Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda IUDM 13-17 år
Antal starter / Total entries: 796 Printed: 2019-07-18 19:14
Antal individer / Total persons: 419
 
M 60m 33
Aidaros Ali Mohamed 01 Angereds IS
Nils Thornberg 94 Bollnäs FIK 7.01
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg 7.43
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 7.25
Robin Noping 96 IF Kville 7.60
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 7.10
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 6.88
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK 7.27
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 7.69
Adam Denguir 94 Ullevi FK 6.90
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 7.10
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 7.31
Carl Narup 98 Ullevi FK 7.18
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 6.90
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7.14
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 6.95
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 6.81
Sulayman Bah 86 Ullevi FK 6.79
Favour Chidison 01 Ullevi FK 7.29
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 7.60
Isak Barrow 96 Ullevi FK 7.15
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK 7.25
Lucas Bolin 01 Ullevi FK 7.21
Martin Selin 95 Ullevi FK 7.20
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 7.00
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 6.99
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 7.82
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 7.60
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 7.42
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 7.32
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 7.30
Victor Koch 98 Örgryte IS 7.18
 
M 200m 22
Aidaros Ali Mohamed 01 Angereds IS
Nils Thornberg 94 Bollnäs FIK 22.55
Aaron Ladestam 00 IFK Göteborg 23.20
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Chidozie Abika 97 IF Kville 22.82
Robin Noping 96 IF Kville 24.50
David Ulstein 03 Mölndals AIK 23.74
Josef Weiner 03 Mölndals AIK 26.00
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 21.61
Andreas Norström 92 Ullevi FK 22.80
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 22.92
Gustav Bålström 98 Ullevi FK 23.25
Herman Forsberg 02 Ullevi FK 25.24
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 23.47
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK 22.80
Martin Selin 95 Ullevi FK 22.80
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK 26.00
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK 24.12
Richie Leong 02 Ullevi FK 23.42
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 24.55
Stefan Savic 02 Örgryte IS 24.50
Ludwig Sämann 91 SG Schorndorf 1846 23.24
 
P17 60m 23
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 7,61
Emil Bengtsson 02 IF Kville 7.65
Erik Isaksson 02 IF Kville 7.33
Filip Wicklund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Rizvan Ektymaev 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK 7.46
Devon Hallberg 03 Mölndals AIK
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 7.64
Josef Weiner 03 Mölndals AIK 8.19
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK 7.66
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 7.55
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7.48
Yogesh Mathivanan 03 Sävedalens AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK 7.63
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK 7.33
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK 8.35
Richie Leong 02 Ullevi FK 7.20
Albin Jannesson 03 Örgryte IS 7.80
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS 8.25
Stefan Savic 02 Örgryte IS 7,36
Sten Hagström 03 Örgryte IS 7.80
Carl Hermansson 03 Bohus IF 8.36
 
P17 400m 12
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 56.79
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville 54.19
Emil Bengtsson 02 IF Kville 56,42
Jesper Nordström 02 IF Kville 54.22
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK 53.20
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 53.54
Albin Jannesson 03 Örgryte IS 56.00
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 53.29
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 56.50
Love Söderpalm 03 Örgryte IS 58.47
Nils Thorin 03 Örgryte IS 57.00
 
P17 1500m 4
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 4.45.06
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 4.23.71
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P17 Häck 60m 11
Fredrik Grund 02 IF Kville 9.02
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 9.01
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK 8.49
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 9.25
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 9.50
Mattias Carman 03 Örgryte IS 9.05
Nils Thorin 03 Örgryte IS 8.95
 
P17 Höjd 10
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 1.76
Fabian Steene 03 IF Kville 1.94
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK ut P19
Sören Pauli 01 Ullevi FK ut P19
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 1.70
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 1.92
Olof Ryberg 00 Örgryte IS Ut P19
Jonathan Norrman 03 Bohus IF 1.66
 
P17 Stav 1
Sten Hagström 03 Örgryte IS 4.10
 
P17 Längd 21
Aidaros Ali Mohamed 01 Angereds IS ut M
Viktor Åberg 93 Angereds IS ut M
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg
Fabian Steene 03 IF Kville 5.95
Fredrik Grund 02 IF Kville 5.89
Gustav Tartu 02 IF Kville 6.19
Jesper Nordström 02 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville ut P19
Yosef Al Masri 02 IF Kville 6.12
Rizvan Ektymaev 03 Lerum Friidrott
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK 5.91
Yogesh Mathivanan 03 Sävedalens AIK
Erik Johansson 01 Ullevi FK ut P19
Hampus Helamb 01 Ullevi FK ut P19
Herman Forsberg 02 Ullevi FK 5.50
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 6.24
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK ut P19
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK 6.20
 
