Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda IUDM 13-17 år
Antal starter / Total entries: 137 Printed: 2018-12-17 17:27
Antal individer / Total persons: 71
 
M 60m 10
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Carl Narup 98 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
 
M 200m 4
Alexander Lesser 93 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK
Martin Selin 95 Ullevi FK
 
P17 60m 4
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
P17 400m 2
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 56.70
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 57.18
 
P17 1500m 2
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 4.45.06
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 4:27.01
 
P17 Häck 60m 4
Marcus Blixt 02 Mölndals AIK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 6
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Tresteg 3
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P17 Kula 2
Måns Roos 02 Mölndals AIK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P17 Vikt 1
Måns Roos 02 Mölndals AIK
 
P15 60m 1
Lewis Flower 04 Ullevi FK
 
P15 200m 3
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 26.73
Lewis Flower 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 1000m 2
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2.49.18
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.04.14
 
P15 Häck 60m 4
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
 
P15 Höjd 1
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 2
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Lewis Flower 04 Ullevi FK
 
P15 Tresteg 4
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P15 Kula 0
 
P15 Vikt 0
 
P14 60m 3
Johan Conway 05 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 7,86
 
P14 200m 1
Max Persson 05 Mölndals AIK
 
P14 1000m 1
Max Persson 05 Mölndals AIK
 
P14 Häck 60m 1
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
 
P14 Höjd 1
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
 
P14 Stav 1
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
 
P14 Längd 0
 
P14 Tresteg 0
 
P14 Kula 1
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
 
P13 60m 2
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
 
P13 200m 0
 
P13 800m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 0
 
P13 Tresteg 1
Måns Persson 06 Mölndals AIK
 
P13 Kula 0
 
K 60m 5
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
 
K 200m 5
Emelie Öberg 97 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
 
F17 60m 1
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
 
F17 400m 0
 
F17 1500m 1
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
 
F17 Häck 60m 2
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 4
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
 
F17 Tresteg 2
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 Kula 0
 
F17 Vikt 0
 
F15 60m 7
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
 
F15 200m 3
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F15 1000m 2
Louise Larsson 04 Kongahälla AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
 
F15 Häck 60m 1
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
 
F15 Höjd 2
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
 
F15 Stav 1
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F15 Längd 8
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
 
F15 Tresteg 3
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
 
F15 Kula 1
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
 
F15 Vikt 0
 
F14 60m 1
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK
 
F14 200m 0
 
F14 1000m 0
 
F14 Häck 60m 0
 
F14 Höjd 0
 
F14 Stav 0
 
F14 Längd 2
Elin Norström 05 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK
 
F14 Tresteg 0
 
F14 Kula 1
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 10.35
 
F13 60m 4
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 8.98
 
F13 200m 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 30.65
 
F13 800m 2
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
 
F13 Häck 60m 1
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 11.42
 
F13 Höjd 2
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 4
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 4.22
 
F13 Tresteg 1
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
 
F13 Kula 2
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248