Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Marknadsspelen i Skruv
Antal starter / Total entries: 763 Printed: 2019-12-07 19:35
Antal individer / Total persons: 270
 
M 100m 16
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Fabian Johansson 97 Kalmar SK
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
Anton Bertilsson 99 IFK Växjö
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
Mahdi Ahmadi 01 IFK Växjö
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
Alexander Andersson 94 Athletics 24Seven SK
Dennis Melander 95 Athletics 24Seven SK 11.54
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK
Dan Rundqvist 67 Växjö LK
 
M 200m 7
Fabian Johansson 97 Kalmar SK
Johan Claeson 01 Linköpings GIF
Gabriel Vikic 02 Visby IF Gute FIK
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
Anton Bertilsson 99 IFK Växjö
Hampus Widlund 93 IFK Växjö
Hannes Egonsson 03 IFK Växjö
 
M 800m 2
Anton Hermansson 02 Högby IF
Simon Carrington 00 Högby IF
 
M Häck 110m 7
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK
Johan Claeson 01 Linköpings GIF
Hampus Widlund 93 IFK Växjö
Alexander Andersson 94 Athletics 24Seven SK
Alexander Brorsson 90 Athletics 24Seven SK
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK
 
M Höjd 1
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
 
M Stav 3
Maximilian Lennartsson 03 FIF Gnistan
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Emil Östergren 98 IFK Växjö
 
M Längd 6
Maximilian Lennartsson 03 FIF Gnistan
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
 
M Kula 3
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Kevin Fankl 95 Athletics 24Seven SK
 
M Diskus 6
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Danijel Milenkovic 01 FIF Gnistan
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
Jakob Gardenkrans 97 Athletics 24Seven SK
Kevin Fankl 95 Athletics 24Seven SK
 
M Spjut 3
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Otto Nilsson 01 Hovslätts IK
Sebastian Thörngren 93 IFK Växjö
 
P19 Diskus 2
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Danijel Milenkovic 01 FIF Gnistan
 
P17 Häck 110m 1
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
 
P17 Kula 1
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P17 Diskus 2
Maximilian Lennartsson 03 FIF Gnistan
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 7
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Sam Grimheden 04 Högby IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
Carl Svensson Harrsjö 05 IF Udd
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Jacob Haglund 04 IFK Växjö
Ludvig Dahlin 04 IFK Växjö
 
P15 200m 4
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Sam Grimheden 04 Högby IF
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
 
P15 800m 0
 
P15 Häck 80m 3
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Jacob Haglund 04 IFK Växjö
Ludvig Dahlin 04 IFK Växjö
 
P15 Höjd 2
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 1.42
Carl Svensson Harrsjö 05 IF Udd
 
P15 Stav 3
Malte Siwertsson 04 IFK Växjö
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P15 Längd 3
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 4.40
Carl Svensson Harrsjö 05 IF Udd
 
P15 Kula 6
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
John Browall 05 Kyrkhults SK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P15 Diskus 9
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 22.56
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
Lucas Persson 05 Kyrkhults SK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
Carl Svensson Harrsjö 05 IF Udd
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P15 Spjut 8
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF 23.00
Simon Holmgren 04 Kalmar SK
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
Carl Svensson Harrsjö 05 IF Udd
Malte Siwertsson 04 IFK Växjö
 
P13 60m 5
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Akiim Adamou 07 KA 2 IF
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Mohammed Salah 06 Skruvs IF
Emin Zulic 07 IFK Växjö
 
P13 600m 4
Akiim Adamou 07 KA 2 IF
Emil Jacobsson 07 KA 2 IF
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P13 Häck 60m 1
Isak Bergström 06 IFK Växjö
 
P13 Höjd 5
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Akiim Adamou 07 KA 2 IF
Emil Jacobsson 07 KA 2 IF
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P13 Stav 2
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P13 Längd 8
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Emil Jacobsson 07 KA 2 IF
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Mohammed Salah 06 Skruvs IF
Emin Zulic 07 IFK Växjö
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Kevin Nordin 07 IFK Växjö 4,01
 
P13 Kula 5
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Kevin Nordin 07 IFK Växjö 8,50
Peppe Karlsson 06 IFK Växjö 10,97
 
P13 Diskus 5
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Emin Zulic 07 IFK Växjö
Kevin Nordin 07 IFK Växjö 25,26
Peppe Karlsson 06 IFK Växjö
 
