Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sävedalsspelen
Antal starter / Total entries: 453 Printed: 2019-05-20 00:42
Antal individer / Total persons: 137
 
M 100m 0
 
M 200m 2
John-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Peter Andréas 81 Ullevi FK
 
M 400m 0
 
M 800m 0
 
M 3000m 0
 
M 110m häck 0
 
M 400m häck 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 1
Erik Hagström 73 Örgryte IS 410
 
M Längd 1
Alexis Lemaire 97 Frankrike
 
M Tresteg 0
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 0
 
P19 110m häck 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 0
 
P17 200m 1
Carl Erixon 03 Mölndals AIK
 
P17 400m 2
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 56.70
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
 
P17 800m 3
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 2.16.41
Carl Erixon 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
 
P17 3000m 0
 
P17 110m häck 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 1
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
 
P17 Stav 1
Sten Hagström 03 Örgryte IS 410
 
P17 Längd 1
Rizvan Ektymaev 03 Lerum Friidrott
 
P17 Kula 2
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
 
P17 Diskus 2
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
 
P17 Slägga 1
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
 
P17 Spjut 1
Rizvan Ektymaev 03 Lerum Friidrott
 
P15 80m 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P15 300m 0
 
P15 800m 1
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 2:17.79
 
P15 2000m 1
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
 
P15 Häck 80m 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P15 Häck 300m 0
 
P15 Höjd 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 1
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
 
P15 Tresteg 0
 
P15 Kula 0
 
P15 Diskus 0
 
P15 Slägga 1
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P15 Spjut 0
 
P14 80m 1
Lucas Kantola 05 IK Orient
 
P14 300m 1
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
 
P14 800m 2
Erik Gustafsson 05 IFK Göteborg
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 2.19,53
 
P14 2000m 0
 
P14 Häck 80m 0
 
P14 Häck 300m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 1
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 2
Lucas Kantola 05 IK Orient
Jakob Kogler 05 Varbergs GIF
 
P14 Diskus 2
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Jakob Kogler 05 Varbergs GIF
 
P14 Spjut 2
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Jakob Kogler 05 Varbergs GIF
 
P13 60m 2
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad 9,51
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
 
P13 200m 1
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P13 600m 1
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
 
P13 1500m 0
 
P13 Häck 60m 1
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
 
P13 Häck 200m 0
 
P13 Höjd 1
Felix Tamm 06 Mölndals AIK
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 4
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Oliver Manning 06 Mölndals AIK 4,84
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 1
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
 
P13 Diskus 1
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
 
P13 Spjut 0
 
P12 60m 3
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Tito Söby 07 Majornas IK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 200m 4
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Linus Engqvist 07 IF Hagen FIK
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 600m 2
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1.49,12
 
P12 1500m 0
 
P12 Häck 60m 2
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 Höjd 1
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
 
P12 Stav 0
 
P12 Längd 3
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 Kula 1
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
 
P12 Diskus 0
 
P12 Spjut 1
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
 
P11 60m 4
Uno Stål 08 KA 2 IF
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Julius Sørensen 08 Aalborg Atletik
 
P11 200m 4
Uno Stål 08 KA 2 IF
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Julius Sørensen 08 Aalborg Atletik
 
P11 600m 1
Julius Sørensen 08 Aalborg Atletik
 
P11 Höjd 2
Hilding Ask 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
 
P11 Längd 4
Uno Stål 08 KA 2 IF
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Julius Sørensen 08 Aalborg Atletik
 
P11 Kula 4
Uno Stål 08 KA 2 IF
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Julius Sørensen 08 Aalborg Atletik
 
P10 60m 9
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Alfred Nielsen 09 Aalborg Atletik
Simon H Nielsen 09 Aalborg Atletik
Tobias F Dyrhave 09 Aalborg Atletik
Nichlas Østergaard Trangeled 09 SIK80
Niels Meng 09 SIK80
 
P10 600m 8
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Jon Celind 09 Sävedalens AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Alfred Nielsen 09 Aalborg Atletik
Simon H Nielsen 09 Aalborg Atletik
Tobias F Dyrhave 09 Aalborg Atletik
Nichlas Østergaard Trangeled 09 SIK80
Niels Meng 09 SIK80
 
P10 Höjd 5
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Nichlas Østergaard Trangeled 09 SIK80
Niels Meng 09 SIK80
 
P10 Längd 9
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Alfred Nielsen 09 Aalborg Atletik
Simon H Nielsen 09 Aalborg Atletik
Tobias F Dyrhave 09 Aalborg Atletik
Nichlas Østergaard Trangeled 09 SIK80
Niels Meng 09 SIK80
 
P10 Kula 8
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Karl-Johan Larsson 09 Mölndals AIK
Wilmer Redelius 09 Sävedalens AIK
Alfred Nielsen 09 Aalborg Atletik
Simon H Nielsen 09 Aalborg Atletik
Tobias F Dyrhave 09 Aalborg Atletik
Nichlas Østergaard Trangeled 09 SIK80
Niels Meng 09 SIK80
 
