Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Götas Ungdomsspel inomhus
Antal starter / Total entries: 1107 Printed: 2019-03-23 09:40
Antal individer / Total persons: 389
 
M 60m 13
Måns Rosenbaum 00 Bromma IF
Liban Mohamed 98 Falu IK
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 7,71
Fredrik Nilsson 01 IF Göta Karlstad
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad 6,99
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 7,23
Oskar Erixon 99 IF Göta Karlstad
Victor Pettersson 97 IF Göta Karlstad
Daniel Andersson 91 Istrums SK 7.26
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS
Tomas Eriksson 51 KFUM Örebro 9
 
M 200m 9
Albin Hedén 01 KFUM Arvika
Måns Rosenbaum 00 Bromma IF
Liban Mohamed 98 Falu IK
Albin Enbacker 01 IF Göta Karlstad 25,04
Gabriel Gunnarsson 01 IF Göta Karlstad 22,26
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
Daniel Andersson 91 Istrums SK 23.17
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS
 
M 400m 0
 
M 1500m 5
Christoffer Skantz 85 IF Göta Karlstad
David Kjellén 95 IF Göta Karlstad
Frezghi Tesfamariam 98 IF Göta Karlstad
Lars Olsson 70 IF Göta Karlstad
Rasmus Tidestad 00 IF Göta Karlstad
 
M Häck 60m 0
 
M Höjd 5
Emil Uhlin 00 Falu IK
Markus Asplund 98 IF Göta Karlstad
Simon Andersson 97 IF Göta Karlstad
Simon Throgen 97 IF Göta Karlstad 1,85
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
 
M Stav 2
Emil Uhlin 00 Falu IK
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS
 
M Längd 6
Måns Rosenbaum 00 Bromma IF
Melker Gustavsson 00 IF Göta Karlstad 6.54
Oskar Erixon 99 IF Göta Karlstad
Victor Pettersson 97 IF Göta Karlstad
Gustav Magnusson 00 Nyköpings BIS
Benjamin Tinglöf 01 Ärla IF
 
M Tresteg 4
Måns Rosenbaum 00 Bromma IF
Frits Moström 03 IF Göta Karlstad
Oskar Palmén 00 Karlskoga FIF
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 11.61
 
M Kula 1
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
 
M Vikt 3
Ragnar Carlsson 00 Falu IK
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
Ivar Moisander 99 Spårvägens FK 17.04m
 
P19 Häck 60m 5
Emil Uhlin 00 Falu IK
Magnus Thorstensson 77 IF Göta Karlstad
Leo Johansson 01 IFK Kristinehamn
Melker Drackner 01 Lidköpings IS 9.18
Benjamin Tinglöf 01 Ärla IF
 
P19 Kula 6
Måns Rosenbaum 00 Bromma IF
Emil Uhlin 00 Falu IK
Ragnar Carlsson 00 Falu IK
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Tim Svantesson 00 Nyköpings BIS
Victor Wisen 01 Upsala IF
 
P17 60m 15
Ante Sandström 03 Bromma IF
David Bergman 03 Bromma IF
Edvin Livak 03 Bromma IF
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 8:00
Petter Lundberg 03 Bromma IF 7,54
Simon Wernersson 03 Bromma IF
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Viktor Hedlund 02 Falu IK
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
Petter Ohlsson Bjerke 03 IF Göta Karlstad 8.50
Viktor Palmén 02 Karlskoga FIF
Gabriel Ant Styffe 03 IFK Sunne FK 7,58
Zion Eriksson 02 Täby IS 6.96
 
P17 200m 9
Ante Sandström 03 Bromma IF
David Bergman 03 Bromma IF
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Petter Lundberg 03 Bromma IF
Simon Wernersson 03 Bromma IF
Frits Moström 03 IF Göta Karlstad
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Petter Ohlsson Bjerke 03 IF Göta Karlstad 27.30
 
P17 800m 3
David Bergman 03 Bromma IF
Simon Wernersson 03 Bromma IF
Adam H Greisz 02 Falu IK
 
P17 Häck 60m 6
David Bergman 03 Bromma IF
Edvin Livak 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Viktor Hedlund 02 Falu IK
Jakob Friberg 03 IF Göta Karlstad 10,16
 
P17 Höjd 4
Edvin Livak 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 178
Adam H Greisz 02 Falu IK
Jakob Friberg 03 IF Göta Karlstad 1.67
 
P17 Stav 3
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 360
Simon Wernersson 03 Bromma IF
 
P17 Längd 11
Ante Sandström 03 Bromma IF
David Bergman 03 Bromma IF
Edvin Livak 03 Bromma IF
Felix Nyberg 03 Bromma IF
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 571
Petter Lundberg 03 Bromma IF 5,76
Simon Wernersson 03 Bromma IF
Frits Moström 03 IF Göta Karlstad
Jakob Friberg 03 IF Göta Karlstad 5.00
Viktor Palmén 02 Karlskoga FIF
Sigge Lindell 03 Mariestads AIF
 
P17 Kula 4
Ante Sandström 03 Bromma IF
David Bergman 03 Bromma IF
Lukas Ellström 03 IF Göta Karlstad
Oliver Ellström 03 IF Göta Karlstad
 
