Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Globengalan
Antal starter / Total entries: 1012 Printed: 2019-04-25 16:09
Antal individer / Total persons: 477
 
P19 60m 3
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Kamyar Shakiba 01 Hässelby SK
Eric Sjölund 00 IF Åland 7,12
 
P19 800m 1
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
 
P19 Stav 3
Noah Ander 01 Hammarby IF 4.16
Tobias Solberg 01 Hässelby SK
Karl Johansson 01 Stocksäters IF
 
P19 Längd 4
Emil Lavett 01 Hammarby IF
Jacob Tysén Holmberg 00 Hässelby SK
Kiran Karlström 01 Turebergs FK
Theodor Duvert 01 Turebergs FK
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 17
Edvin Livak 03 Bromma IF
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF
Jonatan Borg 03 Hammarby IF 7,50
Markus Moberg 03 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
Sebastian Sandblom 02 Huddinge AIS
Dante Egnér 03 Hässelby SK
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Colin Von Hofsten 03 IFK Lidingö
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 7.46
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Edvin Olsson 03 Turebergs FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK 7.74
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK 7,56
 
P17 800m 6
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
Viktor Möller 02 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Jonatan Lamy 03 Spårvägens FK 2,09
Love Henriksson 03 Spårvägens FK 2,11
 
P17 Stav 3
Teodor Borgius 03 Hammarby IF
Casper Elliot 03 Huddinge AIS 3.71
Johan Sundgren 03 Huddinge AIS
 
P17 Längd 7
Edvin Livak 03 Bromma IF
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF
Dante Egnér 03 Hässelby SK
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö 5.72
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Hugo Olsson 02 Turebergs FK
 
P17 Kula 2
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Teo Paganus 03 Turebergs FK
 
P15 60m 23
Adrian Diskay 04 Boo IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 7,79
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 8,28
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 7,86
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Jens Kervefors 04 Hässelby SK 8,38
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Max Sundgren 04 Hässelby SK 8,28
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK 8,13
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Josef Lindberg 05 IFK Lidingö
Dimitri Soulios 05 Spårvägens FK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK 8,20
Fabian Mix 05 Täby IS 8.17
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
 
P15 1000m 16
Axel Strinning 05 Bromma IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 3.08,39
Victor Törnström 05 Danderyds SK 3.08,29
Simon Asplund 05 Hammarby IF 3,26:24
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 3.00,70
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Linus Jansson 04 Hässelby SK
Ludwig Skantz 05 Hässelby SK
Marlon Tollefors 04 Hässelby SK
Samuel Berhane 05 Hässelby SK 3.07,70
Vincent Olsson 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Anton Gruber 04 Turebergs FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK 2.59.49
Erik Norlén 05 Täby IS
 
P15 Häck 60m 9
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 10,26
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Melker Carlens 04 IFK Lidingö 9,76
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
 
P15 Höjd 11
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Max Sundgren 04 Hässelby SK 1,60
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Josef Lindberg 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK 1,54
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
 
P15 Stav 7
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Levi Back 08 Turebergs FK 1,80
Erik Norlén 05 Täby IS 2.80
 
P15 Längd 19
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF 5,60
Simon Asplund 05 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK 4,32
Axel Månsson 04 Hanvikens SK 4,07
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Ludvig Schönning 04 Hanvikens SK
Eli Dahl Oud 04 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Josef Lindberg 05 IFK Lidingö
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF 4.86
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Hugo Winther 04 Turebergs FK
Sebastian Cabanas Andersson 04 Turebergs FK 5,37
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P15 Kula 9
Adrian Diskay 04 Boo IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK 9,73
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK
Jens Kervefors 04 Hässelby SK 8,95
Olle Skymne 05 Hässelby SK 9,55
Viktor Lögdahl 05 Råby-Rekarne FIF 12.39
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Fabian Mix 05 Täby IS 12.64
Kenan Kuru 04 Tullinge FF
 