P13 Spjut 8
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Emin Zulic 07 IFK Växjö
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Peppe Karlsson 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 60m 15
Noah Barkstedt 08 IK Hinden
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Hugo Rydén 08 Högby IF
Benjamin Högelius 09 KA 2 IF
David Eklund 08 KA 2 IF
Sebastian Borén 08 KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 KA 2 IF
Uno Stål 08 KA 2 IF
Albin Rosén Axelsson 09 Kalmar SK
Axel Ekberg 09 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis 09 Kalmar SK
Arvid Karlsson 08 Skruvs IF
Jacob Axelsson 08 Skruvs IF
Simon Lindeberg 08 Skruvs IF
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 600m 12
Hugo Rydén 08 Högby IF
Benjamin Högelius 09 KA 2 IF
David Eklund 08 KA 2 IF
Malte Jacobsson 09 KA 2 IF
Sebastian Borén 08 KA 2 IF
Uno Stål 08 KA 2 IF
Albin Rosén Axelsson 09 Kalmar SK
Axel Ekberg 09 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis 09 Kalmar SK
Simon Lindeberg 08 Skruvs IF
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Häck 60m 9
Noah Barkstedt 08 IK Hinden
David Eklund 08 KA 2 IF
Malte Jacobsson 09 KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 KA 2 IF
Uno Stål 08 KA 2 IF
Albin Rosén Axelsson 09 Kalmar SK
Arvid Karlsson 08 Skruvs IF
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Höjd 6
Benjamin Högelius 09 KA 2 IF
Malte Jacobsson 09 KA 2 IF
Albin Rosén Axelsson 09 Kalmar SK
Axel Ekberg 09 Kalmar SK
Ture Persson 10 Kalmar SK
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
P11 Längd 14
Noah Barkstedt 08 IK Hinden
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Hugo Rydén 08 Högby IF
Benjamin Högelius 09 KA 2 IF
David Eklund 08 KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 KA 2 IF
Uno Stål 08 KA 2 IF
Albin Rosén Axelsson 09 Kalmar SK
Axel Ekberg 09 Kalmar SK
Zacharias Kakoulidis 09 Kalmar SK
Arvid Karlsson 08 Skruvs IF
Simon Lindeberg 08 Skruvs IF
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Kula 9
Benjamin Högelius 09 KA 2 IF
David Eklund 08 KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 KA 2 IF
Uno Stål 08 KA 2 IF
Albin Rosén Axelsson 09 Kalmar SK
Edvin Mattsson 08 Kalmar SK
Arvid Karlsson 08 Skruvs IF
Hannes Andersson 08 Skruvs IF
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Diskus 4
Uno Stål 08 KA 2 IF
Edvin Mattsson 08 Kalmar SK
Hannes Andersson 08 Skruvs IF
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P9 60m 18
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna 10,12
Albin Johnsson 10 IK Hinden
Elias Kämpfer 10 IK Hinden
Ville Tillback 10 IK Hinden
Eskil Rydén 10 Högby IF
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Filip Lindvall 12 Kalmar SK
Ture Persson 10 Kalmar SK
Kid Lundqvist 11 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Arvid Johansson 10 Skruvs IF
Malte Magnusson 10 Skruvs IF
Mille Aman Mogren 11 Skruvs IF
Morris Injama 10 Skruvs IF
Noel Simonsson 12 Skruvs IF
Wilmer Medin 10 Skruvs IF
Oskar Hammarström 11 IFK Växjö
 
P9 600m 6
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Ture Persson 10 Kalmar SK
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Noel Simonsson 12 Skruvs IF
Wilmer Medin 10 Skruvs IF
 
P9 Kula 11
Albin Johnsson 10 IK Hinden
Elias Kämpfer 10 IK Hinden
Ville Tillback 10 IK Hinden
Eskil Rydén 10 Högby IF
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Kid Lundqvist 11 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Arvid Johansson 10 Skruvs IF
Mille Aman Mogren 11 Skruvs IF
Noel Simonsson 12 Skruvs IF
 
P9 Längd 18
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Albin Johnsson 10 IK Hinden
Elias Kämpfer 10 IK Hinden
Ville Tillback 10 IK Hinden
Eskil Rydén 10 Högby IF
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Filip Lindvall 12 Kalmar SK
Ture Persson 10 Kalmar SK
Kid Lundqvist 11 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Arvid Johansson 10 Skruvs IF
Malte Magnusson 10 Skruvs IF
Mille Aman Mogren 11 Skruvs IF
Morris Injama 10 Skruvs IF
Noel Simonsson 12 Skruvs IF
Wilmer Medin 10 Skruvs IF
Oskar Hammarström 11 IFK Växjö
 