P17 Vikt 1
Victor Sahlin 02 Råby-Rekarne FIF 16,63
 
P15 60m 6
David Steinberg 04 Bromma IF 7.90
Leo Kihlström Durvall 04 Bromma IF 8.07
Ludvig Wallén 04 Bromma IF 8.42
Nils Gähler 04 Bromma IF
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI 8.00
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad 7,99
 
P15 200m 8
David Steinberg 04 Bromma IF 25.51
Leo Kihlström Durvall 04 Bromma IF 26.03
Ludvig Wallén 04 Bromma IF
Nils Gähler 04 Bromma IF
Simon Nordh 04 Bromma IF
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI 26.16
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad 25,38
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
 
P15 1000m 4
Simon Nordh 04 Bromma IF
Noel Edvinsson 04 IF Göta Karlstad
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.04.14
Anton Eklind 05 KFUM Örebro 3.02,56
 
P15 Häck 60m 2
David Steinberg 04 Bromma IF 8.94
Love Lindström 04 IF Göta Karlstad 9,50
 
P15 Höjd 2
David Steinberg 04 Bromma IF 1.50
Nils Gähler 04 Bromma IF
 
P15 Stav 2
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Max Lann 07 KFUM Örebro
 
P15 Längd 6
David Steinberg 04 Bromma IF 5.29
Ludvig Wallén 04 Bromma IF
Nils Gähler 04 Bromma IF
Simon Nordh 04 Bromma IF
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Melwin Lycke-Holm 04 Kils AIK 6,89
 
P15 Kula 1
Ludvig Wallén 04 Bromma IF
 
P15 Vikt 0
 
P14 60m 13
Leo Bergman 06 Brattås CK 8,25
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Axel Kullander 05 IF Göta Karlstad 8,92
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Elis Rehnström 05 IF Göta Karlstad
Gustav Jonasson 05 Säffle FIK
Albin Gyhlenius 05 KFUM Örebro
Edwin Gyllander 05 KFUM Örebro
Hampus Wiborg 05 KFUM Örebro
Max Titus 05 KFUM Örebro
Noah Simonsson 05 KFUM Örebro
Wilmer Daleskog 05 KFUM Örebro 6.85
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 7.93
 
P14 200m 9
Jonathan Aspetorp 05 KFUM Arvika
Axel Kullander 05 IF Göta Karlstad 29,37
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Gustav Jonasson 05 Säffle FIK
Hampus Wiborg 05 KFUM Örebro
Max Titus 05 KFUM Örebro
Wilmer Daleskog 05 KFUM Örebro 29.0
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 25.57
William Nilsson 05 Ransäters AIS
 
P14 1000m 1
Gustav Jonasson 05 Säffle FIK
 
P14 Häck 60m 4
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Anton Eklind 05 KFUM Örebro 10,20
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 9.42
 
P14 Höjd 7
Jonathan Aspetorp 05 KFUM Arvika
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Axel Kullander 05 IF Göta Karlstad
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Gustav Jonasson 05 Säffle FIK
Anton Eklind 05 KFUM Örebro
Max Titus 05 KFUM Örebro
 
P14 Längd 12
Albin Nauclér 05 KFUM Arvika
Jonathan Aspetorp 05 KFUM Arvika
Tim Dahlgren Wigh 05 Filipstads IF
Axel Kullander 05 IF Göta Karlstad
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Albin Gyhlenius 05 KFUM Örebro
Edwin Gyllander 05 KFUM Örebro
Hampus Wiborg 05 KFUM Örebro
Max Titus 05 KFUM Örebro
Noah Simonsson 05 KFUM Örebro
Wilmer Daleskog 05 KFUM Örebro
Sigmund Le Fjeld 05 Tyrving IL 5.66
 
P14 Kula 3
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Elis Rehnström 05 IF Göta Karlstad
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
 
P14 Vikt 2
Daniel Forsman 05 IF Göta Karlstad
Robin Ringström 05 KFUM Örebro
 
P13 60m 14
Albin Nilsson Wikman 06 KFUM Arvika
Sixten Danielsson 06 KFUM Arvika
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
Alexander Grenholm 06 IF Göta Karlstad 9.36
Ali Dawood 06 IF Göta Karlstad
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad 9,59
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Felix Lind 06 IF Göta Karlstad 9,90
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Samuel Rådberg 06 IF Göta Karlstad
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Vincent Efremov 06 Åsbro GoIF 9,08
Lucas Asplund 06 KFUM Örebro 9,31
 
P13 200m 6
Leo Bergman 06 Brattås CK 27,30
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
Ali Dawood 06 IF Göta Karlstad
Danilo Moberg 06 IF Göta Karlstad 28,70
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Viggo Olsson 06 KFUM Örebro
 
P13 800m 6
Adam Al Hag 06 IF Göta Karlstad
Danilo Moberg 06 IF Göta Karlstad 2.32,95
Felix Lind 06 IF Göta Karlstad 3.01,55
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Lucas Asplund 06 KFUM Örebro 2.50,92
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
 
