Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sista Chansen
Antal starter / Total entries: 167 Printed: 2019-02-23 05:27
Antal individer / Total persons: 53
 
P14 60m 0
 
P14 800m 0
 
P14 Häck 60m 0
 
P14 Höjd 0
 
P14 Stav 0
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 0
 
P13 60m 0
 
P13 80m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Tresteg 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 2
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 9.06
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 600m 2
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 2:03.87
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 Höjd 3
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 1.23
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 Längd 3
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 4.03
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 Kula 2
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P11 60m 0
 
P11 600m 1
Zeb Öberg Ballabani 08 Sundbybergs IK
 
P11 Höjd 0
 
P11 Längd 0
 
P11 Kula 1
Zeb Öberg Ballabani 08 Sundbybergs IK
 
P10 60m 3
Filip Wincent 09 Sundbybergs IK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
 
P10 400m 5
Sam Detterfelt 09 Hellas FK 1:19:81
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 1,15
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK 71,17
Sean Dovander 09 Turebergs FK
 
P10 Höjd 4
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 1,15
Filip Wincent 09 Sundbybergs IK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
 
P10 Längd 5
Sam Detterfelt 09 Hellas FK
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 3,62
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK 3,55
Sean Dovander 09 Turebergs FK
 
P10 Kula 5
Sam Detterfelt 09 Hellas FK 4,40
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Måns Lidman 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
 
P9 60m 4
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 9,94
Love Lindberg 10 Hellas FK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
 
P9 400m 4
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
 
P9 Höjd 5
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
 
P9 Längd 5
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF 3,45
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
 
P9 Kula 5
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Oliver Franzén 10 Mälarhöjdens IK
 
P8 60m 2
Filip Zuckerman 11 Turebergs FK 10.64
Samuel Petersen 11 Turebergs FK 10,80
 
P8 Längd 2
Filip Zuckerman 11 Turebergs FK 3.04
Samuel Petersen 11 Turebergs FK 3,09
 
P7 60m 0
 
F14 60m 2
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
 
F14 800m 0
 
F14 Häck 60m 0
 
F14 Höjd 1
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
 
F14 Stav 0
 
F14 Tresteg 2
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
 
F14 Kula 0
 
F13 60m 2
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
 
F13 800m 1
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS 2.36,39
 
F13 Häck 60m 0
 
F13 Höjd 2
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 1
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
 
F13 Tresteg 1
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
 
F13 Kula 1
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
 
F12 60m 5
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8,76
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,12
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK 9,17
 
F12 600m 2
Amilia Jergmar 07 Boo IF 1:55:03
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK 2.00,83
 
F12 Höjd 3
Amilia Jergmar 07 Boo IF 138
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
 
F12 Längd 4
Amilia Jergmar 07 Boo IF 4,57
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 4,16
 
F12 Kula 4
Amilia Jergmar 07 Boo IF 9,13
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
 
F11 60m 6
Ida Olsson 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 9,28
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Alicia Buendia Andersson 08 Sundbybergs IK
 
F11 600m 1
Elvira Petersson 08 Hellas FK
 
F11 Höjd 1
My Lindberg 08 Hellas FK 1,25
 
F11 Längd 6
Ida Olsson 08 Hellas FK
My Lindberg 08 Hellas FK 4,21
Nelly Nordlinder 08 Hellas FK
Rut Björnäs 08 Hellas FK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Alicia Buendia Andersson 08 Sundbybergs IK
 
F11 Kula 1
Elvira Petersson 08 Hellas FK
 
F10 60m 7
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Astrid Bengtsson 09 Sundbybergs IK
Agnes Sildeby 09 Turebergs FK
Thea Boström 09 Turebergs FK 10.10
 
F10 400m 4
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
 
F10 Höjd 5
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Sofia Deresiewicz 09 Sundbybergs IK
 
F10 Längd 8
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Astrid Bengtsson 09 Sundbybergs IK
Sofia Deresiewicz 09 Sundbybergs IK
Agnes Sildeby 09 Turebergs FK
Thea Boström 09 Turebergs FK 3.38
 
F10 Kula 3
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
 
F9 60m 5
Alba Jergmar 10 Boo IF 9,91
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK 10.01
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 10,08
 
F9 400m 4
Alba Jergmar 10 Boo IF 1,23,21
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 1:20,52
 
F9 Höjd 3
Alba Jergmar 10 Boo IF 105
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 1,05
 
F9 Längd 5
Alba Jergmar 10 Boo IF 3,45
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Julia Lindquist 10 Hellas FK
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK 3.33
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 3,37
 
F9 Kula 2
Alba Jergmar 10 Boo IF 5,45
Celine Rajalakso 10 Turebergs FK
 
F8 60m 6
Stina Sundén 11 Hellas FK
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS
Julie Fridh 11 IF Linnéa 00.00
Emilia Wincent 11 Sundbybergs IK
Amanda Dyrberg 11 Turebergs FK 11.93
Lova Boström 11 Turebergs FK 11.26
 
F8 Längd 5
Tyra Åsberg 11 Huddinge AIS
Julie Fridh 11 IF Linnéa 0.00
Emilia Wincent 11 Sundbybergs IK
Amanda Dyrberg 11 Turebergs FK 2.50
Lova Boström 11 Turebergs FK 2.72
 
F7 60m 1
Elise Wedin 12 Turebergs FK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248