Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Göteborgs Inomhus
Antal starter / Total entries: 1731 Printed: 2019-10-18 09:09
Antal individer / Total persons: 941
 
M 60m 48
Nils Thornberg 94 Bollnäs FIK 7.01
Henrik Larsson 99 IF Göta Karlstad 6.68
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Marcus Tornée 98 IFK Helsingborg 7.03
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg 6.88
Anders Logg 76 Hälle IF 7.28
Daniel Andersson 91 Istrums SK 7.26
Robin Noping 96 IF Kville
Philip Nilsson 95 IFK Lund 6.99
Simon Wennolf 00 IFK Lund 7.37
Douglas Hellbratt 95 Malmö AI
Jean-Christian Zirignon 95 Malmö AI 6.91
Kasper Kadestål 99 Malmö AI 6.77
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK 6.90
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 7.46
Tarley Allison 97 Mölndals AIK 7.07
Erik Dahlqvist 98 IK Orient
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
Carl Gustaf Armfelt 84 Spårvägens FK
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 6.99
Stefan Tärnhuvud 85 Sundsvalls FI 6.80
Martin Danerud 63 Sävedalens AIK 9.30
Adam Denguir 94 Ullevi FK 6.80
Carl Narup 98 Ullevi FK 7,00
Dennis Forsman 95 Ullevi FK 7.07
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7.26
Hampus Helamb 01 Ullevi FK 7.42
Isak Barrow 96 Ullevi FK 7.11
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 7.20
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 6.95
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 6.81
Sulayman Bah 86 Ullevi FK 6.75
Victor Fingal 96 Ullevi FK
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 7.16
Angelos Roussos 92 Örgryte IS
Carl Bengtström 00 Örgryte IS 6.95
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 7.42
Emil Frænde 00 Sparta Atletik 7.08
Festus Asante 94 Sparta Atletik 6.76
Frederik Schou-Nielsen 96 Sparta Atletik 6.87
Sebastian Pedersen 97 Sparta Atletik 7.03
Tobias Gorgone Larsen 00 Sparta Atletik 6.93
Alfred Hauane 01 Larvik Turn &IF 7.50
Andreas Ofstad Kulseng 01 Larvik Turn &IF
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF
 
M 200m 34
Nils Thornberg 94 Bollnäs FIK 22.25
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Joel Bengtsson 99 IFK Helsingborg
Omar Chaaban 00 IFK Helsingborg 22,20
Anders Logg 76 Hälle IF 22.79
Chidozie Abika 97 IF Kville 22,69
Håkan Harrysson 63 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Simon Wennolf 00 IFK Lund 23,58
Felix Ljung 02 Mölndals AIK
Josef Wallenlind 01 Mölndals AIK 23.85
Jacob Helsing 00 IK Orient 22.80
Elias Gummesson 01 IF Rigor 23,62
Lion Martinez 78 Spårvägens FK 22.42
Nils Jensen 01 Sävedalens AIK
Adam Denguir 94 Ullevi FK 21.65
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 21.61
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 23,00
Dennis Forsman 95 Ullevi FK 21.90
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 21.49
Victor Fingal 96 Ullevi FK
Erik Johansson 01 Ullevi FK 23.23
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK 22.31
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 24,00
Martin Selin 95 Ullevi FK 23,00
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 22,30
Eric Larsson 93 KFUM Örebro 22,40
Emil Frænde 00 Sparta Atletik 22.66
Jacob Hvorup 99 Sparta Atletik 22.40
Samuel Marcus 99 Sparta Atletik 23.48
 
M 400m 25
Felix Ericsson 95 IFK Helsingborg
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott 50.69
Viktor Bondesson 98 Malmö AI 50.26
Jacob Helsing 00 IK Orient 52.50
Elias Gummesson 01 IF Rigor 53,46
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK 51.74
Joakim Karlsson 97 Ullevi FK 49.83
Martin Selin 95 Ullevi FK 50,00
Julio Shakur 02 IK Ymer 53.50
Jakob Zäll 01 Ängelholms IF
Gustav Karlsson 00 KFUM Örebro 50.11
Gustav Zetterlund 00 KFUM Örebro
Felix Francois 90 Örgryte IS 47.80
Felix Larsen Nilsson 00 Örgryte IS 52.62
Gustav Ölund 94 Örgryte IS 55.31
Samuel Wiik 98 Örgryte IS 50.32
Gustav Lundholm Nielsen 98 Sparta Atletik 48.93
Jacob Hvorup 99 Sparta Atletik 52.00
Philip Braun 90 Sparta Atletik 49.99
Samuel Marcus 99 Sparta Atletik 51.08
Alfred Hauane 01 Larvik Turn &IF 52.90
Andreas Ofstad Kulseng 01 Larvik Turn &IF
Håkon Sand 01 Larvik Turn &IF 55.81
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF 50.21
Jonathan Borg 99 Trollhättan FIK
 
M 800m 5
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Erik Albin 02 IFK Helsingborg 2.08.41
Nicklas Tollesson 77 Hälle IF
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 2.05.90
Felix Francois 90 Örgryte IS 1.51.90
 
M 3000m 6
Victor Dahlgren 90 Brattås CK
Kasper Fosser 99 IFK Göteborg
Erik Framme 73 Hälle IF 9.37
Anders Soovik 76 Kongahälla AIK
Jacob Bandling Melin 86 Mölndals AIK
Mohamed Nuur 99 Örgryte IS 9.02.02
 
M Höjd 16
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK 1.85
Simon Andersson 97 IF Göta Karlstad 1.88
Erik Olzon 01 IF Kville 1.75
Hampus Carlens 99 IFK Lidingö 2.04
Joakim Wadstein 00 Tjalve IF Norrköping 1.96
Erik Liberg 93 Ullevi FK 2.05
Herman Olvik 96 Ullevi FK 2.06
Melker Manne 01 Ullevi FK 1.87
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 2.05
Sören Pauli 01 Ullevi FK 1.90
Viktor Husmark 92 Ullevi FK 2.00
Filip Björklund 98 Upsala IF 2.14
Simon Wiklund 99 IK Wilske 2.11
Ola Carlsson 75 Örgryte IS 2.02
Kenneth Pedersen 97 Sparta Atletik 2.03
Herbert Gary 93 Mijas Atletismo 2.16
 
M Stav 7
Filip Gyllensten 92 IF Kville 5.30
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK 4.80
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
Tom Johansson 99 KFUM Örebro 5.02
Jonathan Ruffieux 91 Örgryte IS 4.70
Oliver Edman 01 Örgryte IS 4.37
Aske Petersen 98 Sparta Atletik 4.78
 