P13 Höjd 4
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
 
P13 Längd 13
Albin Nilsson Wikman 06 KFUM Arvika
Sixten Danielsson 06 KFUM Arvika
Leo Bergman 06 Brattås CK
Alexander Grenholm 06 IF Göta Karlstad
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Elton Holmberg 06 IF Göta Karlstad
Emil Säfströmer 06 IF Göta Karlstad
Felix Lind 06 IF Göta Karlstad 3.56
Rasmus Karlsson 06 IF Göta Karlstad
Samuel Rådberg 06 IF Göta Karlstad
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Viggo Olsson 06 KFUM Örebro
 
P13 Kula 5
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Isac Danielsson 06 Säffle FIK
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Vincent Efremov 06 Åsbro GoIF 8,37
 
P12 60m 10
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad 9,72
Victor Borsch 07 IF Göta Karlstad
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
Albin Vestlund 07 Kils AIK 9,27
Oscar Thor 07 Kils AIK
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL 9.08
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P12 200m 9
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad 33,78
Victor Borsch 07 IF Göta Karlstad
Thomas Ferletta 07 Karlskoga FIF
Oscar Thor 07 Kils AIK
Alwe Widman 07 KFUM Örebro
Simon Svartengren 07 KFUM Örebro
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P12 800m 2
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P12 Höjd 9
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Victor Borsch 07 IF Göta Karlstad
Thomas Ferletta 07 Karlskoga FIF
Albin Vestlund 07 Kils AIK 140
Max Lann 07 KFUM Örebro
Simon Svartengren 07 KFUM Örebro
Viktor Näslund 07 KFUM Örebro
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P12 Längd 10
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Victor Borsch 07 IF Göta Karlstad
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
Albin Vestlund 07 Kils AIK 4,05
Oscar Thor 07 Kils AIK
Albin Wallgren 07 Åsbro GoIF
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P12 Kula 11
Fredrik Jansson 07 IF Göta Karlstad
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Jonathan Skarman 07 IF Göta Karlstad
Pelle Rosendahl Helldin 07 IF Göta Karlstad
Thomas Ferletta 07 Karlskoga FIF
Albin Vestlund 07 Kils AIK 7,68
Oscar Thor 07 Kils AIK
Max Lann 07 KFUM Örebro
Viktor Näslund 07 KFUM Örebro
Markus Le Fjeld 07 Tyrving IL
Theo Sandelin 07 Örje IL
 
P11 60m 7
Etienne Bentjerodt 08 SK Bore
Carl Erixon 08 IF Göta Karlstad
Charlie Davidsson 08 IF Göta Karlstad
Herman Kullander 08 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Ludvig Walan 08 Kils AIK
 
P11 200m 6
Charlie Davidsson 08 IF Göta Karlstad
Lucas Adolfi Fransson 08 IF Göta Karlstad
Ludvig Walan 08 Kils AIK
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Johan Danielsson 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
 
P11 600m 7
Etienne Bentjerodt 08 SK Bore
Carl Erixon 08 IF Göta Karlstad
Charlie Davidsson 08 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Lucas Souza Nilsson 08 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
Ludvig Walan 08 Kils AIK
 
P11 Höjd 8
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
Herman Kullander 08 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Walter Fallander Ågren 08 IF Göta Karlstad 1,05
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Ludvig Walan 08 Kils AIK
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Johan Danielsson 08 Säffle FIK
 
P11 Längd 11
Sebastian Aspetorp 08 KFUM Arvika
Etienne Bentjerodt 08 SK Bore
Carl Erixon 08 IF Göta Karlstad
Charlie Davidsson 08 IF Göta Karlstad
Herman Kullander 08 IF Göta Karlstad
Linus Haglund 08 IF Göta Karlstad
Lucas Björfelt 08 IF Göta Karlstad
Theo Jern 09 IF Göta Karlstad
Walter Fallander Ågren 08 IF Göta Karlstad 3,12
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Ludvig Walan 08 Kils AIK
 
P11 Kula 7
Herman Kullander 08 IF Göta Karlstad
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Elton Järpegård 08 Kils AIK
Ludvig Walan 08 Kils AIK
Gustav Höök 08 Säffle FIK
Johan Danielsson 08 Säffle FIK
Olle Höök 08 Säffle FIK
 
P10 60m 10
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad
Philip Wäseby 09 IF Göta Karlstad 9,85
Felix Winslow 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Anton Fredriksson 09 Säffle FIK
Anthon Efremov 09 Åsbro GoIF 9,92
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
Oskar Rosenberg 09 KFUM Örebro
 
P10 600m 6
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Philip Wäseby 09 IF Göta Karlstad
Felix Winslow 09 Kils AIK
Isak Mathiasson 09 Kils AIK
Anthon Efremov 09 Åsbro GoIF
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
 
P10 Höjd 6
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad
Felix Winslow 09 Kils AIK
Isak Mathiasson 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Anton Fredriksson 09 Säffle FIK
 
