Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Luciaspelen
Antal starter / Total entries: 2450 Printed: 2019-06-20 15:48
Antal individer / Total persons: 988
 
M 30m 46
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
André Barroso Johansson 02 Hammarby IF 4.45
Ibrahim Abakar 99 Hammarby IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Mikael Agge 02 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Niklas Eriksson 73 Hanvikens SK
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Peter Johansson 69 Hanvikens SK
Carl Einar Eskonniemi Söderström 99 Hellas FK 4,18
Olle Billgren 04 Hellas FK
Elias Lind 03 Hässelby SK
George Maric 03 Hässelby SK
Kamyar Shakiba 01 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Mårten Nystrand 03 Hässelby SK
Oliver Gao 02 Hässelby SK
Vincent Arousell 03 Hässelby SK
Inge Herrmansson 45 IFK Lidingö
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö
Alexander Tjörnå 03 Mälarhöjdens IK
Felix Olofsson 02 Mälarhöjdens IK
Leo Raksanyi 02 Mälarhöjdens IK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Tor Ekström 02 Spårvägens FK
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Emil Johansson 02 Turebergs FK
Erik Ahlfont 00 Turebergs FK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Filip Nyström 00 Turebergs FK
Kiran Karlström 01 Turebergs FK
Stellan Back 75 Turebergs FK
Jonathan Howser 02 Täby IS
Jonathan Karlsson 98 Täby IS
Johan Ansén 64 Visby IF Gute FIK
Alfred Hauane 01 Larvik Turn &IF
Håkon Sand 01 Larvik Turn &IF
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF
Imran Lernebo 01 AIK Friidrott
Milo Wahlgren 02 AIK Friidrott
Henrik Ansén 01 Älta IF
Max Sjöberg 01 Älta IF
 
M 300m 14
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Inge Herrmansson 45 IFK Lidingö
Jesper Sjölund 99 Spårvägens FK
Sidrak Afework 01 Spårvägens FK
Tor Ekström 02 Spårvägens FK
Mikael Alm 03 IFK Tumba
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Bobbie Baars 58 Turebergs FK
Johan Ansén 64 Visby IF Gute FIK
Alfred Hauane 01 Larvik Turn &IF
Håkon Sand 01 Larvik Turn &IF
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF
Henrik Ansén 01 Älta IF
Max Sjöberg 01 Älta IF
 
M Stav 10
Noah Ander 01 Hammarby IF
Carl Einar Eskonniemi Söderström 99 Hellas FK
Sergej Nikolajev 73 Hässelby SK
Inge Herrmansson 45 IFK Lidingö
Adrian Möllerström-Aho 01 IFK Märsta
Andreas Berzelius 98 IFK Märsta
Calle Henrysson 01 IFK Märsta
Simon Thor 00 IFK Märsta
Stellan Back 75 Turebergs FK 4,13
Jonathan Karlsson 98 Täby IS
 
P15 60m 17
David Steinberg 04 Bromma IF 7.90
Nils Gähler 04 Bromma IF
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 7,28
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF 8,53
Adam Eriksson 04 Hanvikens SK
Olle Billgren 04 Hellas FK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS 8,26
Elias Boman 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 7,96
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Viggo Berlin 04 Spårvägens FK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Markus Johansson 04 Väsby IK 8.64
 
P15 1000m 12
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 3,00
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Nils Holm 04 Hammarby IF 3,26
Tobias Pettersson 04 Hammarby IF 3:01.51
Axel Månsson 04 Hanvikens SK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Fabian Olin 04 Hässelby SK 2.57
Joel Werede 04 Hässelby SK
Linus Jansson 04 Hässelby SK 2.55,05
Conor Hogan 04 Turebergs FK
Max Österberg 06 Värmdö IF 3.01
 
P15 Häck 60m 19
David Carlson 05 Bromma IF 9,45
David Steinberg 04 Bromma IF 9.16
Filip Ekström 05 Bromma IF 10,30
Victor Johnson 05 Bromma IF
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 8,38
Elias Boman 04 Hässelby SK
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 9,65
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Karl Ader Berg 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Melker Carlens 04 IFK Lidingö
Lucas Gomez 05 Spårvägens FK
Tim Engqvist 04 IFK Tumba
Albin Edgert 05 Täby IS 9,82
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
 
P15 Höjd 12
Alexander Davidsson Eriksson 04 Danderyds SK 1,56
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK 1,75
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Olle Billgren 04 Hellas FK
Rufus Arvén 04 Hellas FK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS 1,67
Elias Boman 04 Hässelby SK 1.55
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 1,64
Max Sundgren 04 Hässelby SK
Valter Kjellberg 04 Turebergs FK
Markus Johansson 04 Väsby IK
 
P15 Stav 12
David Carlson 05 Bromma IF
Filip Ekström 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Axel Nilsson 05 Bålsta IK
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Valter Käll 05 Hammarby IF
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Erik Norlén 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS
 
P15 Längd 13
David Steinberg 04 Bromma IF 5.29
Nils Gähler 04 Bromma IF
Hampus Gull-Åhlund 04 Bålsta IK
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Winston Marklund 04 Hammarby IF
Oscar Niklasson 04 Hanvikens SK
Olle Billgren 04 Hellas FK
Rufus Arvén 04 Hellas FK
Elias Boman 04 Hässelby SK
Linus Jonsson 04 Hässelby SK 6,18
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Viggo Berlin 04 Spårvägens FK
Edvin Rappe 04 Turebergs FK
 
P15 Kula 4
Nils Gähler 04 Bromma IF
Kalle Aldskogius 04 Hammarby IF
Elias Boman 04 Hässelby SK 11.74
Viggo Berlin 04 Spårvägens FK
 
P14 60m 40
David Carlson 05 Bromma IF 8,29
Filip Ekström 05 Bromma IF 8,48
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Elias Sadek 05 Gefle IF
Thirachai Schröder 05 Gefle IF
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF 9,69
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 9,00
Agaton Winfridsson 05 Huddinge AIS
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Melvin Kernell 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK 8,32
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö 8.08
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Josef Lindberg 05 IFK Lidingö
Karl Ader Berg 05 IFK Lidingö
Linus Barenstedt 05 IFK Lidingö
Max Haaber-Bernth 05 IFK Lidingö
Oliver Chinapah Bergman 05 IFK Lidingö
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Albin Edgert 05 Täby IS 8,74
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS 8:55
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Mikola Ahlgren 05 Västerås FK
 
P14 1000m 18
Axel Strinning 05 Bromma IF
Benjamin Grahm 05 Bromma IF
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Valter Käll 05 Hammarby IF
Marcus Julin 05 Hanvikens SK
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Samuel Berhane 05 Hässelby SK
Vincent Olsson 05 Hässelby SK
Josef Lindberg 05 IFK Lidingö
Karl Ader Berg 05 IFK Lidingö
Leonardo Garavini 05 IFK Lidingö
Nicklas Östlund 05 IFK Lidingö
Sebastian Stagh 08 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Erik Norlén 05 Täby IS
Fabian Lidbaum 05 Vallentuna FK
 