K 100m 9
Nikki Berglund 94 FIK Färjestaden
Alicia Hägglund 03 Kalmar SK
Elin Iwarson 91 Kalmar SK
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK
Maja Sjögren 03 Kalmar SK
Vanja Blomberg 98 Klippans FK
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Moa Ullgren 96 Athletics 24Seven SK 12,15
 
K 200m 9
Alicia Hägglund 03 Kalmar SK
Elin Iwarson 91 Kalmar SK
Hanna Jonsson 00 Kalmar SK
Maja Sjögren 03 Kalmar SK
Vanja Blomberg 98 Klippans FK
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
Victoria Joäng 89 Athletics 24Seven SK 25,50
 
K 800m 1
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF
 
K Häck 100m 0
 
K Höjd 4
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Tova Lindahl 02 Kalmar SK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
 
K Stav 11
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg
Angelica Bengtsson 93 Hässelby SK
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Sophie Ohlsson 99 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö 2,20
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
K Längd 11
Maja Pettersson 02 FIF Gnistan
Angelica Bengtsson 93 Hässelby SK
Clara Johansson 02 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Hanna Johansson 01 KA 2 IF
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Moa Ullgren 96 Athletics 24Seven SK 6,08
 
K Kula 6
Tilda Petersson 01 FIF Gnistan
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Julia Almén 01 Ljungby FIK
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
Wilma Lundberg 00 IFK Växjö
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
K Diskus 6
Tilda Petersson 01 FIF Gnistan
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Nova Brideau 02 Kalmar SK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Enny Björk 01 IFK Växjö
Wilma Lundberg 00 IFK Växjö
 
K Spjut 6
Tilda Petersson 01 FIF Gnistan
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Tova Lindahl 02 Kalmar SK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Enny Björk 01 IFK Växjö
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
 
F17 Häck 100m 3
Clara Johansson 02 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Tove Larsson 02 IFK Växjö
 
F17 Kula 4
Nova Brideau 02 Kalmar SK
Tova Lindahl 02 Kalmar SK
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö 14,08
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F17 Diskus 4
Nova Brideau 02 Kalmar SK
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö 31,97
Nina Pyrell 02 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F17 Spjut 2
Tova Lindahl 02 Kalmar SK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
 
F15 80m 9
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Thelma Andersson 05 Skruvs IF
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Anna Bergdén 05 IF Udd
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Anna Arfvidsson-Nilsson 04 IFK Växjö
Stella Rönnmark 04 IFK Växjö
 
F15 200m 4
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF 27,28
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
 
F15 800m 1
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
 
F15 Häck 80m 2
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Thelma Andersson 05 Skruvs IF
 
F15 Höjd 5
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF 1,56
Thelma Andersson 05 Skruvs IF
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Selma Skarp 05 IFK Växjö
 
F15 Stav 5
Naemi Matocka 04 IK Hinden
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF 2,95
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Hanna Löfqvist 04 IFK Växjö 2,6
 
F15 Längd 12
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Stella Smolka 05 Kyrkhults SK
Zuzanna Michalak 05 Kyrkhults SK
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Thelma Andersson 05 Skruvs IF
Anna Bergdén 05 IF Udd
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Anna Arfvidsson-Nilsson 04 IFK Växjö
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö 4,03
Selma Skarp 05 IFK Växjö
Tyra Erlandsson 04 IFK Växjö
 
F15 Kula 7
Almida Karlsson 05 FIF Gnistan
Zuzanna Michalak 05 Kyrkhults SK
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F15 Diskus 4
Almida Karlsson 05 FIF Gnistan
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
 
F15 Spjut 5
Nora Larsson 05 Ljungby FIK
Anna Arfvidsson-Nilsson 04 IFK Växjö
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Tyra Erlandsson 04 IFK Växjö
 
