Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda ÖGIF inne
Antal starter / Total entries: 493 Printed: 2019-07-18 19:56
Antal individer / Total persons: 119
 
M 30m 1
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 4,84
 
M 60m 4
Filip Brynger 01 Östersunds GIF
Herman Olsbo 01 Östersunds GIF 7.84
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 8,58
 
M 200m 4
Filip Brynger 01 Östersunds GIF
Herman Olsbo 01 Östersunds GIF 25.02
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 27,35
 
M 400m 1
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 61,55
 
M 800m 1
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 2.19
 
M 1500m 1
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 5.02
 
M Häck 60m 1
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
 
M Höjd 1
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
 
M Stav 2
Herman Olsbo 01 Östersunds GIF
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
 
M Längd 2
Herman Olsbo 01 Östersunds GIF
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
 
M Tresteg 0
 
M Kula 1
Thobias Thorwid 91 AIK Friidrott
 
P19 Häck 60m 0
 
P19 Kula 1
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF 10,82
 
P17 30m 2
Adam Kraft 03 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF
 
P17 60m 2
Adam Kraft 03 Östersunds GIF 7.58
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 7,51
 
P17 200m 2
Adam Kraft 03 Östersunds GIF 24.48
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 24,45
 
P17 800m 0
 
P17 Häck 60m 1
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 9,04
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Adam Kraft 03 Östersunds GIF 12.73
 
P15 30m 3
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF
 
P15 60m 6
Alvar Broth 04 Järvsö IF 8,42
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 8.27
Aron Swartz 04 Östersunds GIF 8,01
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF
 
P15 200m 6
Alvar Broth 04 Järvsö IF 27,77
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 27.25
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Denniz Svemark 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 800m 3
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF
 
P15 Häck 60m 2
Aron Swartz 04 Östersunds GIF 9,16
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
 
P15 Höjd 3
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Denniz Svemark 04 Östersunds GIF
 
P15 Stav 1
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
 
P15 Längd 6
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 4.66
Aron Swartz 04 Östersunds GIF 5,35
Denniz Svemark 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 Tresteg 3
Alvar Broth 04 Järvsö IF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF 12,35
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
 
P15 Kula 0
 
P13 30m 7
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF 5,43
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 60m 10
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF 9,51
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 9.82
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF 8,88
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF 8,26
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 200m 7
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 33.06
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF 30,67
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF 28,13
 
P13 800m 7
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF 2:38
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 Häck 60m 9
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Simon Grahn 06 Östersunds GIF 10,49
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Höjd 9
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 1.21
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Stav 2
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 Längd 8
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 Tresteg 4
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
 
P13 Kula 5
Leon Ölmerud Kjellman 06 Sundsvalls FI
Anton Persson 06 Östersunds GIF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Sam Rondung 07 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P11 30m 7
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
 
P11 60m 10
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF 10.20
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF 10.29
 
P11 200m 9
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF 34.94
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF
 
P11 Häck 60m 5
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF 13.81
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
P11 Höjd 6
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF 108
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
P11 Längd 10
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF 3.19
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
Ruben Kollberg 09 Östersunds GIF 3.12
 
P11 Kula 8
Dennis Eriksson 08 Sundsvalls FI
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF 5.65
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Nore Rondung 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
P9 3-kamp 10
Theo Brink 11 Sollefteå GIF
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
Ingemar Ulvenstam 11 Östersunds GIF
Melwin Åsell 10 Östersunds GIF
Rasmus Östling 10 Östersunds GIF
Ture Knutsson 10 Östersunds GIF
 
K 30m 0
 
K 60m 0
 
K 200m 0
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 0
 
K Häck 60m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 0
 
K Tresteg 0
 
K Kula 1
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
F17 30m 3
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 60m 3
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF 8,14
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 200m 2
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF 27,61
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 800m 0
 
F17 Häck 60m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 1
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
 
F17 Längd 1
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 0
 
F15 30m 3
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
 
F15 60m 6
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF 9,19
Ella Green 05 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 8:43
 
F15 200m 11
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI 29,80
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 31,08
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 29.06
 
F15 800m 1
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 2,44:87
 
F15 Häck 60m 8
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI 10,18
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 9:54
 
F15 Höjd 8
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 154
 
F15 Stav 2
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 2,10
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 2:55
 
F15 Längd 6
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 4.90
 
F15 Tresteg 8
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 8,96
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Kula 9
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF 9,21
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 10,26
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 10.04
 
F13 30m 9
Saga Brink 07 Sollefteå GIF
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Lova Lindqvist 06 Östersunds GIF
 
F13 60m 12
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.98
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI 8,75
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 8.77
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF 9.02
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 9.54
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF 9.20
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lova Lindqvist 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 8.47
 
F13 200m 12
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 30.35
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 30.29
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF 29.90
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 31.63
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF 31.99
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lova Lindqvist 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 28.16
 
F13 800m 7
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 3.01,67
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 3:00.83
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lova Lindqvist 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 2.41
 
F13 Häck 60m 12
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 10.73
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI 10,25
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 12.04
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF 11.22
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF 12.26
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 10.48
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lova Lindqvist 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 10.56
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 11,70
 
F13 Höjd 10
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.34
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 119
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF 1.29
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 1.43
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 1,31
 
F13 Stav 6
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 215
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 150
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF 1.80
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
 
F13 Längd 12
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 4.52
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 4.49
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF 4.25
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Edda Brandt 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lova Lindqvist 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 4.67
 
F13 Tresteg 6
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.76
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 8.64
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF
 
F13 Kula 12
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.50
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF 7.72
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF 9.06
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Edda Brandt 07 Östersunds GIF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Lova Lindqvist 06 Östersunds GIF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF 7.59
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 9,55
 
F11 30m 17
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Ida Bengtsson 09 Östersunds GIF
Kiira Tarkiainen 11 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Stina Nord 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 60m 19
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF 9.98
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 9.75
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 9,95
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Ida Bengtsson 09 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 9.30
Stina Nord 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Wilma Segerfeldt 08 Östersunds GIF
 
F11 200m 16
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF 34.42
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 34,38
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 32.24
Stina Nord 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Häck 60m 15
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF 13.40
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 13,52
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Wilma Segerfeldt 08 Östersunds GIF
 
F11 Höjd 12
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund 1.10
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF 116
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 100
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 105
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F11 Längd 18
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund 3.61
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF 3.44
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 3.78
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF 3,52
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Ida Bengtsson 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Wilma Segerfeldt 08 Östersunds GIF
 
F11 Kula 13
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF 5.26
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ella Falk 08 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Ida Bengtsson 09 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F9 3-kamp 13
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Rebecka Erlandsson 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Alice Näsholm 11 Östersunds GIF
Flora Gharibeh 10 Östersunds GIF
Hanna Segerfeldt 11 Östersunds GIF
Hanna Tronde 11 Östersunds GIF
Joanna Slowinska 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
P17 4 x 200m 0
 
P15 4 x 200m 0
 
P13 4 x 200m 1
Östersunds GIF, 1 P13 Östersunds GIF
 
P11 4 x 200m 1
Östersunds GIF, 1 P11 Östersunds GIF
 
P9 4 x 200m 0
 
F17 4 x 200m 0
 
F15 4 x 200m 0
 
F13 4 x 200m 1
Östersunds GIF, 1 F13 Östersunds GIF
 
F11 4 x 200m 2
Trångsvikens IF, 1 Trångsvikens IF
Östersunds GIF, 2 F11 Östersunds GIF
 
F9 4 x 200m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248