Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda IFK Göteborg Indoor Classic
Antal starter / Total entries: 68 Printed: 2019-01-16 10:49
Antal individer / Total persons: 68
 
M 800m 22
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 2:12.04
Mattias Ohlsson 94 Heleneholms IF 1:49,83
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 1.52.02 1.52.02
Rickard Gunnarsson 91 Hässelby SK 1:47.20
Josef Wallenlind 01 Mölndals AIK 1.54.29
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 2.00.86
Simon Wallenlind 97 Mölndals AIK PACE A
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 1.59.81
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 2.05
Desmond Amakye 92 Sävedalens AIK 1:52.99
Erik Guander 02 Sävedalens AIK 2:01.17
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK 1:55.45
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK 1:52.04
Joakim Andersson 92 IFK Trelleborg 1:48:44
Alexander Lundskog 96 Ullevi FK 1:55.11i
Felix Francois 90 Örgryte IS 1:51.90
Karl-Gustav Brockdorff 99 Aalborg Atletik 1.52,68
Christian Jørn Hansen 91 Bagsvaerd AC 1.59,80
Christoffer Frost-Jensen Johansen 97 Bagsvaerd AC 1.51,20
Christian Clausen 96 Sparta Atletik 1.51.71
William Devantier 00 Sparta Atletik 1.49.72
 
M 3000m 23
Anders Grahl 87 Hälle IF
Arvid Öhrn 94 Hälle IF
Hälle IF, 1 M35 0 Hälle IF
Olle Ahlberg 97 Hälle IF
Oscar Carlsson 91 Hälle IF
Robert Alexandersson 90 Hälle IF
David Nilsson 87 Högby IF 8:04.92
Nils Hammaräng Grip 98 Högby IF 9.07,73 9.07,73
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK 08.46
Simon Sundström 98 IFK Lidingö 8:09,61
Alexander Nilsson 95 Mölndals AIK 8:25.30
Gabriel Steffensen 96 Mölndals AIK 8:13.91
Jacob Bandling Melin 86 Mölndals AIK
Jonathan Weichbrodt 94 Mölndals AIK 8.48,74
Sebastian Nilsson 98 Mölndals AIK 8:30.22
Mikael Ekvall 89 Strömstad LK 8:07.36
Jonatan Fridolfsson 92 Sävedalens AIK 8:21
Ali Al-Janabi 94 Ullevi FK
Hampus Börjesson 94 Ullevi FK PACE A
Jakob Ranglin Grissler 95 Örgryte IS 8.40
Mohamed Nuur 99 Örgryte IS 8.55
Christoffer Boll 92 Sparta Atletik 8.22.91
Ole Hesselbjerg 90 Sparta Atletik 8.10.93
 
K 800m 17
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg 2:06.88
Saga Provci 04 IFK Göteborg 2:23.53
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 2:16.54
Hilda Törngård 04 Hälle IF 2.29.00 2.29.00
Irma Törngård 03 Hälle IF 2.30 2.30
Nelly Elned 06 Hälle IF 2.28.0
Tilda Knauer 03 Hälle IF 2.17.28 2.17.28
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott 2:19.93
Gaël de Coninck 01 Sävedalens AIK 2:05.43i
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 2:29.12
Freja Wærness 00 Aalborg Atletik 2.06,66
LineK Schulz 96 Aalborg Atletik 2:08.66
Josefine Rytter 94 Bagsvaerd AC 2.10,12
Adelle Tracey 93 Storbritannien 1:59.86
Yngvild Elvemo 90 BUL 2:01.65
Nora Wold 97 Fredrikstad IF PACE A
Maria Freij 98 Öresund FK 2:11.70
 
K 3000m 6
Olivia Weslien 97 IF Göta Karlstad 9:54.89 9:54.89
Elin Brink 97 Mölndals AIK 10:17.67
Lisa Bergdahl 95 Sävedalens AIK 9:48.97
Frida Kristiansson 92 Örgryte IS 9.35
Jennifer Acklund 95 Örgryte IS 10.10
Johanna Larsson 93 Örgryte IS 10.05
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248