Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda IUDM 12-17år
Antal starter / Total entries: 2088 Printed: 2019-08-24 18:23
Antal individer / Total persons: 655
 
P17 60m 13
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 7,40
Mikael Agge 02 Hammarby IF 7,39
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Leo Raksanyi 02 Mälarhöjdens IK
Benjamin Bodin 02 IF Triangeln
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Fred Österblom 02 Täby IS 7.43
Ludvig All 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS 7.14
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P17 400m 4
Mårten Dejfors 02 Hammarby IF
Fred Österblom 02 Täby IS 53.00
Oskar Edlund 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P17 1500m 3
Oskar Arvidsson 02 Fredrikshofs FI
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Julius Mördrup 02 IFK Lidingö 4.24.77
 
P17 Häck 60m 2
Fred Österblom 02 Täby IS 8.54
Ludvig All 02 Täby IS
 
P17 Höjd 6
Emil Petersson 02 Turebergs FK 180
Erik Dahlberg 02 Turebergs FK
Fred Österblom 02 Täby IS
Oliver Papinski 02 Täby IS
Oskar Edlund 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P17 Stav 1
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
 
P17 Längd 6
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 6,33
David Århammar 02 IFK Lidingö
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Oliver Papinski 02 Täby IS
Sebastian Isakson 02 Täby IS
 
P17 Tresteg 1
David Århammar 02 IFK Lidingö
 
P17 Kula 7
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Robin Isaksson 02 IFK Lidingö
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Leo Raksanyi 02 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
Benjamin Bodin 02 IF Triangeln
Karl Ludvik 02 Turebergs FK
 
P17 Vikt 1
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
 
P16 60m 20
Karl Sörensen 03 Boo IF
Edvin Livak 03 Bromma IF 7,69
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Petter Lundberg 03 Bromma IF 7.43
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
Jonatan Borg 03 Hammarby IF
Niklas Wall 03 Hammarby IF 7,38
Viktor Wall 03 Hammarby IF 7,17
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 7.94
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS 7,62
Elias Lind 03 Hässelby SK 7.57
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 7.65
Colin von Hofsten 03 IFK Lidingö 7.64
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 7.46
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK 7,50
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK 7,56
 
P16 400m 14
Adrian Jergmar 03 Boo IF
Petter Lundberg 03 Bromma IF
David Thid 03 Hammarby IF 53.05
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF
Markus Moberg 03 Hammarby IF 52.85
Niklas Wall 03 Hammarby IF 53.08
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF 54.98
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Victor Björk 03 IFK Lidingö
Tadesse Johansson 03 Spårvägens FK 54,29
Edvin Olsson 03 Turebergs FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK 54.72
Isak Franzén 03 Turebergs FK
 
P16 1500m 7
Simon Wernersson 03 Bromma IF
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Victor Björk 03 IFK Lidingö
Jonatan Lamy 03 Spårvägens FK 4.27,00
Love Henriksson 03 Spårvägens FK 4.37,00
Mikael Alm 03 IFK Tumba
 
P16 Häck 60m 7
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 08.94
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
David Thid 03 Hammarby IF
Markus Moberg 03 Hammarby IF 8.23
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 9.21
Elias Lind 03 Hässelby SK 8.87
Elliot Duvert 03 Turebergs FK 8,78
 
P16 Höjd 7
Edvin Livak 03 Bromma IF 1,75
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Oskar Törnvall 03 Hammarby IF
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 1.74
Elliot Duvert 03 Turebergs FK 1,92
Albin Eriksson 03 Tyresö FK
William Peiro 03 Täby IS
 
P16 Stav 5
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 3,81
Teodor Borgius 03 Hammarby IF 4.02
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 3.80
Elliot Duvert 03 Turebergs FK 3,90
 
P16 Längd 12
Karl Sörensen 03 Boo IF
Tor Mörk 03 Boo IF
Edvin Livak 03 Bromma IF 5,85
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
Niklas Wall 03 Hammarby IF
Viktor Wall 03 Hammarby IF
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK 6.21
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö
Hugo Holmlund 03 Tyresö FK 5,96
William Peiro 03 Täby IS
 
P16 Tresteg 7
Arvid Wändesjö 03 Hammarby IF
David Thid 03 Hammarby IF
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Niklas Wall 03 Hammarby IF
Emil Sörqvist 03 Huddinge AIS
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Elias Lind 03 Hässelby SK
 
P16 Kula 7
Martin Sundberg 03 Hammarby IF
Viktor Wall 03 Hammarby IF
Elias Lind 03 Hässelby SK
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK 12,92
 
P16 Vikt 2
Alexander Lindefalk 03 Hammarby IF 15,65
Jesper Ahlin 03 Turebergs FK
 
P15 60m 23
David Steinberg 04 Bromma IF 7.68
Ludvig Wallén 04 Bromma IF 8.25
Nils Gähler 04 Bromma IF 9,31
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 7,53
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 7,52
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 7,79
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 7,98
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK
Olle Billgren 04 Hellas FK 7,69
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 8,15
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 7,65
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 7.40
Max Sundgren 04 Hässelby SK 8,28
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Leonardo Huayna Fernández 04 Turebergs FK 8.70
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
 
P15 200m 16
David Steinberg 04 Bromma IF 25.50
Nils Gähler 04 Bromma IF 26,60
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 24,47
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 24,10
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 25,09
Winston Marklund 04 Hammarby IF 29,25
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 26,39
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
Olle Billgren 04 Hellas FK 23,97
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 24.09
Max Sundgren 04 Hässelby SK 26,30
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Leonardo Huayna Fernández 04 Turebergs FK 27.71
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 26.89
 