P13 600m 18
Kim Wingren 06 Bromma IF 2:20
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Danilo Moberg 06 IF Göta Karlstad 1.43,12
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 1.49,29
Arvid Lundqvist 06 Hässelby SK
Baptiste Caderas 06 Hässelby SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK 1.48,08
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 1.46,95
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 1.41,62
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö 1,44
Bo Rydstrand 06 Rånäs 4H 2:07:36
August Humeur 06 Spårvägens FK
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
John Bäck 06 Turebergs FK 1,43,79
Elias Dahlström 06 Täby IS 1,46
Leon Borgedahl 06 Täby IS 1.45
Erik Hagman 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Häck 60m 14
Kim Wingren 06 Bromma IF
Elias Kapell 06 Hammarby IF 9,68
Filip Herre 06 Hammarby IF 9,95
William Freifelt 06 Hammarby IF 10,08
William Loqvist 06 Hammarby IF 10,11
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
John Bäck 06 Turebergs FK 9,90
Elias Dahlström 06 Täby IS 10,16
Jacob Rune 07 Täby IS 10.19
Erik Hagman 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Höjd 13
Kim Wingren 06 Bromma IF 1.40
Elias Kapell 06 Hammarby IF 1,50
Filip Herre 06 Hammarby IF 1,50
William Freifelt 06 Hammarby IF 1,50
William Loqvist 06 Hammarby IF
Alexander Sunell 06 Hässelby SK 1,38
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Noah Oliveras 06 Mälarhöjdens IK
Joel Billing 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Elias Dahlström 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P13 Kula 16
Kim Wingren 06 Bromma IF 7.30
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Elias Kapell 06 Hammarby IF 9,77
Filip Herre 06 Hammarby IF 7,30
William Loqvist 06 Hammarby IF
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 9,71
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK
Elliot Hultell 06 Hässelby SK
Jonah Heldt 06 Hässelby SK
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö
Bo Rydstrand 06 Rånäs 4H 8,33
Jacob Rappe 06 Turebergs FK
Joel Billing 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P12 60m 23
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Oliver Persson 07 Danderyds SK 9,16
Philip Persson 07 Danderyds SK 9,10
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8,63
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 9,93
Alvin Nyström 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK 9,47
Victor Gil 07 Hanvikens SK 9,07
Hugo Skymne 07 Hässelby SK 9.08
Irving Lind 07 Hässelby SK 7.57
Nils Bergman 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Audunn Kristjansson 07 Spårvägens FK
Alexander Sand 07 IFK Tumba
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Emil Söderberg 07 Täby IS 9,63
Jacob Norsell 07 Täby IS 8,84
Jacob Rune 07 Täby IS 8.52
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK 9,02
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,63
 
P12 600m 23
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Oliver Persson 07 Danderyds SK 1.49,33
Philip Persson 07 Danderyds SK 1.47,84
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 1,55.87
Alvin Nyström 07 Hanvikens SK
Samuel Lindfors 07 Hanvikens SK
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK 2.14,95
Victor Gil 07 Hanvikens SK 2.31,21
Adam Ekström 07 Hässelby SK
Adrian Bolouri 07 Hässelby SK 1.54,42
Jonathan Lotker 07 Hässelby SK
Oliver Sörman 07 Hässelby SK 1.57,21
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Simon Berhane 07 Hässelby SK 1.58,28
Audunn Kristjansson 07 Spårvägens FK
Benjamin Makower 07 Spårvägens FK
Alexander Sand 07 IFK Tumba 2,01
Iker García Lundström 07 Turebergs FK 1:59.04
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Emil Söderberg 07 Täby IS
Jacob Rune 07 Täby IS 1.53,22
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 1,58
 
P12 Höjd 10
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 1,47
Irving Lind 07 Hässelby SK
Nils Bergman 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Audunn Kristjansson 07 Spårvägens FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,42
Emil Söderberg 07 Täby IS 1,30
Jacob Norsell 07 Täby IS 1,30
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 Kula 14
Alexander Kronqvist 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF
Quincey Hackett 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK 5,08
Alvin Nyström 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Marcus Beckman 07 Hässelby SK
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Levi Back 08 Turebergs FK 7,70
Jacob Rune 07 Täby IS 7,67
Vilgot Treskog 07 Täby IS
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 7,02
 
P11 60m 24
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 9,64
Axel Victorin 08 Hammarby IF 8,93
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 9.14
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 9,39
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 9,95
Ludwig Engde 08 Turebergs FK 9,85
Olle Malmborg 08 Täby IS
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
 
