Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Persspelen
Antal starter / Total entries: 452 Printed: 2019-08-24 18:54
Antal individer / Total persons: 154
 
P12 60m 9
Charlie Falkenström 07 IF Kville 9,87
Dennis Halalkic 07 IF Kville 9,7
Joel Ahlert 07 IF Kville 9,68
Julius Dahlqvist 07 IF Kville 10,29
Leo Reman 07 IF Kville 10,5
Lukas Jonsson 07 IF Kville 9,49
Olof Henriksson 07 IF Kville 9,56
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 10.33
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
 
P12 200m 3
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Leo Reman 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 30.06
 
P12 600m 7
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 1,45,26
Albin Theander 07 IF Kville 2.14,19
Dennis Halalkic 07 IF Kville 2.04,15
Lukas Jonsson 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville 2.18,50
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2.14
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1.50,30
 
P12 Höjd 8
Albin Theander 07 IF Kville 1.40
Charlie Falkenström 07 IF Kville 1.24
Joel Ahlert 07 IF Kville 1.25
Julius Dahlqvist 07 IF Kville 1.21
Klinton Wehlander 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville 1.17
Olof Henriksson 07 IF Kville 1.32
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 135
 
P12 Längd 10
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Albin Theander 07 IF Kville 3.92
Dennis Halalkic 07 IF Kville 3.70
Joel Ahlert 07 IF Kville 3.92
Klinton Wehlander 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville 3.44
Leon Östling 07 IF Kville 3.12
Lukas Jonsson 07 IF Kville 3.94
Olof Henriksson 07 IF Kville 3.64
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 3.30
 
P12 Kula 3
Charlie Falkenström 07 IF Kville 8.22
Julius Dahlqvist 07 IF Kville 5.54
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
 
P11 60m 8
Adam Ellison 08 IF Kville
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville 9,48
Melker Bell 08 IF Kville 9,97
Otto Paulin 08 IF Kville 9.73
Lukas Halling 08 Örgryte IS 11,70
Simon Ostwald 08 Örgryte IS
 
P11 200m 3
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 37.48
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Simon Ostwald 08 Örgryte IS
 
P11 600m 4
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville 2.08,00
Otto Paulin 08 IF Kville 2.17,96
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 2min 22sec
 
P11 Höjd 3
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Lotus Berglund 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 1.13
 
P11 Längd 8
Adam Ellison 08 IF Kville
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville 3.21
Lotus Berglund 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville 3.46
Otto Paulin 08 IF Kville 3.45
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor 3.40
 
P11 Kula 4
Adam Ellison 08 IF Kville
Alfred Robertsson 08 IF Kville 6.04
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville 6.83
Otto Paulin 08 IF Kville 6.35
 
P10 60m 9
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Erik Wennergren 09 IF Kville 12,61
Ivar Gejke Wiksén 09 IF Kville
Linus Frisk 09 IF Kville
Nils Jernhed 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville 11,02
Oscar Ellis 09 IF Kville
Samuel Aspelin 09 IF Kville
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott 10,79
 
P10 200m 8
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Ivar Gejke Wiksén 09 IF Kville
Joshua Ferndal 09 IF Kville
Linus Frisk 09 IF Kville
Nils Jernhed 09 IF Kville
Oscar Ellis 09 IF Kville
Samuel Aspelin 09 IF Kville
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
 
P10 600m 1
Joshua Ferndal 09 IF Kville 3.56
 
P10 Höjd 4
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville 1.01
Edwin Weidolf 09 Lerum Friidrott 0,90
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
 
P10 Längd 10
Elliot Lindroth 09 IF Kville
Ivar Gejke Wiksén 09 IF Kville
Linus Frisk 09 IF Kville
Malte Helenius 09 IF Kville
Nils Jernhed 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville 3.00
Oscar Ellis 09 IF Kville
Samuel Aspelin 09 IF Kville
Henry Wickbom 09 Lerum Friidrott 2,69
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
 
