Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julklappsjakten
Antal starter / Total entries: 3199 Printed: 2018-12-17 17:32
Antal individer / Total persons: 1246
 
M 60m 15
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 7.48
Josef Åberg 91 Hälle IF 7.37
Daniel Andersson 91 Istrums SK
Emil Quick 95 Kalmar SK
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Elias Gummesson 01 IF Rigor
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK
Gustav Graff Espensen 01 Silkeborg AK-77
Simon Hansen 98 Århus 1900 6.82
Asadullah Sarwari 99 Håfreströms IF
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF 7.71
 
M 400m 11
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Elias Gummesson 01 IF Rigor
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Ludvig Ramhult 01 IK Ymer 53.22
Jakob Zäll 01 Ängelholms IF 55,23
Karl-Gustav Brockdorff 99 Aalborg Atletik
Christoffer Gissel 01 Silkeborg AK-77 53.90
Esben Hansen 99 Silkeborg AK-77 54,20
Willian Winkler 99 Silkeborg AK-77 53,05
Simon Hansen 98 Århus 1900 51,00
Jonathan Borg 99 Trollhättan FIK
 
M 1500m 1
Esben Hansen 99 Silkeborg AK-77 4.28.94
 
M Häck 60m 2
James Parker 80 Laholms IF
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
 
M Höjd 5
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK 1.86
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 1.75
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
Willian Winkler 99 Silkeborg AK-77 1.96
 
M Stav 2
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 4.80
 
M Längd 11
Emil Quick 95 Kalmar SK
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 6.40
Christoffer Gissel 01 Silkeborg AK-77
Esben Hansen 99 Silkeborg AK-77 5.21
Lucas Richardt 00 Silkeborg AK-77 5.75
Asadullah Sarwari 99 Håfreströms IF
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
Vahid Hassani 01 Håfreströms IF
Kasper Larsen 99 SIK80
 
M Tresteg 3
Emil Quick 95 Kalmar SK
Patrik Söderqvist 59 Lerum Friidrott
Gustav Graff Espensen 01 Silkeborg AK-77
 
M Kula 9
Erik Ardengård 92 IF Kronan
Carl Narup 98 Ullevi FK 12.90
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Lucas Richardt 00 Silkeborg AK-77 10.05
 
M 4 x 200m 7
Helsingborg, IFK 1 IFK Helsingborg
IF Kville 1 P17 IF Kville
Rigor, IF 2 IF Rigor
Ullevi FK, 1 P17 Ullevi FK
Örgryte IS 1 P17 Örgryte IS
Örgryte IS 2 P17 Örgryte IS
Silkeborg AK-77 1 Silkeborg AK-77
 
P17 60m 15
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 7.30
Emil Engdahl 02 IFK Helsingborg
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Erik Isaksson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Michael Johansson 02 IK Ymer 7.48
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 8.39
Stefan Savic 02 Örgryte IS 7.40
Peter Skovgaard 02 Silkeborg AK-77
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77 8.10
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF 8.25
Yassir Mosavi 02 Håfreströms IF 8.32
 
P17 400m 3
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Nikolaj Richter 02 Aalborg Atletik 57.74
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
 
P17 1500m 7
Erik Albin 02 IFK Helsingborg 4.48.04
Samuel Olsson 02 Hässelby SK 4:35
Oskar Karlsson 02 SK Graal 4.20.59
Andreas Carlsson 02 Stenungsunds FI
Julio Shakur 02 IK Ymer
Truls Månsson 02 Åhus FIK 4.26,41
Nikolaj Richter 02 Aalborg Atletik 4.34.80
 
P17 Häck 60m 0
 
P17 Höjd 3
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
 
P17 Stav 1
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
 
P17 Längd 9
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Herman Forsberg 02 Ullevi FK 5.50
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Peter Skovgaard 02 Silkeborg AK-77
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77 5.53
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
Yassir Mosavi 02 Håfreströms IF
 
P17 Tresteg 1
Viktor Krejberg 02 Silkeborg AK-77 11.67
 
P17 Kula 3
Fredrik Grund 02 IF Kville
Richie Leong 02 Ullevi FK
Patrick Overgaard Blauert 02 Silkeborg AK-77
 
P16 60m 12
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Josef Weiner 03 Mölndals AIK
Martin Allansson 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Casper Brown 03 SIK80
Fredrik R Larsen 03 SIK80
Jeppe Bruun 03 SIK80
 
P16 400m 8
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Carl Erixon 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Kalle Nilsson 03 Varbergs GIF
Carl A. Allerød 03 Aalborg Atletik 60.60
Malthe Juel Bøgebjerg 03 Silkeborg AK-77
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P16 1500m 9
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Carl Erixon 03 Mölndals AIK
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Alfred Ramhult 03 IK Ymer
Love Ramhult 03 IK Ymer
Carl A. Allerød 03 Aalborg Atletik 4.53.60
Malthe Juel Bøgebjerg 03 Silkeborg AK-77 4.33.30
 
P16 Häck 60m 2
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK
 
P16 Höjd 3
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P16 Stav 2
Sten Hagström 03 Örgryte IS 3.90
Jeppe Bruun 03 SIK80
 
P16 Längd 8
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Maximus Jansson 03 IFK Lidingö
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 5.96
Oliver Glans 03 Ullevi FK 5.38
Victor Hering 03 Ullevi FK 6.19
Casper Brown 03 SIK80
 
P16 Tresteg 0
 
P16 Kula 5
Fabian Steene 03 IF Kville
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Wille Öhman 03 IF Rigor
Henrik Lykke 03 Silkeborg AK-77 11.94
 
P15 60m 34
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK 7.88
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 7.59
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 7.73
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 7,28
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 7.84
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg 7.98
Filip Strand Olsson 04 IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg 8.56
Elias Lindberg 04 Klippans FK 8.97
Andreas Rydén 04 IF Kville
Leo Zikovic 04 IF Kville
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Daniel Hultén 04 Sävedalens AIK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 7.82
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Lewis Flower 04 Ullevi FK 8.42
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 8.56
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Clark Karlsson 04 IFK Växjö
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö 8.65
Jacob Haglund 04 IFK Växjö
Vincente Nordqvist 04 IFK Växjö 8.13
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.63
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 8.03
Marius U. Østergaard 04 SIK80
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 7,48
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK 9.03
Beemnet Teffera 04 Groruddalen FIK
Nivethan Rajan 04 Groruddalen FIK 7,92
 
P15 200m 15
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 25.03
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 24.82
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 23,41
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 25.33
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg 26.73
Elias Lindberg 04 Klippans FK 29.68
Philip Frick 04 Kongahälla AIK 26.31
Andreas Rydén 04 IF Kville 25.69
Leo Zikovic 04 IF Kville
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 26.73
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 24.74
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 23.60
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK
Beemnet Teffera 04 Groruddalen FIK
Nivethan Rajan 04 Groruddalen FIK 25.29
 