M Längd 17
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg 6.50
Linus Leveau 97 IFK Helsingborg
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK 6.97
Oskar Weidenholm 01 Mölndals AIK 6.50
Erik Dahlqvist 98 IK Orient
Erik Johansson 01 Ullevi FK 7.15
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Gustaf Bålström 98 Ullevi FK 6.95
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK 7.30
Lucas Kristenson 01 Varbergs GIF
Andreas Ehn 01 IK Ymer
Alexander Andreasson 99 Örgryte IS 6.58
Otto Hammarström 99 Örgryte IS 6.67
Massin Ait Bouziad 95 Sparta Atletik
Nicolai Lind Andersen 98 Sparta Atletik
 
M Tresteg 12
Erik Ehrlin 90 Hammarby IF 15.54
Marcus Nyberg 97 Malmö AI 15.15
Jesper Simonsson 00 IK Orient
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Gustaf Bålström 98 Ullevi FK 15.15
Markus Lundborg 99 Ullevi FK 14.73
Melker Manne 01 Ullevi FK 13.15
Artur Engström 96 Örgryte IS
Mathias Ström 87 Örgryte IS
Tobias Carlryd 00 Örgryte IS 14.80
Victor Koch 98 Örgryte IS 14.02
Massin Ait Bouziad 95 Sparta Atletik 14,87
 
M Kula 6
Daniel Korhonen 76 IF Kville 13.21
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Carl Narup 98 Ullevi FK
Emil Persson 95 Örgryte IS
Erik Olsson 89 Örgryte IS 11.67
Jonathan Carbe 90 Örgryte IS 12.39
 
M Vikt 4
Daniel Korhonen 76 IF Kville 16.33
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Per Kåberg 84 IK Orient
Per-Joan Lorentzon 74 IK Orient
 
P19 Kula 0
 
P17 60m 32
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 7.47
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg 7.70
Adam Landen 02 IFK Helsingborg
Emil Engdahl 02 IFK Helsingborg
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville 7.33
Filip Wicklund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jesper Nordström 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Elias Wennolf 03 IFK Lund 7.23
Elias Hedner 02 Malmö AI
David Ulstein 03 Mölndals AIK 7.39
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 7.54
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK 7.56
Anton Essén 03 IK Orient 7.52
Gabriel Ant Styffe 03 IFK Sunne FK 7.57
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK 7.33
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK 7.27
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF 7.45
Kalle Nilsson 03 Varbergs GIF 7.90
Michael Johansson 02 IK Ymer
Simon Avramsson 02 IK Ymer
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 7.33
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 7.75
Lukas Bertilsson 02 Örgryte IS 7.77
 
P17 200m 28
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 24.47
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Elias Wennolf 03 IFK Lund 23.71
Elias Hedner 02 Malmö AI
David Ulstein 03 Mölndals AIK 23.74
Felix Ljung 02 Mölndals AIK 24.33
Oscar Nilsson 02 Mölndals AIK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK 25.00
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 24.72
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK 23.80
Richie Leong 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Kalle Nilsson 03 Varbergs GIF 25.40
Michael Johansson 02 IK Ymer
Albin Jannesson 03 Örgryte IS 24.73
Isak Helgesson 03 Örgryte IS 24.25
Nils Thorin 03 Örgryte IS 24.80
Sebastian Gilley 03 Örgryte IS 27.04
Alfred Hauane 01 Larvik Turn &IF 23.88
Andreas Ofstad Kulseng 01 Larvik Turn &IF
Kristian T Steen 01 Larvik Turn &IF 23.42
Claes Astrabeck 03 Trollhättan FIK
Carl Hermansson 03 Bohus IF 26.18
 
P17 400m 8
Adam Landen 02 IFK Helsingborg 51.88
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville 54.99
Emil Bengtsson 02 IF Kville 54.76
Kevin Bodén 02 Motala AIF 55.15
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 52.77
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Anton Bengtsson 99 Ullevi FK U.T
Stefan Savic 02 Örgryte IS 52.27
 
P17 1500m 8
Erik Albin 02 IFK Helsingborg 4.33.19
Medhane Tumzghi 99 Lerum Friidrott UT
Kevin Bodén 02 Motala AIF
Michael Rosenqvist 02 Mölndals AIK 4.18.43
Arvid Backteman 02 Sävedalens AIK 4.24.05
Erik Guander 02 Sävedalens AIK
Ivan Magnusson 02 Sävedalens AIK
Håkon Sand 01 Larvik Turn &IF
 
P17 Höjd 5
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 1.75
Erik Bohman 02 Lerum Friidrott 1.77
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 1.72
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
 
P17 Stav 2
Peter Svensson 02 IF Rigor
Sten Hagström 03 Örgryte IS 4.10
 
P17 Längd 12
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Jesper Nordström 02 IF Kville
Yosef Al Masri 02 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK 5.94
Marcel Schweikart 02 Mölndals AIK 5.78
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 Ullevi FK
Michael Johansson 02 IK Ymer 5.79
Elmer Evanson 02 Örgryte IS 5.20
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS 6.99
Lukas Edqvist 02 Örgryte IS
 
P17 Tresteg 10
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Gustav Tartu 02 IF Kville 13.55
Jesper Nordström 02 IF Kville 13.13
Philip Bayer 03 Mölndals AIK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK 11.37
Victor Hering 03 Ullevi FK 12.78
Mattias Carman 03 Örgryte IS 12.05
Nils Thorin 03 Örgryte IS 11.58
 
P17 Kula 10
Jesper Benjaminsson 03 IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 IFK Halmstad
Fabian Steene 03 IF Kville 11.71
Felix Jordebrandt 03 IF Kville 12.32
Vilmer Elovsson 02 Mölndals AIK
Victor Rothausen 03 IF Rigor 12.48
Wille Öhman 03 IF Rigor 10,86
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK 14.76
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS 14.36
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK 9.97
 
P17 Vikt 2
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott 12.06
Wille Öhman 03 IF Rigor 11.05
 
P16 400m 7
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 56.70
David Johansson 03 Hälle IF
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 53.54
Albin Jannesson 03 Örgryte IS 57,29
Jacob Helgesson 03 Örgryte IS 56.40
Nils Ekström 03 Trollhättan FIK 54.98
 
P16 1500m 7
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg 4.47.65
Axel Johansson 03 Hälle IF
Carl Erixon 03 Mölndals AIK 4.27.01
Fabian Haeffler 03 Mölndals AIK 4.45.23
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 4,23.71
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI 4.34.88
Jonathan Norrman 03 Bohus IF 5.03.17
 