P10 Kula 10
Erik Wennergren 09 IF Kville 4.02
Ivar Gejke Wiksén 09 IF Kville
Joshua Ferndal 09 IF Kville 4.53
Linus Frisk 09 IF Kville
Malte Helenius 09 IF Kville
Nils Jernhed 09 IF Kville
Noah Varkey 09 IF Kville 5.00
Oscar Ellis 09 IF Kville
Samuel Aspelin 09 IF Kville
Edwin Weidolf 09 Lerum Friidrott 4,84
 
P9 60m 15
Oskar Nilsson 10 Kongahälla AIK
Eman Husovic 10 IF Kville 11,28
Eric Erlach 10 IF Kville 11,42
Gustav Ekelund 10 IF Kville 12,35
Herman Judinsson 10 IF Kville 12,88
Isak Leander Brunnkvist 10 IF Kville 11,42
Joel Morén 10 IF Kville 11,57
Ville Suomela 10 IF Kville 12,75
Leo Breitkreuz 10 IF Kville 11,84
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville 11,45
Måns Eliasson 10 IF Kville 10,32
Noah Lernhag 10 IF Kville 12,86
Theo Jenedahl 10 IF Kville
Viktor Kahrle 10 IF Kville 12,19
Kasper Lessner Sveen 10 Majornas IK 12.37
 
P9 200m 1
Theo Jenedahl 10 IF Kville
 
P9 600m 1
Måns Eliasson 10 IF Kville 2.15,00
 
P9 Höjd 4
Oskar Nilsson 10 Kongahälla AIK
Gustav Ekelund 10 IF Kville
Isak Leander Brunnkvist 10 IF Kville
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
 
P9 Längd 13
Eric Erlach 10 IF Kville 2.44
Gustav Ekelund 10 IF Kville 2.57
Herman Judinsson 10 IF Kville 1.72
Isak Leander Brunnkvist 10 IF Kville 2.66
Joel Morén 10 IF Kville 2.68
Leo Breitkreuz 10 IF Kville 2.24
Lisa Sofia Hager 10 IF Kville
Måns Eliasson 10 IF Kville 2.70
Noah Lernhag 10 IF Kville 1.76
Theo Jenedahl 10 IF Kville
Viktor Kahrle 10 IF Kville 2.18
Ville Suomela 10 IF Kville 2.13
Kasper Lessner Sveen 10 Majornas IK
 
P9 Kula 1
Kasper Lessner Sveen 10 Majornas IK 4.58
 
P8 60m 12
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
August Borg 11 IF Kville 13,29
Gustav Ruotsi 11 IF Kville 12.69
Hugo Hermond 11 IF Kville 12,34
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Jonathan Carolan 11 IF Kville 15,22
Noel Tubbero 11 IF Kville 12,50
Oliver Bokelund Singh 11 IF Kville 11,73
Olle Gårdsby 11 IF Kville 12,56
Olle Ingevaldsson Glimstedt 11 IF Kville 12,18
Olle Njie 11 IF Kville 11,15
Simon Schärlund 11 IF Kville 13,20
 
P8 200m 3
Olle Gårdsby 11 IF Kville
Olle Ingevaldsson Glimstedt 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
 
P8 600m 4
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK 2,18
Hugo Hermond 11 IF Kville
Olle Ingevaldsson Glimstedt 11 IF Kville
Olle Njie 11 IF Kville
 
P8 Höjd 2
Olle Njie 11 IF Kville 0.90
Simon Schärlund 11 IF Kville
 
P8 Längd 11
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK 2,75
August Borg 11 IF Kville 2.50
Gustav Ruotsi 11 IF Kville 2.23
Hugo Hermond 11 IF Kville
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Jonathan Carolan 11 IF Kville 2.10
Noel Tubbero 11 IF Kville 2.15
Oliver Bokelund Singh 11 IF Kville 2.81
Olle Gårdsby 11 IF Kville 2.40
Olle Njie 11 IF Kville 2.39
Simon Schärlund 11 IF Kville 2.41
 
