Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Världsungdomsspelen
Antal starter / Total entries: 1951 Printed: 2019-05-20 01:03
Antal individer / Total persons: 628
 
M 100m 4
Sebastian Landström 94 SWE IFK Lidingö 11.69
Jacob Lenz 99 SWE IFK Lund 12.25
Thobias Nilsson Montler 96 SWE Malmö AI 10.63
Isak Aleksander Skar Bulling 99 NOR Tingvoll FIK 11.09
 
M 200m 1
Sebastian Landström 94 SWE IFK Lidingö 23.26
 
M 400m 2
Benjamin Åberg 95 SWE Hälle IF 49.74
Connor Henderson 92 SCO Glasgow City AC 49.27
 
M 800m 9
Emanuele Piga 71 SWE IFK Göteborg 2.20.00
Benjamin Åberg 95 SWE Hälle IF 1.51.22
Anton Axelsson 01 SWE Hässelby SK 1.52.38
Joachim Nielsen 97 DEN Frederiksbergs IF
Endre Wigaard 96 NOR BUL 2.00.25
Sebastian Selbekk 93 NOR Tyrving IL 1.57.92
Steinar Gjønnes 94 NOR Tyrving IL 1.59.11
Tomas Skjæråsen 95 NOR IL Varegg 1.56.55
Erik Rosqvist 98 SWE AIK Friidrott
 
M 1500m 10
Anton Axelsson 01 SWE Hässelby SK 3.55.91
Joachim Nielsen 97 DEN Frederiksbergs IF
Endre Wigaard 96 NOR BUL 3.59.39
Jørgen Johan Bjørtomt 97 NOR Tyrving IL 4.19.10
Sebastian Selbekk 93 NOR Tyrving IL 4.04.54
Steinar Gjønnes 94 NOR Tyrving IL 4.00.61
Bjørn Rusten Lundberg 94 NOR IL Varegg 4.20.38
Fredrik Torgersen 91 NOR IL Varegg 4.25.00
Halfdan-Emil Faerö 91 NOR IL Varegg 3.55.49
Tomas Skjæråsen 95 NOR IL Varegg 4.01.07
 
M 5000m 9
August Mollén 99 SWE Tjalve IF Norrköping 15.18.06
Adrian Lote 00 NOR Gloppen FIL
Sergey Adyasov 97 NOR IL Skjalg 15.30.00
Simen Bergseth 92 NOR IL Skjalg 15.41.26
Jørgen Johan Bjørtomt 97 NOR Tyrving IL
Steinar Gjønnes 94 NOR Tyrving IL 15.29.57
Bjørn Rusten Lundberg 94 NOR IL Varegg 15.56.80
Fredrik Torgersen 91 NOR IL Varegg 16.00.00
Halfdan-Emil Faerö 91 NOR IL Varegg 14.52.55
 
M 3000m hinder 0
 
M 110m häck 1
Jacob Lenz 99 SWE IFK Lund
 
M 400m häck 2
Connor Henderson 92 SCO Glasgow City AC 52.22
Michael Cairns 00 SCO Glasgow City AC 57.61
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M X Stav 1
Kasper Fjeldstad 03 NOR Norna Salhus 4.30
 
M Längd 0
 
M Längd A 0
 
M Tresteg 1
Marius Kristoffer Tronslien 98 NOR Sturla 14.72
 
M Kula 1
Dan Lindahl 60 SWE IFK Lund 9.00
 
M Diskus (kval 40,00m) 0
 
M Slägga (kval 42,00m) 1
Johannes Nilsson 98 SWE Västerås FK ?
 
M Spjut (kval 50,00m) 1
Myron Weinberg 99 NOR Kristiansand IF 67.08
 
P19 100m 9
Emil Sandström 00 SWE Söderhamns IF 11.29
Robert-Andre Moldestad 00 NOR Breimsbygda IL 11.66
Kristoffer Persen 00 NOR Fredrikstad IF 11.03
Sebastian Bergheim 01 NOR Norna Salhus 12.28
Tomasz Siemieniuch 00 NOR Sandnes IL 10.89
Sander Steen Myrvang 00 NOR Ull/Kisa IL 11.52
Marcus Andersson 00 SWE Öresund FK 11.57
Marcus Hagerud 01 SWE AIK Friidrott 11.35
Nirlok Tamang 01 UAE Athletes in Schools UAE 11.40
 
P19 200m 9
Gustav Gahne 01 SWE Hässelby SK 23.01
Emil Sandström 00 SWE Söderhamns IF 23.48
Kristoffer Persen 00 NOR Fredrikstad IF 22.57
Sebastian Bergheim 01 NOR Norna Salhus 25.24
Tomasz Siemieniuch 00 NOR Sandnes IL 22.23
Sander Steen Myrvang 00 NOR Ull/Kisa IL
Marcus Hagerud 01 SWE AIK Friidrott 23.00
Nirlok Tamang 01 UAE Athletes in Schools UAE 23.90
Michael Cairns 00 SCO Glasgow City AC 24.08
 
P19 400m 2
Gustav Gahne 01 SWE Hässelby SK 49.69
Michael Cairns 00 SCO Glasgow City AC 51.50
 
P19 800m 1
Gustav Gahne 01 SWE Hässelby SK 1.56.93
 
P19 1500m 2
Adrian Lote 00 NOR Gloppen FIL
Njaal Aase 01 SUI LC Rafzerfeld 4.21.00
 
P19 Hinder 2000m 1
Njaal Aase 01 SUI LC Rafzerfeld 6.47.00
 
P19 110m häck 0
 
P19 Höjd 0
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 0
 
P19 Tresteg 3
Oskar Palmén 00 SWE Karlskoga FIF 12.35
Emil Sandström 00 SWE Söderhamns IF
Viljar Gjerde 00 NOR Norna Salhus 14.89
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus (kval 38,00m) 1
Fabian Weinberg 01 NOR Kristiansand IF 55.94
 
P19 Slägga (kval 40,00m) 1
Håkon Hjelle Roset 00 NOR Sandane Turn 57,59m
 
P19 Spjut (kval 47,00m) 1
Dario Podda 01 NED Holland 59.12
 
P17 100m 8
Viktor Palmén 02 SWE Karlskoga FIF 11.60
Elias Hedner 02 SWE Malmö AI 11.68
Anton Runemar 02 SWE Turebergs FK 11.46
Emil Johansson 02 SWE Turebergs FK 11.18
Hugo Olsson 02 SWE Turebergs FK 12.38
Oliver Papinski 02 SWE Täby IS 11.95
Fredrik Persen 02 NOR Fredrikstad IF 12.45
Milo Wahlgren 02 SWE AIK Friidrott 11.11
 
P17 200m 7
Andreas Jönsson 02 SWE Malmö AI 24.05
Elias Hedner 02 SWE Malmö AI 23.59
Anton Runemar 02 SWE Turebergs FK 23.31
Emil Johansson 02 SWE Turebergs FK 22.18
Fred Österblom 02 SWE Täby IS 23.83
Fredrik Persen 02 NOR Fredrikstad IF 24.87
Milo Wahlgren 02 SWE AIK Friidrott 22.75
 
P17 400m 6
Markus Moberg 03 SWE Hammarby IF 51.14
Andreas Jönsson 02 SWE Malmö AI 52.75
Fred Österblom 02 SWE Täby IS 52.00
Arvid Hedin 03 SWE Östersunds GIF 58.37
Torbjørn Andersen 03 NOR Nesbyen 55.27
Fredrik Gullachsen 03 NOR Norna Salhus 52.50
 
P17 800m 7
Albert Henriksson 03 SWE Hässelby SK 2.11.27
Carl Erixon 03 SWE Mölndals AIK 2.11.17
Rasmus Haak 03 SWE Stenungsunds FI 2.05.77
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL 2.12.35
Fredrik Gullachsen 03 NOR Norna Salhus 2.01.23
Sondre Martinsen 03 NOR Nesodden IF 2.01.51
Tore Marius Tøfte 03 NOR Kristiansand Löpeklubb 2.12.28
 
P17 1500m 9
Albert Henriksson 03 SWE Hässelby SK 4.35.60
Carl Erixon 03 SWE Mölndals AIK 4.27.01
Rasmus Haak 03 SWE Stenungsunds FI 4.43.48
Kaya Van Hulst 02 NOR Breimsbygda IL 4.27.30
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL 4.32.36
Henrik Fjeld 02 NOR SK Vidar 4.30.05
Sondre Martinsen 03 NOR Nesodden IF 4.10.19
Tore Marius Tøfte 03 NOR Kristiansand Löpeklubb 4.40.65
Erik Haddon 03 NOR Byåsen IL 4.31.37
 
P17 3000m 8
Albert Henriksson 03 SWE Hässelby SK
Albin Gezelius 03 SWE IFK Mora Friidrott
Erlend Gløgård Stensrud 03 NOR Nittedal IL
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL
Henrik Fjeld 02 NOR SK Vidar 9.31.47
Sondre Martinsen 03 NOR Nesodden IF
Tore Marius Tøfte 03 NOR Kristiansand Löpeklubb 9.50
Erik Haddon 03 NOR Byåsen IL 9.50
 
P17 Hinder 2000m 6
Albin Gezelius 03 SWE IFK Mora Friidrott
Carl Erixon 03 SWE Mölndals AIK
Rasmus Haak 03 SWE Stenungsunds FI
Kaya Van Hulst 02 NOR Breimsbygda IL 7.00.00
Trym Fjøsne-Hexeberg 03 NOR Nittedal IL
Erik Haddon 03 NOR Byåsen IL 8.00
 
P17 110m häck 3
Emil Johansson 02 SWE Turebergs FK 14.66
Fred Österblom 02 SWE Täby IS 15.49
Gavin Wilson 02 Sco VP-Glasgow AC
 
P17 Häck 300m 4
Markus Moberg 03 SWE Hammarby IF 39.78
Fred Österblom 02 SWE Täby IS 40.47
Torbjørn Andersen 03 NOR Nesbyen 44.01
Gavin Wilson 02 Sco VP-Glasgow AC 43.00
 
P17 Höjd 2
Erik Sandström 02 SWE Söderhamns IF 1.72
Gavin Wilson 02 Sco VP-Glasgow AC 1.93
 
P17 Stav 4
Felix Nyberg 03 SWE Bromma IF 3.81
Erik Sandström 02 SWE Söderhamns IF 2.80
Christian Vik Pettersen 02 NOR Bergens Turnforening 4.60
Kasper Fjeldstad 03 NOR Norna Salhus 4.30
 
P17 Längd 4
Viktor Palmén 02 SWE Karlskoga FIF 6.26
Erik Sandström 02 SWE Söderhamns IF 6.24
Hugo Olsson 02 SWE Turebergs FK 6.10
Oliver Papinski 02 SWE Täby IS 6.62
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 0
 
P17 Diskus (kval 36,00m) 1
Alfons Haals 02 SWE Västerås FK 42.40
 
P17 Slägga (kval 38,00m) 4
Alexander Lindefalk 03 SWE Hammarby IF 47.24
Erik Nordin 02 SWE Timrå AIF 51.86
Alfons Haals 02 SWE Västerås FK 66.01
Leo Bystedt 03 SWE Västerås FK 59.13
 
P17 Spjut (kval 44,00m) 4
Victor Rothausen 03 SWE IF Rigor ?
Daniel Thrana 02 NOR Kristiansand IF 51.27
Ian S Hall 03 USA USA 59.33
Joar Söderholm 02 FIN IFK Helsingfors 52.70
 
P16 100m 19
Edvin Livak 03 SWE Bromma IF
George Maric 03 SWE Hässelby SK
Adam Svensson 03 SWE Malmö AI
Birk Van De Boel 03 SWE Malmö AI 13.50
Nils Gott 03 SWE Malmö AI
Esbjörn Eriksson 03 SWE Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK
Niklas Wall 03 SWE Tyresö FK 11.57
Viktor Wall 03 SWE Tyresö FK 11.18
Arvid Hedin 03 SWE Östersunds GIF
Magnus Askov-Hansen 03 DEN Frederiksbergs IF 12.12
Oliver Fabricius Thomsen 03 DEN Frederiksbergs IF 12.79
Gaute Øymo Mælen 03 NOR Norna Salhus 12.00
Kasper Fjeldstad 03 NOR Norna Salhus 11.83
Emil Nordal 03 NOR Ull/Kisa IL 12.30
Mattias Andersson 03 SWE Öresund FK
Max Seeberg 03 NOR Romerike Friidrett 12.83
Luke Johnston 03 Sco VP-Glasgow AC 12.23
Sindri Freyr Seim Guðbjörnsson 03 ISL Hekla 11.22
 