P10 Längd 12
Gustav Poignant 09 IF Göta Karlstad
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Jakob Stjernlöf 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad
Philip Wäseby 09 IF Göta Karlstad
Felix Winslow 09 Kils AIK
Isak Mathiasson 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Anton Fredriksson 09 Säffle FIK
Anthon Efremov 09 Åsbro GoIF 3,43
Edvin Wallgren 09 Åsbro GoIF
Oskar Rosenberg 09 KFUM Örebro
 
P10 Kula 6
Isak Grenegård 09 IF Göta Karlstad
Oliver Skarman 09 IF Göta Karlstad
Philip Wäseby 09 IF Göta Karlstad
Isak Mathiasson 09 Kils AIK
Anton Pranjic 09 IFK Kristinehamn
Oskar Rosenberg 09 KFUM Örebro
 
P9 60m 6
Dimitrios Theocharis 10 IF Göta Karlstad
Perry Wall 10 IF Göta Karlstad
Victor Johansson 10 IF Göta Karlstad
William Danielsson 10 Säffle FIK
Elias Sandsundet 10 IK Ymer
Alfred Olsson 10 KFUM Örebro 10.07
 
P9 600m 2
Victor Johansson 10 IF Göta Karlstad
Martin Wall 10 Säffle FIK
 
P9 Höjd 4
Victor Johansson 10 IF Göta Karlstad
Martin Wall 10 Säffle FIK
William Danielsson 10 Säffle FIK
Alfred Olsson 10 KFUM Örebro 106
 
P9 Längd 7
Dimitrios Theocharis 10 IF Göta Karlstad
Perry Wall 10 IF Göta Karlstad
Victor Johansson 10 IF Göta Karlstad
Martin Wall 10 Säffle FIK
William Danielsson 10 Säffle FIK
Elias Sandsundet 10 IK Ymer
Alfred Olsson 10 KFUM Örebro 3.14
 
P9 Kula 4
Victor Johansson 10 IF Göta Karlstad
Martin Wall 10 Säffle FIK
William Danielsson 10 Säffle FIK
Elias Sandsundet 10 IK Ymer
 
P8 60m 12
Anton Wigh-Dahlgren 11 Filipstads IF
Arvid Rinnemo 11 IF Göta Karlstad
Benjamin Skarman 12 IF Göta Karlstad
Dennis Rosendahl Helldin 11 IF Göta Karlstad
Eddie Karlberg Nelin 11 IF Göta Karlstad
Ivar Wrange 11 IF Göta Karlstad
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Thor Frisk 11 IF Göta Karlstad
Robin Olsson 11 Säffle FIK
Edvin Lindén 11 Åsbro GoIF 10,36
Hugo Victorén 11 KFUM Örebro
Johan Le Fjeld 11 Tyrving IL 10.32
 
P8 600m 4
Arvid Rinnemo 11 IF Göta Karlstad
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Robin Olsson 11 Säffle FIK
Johan Le Fjeld 11 Tyrving IL 2.16.00
 
P8 Höjd 5
Eddie Karlberg Nelin 11 IF Göta Karlstad
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Thor Frisk 11 IF Göta Karlstad
Robin Olsson 11 Säffle FIK
Johan Le Fjeld 11 Tyrving IL
 
P8 Längd 11
Anton Wigh-Dahlgren 11 Filipstads IF
Arvid Rinnemo 11 IF Göta Karlstad
Benjamin Skarman 12 IF Göta Karlstad
Eddie Karlberg Nelin 11 IF Göta Karlstad
Ivar Wrange 11 IF Göta Karlstad
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Thor Frisk 11 IF Göta Karlstad
Robin Olsson 11 Säffle FIK
Edvin Lindén 11 Åsbro GoIF 2,81
Hugo Victorén 11 KFUM Örebro
Johan Le Fjeld 11 Tyrving IL 3.10
 
P8 Kula 8
Arvid Rinnemo 11 IF Göta Karlstad
Benjamin Skarman 12 IF Göta Karlstad
Ivar Wrange 11 IF Göta Karlstad
Liam Olsson 11 IF Göta Karlstad
Thor Frisk 11 IF Göta Karlstad
Robin Olsson 11 Säffle FIK
Hugo Victorén 11 KFUM Örebro
Johan Le Fjeld 11 Tyrving IL
 
K 60m 11
Amanda Nilsson 01 KFUM Arvika
Nicolina Eriksson 01 Djurmo Sifferbo IF
Hannah Hellbom 00 Falu IK
Melisa Zilic 00 Falu IK
Tilda Tryggveson 00 Falu IK
Alice Eriksson 99 IF Göta Karlstad
Sarah Karlsson 01 Huddinge AIS
Zandra Karlsson 83 Kils AIK
Jonna Claesson 00 Stora Skedvi IK
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK 7,72
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK
 
K 200m 5
Tilda Tryggveson 00 Falu IK
Sarah Karlsson 01 Huddinge AIS
Zandra Karlsson 83 Kils AIK
Jonna Claesson 00 Stora Skedvi IK
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping
 
K 400m 4
Frida Wistfors 99 IF Göta Karlstad
Lovisa Ellström 00 IF Göta Karlstad
Zandra Karlsson 83 Kils AIK
Tyra Landin 02 Västerås FK
 