P15 1000m 11
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 2.51,31
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.47,69
Nils Holm 04 Hammarby IF 3,09
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF 2:51.55
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3.00,70
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK
Conor Hogan 04 Turebergs FK 2.56.94
Leonardo Huayna Fernández 04 Turebergs FK 3:14.00
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK 3.09
 
P15 Häck 60m 13
David Steinberg 04 Bromma IF 8.82
Olle Billgren 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 9,15
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 8,60
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 9.04
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba 9.40
Hugo Winther 04 Turebergs FK
 
P15 Höjd 13
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Rufus Arvén 04 Hellas FK 175
Felix Johansson 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Elias Boman 04 Hässelby SK 1,63
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 1,80
Max Sundgren 04 Hässelby SK 1,60
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
 
P15 Stav 3
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 2,75
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 3,55
 
P15 Längd 17
Nils Gähler 04 Bromma IF 4,68
Fabian Linderoth 04 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 5,60
Winston Marklund 04 Hammarby IF 4,76
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 4,72
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 4,66
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Jacob Vestman 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Victor Wassén 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 5,33
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 6,28
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Leonardo Huayna Fernández 04 Turebergs FK
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK
 
P15 Tresteg 10
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 9,71
Olle Billgren 04 Hellas FK
Rufus Arvén 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS
Eric Mathier 04 Huddinge AIS
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 11,10
Viggo Berlin 04 Spårvägens FK
Leonardo Huayna Fernández 04 Turebergs FK
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P15 Kula 7
Ludvig Wallén 04 Bromma IF 10.12
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 15,52
David Höglund 04 Huddinge AIS
Elias Boman 04 Hässelby SK 12,10
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 12,94
Viggo Berlin 04 Spårvägens FK
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P15 Vikt 4
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK 17,18
Olle Billgren 04 Hellas FK
Rufus Arvén 04 Hellas FK
David Höglund 04 Huddinge AIS
 
P14 60m 37
Babu Badjie 05 Bromma IF
David Carlson 05 Bromma IF 8.00
Filip Ekström 05 Bromma IF 8,26
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 7,86
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 8,73
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Einar Melchert 05 Huddinge AIS 8.12
Leo Jordal 05 Huddinge AIS 8.37
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS 8.53
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS 8.05
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS 8.60
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 8.18
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK 8.21
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK 8.13
August Calles 05 IFK Lidingö 7.76
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Kalle Ader Berg 05 IFK Lidingö
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Noah Hydén 05 IFK Lidingö 8.35
Oliver Chinapah Bergman 05 IFK Lidingö 8.09
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Joel Enander 05 Täby IS 7,84
Marcus Eklund 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS 8.30
Viktor Anheim 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS 8.90
Yannick Buchli 05 Täby IS
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P14 200m 43
Ivar Björklund Forsen 05 Boo IF
Vidar Mörk 05 Boo IF
Babu Badjie 05 Bromma IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
David Carlson 05 Bromma IF 25.82
Filip Ekström 05 Bromma IF 26,40
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Loke Fernström 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 29,96
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Ludvig Hansen 05 Hanvikens SK 33,18
Marcus Julin 05 Hanvikens SK 28,39
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Einar Melchert 05 Huddinge AIS 27.04
Leo Jordal 05 Huddinge AIS 27.44
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS 26.06
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS 27.59
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK 26.64
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK 27.15
August Calles 05 IFK Lidingö 25.40
Axel Dahlstedt 05 IFK Lidingö
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Kalle Ader Berg 05 IFK Lidingö
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Noah Hydén 05 IFK Lidingö 28.00
Oliver Chinapah Bergman 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Joel Enander 05 Täby IS 25,30
Marcus Eklund 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS 27.79
William Lindberg 05 Täby IS 29.31
Yannick Buchli 05 Täby IS
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P14 1000m 14
Axel Strinning 05 Bromma IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 3.08,39
Victor Törnström 05 Danderyds SK 3.06,35
Emil Wennerström 05 Hanvikens SK
Marcus Julin 05 Hanvikens SK 3,08.97
Martin Hedin 05 Huddinge AIS 3.29,77
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 3.07,7
Fabian Gyldén-Svensson 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö 3:11.26
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Gustav Sandkvist 05 IF Triangeln
Erik Norlén 05 Täby IS
 
P14 Häck 60m 12
David Carlson 05 Bromma IF 9.15
Filip Ekström 05 Bromma IF 9,62
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Kalle Ader Berg 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Joel Enander 05 Täby IS 8,95
Viggo Stridh 05 Täby IS 9.68
William Lindberg 05 Täby IS 10.55
Yannick Buchli 05 Täby IS
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P14 Höjd 18
Filip Ekström 05 Bromma IF 1,60
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Martin Hedin 05 Huddinge AIS
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
August Calles 05 IFK Lidingö 1.40
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Oliver Chinapah Bergman 05 IFK Lidingö 1.52
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS 1,60
Marcus Eklund 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS 1.60
William Lindberg 05 Täby IS 150
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P14 Stav 14
Babu Badjie 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Erik Norlén 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS 2,80
Viggo Stridh 05 Täby IS 3.00
William Lindberg 05 Täby IS
 