P16 Höjd 4
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 1.66
Fabian Steene 03 IF Kville 1.85
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1.76
Jonathan Norrman 03 Bohus IF 1.66
 
P16 Längd 11
Lucas Lorentzon 03 IFK Göteborg 5.74
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg 5.42
Jesper Benjaminsson 03 IFK Halmstad
Joakim Hellbratt 03 Huddinge AIS
Fabian Steene 03 IF Kville 5.95
Rizvan Ektymaev 03 Lerum Friidrott
David Ulstein 03 Mölndals AIK 6.43
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK 6.24
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK 6.20
Mattias Carman 03 Örgryte IS 5.30
 
P15 60m 9
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg 7.73
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Leo Zikovic 04 IF Kville 8.01
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Daniel Hultén 04 Sävedalens AIK 7.82
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 7.68
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 8.13
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 7.29
 
P15 200m 11
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg 25.68
Casper Johansson 04 IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg
Leo Zikovic 04 IF Kville 25.72
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 26.46
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 25.60
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 23.63
 
P15 1000m 11
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 2.57.51
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 2.52.20
Philip Frick 04 Kongahälla AIK 2.53.95
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott 3.09.57
Isak Anderberg 04 Mölndals AIK 3.05.34
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK 2.49.18
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK 3.00.48
Simon Sahlström 04 IF Rigor 3.24.00
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF 2:55.86
Tim Tompsett 04 Örgryte IS 3.16.59
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK 2,55.33
 
P15 Höjd 8
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg 1.60
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott 1.51
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK 1.59
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 1.64
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI 1.71
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 1.63
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF 1.76
 
P15 Stav 11
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad 2,57
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad 2.50
David Thilén 05 IF Kville 2.55
Felix Steene 04 IF Kville 3.80
William Asker 04 IF Kville 3.93
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 2.07
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott 2.27
Nils Askelund 05 Mölndals AIK 2.40
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 2.90
Marcus Johansson 05 Ullevi FK 2.00
 
P15 Längd 11
Sixten Hjalmarsson 04 IFK Helsingborg 5.53
Taysir Abu Al Chay 04 Mölndals AIK 5.32
Simon Sahlström 04 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 5.44
John Lundqvist 04 Ullevi FK 4.95
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 5.10
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS 5.51
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS 5.16
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS 6.49
 
P15 Tresteg 8
Simon Sahlström 04 IF Rigor 9.11
Arvid Kylberg 04 Sävedalens AIK 9.81
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK 12.22
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK 11.28
Viggo Andersson 04 Ullevi FK 10.42
 
P15 Kula 5
Felix Steene 04 IF Kville 12.69
Leo Zikovic 04 IF Kville 13.03
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK 9.91
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS 9.70
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P15 Vikt 2
David Thilén 05 IF Kville 9.73
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK
 
P14 60m 25
Tim Jansson 05 Alingsås IF 7.76
Einar Melchert 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Albin Östman 05 Lerum Friidrott 8,48
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott 9,53
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott 8,74
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott 8,40
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 7.79
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 8,54
Viktor Hedner 05 Malmö AI 7.77
Hampus Hassel 05 IK Orient
David Levegård 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 7.79
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK 7.66
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 8.25
Melvin Lökholm 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS 8.48
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 8.91
Anton Matte 05 Örgryte IS 8.36
 
P14 200m 23
Tim Jansson 05 Alingsås IF 25.74
Einar Melchert 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
David Thilén 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville 26.80
Jeroen Persson 05 IFK Lund 26,53
Viktor Hedner 05 Malmö AI 25,26
Linus Lännerbo 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Sebastian Wikström 05 Mölndals AIK 29.09
Hampus Hassel 05 IK Orient
David Levegård 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 24.92
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 27.57
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK 25.56
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK 27.69
Jakob Kogler 05 Varbergs GIF
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 29.00
Anton Matte 05 Örgryte IS 27.32
 
P14 1000m 8
Trond Forssten 05 Kongahälla AIK 3.06.93
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Sebastian Wikström 05 Mölndals AIK
Wilmer Olsson 05 Mölndals AIK 3.22.89
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK 2.56.26
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 3.12,60
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P14 Höjd 4
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS
Elias Johansson 05 Ullevi FK 1.37
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK 1.58
Seth Svensson 05 Varbergs GIF
 
P14 Längd 23
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg 4.95
Joseph Sander 05 IFK Göteborg
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Einar Melchert 05 Huddinge AIS
Ludvig Richtnér 05 Huddinge AIS 5.20
Melker Svanberg 05 IF Kville 5.13
Arvid Svenninghed 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Hampus Hassel 05 IK Orient
David Levegård 05 IF Rigor
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 5,75
Milton Ahlin 05 Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK 4.90
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Melvin Lökholm 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Anton Fyhr 05 Örgryte IS 4.48
Anton Matte 05 Örgryte IS 4.84
 
P14 Kula 8
Benjamin Sander 05 IFK Göteborg 10.30
Joseph Sander 05 IFK Göteborg
David Thilén 05 IF Kville 10.60
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott 8.43
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 10.13
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK 8.20
Lucas Kantola 05 IK Orient
 
P13 60m 17
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 8.75
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 9.30
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Kevin Ellison 06 IF Kville
Melvin Leidenhed 06 IF Kville
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8.52
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK 8.55
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS 8.11
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
 
P13 200m 15
Leo Bergman 06 Brattås CK 27,30
Albin Edin 06 IFK Göteborg 29,22
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 30,41
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg 30.11
Bram Persson 07 IFK Lund 28,91
Linus Olsson 06 Mölndals AIK 29.82
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK 28.03
Albin Örnborg 06 IF Rigor 28.30
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Emanuel Larsson 06 Varbergs GIF
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
William Malmström 06 Örgryte IS
Josh Anthony Bjerke 07 Larvik Turn &IF 27.79
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK 29.27
 
P13 800m 5
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 2.22.95
Alexander Björk 06 Hälle IF 2.33
Edvin Liske 06 Kongahälla AIK
Albin Björk 06 Mölndals AIK 2.48.89
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
 
P13 Höjd 8
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 1.32
Fredrik Wockatz 06 IF Kville 1.31
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Lukas Moberger 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
 
P13 Stav 2
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 2,37
Ove Hagström 07 Örgryte IS 2.40
 
P13 Längd 20
Leo Bergman 06 Brattås CK
Albin Edin 06 IFK Göteborg 3.78
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 4,22
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Kevin Ellison 06 IF Kville 4.25
Melvin Leidenhed 06 IF Kville
Hannes Lukkari 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Jakob Skoglund 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor
Carl Millard Jawette 06 Sävedalens AIK 5.00
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Love Sandén 06 Ullevi FK
Jonas Ellison 06 Örgryte IS 5.01
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
Jack Wennman 06 Trollhättan FIK
 
