Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Hammarbyspelen
Antal starter / Total entries: 105 Printed: 2019-02-23 05:35
Antal individer / Total persons: 87
 
P12 600m 3
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Max Wiman 07 Bålsta IK
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 Häck 60m 4
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Max Wiman 07 Bålsta IK
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 Höjd 4
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Max Wiman 07 Bålsta IK
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P12 Stav 4
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Max Wiman 07 Bålsta IK
Kevin Sjöström 07 IFK Märsta
Liam Dovander 07 Turebergs FK
 
P11 4-kamp 7
Carl Ridderstråle 08 Bålsta IK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Hugo Jansson 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
 
P10 4-kamp 25
Edvin Strid 09 Hammarby IF
Egon Vidas 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Maxim Tabacchi 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF
Olle Eide-Jensen 09 Hammarby IF
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Sam Detterfelt 09 Hellas FK
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö 400 m 1.17
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh-Hult 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Bruno Holmer 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK
Viggo Reitberger 09 Mälarhöjdens IK
Carl Grindange 09 Turebergs FK
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Elis Björk 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK
Sean Dovander 09 Turebergs FK
Trausti Mar Dagsson 09 Turebergs FK
 
F12 600m 2
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
 
F12 Häck 60m 6
Amilia Jergmar 07 Boo IF 10,29
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 11,27
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 11,18
 
F12 Höjd 3
Amilia Jergmar 07 Boo IF 138
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,44
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
 
F12 Stav 3
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 2,20
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
 
F11 4-kamp 13
Elsa Nord 08 Bålsta IK
Edit Jansson 08 Hammarby IF
Carla Nyman 08 IFK Lidingö
Estrid Frick 08 IFK Lidingö
Sally Ahlsell 08 IFK Lidingö
Clara Knutas 08 Mälarhöjdens IK
Ester Wikfeldt 08 Mälarhöjdens IK
Judit Hagerfors 08 Mälarhöjdens IK
Sigrid Tvede-Jensen 08 Mälarhöjdens IK
Saga Berg Ojeda 08 Turebergs FK
Johanna Gummérus 08 Täby IS
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
Hanna Månsson 08 Väsby IK
 
F10 4-kamp 31
Malva Lönn 09 Boo IF
Tove Norrby 09 Bålsta IK
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Amanda Broberg Rydqvist 09 Hammarby IF
Amelie Crona 09 Hammarby IF
Astri Dahl 09 Hammarby IF
Doris Giertz Holgerman 09 Hammarby IF
Elsa Granström 09 Hammarby IF
Noelia Engström Villarroel 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Selma Alassaad 09 Hammarby IF
Stella Carlsson 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
Elsa Nordgren 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Esther Gustafsson 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF
Liv Aizawa 09 Hammarby IF
Lo Dahl 09 Hammarby IF
Elsa Gyldén Svensson 09 IFK Lidingö
Matilda Breitung 09 IFK Lidingö
Agnes Karlström Bengtsson 09 Mälarhöjdens IK
Elin Tam 09 Mälarhöjdens IK
Hilda Yong-Viklander 09 Mälarhöjdens IK
Laawa Wiklund-Bal 09 Mälarhöjdens IK
Lily Kylefjord 09 Mälarhöjdens IK
Olivia Yu Ping Deng 09 Mälarhöjdens IK
Agnes Sildeby 09 Turebergs FK
Freja Kagevik 09 Turebergs FK
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK
Ella Kjellberg 09 IF Udd
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248