P16 200m 14
Birk Van De Boel 03 SWE Malmö AI 27.50
Nils Gott 03 SWE Malmö AI 24.03
Zach Parmatow 03 SWE Malmö AI 25.00
Esbjörn Eriksson 03 SWE Turebergs FK
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK
Niklas Wall 03 SWE Tyresö FK 23.17
Viktor Wall 03 SWE Tyresö FK 22.40
Oliver Fabricius Thomsen 03 DEN Frederiksbergs IF 26.74
Torbjørn Andersen 03 NOR Nesbyen 23.96
Gaute Øymo Mælen 03 NOR Norna Salhus 24.97
Emil Nordal 03 NOR Ull/Kisa IL 23.84
Max Seeberg 03 NOR Romerike Friidrett 25.60
Luke Johnston 03 Sco VP-Glasgow AC 24.78
Sindri Freyr Seim Guðbjörnsson 03 ISL Hekla 22.91
 
P16 110m häck 5
Markus Moberg 03 SWE Hammarby IF
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK
Arvid Hedin 03 SWE Östersunds GIF
Kasper Fjeldstad 03 NOR Norna Salhus
Emil Nordal 03 NOR Ull/Kisa IL
 
P16 Höjd 6
Edvin Livak 03 SWE Bromma IF 1.80
Adam Svensson 03 SWE Malmö AI 1.83
Zach Parmatow 03 SWE Malmö AI
Philip Bayer 03 SWE Mölndals AIK
Oliver Fabricius Thomsen 03 DEN Frederiksbergs IF 1.64
Simen Gimnes 03 NOR Tyrving IL 1.70
 
P16 Längd 12
Edvin Livak 03 SWE Bromma IF
George Maric 03 SWE Hässelby SK 5.51
Birk Van De Boel 03 SWE Malmö AI
Nils Gott 03 SWE Malmö AI
Zach Parmatow 03 SWE Malmö AI
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK 6.47
Niklas Wall 03 SWE Tyresö FK 6.58
Viktor Wall 03 SWE Tyresö FK 6.50
Magnus Askov-Hansen 03 DEN Frederiksbergs IF 5.52
Oliver Fabricius Thomsen 03 DEN Frederiksbergs IF 4.60
Kasper Fjeldstad 03 NOR Norna Salhus 5.89
Sindri Freyr Seim Guðbjörnsson 03 ISL Hekla 6.27
 
P16 Tresteg 3
Arvid Wändesjö 03 SWE Tyresö FK 13.19
Niklas Wall 03 SWE Tyresö FK 12.81
Simen Gimnes 03 NOR Tyrving IL 12.18
 
P16 Kula 3
Victor Rothausen 03 SWE IF Rigor 12.79
Leo Bystedt 03 SWE Västerås FK
Ian S Hall 03 USA USA 15.75
 
P15 80m 16
Hampus Gull-Åhlund 04 SWE Bålsta IK
Filip Engström 04 SWE Hammarby IF
Winston Marklund 04 SWE Hammarby IF
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK 10.91
Douglas Goldén 04 SWE Katrineholms SK
Albert Lindberg-Tomasevic 04 SWE IFK Lund
Hilding Grip 04 SWE IFK Lund
Isak Holgersson 04 SWE IFK Lund 9.66
Zico Junior Marecaldi 04 SWE Malmö AI
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI 10.18
Simon Johansson 04 SWE Varbergs GIF
Sebastian Røed Hovland 04 NOR Fana IL
Alfons Blomberg 04 SWE Öresund FK
Ådne Bertin Stuland Olsen 04 NOR IL Trio
Julian Skaale Staveteig 04 NOR Rosendal TL
Peder Hennestad Skjevrak 04 NOR Undheim IL
 
P15 300m 8
Hampus Gull-Åhlund 04 SWE Bålsta IK
Filip Engström 04 SWE Hammarby IF
Douglas Goldén 04 SWE Katrineholms SK 40.52
Albert Lindberg-Tomasevic 04 SWE IFK Lund
Hilding Grip 04 SWE IFK Lund
Isak Holgersson 04 SWE IFK Lund
Zico Junior Marecaldi 04 SWE Malmö AI
Luka Bergheim 04 NOR Norna Salhus 45.50
 
P15 800m 5
Linus Jansson 04 SWE Hässelby SK 2.13.45
Jakob Froyn Lie 04 NOR Tyrving IL 2:27
Petter Brennhovd 04 NOR SK Vidar 2.19.93
Arseniy Mirakyan 04 RUS Ryssland 2.02.00
Jake Speirs 04 Sco VP-Glasgow AC 2.10.94
 
P15 2000m 14
Benjamin Grahm 05 SWE Bromma IF
Nils Holm 04 SWE Hammarby IF
Linus Jansson 04 SWE Hässelby SK 6.08.35
Marcus Asker 05 SWE Malmö AI
Markus Andersson 05 SWE Västerås FK
Odin Fjøsne-Hexeberg 05 NOR Nittedal IL
Simen Gløgård Stensrud 05 NOR Nittedal IL 6.05.73
Mads Raa Raknes 05 NOR Norna Salhus
Jens Kristian Aas 05 NOR SK Vidar 6.20.00
Nikolai Solum 05 NOR SK Vidar 6.25.00
Petter Brennhovd 04 NOR SK Vidar 6.27.97
Arseniy Mirakyan 04 RUS Ryssland 5.55.00
Jake Speirs 04 Sco VP-Glasgow AC 7.02.00
Daniel Måkestad Fadnes 04 NOR Solnut IL
 
P15 Hinder 1500m 6
Benjamin Grahm 05 SWE Bromma IF
Nils Holm 04 SWE Hammarby IF
Linus Jansson 04 SWE Hässelby SK 4.56.24
Albert Lindberg-Tomasevic 04 SWE IFK Lund
Markus Andersson 05 SWE Västerås FK
Odin Fjøsne-Hexeberg 05 NOR Nittedal IL
 
P15 Häck 80m 6
Hampus Gull-Åhlund 04 SWE Bålsta IK
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad 11.46
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK 13.06
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 12.00
Gustav Nylander 04 SWE Malmö AI 11.91
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI 12.04
 
P15 Häck 300m 3
Hampus Gull-Åhlund 04 SWE Bålsta IK
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad 42.02
Gustav Nylander 04 SWE Malmö AI 42.90
 
P15 Höjd 4
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK 1.65
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 1.80
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI 1.71
Luka Bergheim 04 NOR Norna Salhus 1.74
 
P15 Stav 5
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK 2.75
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 3.55
Philip Andreas Kubon 04 NOR Bergens Turnforening 3.80
Sebastian Røed Hovland 04 NOR Fana IL 3.05
Julian Skaale Staveteig 04 NOR Rosendal TL 2.00
 
P15 Längd 15
Hampus Gull-Åhlund 04 SWE Bålsta IK
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad 6.10
Filip Engström 04 SWE Hammarby IF
Winston Marklund 04 SWE Hammarby IF 4.76
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK 5.45
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 6.32
Douglas Goldén 04 SWE Katrineholms SK 6.02
Isak Holgersson 04 SWE IFK Lund 5.41
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI 5.55
Philip Andreas Kubon 04 NOR Bergens Turnforening 5.29
Sebastian Røed Hovland 04 NOR Fana IL 5.12
Luka Bergheim 04 NOR Norna Salhus 5.64
Alfons Blomberg 04 SWE Öresund FK
Julian Skaale Staveteig 04 NOR Rosendal TL 4.32
Peder Hennestad Skjevrak 04 NOR Undheim IL 5.01
 
P15 Tresteg 11
Victor Johnson 05 SWE Bromma IF 9.40
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK 11.64
Douglas Goldén 04 SWE Katrineholms SK 11.90
Marcus Eklund 05 SWE Täby IS 10.69
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Gabriel Dag 05 SWE Västerås FK 11.75
Sebastian Røed Hovland 04 NOR Fana IL 10.57
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 12.10
Axel Eenfeldt 05 SWE Bohus IF 11.57
Julian Skaale Staveteig 04 NOR Rosendal TL 9.90
Peder Hennestad Skjevrak 04 NOR Undheim IL 10.81
 
P15 Kula 9
Winston Marklund 04 SWE Hammarby IF 7.39
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK 12.10
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 14.01
Jakob Johansson 04 SWE Varbergs GIF
Sondre Jahren 04 NOR Asker SK 15.78
Jørgen Stuve Dahl 04 NOR Ull/Kisa IL 9.41
Eirik Halfdansen-Aspen 04 NOR Nesodden IF 12.84
Ådne Bertin Stuland Olsen 04 NOR IL Trio 12.39
Peder Hennestad Skjevrak 04 NOR Undheim IL 12.40
 
P15 Diskus (kval 33,00m) 12
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI 40.32
Daniel Forsman 05 SWE IF Göta Karlstad 36.44
Elias Boman 04 SWE Hässelby SK (26.68)
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 39.78
Ben Kamijo 05 SWE Mölndals AIK 36,54
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS ?
Niklas Lundahl 05 SWE Väsby IK 35.34
Sondre Jahren 04 NOR Asker SK 57.05
Jørgen Stuve Dahl 04 NOR Ull/Kisa IL (30.41)
Eirik Halfdansen-Aspen 04 NOR Nesodden IF 47.59
Adam Sandbjerg Lind 05 DEN Aarhus 1900 A/M 36.43
Ådne Bertin Stuland Olsen 04 NOR IL Trio 33.88
 
P15 Slägga (kval 34,00m) 5
Vidar Lind 05 SWE Hässelby SK ?
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS ?
Jakob Johansson 04 SWE Varbergs GIF 37.31
Niklas Lundahl 05 SWE Väsby IK 40.08
Ådne Bertin Stuland Olsen 04 NOR IL Trio 34.95
 
P15 Spjut (kval 37,00m) 5
Linus Jonsson 04 SWE Hässelby SK 45.46
Philip Andreas Kubon 04 NOR Bergens Turnforening 44.74
Eirik Halfdansen-Aspen 04 NOR Nesodden IF 46.35
Ådne Bertin Stuland Olsen 04 NOR IL Trio (34.48)
Peder Hennestad Skjevrak 04 NOR Undheim IL 43.15
 
P14 80m 24
David Carlson 05 SWE Bromma IF
Filip Ekström 05 SWE Bromma IF
Victor Johnson 05 SWE Bromma IF
Hannes Jonasson 05 SWE Bålsta IK
Daniel Forsman 05 SWE IF Göta Karlstad
Johan Hedenberg 05 SWE IF Hagen FIK
Erik Larripa Taxell 05 SWE Hässelby SK
Leo Wickert 05 SWE Hässelby SK
Mindor Bergler 05 SWE Hässelby SK
Olle Skymne 05 SWE Hässelby SK
Vidar Lind 05 SWE Hässelby SK
Melvin Vala Tefre 05 SWE Malmö AI
Viktor Hedner 05 SWE Malmö AI
David Levegård 05 SWE IF Rigor
Fabian Mix 05 SWE Täby IS 10.45
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Lukas Svensson 05 SWE Väsby IK
Gabriel Dag 05 SWE Västerås FK
Daniel Bisgaard 05 DEN Ballerup AK 10.38
Mathias Højen 05 DEN Ballerup AK 10.98
Simen Fritsvold 05 NOR Koll IL
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL
Hannes Grimsholm 05 SWE Öresund FK
Oliver Öhman 05 FIN IF Raseborg
 
P14 300m 18
David Carlson 05 SWE Bromma IF
Victor Johnson 05 SWE Bromma IF
Hannes Jonasson 05 SWE Bålsta IK
Johan Hedenberg 05 SWE IF Hagen FIK
Mindor Bergler 05 SWE Hässelby SK
Vidar Lind 05 SWE Hässelby SK
Melvin Vala Tefre 05 SWE Malmö AI
Viktor Hedner 05 SWE Malmö AI
David Levegård 05 SWE IF Rigor
Noel Krantz Törnblom 05 SWE Sävedalens AIK
Fabian Mix 05 SWE Täby IS 42.01
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Gabriel Dag 05 SWE Västerås FK
Daniel Bisgaard 05 DEN Ballerup AK 43.83
Mathias Højen 05 DEN Ballerup AK 44.00
Simen Fritsvold 05 NOR Koll IL
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 41.99
Oliver Öhman 05 FIN IF Raseborg
 
