Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda HäcXksan
Antal starter / Total entries: 239 Printed: 2019-05-20 01:12
Antal individer / Total persons: 198
 
M 60m 34
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Chidozie Abika 97 IF Kville 7,19
Robin Noping 96 IF Kville
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK 6.98
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 6.88
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK 7.27
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 7.55
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7,50
Tarley Allison 97 Mölndals AIK
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 7.00
Stefan Tärnhuvud 85 Sundsvalls FI 6,90
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9,30
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Carl Narup 98 Ullevi FK 7,24
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK
Michael Johansson 02 IK Ymer
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro 6.95
Angelos Roussos 92 Örgryte IS
Artur Engström 96 Örgryte IS
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 7,56
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS 7.72
Stefan Savic 02 Örgryte IS 7.36
Dennis Melander 95 Athletics 24Seven SK 7,14
 
M 200m 17
Nils Thornberg 94 Bollnäs FIK
Chidozie Abika 97 IF Kville 22,69
Håkan Harrysson 63 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Johan Claeson 01 Linköpings GIF 22,88
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 22.66
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Emanuel Lindberg 94 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 24,80
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 22,71
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
M 800m 6
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF 2.10
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 2.05.47
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2.10.97
Josef Wallenlind 01 Mölndals AIK 1.55.08
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 2.00.86
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 1:59.70
 
M 3000m 9
Morten Westergård 89 IFK Göteborg
Sebastian Daland 99 IFK Göteborg
Anders Bergman 88 Hälle IF
Anders Grahl 87 Hälle IF 8.26.00
Arvid Öhrn 94 Hälle IF 8:41
Daniel Cullin 97 Hälle IF
Olle Ahlberg 97 Hälle IF 8:43
Jonatan Fridolfsson 92 Sävedalens AIK 8:27
Øyvind Hjermstad 99 Akershus Friidrettskrets
 
M Häck 60m 9
Petter Gustafsson 94 IK Hakarpspojkarna 8,02
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg
Jacob Lenz 99 IFK Lund
Anton Levin 92 Malmö AI 7.87
James Gaudiello 98 Malmö AI
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 8.04
Filip Björklund 98 Upsala IF
Alexander Andersson 94 Athletics 24Seven SK 8,13
Hannes Kvist Wirdmo 94 Athletics 24Seven SK 8,21
 
M Höjd 4
Erik Liberg 93 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 1.72
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 1.72
 
M Längd 6
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Jonatan Hirsh 98 KFUM Örebro
Angelos Roussos 92 Örgryte IS
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
 
M Tresteg 3
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
 
P19 Häck 60m 3
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK 8.11
Johan Claeson 01 Linköpings GIF
 
P17 Häck 60m 10
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 8.49
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 8.79
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Isak Helgesson 03 Örgryte IS
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS
Mattias Carman 03 Örgryte IS
Nils Thorin 03 Örgryte IS
Sten Hagström 03 Örgryte IS
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P15 Häck 60m 3
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
 
P14 Häck 60m 5
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Anton Matte 05 Örgryte IS
 
P13 Häck 60m 3
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 9,44
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P12 Häck 60m 4
David Blixt 07 Mölndals AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
K 60m 25
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK 8.50
Caroline Larsson 93 Hässelby SK
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 7,49
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Julia Björkman 00 IF Kville
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Maja Maunsbach 01 IFK Lund 7.82
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8.06
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 7.94
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK 7.74
Michelle De Silva 99 Mölndals AIK 7,97
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Claudia Payton 98 Ullevi FK
Denise Eriksson 98 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Rebecca Strand 99 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 8,41
Tove Larsson 02 IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 8,02
 
K 200m 19
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 25.73
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK 27.67
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 24,69
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 25.98
Elvira Erixon 96 Mölndals AIK
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK 26,00
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Denise Eriksson 98 Ullevi FK 25.01
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK
Rebecca Strand 99 Ullevi FK
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Clara Augustsson 00 IK Ymer
Melanie Simon 02 IK Ymer
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS 29.12
 
K 400m 5
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Linnea Tillman 98 IFK Helsingborg
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK
 
K 800m 4
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 2.24.98
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 2.21.39
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI
 
K 3000m 0
 
K Häck 60m 7
Johanna Carlsson 94 IFK Helsingborg
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Julia Wennersten 01 IK Ymer
Clara Wågefjell 97 Örgryte IS
Thea Haahr 91 Sparta Atletik 8.71
Marlen Aakre 93 Fredrikstad IF 8.78
 
K Höjd 5
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Hilda Gyldén 01 IF Kville
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK 170
Mari Klaup 90 Ullevi FK
Sofia Wingård 02 Örgryte IS
 
K Längd 10
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 5.21
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Filippa Gunnarsson 99 Mölndals AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Judith Sjöman 99 Örgryte IS
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS 4.62
Moa Ullgren 96 Athletics 24Seven SK 562
Nadja Casadei 83 Athletics 24Seven SK 544
 
K Tresteg 2
Alma Helander 02 Sävedalens AIK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK
 
F19 Häck 60m 6
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott 9:46
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Maja Maunsbach 01 IFK Lund
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 9.27
 
F17 Häck 60m 13
Maja Pettersson 02 FIF Gnistan
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Olivia Stridh 02 Malmö AI
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 9.23
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö 9.01
Ebba Åhman 02 IK Ymer
Melanie Simon 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 9.35
 
F15 Häck 60m 1
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 9.26
 
F14 Häck 60m 7
Ebba Eklund 05 IF Hagen FIK 9.39
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF 9.94
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
 
F13 Häck 60m 6
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Häck 60m 13
Elin Andersson 07 Brattås CK
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 10,54
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 10,98
Bella Wennbom 07 Ullevi FK 11.47
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Olivia Johansson 07 Ullevi FK
Emilia Schadewitz 07 Örgryte IS
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 11,02
Linnea Johansson 07 Bohus IF 11,55
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248