P15 1000m 17
Isac Missin 04 Brattås CK 3.29.45
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 2.58.01
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 2.50.74
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 3.18.99
Daniel Linberg 04 Kongahälla AIK
Philip Frick 04 Kongahälla AIK 2.53.57
Andreas Rydén 04 IF Kville 2.55.15
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 3.07.56
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2.49.18
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.04.14
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Victor Beischer 04 Sävedalens AIK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 3.14.81
Tim Tompsett 04 Örgryte IS
Jelmer Scholten 04 Dybvad IK 2.57.91
Marius U. Østergaard 04 SIK80
 
P15 Häck 60m 13
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK 9.44
Edvin Assarsson 04 Eslövs AI 8.38
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 9.07
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 9.52
John Lundqvist 04 Ullevi FK 9.84
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö 10.93
Jacob Haglund 04 IFK Växjö
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö 11.55
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77 11.31
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 9.37
Nivethan Rajan 04 Groruddalen FIK
 
P15 Höjd 11
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Alexander Ludwigs 04 Danderyds SK 1.79
Erik Skoglund 04 Danderyds SK 1.60
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK 1.63
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 1.55
William Asker 04 IF Kville
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 1.74
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö 1.46
Albin Coster 04 Örgryte IS 1.55
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK
 
P15 Stav 4
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö 2.16
Sebastian Braunias 04 IFK Växjö 2.74
 
P15 Längd 22
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg 4.92
Elias Lindberg 04 Klippans FK 3.78
Felix Steene 04 IF Kville
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 5.44
John Lundqvist 04 Ullevi FK 4.95
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Lewis Flower 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 4.66
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Clark Karlsson 04 IFK Växjö 4.18
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö 4.80
Albin Coster 04 Örgryte IS 5.39
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 4.73
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 6.02
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 6,04
Beemnet Teffera 04 Groruddalen FIK
Nivethan Rajan 04 Groruddalen FIK 5,29
 
P15 Tresteg 9
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg 11.08
William Asker 04 IF Kville
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 11.61
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 10.49
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 9.72
Rune Erik Rober 04 Silkeborg AK-77 9.12
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 12,55
Nivethan Rajan 04 Groruddalen FIK 10,76
 
P15 Kula 10
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Felix Steene 04 IF Kville
Leo Zikovic 04 IF Kville
Vincente Nordqvist 04 IFK Växjö 9.26
Albin Coster 04 Örgryte IS 10.25
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 9.75
William Kindbom 04 Örgryte IS 10.96
Aiden Floyd Vincent 04 Groruddalen FIK 12,22
Andre Cruz Da Silva 04 Groruddalen FIK
Nivethan Rajan 04 Groruddalen FIK 8,83
 
P15 4 x 200m 11
Danderyds SK 1 Danderyds SK
IFK Göteborg 1 IFK Göteborg
IFK Göteborg 1 P15 IFK Göteborg
IFK Göteborg 2 IFK Göteborg
IFK Halmstad 1 P15 IFK Halmstad
IF Kville 1 P15 IF Kville
Sävedalens AIK, 1 P15 Sävedalens AIK
Ullevi FK 1 P15 Ullevi FK
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Örgryte IS 1 P15 Örgryte IS
Groruddalen FIK, 1 Groruddalen FIK 1,43,50
 
P14 60m 30
Tim Jansson 05 Alingsås IF 8.05
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 8.46
Victor Törnström 05 Danderyds SK 8.38
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK 7.95
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
William Lindqvust 05 Hässleholms AIS
Ludvig Iveroth 05 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott 8,53
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 7,84
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 8,60
Calle Lindstedt 05 Motala AIF 8.82
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK 8.72
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 8.21
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient 8,72
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 8,82
Joel Enander 05 Täby IS
Alexander Bülow 05 Ullevi FK 8.90
Elias Bohman 05 Ullevi FK 9.44
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Melvin Lökholm 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK 8.49
Isak Hughes 05 IFK Växjö 8.11
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 9.05
Anton Matte 05 Örgryte IS 8.38
Niels Skovsgaard 05 Dybvad IK 8.45
Christian Bruhn 05 Silkeborg AK-77 8.47
 
P14 200m 25
Tim Jansson 05 Alingsås IF 25.98
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 27.47
Victor Törnström 05 Danderyds SK 27.10
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad 31.63
William Lindqvust 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK 27,45
Gustav Thörnqvist 05 Klippans FK 28,26
David Thilén 05 IF Kville 30.87
Ludvig Iveroth 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville 28.67
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 27.54
Calle Lindstedt 05 Motala AIF 28.87
Filip Nesser 05 Mölndals AIK 28.33
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient 29,15
Lucas Kantola 05 IK Orient 29.77
Lukas Kallin 05 IK Orient
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 28.72
Joel Enander 05 Täby IS 28.00
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK 28.04
Isak Hughes 05 IFK Växjö 26.52
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö 29.34
Christian Bruhn 05 Silkeborg AK-77 27.58
 
P14 1000m 13
Lucas Törnström 05 Danderyds SK
Victor Törnström 05 Danderyds SK
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 3.00.28
Gustav Thörnqvist 05 Klippans FK
Gustav Rasmusson 05 Mölndals AIK
Lukas Kallin 05 IK Orient
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 3.13.64
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö
Elias Ramhult 05 IK Ymer 3.03,03
Kristian Tinglef Svendsen 05 Silkeborg AK-77 3.21.97
Hjalte Dalskov 05 Fremad Holbaek 2.55.16
 
P14 Häck 60m 20
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 10.15
Victor Törnström 05 Danderyds SK 10.14
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Alexander Eklund 05 Klippans FK 9.88
Leo Göransson 05 Klippans FK 10.51
Filip Klaassen 05 IF Kville 10.90
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 9.97
Calle Lindstedt 05 Motala AIF 11.65
Joel Enander 05 Täby IS
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK 9.56
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 9.93
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 10.30
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö 11.66
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 11.20
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 11.59
Anton Matte 05 Örgryte IS
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Höjd 15
Ludvig Rittedal 05 IFK Göteborg 1.43
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Alfred Andersson 05 Istrums SK
Filip Klaassen 05 IF Kville 1.43
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 1.47
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Joel Enander 05 Täby IS
Elias Johansson 05 Ullevi FK 1.28
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 1.56
Love Näs Fahlgren 05 IFK Växjö
Kristian Tinglef Svendsen 05 Silkeborg AK-77 1.38
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 1.49
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 1.75
 
P14 Stav 11
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK 2.24
David Thilén 05 IF Kville
Filip Klaassen 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö 1.94
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P14 Längd 39
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 4.88
Victor Törnström 05 Danderyds SK 4.93
Axel Andersson 05 IFK Göteborg
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
David Lövdahl 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
William Lindqvust 05 Hässleholms AIS
Gustav Thörnqvist 05 Klippans FK 4.61
Leo Göransson 05 Klippans FK 5.30
Ludvig Iveroth 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Calle Lindstedt 05 Motala AIF 4.32
Felix Sjögren 05 Mölndals AIK 4,59
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Rasmus Persson 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient
Lukas Kallin 05 IK Orient
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Joel Enander 05 Täby IS
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK 3.93
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 5.21
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 4.76
Melvin Lökholm 05 Ullevi FK
Henrik Ginstman 05 IFK Växjö
Love Näs Fahlgren 05 IFK Växjö 3.54
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 4.22
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 4.29
Anton Matte 05 Örgryte IS 4.40
Niels Skovsgaard 05 Dybvad IK 4.95
Christian Bruhn 05 Silkeborg AK-77 4.55
Kristian Tinglef Svendsen 05 Silkeborg AK-77 5.00
 