P14 800m 13
Benjamin Grahm 05 SWE Bromma IF
Hannes Jonasson 05 SWE Bålsta IK
Erik Gustafsson 05 SWE IFK Göteborg
Olle Skymne 05 SWE Hässelby SK
Marcus Asker 05 SWE Malmö AI
Noel Krantz Törnblom 05 SWE Sävedalens AIK 2.19,53
Olle Ohrt 05 SWE Tranås AIF 2.16
Fabian Mix 05 SWE Täby IS
Markus Andersson 05 SWE Västerås FK
Odin Fjøsne-Hexeberg 05 NOR Nittedal IL 2.26.12
Simen Gløgård Stensrud 05 NOR Nittedal IL 2.13.99
Jens Kristian Aas 05 NOR SK Vidar 2.15.00
Nikolai Solum 05 NOR SK Vidar 2.16.81
 
P14 Häck 80m 11
David Carlson 05 SWE Bromma IF
Filip Ekström 05 SWE Bromma IF
Victor Johnson 05 SWE Bromma IF
Axel Nilsson 05 SWE Bålsta IK
Daniel Forsman 05 SWE IF Göta Karlstad
Erik Larripa Taxell 05 SWE Hässelby SK
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS
Daniel Bisgaard 05 DEN Ballerup AK 13.97
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL
Axel Eenfeldt 05 SWE Bohus IF
Adam Sandbjerg Lind 05 DEN Aarhus 1900 A/M
 
P14 Höjd 12
Filip Ekström 05 SWE Bromma IF 1.60
Victor Johnson 05 SWE Bromma IF 1.35
Axel Nilsson 05 SWE Bålsta IK 1.50
Hannes Jonasson 05 SWE Bålsta IK
Erik Larripa Taxell 05 SWE Hässelby SK
Mindor Bergler 05 SWE Hässelby SK
Olle Skymne 05 SWE Hässelby SK
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS 1.56
Lukas Svensson 05 SWE Väsby IK
Simen Fritsvold 05 NOR Koll IL 1.45
Axel Eenfeldt 05 SWE Bohus IF 1.67
Ludvig Holgersson 05 SWE Bohus IF 1.81
 
P14 Stav 6
Axel Nilsson 05 SWE Bålsta IK 3.22
Erik Larripa Taxell 05 SWE Hässelby SK
Leo Wickert 05 SWE Hässelby SK
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS 3.13
Lukas Svensson 05 SWE Väsby IK
Adam Sandbjerg Lind 05 DEN Aarhus 1900 A/M 2.40
 
P14 Längd 24
Filip Ekström 05 SWE Bromma IF 5.28
Victor Johnson 05 SWE Bromma IF 4.47
Axel Nilsson 05 SWE Bålsta IK
Hannes Jonasson 05 SWE Bålsta IK
Daniel Forsman 05 SWE IF Göta Karlstad 5.09
Leo Wickert 05 SWE Hässelby SK
Mindor Bergler 05 SWE Hässelby SK
Olle Skymne 05 SWE Hässelby SK
Jonathan Möller 05 SWE Malmö AI
Melvin Vala Tefre 05 SWE Malmö AI
Viktor Hedner 05 SWE Malmö AI
Noah Staaf 05 SWE Mölndals AIK 4.21
David Levegård 05 SWE IF Rigor
Sebastian Håårdh 05 SWE Södra Vi IF 5.35
Marcus Eklund 05 SWE Täby IS 5.57
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS 5.34
Gabriel Dag 05 SWE Västerås FK 5.85
Daniel Bisgaard 05 DEN Ballerup AK 4.94
Mathias Højen 05 DEN Ballerup AK 5.44
Simen Fritsvold 05 NOR Koll IL 4.44
Sigmund Le Fjeld 05 NOR Tyrving IL 5.85
Hannes Grimsholm 05 SWE Öresund FK
Axel Eenfeldt 05 SWE Bohus IF 5.60
Adam Sandbjerg Lind 05 DEN Aarhus 1900 A/M 5.16
 
P14 Kula 20
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI 13.59
Filip Ekström 05 SWE Bromma IF
Victor Johnson 05 SWE Bromma IF 6.57
Hannes Jonasson 05 SWE Bålsta IK
Daniel Forsman 05 SWE IF Göta Karlstad 9.11
Johan Hedenberg 05 SWE IF Hagen FIK
Erik Larripa Taxell 05 SWE Hässelby SK
Leo Wickert 05 SWE Hässelby SK
Olle Skymne 05 SWE Hässelby SK
Vidar Lind 05 SWE Hässelby SK
Melvin Vala Tefre 05 SWE Malmö AI
Viktor Lögdahl 05 SWE Råby-Rekarne FIF 12.53
Fabian Mix 05 SWE Täby IS 12.97
Viggo Stridh 05 SWE Täby IS 10.99
Lukas Svensson 05 SWE Väsby IK
Niklas Lundahl 05 SWE Väsby IK 11.81
Eric Christopher Becklund 05 NOR BUL 11.73
Simen Fritsvold 05 NOR Koll IL 7.89
Hannes Grimsholm 05 SWE Öresund FK 8.58
Adam Sandbjerg Lind 05 DEN Aarhus 1900 A/M 11.22
 
P14 Spjut (kval 34,00m) 8
David Carlson 05 SWE Bromma IF 35.50
Filip Ekström 05 SWE Bromma IF ?
Erik Larripa Taxell 05 SWE Hässelby SK ?
Viktor Lögdahl 05 SWE Råby-Rekarne FIF 40.97
Fabian Mix 05 SWE Täby IS (33.46)
Lukas Svensson 05 SWE Väsby IK ?
Niklas Lundahl 05 SWE Väsby IK 40.88
Eric Christopher Becklund 05 NOR BUL 44.41
 
P13 60m 32
Leo Bergman 06 SWE Brattås CK 8.16
Arvid Wegler 06 SWE Bromma IF 9.63
Enzo Öhman 06 SWE Bromma IF 9.72
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 7.99
Kim Wingren 06 SWE Bromma IF 8.68
Hannes Erlingsson 06 SWE Bålsta IK 9.04
David Jonhed 06 SWE IF Göta Karlstad 9.51
Axel Widerberg 06 SWE IFK Göteborg 9.09
Alfred Berglind 06 SWE Hammarby IF
Elias Kapell 06 SWE Hammarby IF 7.92
Filip Herre 06 SWE Hammarby IF 8.63
Gabriel Öhrner 06 SWE Hammarby IF 8.90
William Freifelt 06 SWE Hammarby IF 8.30
William Loqvist 06 SWE Hammarby IF 8.38
Filip Eriksson 06 SWE IFK Lidingö 8.78
Oscar Pettersson 06 SWE IFK Lidingö 9.14
Kalle Fridolf 06 SWE Malmö AI 9.51
Konrad Katsler 06 SWE Malmö AI 9.38
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI 7.68
William Trulsson 06 SWE Malmö AI 7.68
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 8.39
Leon Ölmerud Kjellman 06 SWE Sundsvalls FI 8.36
John Bäck 06 SWE Turebergs FK 8.78
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK 8.69
Hugo Engkvist 06 SWE Upsala IF 9.27
Erik Hagman 06 SWE Väsby IK
Jon Joelsson 06 SWE KFUM Örebro 8.90
Villads Fredsted Andersen 06 DEN Frederiksbergs IF 8.69
Marius Persen 06 NOR Fredrikstad IF 9.23
Frederick Emil Høyerholt 06 NOR SK Vidar 9.48
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 9.20
Folke Eriksson 06 SWE Thorengruppen TFC 8.83
 
P13 200m 28
Leo Bergman 06 SWE Brattås CK 26.44
Arvid Wegler 06 SWE Bromma IF 33.13
Enzo Öhman 06 SWE Bromma IF
Kim Wingren 06 SWE Bromma IF 29.05
Hannes Erlingsson 06 SWE Bålsta IK
Axel Widerberg 06 SWE IFK Göteborg 30.27
Alfred Berglind 06 SWE Hammarby IF
Elias Kapell 06 SWE Hammarby IF 26.33
Filip Herre 06 SWE Hammarby IF 27.70
Gabriel Öhrner 06 SWE Hammarby IF 28.94
William Loqvist 06 SWE Hammarby IF 27.34
Filip Eriksson 06 SWE IFK Lidingö 28.66
Oscar Pettersson 06 SWE IFK Lidingö 29.94
Kalle Fridolf 06 SWE Malmö AI 31.15
Konrad Katsler 06 SWE Malmö AI 32.08
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI 25.39
William Trulsson 06 SWE Malmö AI 24.88
Leon Ölmerud Kjellman 06 SWE Sundsvalls FI 27.59
John Bäck 06 SWE Turebergs FK 28.00
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK
Hugo Engkvist 06 SWE Upsala IF 30.86
Ebbe Dahlenborg 06 SWE Varbergs GIF
Jon Joelsson 06 SWE KFUM Örebro 29.86
Villads Fredsted Andersen 06 DEN Frederiksbergs IF 28.85
Villads Emil Rosenstand 06 DEN Frederiksbergs IF
Frederick Emil Høyerholt 06 NOR SK Vidar 31.19
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 29.96
Folke Eriksson 06 SWE Thorengruppen TFC 28.21
 
P13 600m 17
Arvid Wegler 06 SWE Bromma IF 2.05.00
Enzo Öhman 06 SWE Bromma IF 1.56.00
Filip Eriksson 06 SWE IFK Lidingö 1.46.00
Karl Ottfalk 06 SWE IFK Lidingö 1.40.74
Kalle Fridolf 06 SWE Malmö AI
Teodor Deluca 06 SWE Malmö AI 1.48.00
Oskar Bergman 06 SWE IFK Mora Friidrott 1.50.76
Leon Ölmerud Kjellman 06 SWE Sundsvalls FI
John Bäck 06 SWE Turebergs FK 1.43.13
Erik Hagman 06 SWE Väsby IK
Jon Joelsson 06 SWE KFUM Örebro 1.55.00
Lucas Asplund 06 SWE KFUM Örebro 1.57.60
Villads Emil Rosenstand 06 DEN Frederiksbergs IF
Tobias Kalmo Thorbjørnsen 06 NOR IL Sandvin 1.43.47
Frederick Emil Høyerholt 06 NOR SK Vidar 1.54.81
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 1.43.66
Folke Eriksson 06 SWE Thorengruppen TFC 1.41.80
 
P13 1500m 15
Arvid Wegler 06 SWE Bromma IF
Enzo Öhman 06 SWE Bromma IF 5.42
Karl Ottfalk 06 SWE IFK Lidingö
Kalle Fridolf 06 SWE Malmö AI
Teodor Deluca 06 SWE Malmö AI
Leon Ölmerud Kjellman 06 SWE Sundsvalls FI
Hugo Engkvist 06 SWE Upsala IF
Erik Hagman 06 SWE Väsby IK
Villads Emil Rosenstand 06 DEN Frederiksbergs IF
Sondre Strande Omland 07 NOR Koll IL
Tobias Kalmo Thorbjørnsen 06 NOR IL Sandvin
Frederick Emil Høyerholt 06 NOR SK Vidar
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK
Dennis Lukkedal 07 NOR Ringerike FIK 5.35
Folke Eriksson 06 SWE Thorengruppen TFC 5.00
 
P13 Häck 60m 18
Arvid Wegler 06 SWE Bromma IF 11.97
Enzo Öhman 06 SWE Bromma IF
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 9.57
Kim Wingren 06 SWE Bromma IF 10.95
Axel Widerberg 06 SWE IFK Göteborg 10,59
Elias Kapell 06 SWE Hammarby IF 9.37
Filip Herre 06 SWE Hammarby IF 9.70
William Freifelt 06 SWE Hammarby IF 10,08
William Loqvist 06 SWE Hammarby IF 10.02
Filip Eriksson 06 SWE IFK Lidingö 11.27
Oscar Pettersson 06 SWE IFK Lidingö
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 9.60
Leon Ölmerud Kjellman 06 SWE Sundsvalls FI 10.54
John Bäck 06 SWE Turebergs FK 9.87
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK 10.80
Hugo Engkvist 06 SWE Upsala IF 12.43
Erik Hagman 06 SWE Väsby IK
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 11.72
 
P13 Höjd 11
Enzo Öhman 06 SWE Bromma IF 1.34
Kim Wingren 06 SWE Bromma IF 1.48
Axel Widerberg 06 SWE IFK Göteborg 1.40
Gabriel Öhrner 06 SWE Hammarby IF 1.33
William Freifelt 06 SWE Hammarby IF 1,48
Oskar Bergman 06 SWE IFK Mora Friidrott 1.39
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK 1.59
Hugo Engkvist 06 SWE Upsala IF 1.21
Ebbe Dahlenborg 06 SWE Varbergs GIF
Tobias Kalmo Thorbjørnsen 06 NOR IL Sandvin 1.33
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 1.51
 