P14 Längd 30
Ivar Björklund Forsen 05 Boo IF
Vidar Mörk 05 Boo IF
Viktor Zimmerman 05 Boo IF
Filip Ekström 05 Bromma IF 5,24
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 5,26
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Linus Fondin 05 Hanvikens SK
Ludvig Hansen 05 Hanvikens SK
Einar Melchert 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
August Calles 05 IFK Lidingö 5.45
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Kalle Ader Berg 05 IFK Lidingö
Noah Hydén 05 IFK Lidingö 4.55
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Joel Enander 05 Täby IS 5,52
Marcus Eklund 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS 5.34
William Lindberg 05 Täby IS 4.40
Yannick Buchli 05 Täby IS
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P14 Tresteg 21
David Carlson 05 Bromma IF 11.01
Filip Ekström 05 Bromma IF 10,60
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 10,76
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Alexsander Heaton 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Joel Enander 05 Täby IS 11,57
Marcus Eklund 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
Yannick Buchli 05 Täby IS
Noel Ihlis 05 Värmdö IF
 
P14 Kula 18
David Carlson 05 Bromma IF 9.42
Filip Ekström 05 Bromma IF 8,97
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
August Calles 05 IFK Lidingö 9.70
Isak Storm 05 Mälarhöjdens IK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Albin Edgert 05 Täby IS
Fabian Mix 05 Täby IS 12.97
Joel Enander 05 Täby IS 11,54
Viggo Stridh 05 Täby IS 10.60
Viktor Anheim 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
Niklas Lundahl 05 Väsby IK 10,38
 
P14 Vikt 9
Erik Ilison 05 Hammarby IF
Rome Löuke 05 Hammarby IF
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Fabian Mix 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
William Lindberg 05 Täby IS
Niklas Lundahl 05 Väsby IK
 
P13 60m 31
Filip Olsson 06 Bromma IF 7,99
Kim Wingren 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,10
Filip Herre 06 Hammarby IF 8,64
William Loqvist 06 Hammarby IF 8,38
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK 8,70
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 9,06
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK 8,97
Henrik Avebäck 06 Hellas FK
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Baptiste Caderas 06 Hässelby SK
Elliot Hultell 06 Hässelby SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK 8,58
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK 7,7
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö 9,23
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö 8,29
Erik Andersson 06 Spårvägens FK
Jack Bertell 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Joel Billing 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 8,90
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Tim Nyqvist 06 Turebergs FK 8.78
Edvin Sidwall 06 Täby IS 8,28
Elias Dahlström 06 Täby IS 8,54
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
Erik Hagman 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 9,20
 
P13 200m 30
Filip Olsson 06 Bromma IF 26,68
Kim Wingren 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 26,30
Filip Herre 06 Hammarby IF 27.70
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF 28,94
William Loqvist 06 Hammarby IF 27,34
Ali Diakite 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK 29,99
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Gustav Welander 06 Hässelby SK 28,48
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK 25,19
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 29,09
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 29,04
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Erik Andersson 06 Spårvägens FK
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Joel Billing 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 28,43
Tim Nyqvist 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 27,93
Elias Dahlström 06 Täby IS
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Erik Hagman 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 29,96
 
P13 800m 18
Kim Wingren 06 Bromma IF
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 2.34,00
Gustav Welander 06 Hässelby SK 2.29,18
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 2.31
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 2.23,18
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö 2,32
August Humeur 06 Spårvägens FK
Erik Andersson 06 Spårvägens FK
Wilmer Fjellestad 06 Spårvägens FK
Fabian Törnqvist 06 Turebergs FK
Jakob Bergström 06 Turebergs FK 2:45,89
John Bäck 06 Turebergs FK
Lowe Barkvall. 06 Turebergs FK 2:37,00
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.19,25
Erik Hagman 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P13 Häck 60m 19
Filip Olsson 06 Bromma IF 9,72
Kim Wingren 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 9,68
Filip Herre 06 Hammarby IF 9,95
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF 12,13
William Loqvist 06 Hammarby IF 10,11
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK 10,57
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK 10,80
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 9,90
Elias Dahlström 06 Täby IS
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Erik Hagman 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 11,72
 
P13 Höjd 20
Kim Wingren 06 Bromma IF 1.40
William Freifelt 06 Hammarby IF 1,62
William Loqvist 06 Hammarby IF
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Linus Eklund 06 Hässelby SK
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK 1.45
Bob Kentrschynskyj 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Joel Billing 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK 1,59
Edvin Sidwall 06 Täby IS 1,48
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 151
 
P13 Stav 16
Elias Kapell 06 Hammarby IF 2,62
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF 2,04
William Loqvist 06 Hammarby IF
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Elliot Hultell 06 Hässelby SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Linus Eklund 06 Hässelby SK
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK 2,20
Joel Billing 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Max Österberg 06 Värmdö IF 2,43
Erik Hagman 06 Väsby IK
 
P13 Längd 42
Filip Olsson 06 Bromma IF 5,49
Kim Wingren 06 Bromma IF 4.49
Elias Kapell 06 Hammarby IF 5,42
Filip Herre 06 Hammarby IF 4,75
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF 4,28
Melvin Rönström 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF 4,72
Ali Diakite 06 Hanvikens SK
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Henrik Avebäck 06 Hellas FK
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Ludvig Blylod 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Alexander Sunell 06 Hässelby SK
Elliot Hultell 06 Hässelby SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK 4,53
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Linus Eklund 06 Hässelby SK
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK 5,75
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Erik Andersson 06 Spårvägens FK
Jack Bertell 06 Spårvägens FK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Wilmer Fjellestad 06 Spårvägens FK
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Joel Billing 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Tim Nyqvist 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 5,25
Elias Dahlström 06 Täby IS
Joakim Rosengren 06 Värmdö IF
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 4,40
 