P14 Tresteg 17
Lucas Törnström 05 Danderyds SK 10.45
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK 10.45
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 9,79
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Lukas Kallin 05 IK Orient
Joel Enander 05 Täby IS
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 11.01
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 9.78
Henrik Ginstman 05 IFK Växjö
Love Näs Fahlgren 05 IFK Växjö
Melker Bernhardsson 05 IFK Växjö 8.67
Ruben Larsson 05 IFK Växjö
Kristian Tinglef Svendsen 05 Silkeborg AK-77
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Kula 16
Axel Andersson 05 IFK Göteborg
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Alexander Eklund 05 Klippans FK
Leo Göransson 05 Klippans FK
David Thilén 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Lucas Kantola 05 IK Orient
Joel Enander 05 Täby IS
Elias Johansson 05 Ullevi FK 6.24
Henrik Ginstman 05 IFK Växjö
Love Näs Fahlgren 05 IFK Växjö
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 7.13
Christian Bruhn 05 Silkeborg AK-77 8.09
Kristian Tinglef Svendsen 05 Silkeborg AK-77 8.91
 
P13 60m 30
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF 8:82
Leo Bergman 06 Brattås CK
Jack Holmberg 06 Danderyds SK 9.57
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK 8.79
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Albin Edin 06 IFK Göteborg 9,08
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 8,54
Anton Kamperin 06 Kils AIK 8,61
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Linus Rosén 06 IF Kronan 8.52
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Kevin Ellison 06 IF Kville
Melvin Leidenhed 06 IF Kville
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK 9,36
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8.56
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Isak Bergström 06 IFK Växjö 8.91
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS 9.78
William Malmström 06 Örgryte IS
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
 
P13 200m 20
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Leo Bergman 06 Brattås CK 28.14
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 30.30
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 32.05
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 27.90
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg 31.69
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK 29.09
Linus Rosén 06 IF Kronan 28.96
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 30.99
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK 31.00
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Isak Bergström 06 IFK Växjö 29.21
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC 29.82
 
P13 800m 15
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Jack Holmberg 06 Danderyds SK 2.44.99
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Albin Björk 06 Mölndals AIK 2.53.06
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK 2.29.65
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Isak Bergström 06 IFK Växjö 2.48.84
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
Filip Jonsson 06 Bohus IF 2.13,56
Folke Eriksson 06 Thorengruppen TFC
 
P13 Häck 60m 10
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 9.79
Linus Rosén 06 IF Kronan 10.18
Albin Björk 06 Mölndals AIK
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 12.11
Albin Örnborg 06 IF Rigor 10.04
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
 
P13 Höjd 13
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 1,39
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Linus Rosén 06 IF Kronan 144
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Isak Bergström 06 IFK Växjö 1.42
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P13 Längd 26
Jack Holmberg 06 Danderyds SK
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Albin Edin 06 IFK Göteborg 3,99
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 4,25
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 4,84
Linus Rosén 06 IF Kronan 4,59
Kevin Ellison 06 IF Kville
Melvin Leidenhed 06 IF Kville
Alex Rosnell 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 506
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Love Sandén 06 Ullevi FK
Isak Bergström 06 IFK Växjö 4.33
Lukas Tallefors 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS 3.47
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P13 Tresteg 12
Fredrik Holmer 06 Alingsås IF
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 9,10
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Albin Örnborg 06 IF Rigor 10.40
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P13 Kula 15
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Oskar Lidberg 06 Danderyds SK 7.62
David Jonhed 06 IF Göta Karlstad
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg
Erik Toll 06 IFK Göteborg 8,40
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Anton Kamperin 06 Kils AIK
Linus Rosén 06 IF Kronan
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 Sävedalens AIK
Peppe Samuelsson 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P12 60m 53
Julius Petersson 07 Alingsås IF 9,36
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden 9.02
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 8.44
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 9,04
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 9,25
Henry Hultman 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg 10.30
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 9.20
Alfred Wennroth 07 Hälle IF
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF 9.16
Felix Nilsson 07 Klippans FK 9.27
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Adrian Gustafsson Janding 07 IF Kville
Albin Theander 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Joel Ahlert 07 IF Kville
Lukas Jonsson 07 IF Kville
Max Hjalmarsson 07 IF Kville
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Ture Wennerby 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK -
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 Mölndals AIK 9.31
Jonathan Andersson 07 IK Orient
Malte Nolkrantz 07 IK Orient
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 9.38
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,33
Alvin Wallsten 07 IFK Växjö
Casper N Holmgren 07 IFK Växjö
Emin Zulic 07 IFK Växjö
Oliver Braunias 07 IFK Växjö
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
 
P12 800m 23
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 2.28.00
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 2.38.50
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Johan Henriksson 07 Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 Mölndals AIK
Simon Henriksson 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK
Elias Eliasson 07 IF Rigor
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
 
P12 Häck 60m 23
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 9.89
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oskar Lydig 07 IFK Göteborg 11.15
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Albin Theander 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Ture Wennerby 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Alvin Wallsten 07 IFK Växjö
Oliver Braunias 07 IFK Växjö
Eskil Ekström 07 Trollhättan FIK
 
P12 Höjd 24
Julius Petersson 07 Alingsås IF 1,21
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Albin Theander 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Pontus Olsson 07 Mölndals AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Casper N Holmgren 07 IFK Växjö
Elias Rudenius 07 IFK Växjö
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
 
P12 Längd 53
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden 4.33
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 3,96
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Henry Hultman 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Alfred Wennroth 07 Hälle IF
Anton Bernhardsson 07 Hälle IF 4.21
Felix Nilsson 07 Klippans FK 4.21
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Adrian Gustafsson Janding 07 IF Kville
Albin Theander 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Joel Ahlert 07 IF Kville
Lukas Jonsson 07 IF Kville
Max Hjalmarsson 07 IF Kville
Wilmer Skog 07 Laholms IF
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Ture Wennerby 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK -
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK
Jonathan Andersson 07 IK Orient
Malte Nolkrantz 07 IK Orient
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
Alvin Wallsten 07 IFK Växjö
Casper N Holmgren 07 IFK Växjö
Elias Rudenius 07 IFK Växjö
Emin Zulic 07 IFK Växjö
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Oliver Braunias 07 IFK Växjö
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
 
P12 Tresteg 25
Julius Petersson 07 Alingsås IF
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 8,22
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Felix Nilsson 07 Klippans FK 8.32
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Albin Theander 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Olof Henriksson 07 IF Kville
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Ture Wennerby 07 Majornas IK
Emin Zulic 07 IFK Växjö
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Oliver Braunias 07 IFK Växjö
Ove Hagström 07 Örgryte IS 7.81
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
 
