Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hissmoforsspelen
Antal starter / Total entries: 383 Printed: 2019-06-20 15:03
Antal individer / Total persons: 111
 
M 60m 4
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI
Johan Stenlund 99 Östersunds GIF 7.60
Eirik Lindø 94 Stjørdal FK
Elias Björnevik 98 Stjørdal FK 8.89
 
M 200m 4
Fredrik Wallin 92 Sundsvalls FI
Johan Norberg 61 Trångsvikens IF
Eirik Lindø 94 Stjørdal FK 30
Elias Björnevik 98 Stjørdal FK 30
 
M 800m 3
Andreas R00S 96 Trångsvikens IF 2.06
Mustafa Maher 94 Trångsvikens IF 2.16
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 3000m 5
Andreas R00S 96 Trångsvikens IF 9.43
David Sundström 86 Trångsvikens IF 9.53
Emil Meijer 91 Trångsvikens IF 9.19
Mustafa Maher 94 Trångsvikens IF 10.02
Pål Sæther 86 Rindal IL
 
M Kula 2
Eirik Lindø 94 Stjørdal FK
Elias Björnevik 98 Stjørdal FK 10.50
 
M22 60m 1
Johan Stenlund 99 Östersunds GIF -
 
M22 200m 0
 
M22 800m 0
 
M22 3000m 0
 
M22 Höjd 0
 
M22 Längd 1
Elias Björnevik 98 Stjørdal FK 4.50
 
M22 Kula 0
 
P19 60m 1
Herman Olsbo 01 Östersunds GIF
 
P19 200m 1
Herman Olsbo 01 Östersunds GIF
 
P19 400m 1
Elias Björnevik 98 Stjørdal FK 64
 
P19 800m 0
 
P19 3000m 0
 
P19 Höjd 0
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 0
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 2
Tobias Devik 03 Namsen FIF
Vetle Ryan Hestvik 03 Namsen FIF
 
P17 400m 1
Tobias Devik 03 Namsen FIF
 
P17 1000m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Kula 1
Vetle Ryan Hestvik 03 Namsen FIF
 
P15 60m 3
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 8.34
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
Martin Abrahamsen 04 Namsen FIF
 
P15 200m 3
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 27.45
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
Martin Abrahamsen 04 Namsen FIF
 
P15 1000m 1
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
 
P15 Höjd 2
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 5
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF 4.56
Emil Nordin 05 Trångsvikens IF
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
Martin Abrahamsen 04 Namsen FIF
 
P15 Kula 2
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
 
P13 60m 5
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF 9.67
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 10.26
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
Jørgen Myrvik Fiskvik 07 Namsen FIF
 
P13 200m 4
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF
Jørgen Myrvik Fiskvik 07 Namsen FIF
Martin Leon Brandvik Aakervik 06 Namsen FIF
 
P13 800m 2
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF 2:41
Martin Leon Brandvik Aakervik 06 Namsen FIF
 
P13 Höjd 5
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 1.21
Kasper Johnsen 06 Namsen FIF
 
P13 Längd 8
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF
Jonatan Höiem Flyckt 07 Östersunds GIF 3.70
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
Kasper Johnsen 06 Namsen FIF
Martin Leon Brandvik Aakervik 06 Namsen FIF
 
P13 Kula 3
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Julian Guldvik 05 Namsen FIF
Kasper Johnsen 06 Namsen FIF
 
P11 60m 11
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
P11 400m 9
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Ludvig Nordin 09 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
 
P11 Höjd 6
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
 
P11 Längd 11
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Casper Runfors 08 Trångsvikens IF
Emil Löfholm 08 Trångsvikens IF
Mark Karlberg 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Axel Huss 09 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
P11 Kula 8
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Ludvig Nordin 09 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Måns Marcusson 09 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF
 
P9 60m 8
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 11.92
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Felix Sjödin 11 Trångsvikens IF
Mille Wallin 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
 
P9 200m 6
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Felix Sjödin 11 Trångsvikens IF
Mille Wallin 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
 
P9 Höjd 5
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Felix Sjödin 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
 
P9 Längd 8
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 2.64
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Felix Sjödin 11 Trångsvikens IF
Mille Wallin 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
 