P17 Tresteg 9
Gustav Tartu 02 IF Kville 13.47
Favour Chidison 01 Ullevi FK ut P19
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK ut P19
Oliver Glans 03 Ullevi FK 11.52
Victor Hering 03 Ullevi FK 12.65
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS 12.96
Mattias Carman 03 Örgryte IS 11.83
Nils Thorin 03 Örgryte IS 11.38
 
P17 Kula 8
Fabian Steene 03 IF Kville 11.71
Fredrik Grund 02 IF Kville 12.75
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Devon Hallberg 03 Mölndals AIK
Måns Roos 02 Mölndals AIK 15.43
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK 14.01
Carl Narup 98 Ullevi FK ut Män
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK 8.98
 
P17 Vikt 3
William Lanndalen 01 IF Kville ut P19
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Måns Roos 02 Mölndals AIK
 
P15 60m 6
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg 7.73
Calle Frank 04 IF Kville 7.40
Leo Zikovic 04 IF Kville 8.09
Daniel Hultén 04 Sävedalens AIK 7.82
Lewis Flower 04 Ullevi FK 8.42
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.63
 
P15 200m 7
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Calle Frank 04 IF Kville 24.00
Leo Zikovic 04 IF Kville 25.72
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 26.73
Taysir Alchay 04 Mölndals AIK 25.92
Lewis Flower 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 1000m 7
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 2.58.76
Philip Frick 04 Kongahälla AIK 2.53.95
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 3.05.34
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2.49.18
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.04.14
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 3.14.81
Tim Tompsett 04 Örgryte IS 3.20.66
 
P15 Häck 60m 9
Felix Steene 04 IF Kville 9.48
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK 10.43
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 9.35
John Lundqvist 04 Ullevi FK 9.84
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 9.70
Albin Coster 04 Örgryte IS 10.00
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 10.50
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 9.25
 
P15 Höjd 4
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 1.60
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK 1.54
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 1.58
 
P15 Stav 2
Felix Steene 04 IF Kville 3.80
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
 
P15 Längd 5
Felix Steene 04 IF Kville 5.83
Taysir Alchay 04 Mölndals AIK 4.79
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK 4.79
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Lewis Flower 04 Ullevi FK
 
P15 Tresteg 5
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 11.34
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 12.40
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 10.32
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 9.93
 
P15 Kula 6
Calle Frank 04 IF Kville 11.22
Felix Steene 04 IF Kville 12.69
Leo Zikovic 04 IF Kville
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK 9.33
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 9.00
William Kindbom 04 Örgryte IS 11.39
 
P15 Vikt 1
David Thilén 05 IF Kville
 
P14 60m 19
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Ludvig Iveroth 05 IF Kville 7.83
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 10.20
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 7.79
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 8.60
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 8.15
Johan Conway 05 Mölndals AIK
Linus Lännerbo 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 7.86
Alexander Bülow 05 Ullevi FK 8.95
Elias Johansson 05 Ullevi FK 9.62
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 8.94
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK 7.71
Shakeem Reid 05 Ullevi FK 8.43
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 9.05
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 8.76
 
P14 200m 8
David Thilén 05 IF Kville 29.02
Ludvig Iveroth 05 IF Kville 27.57
Melker Svanberg 05 IF Kville 27.44
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 27.08
Max Persson 05 Mölndals AIK
Sebastian Wikström 05 Mölndals AIK
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK
Anton Matte 05 Örgryte IS 28.00
 
P14 1000m 9
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 3.00.28
Trond Forssten 05 Kongahälla AIK 3.10.18
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Fabian Alinder 05 Mölndals AIK
Linus Alinder 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
Olle Hansryd 05 Mölndals AIK 3.09.83
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
 
P14 Häck 60m 6
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 11.05
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 9.83
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 10.55
Anton Matte 05 Örgryte IS 11.16
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 9.69
 
P14 Höjd 9
Filip Klaassen 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 1.52
Nils Askelund 05 Mölndals AIK 1.39
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK 1.48
Felix Essman 05 Sävedalens AIK 1.44
Elias Johansson 05 Ullevi FK 1.35
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 1.58
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 1.63
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 1.77
 