K 1500m 1
Aleksandra Gustavsson 97 Lidköpings IS
 
K Häck 60m 3
Frida Wistfors 99 IF Göta Karlstad
Jonna Uttman 99 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
 
K Höjd 4
Amanda Nilsson 01 KFUM Arvika
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Zandra Karlsson 83 Kils AIK
Elin Nermark 01 IFK Sunne FK
 
K Stav 0
 
K Längd 9
Hannah Hellbom 00 Falu IK
Melisa Zilic 00 Falu IK
Tilda Tryggveson 00 Falu IK
Alice Eriksson 99 IF Göta Karlstad
Kaiza Karlén 98 IF Göta Karlstad
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Moa Jern 00 Strands IF
Elin Nermark 01 IFK Sunne FK
Emilia Kjellberg 96 IFK Sunne FK 5,93
 
K Tresteg 14
Vendela Öst 02 Bollnäs FIK
Clara Björnum 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Maja Jernetz 00 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Sabina Hedhag 92 IF Göta Karlstad
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Sophie Säwe 04 Kils AIK
Anna Klingberg 02 Kvarnsvedens GoIF
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10,99
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF 12,41
Frida Johansson 95 Tjalve IF Norrköping
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
K Kula 6
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Felicia Lejros 01 Djurmo Sifferbo IF
Olivia Österling Strömstedt 01 IF Göta Karlstad
Amanda Lejros 99 Hässelby SK 13.18
Axelina Johansson 00 Hässelby SK
Emilia Malmehed 01 Linköpings GIF 11.46
 
K Vikt 8
Ida Stenbäck 99 SK Bore
Maja Persson 01 SK Bore
Linnea Westerberg 01 Bålsta IK
Camilla Mattsson 73 Kils AIK
Josefine Andersson 01 IFK Kristinehamn
Sara Forssell 00 Motala AIF
Anna Götberg 01 Västerås FK
Alice Nilsson 00 Thorengruppen TFC
 
F17 60m 14
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Clara Björnum 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF 8,15
Gabriella Lindström 02 Falu IK
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Maja Åskag 02 Råby-Rekarne FIF 8,13
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 8,41
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK 8,40
 
F17 200m 12
Vendela Öst 02 Bollnäs FIK
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Clara Björnum 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Felicia Eriksson 03 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn 29,33
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 29,87
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F17 800m 6
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Felicia Eriksson 03 IF Göta Karlstad
Wilma Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn 2,42
Aleksandra Gustavsson 97 Lidköpings IS
 
F17 Häck 60m 8
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Gabriella Lindström 02 Falu IK
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Anna Back Nilsson 02 Leksands FIK
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Julia Nilsson 03 Sundbybergs IK 9,55
Tyra Landin 02 Västerås FK
 
F17 Höjd 11
Vendela Öst 02 Bollnäs FIK
Cecilia Nybleus 02 Bromma IF
Clara Björnum 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Tyra Landin 02 Västerås FK
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
 
F17 Stav 1
Linn Jansson 02 Falu IK
 
F17 Längd 13
Vendela Öst 02 Bollnäs FIK
Clara Björnum 03 Bromma IF
Lisen Rignell 03 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Tuva Lindqvist 02 Finspångs AIK
Elina Andersson 03 IF Göta Karlstad
Emmy Nyström-Jansson 02 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Ebba Melin 02 Katrineholms SK
Anna Klingberg 02 Kvarnsvedens GoIF
 
F17 Kula 14
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Mathilda Mertsch 03 Bromma IF
Hillevi Carlsson 02 Falu IK
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Felicia Eriksson 03 IF Göta Karlstad
Hanna Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Maria Grenegård 03 IF Göta Karlstad
Alexandra Nilsson 02 Götlunda IF
Johanna Hallsten 03 Hälle IF
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Filippa Dedorsson 02 IFK Kristinehamn
Anna Klingberg 02 Kvarnsvedens GoIF
Tyra Landin 02 Västerås FK
Maja Nilsson 02 KFUM Örebro
 
F17 Vikt 6
Hillevi Carlsson 02 Falu IK
Amanda Fridberg 02 IF Göta Karlstad
Alexandra Nilsson 02 Götlunda IF
Johanna Hallsten 03 Hälle IF
Ebba Wulcan 03 Säffle FIK
Lovisa Hörnström 03 Trollhättan FIK
 
F15 60m 4
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
 
F15 200m 2
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Vera Lindblad 04 Bromma IF
 
F15 1000m 2
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 3,14,14
 
F15 Häck 60m 2
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
 
F15 Höjd 4
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Klara Lindholm 04 IF Göta Karlstad
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
 
F15 Stav 2
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Anna Strunke 05 Turebergs FK
 
F15 Längd 3
Vera Lindblad 04 Bromma IF
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
 
F15 Vikt 2
Elvira Högman 04 Kils AIK
Sophie Säwe 04 Kils AIK
 
F15 Kula 3
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Bea Vold Johannesson 04 IFK Sunne FK
 