P13 Tresteg 21
Filip Olsson 06 Bromma IF 10,78
Kim Wingren 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 11,16
Filip Herre 06 Hammarby IF 9,32
William Freifelt 06 Hammarby IF
William Loqvist 06 Hammarby IF
Ludvig Danielsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Lindblom 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Baptiste Caderas 06 Hässelby SK
Vidar Pege 06 Spårvägens FK
Wilmer Fjellestad 06 Spårvägens FK
John Bäck 06 Turebergs FK 10,27
Edvin Sidwall 06 Täby IS 10,00
Elias Dahlström 06 Täby IS
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK 9,52
 
P13 Kula 25
Kim Wingren 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 9,77
Filip Herre 06 Hammarby IF 7,30
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF 6,80
Melvin Rönström 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 9,29
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Elliot Hultell 06 Hässelby SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Linus Eklund 06 Hässelby SK
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK 12,00
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Wilmer Fjellestad 06 Spårvägens FK
Daniel Opdahl 06 Turebergs FK
Jacob Semb-Josefson 06 Turebergs FK
Joel Billing 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS 7,83
Elias Dahlström 06 Täby IS
Lukas Ståhl 06 Värmdö IF
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P12 60m 29
Jonathan Lyktberg 07 Bromma IF
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8,63
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 9,46
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Theo Wiklund 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF 8.51
Folke Malmén 07 Hanvikens SK
Otto Lindskog 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Hugo Skymne 07 Hässelby SK 9,08
Irving Lind 07 Hässelby SK 7.57
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 9.74
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 9.29
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK 9,27
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 9.59
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 9,02
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 8.88
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 9,53
Simon Lindström 07 Turebergs FK 8,83
Noah Holmlund 07 Tyresö FK
Jacob Rune 07 Täby IS 8.51
Rasmus Lundahl 07 Väsby IK 9,05
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
David Berglund 07 AIK Friidrott 8,68
 
P12 200m 25
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Oliver Persson 07 Danderyds SK 30,68
Philip Persson 07 Danderyds SK 30,69
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 30,35
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Hugo Skymne 07 Hässelby SK 29,82
Filip Derezinski 07 IF Triangeln
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 32.00
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK 31,36
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 32.30
Gustav Snis 07 Turebergs FK 32,26
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 30,82
Joar Eriksson 07 Turebergs FK 30.54
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 32,65
Melker Larm 07 Turebergs FK 32,30
Simon Lindström 07 Turebergs FK 28,67
Jacob Rune 07 Täby IS 28.71
Leo Papinski 07 Täby IS
David Berglund 07 AIK Friidrott 28,97
 
P12 600m 18
Oliver Persson 07 Danderyds SK 1.49,33
Philip Persson 07 Danderyds SK 1.47,84
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 1,55,27
Otto Lindskog 07 Hanvikens SK
Adrian Bolouri 07 Hässelby SK 1.54,42
Oliver Sörman 07 Hässelby SK 1.57,21
Simon Berhane 07 Hässelby SK 1.58,28
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 2.06.00
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 2.05.80
Iker García Lundström 07 Turebergs FK 1:56.83
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 1,55.03
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 2.12,00
Melker Larm 07 Turebergs FK 1.55,23
Vilhelm Lood Falgén 07 Turebergs FK 1:54,00
Jacob Rune 07 Täby IS 1:52.47
Leo Papinski 07 Täby IS 1,48.00
 
P12 Häck 60m 16
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF 10,63
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln
Gustav Snis 07 Turebergs FK 13,08
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 11,55
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK 12,31
Simon Lindström 07 Turebergs FK 10,66
Jacob Rune 07 Täby IS 10.19
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
David Berglund 07 AIK Friidrott 10,54
 
P12 Höjd 12
Anton Roslund 07 Hammarby IF 1,47
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 123
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 128
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 1.28
Melker Larm 07 Turebergs FK 1,35
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,42
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
David Berglund 07 AIK Friidrott 147
 
P12 Längd 31
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF 4,54
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 3,99
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Theo Wiklund 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK
Hugo Skymne 07 Hässelby SK 3,93
Irving Lind 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 4,10
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK 4,11
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 3.84
Gustav Snis 07 Turebergs FK 4,33
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 4,01
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Melker Larm 07 Turebergs FK 3,97
Simon Lindström 07 Turebergs FK 4,70
Noah Holmlund 07 Tyresö FK
Jacob Rune 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
David Berglund 07 AIK Friidrott 4,60
 
P12 Tresteg 22
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 8,08
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Theo Wiklund 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK 9,57
Erik Håkansson 07 Turebergs FK 8.20
Jakob Lennermark 07 Turebergs FK 8,38
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 9,48
Jacob Rune 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P12 Kula 19
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 6,83
Theo Wiklund 07 Hammarby IF
Otto Lindskog 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK 9,59
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 9.22
Alexander Mickelson 07 Turebergs FK 7,69
Arvid Tiberg 07 Turebergs FK
Joar Eriksson 07 Turebergs FK
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Jacob Rune 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Rasmus Lundahl 07 Väsby IK
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
David Berglund 07 AIK Friidrott 8,19
 
F17 60m 12
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK 8.13
Draina Kintu 02 Huddinge AIS
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS
Disa Chin Nygårds 02 IFK Lidingö
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 7,81
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS
 
F17 400m 4
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS 61.05
Elisabeth Hvalgren 02 IFK Lidingö
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö 61,60
 
F17 1500m 5
Elin Ekelin 02 Hässelby SK
Alina Vuokila 02 IFK Lidingö
Carolina Larson 02 IFK Lidingö 5.07,81
Johanna Mickels 02 Ärla IF 5.08,0
Astou Sene 02 Tullinge FF
 
F17 Häck 60m 4
Elwira Ripsweden 02 Huddinge AIS 8.89
Clara Billing 02 Turebergs FK 9,08
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
Leticia Buchli 02 Täby IS
 