P13 Tresteg 5
Axel Widerberg 06 IFK Göteborg 8,87
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 Ullevi FK 8.71
Emanuel Larsson 06 Varbergs GIF
 
P13 Kula 6
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 Mölndals AIK
Hjalmar Hamberg 06 Sävedalens AIK 6.77
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Love Sandén 06 Ullevi FK
Arild Moreau 06 Örgryte IS
 
P12 60m 14
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg 8.73
Markus Eklund 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Bram Persson 07 IFK Lund 8,67
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 10.34
Ture Wennerby 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK 9.07
Rasmus Helldén 07 Mölndals AIK 8.90
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 9,03
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,18
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK 9.21
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Josh Anthony Bjerke 07 Larvik Turn &IF 8.56
 
P12 600m 13
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Elias Forssten 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 2.13,95
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Wilmer Grahn 07 Mölndals AIK 1,46.53
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1.50,30
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK 2.01.94
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK 1.57.09
Leo Jelic 07 IK Ymer
Alfred Ostwald 07 Örgryte IS
 
P12 Höjd 17
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 1.40
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Adrian Gustafsson Janding 07 IF Kville
Albin Theander 07 IF Kville 1.40
Charlie Falkenström 07 IF Kville
Joel Ahlert 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Max Hjalmarsson 07 IF Kville
David Ankarloo 07 Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK 1.34
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK 1.41
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
 
P12 Längd 22
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg 4.45
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Adrian Gustafsson Janding 07 IF Kville 4.36
Albin Theander 07 IF Kville
Joel Ahlert 07 IF Kville
Leo Reman 07 IF Kville
Max Hjalmarsson 07 IF Kville 4.16
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 3.30
Ture Wennerby 07 Majornas IK
David Blixt 07 Mölndals AIK 4.13
Malte Ovesson 07 Mölndals AIK
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
Kalle Thyrman 07 IF Rigor 4,14
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK 4.13
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Leo Jelic 07 IK Ymer
Alfred Ostwald 07 Örgryte IS
 
P12 Kula 10
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK 8.40
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Charlie Falkenström 07 IF Kville 8.22
Alfred Danerud 07 Sävedalens AIK
Malte Svensson 07 Sävedalens AIK
Svante Svensson 07 Sävedalens AIK
William Svensson 07 Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK 8.29
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS 7.43
 
P11 60m 10
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg
Julian Quist 08 IFK Göteborg 9,99
Alexander Hayden Johansson 08 Mölndals AIK
Erik Fäldt 08 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9.08
Axel Lingheden Solymar 08 Ullevi FK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
 
P11 600m 14
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad 2:03:28
Linus Framme 08 Hälle IF 2.09
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Max Berggren 08 Mölndals AIK -
Viggo Rudklint 08 Mölndals AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Simon Ostwald 08 Örgryte IS
Algot Tersing 08 Trollhättan FIK 2.04,73
Melker Engström 08 Trollhättan FIK 2.05,33
 
P11 Höjd 13
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 1,12
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Gustav Rex 08 Mölndals AIK
Max Westerlund 08 Mölndals AIK -
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Simon Ostwald 08 Örgryte IS
Algot Tersing 08 Trollhättan FIK
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
 
P11 Längd 25
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 3,55
Nils Stenman 08 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Alwin Laaksonen 08 IFK Halmstad
Linus Framme 08 Hälle IF 3.17
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Melker Bell 08 IF Kville
Oskar Blomqvist 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Max Berggren 08 Mölndals AIK -
Max Westerlund 08 Mölndals AIK -
Viggo Rudklint 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor
Edvin Palm 08 Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 Sävedalens AIK
Axel Lingheden Solymar 08 Ullevi FK
Maximiliam Bulow 08 Ullevi FK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Lukas Halling 08 Örgryte IS
Algot Tersing 08 Trollhättan FIK
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
Carl Beijer 08 Hönö IS
 
P10 60m 5
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Hugo Rönnegård 09 Kongahälla AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
 
P10 600m 8
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Viktor Jernberg 09 Hälle IF
Hugo Rönnegård 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Elis Rydell 09 Hönö IS
 
P10 Längd 8
Edvin Halldén Thulander 10 IFK Göteborg
Hugo Rönnegård 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
Viggo Vikarand 09 Bokenäs IF
Elis Rydell 09 Hönö IS
Samuel Odenslätt Stenström 09 Hönö IS
 
K 60m 48
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Siri Hahn 00 IFK Göteborg 8.35
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK 8.50
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK
Matilda Hallström 00 Göteborgs KIK
Moa Kilén 01 Göteborgs KIK
Sofie Cedergrund 01 Göteborgs KIK
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK 7.80
Elin Larsson 94 IFK Halmstad 7.89
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK 7.85
Caroline Larsson 93 Hässelby SK 7.90
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 7.49
Alfrida Kilvik 01 IF Kville
Julia Björkman 00 IF Kville
Cornelia Lindberg 01 Lerum Friidrott 8.19
Felicia Ascard 96 IFK Lund
Anja Olsson 01 Malmö AI
Fatou Sowe 93 Malmö AI 7.41
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK 7.80
Madeleine Winberg 00 Mölndals AIK
Michelle De Silva 99 Mölndals AIK 7.97
Gladys Bamane 89 Spårvägens FK 7.70
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK
Fanny Jansson 01 IFK Sunne FK 7.83
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Claudia Payton 98 Ullevi FK 7.48
Lisa Lilja 96 Ullevi FK 7.61
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
Malin Roth 95 Ullevi FK 7.90
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK 7.80
Rebecca Strand 99 Ullevi FK 7.98
Alma Eriksson 01 IK Ymer
Clara Augustsson 00 IK Ymer 8.08
Emelie Rantzow 98 IK Ymer 7.66
Julia Wennersten 01 IK Ymer 7.63
Julia Viiala 00 IK Ymer
Elin Östlund 91 KFUM Örebro 7.44
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS 8.19
Katrine Lund 90 Köbenhavns IF
Amanda Bergsten 94 Sparta Atletik 8.12
Emma Beiter Bomme 98 Sparta Atletik 7.89
Elise Aske 01 Larvik Turn &IF 8.88
Maria Kinn Olsen 00 Larvik Turn &IF
Martine Nilsen 94 Nittedal IL 7.79
 