P12 Kula 33
Julius Petersson 07 Alingsås IF 7,46
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden 9.79
Hanad Afrah 07 IF Göta Karlstad
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 6,25
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Henry Hultman 07 IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad
Felix Nilsson 07 Klippans FK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Tage Hägre 07 IF Kronan
Lukas Jonsson 07 IF Kville
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK 7.96
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Liam Belo Da Silva 07 IFK Växjö
Albin Landegren 07 IK Ymer
Victor Andersson 07 IK Ymer
Ove Hagström 07 Örgryte IS 6.42
Daniel Bertelsen 07 Silkeborg AK-77
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 60m 40
Olof Tholén 08 Alingsås IF 9,28
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Julian Quist 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Tim Folino 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 8.99
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
Gustav Ramsin 08 Istrums SK 9.18
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Pelle Sandsborg 08 IF Kronan
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Anton Berggård 08 IF Kville
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Henry Dahlstrand 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9.17
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Liam Nordström Janvig 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Ruben Hagnell 08 Ullevi FK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Arvid Magnusson 08 IK Ymer 10,10
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Nicolas Olesen 08 Silkeborg AK-77 9,83
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
 
P11 600m 23
Olof Tholén 08 Alingsås IF 1,56.93
Elliot Flach 08 IFK Göteborg 2.08.41
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Jasper Pettersson 08 IFK Göteborg
Leonard Danell 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1,50,16
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad 2.03.28
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK 2.02.30
Uno Stål 08 KA 2 IF
Melker Bell 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville 2.05.13
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Erik Tichy 08 Mölndals AIK 2.10.33
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK 2.03.08
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK 1.58.76
Arvid Magnusson 08 IK Ymer 2,22.00
Nicolas Olesen 08 Silkeborg AK-77
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
David Hamon 08 IK Granit
 
P11 Höjd 26
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Jasper Pettersson 08 IFK Göteborg
Leonard Danell 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1,36
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK 1,24
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Simon Rydén 08 IF Kville
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Harry Serrander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Simon Isaksson 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Arvid Magnusson 08 IK Ymer 1,02
Nicolas Olesen 08 Silkeborg AK-77
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
 
P11 Längd 43
Olof Tholén 08 Alingsås IF 4,01
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Jasper Pettersson 08 IFK Göteborg
Julian Quist 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 4,47
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK 4.12
Jonathan Thorin 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Pelle Sandsborg 08 IF Kronan
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Anton Berggård 08 IF Kville
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Gabriel Moberger 08 Mölndals AIK
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Henry Dahlstrand 08 Mölndals AIK
Linus Weihard 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 4.19
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Edvin Palm 08 Sävedalens AIK
Liam Nordström Janvig 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Ruben Hagnell 08 Ullevi FK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Arvid Magnusson 08 IK Ymer 3,29
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS 3.84
Johan Skovsgaard 08 Dybvad IK
Nicolas Olesen 08 Silkeborg AK-77
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
 
P11 Tresteg 12
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Gustav Persson 08 IFK Göteborg
Leonard Danell 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 8.44
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
 
P11 Kula 28
Olof Tholén 08 Alingsås IF 7,70
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg
Tim Folino 08 IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 7,98
Harald Wikstrand 08 IF Hagen FIK
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Theo Hedberg 08 IFK Halmstad
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Uno Stål 08 KA 2 IF
Victor Skoglund 08 Karlskoga FIF
Jonatan Eklund 08 Klippans FK
Pelle Sandsborg 08 IF Kronan
Anton Berggård 08 IF Kville
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Albin Wiklund 08 Sävedalens AIK
Arman Kosovic 08 Sävedalens AIK
Liam Nordström Janvig 08 Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS 7.46
Johan Skovsgaard 08 Dybvad IK
Nicolas Olesen 08 Silkeborg AK-77
Oscar Laycock 08 Silkeborg AK-77
 
P10 60m 18
Nils Tholén 09 Alingsås IF 10,35
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Felix Steffensen 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Léon Dyhre 09 IFK Göteborg
Richard Carrasco 09 IFK Halmstad
Noel Johansson 09 Hälle IF
Filip Håkansson 09 IK Orient
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Albert Krejberg 09 Silkeborg AK-77
 
P10 600m 14
Nils Tholén 09 Alingsås IF 2,11.58
Anton Arvidsson 09 Brattås CK 2,04
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
Felix Steffensen 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Léon Dyhre 09 IFK Göteborg
Richard Carrasco 09 IFK Halmstad
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF 2.00.89
Viktor Jernberg 09 Hälle IF 2.04.94
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK 2.03.14
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Vincent Åberg 09 Ullevi FK 2.02.52
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
P10 Längd 14
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Felix Steffensen 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Richard Carrasco 09 IFK Halmstad
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Vincent Åberg 09 Ullevi FK 4.06
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Albert Krejberg 09 Silkeborg AK-77
 
P10 Kula 15
Nils Tholén 09 Alingsås IF 4,22
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Felix Steffensen 09 IFK Göteborg
Herman Ryding 09 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Richard Carrasco 09 IFK Halmstad
Filip Håkansson 09 IK Orient
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Teis Thein Berglin 09 Sävedalens AIK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
William Lidén 09 Bohus IF
 
K 60m 11
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK 8.22
Nikki Berglund 94 FIK Färjestaden
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI
Nike Thanner 01 Örgryte IS 8.40
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 8.06
Emilie Pedersen 98 Silkeborg AK-77 7,78
Emilie Vejlgaard 98 Silkeborg AK-77 8.65
Lærke Krejberg 00 Silkeborg AK-77 8.79
Line Damsgaard 99 Silkeborg AK-77
 
K 400m 6
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS
Linnea Borrman 01 Strömstads IF
Orsolya Gaal 82 Varbergs GIF 65.41
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 58,26
Nanna Muurholm 01 Aalborg Atletik 60.35
 
K 1500m 5
Madeleine Björlin-Delmar 96 IFK Göteborg
Klara Westberg 01 Istrums SK
Ellinor Aurell 01 Ängelholms IF 4,34:28
Anne Andersen 01 Aalborg Atletik 4.44.07
Ida Jørgensen 01 Aalborg Atletik 4.50.65
 
K Häck 60m 1
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS
 
K Höjd 8
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Jeanne Lindestam 01 Danderyds SK
Ida Gustavsson 99 Istrums SK
Lovisa Lindholm 01 Linköpings GIF
Emilie Vejlgaard 98 Silkeborg AK-77 1.50
Lærke Krejberg 00 Silkeborg AK-77 1.40
Line Damsgaard 99 Silkeborg AK-77 1.59
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
K Stav 1
Alma Eriksson 01 IK Ymer 3.15
 
K Längd 6
Anna Malmqvist 01 Göteborgs KIK
Johanna Boström 84 Laholms IF
Corinne Wessman 01 IK Ymer 5.14
Emilie Pedersen 98 Silkeborg AK-77 5.51
Emilie Vejlgaard 98 Silkeborg AK-77
Line Damsgaard 99 Silkeborg AK-77
 
K Tresteg 3
Aléa Gunnarsson 01 Ljungby FIK
Linnea Borrman 01 Strömstads IF
Nosimo Sjögren 97 Ullevi FK
 