F14 60m 22
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 8,48
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 8.38
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Emma Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Emma Lloyd 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Ängla Herhold 05 IFK Kristinehamn
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Anna Strunke 05 Turebergs FK 8.66
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 08.72
Elin Jacobsson 05 KFUM Örebro
Maja Särnholm 05 KFUM Örebro
Molly Eriksson 05 KFUM Örebro
Sara Persson 05 KFUM Örebro
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F14 200m 18
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 27,58
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 27.88
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Ängla Herhold 05 IFK Kristinehamn
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Anna Strunke 05 Turebergs FK 29.12
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 28.81
Elin Jacobsson 05 KFUM Örebro
Filippa Bergdahl 05 KFUM Örebro
Molly Eriksson 05 KFUM Örebro
Sara Persson 05 KFUM Örebro
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F14 1000m 7
Ella Holmqvist 05 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad 3.25
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Anna Ferletta 05 Karlskoga FIF
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F14 Häck 60m 10
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad 9,73
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad 9.95
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Anna Strunke 05 Turebergs FK 10.87
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 11.20
Molly Eriksson 05 KFUM Örebro
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F14 Höjd 16
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Sara Larsson 05 Kils AIK
Emma Lloyd 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Ängla Herhold 05 IFK Kristinehamn
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 1.37
Sara Persson 05 KFUM Örebro
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F14 Längd 22
Annie Engelbrektsson Jonsson 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Märta Larsson 05 IF Göta Karlstad
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Emma Lloyd 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Vendela Stridsberg 05 IFK Kristinehamn
Ängla Herhold 05 IFK Kristinehamn
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS
Meija Peterson 05 Säffle FIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 4.42
Alma Sandberg 05 KFUM Örebro
Alma Waller 05 KFUM Örebro
Elin Jacobsson 05 KFUM Örebro
Emilia Öster 05 KFUM Örebro
Maja Särnholm 05 KFUM Örebro
Sara Persson 05 KFUM Örebro
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F14 Kula 13
Annie Engelbrektsson Jonsson 05 IF Göta Karlstad
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Emma Larsson 05 Kils AIK
Amelia Lundgren 05 IFK Kristinehamn
Emma Lloyd 05 IFK Kristinehamn
Gabriella Pranjic 05 IFK Kristinehamn
Emelie Olsson 05 Säffle FIK
Anna Strunke 05 Turebergs FK 10.84
Lara Johnsson 05 Turebergs FK 9.01
Alma Sandberg 05 KFUM Örebro
Emilia Öster 05 KFUM Örebro
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
Engla Sandelin 05 Örje IL
 
F14 Vikt 7
Ellen Mähler 06 SK Bore
Emma Larsson 05 Kils AIK
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Lara Johnsson 05 Turebergs FK
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F13 60m 12
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Signe Ellström 06 IF Göta Karlstad
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 8,73
Julia Pettersson 06 Istrums SK
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK 8,12
Elin Persson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK 8,60
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK
Ida Larsson 06 KFUM Örebro
Stella Holmquist 06 KFUM Örebro
Stella Önander 06 KFUM Örebro
 
F13 200m 12
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Alicia Hall 06 IF Göta Karlstad 33.49
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Hannah Hedström 06 IF Göta Karlstad
Signe Ellström 06 IF Göta Karlstad
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Julia Pettersson 06 Istrums SK
Elin Persson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK 29,1
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 29.20
Ida Larsson 06 KFUM Örebro
Linnea Nevry 06 KFUM Örebro
 
F13 800m 2
Elina Örtqvist 06 IF Göta Karlstad
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 2,44
 
F13 Höjd 10
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Elina Örtqvist 06 IF Göta Karlstad
Elsa Petersen 06 IF Göta Karlstad
Signe Ellström 06 IF Göta Karlstad
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Julia Pettersson 06 Istrums SK
Elin Persson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK 1,45
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 1,55
 
F13 Längd 12
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Signe Ellström 06 IF Göta Karlstad
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 4,31
Julia Pettersson 06 Istrums SK
Ebba Vold Johannesson 06 IFK Sunne FK
Elin Persson 06 IFK Sunne FK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK 4,81
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 4,58
Ida Larsson 06 KFUM Örebro
Stella Holmquist 06 KFUM Örebro
Stella Önander 06 KFUM Örebro
 
F13 Kula 14
Ellen Mähler 06 SK Bore
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Tilda Eriksson 06 Filipstads IF
Alicia Hall 06 IF Göta Karlstad 7.11
Elin Nystedt 06 IF Göta Karlstad
Signe Ellström 06 IF Göta Karlstad
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 10,43
Julia Pettersson 06 Istrums SK
Fanny Bergqvist 06 IFK Sunne FK 10,37
Sigrid Elfgren 06 IFK Sunne FK 10,34
Ida Larsson 06 KFUM Örebro
Stella Holmquist 06 KFUM Örebro
Stella Önander 06 KFUM Örebro
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F12 60m 23
Amanda Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Annika Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Leah Söder 07 IF Göta Karlstad
Maia Åderfors 07 IF Göta Karlstad
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Mika Murfin 07 IF Göta Karlstad
Tilde Berg Persson 07 IF Göta Karlstad
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 9,20
Moa Cassersten 07 Karlskoga FIF 9,70
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 8,71
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 9,34
Anna Järprgård 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Ebba Lindén 07 Åsbro GoIF 8,86
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF 8,62
Elsa Rosmark 07 KFUM Örebro
Filippa Mäkinen 07 KFUM Örebro
Jonna Häggström 07 KFUM Örebro
Nellie Wreth 07 KFUM Örebro
Wilma Larsson 07 KFUM Örebro
 