P14 Stav 6
David Thilén 05 IF Kville 2.40
Filip Klaassen 05 IF Kville 2.20
Gabriel Torgersson 05 IF Kville 2.90
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK 2.30
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 2.00
 
P14 Längd 12
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Ludvig Iveroth 05 IF Kville 5.03
Melker Svanberg 05 IF Kville 5.13
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 4.70
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK 4.44
Alexander Bülow 05 Ullevi FK 4.10
Johan Pedersen 05 Ullevi FK 3.84
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 4.39
 
P14 Tresteg 5
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott 10.04
Elias Johansson 05 Ullevi FK 8.41
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 11.01
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 11.57
 
P14 Kula 6
David Thilén 05 IF Kville 10.05
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
 
P13 60m 15
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 9,43
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 8.27
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK 8.50
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 8.51
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS 8.29
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS 9.78
William Malmström 06 Örgryte IS 10.09
 
P13 200m 13
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 32.17
Erik Toll 06 IFK Göteborg 32.05
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 27.57
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 29.82
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 28.11
Oliver Öhlander 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK 30.61
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK 31.70
Jonas Ellison 06 Örgryte IS 27.90
Nils Kardemark 06 Örgryte IS 35.65
 
P13 800m 7
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK 2.32.52
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK 2.55.26
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 2.28.85
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
Filip Jonsson 06 Bohus IF 2.13.56
 
P13 Häck 60m 4
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 10.65
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 9.44
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
 
P13 Höjd 7
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1.42
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 1.42
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 1.25
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
 
P13 Stav 1
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 2,00
 
P13 Längd 14
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 5.08
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Filip Mattsson 06 Mölndals AIK
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 4.49
Oliver Manning 06 Mölndals AIK 4.84
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK 3.77
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK 3.66
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS 3.70
William Malmström 06 Örgryte IS 3.51
 
P13 Tresteg 7
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9,22
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 10,00
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 9.34
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK 8.06
 
P13 Kula 7
Erik Toll 06 IFK Göteborg 8,40
Nils Lindblad 06 IFK Göteborg
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK 6.48
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK 6.47
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK 6.11
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK 8.04
 
K 60m 20
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg 8.27
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 7.50
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK
Michelle De Silva 99 Mölndals AIK 8.20
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Estelle Montler 91 Ullevi FK 7.80
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 8.41
Ide Ileso 00 Ullevi FK 8.22
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 8.05
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
Rebecca Strand 99 Ullevi FK 7.87
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS 8.20
Alexandra Schill 00 Örgryte IS 8.24
Clara Wågefjell 97 Örgryte IS 8.20
Hilma Hofström 00 Örgryte IS 8.50
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 7.98
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 8,04
 
K 200m 15
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg 26.51
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 26.14
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK 29.64
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 27.67
Ide Ileso 00 Ullevi FK 26.84
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 25.54
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK 27.00
Rebecca Strand 99 Ullevi FK 26.53
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 26.50
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 25.90
 
F17 60m 16
Balaqees Ali Mohamed 02 Angereds IS
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 8.40
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 9,25
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK 8.14
Alma Svanberg 02 IF Kville 8.48
Ida Elmén 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville 8.60
Nicole Dinu 03 IF Kville 8.32
Sofia Björkman 03 IF Kville 8.19
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville 9.10
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott 8.75
Alva Larsson 02 Mölndals AIK 8.06
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 7.94
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 8.30
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 8.13
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS 8,71
 
F17 400m 5
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 65.65
Alma Svanberg 02 IF Kville 63.64
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK 66.62
 
F17 1500m 5
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Saga Hagelin 03 Mölndals AIK
Julia Svennblad 03 Bohus IF 4.38.55
 
F17 Häck 60m 10
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 IF Kville ut F19
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott ut F19
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 8.82
Khaddi Sagnia 94 Ullevi FK ut K
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 9.12
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS ut F19
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 9.30
 
F17 Höjd 4
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville 1.54
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK ut K
Sofia Wingård 02 Örgryte IS 1.60
Isa Larsson 01 Bohus IF ut F19
 
F17 Stav 5
Sissela Brenne 02 IF Kville
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott ut F19
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK ut K22
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK ut F19
Alma Eriksson 01 IK Ymer ut F19
 