K 200m 38
Elina Bergman 01 Brattås CK 28.72
Anna Lestander 01 IFK Göteborg 28.69
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg 26.98
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Alice Kjellander 00 Göteborgs KIK 26.97
Ellen Tidfors 97 Göteborgs KIK 27.67
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 24.90
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 24.76
Alfrida Kilvik 01 IF Kville 28.10
Felicia Ascard 96 IFK Lund
Wilma Rosenquist 01 Malmö AI 24.68
Elvira Erixon 96 Mölndals AIK 26.50
Megane Consil 01 IF Rigor
Gladys Bamane 89 Spårvägens FK 24.50
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK
Linnea Borrman 01 Strömstads IF 26,67
Mathilda Gustafsson 00 Tanums IF
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Denise Eriksson 98 Ullevi FK 24.20
Estelle Montler 91 Ullevi FK 25.50
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK 26,00
Ide Ileso 00 Ullevi FK 26,00
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 25.00
Lisa Lilja 96 Ullevi FK 24.00
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 25.50
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
Matilda Hellqvist 93 Ullevi FK 23,99
Mia Stenvall 90 Ullevi FK 26,00
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF 27.50
Emelie Rantzow 98 IK Ymer 24.75
Julia Wennersten 01 IK Ymer 25.51
Alexandra Pekic 00 Örgryte IS 26.80
Wilma Johansson 99 Köbenhavns IF
Amanda Bergsten 94 Sparta Atletik 26.72
Emma Beiter Bomme 98 Sparta Atletik 25.00
Olivia Thorsgaard 00 Sparta Atletik 25.17
Elise Aske 01 Larvik Turn &IF 29.62
Maria Kinn Olsen 00 Larvik Turn &IF 28.05
 
K 400m 24
Frida Wistfors 99 IF Göta Karlstad
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 59.78
Vendela Rydbäck 97 Göteborgs KIK 56.64
Alva Bengtsson 01 IFK Helsingborg 63.37
Josephine Risberg Thoor 95 IFK Helsingborg 57.19
Linnea Tillman 98 IFK Helsingborg
Ebba Jernmark-Burrows 00 Hälle IF 60,38
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott 60.99
Felicia Ascard 96 IFK Lund
Emily Fielder 00 Motala AIF
Jenny Åkervall 72 Spårvägens FK
Linnea Gateman 01 Strömstads IF 59.42
Emelie Öberg 97 Ullevi FK 58,00
Ide Ileso 00 Ullevi FK 58,50
Johanna Holmén Svensson 95 Ullevi FK 56,00
Lisa Lilja 96 Ullevi FK 56.43
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK 57.00
Ida Ekroth 96 Upsala IF
Vilma Snygg 99 IK Ymer
Sandra Jonsson 01 Örgryte IS 60,71
Katrine Lund 90 Köbenhavns IF
Wilma Johansson 99 Köbenhavns IF
Olivia Thorsgaard 00 Sparta Atletik 56.02
Josefine Tomine Eriksen 00 Larvik Turn &IF 55.78
 
K 800m 10
Julia Nielsen 01 Göteborgs KIK 2.17.95
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI 2.16.87
Frida Hansson 97 Stenungsunds FI
Ida Ekroth 96 Upsala IF 2.14.60
Cecilie Møller-Jensen 01 Bagsvaerd AC 2.14.22
Tine Østergaard 00 Bagsvaerd AC 2.19.38
Dagmar Fæster Olsen 94 Sparta Atletik 2.07.01
Laura Nørrung Poulsen 00 Sparta Atletik 2.10,62
Stina Troest 94 Sparta Atletik 2.02,81
Margrethe Lauritzen 00 Larvik Turn &IF
 
K 3000m 3
Karin Schön 62 IF Kville 11.05
Svitlana Kaliuha 88 IF Rigor 14.31
Mathilde Jensen 00 Larvik Turn &IF 11.17.19
 
K Höjd 12
Carolin Kobel 92 Brattås CK 1.65
Anna Påsse 99 Göteborgs KIK
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 1.67
Ellen Hedin 00 Hälle IF
Hilda Gyldén 01 IF Kville 1.65
Mea Gedin 01 Malmö AI 1.50
Lina Löfqvist 93 Ullevi FK 1.70
Mari Klaup 90 Ullevi FK 1.80
Maja Nilsson 99 Örgryte IS 1.90
Rikke Andersen 98 Sparta Atletik 1.81
Candela Guijarro-Garcia 94 Nerja Atletismo 1.77
Una Stancev Stevanovic 02 Nerja Atletismo 1.73
 
K Stav 12
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott 3.10
Hanna Jansson 95 Ullevi FK 4.25
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Alma Eriksson 01 IK Ymer 3.07
Fanny Berglund 88 Örgryte IS 4.20
Malin Dahlström 89 Örgryte IS 4.55
Caroline Ranners 95 Sparta Atletik 3.97
Caroline Bonde Holm 90 Sparta Atletik 4.43
Klara Loessl 02 Sparta Atletik 3.85
Laura Grønbech 99 Sparta Atletik 3.70
Line Renée Jensen 92 Sparta Atletik 4.10
 
K Längd 25
Elina Bergman 01 Brattås CK
Linn Egerfält 00 Gefle IF
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Emma Andreasson 00 Göteborgs KIK
Tess Hertz-Saebbö 98 Göteborgs KIK 6.09
Viktoria Karlsson 97 Göteborgs KIK
Elin Larsson 94 IFK Halmstad 5.92
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK 5.97
Anja Olsson 01 Malmö AI 5.46
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK
Filippa Gunnarsson 99 Mölndals AIK 5.75
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Claudia Spanier 98 Upsala IF 5.36
Clara Augustsson 00 IK Ymer 5.49
Clara Wågefjell 97 Örgryte IS
Judith Sjöman 99 Örgryte IS
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 5.46
Ditte Schmidt 97 Sparta Atletik 5,05
Emma Vitale 93 Sparta Atletik 4,91
Laura Tølløse 97 Sparta Atletik 5,96
Martha Traoré 95 Sparta Atletik 6.45
Victoria Lee Lendal 02 Sparta Atletik 5,31
Carolina Duran Martinez 01 Mijas Atletismo 5,71
Karoline Jaeger 01 Aremark IF
 