F12 200m 12
Amanda Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Annika Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Leah Söder 07 IF Göta Karlstad
Mika Murfin 07 IF Göta Karlstad
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF 31,02
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Anna Järprgård 07 Säffle FIK
Astrid Wall 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Ebba Lindén 07 Åsbro GoIF 30,62
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF 28,56
 
F12 800m 8
Amanda Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Annika Karlsson 07 IF Göta Karlstad
Mika Murfin 07 IF Göta Karlstad
Moa Cassersten 07 Karlskoga FIF
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 2,26.47
Anna Järprgård 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Olivia Okara 07 KFUM Örebro
 
F12 Höjd 6
Leah Söder 07 IF Göta Karlstad
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Astrid Wall 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF 1,40
 
F12 Längd 19
Leah Söder 07 IF Göta Karlstad
Malin Persson 07 IF Göta Karlstad
Mika Murfin 07 IF Göta Karlstad
Ellen Bäckström 07 Istrums SK
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF
Moa Cassersten 07 Karlskoga FIF
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4,57
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,22
Anna Järprgård 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Ebba Lindén 07 Åsbro GoIF 4,46
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF 4,75
Elsa Rosmark 07 KFUM Örebro
Filippa Mäkinen 07 KFUM Örebro
Jonna Häggström 07 KFUM Örebro
Olivia Okara 07 KFUM Örebro
Wilma Larsson 07 KFUM Örebro
 
F12 Kula 6
Amanda Minstedt 07 Karlskoga FIF
Elin Wåhlin 07 Kils AIK
Elin Rubertsson 07 IFK Kristinehamn
Astrid Wall 07 Säffle FIK
Filippa Axelsson 07 Säffle FIK
Filippa Mäkinen 07 KFUM Örebro
 
F11 60m 20
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK 10,72
Josefine Johansson 08 Filipstads IF 9.89
Agnes EK 08 IF Göta Karlstad
Ella Johansson 08 IF Göta Karlstad
Elsa Robberts Holmberg 08 IF Göta Karlstad
Emma Wilhelmsson 08 IF Göta Karlstad
Matilda Lindén 08 IF Göta Karlstad
Meija Nirs 08 IF Göta Karlstad
Meja Lindskog 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Saga Lindqvist 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 9,28
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK 10,25
Moa Edberg 08 Kils AIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Cornelia Berg 08 KFUM Örebro
Svea Victorén 08 KFUM Örebro 9,58
 
F11 200m 15
Astrid Fakelius 08 Brattås CK 31,0
Josefine Johansson 08 Filipstads IF 34.12
Agnes EK 08 IF Göta Karlstad
Ella Johansson 08 IF Göta Karlstad
Matilda Lindén 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK -
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Moa Edberg 08 Kils AIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Cornelia Berg 08 KFUM Örebro
Svea Victorén 08 KFUM Örebro 32,27
 
F11 600m 4
Agnes EK 08 IF Göta Karlstad
Saga Lindqvist 08 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
Moa Edberg 08 Kils AIK
 
F11 Höjd 8
Matilda Lindén 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 1,25
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Moa Edberg 08 Kils AIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
 
F11 Längd 15
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK 3,18
Ella Johansson 08 IF Göta Karlstad
Matilda Lindén 08 IF Göta Karlstad
Meja Lindskog 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Saga Lindqvist 08 IF Göta Karlstad
Tilda Granevald 08 IF Göta Karlstad
Tuvali Åhser 08 IF Göta Karlstad
My Lindberg 08 Hellas FK 3,87
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK 3,24
Moa Edberg 08 Kils AIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Svea Victorén 08 KFUM Örebro 4,2
 
F11 Kula 10
Matilda Lindén 08 IF Göta Karlstad
Moa Karlsson 08 IF Göta Karlstad
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Evelina Bönström 08 Kils AIK
Linnea Larsson 08 Kils AIK
Mi Westlund 08 Kils AIK 5,43
Moa Edberg 08 Kils AIK
Elsa Sjögren 08 Säffle FIK
Linnéa Karlsson 08 Säffle FIK
Cornelia Berg 08 KFUM Örebro
 
F10 60m 20
Trulsa Lech 09 SK Bore
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Ella Högman Skager 09 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad 10.11
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nellie Äleklint 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad 9.84
Signe Dahlstedt 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF 9,73
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Evelina Winslow 09 Kils AIK
Moa Wadelius 09 Kils AIK
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tuva Rååd 09 Säffle FIK
 
F10 600m 14
Trulsa Lech 09 SK Bore
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF 2.13,5
Evelina Winslow 09 Kils AIK
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 2,00.38
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
 
F10 Höjd 14
Trulsa Lech 09 SK Bore
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Moa Wadelius 09 Kils AIK
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tuva Rååd 09 Säffle FIK
 