K Kula 4
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
K 4 x 200m 13
Danderyds SK 1 Danderyds SK
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Helsingborg, IFK 1 IFK Helsingborg
IF Kville 1 F17 IF Kville
Ljungby FIK, 1 K- Ljungby FIK
IF Rigor 1 IF Rigor
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Ullevi FK, 1 F17 Ullevi FK
Örgryte IS 1 F17 Örgryte IS
Örgryte IS 1 F19 Örgryte IS
Aalborg Atletik 1 F17 Aalborg Atletik
Silkeborg AK-77 1 Silkeborg AK-77
Groruddalen FIK, 1 F17 Groruddalen FIK
 
F17 60m 13
Hanna Bäckman 02 Danderyds SK
Magdalena Hagman 02 Göteborgs KIK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Cecilia Eriksson 02 Säffle FIK
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 8.35
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Ida Persson 02 IK Ymer 8.15
Lina Berg 02 IK Ymer 9.01
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 8.23
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 8.60
Signe Lehman 02 Aalborg Atletik 9.10
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77
 
F17 400m 5
Alma Svanberg 02 IF Kville 60.90
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK
Ulrika Bredin 02 Sävedalens AIK
Mille B. Olesen 02 Aalborg Atletik 58.44
 
F17 1500m 2
Malin Jonson 02 Mölndals AIK
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer 4.51,26
 
F17 Häck 60m 2
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
 
F17 Höjd 5
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Sophie Reid 02 IK Ymer 1.64
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
 
F17 Stav 2
Sissela Brenne 02 IF Kville
Signe Lehman 02 Aalborg Atletik 2.30
 
F17 Längd 8
Magdalena Hagman 02 Göteborgs KIK
Tea Norell 02 Göteborgs KIK
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg 5.10
Julia Strömberg 02 Istrums SK
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Ida Persson 02 IK Ymer 5.60
Sophie Reid 02 IK Ymer 4.89
 
F17 Tresteg 4
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Alma Helander 02 Sävedalens AIK
Sofia Ensberg 02 Sävedalens AIK
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F17 Kula 7
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 12.41
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 9.50
Lina Berg 02 IK Ymer 10.51
Sophie Reid 02 IK Ymer 13.95
Frederikke Fløjgaard 02 Silkeborg AK-77
 
F16 60m 39
Sara Fajerson 03 Danderyds SK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 8.36
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Ebba Henningsson 03 Göteborgs KIK
Felicia Nordahl Vieira 03 Göteborgs KIK
Ingrid Schröder 03 Göteborgs KIK
Louise Mulder Somhorst 03 Göteborgs KIK
Lucia Dahl 03 Göteborgs KIK
Olivia Mellbin 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg 8.54
Titti Ewertzh 03 IFK Helsingborg 8.53
Ariana Dalipi 03 IF Kronan
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Tyra Lundberg 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
Alice Bengtskog 03 Varbergs GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer 8.86
Alva Bengtström 03 Örgryte IS
Mimmi Sebestyèn 03 Örgryte IS 8.57
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 8.43
Tilly Backman 03 Örgryte IS 8.84
Aranya Kanakalingam 03 Aalborg Atletik 8.24
Mathilde Gregersen 03 Aalborg Atletik 8.18
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 8.94
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77 8.44
Mette Klausen 03 Silkeborg AK-77 8.45
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
Madeleine Svendsen 03 Romerike Friidrett 8,42
Mina De Paoli Williams 03 Groruddalen FIK 8,32
Natalie Dalman 03 Groruddalen FIK 9.21
 
F16 400m 14
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK
Sara Fajerson 03 Danderyds SK
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Ida Genitz 03 Istrums SK
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK
Alva Skjeseth 03 IK Ymer
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF 62,59
Victoria Bjerre 03 Aalborg Atletik 63.40
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Madeleine Svendsen 03 Romerike Friidrett 67,49
Mina De Paoli Williams 03 Groruddalen FIK 64,11
Natalie Dalman 03 Groruddalen FIK 69.99
 
F16 1500m 8
Wilma Karlsson 03 IF Göta Karlstad
Sabina Aumo 03 Hälle IF
Ida Genitz 03 Istrums SK
Elice Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Kyra Gunnarsson 03 Ljungby FIK
Frida Palmqvist 03 Mölndals AIK
Alicia Isaksson 03 IF Rigor
Julia Svennblad 03 Bohus IF
 
F16 Häck 60m 7
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK 10.27
Ariana Dalipi 03 IF Kronan
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer
Madeleine Svendsen 03 Romerike Friidrett 10,80
 
F16 Höjd 8
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 1.47
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Madeleine Svendsen 03 Romerike Friidrett 1,45
 
F16 Stav 3
Tove Andersson 03 IFK Växjö 2.20
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77 1.80
 
F16 Längd 34
Freddie Mosten-Jacob 03 Danderyds SK 4.31
Sara Fajerson 03 Danderyds SK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5.53
Ebba Henningsson 03 Göteborgs KIK
Ingrid Schröder 03 Göteborgs KIK
Louise Mulder Somhorst 03 Göteborgs KIK
Olivia Mellbin 03 Göteborgs KIK
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg 4.85
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Cornelia Kennerstad 03 Kils AIK
Ariana Dalipi 03 IF Kronan
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Elin Tegnér 03 Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Felicia Åberg 03 Villstads GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer 4.52
Emma Jelic 03 IK Ymer 4.78
Aranya Kanakalingam 03 Aalborg Atletik 5.17
Anna Mai Skaarup Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 4.26
Christine K. Jørgensen 03 Silkeborg AK-77 4.19
Freja Jensen 03 Silkeborg AK-77 4.71
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77 4.52
Lea Jentoft Hansen-Dam 03 Silkeborg AK-77 3.60
Mette Klausen 03 Silkeborg AK-77 4.48
Mette Roetink 03 Silkeborg AK-77
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Madeleine Svendsen 03 Romerike Friidrett 4,80
Mina De Paoli Williams 03 Groruddalen FIK 5,22
 
F16 Tresteg 3
Katharina Gråman 03 Tyresö FK
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77 9.86
Madeleine Svendsen 03 Romerike Friidrett
 
F16 Kula 14
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Johanna Hallsten 03 Hälle IF
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Ariana Dalipi 03 IF Kronan
Calista Ezeh 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Lovisa Pettersson 03 Lidköpings IS
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Emma Jelic 03 IK Ymer
Mathilde Gregersen 03 Aalborg Atletik 11.00
Josephine Idriss Kise 03 Silkeborg AK-77 9.01
Lea Jentoft Hansen-Dam 03 Silkeborg AK-77 7.77
Martha Qvortrup 03 Silkeborg AK-77 6.84
Mette Roetink 03 Silkeborg AK-77
 