P8 Kula 11
Hugo Tunberg 11 Kongahälla AIK
August Borg 11 IF Kville 4.30
Gustav Ruotsi 11 IF Kville 3.63
Jack Gårdehall 11 IF Kville
Jonathan Carolan 11 IF Kville 4.43
Noel Tubbero 11 IF Kville 4.23
Oliver Bokelund Singh 11 IF Kville 4.25
Olle Gårdsby 11 IF Kville 4.67
Olle Ingevaldsson Glimstedt 11 IF Kville 4.80
Olle Njie 11 IF Kville 5.25
Simon Schärlund 11 IF Kville 4.16
 
P7 60m 0
 
P7 200m 0
 
P7 600m 0
 
P7 Höjd 0
 
P7 Längd 0
 
P7 Kula 0
 
F12 60m 10
Isabelle Hagald 07 IF Kville 9,69
Klara De Feo 07 IF Kville 8,96
Vilma Stenqvist 07 IF Kville 9,95
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 9,72 s
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 8,92
 
F12 200m 5
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 32,32 s
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 30,27
 
F12 600m 3
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 2 min 15 s
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,51.10
 
F12 Höjd 3
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Alva Johansson 07 IF Kville 1.17
Ebba Jönsson 07 IF Kville 1.05
 
F12 Längd 13
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK
Alva Johansson 07 IF Kville 3.64
Ebba Jönsson 07 IF Kville
Isabelle Hagald 07 IF Kville 3.65
Klara De Feo 07 IF Kville 3.84
Vilma Stenqvist 07 IF Kville 3.37
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 3,91 m
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,41
 
F12 Kula 3
Alva Johansson 07 IF Kville 7.15
Ebba Jönsson 07 IF Kville 6.12
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 6,49 m
 
F11 60m 22
Maja Liske 08 Kongahälla AIK 10,54
Agnes Åberg 08 IF Kville
Alice Tullgren 08 IF Kville
Amanda Ryding 08 IF Kville
Ebba Samefors 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Matilda Persson 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville 10.75
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elin Hedström 08 Lerum Friidrott
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott 10,98
Wilma Kanerva 08 Lerum Friidrott
Ylva Algotson 08 Lerum Friidrott
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Alva Moström 08 Örgryte IS 10,71
Claire Sjögren 08 Örgryte IS 10,58
Linn Coster 08 Örgryte IS 9,94
Meia Tsoi 08 Örgryte IS
Siri Meyer 08 Örgryte IS
 
F11 200m 9
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott Inget PB
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Agnes Olsson 08 Örgryte IS
Alva Moström 08 Örgryte IS
Linn Coster 08 Örgryte IS
 
F11 600m 8
Agnes Åberg 08 IF Kville 2.20,69
Ebba Samefors 08 IF Kville
Laura Boström 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville 2.17,90
Stina Kolmodin 08 IF Kville 2.24,34
Thea Ahlberg 08 IF Kville 2.20,00
Tyra Tranmo 08 IF Kville
 
F11 Höjd 10
Ebba Samefors 08 IF Kville
Laura Boström 08 IF Kville
Matilda Persson 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville 1.25
Stina Juneståhl 08 IF Kville 1.27
Stina Kolmodin 08 IF Kville 1.25
Elin Hedström 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 1,21
Wilma Kanerva 08 Lerum Friidrott
Linn Coster 08 Örgryte IS
 
F11 Längd 25
Maja Liske 08 Kongahälla AIK 3,49
Agnes Åberg 08 IF Kville 2.70
Amanda Ryding 08 IF Kville
Ebba Samefors 08 IF Kville
Laura Boström 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Matilda Paulsson 08 IF Kville 2.37
Matilda Persson 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville 3.69
Thea Ahlberg 08 IF Kville 3.20
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elin Hedström 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott 3,02
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott 3,07
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott 2,85
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott 3,45
Wilma Kanerva 08 Lerum Friidrott
Ylva Algotson 08 Lerum Friidrott
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Agnes Olsson 08 Örgryte IS 3,26
Alva Andblad 08 Örgryte IS
Claire Sjögren 08 Örgryte IS 3,38
Meia Tsoi 08 Örgryte IS
Siri Meyer 08 Örgryte IS
 