F13 60m 27
Alva Ardegård 06 FIF Gnistan
Alma Axeborg 07 IK Hinden
Elsa Couchér 07 IK Hinden
Emma Carlsson 07 IK Hinden
Lilly Grenmyr 07 IK Hinden
Maya Olsson 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tindra Andersson 07 IK Hinden
Hedvig Lindbergh 07 KA 2 IF
Lilly Loggner 07 KA 2 IF
Maja Karlsson 07 KA 2 IF
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Alice Hernberg 07 IK Sisu 9.53
Lovis Björk 06 IK Sisu
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Emmelie Svensson 06 IF Udd
Anna Daniels 07 IFK Växjö
Ebba Färm 07 IFK Växjö
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö 8.37
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö 8,56
Thea Rönnmark 07 IFK Växjö
Tilda Holgersson 06 IFK Växjö
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 600m 8
Alva Ardegård 06 FIF Gnistan
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Lilly Loggner 07 KA 2 IF
Maja Karlsson 07 KA 2 IF
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Ebba Färm 07 IFK Växjö
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Häck 60m 12
Alva Ardegård 06 FIF Gnistan
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Ebba Färm 07 IFK Växjö
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö 9,70
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö 10,03
 
F13 Höjd 14
Emma Carlsson 07 IK Hinden
Tindra Andersson 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Anna Westerlund 07 KA 2 IF
Hedvig Lindbergh 07 KA 2 IF 1,20
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Alice Hernberg 07 IK Sisu 125
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö 1,42
Elna Hult 07 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Stav 3
Klara Dahlin 07 IF Udd
Ellen Rosenberg 06 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö 2,70
 
F13 Längd 26
Alma Axeborg 07 IK Hinden
Emma Carlsson 07 IK Hinden
Lilly Grenmyr 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tindra Andersson 07 IK Hinden
Anna Westerlund 07 KA 2 IF
Hedvig Lindbergh 07 KA 2 IF 4,04
Lilly Loggner 07 KA 2 IF
Maja Karlsson 07 KA 2 IF
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Alice Hernberg 07 IK Sisu 3.96
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Emmelie Svensson 06 IF Udd
Anna Daniels 07 IFK Växjö
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö 4,84
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö 4,81
Thea Rönnmark 07 IFK Växjö
Tilda Holgersson 06 IFK Växjö
Elna Hult 07 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Kula 19
Maya Olsson 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Anna Westerlund 07 KA 2 IF
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Vilma Klang 07 KA 2 IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Ida Malmros 06 IF Udd
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö 12,39
Thea Rönnmark 07 IFK Växjö
Elna Hult 07 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Diskus 17
Manon Hinz 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Anna Westerlund 07 KA 2 IF
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Vilma Klang 07 KA 2 IF
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Ida Malmros 06 IF Udd
Klara Dahlin 07 IF Udd
Ellen Rosenberg 06 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Elna Hult 07 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Spjut 14
Manon Hinz 07 IK Hinden
Anna Westerlund 07 KA 2 IF
Vilma Klang 07 KA 2 IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Klara Dahlin 07 IF Udd
Anna Daniels 07 IFK Växjö
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 60m 36
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Elvira Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Ellen Andersson 08 KA 2 IF
Freja Sahlin 08 KA 2 IF 9.7i
Hanna Alstad 09 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Moa Olofsson 09 KA 2 IF
Tuva Nordstrand 09 KA 2 IF
Vesta Lindström 09 KA 2 IF
Alicia Heintges 09 Kalmar SK
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Inez Blomqvist 09 Kalmar SK
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Lova Bratt 09 Kalmar SK
Miona Ivkovic 08 Kalmar SK
Tilda Selin 09 Kalmar SK
Sally Nilsson Green 08 Kyrkhults SK
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Agata Debska 09 Skruvs IF
Felicia Jonsson 09 Skruvs IF
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Gerda Medin 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Vilma Arvidsson 08 Skruvs IF
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Alma Stenberg 09 IFK Växjö
Ebba Gustavsson 09 IFK Växjö 9,43
Fideli Nivard 08 IFK Växjö
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F11 600m 17
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Dorka Berner 08 KA 2 IF
Hanna Alstad 09 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Moa Olofsson 09 KA 2 IF
Vesta Lindström 09 KA 2 IF
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Lova Bratt 09 Kalmar SK
Agata Debska 09 Skruvs IF
Gerda Medin 08 Skruvs IF
Ebba Gustavsson 09 IFK Växjö 2,10
Emma Nordin 09 IFK Växjö
Fideli Nivard 08 IFK Växjö
Mira Berglund 09 IFK Växjö
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 Häck 60m 20
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Dorka Berner 08 KA 2 IF
Freja Sahlin 08 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
Nova Olsson 08 KA 2 IF
Tuva Nordstrand 09 KA 2 IF
Vesta Lindström 09 KA 2 IF
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Inez Blomqvist 09 Kalmar SK
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Lova Bratt 09 Kalmar SK
Agata Debska 09 Skruvs IF
Gerda Medin 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Alma Stenberg 09 IFK Växjö
Ebba Gustavsson 09 IFK Växjö
Mira Berglund 09 IFK Växjö
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 Höjd 17
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Dorka Berner 08 KA 2 IF
Freja Sahlin 08 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Vesta Lindström 09 KA 2 IF
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Inez Blomqvist 09 Kalmar SK
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Gerda Medin 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Ebba Gustavsson 09 IFK Växjö
Emma Nordin 09 IFK Växjö
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F11 Längd 37
Elvira Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Astrid Wadman 08 KA 2 IF
Ellen Andersson 08 KA 2 IF
Freja Sahlin 08 KA 2 IF
Hanna Alstad 09 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Moa Olofsson 09 KA 2 IF
Nova Olsson 08 KA 2 IF
Tuva Nordstrand 09 KA 2 IF
Vesta Lindström 09 KA 2 IF
Alicia Heintges 09 Kalmar SK
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Inez Blomqvist 09 Kalmar SK
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Lova Bratt 09 Kalmar SK
Tilda Selin 09 Kalmar SK
Sally Nilsson Green 08 Kyrkhults SK
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Agata Debska 09 Skruvs IF
Felicia Jonsson 09 Skruvs IF
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Vilma Arvidsson 08 Skruvs IF
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Alma Stenberg 09 IFK Växjö
Ebba Gustavsson 09 IFK Växjö 3,50
Emma Nordin 09 IFK Växjö
Fideli Nivard 08 IFK Växjö
Mira Berglund 09 IFK Växjö
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F11 Kula 25
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Astrid Wadman 08 KA 2 IF
Dorka Berner 08 KA 2 IF
Ellen Andersson 08 KA 2 IF
Hanna Alstad 09 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Moa Olofsson 09 KA 2 IF
Siri Holmgren 08 KA 2 IF 6,09
Vesta Lindström 09 KA 2 IF
Alicia Heintges 09 Kalmar SK
Inez Blomqvist 09 Kalmar SK
Miona Ivkovic 08 Kalmar SK
Tilda Selin 09 Kalmar SK
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Emma Nordin 09 IFK Växjö
Fideli Nivard 08 IFK Växjö
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F11 Diskus 12
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Dorka Berner 08 KA 2 IF
Elsa Andrén 08 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Alma Stenberg 09 IFK Växjö
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F9 60m 18
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Leia Engelholm 10 IK Hinden
Sally Persson 10 IK Hinden
Beata Lindbergh 10 KA 2 IF
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Alice Söderberg 10 Skruvs IF
Ella Algotsson 10 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Grace Mbayo 10 Skruvs IF
Linnea Falk 11 Skruvs IF
Lovisa Hilmersson 11 Skruvs IF
Saga Zobal-Medin 11 Skruvs IF
Tuva Arvidsson 10 Skruvs IF
Freja Berglund 11 IFK Växjö
 
