Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda JSM
Antal starter / Total entries: 94 Printed: 2019-07-18 19:36
Antal individer / Total persons: 62
 
M22 100m 0
 
M22 200m 0
 
M22 400m 1
Villiam Olsson 98 Ljungby FIK 51,47
 
M22 800m 0
 
M22 1500m 0
 
M22 5000m 1
Erik Karlsson 98 Högby IF 15.01,04 15.01,04
 
M22 Hinder 2000m 0
 
M22 110m häck 0
 
M22 400m häck 0
 
M22 Höjd 0
 
M22 Stav 2
Carl Einar Eskonniemi Söderström 99 Hellas FK
Emil Östergren 98 IFK Växjö
 
M22 Längd 1
Carl Einar Eskonniemi Söderström 99 Hellas FK
 
M22 Tresteg 0
 
M22 Kula 0
 
M22 Diskus 0
 
M22 Slägga 0
 
M22 Spjut 1
Rasmus Eriksson 98 Kils AIK 68.61
 
P19 100m 1
Petter Roos 01 KA 2 IF 11.35 11.35
 
P19 200m 1
Petter Roos 01 KA 2 IF
 
P19 400m 0
 
P19 800m 2
Anton Axelsson 01 Hässelby SK 1.51,54 1.51,54
Elias Brink 01 IF Kville 1.59,84
 
P19 1500m 3
Anton Axelsson 01 Hässelby SK 3.55,40 3.55,40
Elias Brink 01 IF Kville 4.12,20
Jonathan Edman 01 Umedalens IF 4.03,09 4.03,09
 
P19 5000m 1
Jonathan Edman 01 Umedalens IF
 
P19 Hinder 2000m 0
 
P19 110m häck 0
 
P19 400m häck 0
 
P19 Höjd 1
Elias Sahlin 01 Hellas FK
 
P19 Stav 1
Karl Johansson 01 Stocksäters IF
 
P19 Längd 1
Elias Sahlin 01 Hellas FK
 
P19 Tresteg 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 2
David Sahi 00 Enköpings AI 57,71 57,71
Rasmus Hellberg 01 Piteå IF
 
P19 Spjut 2
Carl Widenholm 00 Hellas FK
Otto Sundell 00 Söderhamns IF
 
P17 100m 1
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 10,89 10,89
 
P17 200m 1
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott 22,75
 
P17 400m 0
 
P17 800m 1
Dennis Holmstedt 02 IK Westmannia FI
 
P17 1500m 0
 
P17 3000m 0
 
P17 Hinder 2000m 0
 
P17 110m häck 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 1
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 1,78 1,78
 
P17 Stav 3
Joel Andersson 02 Kvarnsvedens GoIF 4,04 4,04
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Johannes Jansson 02 Östhammar FI 3,70
 
P17 Längd 1
Johannes Jansson 02 Östhammar FI 6,22
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS 15,35
 
P17 Diskus 3
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK 37,25 37,25
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK 31,25 31,25
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS 42,25
 
P17 Slägga 1
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK 44,95 44,95
 
P17 Spjut 2
Jakob Rahm 02 Sävedalens AIK 50,56
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
K22 100m 3
Binai Ahmad 97 KA 2 IF 12,22
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF 12.12 12.12
Fanny Runheim 99 Thorengruppen TFC 11.66
 
K22 200m 2
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 24:54 24:54
Binai Ahmad 97 KA 2 IF 25,91
 
K22 400m 1
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 55:29 55:29
 
K22 800m 2
Vilma Jonsson 99 IFK Lidingö
Sofia Johansson 98 Linköpings GIF 2:11,34 2:12,40
 
K22 1500m 1
Sofia Johansson 98 Linköpings GIF 4:31,74 4:35,85
 
K22 5000m 0
 
K22 Hinder 2000m 1
Malin Dahlbäck 99 Eskilstuna FI
 
K22 100m häck 1
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK 14,82
 
K22 400m häck 1
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 59:96 59:96
 
K22 Höjd 1
Maja Nilsson 99 Örgryte IS 1.90
 
K22 Stav 1
Sophie Olsson 99 IFK Växjö
 
K22 Längd 4
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF 6,00
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK 5,55
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI 5.93
Fanny Runheim 99 Thorengruppen TFC 6.07
 
K22 Tresteg 2
Jenny Lestander 98 Linköpings GIF 12,48
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI 12.08
 
K22 Kula 1
Amanda Malmehed 98 IF Göta Karlstad 15.65
 
K22 Diskus 0
 
K22 Slägga 1
Josefine Larsson 98 Glanshammars IF 50,37 50,37
 
K22 Spjut 0
 
F19 100m 0
 
F19 200m 0
 
F19 400m 1
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 56,98
 
F19 800m 2
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK 2.08,76
Agnes Ekman 01 AIK Friidrott
 
F19 1500m 1
Lovisa Bivstedt 01 Hässelby SK
 
F19 3000m 0
 
F19 Hinder 2000m 0
 
F19 100m häck 0
 
F19 400m häck 0
 
F19 Höjd 0
 
F19 Stav 1
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
 
F19 Längd 0
 
F19 Tresteg 1
Sara Grahn 00 KA 2 IF
 
F19 Kula 1
Emilia Malmehed 01 Linköpings GIF 13.00 12.66
 
F19 Diskus 2
Jennifer Quick 00 IFK Lund
Enny Björk 01 IFK Växjö
 
F19 Slägga 2
Jennifer Quick 00 IFK Lund
Isabelle Wiberg Eriksson 01 IFK Strömsund 43,03
 
F19 Spjut 2
Madelaine Ahlström 00 Umedalens IF 41,14 41,14
Gabriella Fataki 00 Kungsängens FK 37,45 37,45
 
F17 100m 2
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Bilge Kaya 02 Hellas FK
 
F17 200m 3
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK 27,31 27,80
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott 26.80
 
F17 400m 0
 
F17 800m 0
 
F17 1500m 2
Ida Blom 02 Hässelby SK 5.08,33
Astou Sene 02 Tullinge FF
 
F17 3000m 2
Ida Blom 02 Hässelby SK 11.22,82
Astou Sene 02 Tullinge FF
 
F17 Hinder 1500m 0
 
F17 100m häck 0
 
F17 Häck 300m 1
Clara Bernhult 02 KFUM Örebro 46,79
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 2
Emma Johansson 02 Stocksäters IF
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
 
F17 Längd 4
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Clara Bernhult 02 KFUM Örebro 5,14
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott 5.58 5.58
 
F17 Tresteg 1
Emilia Sjöstrand 02 AIK Friidrott 12.17 12.17
 
F17 Kula 1
Alva Sundström 02 Ljungby FIK 12,96
 
F17 Diskus 2
Freja Olofsson 02 UF Contact 33.62 33.62
Felicia Wiberg Eriksson 02 IFK Strömsund 33,72
 
F17 Slägga 2
Tilde Jönsson 02 Linköpings GIF 50,98
Elin Granlöf 02 Timrå AIF
 
F17 Spjut 1
Tilda Bergström 02 IFK Sunne FK 45.18 45.18
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248