F17 Höjd 2
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Lisa Fröberg 02 IFK Lidingö
 
F17 Stav 4
Emelie Forsberg 02 Huddinge AIS 2,72
Ylva Björnsjö 02 Huddinge AIS 2,62
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Clara Billing 02 Turebergs FK 2,92
 
F17 Längd 6
Hanna Askling 02 Bromma IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK 5,46
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
 
F17 Tresteg 1
Bilge Kaya 02 Hellas FK
 
F17 Kula 3
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Sofia Boman 02 Hässelby SK 10,67
Hannah Luxemburg 02 Turebergs FK
 
F17 Vikt 3
Embla Wihk 02 Hammarby IF 14.40
Sofia Boman 02 Hässelby SK 16,16
Hannah Luxemburg 02 Turebergs FK
 
F16 60m 16
Lisen Rignell 03 Bromma IF 7,94
Marianne Simani Lidjan 03 Bromma IF
Nadja Fernström 03 Hammarby IF 8,70
Alice Lind 03 Hanvikens SK 8,98
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 8,84
Clara Fallenius 03 Hässelby SK
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 8,33
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK 8,37
Kira Pettersson 03 Turebergs FK 9, 24
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 7,78
Tova Gabrielsson 03 Täby IS 8,33
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F16 400m 5
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö 63,09
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
F16 1500m 9
Ellinore Dahlberg 03 Bromma IF
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 5.26.42
Clara Lidén 03 Hammarby IF 5,13,46
Wilma Nordgren 03 Hammarby IF 5:12,65
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Josefine Jerner 03 IFK Lidingö 5.35,13
Liv Berglöf 03 IFK Lidingö
Elvira Bredin 03 Turebergs FK 5:09,43
 
F16 Häck 60m 9
Beata Edelholm 03 Hammarby IF
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 9.06
Laura Fodor 03 Hässelby SK 9.41
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 9,63
Julia Håkansson 03 Spårvägens FK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 9.46
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 8,68
Tova Gabrielsson 03 Täby IS 9,85
 
F16 Höjd 7
Alice Lind 03 Hanvikens SK 1,45
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 1.65
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 1,53
Moa Skagerlund 03 Mälarhöjdens IK
Elvira Magnusson 03 IFK Tumba 1,66
Alexandra Mella 03 Täby IS
Tova Gabrielsson 03 Täby IS 1,53
 
F16 Stav 6
Ebba Kristiansson 03 Huddinge AIS 2,72
Ida Absér 03 Huddinge AIS 2,72
Moa Ivarsson 03 Huddinge AIS 3,00
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK 2.70
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK 2.84
 
F16 Längd 18
Clara Björnum 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Marianne Simani Lidjan 03 Bromma IF
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK 3,57
Klara Avebäck 03 Hellas FK
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 5,11
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 5.32
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK 4.51
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Marika Åstrand 03 Hässelby SK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK
Jennifer Ravelius 03 Turebergs FK 4,78
Kira Pettersson 03 Turebergs FK 3,75
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 5,71
Tova Gabrielsson 03 Täby IS 5,10
 
F16 Tresteg 8
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Klara Avebäck 03 Hellas FK
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 10,51
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Laura Fodor 03 Hässelby SK
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 10,52
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Katharina Gråman 03 Tyresö FK 12,01
 
F16 Kula 8
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 10,00
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Clara Fallenius 03 Hässelby SK 11.00
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Emilie Beckman 03 Hässelby SK 11,36
Marika Åstrand 03 Hässelby SK 9,65
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
 
F16 Vikt 10
Linn Harryson 03 Hammarby IF
Alice Lind 03 Hanvikens SK
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 10,27
Sarah Bracken 03 Huddinge AIS
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Sofia Hammarwall 03 IFK Tumba
Molly Skugge 03 Turebergs FK
Vilma Damberg 03 Turebergs FK
 
F15 60m 34
Elvira Falk Haglund 04 Boo IF
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Khadidja Benbouzid 04 Boo IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 8,23
Alma Robling 04 Hammarby IF 8,66
Elinor Magnusson 04 Hammarby IF 9.02
Ella Molvin 04 Hammarby IF 8.81
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 8,44
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 9,14
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8,25
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8,14
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK
Mette Brands 04 Hellas FK
Adelia de Flon 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK 8.28
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 7,85
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK 8,12
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö 8,39
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö 8.18
Karin Andersson Berger 04 Turebergs FK
Lisa Lettse 04 Turebergs FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 8,88
Nadine Kight 04 Turebergs FK
Nicole Wahlqvist 04 Turebergs FK
Saga Norman 04 Turebergs FK
Sara Winberg 04 Täby IS
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 8,19
Teodora Granfelt 04 Värmdö IF
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F15 200m 27
Anna Werkström 04 Boo IF
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Elvira Falk Haglund 04 Boo IF
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Rebecka Nienkerk 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 27,70
Filippa Gil 04 Hanvikens SK
Isabel Neill 04 Hanvikens SK 29,68
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 26,78
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 28,62
Adelia de Flon 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 26,89
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 25,23
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK 27,42
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö 27,45
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Agnes Hanell 04 IFK Tumba
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 29,87
Nicole Wahlqvist 04 Turebergs FK
Sara Winberg 04 Täby IS
Moa Granat 04 Vallentuna FK 26.31
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 27,56
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F15 1000m 8
Louise Eliasson 04 Bromma IF 3.06,67
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 3.12,31
Jasmine Gyllenhammar 04 Hässelby SK
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö 3.14,12
Estelle Strand 04 IFK Lidingö
Ylva Sjöberg 04 Mälarhöjdens IK
Elina Hellgren 04 Vallentuna FK 3.06.52
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 2.07,77
 