F11 Kula 17
Maja Liske 08 Kongahälla AIK 4,01
Amanda Ryding 08 IF Kville
Matilda Paulsson 08 IF Kville
Matilda Persson 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville 6.17
Stina Juneståhl 08 IF Kville 7.09
Stina Kolmodin 08 IF Kville 6.56
Thea Ahlberg 08 IF Kville 4.20
Tyra Tranmo 08 IF Kville
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott 5,15
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott 6,11
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott 5,33
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Ylva Algotson 08 Lerum Friidrott
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
 
F10 60m 11
Alma Hagman 09 IF Kville 11,61
Madicken Westling 09 IF Kville 14.00
Nicole Bengtsson 09 IF Kville 9,20
Nora Zimmerman 09 IF Kville
Esther Edhav 09 Lerum Friidrott
Junia Backman Dezitter 09 Lerum Friidrott 10.9
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott 9:64
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott 11.60
Judit Markhede 09 Majornas IK 9,75
Judith Högberg 09 Majornas IK 10,28
Elsa Krantz 09 Bohus IF 10,65
 
F10 200m 7
Stina Bergin 09 IF Kville
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 48
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott 39:28
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott 41.93
Judit Markhede 09 Majornas IK 33.51
Judith Högberg 09 Majornas IK 35,12
Elsa Krantz 09 Bohus IF
 
F10 600m 5
Stina Bergin 09 IF Kville
Julia Unger 09 Lerum Friidrott 3,00 min
Nora Bergsten 09 Lerum Friidrott 2.31,98
Judit Markhede 09 Majornas IK 2.21.62
Judith Högberg 09 Majornas IK 2,21,47
 
F10 Höjd 14
Izabella Kullberg 09 IF Kville 198cm
Madicken Westling 09 IF Kville 0.80
Nicole Bengtsson 09 IF Kville 1.22
Nora Zimmerman 09 IF Kville 0.98
Stina Bergin 09 IF Kville 1.02
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 112
Julia Unger 09 Lerum Friidrott 90 cm
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott 118
Nora Bergsten 09 Lerum Friidrott 1,03
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott 1.03
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott 0.90
Judit Markhede 09 Majornas IK 1,02
Judith Högberg 09 Majornas IK 0,86
Elsa Krantz 09 Bohus IF 1,00
 
F10 Längd 10
Alma Hagman 09 IF Kville 2.62
Izabella Kullberg 09 IF Kville 3m
Madicken Westling 09 IF Kville 2.40
Nicole Bengtsson 09 IF Kville 3.11
Stina Bergin 09 IF Kville 3.02
Esther Edhav 09 Lerum Friidrott 3,50
Junia Backman Dezitter 09 Lerum Friidrott 2.98
Judit Markhede 09 Majornas IK 3,84
Judith Högberg 09 Majornas IK 2,88
Elsa Krantz 09 Bohus IF 3,01
 
F10 Kula 12
Alma Hagman 09 IF Kville 5.17
Izabella Kullberg 09 IF Kville 4m
Madicken Westling 09 IF Kville 4.66
Nicole Bengtsson 09 IF Kville 4.80
Nora Zimmerman 09 IF Kville 4.90
Esther Edhav 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 5,18
Junia Backman Dezitter 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott 3,72
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott
Judit Markhede 09 Majornas IK 4,65
Judith Högberg 09 Majornas IK 5,25
 