P13 Stav 13
Arvid Wegler 06 SWE Bromma IF 1.85
Enzo Öhman 06 SWE Bromma IF 1.95
Kim Wingren 06 SWE Bromma IF 1.65
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg 2.60
Axel Widerberg 06 SWE IFK Göteborg 2.37
Alfred Berglind 06 SWE Hammarby IF
Elias Kapell 06 SWE Hammarby IF 2.73
Filip Herre 06 SWE Hammarby IF 2.10
Gabriel Öhrner 06 SWE Hammarby IF 2.13
William Loqvist 06 SWE Hammarby IF 1.97
Oscar Pettersson 06 SWE IFK Lidingö 1.80
Hugo Engkvist 06 SWE Upsala IF 2.42
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK
 
P13 Längd 30
Leo Bergman 06 SWE Brattås CK 4.94
Arvid Wegler 06 SWE Bromma IF 3.81
Enzo Öhman 06 SWE Bromma IF 4.16
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 5.79
Kim Wingren 06 SWE Bromma IF 4.59
Hannes Erlingsson 06 SWE Bålsta IK
David Jonhed 06 SWE IF Göta Karlstad
Axel Widerberg 06 SWE IFK Göteborg 4.40
Alfred Berglind 06 SWE Hammarby IF
Elias Kapell 06 SWE Hammarby IF 5.55
Filip Herre 06 SWE Hammarby IF 4.90
Gabriel Öhrner 06 SWE Hammarby IF 4.26
William Freifelt 06 SWE Hammarby IF 5,36
William Loqvist 06 SWE Hammarby IF 4.97
Oscar Pettersson 06 SWE IFK Lidingö 4.21
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI
William Trulsson 06 SWE Malmö AI
Oskar Bergman 06 SWE IFK Mora Friidrott 4.49
Oliver Manning 06 SWE Mölndals AIK 4.84
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 5.09
Leon Ölmerud Kjellman 06 SWE Sundsvalls FI 4.49
John Bäck 06 SWE Turebergs FK 4.87
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK 4.93
Hugo Engkvist 06 SWE Upsala IF 4.17
Ebbe Dahlenborg 06 SWE Varbergs GIF
Jon Joelsson 06 SWE KFUM Örebro 4.86
Villads Fredsted Andersen 06 DEN Frederiksbergs IF 4.69
Marius Persen 06 NOR Fredrikstad IF 3.80
Tobias Kalmo Thorbjørnsen 06 NOR IL Sandvin 4.64
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 4.40
 
P13 Tresteg 13
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 10.79
Kim Wingren 06 SWE Bromma IF 10.07
Filip Herre 06 SWE Hammarby IF
Gabriel Öhrner 06 SWE Hammarby IF 8.59
William Loqvist 06 SWE Hammarby IF 9.77
Teodor Deluca 06 SWE Malmö AI
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 10.80
John Bäck 06 SWE Turebergs FK 10.37
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK
Jon Joelsson 06 SWE KFUM Örebro 9.09
Marius Persen 06 NOR Fredrikstad IF
Markus Le Fjeld 07 NOR Tyrving IL 8.32
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 9.52
 
P13 Kula 9
Enzo Öhman 06 SWE Bromma IF 6.85
Kim Wingren 06 SWE Bromma IF 7.83
David Jonhed 06 SWE IF Göta Karlstad
Elias Kapell 06 SWE Hammarby IF 9.99
Kalle Fridolf 06 SWE Malmö AI
Leon Ölmerud Kjellman 06 SWE Sundsvalls FI
Jonathan Edberg 06 SWE Turebergs FK 9.20
Tobias Kalmo Thorbjørnsen 06 NOR IL Sandvin 8.86
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK 7.73
 
P13 Spjut (kval 33,00m) 3
Elias Kapell 06 SWE Hammarby IF 35.97
Daniel Opdahl 06 SWE Turebergs FK 34.56
Hugo Aronsson 06 SWE Åkersberga SK ?
 
P12 60m 14
Truls Grahm 07 SWE Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 SWE Bromma IF
Ivan Nilsson 07 SWE Bålsta IK
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg 8.38
Adrian Kylington 07 SWE Hammarby IF
Hugo Skymne 07 SWE Hässelby SK 9.08
Theodor Sjölander 07 SWE Linköpings GIF 8.54
Hugo Nathhorst 07 SWE Malmö AI 9.68
Joel Norin 07 SWE Malmö AI 8.28
Olle Gustavsson 07 SWE Malmö AI 9.90
Joar Eriksson 07 SWE Turebergs FK 8.80
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 8.83
Hannes Johansson 07 SWE Österhaninge IF
Markus Le Fjeld 07 NOR Tyrving IL 9.08
 
P12 200m 14
Ivan Nilsson 07 SWE Bålsta IK 33.62
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg 27.93
Adrian Kylington 07 SWE Hammarby IF
Hugo Skymne 07 SWE Hässelby SK 29.82
Theodor Sjölander 07 SWE Linköpings GIF 29.80
Olle Gustavsson 07 SWE Malmö AI 33.77
Jack Krantz 07 SWE Sävedalens AIK 30,01
Joar Eriksson 07 SWE Turebergs FK 29.74
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 28.04
Leo Papinski 07 SWE Täby IS 29.54
Hannes Johansson 07 SWE Österhaninge IF
Edvin Rooth 07 NOR Lambertseter 29.11
Markus Le Fjeld 07 NOR Tyrving IL 30.59
Petter Oster 07 SUI LC Regensdorf 28.21
 
P12 600m 6
Theodor Sjölander 07 SWE Linköpings GIF 2.05.90
Jack Krantz 07 SWE Sävedalens AIK 1.49,12
Leo Papinski 07 SWE Täby IS 1.46.68
Sondre Strande Omland 07 NOR Koll IL 1.44.80
Dennis Lukkedal 07 NOR Ringerike FIK 2.10.01
Petter Oster 07 SUI LC Regensdorf 1.42.34
 
P12 Häck 60m 8
Truls Grahm 07 SWE Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 SWE Bromma IF
Ivan Nilsson 07 SWE Bålsta IK 12.87
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg 9.71
Hugo Skymne 07 SWE Hässelby SK 12.89
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 10.66
Hannes Johansson 07 SWE Österhaninge IF
 
P12 Höjd 10
Wilhelm Grahm 07 SWE Bromma IF
Ivan Nilsson 07 SWE Bålsta IK 1.34
Hugo Skymne 07 SWE Hässelby SK 1.20
Albin Vestlund 07 SWE Kils AIK 1.46
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK 1.25
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 1.49
Samuel Wiklund 07 SWE Västerås FK 1.31
Hannes Johansson 07 SWE Österhaninge IF
Hugo Holgersson 07 SWE Bohus IF 1.51
Loke Nilsson 07 SWE Bohus IF 1.34
 
P12 Längd 14
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg 4.83
Adrian Kylington 07 SWE Hammarby IF 5.27
Hugo Skymne 07 SWE Hässelby SK 3.96
Albin Vestlund 07 SWE Kils AIK 4.33
Theodor Sjölander 07 SWE Linköpings GIF 4.28
Hugo Nathhorst 07 SWE Malmö AI
Joel Norin 07 SWE Malmö AI
Olle Gustavsson 07 SWE Malmö AI
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK 4.17
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 4.70
Leo Papinski 07 SWE Täby IS 4.19
Hannes Johansson 07 SWE Österhaninge IF 4.19
Markus Le Fjeld 07 NOR Tyrving IL 4.23
Petter Oster 07 SUI LC Regensdorf 4.51
 
P12 Kula 7
Ivan Nilsson 07 SWE Bålsta IK 7.63
Hugo Skymne 07 SWE Hässelby SK
Albin Vestlund 07 SWE Kils AIK 7.84
Eric Hansson 07 SWE Malmö AI
Hugo Nathhorst 07 SWE Malmö AI
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 7.08
Hannes Johansson 07 SWE Österhaninge IF 6.22
 
P12 Spjut (kval 25,00m) 6
Ivan Nilsson 07 SWE Bålsta IK ?
Adrian Kylington 07 SWE Hammarby IF (22.23)
Eric Hansson 07 SWE Malmö AI
Simon Lindström 07 SWE Turebergs FK 27.23
Rasmus Lundahl 07 SWE Väsby IK 28.70
Edvin Rooth 07 NOR Lambertseter 33.38
 
K 100m 3
Emma Sundberg 99 SWE Hammarby IF
Jessica Östlund 93 SWE Hässelby SK 11.67
Emily . Nyborg 98 NOR Steinkjer FIK 12,75
 
K 200m 3
Emma Sundberg 99 SWE Hammarby IF
Jessica Östlund 93 SWE Hässelby SK 24.11
June Sæbøe Tveit 99 NOR Norna Salhus
 
K 400m 2
June Sæbøe Tveit 99 NOR Norna Salhus 56.56
Heidi Ann Bruknapp 91 NOR IL Varegg
 
K 800m 4
Ingrid Jonsson 03 SWE Hässelby SK 2.19.37
Lovisa Bivstedt 01 SWE Hässelby SK 2.08.52
Frida Thorsås 94 NOR Uraedd FI 2.14.08
Heidi Ann Bruknapp 91 NOR IL Varegg
 
K 1500m 1
Bertine-Helene Færø 92 NOR IL Varegg 4.43.68
 
K 3000m 3
Frida Hafström 03 SWE Hässelby SK
Ida Blom 02 SWE Hässelby SK
Thea Austbø 01 NOR IL Skjalg 10.26.77
 
K 3000m hinder 0
 
K 100m häck 1
Marlen Aakre 93 NOR Fredrikstad IF 13.88
 
K 400m häck 2
Marlen Aakre 93 NOR Fredrikstad IF 59.16
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK 1.29.36
 
K Höjd 1
Thea Leirfall Bremset 99 NOR Stjørdal FK 1.76
 
K Stav 0
 
K X Stav 0
 
K Längd 2
Emily . Nyborg 98 NOR Steinkjer FIK 5,60
Thea Leirfall Bremset 99 NOR Stjørdal FK 5.62
 
K Längd A 0
 
K Tresteg 3
Mari Sellevåg Aarø 98 NOR Norna Salhus
Sofie Olsholt 96 NOR Norna Salhus 12.19
Emily . Nyborg 98 NOR Steinkjer FIK 11,90
 
K Kula 0
 
K Diskus (kval 37,00m) 1
Mathilda Eriksson 98 SWE Malmö AI 50.59
 
K Slägga (kval 40,00m) 1
Jessica Preiman 98 SWE Haparanda SKT 40.19
 
K Spjut (kval 35,00m) 3
Sofie Hammar 95 SWE IFK Växjö 44.65
Elisabeth Lithell 90 SWE KFUM Örebro 54,42
Stella Weinberg 98 NOR Kristiansand IF 55.49
 
F19 100m 4
Charlotte Andersson 00 SWE Hässelby SK 12.53
Maja Maunsbach 01 SWE IFK Lund 12.47
Kaitesi Ertzgaard 00 NOR IK Tjalve 11.95
Anna Cameron 01 Sco VP-Glasgow AC 12.70
 
F19 200m 4
Charlotte Andersson 00 SWE Hässelby SK 26.01
Kaitesi Ertzgaard 00 NOR IK Tjalve 24.71
Anna Cameron 01 Sco VP-Glasgow AC 26.35
Dion Ingram 01 Sco VP-Glasgow AC 27.10
 
F19 400m 2
Lovisa Bivstedt 01 SWE Hässelby SK 57.10
Kaitesi Ertzgaard 00 NOR IK Tjalve 55.71
 
F19 800m 0
 
F19 1500m 0
 
F19 100m häck 4
Maja Maunsbach 01 SWE IFK Lund 15.50
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI 15.29
Andrea Thorsheim 01 NOR FIL AKS-77 15.04
Dion Ingram 01 Sco VP-Glasgow AC
 
F19 Höjd 2
Ellen White 01 SWE IFK Lund 1.63
Andrea Thorsheim 01 NOR FIL AKS-77 1.65
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 3
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI 5.27
Andrea Thorsheim 01 NOR FIL AKS-77 5.34
Dion Ingram 01 Sco VP-Glasgow AC 4.89
 
F19 Tresteg 0
 
F19 Kula 1
Terese Högnelid 00 SWE Gällivare SK 8.78
 
F19 Diskus (kval 32,00m) 3
Daniella Persson 00 SWE Hälle IF 49.58
Jennifer Ahlstedt 01 SWE Tjalve IF Norrköping 37.02
Enny Björk 01 SWE IFK Växjö 37.65
 