F15 Häck 60m 14
Louise Eliasson 04 Bromma IF 9,69
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 9,18
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 9,97
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 9,46
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 10,52
Maja Björk 04 Huddinge AIS 9,43
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 8,79
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö 9.43
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 10,40
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Louise Tilly 04 Täby IS 9,89
Sara Winberg 04 Täby IS 8.96
Moa Granat 04 Vallentuna FK 9.15
 
F15 Höjd 5
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 1,38
Linn Stendahl 04 Huddinge AIS
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1,61
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS 1,60
 
F15 Stav 6
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 3,33
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 2,70
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS 2,71
Maja Björk 04 Huddinge AIS 2,60
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS 3,00
Sara Winberg 04 Täby IS
 
F15 Längd 30
Anna Werkström 04 Boo IF
Edvarda Lindén 04 Boo IF
Elvira Falk Haglund 04 Boo IF
Filippa Aronsson 04 Boo IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Elinor Magnusson 04 Hammarby IF 4,14
Ella Molvin 04 Hammarby IF
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 4,85
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 4,24
Isabel Neill 04 Hanvikens SK 3,76
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 4,12
Ida Östling 04 Hellas FK
Mette Brands 04 Hellas FK
Adelia de Flon 04 Huddinge AIS
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK
Jasmine Gyllenhammar 04 Hässelby SK 4,96
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 5,40
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö 5.00
Lisa Lettse 04 Turebergs FK
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 4,80
Nicole Wahlqvist 04 Turebergs FK
Sara Winberg 04 Täby IS
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 4.83
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F15 Tresteg 15
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK
Ida Östling 04 Hellas FK
Vilda Dahlöf 04 Hellas FK
Maja Björk 04 Huddinge AIS 10,74
Maya Anundby 04 Huddinge AIS
Minna Silvell 04 Huddinge AIS
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK
Jasmine Gyllenhammar 04 Hässelby SK 10,25
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 11,22
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö 10.31
Moa Ringqvist 04 Tyresö FK
Louise Tilly 04 Täby IS 10,24
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS
 
F15 Kula 13
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 12,33
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 7,66
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 7,71
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK 8,77
Ida Östling 04 Hellas FK
Amanda Eriksson 04 Huddinge AIS 10,45
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Maja Martinsson 04 Huddinge AIS
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS
Teodora Granfelt 04 Värmdö IF
 
F15 Vikt 6
Alva Enblad 04 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK 14,05
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Jennie Gregestam 04 Huddinge AIS
Maja Martinsson 04 Huddinge AIS
Sofie Af Ugglas 04 Täby IS
 
F14 60m 53
Johanna Eklöf 05 Bromma IF
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Nora Bergared 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF 8.68
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,79
Frida Nyström 05 Hammarby IF 9,08
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 10,13
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 8,66
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 8,47
Sara Nilsson 05 Hanvikens SK 9,93
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS 8.17
Elin Johansson 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS 9.12
Irene Dahl 05 Huddinge AIS 9.46
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS 8.39
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS 8.56
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS 8.36
Amanda Lindén 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 8,32
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 8,55
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK 8,83
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 8,31
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 9.07
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 8.40
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,71
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8.91
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Jasmine Holmberg 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 8.48
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK 9.57
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK 8,66
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 8.72
Alvah Lind 05 Tyresö FK 8,41
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9,03
Ellen Jernhall 05 Täby IS 8.97
Evelina Hamos 05 Täby IS 8,46
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK 8,28
 
F14 200m 50
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 30,13
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 30,78
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK 30,71
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 30,16
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK 28,78
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS 27.34
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS 27.80
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS 27.93
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS 28.14
Amanda Lindén 05 Hässelby SK
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK 27,51
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK 28,72
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK 29;54
Linn Hessing 05 Hässelby SK 31.45
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 29.18
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 29.31
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 28.04
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 28,71
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 29.90
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK 32.88
Cornelia Cernjul 05 Spårvägens FK
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 28.81
Alvah Lind 05 Tyresö FK 27,58
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 30,24
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Evelina Hamos 05 Täby IS 28,56
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 30,63
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK 26,81
 
F14 1000m 19
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 3:37:47
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 3.43,87
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK 3.36,56
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS 3:23.84
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 3.16,54
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 3.23,53
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 3.24,14
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 3:23.18
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
Isabella Brink 05 Vallentuna FK 3.34.28
Sara Sundberg 05 Väsby IK 3.30,86
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F14 Häck 60m 23
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,67
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS 9.82
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS 10.06
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 10.75
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK
Cornelia Cernjul 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 9,57
Norah Lind 05 Tyresö FK 10,00
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 10,11
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK
 
F14 Höjd 28
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 1,45
Nora Bergared 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF 1.45
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 1,34
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK 137
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö 1,44
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1.43
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 1.49
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 1,38
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 1.36
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 1,66
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 1.37
Norah Lind 05 Tyresö FK 1,63
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1,37
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1.45
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F14 Stav 15
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 2,28
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 2,42
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 2.13
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 2,31
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 3,61
Norah Lind 05 Tyresö FK 3,23
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
 
F14 Längd 47
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 4,64
Nora Bergared 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF 4.33
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 4,02
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Amanda Lindén 05 Hässelby SK
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK 3.78
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 4.74
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 4.89
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 4.52
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 4.75
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4,62
Ida Grimheden 05 Mälarhöjdens IK 4.31
Maja Nydahl Ericsson 05 Mälarhöjdens IK 3.71
Cornelia Cernjul 05 Spårvägens FK
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 4.75
Alvah Lind 05 Tyresö FK 5,37
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK
 