K Tresteg 22
Linn Egerfält 00 Gefle IF
Madeleine Nilsson 91 Gefle IF 12.61
Maja Jernetz 00 IF Göta Karlstad 10.69
Linn Hertz-Saebbö 00 Göteborgs KIK 11.48
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK 10.48
Jasmin Sabir 92 Hammarby IF 12.81
Mea Gedin 01 Malmö AI 10.27
Ebba Jungmark 87 Mölndals AIK 12.50
Fatima Koné 99 Mölndals AIK 12.87
Aina Griksaite 94 Spårvägens FK 13.84
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI 11.99
Hanna Gille 96 Sävedalens AIK 11.96
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK 11.20
Victoria Jacobsson 97 Ullevi FK 11.50
Klara Pedersen 97 Upsala IF 11.15
Lisa Weyhenmeyer 00 Upsala IF 11.69
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö 11.72
Emma Ehrlin 93 Ärla IF 12.02
Judith Sjöman 99 Örgryte IS
Judith Wagersten 98 Örgryte IS 11.72
Karoline Jaeger 01 Aremark IF 12.41
 
K Kula 4
Sanna Sandström 00 Göteborgs KIK
Maria Nilsson 95 IK Orient 13.76
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Henriette Jaeger 03 Aremark IF
 
K Vikt 3
Luana Klaric-Lundh 99 Göteborgs KIK 14.30
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK 13.06
Matilda Ekenberg 00 Sävedalens AIK 13.66
 
F17 60m 28
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 9.10
Alma Svanberg 02 IF Kville 8.45
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville 8.32
Sofia Björkman 03 IF Kville 8.13
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Alice Hedberg 02 IFK Lund
Famke Persson 03 IFK Lund 7.96
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 8.02
Hanna Hedin 02 IK Orient 8.54
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK 8.30
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK 8.15
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 8.12
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ida Bäckman 02 Varbergs GIF
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer 8.05
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 8.23
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 8,43
Klara Loessl 02 Sparta Atletik 7.88
Sofie Spiegelhauer 02 Sparta Atletik 8.27
Victoria Lee Lendal 02 Sparta Atletik 8.31
Eline Johannessen 02 Larvik Turn &IF
Saranda Kryeziu 02 Larvik Turn &IF
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
Ella Sjöblom 02 AIK Friidrott 8.06
 
F17 200m 26
Annie Berntsson 03 Brattås CK 28,36
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 25.73
Victoria Dalum 03 IFK Göteborg 29.50
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK 28.90
Sandra Åberg 03 Göteborgs KIK 26.90
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg
Hilda Johnsson 02 IF Kville 28.25
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Ebba Gustafsson 02 Mölndals AIK 25.46
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 26.97
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 27.88
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF 28.61
Tilly Backman 03 Örgryte IS 29.19
Josefine Tomine Eriksen 00 Larvik Turn &IF 25.08 UT
Saranda Kryeziu 02 Larvik Turn &IF
Vilde Gulvik 03 Larvik Turn &IF 30.54
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
 
F17 400m 10
Alma Svanberg 02 IF Kville 61.62
Hilda Johnsson 02 IF Kville 64.91
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK 60,56
Lisa Wreeby 02 Sävedalens AIK
Emelie Öberg 97 Ullevi FK U.T
Ide Ileso 00 Ullevi FK U.T
Lisa Lilja 96 Ullevi FK U.T
Alva Skjeseth 03 IK Ymer 63.66
Linn Skoog 02 IK Ymer 63.26
Sofie Spiegelhauer 02 Sparta Atletik 60.50
 
F17 1500m 4
Julia Johansson 99 Lerum Friidrott UT
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott 5.14.93
Alicia Nilsson 98 Stenungsunds FI UT
Ebba Wahlberg 02 IK Ymer 5.01,24
 
F17 Höjd 5
Sofia Ovesson 02 IFK Helsingborg 1.50
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville 1.55
Hanna Hedin 02 IK Orient 1.55
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF 1.60
Ebba Engdahl 02 Trollhättan FIK
 
F17 Stav 2
Moa Hagström 03 IFK Halmstad 2.10
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF 3.00
 
F17 Längd 12
Anna Lukic 02 IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 IFK Helsingborg
Matilda Härström 02 Stenungsunds FI
Sara Sjögren 98 Stenungsunds FI UT
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK 4.97
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 4.83
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer 5.07
Ida Persson 02 IK Ymer 5.60
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 5.17
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 4.85
 
F17 Tresteg 9
Anna Constantinescu 03 Göteborgs KIK 10.84
Antonia Bozic 03 Göteborgs KIK
Alma Helander 02 Sävedalens AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK 10.96
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 10.19
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
Julia Svennblad 03 Bohus IF 10.76
 
F17 Kula 4
Calista Ezeh 03 IF Kville 11.48
Ida Elmén 03 IF Kville 9.09
Nicole Dinu 03 IF Kville 11.43
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott 12.27
 
F17 Vikt 2
Johanna Hallsten 03 Hälle IF 13.42
Monia Kristiansson 02 Hälle IF 14.65
 
F16 400m 6
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 65.54
Tilda Knauer 03 Hälle IF 61.72
Wilma Holmén 03 Mölndals AIK 66.62
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
Vilde Gulvik 03 Larvik Turn &IF 69.29
Julia Svennblad 03 Bohus IF 60.12
 
F16 1500m 8
Fanny Andersson 03 Falkenbergs IK 5.04.88
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Moa Hagström 03 IFK Halmstad
Irma Törngård 03 Hälle IF
Tilda Knauer 03 Hälle IF 4.57.00
Saga Hagelin 03 Mölndals AIK 5.05.52
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK 5.00.87
Filippa Zäll 03 Ängelholms IF
 
F16 Höjd 3
Olivia Dittlau 03 IFK Helsingborg
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor 1.54
Lia Palmberg Nordhald 03 Bagsvaerd AC 1.56
 
F16 Längd 11
Annie Berntsson 03 Brattås CK
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg 5.41
Tilda Lilja 03 IFK Helsingborg
Rahwa George 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Emma Sjöqvist 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Alva Bengtström 03 Örgryte IS 4,64
Sofie Hammarström 03 Örgryte IS 5.02
Tilly Backman 03 Örgryte IS 4,79
 
F15 60m 19
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 8,86
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 8.21
Tindra Röme 04 IFK Lund
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Elin Molinder 04 Mölndals AIK 8.02
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 8.22
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK 8.55
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 8.20
Lisa Ellison 04 Örgryte IS 9.07
Liv Backman 04 Örgryte IS 8.41
Linnea Kristine R Larsen 04 Larvik Turn &IF
 
F15 200m 28
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg 29.74
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 28.07
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 27.62
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 27.22
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 26.60
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Tindra Röme 04 IFK Lund
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 28.30
Klara Söderström 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 27.67
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 27.49
Elina Johnsson 04 IK Ymer
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ebba Bremer 04 Örgryte IS 28.64
Ebba Francois 04 Örgryte IS 30.11
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Ida Stenman 04 Örgryte IS 29.29
Judith Bauer 04 Örgryte IS 30.32
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS 30.69
Linnea Kristine R Larsen 04 Larvik Turn &IF 30.66
 