F15 60m 49
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Linnéa Bolin 04 IFK Göteborg
Elin Wahlström 04 Göteborgs KIK
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Astrid Rosenberg 04 IFK Helsingborg
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg 9.07
Juni Palm 04 IFK Helsingborg 8.31
Matilda Karlsson 04 IFK Helsingborg
Sanna Svensson 04 IFK Helsingborg 9.33
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Emilia Franzén 04 Klippans FK 8.21
Tilda Persson 04 Klippans FK 4.08
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Ida Larsson 04 Laholms IF 8.85
Linn Ejnarsson 04 Laholms IF
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF 8.48
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Celine Lima 04 Ullevi FK 9.25
Ester Schenk 04 Ullevi FK 8.94
Felicia Lökke 04 Ullevi FK 9.90
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Anna Arfvidsson-Nilsson 04 IFK Växjö
Maja Westhoff 04 IFK Växjö 8.73
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Linnea Löwenmark Johannesson 04 IK Ymer 9.22
Elsa Hjelm 04 Åhus FIK 8,28
Sydney Karström 04 Åhus FIK 8,31
Judith Bauer 04 Örgryte IS
Thea Meijner 04 Örgryte IS
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 8.48
Emma Berntsen 04 Aalborg Atletik 9.58
Jasmin Pasgaard 04 Silkeborg AK-77
Camilla Sass 04 Viborg AM 8,68
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK
Elilnila Chelliah 04 Groruddalen FIK 9,08
Saveetha Satkunananthan 04 Groruddalen FIK 8,09
Theebika Kulendran 04 Groruddalen FIK 8,63
 
F15 200m 43
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF 27.15
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 27.40
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 28.99
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg 30.36
Juni Palm 04 IFK Helsingborg 27.15
Sanna Svensson 04 IFK Helsingborg
Wilma Wennroth 04 Hälle IF 27.80
Emilia Franzén 04 Klippans FK 27,39
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 26.65
Ida Thörsman 04 IF Kville 28.05
Alice Warpman 04 Laholms IF
Ida Larsson 04 Laholms IF 30.26
Linn Ejnarsson 04 Laholms IF
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF 29.27
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 29.49
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 29.02
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 29.31
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
Maja Westhoff 04 IFK Växjö 27.93
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
Linnea Löwenmark Johannesson 04 IK Ymer
Elsa Hjelm 04 Åhus FIK 27.19
Liv Backman 04 Örgryte IS 28.08
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 30.79
Thea Meijner 04 Örgryte IS
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik
Camilla Flyvbjerg 04 Aalborg Atletik 32.50
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 26.29
Laura G. Andersen 04 Aalborg Atletik 29.36
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik
Nicoline Bundgaard-Hansen 04 Silkeborg AK-77
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 25.79
Elilnila Chelliah 04 Groruddalen FIK 30,03
Saveetha Satkunananthan 04 Groruddalen FIK 26.83
Theebika Kulendran 04 Groruddalen FIK 28,44
 
F15 1000m 17
Alexandra Frumerie 04 Danderyds SK 3.41.79
Josephine Lindestam 04 Danderyds SK
Nora Denti 04 IFK Göteborg 3.16.93
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.08.93
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg 3,19
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 3.11.69
Moa Höögs 04 Hälle IF
Louise Larsson 04 Kongahälla AIK
Felicia Brink 04 IF Kville 3.16.73
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3.09.55
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 3.18.87
Ebba Francois 04 Örgryte IS 3.21.89
Josefine Källvik 04 Örgryte IS 3.47.16
Camilla Flyvbjerg 04 Aalborg Atletik 3.45.74
Laura G. Andersen 04 Aalborg Atletik 3.15.57
Jasmin Pasgaard 04 Silkeborg AK-77
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK
 
F15 Häck 60m 21
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden 9.03
Maja Milleback 04 FIK Färjestaden
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.07
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 9.42
Tilda Persson 04 Klippans FK 10.30
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 9,69
Wilma Paulsson 04 IK Orient
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Maja Westhoff 04 IFK Växjö 10.21
Linnea Löwenmark Johannesson 04 IK Ymer
Sydney Karström 04 Åhus FIK 9,40
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS 11.42
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS 10.96
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77 10,48
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
Elilnila Chelliah 04 Groruddalen FIK
Saveetha Satkunananthan 04 Groruddalen FIK 10,45
Theebika Kulendran 04 Groruddalen FIK
 
F15 Höjd 21
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden 1.63
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK
Astrid Rosenberg 04 IFK Helsingborg
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Tilda Persson 04 Klippans FK 1.49
Linn Magnusson 04 IF Kville
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 1,64
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Stina Larsson 04 IK Wilske
Sydney Karström 04 Åhus FIK 1,62
Emma Berntsen 04 Aalborg Atletik 1.37
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 1.50
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77 1.68
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
Karoline Porsmose 04 SIK80
Katrine Frahm 04 SIK80
 
F15 Stav 6
Sofia Olsson 04 IF Rigor 2.75
Hanna Löfqvist 04 IFK Växjö 2.34
Smilla Bengtsson 04 IFK Växjö 2.14
Eva S. Larsen 04 Aalborg Atletik 2.20
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 2.20
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77 2.00
 
F15 Längd 66
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden 5.19 1
Maja Milleback 04 FIK Färjestaden 4.86 1
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 3.72 2
Linnéa Bolin 04 IFK Göteborg 2
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK 3.91 2
Elin Wahlström 04 Göteborgs KIK 2
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK 3.90 2
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 4.77 1
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK 3.78 2
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad 5.19 1
Ella Sandwång 04 IFK Helsingborg 4.16 1
Matilda Karlsson 04 IFK Helsingborg 3.25 2
Sanna Svensson 04 IFK Helsingborg 4.17 1
Emma Carlsson 04 Istrums SK 4.71 1
Emilia Franzén 04 Klippans FK 5.15 1
Tilda Persson 04 Klippans FK 4.09 1
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 4.90 1
Ida Thörsman 04 IF Kville 3.79 2
Linn Magnusson 04 IF Kville 4.09 2
Alice Warpman 04 Laholms IF 4.13 1
Ida Larsson 04 Laholms IF 2
Linn Ejnarsson 04 Laholms IF 4.00 2
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott 3.75 2
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott 4,72 1
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 5,25 1
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF 4.39 1
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 5.06 1
Emma Andblad 04 Mölndals AIK 2
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK 2
Wilma Paulsson 04 IK Orient 2
Sofia Olsson 04 IF Rigor 4.20 1
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI 4.68 1
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 4.74 1
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK 4.60 1
Aicha Koné 04 Ullevi FK 5.45 1
Celine Lima 04 Ullevi FK 3.93 2
Ester Schenk 04 Ullevi FK 4.12 1
Felicia Lökke 04 Ullevi FK 3.58 2
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK 2
Noor Rafaa 04 Ullevi FK 2
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 4.86 1
Anna Arfvidsson-Nilsson 04 IFK Växjö 2
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö 2
Tyra Erlandsson 04 IFK Växjö 3.48 2
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö 4.17 1
Alma Holmberg 04 IK Ymer 4.21 1
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer 4.10 1
Linnea Löwenmark Johannesson 04 IK Ymer 3.80 2
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer 3.32 2
Sydney Karström 04 Åhus FIK 5.17 1
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 4.70 1
Clara Weetom 04 Örgryte IS 4.20 1
Josefine Källvik 04 Örgryte IS 2
Judith Bauer 04 Örgryte IS 2
Liv Backman 04 Örgryte IS 2
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik 2
Camilla Flyvbjerg 04 Aalborg Atletik 2
Christine Klitgaard 04 Aalborg Atletik 4.57 1
Emma Berntsen 04 Aalborg Atletik 3.57 2
Laura Sigsgaard Clausen 04 Aalborg Atletik 4.49 1
Liv T Selmer 04 Silkeborg AK-77 4.85 1
Nicoline Bundgaard-Hansen 04 Silkeborg AK-77 2
Olivia Roien 04 Silkeborg AK-77 2
Elilnila Chelliah 04 Groruddalen FIK 4.01 2
Saveetha Satkunananthan 04 Groruddalen FIK 5,16 1
Theebika Kulendran 04 Groruddalen FIK 4.49 1
 