P14 Höjd 26
Filip Ekström 05 Bromma IF 1,55
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Elias Sadek 05 Gefle IF
Thirachai Schröder 05 Gefle IF
Valter Käll 05 Hammarby IF
Linus Fondin 05 Hanvikens SK 1,27
Teodor Nyman 05 Hanvikens SK 1,37
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK 1,44
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
August Calles 05 IFK Lidingö 1.48
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Josef Lindberg 05 IFK Lidingö
Oliver Chinapah Bergman 05 IFK Lidingö
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Lucas Gomez 05 Spårvägens FK
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS 1.54
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Mikola Ahlgren 05 Västerås FK
 
P14 Längd 39
David Carlson 05 Bromma IF 5,11
Filip Ekström 05 Bromma IF 5,02
Victor Johnson 05 Bromma IF
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Elias Sadek 05 Gefle IF
Thirachai Schröder 05 Gefle IF
Adam Torbjörnsson 05 Hammarby IF
Valter Käll 05 Hammarby IF
Christoffer Bergkvist 05 Hanvikens SK
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 4,22
Linus Fondin 05 Hanvikens SK 3,64
Marcus Julin 05 Hanvikens SK 3,97
Erik Lieback 05 Huddinge AIS
Felix Elliot 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Oscar Heaton 05 Huddinge AIS
Tim Forsberg 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Jakob Henningsohn 05 Hässelby SK
Leo Wickert 05 Hässelby SK
Mindor Bergler 05 Hässelby SK
Olle Skymne 05 Hässelby SK
Anton Hellstrand Helleberg 05 IFK Lidingö
August Calles 05 IFK Lidingö 5.45
Edvin Unger 05 IFK Lidingö
Elias Bouloussaa 05 IFK Lidingö
Josef Lindberg 05 IFK Lidingö
Karl Ader Berg 05 IFK Lidingö
Oliver Chinapah Bergman 05 IFK Lidingö
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Albin Edgert 05 Täby IS
Joel Enander 05 Täby IS
Viggo Stridh 05 Täby IS 4.87
Martin Wåglund-Rytter 05 Värmdö IF
Mikola Ahlgren 05 Västerås FK
 
P14 Kula 21
David Carlson 05 Bromma IF 10,50
Filip Ekström 05 Bromma IF 9,18
Victor Johnson 05 Bromma IF
Axel Nilsson 05 Bålsta IK
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Valter Käll 05 Hammarby IF
Jonathan Hurtig 05 Hanvikens SK 9,20
Marcus Julin 05 Hanvikens SK 8,19
Dante Schulze 05 Huddinge AIS
Leo Jordal 05 Huddinge AIS
Linus Hasselkvist 05 Huddinge AIS
Erik Larripa Taxell 05 Hässelby SK
Vidar Lind 05 Hässelby SK
August Calles 05 IFK Lidingö 11.30
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Konrad Sundbom Kopparberg 05 Spårvägens FK
Albin Edgert 05 Täby IS
Fabian Mix 05 Täby IS 13.59
Joel Enander 05 Täby IS
Fabian Lidbaum 05 Vallentuna FK
 
P13 60m 42
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF 8,22
Kim Wingren 06 Bromma IF 9.04
Oscar Bodegård 06 Bromma IF
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Elias Kapell 06 Hammarby IF 8,06
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF 8,80
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
Hugo Sundström 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 8,30
Ali Diakite 06 Hanvikens SK 10,47
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 9,32
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 8,77
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK 9,33
Hector Wennerström 06 Hellas FK
Henrik Avebäck 06 Hellas FK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 8,95
Jakob Alpen 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 8,91
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Olle Hart 06 IFK Lidingö 8,92
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö 8,7
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK 9.01
John Bäck 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Elias Dahlström 06 Täby IS 8,54
Arvid Saluveer 06 Värmdö IF 9.02
Oliver Malmberg 06 Värmdö IF
William Saluveer 06 Värmdö IF 8.99
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P13 800m 21
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Jack Holmberg 06 Danderyds SK 2.45.00
Hugo Sundström 06 Hammarby IF
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 2.34,0
Anton Petersson 06 Hässelby SK
Filip Winström 06 Hässelby SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö 2.31
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 2.23,28
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö 2.32
August Humeur 06 Spårvägens FK
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK 2.45:00
John Bäck 06 Turebergs FK 2.31,01
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS 2,37
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 2.19,25
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P13 Häck 60m 26
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Elias Kapell 06 Hammarby IF 9,73
Filip Herre 06 Hammarby IF 10,40
William Freifelt 06 Hammarby IF 10,08
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 10,60
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK 10,80
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Hugo Ziegler 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Irving Lind 07 Hässelby SK
Filip Eriksson 06 IFK Lidingö
Olle Hart 06 IFK Lidingö 11,63
Oscar Pettersson 06 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
John Bäck 06 Turebergs FK 9,86
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 11,14
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS
Jacob Rune 07 Täby IS
Oliver Malmberg 06 Värmdö IF
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P13 Höjd 31
Kim Wingren 06 Bromma IF 140
Oscar Bodegård 06 Bromma IF
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF 1,34
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 1,55
Ali Diakite 06 Hanvikens SK
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 1,24
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 1,51
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö
Noa Gustavsson 06 Spårvägens FK 1.40
Jonathan Edberg 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Arvid Saluveer 06 Värmdö IF
William Saluveer 06 Värmdö IF
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P13 Stav 20
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF 1,64
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
Hugo Sundström 06 Hammarby IF
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 1,44
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK
Alexander Johansson 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Olle Hart 06 IFK Lidingö
Carl Grindange 09 Turebergs FK 1,54
Levi Back 08 Turebergs FK 1,74
Vincent Källström 06 Turebergs FK
Elias Dahlström 06 Täby IS
Leon Borgedahl 06 Täby IS
Max Österberg 06 Värmdö IF 2,22
 
P13 Längd 38
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Filip Olsson 06 Bromma IF 5,24
Kim Wingren 06 Bromma IF 4.49
Oscar Bodegård 06 Bromma IF
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Elias Kapell 06 Hammarby IF
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Filip Herre 06 Hammarby IF 4,75
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 4,92
Ali Diakite 06 Hanvikens SK 3,68
Emil Kågström Tyboni 06 Hanvikens SK 3,92
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 4,16
Ville Rennemark 06 Hanvikens SK 3,85
William Strandberg 06 Hanvikens SK
Henrik Avebäck 06 Hellas FK
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Vilmer Säll 06 Huddinge AIS
Tim Laurell 06 Hässelby SK
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Jakob Alpen 06 IFK Lidingö
Karl Ottfalk 06 IFK Lidingö 3,72
Mattias Blomquist 06 IFK Lidingö
Olle Hart 06 IFK Lidingö 4,01
John Bäck 06 Turebergs FK
Edvin Sidwall 06 Täby IS
Elias Dahlström 06 Täby IS
Arvid Saluveer 06 Värmdö IF
Oliver Malmberg 06 Värmdö IF
William Saluveer 06 Värmdö IF
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
Hugo Aronsson 06 Åkersberga SK
 