F17 Längd 14
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5.53
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville 4.99
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville 4.49
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 5.09
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 5.20
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 4.97
Alva Bengtström 03 Örgryte IS 4.80
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 5,20
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS 4,60
Tilly Backman 03 Örgryte IS 4.60
Elin Åberg 03 Bohus IF 4.60
Matilda Bergand 03 Bohus IF 4.44
 
F17 Tresteg 8
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville 10.74
Alicia Eliasson 03 Sävedalens AIK 10.83
Alma Helander 02 Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK 10.44
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK ut K
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 10.82
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 10.30
 
F17 Kula 8
Linnea Persson 03 IFK Göteborg 10,85
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Calista Ezeh 03 IF Kville 11.35
Ida Elmén 03 IF Kville 10.08
Nicole Dinu 03 IF Kville 10.71
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK 8.18
Sofia Andersson 01 Ullevi FK 4kg ut
 
F17 Vikt 6
Linnea Persson 03 IFK Göteborg 11.93
Luana Klaric Lundh 99 Göteborgs KIK utom tävl
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK ut F19
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Matilda Ekenberg 00 Sävedalens AIK ut F19
Molly Broback 01 Sävedalens AIK ut F19
 
F15 60m 24
Ebba Bremer 04 Brattås CK
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 8.21
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 9,31
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 8,98
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 8.21
Ida Thörsman 04 IF Kville 8.49
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 8.80
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 8.02
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 8.21
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 8.55
Celine Lima 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS 9.31
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 8.36
Ida Stenman 04 Örgryte IS
Judith Bauer 04 Örgryte IS 9.04
Lisa Ellison 04 Örgryte IS 9.40
Liv Backman 04 Örgryte IS 8.41
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 9.46
Thea Meijner 04 Örgryte IS
 
F15 200m 10
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 27.11
Saga Provci 04 IFK Göteborg 28.83
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 26.60
Ida Thörsman 04 IF Kville 28.05
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 28.98
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 29.02
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 27.67
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 29.31
 
F15 1000m 12
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.08,69
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 3.10.59
Louise Larsson 04 Kongahälla AIK 3.15.78
Felicia Brink 04 IF Kville 3.16.73
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3.06.48
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 3.18.87
Ebba Francois 04 Örgryte IS 3.23.71
Josefine Källvik 04 Örgryte IS 3.44.18
Thea Meijner 04 Örgryte IS
 
F15 Häck 60m 3
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 9.21
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 10.17
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS 10.98
 
F15 Höjd 7
Ebba Bremer 04 Brattås CK
Linn Magnusson 04 IF Kville 1.41
Emma Andblad 04 Mölndals AIK 1.38
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK 1.39
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 1.56
Ida Stenman 04 Örgryte IS 1.40
 
F15 Stav 2
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott 2.05
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F15 Längd 21
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 5.18
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 4,25
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 4,30
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 4.90
Ida Thörsman 04 IF Kville 3.62
Linn Magnusson 04 IF Kville
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 5.01
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 4.96
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK 4.60
Aicha Koné 04 Ullevi FK 5.32
Celine Lima 04 Ullevi FK 4.02
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 4.70
Josefine Källvik 04 Örgryte IS 3.92
Judith Bauer 04 Örgryte IS 4.10
Lisa Ellison 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS 4.50
 
F15 Tresteg 5
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.36
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 11.42
Clara Weetom 04 Örgryte IS
 
F15 Kula 3
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 10.85
Maja Ek 04 Mölndals AIK
 
F15 Vikt 0
 
F14 60m 18
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 8.16
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,17
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK 10.02
Lux Yttermyr 05 Göteborgs KIK
Sofia Hulthén 05 IF Kville
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK 8.38
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 9.19
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 8.19
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK 9.14
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK 9.02
Inez Yngve 05 Örgryte IS 8.45
Emma Krantz 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 8.71
 
F14 200m 14
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 26.67
Nicole Tiourine 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 29.72
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 29.51
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 29.87
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 26.72
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK 30.80
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK 30.05
Inez Yngve 05 Örgryte IS 27.59
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 30.15
 
F14 1000m 6
Nicole Tiourine 05 IFK Göteborg
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 3.25.21
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 3.11.94
Elna Wester 05 Örgryte IS 3.21.66
Elsa Friberg 05 Örgryte IS 3.47.34
Emma Norrman 05 Bohus IF 3.56.54
 