F19 Slägga (kval 36,00m) 0
 
F19 Spjut (kval 34,00m) 2
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI 36.83
Vilde Marsteinstredet 01 NOR Tyrving IL 38.02
 
F17 100m 8
Alice Hedberg 02 SWE IFK Lund
Nikki Anderberg 02 SWE Malmö AI 11.92
Olivia Stridh 02 SWE Malmö AI 12.50
Junianna Larsen Brolin 02 SWE Täby IS
Andrea Rooth 02 NOR Lambertseter 12.96
Gro Marcela Tvedt 02 NOR Nesbyen 13.06
Lakeri Ertzgaard 02 NOR IK Tjalve 12.61
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK 14.45
 
F17 200m 6
Alice Hedberg 02 SWE IFK Lund
Nikki Anderberg 02 SWE Malmö AI 24.73
Junianna Larsen Brolin 02 SWE Täby IS
Andrea Rooth 02 NOR Lambertseter 24.85
Gro Marcela Tvedt 02 NOR Nesbyen 27.74
Lakeri Ertzgaard 02 NOR IK Tjalve 25.67
 
F17 400m 7
Julia Richards Nilsson 02 SWE Bromma IF
Julia Berns 02 SWE IFK Lund 63.35
Izabella Lukic 03 SWE Västerås FK
Andrea Rooth 02 NOR Lambertseter 57.33
Lakeri Ertzgaard 02 NOR IK Tjalve
Ida Leir 03 NOR Tyrving IL 64.75
Ida Lindberg 03 NOR IL Varegg
 
F17 800m 9
Julia Richards Nilsson 02 SWE Bromma IF
Tilda Knauer 03 SWE Hälle IF 2.17.28
Ingrid Jonsson 03 SWE Hässelby SK 2.19.37
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 SWE Turebergs FK 2.18.29
Izabella Lukic 03 SWE Västerås FK
Amalie Boeck 03 DEN Frederiksbergs IF 2.22.15
Ellen Nørding Christensen 03 DEN Frederiksbergs IF 2.14.31
Ida Leir 03 NOR Tyrving IL
Ida Lindberg 03 NOR IL Varegg 2.28.13
 
F17 1500m 10
Julia Richards Nilsson 02 SWE Bromma IF
Tilda Knauer 03 SWE Hälle IF 4.44.50
Frida Hafström 03 SWE Hässelby SK
Ida Blom 02 SWE Hässelby SK 4.56.28
Ingrid Jonsson 03 SWE Hässelby SK 5.02.74
Alina Vuokila 02 SWE IFK Lidingö 5.14.60
Linnéa Ericsson Bäckvall 02 SWE Turebergs FK 4.50.76
Amalie Boeck 03 DEN Frederiksbergs IF 4.52
Ellen Nørding Christensen 03 DEN Frederiksbergs IF 4.35.32
Victoria Nitteberg 03 NOR Nesodden IF 4.56.92
 
F17 Hinder 1500m 5
Alina Vuokila 02 SWE IFK Lidingö 6.02.25
Frida Palmqvist 03 SWE Mölndals AIK 5.46.12
Elina Hellgren 04 SWE Vallentuna FK
Julie Hammer 04 NOR Ull/Kisa IL 5.05.04
Victoria Nitteberg 03 NOR Nesodden IF 5.20.72
 
F17 100m häck 4
Junianna Larsen Brolin 02 SWE Täby IS
Vilde Marstein 02 NOR Koll IL 14.09
Andrea Rooth 02 NOR Lambertseter 14.81
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK 17.25
 
F17 Häck 300m 4
Milla Svanberg 03 SWE Malmö AI 44.72
Olivia Stridh 02 SWE Malmö AI 43.98
Andrea Rooth 02 NOR Lambertseter 43.21
Sofia Ömalm 02 SWE Gällivare SK 58.16
 
F17 Höjd 2
Hannah Zetterman 02 SWE Söderhamns IF 1.53
Lakeri Ertzgaard 02 NOR IK Tjalve 1.54
 
F17 Stav 8
Celina Johannsen 02 SWE Malmö AI 3.50
Rebecka Krüeger 03 SWE Malmö AI 3.50
Tove Widström 03 SWE Täby IS 2.95
Lovisa Darin 03 SWE IF Udd
Elsa Kaspersson 03 SWE Varbergs GIF
Rebecca Spiegelhauer 02 DEN Ballerup AK 3.10
Synne Marie Engebretsen 02 NOR Fana IL 3.25
Maren Rønnevig 02 NOR Tyrving IL
 
F17 Längd 8
Julia Richards Nilsson 02 SWE Bromma IF
Tilda Krüsell Berg 02 SWE Hammarby IF 4.50
Åsa Trosell 02 SWE Hammarby IF 4.42
Nikki Anderberg 02 SWE Malmö AI 5.81
Matilda Härström 02 SWE Stenungsunds FI 4.94
Hannah Zetterman 02 SWE Söderhamns IF 5.26
Vilde Marstein 02 NOR Koll IL 5.64
Emilia Sjöstrand 02 SWE AIK Friidrott 5.17
 
F17 Tresteg 3
Alice Gunnarsson 02 SWE IK Orient 10.18
Matilda Härström 02 SWE Stenungsunds FI 10.08
Emilia Sjöstrand 02 SWE AIK Friidrott 11.76
 
F17 Kula 4
Julia Richards Nilsson 02 SWE Bromma IF
Sofia Boman 02 SWE Hässelby SK 10.36
Wilja Wickert 02 SWE Hässelby SK 10.09
Rebecca Spiegelhauer 02 DEN Ballerup AK 11.72
 
F17 Diskus (kval 31,00m) 6
Victoria Wickman 03 SWE Alunda SK 32.78
Emilia Wamsler 03 SWE Heleneholms IF 35.19
Sofia Boman 02 SWE Hässelby SK (26.93)
Wilja Wickert 02 SWE Hässelby SK (26.60)
Thea Björk 03 SWE IFK Växjö ?
Lotta Flatum Fallingen 02 NOR Brandbu IL 45.43
 
F17 Slägga (kval 35,00m) 11
Victoria Wickman 03 SWE Alunda SK 38.11
Linn Harryson 03 SWE Hammarby IF 40.39
Sofia Boman 02 SWE Hässelby SK 47.39
Wilja Wickert 02 SWE Hässelby SK 35.18
Tilde Jönsson 02 SWE Linköpings GIF 47.70
Elin Jansson 02 SWE Västerås FK 39.59
Isabella Wiklund 03 SWE Västerås FK 50.13
Maj Yngveson 02 SWE Västerås FK 48.87
Maja Åkerblom 02 SWE Västerås FK 45.04
Tiril Lappegård 03 NOR Nittedal IL 42.79
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK (25.32)
 
F17 Spjut (kval 33,00m) 5
Mathilda Mertsch 03 SWE Bromma IF ?
Sofia Boman 02 SWE Hässelby SK (32.05)
Cornelia Kennerstad 03 SWE Kils AIK ?
Evelina Wikell 03 SWE Mölndals AIK 33.84
Tilda Bergström 02 SWE IFK Sunne FK 41.73
 
F16 100m 12
Joy Thulin 03 SWE Malmö AI
Thea Ädling Ring 03 SWE IFK Mora Friidrott 12.94
Katharina Gråman 03 SWE Tyresö FK
Alma Flygt 03 SWE Täby IS
Tova Gabrielsson 03 SWE Täby IS
Lovisa Darin 03 SWE IF Udd
Agnes With 03 SWE Västerås FK
Malin Dahlström 03 SWE Västerås FK
Emma Borovac 03 SWE IK Ymer
Cecilie Gedsø Færge 03 DEN Ballerup AK 12.69
Miranda Lauvstad 03 NOR Tyrving IL 12.52
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK
 
F16 200m 10
Joy Thulin 03 SWE Malmö AI
Milla Svanberg 03 SWE Malmö AI 26.03
Thea Ädling Ring 03 SWE IFK Mora Friidrott 26.14
Alma Flygt 03 SWE Täby IS 27.10
Tova Gabrielsson 03 SWE Täby IS 27.03
Lovisa Darin 03 SWE IF Udd
Cecilie Gedsø Færge 03 DEN Ballerup AK 26.24
Miranda Lauvstad 03 NOR Tyrving IL 25.54
Melissa Granberg 03 SWE Gällivare SK 30.34
Alva Tomine Skar Bulling 03 NOR Tingvoll FIK 28.75
 
F16 100m häck 3
Thea Ädling Ring 03 SWE IFK Mora Friidrott
Katharina Gråman 03 SWE Tyresö FK
Alma Flygt 03 SWE Täby IS
 
F16 Höjd 4
Cornelia Kennerstad 03 SWE Kils AIK 1.50
Tova Gabrielsson 03 SWE Täby IS 1.53
Elvira Jonsson 03 SWE Västerås FK 1.74
Alva Tomine Skar Bulling 03 NOR Tingvoll FIK 1.41
 
F16 Längd 13
Mathilda Mertsch 03 SWE Bromma IF
Thea Ädling Ring 03 SWE IFK Mora Friidrott 4.96
Katharina Gråman 03 SWE Tyresö FK 5.76
Alma Flygt 03 SWE Täby IS 5.08
Tova Gabrielsson 03 SWE Täby IS 5.10
Agnes With 03 SWE Västerås FK
Malin Dahlström 03 SWE Västerås FK 4.41
Tyra Odén 03 SWE Västerås FK 4.35
Emma Borovac 03 SWE IK Ymer 4.52
Cecilie Gedsø Færge 03 DEN Ballerup AK 5.21
Linnea Thorsheim 03 NOR FIL AKS-77 4.30
Synne Leonora Tronslien 03 NOR Sturla 4.49
Miranda Lauvstad 03 NOR Tyrving IL 5.26
 
F16 Tresteg 6
Mathilda Mertsch 03 SWE Bromma IF
Katharina Gråman 03 SWE Tyresö FK 12.44
Elvira Jonsson 03 SWE Västerås FK 10.68
Linnea Thorsheim 03 NOR FIL AKS-77 9.62
Synne Leonora Tronslien 03 NOR Sturla 10.37
Alva Tomine Skar Bulling 03 NOR Tingvoll FIK 8.76
 
F16 Kula 5
Victoria Wickman 03 SWE Alunda SK 11.99
Emilia Wamsler 03 SWE Heleneholms IF 12.10
Isabella Wiklund 03 SWE Västerås FK
Thea Björk 03 SWE IFK Växjö
Josefin Axelsson 03 SWE Öresund FK 8.46
 
F15 80m 25
Ima Sundberg 04 SWE Alunda SK
Molly Haraldsson 04 SWE Alunda SK
Cornelia Norell 04 SWE Bollnäs FIK 11.22
Mi Kallio Bergman 04 SWE IF Hagen FIK
Nora Lindahl 04 SWE Hässelby SK
Saga Hermundstad 04 SWE Hässelby SK 10.51
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS 11.27
Lisa Berns 04 SWE IFK Lund
Magda Karlsson 04 SWE IFK Lund 10.45
Jenjira Phayakhruea Hagman 04 SWE Malmö AI 10.98
Casandra Johnson 04 SWE Strands IF 10.45
Bea Vold Johannesson 04 SWE IFK Sunne FK 10.89
Louise Tilly 04 SWE Täby IS 11.16
Sara Winberg 04 SWE Täby IS 10.88
Thyra Kvarnström 04 SWE Täby IS
Ylva Garvén 04 SWE Visby IF Gute FIK
Tyra Tjulander 04 SWE Västerås FK
Iris Noelle Mellum Wesenberg 04 NOR Lambertseter
Martine Aam 04 NOR Ski IL
Anastasia Marova 04 RUS Ryssland 10.98
Alice Albien 04 SWE Öresund FK
Ella Eklund 04 SWE Öresund FK
Ines Kahrimanovic 04 SWE Öresund FK
Cornelia Nilsson 04 SWE Gällivare SK 11.97
Catriona Scott 04 Sco VP-Glasgow AC 11.00
 