F10 Längd 22
Trulsa Lech 09 SK Bore
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Clara Eng 09 IF Göta Karlstad
Ella Högman Skager 09 IF Göta Karlstad
Ella Madland 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Linnea Olofsson 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Nellie Äleklint 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Signe Dahlstedt 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Rebecka Albinsson 09 Karlskoga FIF
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Evelina Winslow 09 Kils AIK
Moa Wadelius 09 Kils AIK
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tuva Rååd 09 Säffle FIK
Ella Strunke 10 Turebergs FK
 
F10 Kula 12
Astrid Leandersson 09 IF Göta Karlstad
Ellen Rinnemo 09 IF Göta Karlstad
Mira Andersson Lernman 09 IF Göta Karlstad
Nora Karlsson 09 IF Göta Karlstad
Siri Frisk 09 IF Göta Karlstad
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Evelina Winslow 09 Kils AIK
Moa Wadelius 09 Kils AIK
Elin Abelin 09 Säffle FIK
Elin Wittemyr 09 Säffle FIK
Tuva Rååd 09 Säffle FIK
Ella Strunke 10 Turebergs FK
 
F9 60m 15
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Anais Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Ellen Holmberg 10 IF Göta Karlstad
Erica Berglund 10 IF Göta Karlstad 10.56
Filippa Sundell 10 IF Göta Karlstad
Ida Holmqvist 10 IF Göta Karlstad
Molly Andersson 10 IF Göta Karlstad
Thea Frykholm 10 IF Göta Karlstad
Tyra Gustafsson 10 IF Göta Karlstad
Elisa Östin 10 Karlskoga FIF 10,19
Ellen Olsson 10 Säffle FIK
Julia Karlsson 10 Säffle FIK
Ella Strunke 10 Turebergs FK 10,92
Elvira Lindén 10 Åsbro GoIF 9,96
 
F9 600m 9
Anais Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Erica Berglund 10 IF Göta Karlstad 2.40
Ida Holmqvist 10 IF Göta Karlstad
Molly Andersson 10 IF Göta Karlstad
Elisa Östin 10 Karlskoga FIF
Ellen Olsson 10 Säffle FIK
Julia Karlsson 10 Säffle FIK
Ella Strunke 10 Turebergs FK
 
F9 Höjd 7
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Anais Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Filippa Sundell 10 IF Göta Karlstad
Ellen Olsson 10 Säffle FIK
Lina Olsson 10 Säffle FIK
Ella Strunke 10 Turebergs FK
 
F9 Längd 14
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Anais Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Erica Berglund 10 IF Göta Karlstad
Filippa Sundell 10 IF Göta Karlstad
Ida Holmqvist 10 IF Göta Karlstad
Molly Andersson 10 IF Göta Karlstad
Thea Frykholm 10 IF Göta Karlstad
Elisa Östin 10 Karlskoga FIF
Ellen Olsson 10 Säffle FIK
Julia Karlsson 10 Säffle FIK
Lina Olsson 10 Säffle FIK
Ella Strunke 10 Turebergs FK
Elvira Lindén 10 Åsbro GoIF
 
F9 Kula 9
Vera Eriksson 10 Filipstads IF
Anais Isaksson 10 IF Göta Karlstad
Elina Åhser 10 IF Göta Karlstad
Ida Holmqvist 10 IF Göta Karlstad
Elisa Östin 10 Karlskoga FIF
Ellen Olsson 10 Säffle FIK
Julia Karlsson 10 Säffle FIK
Lina Olsson 10 Säffle FIK
Ella Strunke 10 Turebergs FK
 
F8 60m 7
Ally Christensen 11 IF Göta Karlstad 11,31
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Josephine Wäseby 11 IF Göta Karlstad 10.88
Matilda Uhlander 11 IF Göta Karlstad
Sofia Stjernlöf 11 IF Göta Karlstad
Josefine Thorin 11 Istrums SK
Dagny Thörngren 12 Kils AIK
 
F8 600m 5
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Josephine Wäseby 11 IF Göta Karlstad
Matilda Uhlander 11 IF Göta Karlstad
Sofia Stjernlöf 11 IF Göta Karlstad
Dagny Thörngren 12 Kils AIK
 
F8 Höjd 4
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Ellen Landmark 11 IF Göta Karlstad
Josephine Wäseby 11 IF Göta Karlstad
Dagny Thörngren 12 Kils AIK
 
F8 Längd 8
Ally Christensen 11 IF Göta Karlstad
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Ellen Landmark 11 IF Göta Karlstad
Josephine Wäseby 11 IF Göta Karlstad
Matilda Uhlander 11 IF Göta Karlstad
Sofia Stjernlöf 11 IF Göta Karlstad
Josefine Thorin 11 Istrums SK
Dagny Thörngren 12 Kils AIK
 
F8 Kula 5
Ally Christensen 11 IF Göta Karlstad
Eira Granevald 11 IF Göta Karlstad
Josephine Wäseby 11 IF Göta Karlstad
Josefine Thorin 11 Istrums SK
Dagny Thörngren 12 Kils AIK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248