F15 1000m 15
Saga Provci 04 IFK Göteborg 3.06.98
Amanda Magnusson 04 Göteborgs KIK 3.23.12
Linnea Folkow 04 Göteborgs KIK 3.10.25
Hilda Törngård 04 Hälle IF 3.12.42
Louise Larsson 04 Kongahälla AIK 3.15.78
Felicia Brink 04 IF Kville 3.12.98
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 3.06.28
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK 3.34.88
Klara Hillman 04 IF Rigor
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK 3.18.87
Elina Johnsson 04 IK Ymer
Judi Abdelkareem 04 IK Ymer
Ebba Francois 04 Örgryte IS 3.23.71
Thea Meijner 04 Örgryte IS 3.58.87
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 3.14,30
 
F15 Höjd 14
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF 1.59
Hanna Dahlin 04 IFK Halmstad 1.52
Linn Magnusson 04 IF Kville 1.41
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott 1.46
Emma Andblad 04 Mölndals AIK 1.36
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Tilda Persson 04 IF Rigor
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK 1.38
Stina Larsson 04 IK Wilske 1.64
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 1.45
Ebba Bremer 04 Örgryte IS 1.40
Ellen Hansson 04 Örgryte IS 1.56
Ida Stenman 04 Örgryte IS 1.40
 
F15 Stav 8
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 2.60
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott 1.67
Klara Hillman 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor 2,60
Ester Schenk 04 Ullevi FK 2.35
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
 
F15 Längd 20
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville 4.90
Linn Magnusson 04 IF Kville
Tindra Röme 04 IFK Lund
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 4.98
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 5.05
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK 4.60
Aicha Koné 04 Ullevi FK 5.56
Celine Lima 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Judith Bauer 04 Örgryte IS 4.10
Lisa Ellison 04 Örgryte IS 4.00
Liv Backman 04 Örgryte IS 4.50
 
F15 Tresteg 16
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK 10.84
Elsa Sandsten 05 IF Kville 9.08
Filippa Couture 05 IF Kville 9.90
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK 11.69
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Stina Larsson 04 IK Wilske
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS 10.10
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS 8.98
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 9.46
 
F15 Kula 5
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Emilia Åström 04 Mölndals AIK 10.40
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS
Amanda Ehn 04 IK Ymer
 
F15 Vikt 5
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Amanda Ehn 04 IK Ymer
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F14 60m 38
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Emma Henriksson 05 Falkenbergs IK
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg 9.25
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 8,75
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 8.22
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8.26
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 8,88
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Tuva Youngström 05 IFK Göteborg
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK 8.29
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Elin Thönell 05 Kongahälla AIK
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK 8.83
Moa Erixon 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott 8,77
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 8.73
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott 9,83
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 10,17
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK 8.23
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 8.82
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 9.07
Klara Håkansson 05 IK Orient
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 8.01
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF 8,59
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS 8.41
Anna Hauane 05 Larvik Turn &IF
Emma Krantz 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF 8.71
 
F14 200m 25
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Eleonora Piga 05 IFK Göteborg 31.23
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 28.77
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 26.67
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK 29.51
Ellen Östling Partheen 05 Mölndals AIK 32,13
Majken Sommar 05 Mölndals AIK 29.66
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 26.20
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 29.70
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF 27.88
Lo Rosengren 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Elna Wester 05 Örgryte IS 28.04
Inez Yngve 05 Örgryte IS 27.43
Anna Hauane 05 Larvik Turn &IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 1000m 11
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg 3.37.01
Camilla Duff 05 Hälle IF
Philippa Duff 05 Hälle IF
Tilde Svensson 05 IF Rigor
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 3.10.00
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK 3.08.63
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Elna Wester 05 Örgryte IS 3.20.24
Elsa Friberg 05 Örgryte IS 3.47.34
Emma Norrman 05 Bohus IF 3.50.74
 
F14 Höjd 12
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1,49
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Filippa Couture 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Alma Carlsson 05 Varbergs GIF
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 1.34
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Längd 41
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Emma Henriksson 05 Falkenbergs IK
Ellen Stenqvist 05 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 4,09
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 5.21
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Klara Håkansson 05 IK Orient
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Meja Gullberg 05 Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Emiliy Uden 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Alma Carlsson 05 Varbergs GIF
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Elna Wester 05 Örgryte IS 4.11
Felicia Asmar 05 Örgryte IS 4.27
Inez Yngve 05 Örgryte IS 4.83
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Kula 23
Tuva Youngström 05 IFK Göteborg
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Ebba Bengtsson 05 Laholms IF
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Meja Thörn 05 Lidköpings IS
Ane Torine Iversen 05 Mölndals AIK
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK 10.50
Ellen Östling Partheen 05 Mölndals AIK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Emiliy Uden 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Lo Rosengren 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS 7.78
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS 8.73
Matilda Bloom 05 Örgryte IS 7.36
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Krantz 05 Bohus IF
 
F13 60m 31
Amanda Ohlsson 06 Kongahälla AIK 10.00
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville 8.62
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 8.81
Maja Nilsson Ostovic 06 IF Kville
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Freja Broberg 06 Lerum Friidrott
Linnéa Pölder 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 8.31
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 8.76
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 8.82
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Clara Fällberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Alicia Persson 06 Varbergs GIF
Elin Lövenklev 06 Varbergs GIF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 8.83
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 200m 24
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg 28.21
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 29.29
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 30,20
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville 28.82
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 29.27
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 30,50
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 06 Mölndals AIK 28.51
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 29.31
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 31.30
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK 31.77
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 28.68
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 29.74
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK 29.79
Elin Lövenklev 06 Varbergs GIF
Felicia Björk 06 Varbergs GIF
 
F13 800m 15
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 2,33,62
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Nelly Elned 06 Hälle IF 2.27.13
Disa Abrahamsson 06 Kongahälla AIK
Emelia Bengtsson 06 IF Kville 2.52.78
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK 2.57.40
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 2,46,37
Viola Engdegård 06 IF Rigor 2.46.00
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 2.43.54
Tilda Jildefjord 06 Sävedalens AIK 2.41.17
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 2.38.11
Alicia Persson 06 Varbergs GIF
Elsa Tagesson 06 IK Ymer
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Lovisa Nilsson 06 Trollhättan FIK
 