P13 Kula 28
Arvid Wegler 06 Bromma IF
Kim Wingren 06 Bromma IF 7.28
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Erik Alteskog 06 Hammarby IF
Gabriel Öhrner 06 Hammarby IF
William Freifelt 06 Hammarby IF 7,76
Ali Diakite 06 Hanvikens SK 6,76
Felix Holmqvist 06 Hanvikens SK 9,03
Mattias Nilsson 06 Hanvikens SK 9,53
Alfred Bergkvist 06 Huddinge AIS
Emil Klockar 06 Huddinge AIS
Erik Kagerstedt 06 Huddinge AIS
Filip Cedérus 06 Huddinge AIS
Joel Wikström 06 Huddinge AIS
Leo Marcus 06 Huddinge AIS
Oliver Sandberg 06 Huddinge AIS
Erik Johannesson 06 IFK Lidingö
Jakob Alpen 06 IFK Lidingö
Simon Johannesson 06 IFK Lidingö
Vilhelm Psilander 06 IFK Lidingö
Ludvig Fredman 06 IFK Märsta
Neo Jansson 06 Råby-Rekarne FIF
Elias Dahlström 06 Täby IS
Arvid Saluveer 06 Värmdö IF
Jakob Jansson Zeglen 06 Värmdö IF
William Saluveer 06 Värmdö IF
Colin Evbidaru 06 Väsby IK
Oliver O Ericsson 06 Österhaninge IF
 
P12 60m 45
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Max Wiman 07 Bålsta IK
Alexander Wachtmeister 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 8,98
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 10,59
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 9,49
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Ceasar Magnusson 07 Huddinge AIS
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Herman Cato 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Rosendahl 07 Huddinge AIS
Oliver Lilja 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS 9.27
Wilmer Vinnberg 07 Huddinge AIS
Hugo Skymne 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Ola Rönnlycke 07 Hässelby SK 9,84
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö
Gustav Bemunger 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Sascha Boumedienne 07 IFK Lidingö 8,89
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Fabian Fried 07 Mälarhöjdens IK
Gösta Nilsson 07 Mälarhöjdens IK
Julian Löfgren Mårhammar 07 Mälarhöjdens IK
Malte Pettersson 07 Mälarhöjdens IK
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK 8.85
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 10,05
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 9,06
Jacob Rune 07 Täby IS 8,62
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 10.40
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 9.67
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 9,20
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK 9,02
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,63
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P12 800m 22
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Oliver Persson 07 Danderyds SK 2.38,89
Philip Persson 07 Danderyds SK 2.33,77
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Ludvig Rosendahl 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Adam Ekström 07 Hässelby SK 2.12,47
Adrian Bolouri 07 Hässelby SK 1.54,42
Jonathan Lotker 07 Hässelby SK
Oliver Sörman 07 Hässelby SK 1.57,21
Simon Berhane 07 Hässelby SK 2.09,52
Gustav Bemunger 07 IFK Lidingö
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
Daniel Grönstedt 07 Spårvägens FK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Elliot Borgedahl 07 Täby IS
Hugo Rietz 07 Täby IS
Jacob Rune 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS 2,34.55
 
P12 Höjd 31
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Max Wiman 07 Bålsta IK
Alexander Wachtmeister 07 Danderyds SK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 1,40
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Hannes Rehbinder 07 Hellas FK
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Rosendahl 07 Huddinge AIS
Oliver Lilja 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Wilmer Vinnberg 07 Huddinge AIS
Irving Lind 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Daniel Larsson 07 IFK Lidingö
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Sascha Boumedienne 07 IFK Lidingö 133
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 1,13
Simon Lindström 07 Turebergs FK 1,45
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 115
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 1,35
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P12 Längd 49
Truls Grahm 07 Bromma IF
Wilhelm Grahm 07 Bromma IF
Max Wiman 07 Bålsta IK
Anton Roslund 07 Hammarby IF 4,41
Christoffer Bélec 07 Hammarby IF
Erik Herre 07 Hammarby IF 3,32
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 3,99
Svante Ramel Ternhag 07 Hammarby IF
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Simon Henjeby 07 Hanvikens SK
Victor Gil 07 Hanvikens SK
Hannes Rehbinder 07 Hellas FK
Elias Häggkvist 07 Huddinge AIS
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
Eric Björklund 07 Huddinge AIS
Joppe Odhner 07 Huddinge AIS
Ludvig Rosendahl 07 Huddinge AIS
Oliver Lilja 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Wilmer Vinnberg 07 Huddinge AIS
Hugo Skymne 07 Hässelby SK
Irving Lind 07 Hässelby SK
Oliver Åkerberg 07 Hässelby SK
Pontus Lindskog 07 IFK Lidingö
Carl-Axel Falck 07 Mälarhöjdens IK
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Fabian Fried 07 Mälarhöjdens IK
Gösta Nilsson 07 Mälarhöjdens IK
Julian Löfgren Mårhammar 07 Mälarhöjdens IK
Malte Pettersson 07 Mälarhöjdens IK
Oliver Hagekull 07 Mälarhöjdens IK
Olle Willner 07 Mälarhöjdens IK
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Daniel Grönstedt 07 Spårvägens FK
Eli Graseman 07 Spårvägens FK
Henrik Deresiewicz 07 Sundbybergs IK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 3,54
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK 4,43
Hugo Rietz 07 Täby IS
Jacob Rune 07 Täby IS 4,53
Leo Papinski 07 Täby IS 4.25
Anton Hellgren 07 Vallentuna FK 3.25
Hannes Berg 07 Vallentuna FK 4.01
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF 4.33
Rasmus Enberg 07 Österhaninge IF
Olle Liljegren 07 Mälarö SOK
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 4,50
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P12 Kula 24
Ivan Nilsson 07 Bålsta IK
Quincey Hackett 07 Hammarby IF 6,61
Theo Carlström Cousins 07 Hammarby IF
Alfred Eriksson 07 Hanvikens SK
Alvar Attersved 07 Hanvikens SK
Anton Trygg 07 Hanvikens SK
Timmy Bergkvist 07 Hanvikens SK
Ludvig Rosendahl 07 Huddinge AIS
Valter Åsberg 07 Huddinge AIS
Irving Lind 07 Hässelby SK
Gustav Bemunger 07 IFK Lidingö
David Rune 07 Mälarhöjdens IK
Fabian Fried 07 Mälarhöjdens IK
Gösta Nilsson 07 Mälarhöjdens IK
Oliver Hagekull 07 Mälarhöjdens IK
Theodor Huhta 07 Mälarhöjdens IK
Daniel Grönstedt 07 Spårvägens FK
Filip Derezinski 07 IF Triangeln 11,23
Ludvig Ellgren 07 Turebergs FK
Simon Lindström 07 Turebergs FK
Jacob Rune 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS 8,29
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 7,02
David Berglund 07 AIK Friidrott
 
