spjut 2
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Saga Andersson 08 IK Ymer
 
F10 60m 3
Leja Blomberg 09 Hökensås UR
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
F10 Längd 3
Leja Blomberg 09 Hökensås UR
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
 
F9 60m 4
Emilia Bergquist 10 IK Hakarpspojkarna
Ida Alm 10 IK Hakarpspojkarna
Maja Sevelin 10 Katrineholms SK 9,76
Signagärd Berglund 10 Tranås AIF
 
F9 Längd 3
Ida Alm 10 IK Hakarpspojkarna
Maja Sevelin 10 Katrineholms SK
Signagärd Berglund 10 Tranås AIF
 
F9 Boll 3
Ida Alm 10 IK Hakarpspojkarna
Maja Sevelin 10 Katrineholms SK
Signagärd Berglund 10 Tranås AIF
 
F8 60m 1
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 10.02
 
F8 Längd 1
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 3,54
 
F8 Boll 1
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 11,24
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248