F14 Tresteg 27
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 10,04
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 9,15
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 9.37
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 10.10
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
 
F14 Kula 31
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 8,01
Nora Bergared 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 7,85
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK
Sara Nilsson 05 Hanvikens SK
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Amanda Lindén 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK 7,85
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 7.49
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Jasmine Holmberg 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 7.88
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK 8,21
Cornelia Cernjul 05 Spårvägens FK
Isabella Petäjistö 05 IF Triangeln 8,44
Ninni Dahlfors 05 IF Triangeln
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 8.94
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Norah Lind 05 Tyresö FK 11,25
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
 
F14 Vikt 12
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 10,26
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Johanna Schlyter 05 Huddinge AIS
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 9.03
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 13,72
Norah Lind 05 Tyresö FK 12,10
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
 
F13 60m 60
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 9,36
Alice Saraste Sköld 06 Bromma IF
Alva Levin 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF 9,18
Julia Wiking 06 Bromma IF
Majken Sjölander 06 Bromma IF
Michelle Funck 06 Bromma IF
Elma Edenå 06 Hammarby IF 10.40
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF 8,95
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 8,57
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 8,54
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 8,65
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 8,84
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 8,76
Vera Jansson 06 Hammarby IF 8,89
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 8,91
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 9,03
Felicia Renman 06 Hanvikens SK 9,17
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 9,34
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maggie Dahlöf 06 Hellas FK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Astrid Wallman 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 9.00
Philippa Rundbladh 06 Hässelby SK 9,52
Xana Baxter 06 Hässelby SK 9,28
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 8.73
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8,80
Em Lindstedt 06 Spårvägens FK
Lilou Moilanen Demargne 06 Spårvägens FK
Linnéa Elias 06 Spårvägens FK
Madeleine Herlin 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 8,64
Aina Dunker 06 Turebergs FK
Alva Back 06 Turebergs FK 9,06
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK 9,55
Annie Grindange 06 Turebergs FK 8,82
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8,25
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8,90
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 8,64
Esther Melander 06 Turebergs FK 9.10
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 8,67
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 8,66
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 8,86
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS 8,86
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
Alicia Nordmark Niska 06 Tullinge FF
Pritha Routh 06 Tullinge FF
 
F13 200m 50
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 31,03
Alice Saraste Sköld 06 Bromma IF
Alva Levin 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF
Julia Wiking 06 Bromma IF
Michelle Funck 06 Bromma IF
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 33.39
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF 30,52
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 30,51
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 29,13
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 29,50
Vera Jansson 06 Hammarby IF 29,91
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 29,51
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 39,90
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK 35,34
Felicia Renman 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 33,08
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maggie Dahlöf 06 Hellas FK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Astrid Wallman 06 Huddinge AIS
Emelie Wickström 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Rebecca Bugday 06 Hässelby SK
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Isabelle Ahnme 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Em Lindstedt 06 Spårvägens FK
Lilou Moilanen Demargne 06 Spårvägens FK
Alessandra Luiso 06 Sundbybergs IK
Amanda Eklund 06 Sundbybergs IK
Alva Back 06 Turebergs FK 30,53
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK 31,78
Annie Grindange 06 Turebergs FK 29,98
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 26,64
Ella Fallope 06 Turebergs FK 29,66
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 29,05
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 28.65
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 2:05
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 29,41
Rut Grufman 06 Täby IS 30,67
Tyra Lexner 06 Värmdö IF
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
Pritha Routh 06 Tullinge FF
 
F13 800m 19
Julia Wiking 06 Bromma IF
Olivia Holmström 06 Bromma IF 3:04
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 2,44
Olivia Grahn 06 Hammarby IF 2.28,58
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK 3.03,24
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 2.25,81
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK 2.33,17
Nora Hägg 06 Hässelby SK 2.36,26
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 2.39,05
Liv Hanell 06 IFK Tumba 2.35,72
Aina Dunker 06 Turebergs FK
Alva Back 06 Turebergs FK 2.39,21
Ella Fallope 06 Turebergs FK 2,39.00
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 2.38,74
Rut Grufman 06 Täby IS
 
F13 Häck 60m 45
Estelle Sallander 06 Boo IF
Alice Saraste Sköld 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF
Michelle Funck 06 Bromma IF
Olivia Holmström 06 Bromma IF 11,35
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 11.85
Elma Edenå 06 Hammarby IF 13.52
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 10,27
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 9,98
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 10,61
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 10,55
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 9,96
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK 11,06
Felicia Renman 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maggie Dahlöf 06 Hellas FK
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Emelie Wickström 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Philippa Rundbladh 06 Hässelby SK
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Lilou Moilanen Demargne 06 Spårvägens FK
Linnéa Elias 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 10,22
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK 11,76
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,83
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 9,59
Ella Fallope 06 Turebergs FK 10,42
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 10,99
Ida Chrifi 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 10,60
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 10,67
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS 10,37
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Höjd 32
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 137
Alice Saraste Sköld 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF 1,36
Olivia Holmström 06 Bromma IF
Saga Ågren Lundman 06 Danderyds SK
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 1.27
Elma Edenå 06 Hammarby IF 1.23
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 1,37
Molly Zachrison 06 Hammarby IF 1,30
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 1.26
Livia Klaesson 06 Hässelby SK 1.35
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 1,45
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,57
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,63
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1,20
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 1,35
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 1,40
Rut Grufman 06 Täby IS 1,42
Tyra Lexner 06 Värmdö IF 1,25
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Stav 19
Majken Sjölander 06 Bromma IF
Elma Edenå 06 Hammarby IF 1.59
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF 2,13
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 2,07
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 2,37
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 1,70
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 2,22
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Livia Klaesson 06 Hässelby SK 1.57
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 2,70
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1,90
Esther Melander 06 Turebergs FK 1.79
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 2,10
Rut Grufman 06 Täby IS 2,04
 