F15 300m 23
Mi Kallio Bergman 04 SWE IF Hagen FIK 43.31
Lia Cederberg 04 SWE Hässelby SK
Nora Lindahl 04 SWE Hässelby SK
Saga Hermundstad 04 SWE Hässelby SK
Magda Karlsson 04 SWE IFK Lund 43.80
Emilia Mandl 04 SWE Malmö AI 42.12
Jenjira Phayakhruea Hagman 04 SWE Malmö AI
Mollie Jönsson 04 SWE Malmö AI
Una Ademovic 04 SWE Malmö AI 44.90
Sara Winberg 04 SWE Täby IS
Thyra Kvarnström 04 SWE Täby IS
Lizette Carlsson 04 SWE Vallentuna FK
Moa Granat 04 SWE Vallentuna FK 41.87
Ylva Garvén 04 SWE Visby IF Gute FIK
Tyra Tjulander 04 SWE Västerås FK
Caroline Vammen 04 DEN Ballerup AK 42.84
Nanna Grubert 04 DEN Ballerup AK 42,79
Iris Noelle Mellum Wesenberg 04 NOR Lambertseter
Hedda Berglund 04 NOR Vestby IL
Anastasia Marova 04 RUS Ryssland 44.05
Alice Albien 04 SWE Öresund FK
Catriona Scott 04 Sco VP-Glasgow AC 44.00
Holly Kirkwood 04 Sco VP-Glasgow AC 43.43
 
F15 800m 9
Nora Denti 04 SWE IFK Göteborg 2.26.00
Mi Kallio Bergman 04 SWE IF Hagen FIK
Rebecka Nienkerk 04 SWE Hammarby IF
Jasmine Gyllenhammar 04 SWE Hässelby SK 2.32.13
Lia Cederberg 04 SWE Hässelby SK 2.20.45
Una Ademovic 04 SWE Malmö AI 2.33.00
Julia Meijer 04 SWE IFK Mora Friidrott 2.21.54
Ylva Garvén 04 SWE Visby IF Gute FIK
Hedda Berglund 04 NOR Vestby IL
 
F15 2000m 9
Matilda Halfwordson 05 SWE Bromma IF
Elsa Öhman 05 SWE Hammarby IF
Rebecka Nienkerk 04 SWE Hammarby IF
Louise Larsson 04 SWE Kongahälla AIK 7.00.51
Julia Meijer 04 SWE IFK Mora Friidrott 6.29.41
Alice Magnell-Millán 05 SWE Tjalve IF Norrköping
Elina Hellgren 04 SWE Vallentuna FK 6.54.02
Julie Hammer 04 NOR Ull/Kisa IL
Mie Hageskal 05 NOR Kyrksæterøra IL
 
F15 Häck 80m 12
Ima Sundberg 04 SWE Alunda SK
Nora Lindahl 04 SWE Hässelby SK 12.85
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS 12.91
Louise Tilly 04 SWE Täby IS 13.03
Sara Winberg 04 SWE Täby IS 12.09
Moa Granat 04 SWE Vallentuna FK 12.08
Tyra Tjulander 04 SWE Västerås FK 12.86
Iris Noelle Mellum Wesenberg 04 NOR Lambertseter
Martine Aam 04 NOR Ski IL
Hedda Berglund 04 NOR Vestby IL 13.23
Cornelia Nilsson 04 SWE Gällivare SK 15.27
Catriona Scott 04 Sco VP-Glasgow AC 13.30
 
F15 Häck 300m 16
Irma Jonhed 05 SWE IF Göta Karlstad
Jasmine Gyllenhammar 04 SWE Hässelby SK
Lia Cederberg 04 SWE Hässelby SK
Nora Lindahl 04 SWE Hässelby SK 46.31
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
Emilia Mandl 04 SWE Malmö AI
Mira Johansson 05 SWE Malmö AI
Sara Winberg 04 SWE Täby IS 49.33
Lizette Carlsson 04 SWE Vallentuna FK
Moa Granat 04 SWE Vallentuna FK 44.43
Siri Kaspersson 05 SWE Varbergs GIF
Martine Aam 04 NOR Ski IL
Hedda Berglund 04 NOR Vestby IL 50.99
Anastasia Marova 04 RUS Ryssland 49.05
Catriona Scott 04 Sco VP-Glasgow AC 47.95
Cara Aase 05 SUI LC Rafzerfeld
 
F15 Höjd 4
Jasmine Gyllenhammar 04 SWE Hässelby SK 1.52
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS 1.64
Elvira Collvin 04 SWE Malmö AI 1.41
Linda Edberg 04 SWE Turebergs FK 1.61
 
F15 Stav 5
Ida Jexe Ek 04 SWE IFK Halmstad 3.14
Alannah Hellstadius 04 SWE Hammarby IF 3.33
Kajsa Åsberg 04 SWE Hammarby IF 2.75
Elvira Collvin 04 SWE Malmö AI 2.70
Sara Winberg 04 SWE Täby IS 3.71
 
F15 Längd 17
Ima Sundberg 04 SWE Alunda SK
Molly Haraldsson 04 SWE Alunda SK
Kajsa Åsberg 04 SWE Hammarby IF 4.85
Fanny Karlsson 04 SWE Hässelby SK 5.48
Jasmine Gyllenhammar 04 SWE Hässelby SK 4.96
Saga Hermundstad 04 SWE Hässelby SK 5.61
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS 5.56
Ella Jovanovic 04 SWE Malmö AI 5.39
Emilia Mandl 04 SWE Malmö AI
Siri Malcus Pellmé 04 SWE Stenungsunds FI 4.70
Casandra Johnson 04 SWE Strands IF 5.73
Sara Winberg 04 SWE Täby IS 5.62
Thyra Kvarnström 04 SWE Täby IS
Caroline Vammen 04 DEN Ballerup AK 5.59
Nanna Grubert 04 DEN Ballerup AK 5.26
Martine Aam 04 NOR Ski IL
Holly Kirkwood 04 Sco VP-Glasgow AC 5.25
 
F15 Tresteg 26
Ima Sundberg 04 SWE Alunda SK
Lovisa Rooth 05 SWE Alunda SK
Ruth Eklöf 05 SWE Alunda SK
Matilda Halfwordson 05 SWE Bromma IF 10.18
Lovisa Ridderstråle 05 SWE Bålsta IK
Nike Agerfjord 05 SWE Bålsta IK
Märta Larsson 05 SWE IF Göta Karlstad 10.53
Agnes Jansson 05 SWE Hammarby IF 10.04
Melina Lidberg 05 SWE Hammarby IF 11.37
Fanny Karlsson 04 SWE Hässelby SK 11.12
Jasmine Gyllenhammar 04 SWE Hässelby SK 10.75
Linnea Säfström 05 SWE Hässleholms AIS 10.71
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS 11.35
Ella Jovanovic 04 SWE Malmö AI 11.17
Mollie Jönsson 04 SWE Malmö AI
Emma Sjöblom 05 SWE Rånäs 4H 9.61
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI 9.30
Siri Malcus Pellmé 04 SWE Stenungsunds FI 10.71
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK 9.57
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
Louise Tilly 04 SWE Täby IS 10.24
Anna Bergdén 05 SWE IF Udd 9.53
Tilda Davidsson 05 SWE Bohus IF 9.46
Holly Kirkwood 04 Sco VP-Glasgow AC 10.58
Cara Aase 05 SUI LC Rafzerfeld
 
F15 Kula 10
Ima Sundberg 04 SWE Alunda SK
Molly Haraldsson 04 SWE Alunda SK
Alva Enblad 04 SWE Hammarby IF
Emma Hallencreutz 04 SWE Hammarby IF 7.83
Nora Rosengren 04 SWE Strands IF 8.89
Bea Vold Johannesson 04 SWE IFK Sunne FK 11.01
Hanna Emilie Hjeltnes 04 NOR Ull/Kisa IL 13.78
Ella Eklund 04 SWE Öresund FK 10.99
Julia Johansson 04 SWE Öresund FK 8.79
Tilde Grönwall 04 SWE Öresund FK 11.00
 
F15 Diskus (kval 30,00m) 8
Alma Mennborg 05 SWE IK Hakarpspojkarna ?
Emma Hallencreutz 04 SWE Hammarby IF ?
Elvira Högman 04 SWE Kils AIK 30.66
Nora Jolbäck 04 SWE Lidköpings IS 32.15
Emiliah Johansson 05 SWE Rånäs 4H ?
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK ?
Hanna Emilie Hjeltnes 04 NOR Ull/Kisa IL 41.22
Ella Eklund 04 SWE Öresund FK 30.91
 
F15 Slägga (kval 33,00m) 15
Molly Haraldsson 04 SWE Alunda SK
Ruth Eklöf 05 SWE Alunda SK ?
Lovisa Ridderstråle 05 SWE Bålsta IK ?
Alma Mennborg 05 SWE IK Hakarpspojkarna ?
Alva Enblad 04 SWE Hammarby IF 37.82
Linnéa Lindefalk 05 SWE Hammarby IF (32.66)
Elvira Högman 04 SWE Kils AIK 37.27
Amanda Jönsson 04 SWE Linköpings GIF 36.44
Nora Rosengren 04 SWE Strands IF ?
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK ?
Linda Edberg 04 SWE Turebergs FK ?
Tindra Dahlberg 05 SWE Upsala IF 36,43
Sofie Lappegård 05 NOR Nittedal IL ?
Tilde Grönwall 04 SWE Öresund FK 37.98
Emma Krantz 05 SWE Bohus IF 41.76
 
F15 Spjut (kval 32,00m) 4
Alva Enblad 04 SWE Hammarby IF (23.87)
Elvira Högman 04 SWE Kils AIK (30.81)
Nora Rosengren 04 SWE Strands IF ?
Hanna Emilie Hjeltnes 04 NOR Ull/Kisa IL 35.00
 
F14 80m 61
Alma Hansson 05 SWE Bollnäs FIK
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Nike Agerfjord 05 SWE Bålsta IK
Irma Jonhed 05 SWE IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 SWE IF Göta Karlstad
Chanel Moulare 05 SWE IF Hagen FIK
Ebba Eklund 05 SWE IF Hagen FIK
Svea Wikstrand 05 SWE IF Hagen FIK
Alice Ivarsson 05 SWE Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 SWE Hammarby IF
Elsa Öhman 05 SWE Hammarby IF
Julia Wheeler 05 SWE Hammarby IF
Melina Lidberg 05 SWE Hammarby IF
Amanda Lindén 05 SWE Hässelby SK
Ebba Adolphson 05 SWE Hässelby SK
Ida Malmborg 05 SWE Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 SWE Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK
Linn Hessing 05 SWE Hässelby SK
Linnea Säfström 05 SWE Hässleholms AIS
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
Mellanie Neudenger Nellmer 05 SWE IFK Lidingö
Edith Mosbach 05 SWE IFK Lund
Ingrid Flygare 05 SWE IFK Lund
Alba Hansson 05 SWE Malmö AI
Celia Parmatow 05 SWE Malmö AI
Ella Uddenäs 05 SWE Malmö AI
Ella Wolff 05 SWE Malmö AI
Olivia Jensfelt 05 SWE Malmö AI
Emma Sjöblom 05 SWE Rånäs 4H
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
Anna Bergdén 05 SWE IF Udd
Tindra Dahlberg 05 SWE Upsala IF
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 SWE Varbergs GIF
Lo Rosengren 05 SWE Varbergs GIF
My Persson 05 SWE Väsby IK
Sara Sundberg 05 SWE Väsby IK
Sofia Hasler 05 SWE Västerås FK
Kellie Tran 05 SWE IK Ymer
Ashley Gnanogoh 05 DEN Ballerup AK 10.56
Filippa Roug 05 DEN Ballerup AK
Lærke Elgaard Larsen 05 DEN Ballerup AK 11.97
Katrine Amtoft 05 DEN Frederiksbergs IF 11.47
Mathilde Mønsted Larsen 05 DEN Frederiksbergs IF 11.59
Vilma Bahne Jessen 05 DEN Frederiksbergs IF 11.28
Sofie Rooth 05 NOR Lambertseter
Tiril Bergheim 05 NOR Norna Salhus
Bertine Lervik 05 NOR SK Vidar
Ekaterina Breil 05 RUS Ryssland 10.98
Uliana Morozova 05 RUS Ryssland 10.89
Tilda Davidsson 05 SWE Bohus IF
Kajsa Myhr 05 SWE Marieby GoIF
Tora Bøgeberg Lilleaas 05 NOR Eidanger Friidrett 10.69
Vilja West Evensen 05 NOR Romerike Friidrett
Evie Greig 05 Sco VP-Glasgow AC 10.00
Mie Hageskal 05 NOR Kyrksæterøra IL
Hedda Smedsrud 05 NOR Tingvoll FIK
 