P9 60m 3
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Magnus Christensen 10 SIK80
Tristan Kupetz 10 SIK80
 
P9 500m 2
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Magnus Christensen 10 SIK80
 
P9 Längd 3
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Magnus Christensen 10 SIK80
Tristan Kupetz 10 SIK80
 
P9 Kula 3
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Magnus Christensen 10 SIK80
Tristan Kupetz 10 SIK80
 
M35 100m 3
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
John-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
Peter Andréas 81 Ullevi FK
 
M35 800m 1
Emanuele Piga 71 IFK Göteborg
 
M35 Längd 1
Peter Andréas 81 Ullevi FK
 
M35 Kula 2
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
John-Arne Sagdahl 50 Ullevi FK
 
K 100m 0
 
K 200m 1
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 26.80
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 3000m 0
 
K 100m häck 0
 
K 400m häck 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 3
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI
Fanny Berglund 88 Örgryte IS 420
Malin Dahlström 89 Örgryte IS 455
 
K Längd 0
 
K Tresteg 0
 
K Kula 1
Anne Kirstine Jensen 54 Aalborg Atletik
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 1
Sofie Hammar 95 IFK Växjö
 
F17 100m 0
 
F17 200m 1
Aranya Kanakalingam 03 Aalborg Atletik 27.17
 
F17 400m 1
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
F17 800m 0
 
F17 3000m 0
 
F17 100m häck 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 2
Rebecka Krüeger 03 Malmö AI
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
F17 Längd 3
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Aranya Kanakalingam 03 Aalborg Atletik 5.21
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 1
Hanna Kogler 03 Varbergs GIF
 
F17 Slägga 1
Hanna Kogler 03 Varbergs GIF
 
F17 Spjut 2
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
 
F15 80m 4
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 11.50
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 11.75
Sofia Herrera 04 Aalborg Atletik 12.92
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 300m 3
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 41.72
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 800m 1
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 2000m 1
Louise Larsson 04 Kongahälla AIK
 
F15 Häck 80m 2
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 13,01
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 13.66
 
F15 Häck 300m 2
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 50.33
 
F15 Höjd 3
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 1,64
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 1.55
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 Stav 3
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
 
F15 Längd 4
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 5,56
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik
Sofia Herrera 04 Aalborg Atletik 4.08
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 Tresteg 2
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 11,35
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik
 
F15 Kula 4
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10,66
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 10.90
Ida Galsøe 04 Hjørring Atletik
 
F15 Diskus 2
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 32,91
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 33.88
 
F15 Slägga 2
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 46.21
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 32.99
 
F15 Spjut 3
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 24.00
Sofia Herrera 04 Aalborg Atletik 21.96
 
F14 80m 8
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Thilde W Jørgensen 05 Aalborg Atletik
Victoria Juul Giessing 05 Aalborg Atletik 11.62
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
 
F14 300m 6
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
 
F14 800m 1
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
 
F14 2000m 0
 
F14 Häck 80m 7
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK 12.70
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Victoria Juul Giessing 05 Aalborg Atletik 14.67
 
F14 Häck 300m 3
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
 
F14 Höjd 6
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF 1,56
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Thilde W Jørgensen 05 Aalborg Atletik 1.25
 
F14 Stav 3
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Izabella Olofsson 05 KA 2 IF 2,95
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
 
F14 Längd 5
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Victoria Juul Giessing 05 Aalborg Atletik 4.22
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
 
F14 Tresteg 2
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
 
F14 Kula 6
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Thilde W Jørgensen 05 Aalborg Atletik
Victoria Juul Giessing 05 Aalborg Atletik 10.18
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
 
F14 Diskus 3
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
 
F14 Spjut 5
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Dellie Kamijo 05 Mölndals AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Thilde W Jørgensen 05 Aalborg Atletik
Nicole Danyana Torra Corra 05 Hjørring Atletik
 
F13 60m 5
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 8.90
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 9.34
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
 
F13 200m 5
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 30.43
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
 
F13 600m 6
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
 
F13 1500m 3
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
 
F13 Häck 60m 5
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 11.70
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 11.79
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
 
F13 Häck 200m 0
 
F13 Höjd 2
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 1.30
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 7
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik 4.36
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik 4.35
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
 
F13 Tresteg 3
Frederikke Voss Vestergaard 06 Aalborg Atletik
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F13 Kula 7
Signe Nielsen 06 Aalborg Atletik
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Mai Fanth Jensen 06 Hjørring Atletik
Vivian Thao My Ngo 06 Hjørring Atletik
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F13 Diskus 3
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F13 Spjut 4
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Ellen Olesen 06 Hjørring Atletik
Jasmin Sanslev 06 Hjørring Atletik
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F12 60m 9
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8,67
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Ida Nielsen 07 Aalborg Atletik 9.39
Savannah Linnemand 07 Aalborg Atletik
Sofie Flyvbjerg 07 Aalborg Atletik 10.19
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
Victoria Kupetz 07 SIK80
 