F9 60m 11
Agnes Paulsson 10 IF Kville 12,05
Ella Jonsén 10 IF Kville 12,22
Elvira Ekelund 10 IF Kville 14,52
Freja Stridh 10 IF Kville 12,15
Julia Kooli 10 IF Kville 12,65
Maja Kolmodin 10 IF Kville 12,13
Molly Eriksson 10 IF Kville
Pixie Bachmann 10 IF Kville
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor 11.58
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK 10.56
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10,26
 
F9 200m 2
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor 45.55
Saga Karlsson 10 Hönö IS
 
F9 600m 3
Agnes Paulsson 10 IF Kville
Maja Kolmodin 10 IF Kville
Saga Karlsson 10 Hönö IS 2,15.98
 
F9 Höjd 6
Amanda Normand 10 IF Kville
Ella Jonsén 10 IF Kville
Johanna Nilsson 10 IF Kville
Julia Kooli 10 IF Kville
Pixie Bachmann 10 IF Kville
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK 100 cm
 
F9 Längd 13
Agnes Paulsson 10 IF Kville 2.45
Amanda Normand 10 IF Kville 1.23
Ella Jonsén 10 IF Kville 2.30
Elvira Ekelund 10 IF Kville 2.00
Freja Stridh 10 IF Kville 2.17
Johanna Nilsson 10 IF Kville 2.03
Julia Kooli 10 IF Kville 2.07
Maja Kolmodin 10 IF Kville 2.25
Molly Eriksson 10 IF Kville
Pixie Bachmann 10 IF Kville
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor 2.84
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,39
 
F9 Kula 3
Agnes Paulsson 10 IF Kville
Maja Kolmodin 10 IF Kville 3.90
Emilia Sörqvist 10 Trollhättan FIK 5.03
 
F8 60m 10
Alice Ernestam 11 IF Kville 12,66
Amanda Savela 11 IF Kville 14,14
Anna Nira Kataria 11 IF Kville 12,69
Annie Zimmerman 11 IF Kville 11,78
Elin Berglund 11 IF Kville 12,38
Elin Berntsson 11 IF Kville 12,50
Ida Halalkic 11 IF Kville 12,44
Junie Hwatz 11 IF Kville 11,49
Kerstin Sebastyen 11 IF Kville 11.93
Nellie Reman 11 IF Kville 12,82
 
F8 200m 1
Alice Bengtsson 11 IF Kville 50,00
 
F8 600m 0
 
F8 Höjd 4
Alice Bengtsson 11 IF Kville 0.80
Alice Ernestam 11 IF Kville
Amanda Savela 11 IF Kville 0.70
Nellie Reman 11 IF Kville
 
F8 Längd 11
Alice Bengtsson 11 IF Kville 2.42
Alice Ernestam 11 IF Kville 2.12
Amanda Savela 11 IF Kville 2.21
Anna Nira Kataria 11 IF Kville 2.16
Annie Zimmerman 11 IF Kville 2.33
Elin Berglund 11 IF Kville 2.42
Elin Berntsson 11 IF Kville 2.35
Ida Halalkic 11 IF Kville 2.52
Junie Hwatz 11 IF Kville 2.60
Kerstin Sebastyen 11 IF Kville 2.10
Nellie Reman 11 IF Kville 2.27
 
F8 Kula 11
Alice Bengtsson 11 IF Kville 4.42
Alice Ernestam 11 IF Kville 2.80
Amanda Savela 11 IF Kville 3.20
Anna Nira Kataria 11 IF Kville 3.78
Annie Zimmerman 11 IF Kville 5.78
Elin Berglund 11 IF Kville 4.47
Elin Berntsson 11 IF Kville 3.10
Ida Halalkic 11 IF Kville 4.50
Junie Hwatz 11 IF Kville 3.40
Kerstin Sebastyen 11 IF Kville 3.45
Nellie Reman 11 IF Kville 3.47
 
F7 60m 0
 
F7 200m 0
 
F7 600m 0
 
F7 Höjd 0
 
F7 Längd 0
 
F7 Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248