P11 600m 17
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Kasper Lee 08 Hammarby IF
Noah Salomonsson Stråhle 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Oliwer Moody 08 Hässelby SK 2:04:60
Uno Stål 08 KA 2 IF
Emil Svensson 08 Turebergs FK
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 2.02,16
 
P11 Längd 28
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Oskar Thews 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Wilmer Davidgård 08 Bromma IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF 3,87
Axel Victorin 08 Hammarby IF 3,95
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 4.29
Kasper Lee 08 Hammarby IF 3,86
Noah Salomonsson Stråhle 08 Hammarby IF
Olle Westervall 08 Hammarby IF
Sebastian Simon 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF 4,05
Yosef Rafiq 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Max Wördén 08 Hässelby SK
Nore Wennergren 08 Hässelby SK
Oliwer Moody 08 Hässelby SK
Philip Andersson 08 Hässelby SK
Philip Antivilo-Lindsjöö 08 Hässelby SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Levi Back 08 Turebergs FK 3,71
Ludwig Engde 08 Turebergs FK 3,71
Olle Malmborg 08 Täby IS
Magnus Wåglund-Rytter 08 Värmdö IF
 
P10 60m 33
David Ahlberg 09 Bromma IF
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 9.95
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Luis Roos 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 10,92
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Charlie Melander 09 Hässelby SK
Didrik Parsons 10 Hässelby SK
Douglas Parsons 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Harry Neuschut 09 Hässelby SK
Sixten Wallin 09 Hässelby SK
Ville Heldt 09 Hässelby SK
William Daun 09 Katrineholms SK 9,19
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Matthias Lund 09 IFK Lidingö
Oscar Verneholt 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Tristan Hubendick Rekdal 09 IF Linnéa
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK 10,05
Carl Grindange 09 Turebergs FK 9,42
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 9,59
Ivar Tiberg 09 Turebergs FK 9,9
Måns Lidman 09 Turebergs FK 9,58
Tristan Back 10 Turebergs FK 10,65
Oscar Helge 09 Täby IS
Robin Borgedahl 09 Täby IS 9,37
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 8,88
David Östberg 09 Tullinge FF
 
P10 400m 34
David Ahlberg 09 Bromma IF
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 1.21.06
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Luis Roos 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 1.23.69
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Charlie Melander 09 Hässelby SK
Didrik Parsons 10 Hässelby SK
Douglas Parsons 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Harry Neuschut 09 Hässelby SK
Jamie Kinane 09 Hässelby SK 77,0
Sixten Wallin 09 Hässelby SK
Ville Heldt 09 Hässelby SK
Wilmer Hägg 09 Hässelby SK
William Daun 09 Katrineholms SK 1.15
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Oscar Verneholt 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa
Tristan Hubendick Rekdal 09 IF Linnéa
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 77,64
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 78,98
Måns Lidman 09 Turebergs FK 1.15,00
Tristan Back 10 Turebergs FK 89,35
Oscar Helge 09 Täby IS
Robin Borgedahl 09 Täby IS 74,71
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 1.15
David Östberg 09 Tullinge FF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF 1.17,68
 
P10 Längd 32
David Ahlberg 09 Bromma IF
Edvin Lundberg 09 Danderyds SK
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 3.43
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Luis Roos 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 3,20
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Charlie Melander 09 Hässelby SK
Didrik Parsons 10 Hässelby SK
Douglas Parsons 09 Hässelby SK
Elliot Åkerberg 09 Hässelby SK
Harry Neuschut 09 Hässelby SK
Sixten Wallin 09 Hässelby SK
Ville Heldt 09 Hässelby SK
William Daun 09 Katrineholms SK 4,34
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö
Oscar Verneholt 09 IFK Lidingö
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Mio Norén 09 IF Linnéa 286 cm
Tristan Hubendick Rekdal 09 IF Linnéa
Viggo Hanikat 09 Spårvägens FK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 3,85
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 3,90
Ivar Tiberg 09 Turebergs FK 3,26
Måns Lidman 09 Turebergs FK 3,55
Tristan Back 10 Turebergs FK 3,32
Oscar Helge 09 Täby IS
Robin Borgedahl 09 Täby IS 3,77
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 4,41
David Östberg 09 Tullinge FF
 
F19 60m 3
Amanda Möller 00 Hässelby SK
Alicia Karell 01 Spårvägens FK
Adina Renlund 01 IF Åland 8,18
 
