Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Globengalan
Antal starter / Total entries: 51 Printed: 2018-12-17 18:07
Antal individer / Total persons: 29
 
P19 60m 0
 
P19 800m 1
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
 
P19 Längd 0
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 0
 
P17 800m 3
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
 
P17 Längd 0
 
P17 Kula 0
 
P15 60m 3
Max Sundgren 04 Hässelby SK 8,28
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
 
P15 1000m 4
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Sebastian Stagh 08 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P15 Häck 60m 2
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P15 Höjd 3
Max Sundgren 04 Hässelby SK 1,60
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
 
P15 Stav 2
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P15 Kula 1
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
 
P13 600m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 0
 
P12 600m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Kula 0
 
P11 60m 2
Oskar Thews 08 Bromma IF
Uno Stål 08 KA 2 IF
 
P11 600m 2
Oskar Thews 08 Bromma IF
Uno Stål 08 KA 2 IF
 
P11 Längd 2
Oskar Thews 08 Bromma IF
Uno Stål 08 KA 2 IF
 
P10 60m 1
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
 
P10 400m 1
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
 
P10 Längd 1
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
 
F19 60m 0
 
F19 800m 0
 
F19 Längd 0
 
F19 Kula 0
 
F17 60m 1
Moa Nyström 03 Turebergs FK
 
F17 800m 5
Elin Ekelin 02 Hässelby SK
Ida Blom 02 Hässelby SK
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Olivia-Lee Lindgren 03 Hässelby SK
 
F17 Längd 1
Moa Nyström 03 Turebergs FK
 
F17 Kula 0
 
F15 60m 2
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
 
F15 1000m 1
Juno Myrhede 04 Hässelby SK
 
F15 Häck 60m 1
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF
 
F15 Höjd 0
 
F15 Stav 1
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF
 
F15 Kula 1
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF
 
F13 600m 0
 
F13 Häck 60m 0
 
F13 Höjd 0
 
F13 Kula 0
 
F12 60m 2
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,39
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
 
F12 600m 2
Venla Engström 07 Turebergs FK 1:54,78
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK 2,00,65
 
F12 Höjd 1
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK 1,28
 
F12 Kula 1
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
 
F11 60m 0
 
F11 600m 0
 
F11 Längd 0
 
F10 60m 0
 
F10 400m 0
 
F10 Längd 0
 
P/F15 4 x 200m 4
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hammarby IF 1 Team04 Hammarby IF
Spårvägens FK 1 Blåvit Spårvägens FK
Spårvägens FK 2 Vitblå Spårvägens FK
 
P/F13 4 x 200m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248