F14 300m 42
Alma Hansson 05 SWE Bollnäs FIK
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF
Nike Agerfjord 05 SWE Bålsta IK
Irma Jonhed 05 SWE IF Göta Karlstad
Chanel Moulare 05 SWE IF Hagen FIK
Svea Wikstrand 05 SWE IF Hagen FIK
Alma Mennborg 05 SWE IK Hakarpspojkarna
Julia Wheeler 05 SWE Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 SWE Hammarby IF
Lisa Mårtensson 05 SWE Huddinge AIS
Amanda Lindén 05 SWE Hässelby SK
Ebba Adolphson 05 SWE Hässelby SK
Ida Malmborg 05 SWE Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 SWE Hässelby SK
Linn Hessing 05 SWE Hässelby SK
Mellanie Neudenger Nellmer 05 SWE IFK Lidingö
Celia Parmatow 05 SWE Malmö AI
Ella Uddenäs 05 SWE Malmö AI
Ella Wolff 05 SWE Malmö AI
Olivia Jensfelt 05 SWE Malmö AI
Emiliah Johansson 05 SWE Rånäs 4H
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
Jennifer Thor 05 SWE Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 SWE Upsala IF
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Sara Sundberg 05 SWE Väsby IK
Sofia Hasler 05 SWE Västerås FK
Filippa Roug 05 DEN Ballerup AK
Lærke Elgaard Larsen 05 DEN Ballerup AK
Tiril Bergheim 05 NOR Norna Salhus
Bertine Lervik 05 NOR SK Vidar
Ekaterina Breil 05 RUS Ryssland 43.90
Uliana Morozova 05 RUS Ryssland 43.50
Tora Bøgeberg Lilleaas 05 NOR Eidanger Friidrett 43.21
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK 58.67
Vilja West Evensen 05 NOR Romerike Friidrett
Evie Greig 05 Sco VP-Glasgow AC 42.55
Cara Aase 05 SUI LC Rafzerfeld
Mie Hageskal 05 NOR Kyrksæterøra IL
Hedda Smedsrud 05 NOR Tingvoll FIK
 
F14 800m 15
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF
Alma Mennborg 05 SWE IK Hakarpspojkarna
Elsa Öhman 05 SWE Hammarby IF 2.56.23
Lisa Mårtensson 05 SWE Huddinge AIS 2.42.88
Mellanie Neudenger Nellmer 05 SWE IFK Lidingö
Ella Wolff 05 SWE Malmö AI
Tintin Engström 05 SWE Rånäs 4H 2.48.00
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF
Alice Magnell-Millán 05 SWE Tjalve IF Norrköping 2.17.30
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Jennifer Thor 05 SWE Upsala IF
Tindra Dahlberg 05 SWE Upsala IF
Sara Sundberg 05 SWE Väsby IK
Isabel Eie 05 NOR Tönsberg FIK
Mie Hageskal 05 NOR Kyrksæterøra IL
 
F14 Häck 80m 30
Ruth Eklöf 05 SWE Alunda SK
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Irma Jonhed 05 SWE IF Göta Karlstad
Ebba Eklund 05 SWE IF Hagen FIK
Agnes Jansson 05 SWE Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 SWE Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 SWE Hammarby IF 12.69
Lisa Mårtensson 05 SWE Huddinge AIS 13.65
Amanda Lindén 05 SWE Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK
Linn Hessing 05 SWE Hässelby SK
Linnea Säfström 05 SWE Hässleholms AIS
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF
Mellanie Neudenger Nellmer 05 SWE IFK Lidingö
Ingrid Flygare 05 SWE IFK Lund
Alba Hansson 05 SWE Malmö AI
Celia Parmatow 05 SWE Malmö AI
Iris Kihl 05 SWE Mälarhöjdens IK
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
Jennifer Thor 05 SWE Upsala IF
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Sara Sundberg 05 SWE Väsby IK
Sofia Hasler 05 SWE Västerås FK
Ashley Gnanogoh 05 DEN Ballerup AK 12.34
Sofie Rooth 05 NOR Lambertseter
Uliana Morozova 05 RUS Ryssland 13.01
Kajsa Myhr 05 SWE Marieby GoIF
Hedda Smedsrud 05 NOR Tingvoll FIK
 
F14 Höjd 27
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF 1.28
Matilda Halfwordson 05 SWE Bromma IF 1.45
Nora Bergared 05 SWE Bromma IF 1.49
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Ebba Eklund 05 SWE IF Hagen FIK 1.57
Emma Sandin 05 SWE IK Hakarpspojkarna 1.68
Agnes Jansson 05 SWE Hammarby IF 1.47
Alice Ivarsson 05 SWE Hammarby IF 1.34
Ella Gustafsson 05 SWE Hammarby IF 1.34
Julia Wheeler 05 SWE Hammarby IF 1.22
Lisa Mårtensson 05 SWE Huddinge AIS 1.62
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK
Linnea Säfström 05 SWE Hässleholms AIS 1.48
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF 1.56
Mellanie Neudenger Nellmer 05 SWE IFK Lidingö
Mira Johansson 05 SWE Malmö AI
Iris Kihl 05 SWE Mälarhöjdens IK 1.66
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI 1.53
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF 1.40
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK 1.37
Jennifer Thor 05 SWE Upsala IF 1.40
Tindra Dahlberg 05 SWE Upsala IF
Mathilde Mønsted Larsen 05 DEN Frederiksbergs IF 1.45
Engla Nilsson 05 SWE Bohus IF 1.65
Kajsa Myhr 05 SWE Marieby GoIF
Evie Greig 05 Sco VP-Glasgow AC 1.63
Hedda Smedsrud 05 NOR Tingvoll FIK
 
F14 Stav 12
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF 2.03
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF 2.13
Linnéa Lindefalk 05 SWE Hammarby IF 2.42
Izabella Olofsson 05 SWE KA 2 IF 2.95
Ella Uddenäs 05 SWE Malmö AI
Emiliah Johansson 05 SWE Rånäs 4H 2.43
Tintin Engström 05 SWE Rånäs 4H 2.42
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK 2.20
Siri Kaspersson 05 SWE Varbergs GIF
Lærke Elgaard Larsen 05 DEN Ballerup AK 2.80
Torun Karlsson Alalahti 05 SWE Gällivare SK 2.05
Pernille Eun Haug 05 NOR Kongsvinger IL 3.00
 
F14 Längd 49
Lovisa Rooth 05 SWE Alunda SK
Ruth Eklöf 05 SWE Alunda SK
Alma Hansson 05 SWE Bollnäs FIK 4.56
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF 4.17
Matilda Halfwordson 05 SWE Bromma IF 4.67
Nora Bergared 05 SWE Bromma IF 4.25
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Nike Agerfjord 05 SWE Bålsta IK 4.35
Märta Larsson 05 SWE IF Göta Karlstad 5.28
Svea Wikstrand 05 SWE IF Hagen FIK
Emma Sandin 05 SWE IK Hakarpspojkarna 5.21
Agnes Jansson 05 SWE Hammarby IF 4.83
Alice Ivarsson 05 SWE Hammarby IF 4.37
Ella Gustafsson 05 SWE Hammarby IF 4.26
Elsa Öhman 05 SWE Hammarby IF 4.24
Julia Wheeler 05 SWE Hammarby IF 3.50
Melina Lidberg 05 SWE Hammarby IF 5.10
Amanda Lindén 05 SWE Hässelby SK
Ebba Adolphson 05 SWE Hässelby SK
Ida Malmborg 05 SWE Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 SWE Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK
Linn Hessing 05 SWE Hässelby SK
Linnea Säfström 05 SWE Hässleholms AIS 4.76
Mellanie Neudenger Nellmer 05 SWE IFK Lidingö
Alba Hansson 05 SWE Malmö AI
Celia Parmatow 05 SWE Malmö AI
Mira Johansson 05 SWE Malmö AI
Iris Kihl 05 SWE Mälarhöjdens IK 4.69
Emma Sjöblom 05 SWE Rånäs 4H
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI 4.49
Linnea Lind 05 SWE Södra Vi IF 4.31
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK
Anna Bergdén 05 SWE IF Udd 4.28
Tindra Dahlberg 05 SWE Upsala IF
Jenny Olsson 05 SWE Varbergs GIF
My Persson 05 SWE Väsby IK
Sara Sundberg 05 SWE Väsby IK
Sofia Hasler 05 SWE Västerås FK
Kellie Tran 05 SWE IK Ymer 4.94
Filippa Roug 05 DEN Ballerup AK 4.49
Katrine Amtoft 05 DEN Frederiksbergs IF 4.28
Mathilde Mønsted Larsen 05 DEN Frederiksbergs IF 4.14
Vilma Bahne Jessen 05 DEN Frederiksbergs IF 4.40
Tilda Davidsson 05 SWE Bohus IF 4.45
Kajsa Myhr 05 SWE Marieby GoIF 4.81
Tora Bøgeberg Lilleaas 05 NOR Eidanger Friidrett 4.98
Hedda Smedsrud 05 NOR Tingvoll FIK
 
F14 Kula 24
Lovisa Rooth 05 SWE Alunda SK
Ruth Eklöf 05 SWE Alunda SK
Lisa Appelquist 05 SWE Bromma IF 7.61
Matilda Halfwordson 05 SWE Bromma IF 8.01
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF
Alice Ivarsson 05 SWE Hammarby IF 8.72
Amanda Lindén 05 SWE Hässelby SK
Ebba Adolphson 05 SWE Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 SWE Hässelby SK
Linn Hessing 05 SWE Hässelby SK
Alba Hansson 05 SWE Malmö AI
Mira Johansson 05 SWE Malmö AI
Emiliah Johansson 05 SWE Rånäs 4H 8.50
Isabella Petäjistö 05 SWE IF Triangeln 7.48
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK 12.30
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK 8.96
Tindra Dahlberg 05 SWE Upsala IF
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF 9.75
My Persson 05 SWE Väsby IK
Ashley Gnanogoh 05 DEN Ballerup AK 10.60
Katrine Amtoft 05 DEN Frederiksbergs IF 6,83
Sofie Rooth 05 NOR Lambertseter 10.11
Sofie Lappegård 05 NOR Nittedal IL 8.32
Hedda Smedsrud 05 NOR Tingvoll FIK
 
F14 Spjut (kval 29,00m) 10
Suzanne Lesage 05 SWE Bromma IF ?
Alma Mennborg 05 SWE IK Hakarpspojkarna ?
Alice Ivarsson 05 SWE Hammarby IF (24.85)
Alba Hansson 05 SWE Malmö AI ?
Mira Johansson 05 SWE Malmö AI ?
Emiliah Johansson 05 SWE Rånäs 4H ?
Anna Strunke 05 SWE Turebergs FK ?
Lara Johnsson 05 SWE Turebergs FK ?
My Persson 05 SWE Väsby IK ?
Lana Weinberg 05 NOR Kristiansand IF 37.24
 
F13 60m 51
Elvira Elenäs 06 SWE Alunda SK 9.77
Agnes Isenberg Erlandson 06 SWE Bromma IF 9.17
Alice Saraste Sköld 06 SWE Bromma IF
Alva Levin 06 SWE Bromma IF 8.84
Michelle Funck 06 SWE Bromma IF 9.09
Emmelie Hammarqvist 06 SWE Bålsta IK
Leona Widell 06 SWE Bålsta IK 8.69
Emma Gladh 06 SWE IF Göta Karlstad
Ida Ciric 06 SWE IFK Göteborg 8.55
Kajsa Roth 06 SWE IFK Göteborg 8.25
Elma Edenå 06 SWE Hammarby IF 10.33
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 8.90
Esther Sahlqvist 06 SWE Hammarby IF 8.36
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 8.48
Maja Simonsson 06 SWE Hammarby IF 8.73
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 9.29
Tuva Johansson 06 SWE Hammarby IF 8.84
Tyra Hedberg 06 SWE Hammarby IF 8.75
Vera Jansson 06 SWE Hammarby IF 8.89
Wilma Rydström 06 SWE Hammarby IF 8.90
Elsa Kjellström 06 SWE Hässelby SK 8.95
Linn Adolfsson 06 SWE Hässelby SK
Lova Mattsson 06 SWE IFK Lidingö
Maya Swedin 06 SWE IFK Lidingö 8.80
Elin Pihlström 06 SWE Malmö AI 8.62
Elise Parander 06 SWE Malmö AI 8.80
Julia Englund 06 SWE Malmö AI
Linnea Englund 06 SWE Malmö AI
Lisa Engdahl 06 SWE Malmö AI 8.30
Sara Blomkvist 06 SWE Malmö AI
Emelia Pärlö 06 SWE IF Rigor
Lovis Björk 06 SWE IK Sisu
Ebba Vold Johannesson 06 SWE IFK Sunne FK 8.08
Julia Karlsson 06 SWE Södra Vi IF
Lisa Ohrt 06 SWE Tranås AIF 9.23
Annie Grindange 06 SWE Turebergs FK 8.80
Ayla Hallberg Hossain 06 SWE Turebergs FK 8.18
Eleonora Wahlin 06 SWE Täby IS 8.86
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 8.86
Linnea Johansson 06 SWE Varbergs GIF
Altea Mellberg 06 SWE Västerås FK 9.17
Anastasia Nilsson 06 SWE Ängelholms IF
Mathilde Meedom Kløv 06 DEN Frederiksbergs IF 8.84
Karoline Røed Hovland 06 NOR Fana IL 9.15
Cassandra Ødegård Nilsen 06 NOR Nittedal IL 8.40
Emma Bergheim 06 NOR Norna Salhus 9.57
Sophie Ulla-Zahl 06 NOR Norna Salhus
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 NOR IL Skjalg 8.53
Sofia Pribil 06 RUS Ryssland 8.13
Mari Hansén 06 NOR Herkules FK 8.55
Jenna Hilditch 06 Sco VP-Glasgow AC 8.19
 
