Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Ljungby Mångkamp
Antal starter / Total entries: 98 Printed: 2019-07-18 19:42
Antal individer / Total persons: 98
 
M 10-kamp 2
Nicklas Karlsson 96 Falu IK
Rasmus Elfgaard 94 Athletics 24Seven SK
 
P19 10-kamp 2
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Philip Stömne 00 Valbo AIF
 
P17 10-kamp 10
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jacob Thelander 03 Ljungby FIK
Peter Svensson 02 IF Rigor
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Elliot Duvert 03 Turebergs FK
Gabriel Axelsson 02 Upsala IF
Pontus Lindell 03 Upsala IF
Johannes Jansson 02 Östhammar FI
 
P15 8-kamp 1
Leo Göransson 05 Klippans FK
 
P13 5-kamp 7
Victor Jansson 06 IK Hakarpspojkarna
Edvin Persson 07 Högby IF
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
John Bäck 06 Turebergs FK
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P11 5-kamp 6
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Johannes Monroy 08 Ljungby FIK
Olof Ohlsson 08 Ljungby FIK
Carl Grindange 09 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
 
P9 4-kamp 4
Axel Cronholm 11 Ljungby FIK
Viktor Salomonsson 12 Ljungby FIK
Tristan Back 10 Turebergs FK
Olle Olsson 10 Markaryds FK
 
K 7-kamp 6
Emilia Stenström 97 Huddinge AIS
Jonna Lindéen 96 Kalmar SK
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Beatrice Lantz 97 IFK Växjö
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
Lisa Linnell 91 Athletics 24Seven SK 26,18
 
F19 7-kamp 5
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Alice Eriksson 00 Rånäs 4H
Louise Wrisberg Kæstel 01 Holte Atletik
 
F17 7-kamp 11
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Moa Feldt 03 Hässleholms AIS
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Emelie Biarner 02 Klippans FK
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö
Tuvalisa Rosenquist 02 Tjalve IF Norrköping
Tiffanie Magnusson 02 Upsala IF
Ninni Lundberg 03 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F15 6-kamp 15
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Linnéa Hermansson 05 Högby IF
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Ella Blom 05 Ljungby FIK
Freja Winberg-Johansson 05 Ljungby FIK
Ida Cedvik 04 Ljungby FIK
Amanda Rönn 05 Malmö AI
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F13 5-kamp 14
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Elvira Hall 06 Ljungby FIK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Linnéa Westerberg 06 Ljungby FIK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Alva Back 06 Turebergs FK 4485
Annie Grindange 06 Turebergs FK 3542
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Alva Gustafsson 06 Markaryds FK
Moa Jacobsen 06 Markaryds FK
Wilda Andersson 07 Markaryds FK
 
F11 5-kamp 9
Elsa Wiesel 08 Ljungby FIK
Nella Stenqvist 09 Ljungby FIK
Nova Andersson 08 Ljungby FIK
Smilla Stenqvist 08 Ljungby FIK
Stina Johansson 08 Ljungby FIK
Thilma Bramstedt 09 Ljungby FIK
Tinja Strandmark 08 Ljungby FIK
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F9 4-kamp 6
Ebba Johansson 10 Ljungby FIK
Isabell Nilsson 10 Ljungby FIK
Signe Wiesel 10 Ljungby FIK
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Alva Olsson 10 Markaryds FK
Elsa Gustafsson 10 Markaryds FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248