F15 Tresteg 19
Thelma Holgersson 04 Falkenbergs IK
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10.80
Nova Fogelkvist 04 Motala AIF
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 11.10
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 10.11
Camilla Flyvbjerg 04 Aalborg Atletik
Isabella R. Fischer 04 SIK80
Karoline Porsmose 04 SIK80
Katrine Frahm 04 SIK80
Liv Kroll Dalsgaard 04 SIK80
Saveetha Satkunananthan 04 Groruddalen FIK 11,01
 
F15 Kula 17
Elin Wahlström 04 Göteborgs KIK
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Saga Frozkhan 04 IFK Halmstad
Matilda Karlsson 04 IFK Helsingborg
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS 10,14
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS 12,42
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö 9.42
Elsa Hjelm 04 Åhus FIK 11,42
Sydney Karström 04 Åhus FIK 10,01
Astrid Thode Christensen 04 Aalborg Atletik
Emma Berntsen 04 Aalborg Atletik
Olivia Roien 04 Silkeborg AK-77
Elilnila Chelliah 04 Groruddalen FIK
Saveetha Satkunananthan 04 Groruddalen FIK 9,42
Theebika Kulendran 04 Groruddalen FIK 8,18
 
F15 4 x 200m 17
IFK Göteborg 1 F15 IFK Göteborg
IFK Göteborg 2 F15 IFK Göteborg
IFK Göteborg 3 IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1 Göteborgs KIK
Helsingborg, IFK 1 F15 IFK Helsingborg
Helsingborg, IFK 2 F15 IFK Helsingborg
Klippans FK 1 Klippans FK
IF Kronan 2 IF Kronan
IF Kville 1 F15 IF Kville
IF Kville 2 F15 IF Kville
Sävedalens AIK 2 Sävedalens AIK
Ullevi FK 1 F15 Ullevi FK
IFK Växjö 1 IFK Växjö
Örgryte IS 1 Örgryte IS
Örgryte IS 1 F15 Örgryte IS
Örgryte IS 2 Örgryte IS
Aalborg Atletik 1 F15 Aalborg Atletik
 
F14 60m 63
Sofia Dahlström 05 Alingsås IF
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,17
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Vera Westfeldt 05 IFK Göteborg
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Filippa Korutschka Larsson 05 Göteborgs KIK
Helena Celik 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK 9:57
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK 8.27
Tyra Eklund 05 IFK Helsingborg
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Emilia Johansson 05 Klippans FK 8.02
Elin Thönell 05 Kongahälla AIK
Maud Utter 05 IF Kronan
Moa Erixon 05 IF Kville
Sofia Hulthén 05 IF Kville
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 10,64
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS 9,53
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Emma Hjelm 05 Motala AIF 8.68
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF 8.45
Malva Axén 05 Motala AIF 8.89
Thelma Gullberg 05 Motala AIF 9.20
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF 8.92
Ellen Östling Partheen 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Klara Wallerbert 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Tindra Lööf 05 Säffle FIK
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 8.23
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 9.35
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK 9.45
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK 9.06
Linnea Düring 05 Ullevi FK 9.07
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö 9.66
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 8.26
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö 8.74
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö 9.22
Tess Widov 05 IFK Växjö 8.94
Kellie Tran 05 IK Ymer 8.73
Inez Yngve 05 Örgryte IS 8.56
Victoria Giessing 05 Aalborg Atletik 9.17
Agnete Jeppesen 05 Silkeborg AK-77 9.65
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77 8,54
Karla My Neess 05 Silkeborg AK-77
Silje Thastum 05 Silkeborg AK-77
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 200m 45
Sofia Dahlström 05 Alingsås IF
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK 29.67
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 30,73
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 31.06
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 29.50
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 26.90
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg 30.41
Vera Westfeldt 05 IFK Göteborg
Wilma Bergman 05 IFK Göteborg
Filippa Korutschka Larsson 05 Göteborgs KIK 31.64
Helena Celik 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK 31.74
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK 28.40
Tyra Eklund 05 IFK Helsingborg
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS 32.81
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Lina Ånstad 05 Motala AIF 28.03
Malva Axén 05 Motala AIF 31.36
Svea Eklundh 05 Motala AIF 31.77
Thelma Gullberg 05 Motala AIF 31.54
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 30.29
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 30.24
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Tindra Lööf 05 Säffle FIK 28.28
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 26.76
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 30.13
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK 30.55
Linnea Düring 05 Ullevi FK 30.27
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 26.97
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö 29.01
Tess Widov 05 IFK Växjö
Kellie Tran 05 IK Ymer 28.95
Inez Yngve 05 Örgryte IS 27.81
Victoria Giessing 05 Aalborg Atletik 28.79
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 29.21
 
F14 1000m 20
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 3,18,09
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Nellie Skantze 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Camilla Duff 05 Hälle IF
Philippa Duff 05 Hälle IF
Sofie Bernhardsson 05 Hälle IF
Sofia Hulthén 05 IF Kville
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 3.15.77
Hedda Månsson 05 Åhus FIK
Elsa Friberg 05 Örgryte IS 3.54.67
Alberte Kilsmark 05 Silkeborg AK-77 3.36.44
 
F14 Häck 60m 38
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg 9.78
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 9,53
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 9.75
Wilma Bergman 05 IFK Göteborg 10.78
Filippa Korutschka Larsson 05 Göteborgs KIK
Alma Mennborg 05 IK Hakarpspojkarna
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Emilia Johansson 05 Klippans FK 9.14
Wilma Nilsson 05 Klippans FK 9.57
Agnes Stoltz 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville 10.17
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 13,99
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Emma Hjelm 05 Motala AIF 9.99
Ida Kindbom 05 Motala AIF 11.64
Malva Axén 05 Motala AIF 10.05
Svea Eklundh 05 Motala AIF 10.22
Thelma Gullberg 05 Motala AIF 11.06
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Erica Johansson 05 IK Orient
Agnes Karlsson 05 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 9.51
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö 11.07
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö 10.29
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö 11.52
Tess Widov 05 IFK Växjö 10,22
Victoria Giessing 05 Aalborg Atletik 10.83
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Höjd 31
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK 1.55
Filippa Couture 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS 1,45
Ebba Zachrisson 05 Lidköpings IS
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Emma Hjelm 05 Motala AIF 1.51
Ida Kindbom 05 Motala AIF 1.44
Nora Malmgren 05 Motala AIF 1.38
Svea Eklundh 05 Motala AIF 1.45
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö 1.26
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Tess Widov 05 IFK Växjö 1.45
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 1.29
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77 1.42
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Stav 9
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 2,15
Elin Malmqvist 05 IF Kville
Juliette Östling 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 2,50
Svea Eklundh 05 Motala AIF 2.34
Emma Kirsten 05 IFK Växjö 2.14
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
 