P11 60m 47
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Albert Sylvén 08 Danderyds SK
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Alvin Holmgren 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 9.29
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Herman Larsson 08 Hammarby IF 9.82
Kasper Lee 08 Hammarby IF
Markus Järetoft 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS 10:19
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 9,67
Ivan Lindberg 08 IF Linnéa
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Julian Rohwedders 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 10,52
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Ludvig Loberg 08 Spårvägens FK
Maximilian Johansson 08 Spårvägens FK
Rasmus Gunnelöf 08 Spårvägens FK
Theodor Gilljam Olsson 08 Spårvägens FK
Vincent Lundberg 08 Spårvägens FK
Levi Back 08 Turebergs FK 9,94
Axel Arenander 08 Täby IS
Edvard Willim 08 Vallentuna FK
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Gabriel Söderström 08 Vallentuna FK
 
P11 Höjd 36
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Alvin Holmgren 08 Hammarby IF
Axel Öhrner 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF
Herman Larsson 08 Hammarby IF
Kasper Lee 08 Hammarby IF
Markus Järetoft 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 123
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Julian Rohwedders 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 1,0
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Ludvig Loberg 08 Spårvägens FK
Vincent Lundberg 08 Spårvägens FK
Levi Back 08 Turebergs FK 1,15
Edvard Willim 08 Vallentuna FK
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Gabriel Söderström 08 Vallentuna FK
 
P11 Längd 49
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Vilgot Didrikson 08 Bromma IF
Albert Sylvén 08 Danderyds SK
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Alvin Holmgren 08 Hammarby IF
Axel Victorin 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 4.19
Felix Camarstrand 08 Hammarby IF
Herman Larsson 08 Hammarby IF 3.56
Kasper Lee 08 Hammarby IF
Markus Järetoft 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Charlie Lind 08 Hanvikens SK
Oscar Johansson 08 Hanvikens SK
Rasmus Widlund Attersved 08 Hanvikens SK
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS 3,43
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Noel Sandberg 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 3.61
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Anton Forsberg 08 IFK Lidingö
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 3,77
Ivan Lindberg 08 IF Linnéa
Emmanuel Eneh 08 Mälarhöjdens IK
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Julian Rohwedders 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 3,09
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Elias Fredman 08 IFK Märsta
Ludvig Loberg 08 Spårvägens FK
Maximilian Johansson 08 Spårvägens FK
Rasmus Gunnelöf 08 Spårvägens FK
Sebastian Laurell 08 Spårvägens FK
Theodor Gilljam Olsson 08 Spårvägens FK
Vincent Lundberg 08 Spårvägens FK
Levi Back 08 Turebergs FK 3,71
Axel Arenander 08 Täby IS
Edvard Willim 08 Vallentuna FK
Erik Rosenquist 08 Vallentuna FK
Gabriel Söderström 08 Vallentuna FK
 
P11 Kula 29
Oskar Halfwordson 08 Bromma IF
Albin Wolgast 08 Hammarby IF
Alvin Holmgren 08 Hammarby IF
Benjamin Wilkinson 08 Hammarby IF 7.18
Herman Larsson 08 Hammarby IF
Theodor Håkansson 08 Hammarby IF
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
Linus Lundqvist 08 Huddinge AIS
Lukas You Paulsson 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Edwin Larripa Taxell 08 Hässelby SK 7.81
Fredrik Danielsson 08 Hässelby SK
Edvin Mattsson 08 Kalmar SK
Arvid Lien 08 IFK Lidingö
Edvin Jacobsson 08 IFK Lidingö
Ludvig Gjötterberg 08 IFK Lidingö
Ruben Hart 08 IFK Lidingö 6,07
Jakob Melén 08 Mälarhöjdens IK
Joel Åkerborg 08 Mälarhöjdens IK
Julian Rohwedders 08 Mälarhöjdens IK
Theodor Dauner 08 Mälarhöjdens IK 4,89
Viktor Melén 08 Mälarhöjdens IK
Rasmus Gunnelöf 08 Spårvägens FK
Sebastian Laurell 08 Spårvägens FK
Levi Back 08 Turebergs FK 7,56
Axel Arenander 08 Täby IS
Ricky Wahlberg 08 Österhaninge IF
 
P10 60m 56
Erik Cassel 09 Bromma IF 9,52
Ivar Olsson 09 Bromma IF 9,22
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Edvin Strid 09 Hammarby IF
Egon Vidas 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 10.33
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 9,78
Vilhelm Öjemar 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 11.16
Oliver Löfstaf 09 Hammarby IF
Oliver Micanovic 09 Hammarby IF
Olle Eide-Jensen 09 Hammarby IF
Tage Fall 09 Hammarby IF
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Albin Piléus 09 Hellas FK
Sam Detterfelt 09 Hellas FK
Teo Alvefjord 09 Hellas FK
Pontus Brantsberg 09 Hässelby SK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 9,38
August Christensson 09 IFK Lidingö
Eliot Lange 09 IFK Lidingö
Emil Corlevi 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 12,85
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Philip Engel 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 9,55
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 10,03
Malcolm Suatan 09 IFK Lidingö
Matthias Lund 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Anton Drufva 09 Mälarhöjdens IK
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Bruno Holmer 09 Mälarhöjdens IK 11,40
Jonatan Gembicki 09 Mälarhöjdens IK
Odd Lann 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK 11.06
Yousef Mannai 09 IF Triangeln
Carl Grindange 09 Turebergs FK 9,43
Edvin Wedin 09 Turebergs FK 10,07
Isak Englund 09 Turebergs FK 9.54
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 9.69
William Gråman 09 Tyresö FK
Oscar Helge 09 Täby IS
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 9,17
Oscar Eriksson Stockman 09 Åkersberga SK
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 8,92
David Östberg 09 Tullinge FF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF 9,65
 
P10 Höjd 42
Ivar Olsson 09 Bromma IF 1,19
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Edvin Strid 09 Hammarby IF
Egon Vidas 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 0.92
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 0,87
Oliver Micanovic 09 Hammarby IF
Olle Eide-Jensen 09 Hammarby IF
Tage Fall 09 Hammarby IF
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Vilhelm Öjemar 09 Hammarby IF
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Sam Detterfelt 09 Hellas FK
Teo Alvefjord 09 Hellas FK
Pontus Brantsberg 09 Hässelby SK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 1,15
August Christensson 09 IFK Lidingö
Eliot Lange 09 IFK Lidingö
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 1,07
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 1,07
Malcolm Suatan 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh Hult 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Anton Drufva 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Carl Grindange 09 Turebergs FK 1,10
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Isak Englund 09 Turebergs FK
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 118
Oscar Helge 09 Täby IS
Robin Borgedahl 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 1,11
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 1,20
Folke Duhlin 09 Tullinge FF 105
 