F19 800m 0
 
F19 Stav 1
Alva Sundin 01 Täby IS 3,94
 
F19 Längd 1
Amanda Möller 00 Hässelby SK
 
F19 Kula 0
 
F17 60m 12
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK 9,25
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 8,84
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
Sofia Azizmohamadi 02 Tullinge FF
 
F17 800m 11
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Elise Hejdenberg 03 Huddinge AIS
Elin Ekelin 02 Hässelby SK
Ida Blom 02 Hässelby SK
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Lia Cederberg 04 Hässelby SK 2.20,45
Olivia-Lee Lindgren 03 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Elvira Bredin 03 Turebergs FK 2:26
Astou Sene 02 Tullinge FF
 
F17 Stav 5
Elsa Eriksson 03 Hässelby SK 2,70
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Maja Thodenius 03 Mälarhöjdens IK
Emma Johansson 02 Stocksäters IF
Clara Billing 02 Turebergs FK 2,98
 
F17 Längd 10
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Fredrika Pettersson 02 Hammarby IF
Molly Freeman 02 Hammarby IF
Tilda Krüsell Berg 02 Hammarby IF
Klara Avebäck 03 Hellas FK
Caroline Graveley 03 Hässelby SK 5,11
Jessica Holmberg 03 Hässelby SK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Parya Darvishi Gaziani 03 Turebergs FK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
 
F17 Kula 7
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK 9,21
Ida Åhlander 03 Hanvikens SK 6,37
Caroline Graveley 03 Hässelby SK
Emelie Malmborg 03 Hässelby SK
Sofia Boman 02 Hässelby SK 10,68
Wilja Wickert 02 Hässelby SK
 
F15 60m 48
Anna Werkström 04 Boo IF
Ella Tylestedt 04 Boo IF
Elvira Falk Haglund 04 Boo IF
Filippa Aronsson 04 Boo IF 9,04
Sydney Tunér 04 Boo IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,79
Frida Nyström 05 Hammarby IF 9,08
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 9,08
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 8,38
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Isabel Neill 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 8,14
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ebba Avér 05 Hässelby SK
Elllen Antivilo Lindsjöö 04 Hässelby SK 8,60
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK 8,28
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Jäderberg 04 Hässelby SK 8,50
Lia Cederberg 04 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK 9.77
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 8,16
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK 8,12
Tuva Wennergren 05 Hässelby SK
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 8.40
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 8.48
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,71
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK 8,66
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9,03
Ellen Jernhall 05 Täby IS 8.97
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 8,74
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 8,84
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F15 1000m 11
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK 3,11.05
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK 3.16,54
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 3.24.14
Julia Meijer 04 IFK Mora Friidrott 3.05
Ebba Wetterberg 05 Spårvägens FK
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Agnes Olsson 05 Turebergs FK
 
F15 Häck 60m 18
Ella Tylestedt 04 Boo IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,67
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 9,97
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK 9,46
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 9,09
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 10.75
Anna Strunke 05 Turebergs FK 10,86
Alvah Lind 05 Tyresö FK 9,61
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 10,22
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F15 Höjd 18
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 145
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 1,34
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK 1,36
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK 1,49
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 1.49
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 1,36
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Norah Lind 05 Tyresö FK 1,63
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1,38
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1.45
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F15 Stav 11
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 3,02
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 2,70
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 3,61
Norah Lind 05 Tyresö FK 3,20
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F15 Längd 44
Anna Werkström 04 Boo IF
Elvira Falk Haglund 04 Boo IF
Filippa Aronsson 04 Boo IF 4,63
Sydney Tunér 04 Boo IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 4,58
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 4,07
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 4,02
Alice Arbestål 05 Hanvikens SK
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 4,24
Ida Tuving 05 Hanvikens SK
Isabel Neill 04 Hanvikens SK
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Elllen Antivilo Lindsjöö 04 Hässelby SK 4.34
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Jäderberg 04 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK 3.78
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Tuva Wennergren 05 Hässelby SK
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 4.81
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö 4.75
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 4,62
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 4,29
 