P9 Kula 6
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 3.75
Anton Vestin 11 Trångsvikens IF
David Fridh 11 Trångsvikens IF
Felix Sjödin 11 Trångsvikens IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Simon Fridh 11 Trångsvikens IF
 
K 60m 0
 
K 200m 0
 
K 800m 0
 
K 3000m 1
Frida Lidén 93 Sockertoppen IF
 
K Kula 0
 
K22 60m 0
 
K22 200m 1
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
K22 800m 2
Elin Marcusson 99 Trångsvikens IF
Wilma Marcusson 99 Trångsvikens IF
 
K22 3000m 0
 
K22 Höjd 0
 
K22 Stav 0
 
K22 Längd 0
 
K22 Kula 2
Lovisa Lägervik 99 Trångsvikens IF
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
F19 60m 0
 
F19 200m 0
 
F19 400m 0
 
F19 800m 0
 
F19 3000m 0
 
F19 Höjd 0
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 0
 
F19 Kula 2
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
 
F17 60m 1
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
 
F17 400m 0
 
F17 Höjd 1
Frida Elise Havik 03 Namsen FIF
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
 
F17 Kula 1
Frida Elise Havik 03 Namsen FIF
 
F15 60m 11
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Caroline Larsen 04 Namsen FIF
Veslemøy Eidshaug Pedersen 05 Namsen FIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 200m 8
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Caroline Larsen 04 Namsen FIF
Inger Bergslid 04 Namsen FIF
Veslemøy Eidshaug Pedersen 05 Namsen FIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 1000m 2
Inger Bergslid 04 Namsen FIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 3,34
 
F15 Höjd 8
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 139
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 1.54
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Stav 4
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 180
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 2.52
 
F15 Längd 11
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Inger Bergslid 04 Namsen FIF
Veslemøy Eidshaug Pedersen 05 Namsen FIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 4,29
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 4.82
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Kula 11
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Veslemøy Eidshaug Pedersen 05 Namsen FIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 10,04
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 9.05
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F13 60m 9
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.15
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 9.40
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
 
F13 200m 8
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 30.69
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Minni Elise Brandvik Aakervik 07 Namsen FIF
 
F13 800m 8
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Minni Elise Brandvik Aakervik 07 Namsen FIF
 
F13 Höjd 9
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.34
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 1.35
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 1,30
 
F13 Längd 11
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 4.49
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Maya Marcusson 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 3.80
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 3,96
 
F13 Kula 9
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.37
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF 7.00
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 8,72
 
F11 60m 16
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 9.43
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 09.50
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Ane Dahl 08 Namsen FIF
Marie Brecke 08 Namsen FIF
Tiril Ryan Hestvik 08 Namsen FIF
 
F11 400m 13
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Ellen Lundgren 09 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Ane Dahl 08 Namsen FIF
 
F11 Höjd 12
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Hanne Havik 09 Namsen FIF
Marie Brecke 08 Namsen FIF
 
F11 Längd 16
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Tyra Finke 08 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Signe Essen 09 Östersunds GIF
Sophie Grahn 08 Östersunds GIF 3,41
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Ane Dahl 08 Namsen FIF
Hanne Havik 09 Namsen FIF
Marie Brecke 08 Namsen FIF
Tiril Ryan Hestvik 08 Namsen FIF
 
F11 Kula 12
Jennifer Texmo 08 IFK Strömsund
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Milya Marcusson 09 Trångsvikens IF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
Ane Dahl 08 Namsen FIF
Hanne Havik 09 Namsen FIF
Marie Brecke 08 Namsen FIF
Tiril Ryan Hestvik 08 Namsen FIF
 
F9 60m 10
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Andersson 12 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Hanna Tronde 11 Östersunds GIF
Joanna Slowinska 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F9 200m 10
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Andersson 12 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Hanna Tronde 11 Östersunds GIF
Joanna Slowinska 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F9 Höjd 6
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Hanna Tronde 11 Östersunds GIF
Joanna Slowinska 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F9 Längd 10
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Andersson 12 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Hanna Tronde 11 Östersunds GIF
Joanna Slowinska 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
F9 Kula 9
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Tindra Zetterström 12 Trångsvikens IF
Hanna Tronde 11 Östersunds GIF
Joanna Slowinska 11 Östersunds GIF
Julia Rödin 11 Östersunds GIF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Siri Herkules 10 Östersunds GIF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248