P10 Längd 50
Erik Cassel 09 Bromma IF 3,63
Ivar Olsson 09 Bromma IF 4,21
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Edvin Strid 09 Hammarby IF
Egon Vidas 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 3.38
Jumanne Hackett 09 Hammarby IF 3,70
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 3.15
Oliver Löfstaf 09 Hammarby IF
Oliver Micanovic 09 Hammarby IF
Olle Eide-Jensen 09 Hammarby IF
Tage Fall 09 Hammarby IF
Tim Bjurman 09 Hammarby IF
Hugo Wiklund 09 Hanvikens SK
Albin Piléus 09 Hellas FK
Sam Detterfelt 09 Hellas FK
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 3,53
August Christensson 09 IFK Lidingö
Eliot Lange 09 IFK Lidingö
Emil Corlevi 09 IFK Lidingö
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö 2,13
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Philip Engel 09 IFK Lidingö
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 3,96
Wilhelm Brockmann 09 IFK Lidingö
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 3,22
Matthias Lund 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh Hult 09 IFK Lidingö
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Anton Drufva 09 Mälarhöjdens IK
Arvid Pettersson Boberg 09 Mälarhöjdens IK
Bruno Holmer 09 Mälarhöjdens IK
Jonatan Gembicki 09 Mälarhöjdens IK
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK 2.87
Carl Grindange 09 Turebergs FK 3,85
Edvin Wedin 09 Turebergs FK
Isak Englund 09 Turebergs FK 3.25
Oskar Ahlstrand 09 Turebergs FK 4.12
William Gråman 09 Tyresö FK
Oscar Helge 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 4,30
Oscar Eriksson Stockman 09 Åkersberga SK
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 4,41
David Östberg 09 Tullinge FF
Folke Duhlin 09 Tullinge FF 3,44
 
P10 Kula 30
Alessandro Mancinella 09 Hammarby IF
Edvin Strid 09 Hammarby IF
Egon Vidas 09 Hammarby IF
Filip Svanehav 09 Hammarby IF 5.10
Hampus Eklöf 09 Hammarby IF
Morgan Källqvist 09 Hammarby IF 4.77
Oliver Micanovic 09 Hammarby IF
Olle Eide-Jensen 09 Hammarby IF
Vilhelm Öjemar 09 Hammarby IF
Alex Lundgren 09 IFK Lidingö 6,75
Eliot Lange 09 IFK Lidingö
Filip Thunell 09 IFK Lidingö
Jacob Liedholm 09 IFK Lidingö
Jeppe Karlsson 09 IFK Lidingö
Love Willen Holgersson 09 IFK Lidingö 6,44
Simon Lundgren 09 IFK Lidingö 5,83
Matthias Lund 09 IFK Lidingö
Max Carning 09 IFK Lidingö
Nils Ljungbergh Hult 09 IFK Lidingö
Noah Swedin 09 IFK Lidingö
Otto Uväng 09 IFK Lidingö
Philip Engel 09 IFK Lidingö
Alfred Lorentzon 09 Mälarhöjdens IK
Bruno Holmer 09 Mälarhöjdens IK 3,9
Samuel Härkegård Wulff 09 Mälarhöjdens IK
Tor Zettergren 09 Mälarhöjdens IK 3.12
Carl Grindange 09 Turebergs FK 6,63
William Gråman 09 Tyresö FK
Oscar Helge 09 Täby IS
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 6,56
 
P9 60m 50
Hector Näsvik 10 Danderyds SK
Leonard Burström 10 Danderyds SK
Klaus Heinonen 10 Hammarby IF 10.45
Liam Sillén 10 Hammarby IF 10,29
Walter Simonsson 10 Hammarby IF
Albert Gottfarb 10 Hellas FK
Gustaf Klein 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Julian Pasternak 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Ludwig Sundin 10 Hellas FK
Max Råghall 10 Hellas FK
Nils Risérus 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK 11,37
Vincent Lundvall 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Albin Sandberg 10 IFK Lidingö
Alfred Nilsson White 10 IFK Lidingö
Daniel Johannesson 10 IFK Lidingö
Frans Honauer 10 IFK Lidingö
Fred Sjöström 10 IFK Lidingö
Henrik Malm 10 IFK Lidingö
Vincent Svensson Olsson 10 IFK Lidingö
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
Marc Rudenstam 10 IFK Lidingö
Max Nilsson Gidlöf 10 IFK Lidingö
Tom Högstedt 10 IFK Lidingö
Wilson Boumedienne 10 IFK Lidingö
Felix Levelius Karlgren 10 IF Linnéa
Nils Chin Nygårds 10 IF Linnéa
Nils Lindberg 10 IF Linnéa 11.26
Denzel Brown 10 Mälarhöjdens IK
Eddie Dagerskog Mangione 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Emil Rosendal 10 Mälarhöjdens IK
Julian Byrfors 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Petter Borgstrand 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK
Vidar Lann 10 Mälarhöjdens IK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK
Olof Pott 10 Turebergs FK 10,58
Tristan Back 10 Turebergs FK 10,68
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Holger Persson 10 Tullinge FF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
Vilmer Blomqvist Brandt 10 Tullinge FF
 
P9 Kula 29
Leonard Burström 10 Danderyds SK
Liam Sillén 10 Hammarby IF
Walter Simonsson 10 Hammarby IF
Gustaf Klein 10 Hellas FK
Jakob Lindberg 10 Hellas FK
Julian Pasternak 10 Hellas FK
Love Lindberg 10 Hellas FK
Ludwig Sundin 10 Hellas FK
Max Råghall 10 Hellas FK
Per Lomakka 10 Hellas FK
Vincent Lundvall 10 Hellas FK
Benjamin Karlsson 10 Huddinge AIS
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
Daniel Johannesson 10 IFK Lidingö
Jacob Westerberg 10 IFK Lidingö
Jakob Waessman 10 IFK Lidingö
Max Nilsson Gidlöf 10 IFK Lidingö
Wilson Boumedienne 10 IFK Lidingö
Felix Levelius Karlgren 10 IF Linnéa
Eddie Dagerskog Mangione 10 Mälarhöjdens IK
Elias Riml 10 Mälarhöjdens IK
Oliver Norrman 10 Mälarhöjdens IK
Sebastian Svensson-Mikiver 10 Mälarhöjdens IK
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK
Olof Pott 10 Turebergs FK 5,25
Tristan Back 10 Turebergs FK 4,36
Emil Gräns 10 Tullinge FF
Gustaf Parmhed 10 Tullinge FF
Jakob Svedenås 10 Tullinge FF
 
K 30m 18
Tyra Johansson 02 Bålsta IK
Tilda Kapell 01 Hammarby IF
Ebba Lind 04 Hanvikens SK
Ella Nilsson 03 Hanvikens SK
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Anna Sara Tunelli 01 IFK Lidingö
Disa Chin Nygårds 02 IFK Lidingö
Moa Sellergren 01 IFK Lidingö
Josefin Wikfeldt 02 Mälarhöjdens IK
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Victoria Davidsson 02 Tyresö FK
Alva Sundin 01 Täby IS
 