F15 Kula 19
Ella Tylestedt 04 Boo IF 8,04
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 7,56
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 7,87
Frida Nyström 05 Hammarby IF 7,85
Linnea Blidborg Stenberg 05 Hammarby IF
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK
Alva Bergström 05 Hanvikens SK
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK 7,54
Filippa Gil 04 Hanvikens SK 7,44
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK 9,75
Norah Lind 05 Tyresö FK 11,22
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 7,27
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F13 600m 14
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 1,51
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 1.55
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.42,76
Nora Hägg 06 Hässelby SK 1.52,19
Rebecca Bugday 06 Hässelby SK
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 1.42,46
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Alva Back 06 Turebergs FK 1.51,72
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 1.47,00
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 1:50,89
Klara Grundin 06 Turebergs FK
 
F13 Häck 60m 18
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 10,61
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 10.06
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Felicia Renman 06 Hanvikens SK 12,41
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 11.27
Alva Back 06 Turebergs FK 10,22
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,87
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 9,71
Ella Fallope 06 Turebergs FK 10.42
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 10,99
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 11,20
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Höjd 20
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 1,33
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 1,32
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 1.30
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Emma Fogdö 06 Hanvikens SK
Emma Jäderberg 06 Hanvikens SK
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Linn Johnsson 06 Mälarhöjdens IK
Alva Back 06 Turebergs FK 1,45
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,57
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,60
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 1,33
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Kula 20
Agnes Odda 06 Boo IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 10,51
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 6,43
Vera Jansson 06 Hammarby IF 8,67
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 7.75
Alice Arvidsson 06 Hanvikens SK
Felicia Renman 06 Hanvikens SK 5,45
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 8,28
Alva Jobson-Orrmo 06 Turebergs FK
Annie Grindange 06 Turebergs FK 7,64
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 9,09
Ella Fallope 06 Turebergs FK 7,57
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 11,88
Matilda Petersson 06 Turebergs FK
 
F12 60m 41
Vendela Eriksson 07 Gefle IF 9,35
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF 9,38
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 8,92
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8,89
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF 9.58
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF 9.57
Alba Boric 07 Hanvikens SK 9,02
Cassandra Mortensson 07 Hanvikens SK
Saga Drugge 07 Hanvikens SK
Vera Bergqvist 07 Hanvikens SK
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Ines Dahl 07 Hässelby SK
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 9,31
Moa Forsén 07 Hässelby SK 10,25
Nicole Jonsson 07 Hässelby SK
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 8.90
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 8,88
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 8,89
Tilda Hibbs 07 Saltsjöbadens IF
Agnes Kjell 07 Spårvägens FK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 9,02
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Sofia Svenberg 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,57
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 9,37
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,39
Alice Helge 07 Täby IS
Elin Runemar 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS 9,08
Lova Tillaeus 07 Täby IS 9,28
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Alva Flatow 07 Åkersberga SK 9,46
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Felicia Svan 07 Åkersberga SK
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF
Teresa Vallin 07 Tullinge FF
 
F12 600m 15
Vendela Eriksson 07 Gefle IF 2.02,50
Cassandra Mortensson 07 Hanvikens SK
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 2.02,38
Nicole Jonsson 07 Hässelby SK
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1,45
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK 1,49
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 1:54,78
Lova Tillaeus 07 Täby IS 2,20
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Alva Flatow 07 Åkersberga SK 2:01,5
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK 2,00,65
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF
 
F12 Höjd 24
Vendela Eriksson 07 Gefle IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,44
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Ines Dahl 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 1,08
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1,32
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK 1,21
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK 1,18
Agnes Kjell 07 Spårvägens FK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Sofia Svenberg 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,38
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 1,21
Niamh Hogan 07 Turebergs FK
Alice Helge 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS 1,34
Lova Tillaeus 07 Täby IS 1,21
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK 1,28
Teresa Vallin 07 Tullinge FF
 
F12 Kula 26
Vendela Eriksson 07 Gefle IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF 8.02
Alba Boric 07 Hanvikens SK 8,50
Desireé Trolling 07 Hanvikens SK 5,81
Saga Drugge 07 Hanvikens SK
Vera Bergqvist 07 Hanvikens SK
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 4,54
Nicole Jonsson 07 Hässelby SK
Agnes Kjell 07 Spårvägens FK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Filippa Hanikat 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 923
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 6,58
Alice Helge 07 Täby IS
Elin Runemar 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS 6,78
Lova Tillaeus 07 Täby IS 6,90
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Alva Flatow 07 Åkersberga SK 7,12
Amanda Cederberg 07 Åkersberga SK
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Felicia Svan 07 Åkersberga SK
 