F13 200m 48
Elvira Elenäs 06 SWE Alunda SK 32.92
Agnes Isenberg Erlandson 06 SWE Bromma IF 30.18
Alva Levin 06 SWE Bromma IF
Michelle Funck 06 SWE Bromma IF 35.08
Emmelie Hammarqvist 06 SWE Bålsta IK 31.41
Leona Widell 06 SWE Bålsta IK 30.46
Tilde Andersson 06 SWE IF Göta Karlstad 29.85
Ida Ciric 06 SWE IFK Göteborg 28.54
Kajsa Roth 06 SWE IFK Göteborg 28.50
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 30.52
Esther Sahlqvist 06 SWE Hammarby IF 28.81
Maja Simonsson 06 SWE Hammarby IF 29.13
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 30.55
Tuva Johansson 06 SWE Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 SWE Hammarby IF 29.50
Vera Jansson 06 SWE Hammarby IF 29.63
Wilma Rydström 06 SWE Hammarby IF 29.51
Tilde Dahlberg 06 SWE Hälle IF 26.94
Hannah Kinane 06 SWE Hässelby SK 28.05
Linn Adolfsson 06 SWE Hässelby SK
Nora Hägg 06 SWE Hässelby SK
Lova Mattsson 06 SWE IFK Lidingö
Maya Swedin 06 SWE IFK Lidingö
Elise Parander 06 SWE Malmö AI 30.12
Julia Englund 06 SWE Malmö AI
Linnea Englund 06 SWE Malmö AI
Lisa Engdahl 06 SWE Malmö AI 27.60
Sara Blomkvist 06 SWE Malmö AI
Evelina Orre Swärdborn 06 SWE Nyköpings BIS 30.90
Amelia Röstlund 06 SWE IF Rigor 30.44
Lovis Björk 06 SWE IK Sisu
Julia Karlsson 06 SWE Södra Vi IF 32.72
Annie Grindange 06 SWE Turebergs FK 29.23
Ayla Hallberg Hossain 06 SWE Turebergs FK 26.54
Eleonora Wahlin 06 SWE Täby IS 29.41
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 30.29
Anastasia Nilsson 06 SWE Ängelholms IF
Greta Keisala 06 DEN Frederiksbergs IF 31,52
Cassandra Ødegård Nilsen 06 NOR Nittedal IL 27.30
Emma Bergheim 06 NOR Norna Salhus 31.81
Sophie Ulla-Zahl 06 NOR Norna Salhus
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 NOR IL Skjalg 27.97
Mari Steen Myrvang 06 NOR Ull/Kisa IL 27.03
Polina Magnitskaya 06 RUS Ryssland 27.10
Synnøve Gilstedt Hundven 06 NOR Halden IL 30.63
Mari Hansén 06 NOR Herkules FK 29.08
Sofia Aamilom 06 NOR Romerike Friidrett 28.71
Jenna Hilditch 06 Sco VP-Glasgow AC 26.09
 
F13 600m 21
Michelle Funck 06 SWE Bromma IF
Olivia Holmström 06 SWE Bromma IF 2.13.75
Lovisa Emanuelsson 06 SWE IFK Göteborg 1.53.87
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 2.04.00
Maja Simonsson 06 SWE Hammarby IF 1.50.56
Vera Jansson 06 SWE Hammarby IF 2.13.50
Nelly Elned 06 SWE Hälle IF 1.40.86
Hannah Kinane 06 SWE Hässelby SK 1.41.77
Linn Adolfsson 06 SWE Hässelby SK
Nora Hägg 06 SWE Hässelby SK
Maya Swedin 06 SWE IFK Lidingö 1.42.46
Elise Parander 06 SWE Malmö AI
Wilma Ehrnborg 06 SWE Mölndals AIK 2.01.09
Evelina Orre Swärdborn 06 SWE Nyköpings BIS 1.48.00
Julia Karlsson 06 SWE Södra Vi IF
Anastasia Nilsson 06 SWE Ängelholms IF
Greta Keisala 06 DEN Frederiksbergs IF 1.56,42
Sophie Ulla-Zahl 06 NOR Norna Salhus
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 NOR IL Skjalg 1.42.35
Amalie Nitteberg 06 NOR Nesodden IF 1.58.86
Sofia Aamilom 06 NOR Romerike Friidrett 1.42.15
 
F13 1500m 19
Olivia Holmström 06 SWE Bromma IF
Tilde Andersson 06 SWE IF Göta Karlstad 5.37.00
Lovisa Emanuelsson 06 SWE IFK Göteborg 5.53.68
Ella Johansson 07 SWE Hammarby IF
Hannah Kinane 06 SWE Hässelby SK
Linn Adolfsson 06 SWE Hässelby SK
Nora Hägg 06 SWE Hässelby SK
Maya Swedin 06 SWE IFK Lidingö
Wilma Ehrnborg 06 SWE Mölndals AIK 5.51.82
Evelina Orre Swärdborn 06 SWE Nyköpings BIS
Carmen Cernjul 07 SWE Spårvägens FK
Thea Sörensen 07 SWE Trångsvikens IF
Venla Engström 07 SWE Turebergs FK 5.45.55
Anastasia Nilsson 06 SWE Ängelholms IF
Greta Keisala 06 DEN Frederiksbergs IF 5.23.79
Eline Skaar 07 NOR Nittedal IL
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 NOR IL Skjalg 5.08.20
Amalie Nitteberg 06 NOR Nesodden IF
Sofia Aamilom 06 NOR Romerike Friidrett 5.05.62
 
F13 Häck 60m 35
Alice Saraste Sköld 06 SWE Bromma IF
Michelle Funck 06 SWE Bromma IF 12.49
Olivia Holmström 06 SWE Bromma IF
Leona Widell 06 SWE Bålsta IK 10.25
Emma Gladh 06 SWE IF Göta Karlstad
Tilde Andersson 06 SWE IF Göta Karlstad 10,13
Kajsa Roth 06 SWE IFK Göteborg 9.55
Elma Edenå 06 SWE Hammarby IF 13.52
Esther Sahlqvist 06 SWE Hammarby IF 9.61
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 9.83
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 11.07
Tuva Johansson 06 SWE Hammarby IF 10,61
Tyra Hedberg 06 SWE Hammarby IF 10.16
Wilma Rydström 06 SWE Hammarby IF 9.89
Elsa Kjellström 06 SWE Hässelby SK 11.19
Linn Adolfsson 06 SWE Hässelby SK
Lova Mattsson 06 SWE IFK Lidingö
Elin Pihlström 06 SWE Malmö AI
Felix Brandao Eurén 06 SWE Malmö AI
Linnea Englund 06 SWE Malmö AI
Lisa Engdahl 06 SWE Malmö AI 9.50
Ida Holming 06 SWE IF Rigor 10.97
Smilla Arkdal Ranebro 06 SWE IF Rigor 10.95
Lovis Björk 06 SWE IK Sisu
Ida Fogdesson 06 SWE Tjalve IF Norrköping 9.60
Annie Grindange 06 SWE Turebergs FK 9.83
Ayla Hallberg Hossain 06 SWE Turebergs FK 9.28
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 10.25
Karoline Røed Hovland 06 NOR Fana IL 11.06
Cassandra Ødegård Nilsen 06 NOR Nittedal IL 9.50
Sophie Ulla-Zahl 06 NOR Norna Salhus
Nora Sofie Figved Kvanvig 06 NOR IL Skjalg 9.69
Sofia Pribil 06 RUS Ryssland 9.02
Emma Wendel 06 SWE Bohus IF 10.72
Jenna Hilditch 06 Sco VP-Glasgow AC 9.28
 
F13 Höjd 33
Agnes Isenberg Erlandson 06 SWE Bromma IF 1.37
Alice Saraste Sköld 06 SWE Bromma IF
Alva Levin 06 SWE Bromma IF
Michelle Funck 06 SWE Bromma IF
Olivia Holmström 06 SWE Bromma IF 1.35
Emmelie Hammarqvist 06 SWE Bålsta IK 1.24
Linnea Hallsten 06 SWE Dals Södra FFI 1.56
Elma Edenå 06 SWE Hammarby IF 1.23
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 1.29
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 1.30
Tuva Johansson 06 SWE Hammarby IF 1.32
Wilma Rydström 06 SWE Hammarby IF 1.35
Elsa Kjellström 06 SWE Hässelby SK 1.28
Linn Adolfsson 06 SWE Hässelby SK
Elin Pihlström 06 SWE Malmö AI 1.46
Evelina Orre Swärdborn 06 SWE Nyköpings BIS 1.39
Amelia Röstlund 06 SWE IF Rigor 1.37
Emelia Pärlö 06 SWE IF Rigor
Ida Holming 06 SWE IF Rigor 1.33
Smilla Arkdal Ranebro 06 SWE IF Rigor 1.31
Lovis Björk 06 SWE IK Sisu
Julia Karlsson 06 SWE Södra Vi IF 1.30
Annie Grindange 06 SWE Turebergs FK 1.57
Ayla Hallberg Hossain 06 SWE Turebergs FK 1.66
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 1.50
Altea Mellberg 06 SWE Västerås FK 1.40
Anastasia Nilsson 06 SWE Ängelholms IF
Mari Steen Myrvang 06 NOR Ull/Kisa IL 1.60
Polina Magnitskaya 06 RUS Ryssland 1.55
Synnøve Gilstedt Hundven 06 NOR Halden IL 1.39
Amalie Nitteberg 06 NOR Nesodden IF 1.15
Emma Wendel 06 SWE Bohus IF 1.46
Jenna Hilditch 06 Sco VP-Glasgow AC 1.50
 
F13 Stav 11
Kajsa Roth 06 SWE IFK Göteborg 2.61
Ella Johansson 07 SWE Hammarby IF 1.73
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 2.13
Esther Sahlqvist 06 SWE Hammarby IF 2.20
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 2.37
Tuva Johansson 06 SWE Hammarby IF 2.03
Tyra Hedberg 06 SWE Hammarby IF 2.22
Ida Holming 06 SWE IF Rigor 1.91
Jenny Lundin 06 SWE IF Rigor 2.21
Beate Pott 07 SWE Turebergs FK 2.25
Rut Grufman 06 SWE Täby IS 2.20
 
F13 Längd 47
Elvira Elenäs 06 SWE Alunda SK 3.95
Agnes Isenberg Erlandson 06 SWE Bromma IF 4.35
Alice Saraste Sköld 06 SWE Bromma IF
Alva Levin 06 SWE Bromma IF 4.40
Michelle Funck 06 SWE Bromma IF 3.91
Olivia Holmström 06 SWE Bromma IF
Emmelie Hammarqvist 06 SWE Bålsta IK 4.34
Leona Widell 06 SWE Bålsta IK 4.27
Emma Gladh 06 SWE IF Göta Karlstad
Kajsa Roth 06 SWE IFK Göteborg 4.80
Elma Edenå 06 SWE Hammarby IF
Emmy Wolgast 06 SWE Hammarby IF 4.15
Esther Sahlqvist 06 SWE Hammarby IF 4.37
Lii Jabbour-Clarke 06 SWE Hammarby IF 4.75
Molly Zachrison 06 SWE Hammarby IF 4.27
Tuva Johansson 06 SWE Hammarby IF 4.31
Tyra Hedberg 06 SWE Hammarby IF 4.56
Wilma Rydström 06 SWE Hammarby IF 4.38
Tilde Dahlberg 06 SWE Hälle IF 5.35
Elsa Kjellström 06 SWE Hässelby SK 4.28
Linn Adolfsson 06