F14 Häck 60m 10
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 9.78
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,76
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 10.49
Filippa Couture 05 IF Kville 10.17
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 10.44
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 10.66
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 9.38
Engla Nilsson 05 Bohus IF 10.47
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Höjd 8
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 1.48
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1.51
Filippa Couture 05 IF Kville 1.47
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Ebba Halling 05 Örgryte IS 1.29
Elna Wester 05 Örgryte IS 1.36
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 1.31
Engla Nilsson 05 Bohus IF 1.60
 
F14 Stav 4
Juliette Östling 05 IF Kville 2.30
Stina Littorin 05 IF Kville 2.20
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 2.60
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott 1.60
 
F14 Längd 24
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 5.09
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK 3.57
Carolina Johansson 05 IF Kville
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Sofia Hulthén 05 IF Kville
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK 4.02
Elin Norström 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Klara Wallerbert 05 Mölndals AIK 3.34
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 4.19
Moa Andersson 05 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 4.75
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK 4.04
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 4.24
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 4.15
Inez Yngve 05 Örgryte IS 4.83
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF 3.53
 
F14 Tresteg 7
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 9.97
Elsa Sandsten 05 IF Kville 9.08
Filippa Couture 05 IF Kville 9.90
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Emma Norrman 05 Bohus IF 8.37
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 9.46
 
F14 Kula 13
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 8.54
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 9.51
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 10.35
Klara Wallerbert 05 Mölndals AIK 5.18
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK 6.49
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Ebba Halling 05 Örgryte IS 7.48
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 6.64
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF 8.15
Julia Sandelius 05 Bohus IF
 
F13 60m 25
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Jasmin Salman 06 Angereds IS
Lina Mikael 06 Angereds IS
Mikal Loul 06 Angereds IS
Caroline Boissier 06 IFK Göteborg
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott 8.93
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Agnes Fernström Roxhage 06 Mölndals AIK
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Fia Koné 06 Mölndals AIK 8.72
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 8.31
Sara Elander 06 Mölndals AIK 9.80
Stella Folkeson 06 Mölndals AIK
Stella Fransson 06 Mölndals AIK
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 9.09
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 9.63
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 8.90
Ebba Pauli 06 Ullevi FK 8.95
Elsa Heyden 06 Ullevi FK 9.37
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 200m 20
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Jasmin Salman 06 Angereds IS
Lina Mikael 06 Angereds IS
Mikal Loul 06 Angereds IS
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 30.20
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK 32.24
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 29.43
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Agnes Fernström Roxhage 06 Mölndals AIK
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Fia Koné 06 Mölndals AIK
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK
Stella Folkeson 06 Mölndals AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 29.47
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 31.43
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 31.77
Stella Babovic 06 Ullevi FK 29.84
 
F13 800m 5
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 2,33,62
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 2.46.37
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 2.38.11
 
F13 Häck 60m 16
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 9.71
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 10.10
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK 12.10
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK 12.88
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK 12.07
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 11.42
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 10.69
Ebba Pauli 06 Ullevi FK 10.34
Elsa Heyden 06 Ullevi FK 11.32
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 10.42
 
F13 Höjd 14
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Mikal Loul 06 Angereds IS
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 1.37
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 1.33
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK 1.20
Sara Elander 06 Mölndals AIK 1.24
Stella Folkeson 06 Mölndals AIK
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 1.38
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK 1.38
Ebba Pauli 06 Ullevi FK 1.41
Emma Wendel 06 Bohus IF 1.46
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Stav 2
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 2.30
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 1.61
 
F13 Längd 27
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Jasmin Salman 06 Angereds IS
Lina Mikael 06 Angereds IS
Mikal Loul 06 Angereds IS
Caroline Boissier 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 4.13
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK 4.11
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK 3.69
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 4.73
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott 4.57
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK 4.31
Agnes Fernström Roxhage 06 Mölndals AIK
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Fia Koné 06 Mölndals AIK
Freja Lindeman 06 Mölndals AIK
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK 3.72
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 4.23
Sigrid Carlsson 06 Mölndals AIK 3.69
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 4.22
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 4.58
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 4.31
 
F13 Tresteg 8
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 9.60
Alice Tartu 06 IF Kville 9.15
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 10.08
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 9.31
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK 8.73
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 9.01
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 9.71
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F13 Kula 8
Ellinor Djurachkovitch 06 Angereds IS
Mikal Loul 06 Angereds IS
Caroline Boissier 06 IFK Göteborg
Alice Tartu 06 IF Kville 9.56
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott 10.25
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Sigrid Altus 06 Bohus IF 10.92
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 10.45
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248