K 300m 8
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Nike Isaksson 04 IFK Lidingö
Victoria Psilander 03 IFK Lidingö 44.13
Liva Gustavsson 01 Spårvägens FK
Agnes Hanell 04 IFK Tumba
Moa Nyström 03 Turebergs FK
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK 43,52
Isabelle Pettersson 03 Tullinge FF
 
K Stav 7
Tilda Kapell 01 Hammarby IF
Emilie Beckman 03 Hässelby SK
Kristina Hvalgren 02 IFK Lidingö
Alva Sundin 01 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS
Tove Widström 03 Täby IS
Birgitte Kjuus 99 Raumnes & Årnes IL 4,00m
 
F15 60m 24
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 8,50
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Emma Walfridsson 04 Hanvikens SK
Mette Brands 04 Hellas FK
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK
Lia Cederberg 04 Hässelby SK
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 7.88
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Sophie Okejeme 04 Hässelby SK
Anna Sara Tunelli 01 IFK Lidingö
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö
Moa Sellergren 01 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 8.88
Sara Winberg 04 Täby IS
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Alva Nordvarg 04 Upsala IF
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Adeline Tisäter 04 Värmdö IF
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF 8.26
Teodora Granfelt 04 Värmdö IF
Ebba Asp 04 KFUM Örebro 8,17
 
F15 1000m 9
Louise Eliasson 04 Bromma IF
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK 3.41,79
Amanda Helgesson 04 Hanvikens SK
Alicia Larsten 04 IFK Lidingö
Estelle Strand 04 IFK Lidingö
Tilde Josefsson 04 Vallentuna FK
Ida Österberg 04 Värmdö IF 3.15
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF
Ida Lucia Burrows 01 Thames Valley Triathletes ut
 
F15 Häck 60m 29
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alannah Hellstadius 04 Hammarby IF 9,39
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 10.76
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 9,71
Felicia Johansson 04 Hanvikens SK
Karin Bengtsson 04 Hanvikens SK
Mette Brands 04 Hellas FK
Nellie Mella 04 Hellas FK
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 9,10
Nora Lindahl 04 Hässelby SK 9.15
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 9,95
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 10.57
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 9.38
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 10.40
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 10,63
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Källa Kairenius 05 Täby IS
Sara Winberg 04 Täby IS
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Moa Granat 04 Vallentuna FK 9,18
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 11,45
 
F15 Höjd 6
Ebba Lind 04 Hanvikens SK
Jasmine Gyllenhammar 04 Hässelby SK 1,51
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Linda Edberg 04 Turebergs FK 1,61
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF
 
F15 Stav 16
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 1,80
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 2,28
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 2.70
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 3.03
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Sara Winberg 04 Täby IS
Ida Österberg 04 Värmdö IF 2,02
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F15 Längd 23
Kajsa Åsberg 04 Hammarby IF 4.55
Ella Bennett 04 Hanvikens SK
Filippa Gil 04 Hanvikens SK
Thea Katsoulaki 04 Hanvikens SK
Ida Östling 04 Hellas FK
Mette Brands 04 Hellas FK
Nellie Mella 04 Hellas FK
Fanny Karlsson 04 Hässelby SK
Jasmine Gyllenhammar 04 Hässelby SK 4,79
Nicole Nyberg 04 Hässelby SK 5,40
Saga Hermundstad 04 Hässelby SK
Edda Chin Nygårds 04 IFK Lidingö
Tyra Cedrenius Tunander 04 IFK Lidingö
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 4.80
Sara Winberg 04 Täby IS
Tasa Scheele Bhatia 04 Täby IS
Alva Nordvarg 04 Upsala IF 5,30
Julia Åberg 04 Vallentuna FK
Linnea Frejd 04 Vallentuna FK
Adeline Tisäter 04 Värmdö IF
Lykke Iacobaeus 04 Värmdö IF
Teodora Granfelt 04 Värmdö IF
Anelia Danielsson 04 Tullinge FF
 
F15 Kula 4
Emma Hallencreutz 04 Hammarby IF
Frida Krantz 04 Hammarby IF
Emma Karlsson Svedestam 04 Råby-Rekarne FIF
Lorena Guzman 04 Turebergs FK 7.39
 
F14 60m 68
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 9,05
Nora Bergared 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,97
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 8:99
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 9.30
Frida Nyström 05 Hammarby IF 9,20
Linnéa Lindefalk 05 Hammarby IF 8,64
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 10,25
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 9,44
Linnéa Boqvist 05 Hanvikens SK
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Veronika Danilov 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ebba Avér 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK 8.75
Tuva Wennergren 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 8,40
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 8,62
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 8.40
Ida Egnell 05 IFK Lidingö 8.24
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8,91
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Jasmine Holmberg 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 8,76
Alfa Västerbro 05 Spårvägens FK
Ebba Svensson 05 Spårvägens FK
Lilia Trentham 05 Spårvägens FK
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Rebecka Hall 05 Spårvägens FK
Renim Sabah 05 IF Triangeln
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8.33
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Ebba Sjöström 05 Täby IS 9,07
Ellen Jernhall 05 Täby IS 9.38
Evelina Hamos 05 Täby IS 8,50
Källa Kairenius 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Daisy Thompson 05 Vallentuna FK
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
Keila Höglund 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
Evelina Sparf 05 Åkersberga SK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 8,69
Amanda Lindén 05 Kungsängens FK 8.84
 
F14 1000m 23
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF
Saga Lundin 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Tindra Hagborg 05 Hanvikens SK
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Hannah Kinane 06 Hässelby SK
Isabella Elisson 05 Hässelby SK
Tilda Bergsten 05 Hässelby SK
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Tintin Engström 05 Rånäs 4H
Lisa Angerer 05 Spårvägens FK
Märta Castenfors 05 Spårvägens FK
Alice Magnell-Millán 05 Tjalve IF Norrköping 3,03,41
Vera Haglund 05 IFK Tumba
Isabella Brink 05 Vallentuna FK
Sara Sundberg 05 Väsby IK
Sara Johansson 05 Åkersberga SK
 
F14 Höjd 32
Jenna Carlquist 05 Bromma IF
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 1,45
Nora Bergared 05 Bromma IF
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Agnes Jansson 05 Hammarby IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 1,34
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 1,27
Filippa Östling 05 Hellas FK
Matilda Bergström 05 Hellas FK
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 1,55
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 1,30
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 1.35
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 1.35
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Jasmine Holmberg 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Märta Jobeus 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö 1,36
Iris Kihl 05 Mälarhöjdens IK
Lea Mellin 05 Spårvägens FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK 1,63
Ebba Sjöström 05 Täby IS 1,38
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1.41
Källa Kairenius 05 Täby IS
Sara Johansson 05 Åkersberga SK 1,45
 