F11 60m 32
Aina Wadén 08 Bromma IF
Sanna Mendes 08 Bromma IF
Ella Östblom 08 Gefle IF 9,49
Alva Lundquist 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 9,59
Emma Linerut 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Isabella Dejfors 08 Hammarby IF
Nora Åhlund 08 Hammarby IF
Tuvalisa Eriksson 08 Hammarby IF
Alma Åhren 08 Hanvikens SK
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Eira Ljung 08 Hässelby SK
Isabella Sjöholm Vitasovic 08 Hässelby SK
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK
Olivia Pihl 08 Hässelby SK
Bea Humeur 08 Spårvägens FK
Arwen Pamelius 08 Täby IS 10,15
Ebba Borglund 08 Täby IS 9,11
Ebba Dahlström 08 Täby IS 9,13
Johanna Gummérus 08 Täby IS 9,81
Lovisa Nässil 08 Täby IS 10,19
Stella Weissenborn 08 Täby IS 9,52
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS 9,39
Hanna Månsson 08 Väsby IK
Emma Tryselius 08 Mälarö SOK 9,00
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK 9.21
 
F11 600m 23
Aina Wadén 08 Bromma IF
Sanna Mendes 08 Bromma IF
Ella Östblom 08 Gefle IF 1.58,00
Edit Jansson 08 Hammarby IF 2,19,83
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Isabella Dejfors 08 Hammarby IF
Nora Åhlund 08 Hammarby IF
Stina Tärnvik 08 Hammarby IF
Alma Åhren 08 Hanvikens SK
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Bea Humeur 08 Spårvägens FK
Fanny Szalkai 08 Spårvägens FK 1:52.49
Arwen Pamelius 08 Täby IS 2,07
Johanna Gummérus 08 Täby IS 2,06,24
Lovisa Nässil 08 Täby IS 2,20,19
Stella Weissenborn 08 Täby IS 2,02,50
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS
Hanna Månsson 08 Väsby IK
Emma Tryselius 08 Mälarö SOK 2,04,43
 
F11 Längd 29
Aina Wadén 08 Bromma IF
Sanna Mendes 08 Bromma IF
Ella Östblom 08 Gefle IF
Alva Lundquist 08 Hammarby IF
Edit Jansson 08 Hammarby IF 3,78
Emma Linerut 08 Hammarby IF
Greta Övermo 08 Hammarby IF
Nora Åhlund 08 Hammarby IF
Stina Tärnvik 08 Hammarby IF
Tuvalisa Eriksson 08 Hammarby IF
Alma Åhren 08 Hanvikens SK
Clara Matchett 08 Hanvikens SK
Elsa Sandahl 08 Hanvikens SK
Iris Boqvist 08 Hanvikens SK
Meja Lansenius 08 Hanvikens SK
Thea Lind 08 Hanvikens SK
Eira Ljung 08 Hässelby SK
Matilda Barasciutti 08 Hässelby SK
Fanny Szalkai 08 Spårvägens FK
Arwen Pamelius 08 Täby IS 3,24
Ebba Borglund 08 Täby IS 438
Ebba Dahlström 08 Täby IS 4,15
Johanna Gummérus 08 Täby IS 3,91
Lovisa Nässil 08 Täby IS 3,48
Stella Weissenborn 08 Täby IS 3,94
Wilma Beiming-Brotte 08 Täby IS 3,92
Hanna Månsson 08 Väsby IK
Emma Tryselius 08 Mälarö SOK 4,02
Emelie Lundqvist 08 Kungsängens FK
 
F10 60m 24
Malva Lönn 09 Boo IF
Stella Klein 09 Boo IF
Emelie Lagerdahl 09 Bromma IF 9,89
Moa Kjöraas 09 Bålsta IK 9,76
Tove Norrby 09 Bålsta IK 10,20
Louise Wettersand 09 Danderyds SK
Astrid Östblom 12 Gefle IF
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 10,39
Astrid Wetterstrand 10 Hässelby SK
Ella Crona 10 Hässelby SK
Meja Johansson 09 Hässelby SK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 10,18
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö 9,75
Elise Hallner 09 IFK Lidingö 9.44
Ellie Dalmo 09 Sundbybergs IK
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 10,18
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 9,27
Molly Envall 09 Turebergs FK 9.17
Amanda Jörbeck 09 Täby IS
Juni Rudberg 09 Täby IS 10,04
Rebecca Nässil 09 Täby IS 11,38
Tuva Eckerberg 09 Täby IS 9.37
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 10,08
 