F13 Längd 63
Agnes Odda 06 Boo IF
Estelle Sallander 06 Boo IF
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 3,97
Alice Saraste Sköld 06 Bromma IF
Alva Levin 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF 4,26
Julia Wiking 06 Bromma IF
Michelle Funck 06 Bromma IF
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 3.83
Elma Edenå 06 Hammarby IF 3.26
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF 4,15
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 4,37
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 4,66
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF 4,27
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 4,31
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 4,56
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 4,36
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Felicia Renman 06 Hanvikens SK
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK
Wilja Hagström 06 Hanvikens SK
Maggie Dahlöf 06 Hellas FK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 04.18
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Philippa Rundbladh 06 Hässelby SK 4,05
Rebecca Bugday 06 Hässelby SK
Xana Baxter 06 Hässelby SK 4,04
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Frederika Rosen 06 IFK Lidingö
Isabelle Ahnme 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö 4.74
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 4,47
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Lilou Moilanen Demargne 06 Spårvägens FK
Linnéa Elias 06 Spårvägens FK
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Amanda Eklund 06 Sundbybergs IK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 4,95
Alva Back 06 Turebergs FK 4,56
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK 3,98
Annie Grindange 06 Turebergs FK 4,58
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 5,18
Ella Fallope 06 Turebergs FK 4,43
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK 3.97
Esther Melander 06 Turebergs FK 3.96
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 4,42
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 4,81
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS 4,54
Tyra Lexner 06 Värmdö IF 3,96
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Tresteg 44
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 9,16
Alva Levin 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF
Julia Wiking 06 Bromma IF
Michelle Funck 06 Bromma IF
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 10,17
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 8,86
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Maggie Dahlöf 06 Hellas FK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Astrid Wallman 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Nora Hägg 06 Hässelby SK
Philippa Rundbladh 06 Hässelby SK
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Kristelle Grahn 06 Spårvägens FK
Lilou Moilanen Demargne 06 Spårvägens FK
Linnéa Elias 06 Spårvägens FK
Madeleine Herlin 06 Spårvägens FK
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 10,30
Alva Back 06 Turebergs FK 9,38
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,52
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 10,72
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Esther Melander 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 9,11
Frida Gabrielsson 06 Täby IS
Rut Grufman 06 Täby IS 9,06
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
Alicia Nordmark Niska 06 Tullinge FF
 
F13 Kula 36
Agnes Odda 06 Boo IF
Estelle Sallander 06 Boo IF
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 7,51
Alice Saraste Sköld 06 Bromma IF
Alva Levin 06 Bromma IF
Ella Hansson 06 Bromma IF
Michelle Funck 06 Bromma IF
Agnes Larsson Lindberg 06 Hammarby IF 6.90
Elma Edenå 06 Hammarby IF 7.82
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF 8,49
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 10,51
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 8,94
Vera Jansson 06 Hammarby IF 8,67
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Evelina Blylod 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 08.88
Livia Klaesson 06 Hässelby SK 8.27
Philippa Rundbladh 06 Hässelby SK 8,76
Lilou Moilanen Demargne 06 Spårvägens FK
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alessandra Luiso 06 Sundbybergs IK
Amanda Eklund 06 Sundbybergs IK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba 10,50
Alva Back 06 Turebergs FK 8,77
Ella Fallope 06 Turebergs FK 7,57
Ida Chrifi 06 Turebergs FK 8,93
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 8,90
Rut Grufman 06 Täby IS 10,95
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F12 60m 47
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8,76
Ida Thernelius 07 Bromma IF 9,32
Isabella Winsnes 07 Bromma IF 10.02
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Nina Persson 07 Bromma IF
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Svea Tegel 07 Bromma IF
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF 9,37
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 8,69
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF 10.21
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8,89
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Elsa Robling 07 Hammarby IF 9,11
Klara Axelsson 07 Hammarby IF 10.07
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF 9.57
Linnea Sillén 07 Hammarby IF 9,30
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Viola Pellas 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Molly Dahlöf 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 8,64
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Ines Dahl 07 Hässelby SK
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 9,31
Moa Forsén 07 Hässelby SK 9.95
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 8.66
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 8,90
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 9,29
Jade Hydén 07 IF Linnéa
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 8,87
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 8.76
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9.08
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,57
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,16
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 9,37
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.45
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,37
Zara Klouda 07 Turebergs FK 9,21
Tilda Sievertz 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS 9.00
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK 9,17
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF 9.2
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF 10,65
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 10,9
Teresa Vallin 07 Tullinge FF 9.57
 
F12 200m 39
Amilia Jergmar 07 Boo IF
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Ida Thernelius 07 Bromma IF
Isabella Winsnes 07 Bromma IF
Lovisa Kedeby 07 Bromma IF
Norah Hamberg 07 Bromma IF
Madeleine Wachtmeister 07 Danderyds SK
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Elsa Nilheim 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF 32.64
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Tyra Blomberg 07 Hammarby IF
Viola Pellas 07 Hammarby IF
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Julia Wändin 07 IFK Lidingö
Jade Hydén 07 IF Linnéa
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 33,67
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 30.01
Beate Pott 07 Turebergs FK 30,33
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 30,62
Saga Hjelmeland Björnsson 07 Turebergs FK
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 29.81
Venla Engström 07 Turebergs FK 32,26
Zara Klouda 07 Tu