F14 Längd 49
Jenna Carlquist 05 Bromma IF
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 4,65
Ophelia Viirman 05 Bromma IF
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 4,25
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 4.18
Frida Nyström 05 Hammarby IF 4,02
Alma Jönsson 05 Hanvikens SK 3,37
Ida Tuving 05 Hanvikens SK 4,16
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Linn Westerberg 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Olivia Wredendal 05 Huddinge AIS
Vithagli Karan 05 Huddinge AIS
Beatrix Flensborg 05 Hässelby SK
Ebba Avér 05 Hässelby SK
Ida Malmborg 05 Hässelby SK
Isabelle Malmborg 05 Hässelby SK
Julia Samuelsson 05 Hässelby SK
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Natalie Lindgren 05 Hässelby SK
Tuva Wennergren 05 Hässelby SK
Alice Lindgren 05 IFK Lidingö 4,85
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 4,32
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Cornelia Larsten 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 4.25
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Hjördis Bäckman 05 IFK Lidingö 4.78
Ida Egnell 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 4,52
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Tyra Hedin 05 IFK Lidingö
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 5.19
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Ebba Sjöström 05 Täby IS 4,01
Ellen Jernhall 05 Täby IS 4.11
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
Keila Höglund 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
 
F14 Kula 29
Lisa Appelquist 05 Bromma IF
Matilda Halfwordson 05 Bromma IF 7,17
Suzanne Lesage 05 Bromma IF
Victoria Eriksson 05 Bromma IF
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,98
Alva Rönnmark 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF 7,85
Alexandra Hovenäs 05 Huddinge AIS
Elin Sundell 05 Huddinge AIS
Emmy Ullberg 05 Huddinge AIS
Irene Dahl 05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson 05 Huddinge AIS
Linn Hessing 05 Hässelby SK
Amanda Jerner 05 IFK Lidingö 7,20
Anja Egnell 05 IFK Lidingö
Ebba Ekström 05 IFK Lidingö 8.35
Helena Hvalgren 05 IFK Lidingö
Ida Frykhammar 05 IFK Lidingö 8,43
Ingrid Kirstein 05 IFK Lidingö
Mellanie Neudenger Nellmer 05 IFK Lidingö
Sofia Elleborn 05 IF Linnéa
Isabella Petäjistö 05 IF Triangeln
Olivia Ellgren 05 Turebergs FK
Alvah Lind 05 Tyresö FK
Norah Lind 05 Tyresö FK
Sofia Eskilsson 05 Tyresö FK
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Keila Höglund 05 Österhaninge IF
Tilja Stålnacke 05 Österhaninge IF
 
F13 60m 56
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 9,36
Alva Levin 06 Bromma IF 8.83
Saga Ågren Lundman 06 Danderyds SK
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 9,18
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 8.97
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 8.96
Vera Jansson 06 Hammarby IF 8,92
Felicia Renman 06 Hanvikens SK 9,47
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 9,44
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK 9,76
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 9.00
Nora Sjöberg 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Isabelle Ahnme 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 8,85
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 9,14
Annie Grindange 06 Turebergs FK 8,82
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 8,96
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Esther Melander 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 8,64
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 8,96
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 9,03
Rut Grufman 06 Täby IS 8,98
Tyra Lexner 06 Värmdö IF
Elin Eriksson Stockman 06 Åkersberga SK 9,57
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 10,19
Tyra Holst 06 AIK Friidrott 9,32
Alicia Nordmark Niska 06 Tullinge FF
 
F13 800m 22
Olivia Holmström 06 Bromma IF
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 2,44,00
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Olivia Grahn 06 Hammarby IF 2.29,30
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 2.52,56
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Emilia Risberg 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Frida Gustafsson 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 2.25,81
Nora Hägg 06 Hässelby SK 2.36,26
Gesa Brockmann 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 2.42,72
Liv Hanell 06 IFK Tumba 2.39,08
Alva Back 06 Turebergs FK 2,39.21
Ella Fallope 06 Turebergs FK 2,40,00
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 2:40,90
Elin Eriksson Stockman 06 Åkersberga SK
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 3.13,91
 
F13 Häck 60m 42
Amilia Jergmar 07 Boo IF 10:50
Olivia Holmström 06 Bromma IF
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 11,03
Ines Parpal 07 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 10.95
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 10,45
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Emelie Wickström 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 13,64
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 11,47
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 11,70
Sofia Fröberg 06 IFK Lidingö
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 10,22
Annie Grindange 06 Turebergs FK 9,95
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 10,65
Ella Fallope 06 Turebergs FK 10,42
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 11,22
Esther Melander 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 11,20
Alice Helge 07 Täby IS
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Höjd 41
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 1,37
Olivia Holmström 06 Bromma IF
Linnéa Ågren Lundman 06 Danderyds SK
Saga Ågren Lundman 06 Danderyds SK
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 1,37
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Molly Zachrison 06 Hammarby IF
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 1.28
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 1.24
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 1,23
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK 1,24
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 1.26
Livia Klaesson 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 1,45
Annie Grindange 06 Turebergs FK 1,51
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Esther Melander 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 1,33
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 1,27
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 1,28
Rut Grufman 06 Täby IS 1,38
Tyra Lexner 06 Värmdö IF
Elin Eriksson Stockman 06 Åkersberga SK
Tyra Holst 06 AIK Friidrott
 
F13 Stav 18
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 1,89
Maja Simonsson 06 Hammarby IF
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 2.08
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Julia Hansson 06 Huddinge AIS
Ester Arkinger 06 IFK Lidingö
Lova Mattsson 06 IFK Lidingö
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Alva Back 06 Turebergs FK 2,64
Ella Fallope 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 1,90
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 1,89
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 0
 
F13 Längd 48
Agnes Isenberg Erlandson 06 Bromma IF 3,97
Alva Levin 06 Bromma IF 4.09
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Esther Sahlqvist 06 Hammarby IF 4,00
Tuva Johansson 06 Hammarby IF 4.13
Tyra Hedberg 06 Hammarby IF 4.29
Vera Jansson 06 Hammarby IF
Lisa Sundström 06 Hanvikens SK 4,16
Malin Lawesson 06 Hanvikens SK 3,92
Maja Mccarthy 06 Hellas FK
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Elin Hjertzell 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Mitra Safi 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Wilda Hollinger 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Zoe Aldale 06 Huddinge AIS
Frida Gustafsson 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lisa Bäckdén 06 Huddinge AIS
Lova Martinsson 06 Huddinge AIS
Nora Sjöberg 06 Hässelby SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ella Thunell 06 IFK Lidingö
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 4,15
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Liv Hanell 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 4,52
Annie Grindange 06 Turebergs FK 4,55
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 4,21
Emilia Nielsen 06 Turebergs FK
Esther Melander 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 4,44
Matilda Petersson 06 Turebergs FK 4,35
Eleonora Wahlin 06 Täby IS 4,53
Rut Grufman 06 Täby IS 4,54
Elin Eriksson Stockman 06 Åkersberga SK
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 3,52
Tyra Holst 06 AIK Friidrott 4,08
 