F9 600m 12
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Beata Lindbergh 10 KA 2 IF
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Ella Algotsson 10 Skruvs IF
Linnea Falk 11 Skruvs IF
Saga Zobal-Medin 11 Skruvs IF
Freja Berglund 11 IFK Växjö
Lykka Helmersson 10 IFK Växjö
 
F9 Längd 16
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Sally Persson 10 IK Hinden
Beata Lindbergh 10 KA 2 IF
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Alice Söderberg 10 Skruvs IF
Ella Algotsson 10 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Linnea Falk 11 Skruvs IF
Nellie Wittenberg 11 Skruvs IF
Saga Zobal-Medin 11 Skruvs IF
Signe Karlsson 10 Skruvs IF
Freja Berglund 11 IFK Växjö
 
F9 Kula 13
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Penny Lundqvist 12 IK Sisu
Ella Algotsson 10 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Grace Mbayo 10 Skruvs IF
Linnea Falk 11 Skruvs IF
Lovisa Hilmersson 11 Skruvs IF
Nellie Wittenberg 11 Skruvs IF
Saga Zobal-Medin 11 Skruvs IF
Tuva Arvidsson 10 Skruvs IF
Lykka Helmersson 10 IFK Växjö
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Bredehall 22, 443 38 Lerum - info@swedishtiming.se - 0730-391248