F10 400m 19
Malva Lönn 09 Boo IF
Emelie Lagerdahl 09 Bromma IF
Moa Kjöraas 09 Bålsta IK 1,22,34
Tove Norrby 09 Bålsta IK 1,16,14
Louise Wettersand 09 Danderyds SK
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 84,11
Meja Johansson 09 Hässelby SK
Victoria Jonsson 09 Hässelby SK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 1.22
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö
Elise Hallner 09 IFK Lidingö
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 1.19,42
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 1,13.38
Molly Envall 09 Turebergs FK 1.19
Amanda Jörbeck 09 Täby IS
Juni Rudberg 09 Täby IS
Rebecca Nässil 09 Täby IS
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 82,56
 
F10 Längd 24
Malva Lönn 09 Boo IF
Stella Klein 09 Boo IF
Emelie Lagerdahl 09 Bromma IF 3,39
Moa Kjöraas 09 Bålsta IK
Tove Norrby 09 Bålsta IK
Louise Wettersand 09 Danderyds SK
Astrid Östblom 12 Gefle IF
Agnes Roslund 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF 3,11
Astrid Wetterstrand 10 Hässelby SK
Ella Crona 10 Hässelby SK
Meja Johansson 09 Hässelby SK
Victoria Jonsson 09 Hässelby SK
Lovisa Daun 11 Katrineholms SK 3,44
Ebba Lindskog 09 IFK Lidingö
Elise Hallner 09 IFK Lidingö 3,75
Freja Kagevik 09 Turebergs FK 3,29
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK 3,89
Molly Envall 09 Turebergs FK
Amanda Jörbeck 09 Täby IS
Juni Rudberg 09 Täby IS
Rebecca Nässil 09 Täby IS 2,77
Tuva Eckerberg 09 Täby IS 3.86
Wilma Hermansson 10 Åkersberga SK 3,29
 
P/F15 4 x 200m 16
Boo IF 1 Lag 1 Boo IF
Elvira Haglund Falk 04
Vidar Mörk 05
Ella Thylastedt 04
Adrian Diskay 04
Boo IF 2 Lag 2 Boo IF
Filippa Aronsson 04
Victor Zimmerman 05
Anna Werkström 05
Ivar Björklund Forsén 05
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Hammarby 05 1 Hammarby IF
Hammarby IF 1 Team04 Hammarby IF
Hanvikens SK 1 Hanvikens SK
Felicia Johansson 04
Adam Eriksson 04
Karin Bengtsson 04
Christoffer Bergqvist 05
Hanvikens SK 2 Hanvikens SK
Hanvikens SK 3 Hanvikens SK
IFK Lidingö 4 IFK Lidingö
IFK Lidingö 5 04 blå IFK Lidingö
Spårvägens FK 1 Blåvit Spårvägens FK
Spårvägens FK 2 Vitblå Spårvägens FK
Turebergs FK 1 Turebergs FK
Turebergs FK 2 Turebergs FK
Turebergs FK 3 Turebergs FK
Tullinge FF 1 P/F15 Tullinge FF
 
P/F13 4 x 200m 9
Danderyds SK 2 Danderyds SK
Hanvikens SK 12 PF13 Hanvikens SK
Hanvikens SK 2 PF13 Hanvikens SK
Hässelby SK 1 06/07a Hässelby SK 1.56,29
Mälarhöjdens IK 1 Mälarhöjdens IK
Turebergs FK 1 06 Turebergs FK
Alva Jobson Orrmo
John Bäck
Kajsa Andersson
Joel Billing
Turebergs FK 2 06 Turebergs FK
Matilda Petersson
Tim Nykvist
Annie Grindange
Vincent Källström
Turebergs FK 3 06 Turebergs FK
Klara Grundin
Simon Lindström
Elsa Kagevik
Jacob Rappe
Tullinge FF 1 P/F13 Tullinge FF
Anastasia Rozhkova -07
Vera Duhlin -07
Teresa Vallin -07
Freja Schulz -07
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248