F12 200m 6
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 28,76
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
Victoria Kupetz 07 SIK80
 
F12 600m 3
Ester Strand 07 Hälle IF 1.56.00
Sofie Flyvbjerg 07 Aalborg Atletik
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,49.48
 
F12 1500m 1
Ester Strand 07 Hälle IF
 
F12 Häck 60m 9
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 10,48
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Ida Nielsen 07 Aalborg Atletik 12.05
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Tova Karlsson 07 Hönö IS 11,02
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
 
F12 Höjd 6
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Sofie Flyvbjerg 07 Aalborg Atletik
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
Victoria Kupetz 07 SIK80
 
F12 Stav 2
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
 
F12 Längd 12
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4,80
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Ida Nielsen 07 Aalborg Atletik 4.05
Savannah Linnemand 07 Aalborg Atletik
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,41
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
Victoria Kupetz 07 SIK80
 
F12 Kula 9
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Freja L Sørensen 07 Aalborg Atletik
Ida Nielsen 07 Aalborg Atletik
Savannah Linnemand 07 Aalborg Atletik
Sofie Flyvbjerg 07 Aalborg Atletik
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Anna Glinvad Krogh 07 SIK80
Victoria Kupetz 07 SIK80
 
F12 Diskus 0
 
F12 Spjut 5
Lisa Karlsson 07 Sävedalens AIK
Moa Kogler 07 Varbergs GIF
Sofie Flyvbjerg 07 Aalborg Atletik
Josefine Olesen 07 Hjørring Atletik
Tova Karlsson 07 Hönö IS
 
F11 60m 6
Ellen Andersson 08 Båstads GIF 9.32
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elvira Halldén Thulander 08 IFK Göteborg
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Johanne Lund Poulsen 08 Aalborg Atletik
Therese Karmisholt 08 Aalborg Atletik
 
F11 200m 7
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elvira Halldén Thulander 08 IFK Göteborg
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Johanne Lund Poulsen 08 Aalborg Atletik
Therese Karmisholt 08 Aalborg Atletik
Frida Fischer 08 SIK80
 
F11 600m 4
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elvira Halldén Thulander 08 IFK Göteborg
Miranda Edborg 08 Sävedalens AIK
 
F11 Höjd 6
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK 1.29
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Therese Karmisholt 08 Aalborg Atletik
Frida Fischer 08 SIK80
 
F11 Längd 8
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Elvira Halldén Thulander 08 IFK Göteborg
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK 4.36
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Johanne Lund Poulsen 08 Aalborg Atletik
Therese Karmisholt 08 Aalborg Atletik
Frida Fischer 08 SIK80
 
F11 Kula 7
Ellen Andersson 08 Båstads GIF
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Miranda Edborg 08 Sävedalens AIK
Elin Lynge 08 Aalborg Atletik
Johanne Lund Poulsen 08 Aalborg Atletik
Therese Karmisholt 08 Aalborg Atletik
Frida Fischer 08 SIK80
 
F10 60m 6
Maja Andersson 09 Båstads GIF
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Cornelia Martin 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Frida Nielsen 09 Aalborg Atletik
Julie Sønderlund 09 Aalborg Atletik
 
F10 600m 5
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Hanna Strand 09 Hälle IF 1.59,00
Cornelia Martin 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Julie Sønderlund 09 Aalborg Atletik
 
F10 Höjd 5
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Cornelia Martin 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Frida Nielsen 09 Aalborg Atletik
Julie Sønderlund 09 Aalborg Atletik
 
F10 Längd 6
Maja Andersson 09 Båstads GIF
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Cornelia Martin 09 Sävedalens AIK
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Frida Nielsen 09 Aalborg Atletik
Julie Sønderlund 09 Aalborg Atletik
 
F10 Kula 5
Maja Andersson 09 Båstads GIF
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Vilma Holdenmark 09 Sävedalens AIK
Frida Nielsen 09 Aalborg Atletik
Julie Sønderlund 09 Aalborg Atletik
 
F9 60m 7
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 10,82
Elsa Edesjö 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10,02
Sarah Christiansen 10 SIK80
Signe Christensen 10 SIK80
 
F9 500m 6
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Elsa Edesjö 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 1,52.34
Sarah Christiansen 10 SIK80
Signe Christensen 10 SIK80
 
F9 Längd 7
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 2,56
Elsa Edesjö 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,39
Sarah Christiansen 10 SIK80
Signe Christensen 10 SIK80
 
F9 Kula 6
Maja Andersson 10 Båstads GIF
Maja Andersson 11 Båstads GIF
Molly Emilsson 10 IFK Göteborg 3,7
Saga Karlsson 10 Hönö IS 4,91
Sarah Christiansen 10 SIK80
Signe Christensen 10 SIK80
 
K35 100m 0
 
K35 800m 0
 
K35 Längd 0
 
K35 Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248