F14 Längd 67
Sofia Dahlström 05 Alingsås IF 2
Lathifa Afrah 05 IF Göta Karlstad
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg 4.39 1
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 4.04 2
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 5.13 1
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 5.02 1
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 4.19 1
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg 3.62 2
Vera Westfeldt 05 IFK Göteborg 2
Alice Norell 05 Göteborgs KIK 3.78 2
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK 3.78 2
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK 2
Hanna Andersson 05 Göteborgs KIK 3.89 2
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK 4.05 2
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS 2
Tova Gustafsson 05 Istrums SK 4.64 1
Emilia Johansson 05 Klippans FK 5.46 1
Wilma Nilsson 05 Klippans FK 5.19 1
Maud Utter 05 IF Kronan 2
Elsa Sandsten 05 IF Kville 3.98 2
Filippa Couture 05 IF Kville 2
Moa Erixon 05 IF Kville 4.06 2
Sofia Hulthén 05 IF Kville 2
Erica Larsson 05 Laholms IF 2
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS 4.08 2
Emma Hjelm 05 Motala AIF 4.52 1
Ida Kindbom 05 Motala AIF 4.31 1
Lina Ånstad 05 Motala AIF 4.75 1
Malva Axén 05 Motala AIF 4.74 1
Nora Malmgren 05 Motala AIF 4.42 1
Svea Eklundh 05 Motala AIF 4.41 1
Thelma Gullberg 05 Motala AIF 4.19 1
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF 4.48 1
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 2
Ellen Östling Partheen 05 Mölndals AIK 2
Josefine Luther 05 Mölndals AIK 4.04 2
Klara Wallerbert 05 Mölndals AIK 2
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 4.19 1
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK 2
Erica Johansson 05 IK Orient 4.09 2
Hilda Nolkrantz 05 IK Orient 2
Klara Håkansson 05 IK Orient 4.60 1
Nicole Hoffman 05 IK Orient 2
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI 4.27 1
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 5.02 1
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 4.14 1
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK 2
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK 4.63 1
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK 4.11 1
Elin Lindberg 05 Ullevi FK 2
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö 4.01 2
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö 4.80 1
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö 4.65 1
Ella Ejermark 05 IFK Växjö 4.49 1
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö 4.43 1
Kellie Tran 05 IK Ymer 4.57 1
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 4.06 2
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 4.20 1
Inez Yngve 05 Örgryte IS 4.70 1
Agnete Jeppesen 05 Silkeborg AK-77 3.63 2
Alberte Kilsmark 05 Silkeborg AK-77 4.32 1
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77 4.61 1
Karla My Neess 05 Silkeborg AK-77 4.04 2
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77 2
Silje Thastum 05 Silkeborg AK-77 3.87 2
Emma Norrman 05 Bohus IF 2
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 4.69 1
 
F14 Tresteg 30
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Linnea Säfström 05 Hässleholms AIS
Maud Utter 05 IF Kronan
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Filippa Couture 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Erica Larsson 05 Laholms IF
Ebba Elfström 05 Lidköpings IS 8,57
Emma Hjelm 05 Motala AIF 9.60
Malva Axén 05 Motala AIF 9.67
Svea Eklundh 05 Motala AIF 9.26
Thelma Gullberg 05 Motala AIF 8.77
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Hilda Nolkrantz 05 IK Orient
Klara Håkansson 05 IK Orient
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Noortje Thien Berglin 05 Sävedalens AIK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Ella Ejermark 05 IFK Växjö 9.28
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö 9.74
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS 8.50
Christine Bjerre Jensen 05 Silkeborg AK-77 8.72
Karla My Neess 05 Silkeborg AK-77
Matilde Herskind 05 Silkeborg AK-77
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Kula 29
Irma Jonhed 05 IF Göta Karlstad
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Vera Westfeldt 05 IFK Göteborg
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Hanna Andersson 05 Göteborgs KIK
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Maud Utter 05 IF Kronan
Elin Malmqvist 05 IF Kville
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Meja Törn 05 Lidköpings IS
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Malva Axén 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Nicole Hoffman 05 IK Orient
Ella Ejermark 05 IFK Växjö 10.32
Ronja Rickardsson 05 IFK Växjö 8.23
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Victoria Giessing 05 Aalborg Atletik
Agnete Jeppesen 05 Silkeborg AK-77 7.51
Alberte Kilsmark 05 Silkeborg AK-77 7.63
Karla My Neess 05 Silkeborg AK-77
Silje Thastum 05 Silkeborg AK-77 7.20
 
F13 60m 62
Lisa Holmer 06 Alingsås IF
Frida Skoglund 06 Danderyds SK
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 8,55
Julia Torle 06 IFK Göteborg 9.84 sek
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Vilma Gloss 06 IFK Göteborg
Katarina Simonic 06 Göteborgs KIK
Frida Anersson 06 IFK Helsingborg
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg 9.37
Nelly Elned 06 Hälle IF 9.01
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 8,57
Julia Pettersson 06 Istrums SK
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Alice Tartu 06 IF Kville
Elin Kvartsberg 06 IF Kville
Ella Sennevik 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Maja Nilsson Ostovic 06 IF Kville
Clara Nilsson 06 Laholms IF
Ronja Berg 06 Laholms IF
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Hollie Darrell 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Julia Svensson 06 Majornas IK
Meja Ahlfors 06 Majornas IK
Fia Koné 06 Mölndals AIK
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 9.03
Emilia Bergh 06 IK Orient
Hannah Nielsen 06 IK Orient
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Ebba Pauli 06 Ullevi FK 8.95
Elsa Heyden 06 Ullevi FK 9.29
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Elin Lövenklev 06 Varbergs GIF
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Elsa Olausson 06 IK Wilske
Linnea Algotsson 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Tilda Holgersson 06 IFK Växjö
Tilde Persson 06 IFK Växjö
Alma Kjær 06 Silkeborg AK-77
Amalie Ravn 06 Silkeborg AK-77
Ellen Carlsen 06 Silkeborg AK-77
Maya K Nicholson 06 Silkeborg AK-77
Signe Knudsen 06 Silkeborg AK-77
Sofie Maach 06 Silkeborg AK-77
Elin Björn 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF 10,26
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 200m 38
Lisa Holmer 06 Alingsås IF
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK 28.73
Felicia Enochsson 06 IFK Göteborg
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 28.66
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 28,21
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg 30.68
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 30.65
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Lovisa Nilsson 06 IFK Helsingborg 30.91
Nelly Elned 06 Hälle IF 28.67
Linnéa Skoglund 06 Karlskoga FIF
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Ida Svedenborn 06 IF Kronan
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville 29.31
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 29.43
Willow Lind 06 IF Kville 31.53
Stina Lindblad 06 Laholms IF
Linnéa Pölder 06 Lerum Friidrott
Julia Svensson 06 Majornas IK 32.75
Rut Willner 06 Majornas IK
Matilda Martini 06 Motala AIF 32.03
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06