F13 Kula 29
Emmy Wolgast 06 Hammarby IF
Maja Simonsson 06 Hammarby IF 10,27
Tove Olsson 06 Hammarby IF
Tuva Johansson 06 Hammarby IF
Vera Jansson 06 Hammarby IF 8,67
Agnes Jandér 06 Huddinge AIS
Alva Svanlund 06 Huddinge AIS
Arwen Bäckström 06 Huddinge AIS
Emelie Svedling 06 Huddinge AIS
Felicia Lundberg 06 Huddinge AIS
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
Kristina Zervos 06 Huddinge AIS
Linnea Wassén 06 Huddinge AIS
Lova Martinsson 06 Huddinge AIS
Tintin Fogelqvist 06 Huddinge AIS
Tova Nilsson 06 Huddinge AIS
Wilma Alexandersson 06 Huddinge AIS
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Maya Swedin 06 IFK Lidingö 7,13
Tindra Törnestam 06 Spårvägens FK
Ellen Forsell 06 IFK Tumba
Alva Back 06 Turebergs FK 8,05
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK
Ella Fallope 06 Turebergs FK 6,82
Elsa Kagevik 06 Turebergs FK 8,02
Esther Melander 06 Turebergs FK
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 11,13
Rut Grufman 06 Täby IS 9,79
Tova Erlandsson 06 Åkersberga SK 5,26
 
F12 60m 69
Amilia Jergmar 07 Boo IF 8,83
Léopoldine Lindestam 07 Danderyds SK
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Anna Bergin 07 Hammarby IF 9.21
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF
Clara Aldskogius 07 Hammarby IF 9.07
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 9,19
Vera Hjalmarö 07 Hammarby IF
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF 9.72
Filippa Östlund 07 Hammarby IF
Ines Parpal 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Alva Mella 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Elsa Öman 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 9,79
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK 10,85
Elvira Henningsohn 07 Hässelby SK
Ines Dahl 07 Hässelby SK
Mina Hägglund 07 Hässelby SK
Moa Forsén 07 Hässelby SK 10,25
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 8.82
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 9,4
Lisa Barenstedt 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 9,59
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Vilma Grannas 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
Vera Nordlander 07 IF Linnéa 10.09
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Isabelle Andebrhan 07 IFK Märsta
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 8,85
Sofia Svenberg 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,81
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.50
Venla Engström 07 Turebergs FK 9,56
Alice Helge 07 Täby IS
Elin Runemar 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 8,68
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK 9,32
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 11,02
Teresa Vallin 07 Tullinge FF
Vera Duhlin 07 Tullinge FF
 
F12 800m 34
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Léopoldine Lindestam 07 Danderyds SK
Anna Bergin 07 Hammarby IF
Ebba Axelsson 07 Hammarby IF
Ines Parpal 07 Hammarby IF
Klara Axelsson 07 Hammarby IF
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Mina Hägglund 07 Hässelby SK 2.02,38
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 2.36,38
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 2.30,0
Vilma Grannas 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Vera Nordlander 07 IF Linnéa
Isabelle Andebrhan 07 IFK Märsta
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Sofia Svenberg 07 Spårvägens FK
Venla Engström 07 Turebergs FK 2.50,04
Wilma Blitz 07 Turebergs FK 2:48
Zara Klouda 07 Turebergs FK 2,50,00
Alice Helge 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Anastasia Rozhkova 07 Tullinge FF
 
F12 Höjd 47
Amilia Jergmar 07 Boo IF 138
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,37
Elsa Heinonen 07 Hammarby IF
Ines Parpal 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Alva Mella 07 Hellas FK
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 1,24
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Alma Wygler 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Matilda Wirén 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elin Gullicksson 07 Hässelby SK 1,03
Moa Forsén 07 Hässelby SK 1,08
Claire Berggren 07 IFK Lidingö 1,36
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 1,27
Lisa Barenstedt 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 1,18
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Minna Fahlström 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 1,34
Sofia Svenberg 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,32
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Alice Helge 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Ida Borglund 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 1,21
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK 1,28
Hedvig Gunnerhed 07 Tullinge FF 1,15
Vera Duhlin 07 Tullinge FF 1,2
 
F12 Längd 49
Alevtina Zholudieva 07 Hammarby IF
Astrid Wernérus 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Ines Parpal 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Alba Boric 07 Hanvikens SK
Alva Mella 07 Hellas FK
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Elsa Öman 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Isabelle Dahmén Kruppke 07 Huddinge AIS
Julia Åström 07 Huddinge AIS 3,43
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Nadja Travar 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Alisha Mirza 07 Hässelby SK
Caisa Wibler 07 Hässelby SK
Elvira Henningsohn 07 Hässelby SK
Sarah Berg 07 Karlskoga FIF
Julia Wändin 07 IFK Lidingö 4,17
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 3,70
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Elsa Unger 07 IF Linnéa
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
Vera Nordlander 07 IF Linnéa
Judith Nielsén 07 Mälarhöjdens IK
Zeinab Mabrouk 07 Mälarhöjdens IK
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 4,20
Beate Pott 07 Turebergs FK 4,58
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4.43
Venla Engström 07 Turebergs FK 4.00
Zara Klouda 07 Turebergs FK 3,83
Alice Helge 07 Täby IS
Elin Runemar 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Tove Belmé 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 4,54
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
Ellinore Sparf 07 Åkersberga SK
Nora Söderqvist 07 Tullinge FF 3,03
Teresa Vallin 07 Tullinge FF
Vera Duhlin 07 Tullinge FF
 
F12 Kula 28
Ella Alvarado Kallin 07 Bromma IF
Blenda Rönnmark 07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8,81
Ida Eidegren 07 Hammarby IF
Linnea Sillén 07 Hammarby IF
Nora Lööw 07 Hammarby IF
Alva Mella 07 Hellas FK
Beatrice Lindberg 07 Hellas FK
Ulrika Lomakka 07 Hellas FK 6,28
Alice Dahl 07 Huddinge AIS
Alicia Gruvberger 07 Huddinge AIS
Ebba Ahlerup 07 Huddinge AIS
Emma Ivarsson 07 Huddinge AIS
Echo Blomquist 07 IFK Lidingö
Mira Christiernsson 07 IFK Lidingö 5,27
Vera Oskarsson 07 IFK Lidingö
Vilma Grannas 07 IFK Lidingö
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK
Nova Raitis 07 Spårvägens FK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,19
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Alice Helge 07 Täby IS
Elin Runemar 07 Täby IS
Emma Olofsson 07 Täby IS
Amilia Moverare 07 Österhaninge IF
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 7,05
Miriam Moverare 07 Österhaninge IF
Simone Moverare 07 Österhaninge IF
 
F11 60m 66
Elsa Nord 08 Bålsta IK