F13 Höjd 15
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Isabelle Rydén 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 1.29
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 1.37
Samiah Khan 06 Göteborgs KIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Ida Holming 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 1.38
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK 1.41
Emma Wendel 06 Bohus IF 1.46
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Stav 8
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 2.37
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK 2.10
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Längd 33
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 4.36
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 5.00
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville 4.70
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 4.73
Agnes Wiklander 06 Lerum Friidrott
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Julia Enevik 06 Lerum Friidrott
Linnéa Pölder 06 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 Majornas IK 4.52
Tuva Farnebo 06 Majornas IK
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ida Holming 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Annie Sjösten 06 Sävedalens AIK 4.38
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 Sävedalens AIK
Emma Terfors 06 Sävedalens AIK
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 4.77
Clara Fällberg 06 Ullevi FK
Alicia Persson 06 Varbergs GIF
Elin Lövenklev 06 Varbergs GIF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 4.55
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Tresteg 14
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK 9.98
Alice Tartu 06 IF Kville 9.15
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville 10.25
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 10.08
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 9.31
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Smilla Arkdal Ranebro 06 IF Rigor
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 9.78
Ebba Pauli 06 Ullevi FK 9.07
Elin Lövenklev 06 Varbergs GIF
Felicia Björk 06 Varbergs GIF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F13 Kula 11
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Alice Tartu 06 IF Kville 10.54
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott 10.79
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF 11.79
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 10.45
Victory Ezennaya 06 Bohus IF 8.62
 
F12 60m 21
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 9.30
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Uma Fieril 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK 9.22
Klara De Feo 07 IF Kville
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 9,28
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK 9.16
Hanna Amundin 07 Ullevi FK 8.84
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Stella Svensson 07 Varbergs GIF
Tyra Lundqvist 07 Örgryte IS 9.35
Alva Davidsson 07 Bohus IF
 
F12 600m 21
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg 2.10.87
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 2.02.37
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK 2.08.80
Agnes Knauer 07 Hälle IF 2.05.63
Moa Enander 07 Hälle IF 2.05.22
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Felicia Månesjö 07 Mölndals AIK 2.04.98
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK 2.04.73
Hanna Johnsson 07 IK Ymer
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1.51.10
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 Höjd 10
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Uma Fieril 07 Göteborgs KIK
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK 1.34
Jill Klint 07 Kongahälla AIK 1.23
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Elvira Engman 07 Mölndals AIK 1.23
Maja Malmström 07 IF Rigor
Tilda Skoog 07 IK Ymer
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F12 Längd 36
Elin Andersson 07 Brattås CK
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Uma Fieril 07 Göteborgs KIK
Moa Enander 07 Hälle IF
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Hedda Ljungberg 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Isabelle Hagald 07 IF Kville
Klara De Feo 07 IF Kville
Vilma Stenqvist 07 IF Kville
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Elvira Engman 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK 4.13
Hanna Amundin 07 Ullevi FK 4.45
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Ester Lindkvist 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4.41
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F12 Kula 21
Natalie Davidsson 07 Brattås CK
Alice Hjort 07 IFK Göteborg
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 7.70
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK 7.95
Olivia Fåglefelt Johansson 07 Göteborgs KIK
Svea Götestam 07 Göteborgs KIK
Uma Fieril 07 Göteborgs KIK
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Hedda Ljungberg 07 Kongahälla AIK
Tuva Isaksson 08 IF Kville
Ella Magnusson Röjfors 07 Majornas IK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Selma Springfors 07 Mölndals AIK
Maja Malmström 07 IF Rigor
Ester Lindkvist 07 Hönö IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF 9.68
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F11 60m 20
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Elvira Halldén Thulander 08 IFK Göteborg
Frida Janson 08 Göteborgs KIK
Julia Taflin 08 Göteborgs KIK
Agnes Åberg 08 IF Kville
Alice Tullgren 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Licia Oliva 08 Mölndals AIK
Line Ek 08 Mölndals AIK
Meja Andersson 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 9,65
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Noelle Rafaa 08 Ullevi FK
Marthe Linnea Jensen 08 Larvik Turn &IF
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F11 600m 21
Astrid Fakelius 08 Brattås CK 2,04,21
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Elvira Halldén Thulander 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Lily Sandsten 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Ann Zheng 08 Mölndals AIK -
Katrin Snorradottir 08 Mölndals AIK
Meja Andersson 08 Mölndals AIK
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Marthe Linnea Jensen 08 Larvik Turn &IF
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 Höjd 16
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Rosa Dalum 08 IFK Göteborg
Frida Janson 08 Göteborgs KIK
Julia Taflin 08 Göteborgs KIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Line Ek 08 Mölndals AIK
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Meia Tsoi 08 Örgryte IS
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F11 Längd 35
Astrid Fakelius 08 Brattås CK
Annie Säwström 08 IFK Göteborg
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg
Rosa Dalum 08 IFK Göteborg
Frida Janson 08 Göteborgs KIK
Julia Johansson 08 Göteborgs KIK
Julia Taflin 08 Göteborgs KIK
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Agnes Åberg 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Stina Kolmodin 08 IF Kville
Amanda Henriksson Winberg 08 Mölndals AIK
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Ann Zheng 08 Mölndals AIK -
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Katrin Snorradottir 08 Mölndals AIK
Line Ek 08 Mölndals AIK
Meja Andersson 08 Mölndals AIK
Wilda Lamprecht 08 Mölndals AIK
Elin Larsson 08 IF Rigor
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 3,65
Doris Roos 08 Sävedalens AIK
Ellen Hultquist 08 Sävedalens AIK
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK
Nora Rönnqvist 08 Sävedalens AIK
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Lova Åkerberg 08 Ullevi FK
Noelle Rafaa 08 Ullevi FK
Alva Andblad 08 Örgryte IS 3,17
Meia Tsoi 08 Örgryte IS
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F10 60m 13
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg 9.58
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg 10,76
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK 9.43
Stella Götestam 09 Göteborgs KIK
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK 10,37
Elin Stagemyr 09 Mölndals AIK 9.88
Iris Aulin 10 IF Rigor
Julia Henberg 09 IF Rigor
Linnea Marteus 09 Sävedalens AIK
 
F10 600m 10
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg 2,32
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK 02.06.35
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 2,01.31
Linn Johannesson 10 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 2,15
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F10 Längd 15
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg 3.81
Molly Widerberg 09 IFK Göteborg 2,92
Klara Stübner 09 Göteborgs KIK
Stella Götestam 09 Göteborgs KIK
Julia Henberg 09 IF Rigor
Linnea Marteus 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Linn Johannesson 10 Hönö IS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,39
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248