Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Julgröten
Antal starter / Total entries: 816 Printed: 2018-12-17 19:00
Antal individer / Total persons: 460
 
P17 60m 20
Elliot Feltzing 02 Hälle IF 7.85
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Felix Jordebrandt 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Carl Narup 98 Ullevi FK utom tävl
Favour Chidison 01 Ullevi FK utom tävl
Hampus Helamb 01 Ullevi FK utom tävl
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK utom tävl
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Michael Johansson 02 IK Ymer
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P17 Höjd 4
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 175
Fabian Steene 03 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P17 Stav 3
Fredrik Grund 02 IF Kville
Malte Rosvall 02 Sävedalens AIK
Sten Hagström 03 Örgryte IS
 
P17 Längd 16
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 514
Fabian Steene 03 IF Kville
Frank Nissen 03 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK
Erik Johansson 01 Ullevi FK utom tävl
Favour Chidison 01 Ullevi FK utom tävl
Hampus Helamb 01 Ullevi FK utom tävl
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK utom tävl
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK utom tävl
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Michael Johansson 02 IK Ymer
 
P17 Kula 6
André Bergenhem 03 IFK Halmstad
Fabian Steene 03 IF Kville
Felix Jordebrandt 03 IF Kville
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Wille Öhman 03 IF Rigor 10,55
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
 
P15 60m 14
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Tristan Heno 04 IFK Göteborg
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Leo Zikovic 04 IF Kville 8,21
Edvin Gunnarsson 04 IK Orient
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Lewis Flower 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P15 Höjd 4
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
 
P15 Stav 4
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 281
 
P15 Längd 13
Nils Brakander 04 IFK Göteborg
Taysir Alchay 04 Mölndals AIK
Edvin Gunnarsson 04 IK Orient
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
John Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Lewis Flower 04 Ullevi FK
Philip Karlsson 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Viktor Dejke 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
 
P15 Kula 7
Andreas Rydén 04 IF Kville
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
Jakob Johansson 04 Varbergs GIF
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P14 60m 18
Tim Jansson 05 Alingsås IF 7,91
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Iveroth 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Max Persson 05 Mölndals AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Boman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Love Nyberg 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Melvin Lökholm 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P14 1000m 10
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 3,00,28
Trond Forssten 05 Kongahälla AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Max Persson 05 Mölndals AIK
Olle Hansryd 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK 3:01.36
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Elias Ramhult 05 IK Ymer 3.03,03
Ludvig Sjöberg 05 Åsbro GoIF
Tim Tompsett 04 Örgryte IS Utom tävl.
 
P14 Höjd 10
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 Örgryte IS
Anton Fyhr 05 Örgryte IS
Anton Matte 05 Örgryte IS
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Stav 5
Alexander Carlsson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
David Thilén 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
 
P14 Längd 19
Edvin Håkansson 05 IFK Halmstad
Ludvig Palmkvist 05 IFK Halmstad
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Ludvig Iveroth 05 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Boman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Love Nyberg 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Melvin Lökholm 05 Ullevi FK
Shakeem Reid 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P14 Kula 3
Tim Jansson 05 Alingsås IF
Alexander Engqvist 05 Kongahälla AIK
David Thilén 05 IF Kville
 
P13 60m 13
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kevin Ellison 06 IF Kville
Melvin Leidenhed 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8.50
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Emanuel Larsson 06 Varbergs GIF
Linus Elvesson 06 Varbergs GIF
 
P13 800m 4
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 2,25,09
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Isac Johansson 06 IK Ymer
 
P13 Höjd 3
Albin Örnborg 06 IF Rigor 152
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Emanuel Larsson 06 Varbergs GIF
 
P13 Stav 3
Leon Östling 07 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Ove Hagström 07 Örgryte IS
 
P13 Längd 19
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Kevin Ellison 06 IF Kville
Melvin Leidenhed 06 IF Kville
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 IF Rigor 5.06
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
Ebbe Dahlenborg 06 Varbergs GIF
Emanuel Larsson 06 Varbergs GIF
Oliver Haugness 06 Varbergs GIF
Arild Moreau 06 Örgryte IS
Jonas Ellison 06 Örgryte IS
Nils Kardemark 06 Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 Örgryte IS
William Malmström 06 Örgryte IS
 
P13 Kula 5
Otto Redelius 06 Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
Love Sandén 06 Ullevi FK
Oliver Haugness 06 Varbergs GIF
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
 
P12 60m 12
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad 9,79
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Atlas Yunouz 07 IF Kville
Lucas Norrflod 07 IF Kville
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Vidar Johansson 07 IF Rigor
Axel Rask 07 Sävedalens AIK 9,36
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 9,33
Albin Elmgren-Warberg 07 Ullevi FK
August Karlsson Ny 07 Ullevi FK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
 
P12 Höjd 11
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
Atlas Yunouz 07 IF Kville
Lucas Norrflod 07 IF Kville
Mattias Fritzson 07 IF Rigor
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Vidar Johansson 07 IF Rigor
Axel Holmberg 07 IK Ymer
Ivan Fredberg 07 Örgryte IS
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
 
P12 Längd 15
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Bastian Carlsson 07 IFK Halmstad 3,75
Elvis Åberg 07 Kongahälla AIK
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
Atlas Yunouz 07 IF Kville
Lucas Norrflod 07 IF Kville
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Mattias Fritzson 07 IF Rigor
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Vidar Johansson 07 IF Rigor
Axel Rask 07 Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK
August Karlsson Ny 07 Ullevi FK
Malte Zettergren 07 Varbergs GIF
Axel Holmberg 07 IK Ymer
 
P11 60m 14
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Elliot Nigam 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Carl Nilsson 08 IF Rigor
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9.17
Linus Larsson 08 IF Rigor
Nils Johansson 08 IF Rigor
Wiggo Törnqvist 08 IF Rigor
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Axel Lingheden Solymar 08 Ullevi FK
Ruben Hagnell 08 Ullevi FK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Lukas Halling 08 Örgryte IS 11,74
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS
 
P11 Längd 12
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Erik Tichy 08 Mölndals AIK
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 4.19
Linus Larsson 08 IF Rigor
Nils Johansson 08 IF Rigor
Wiggo Törnqvist 08 IF Rigor
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Axel Lingheden Solymar 08 Ullevi FK
Ruben Hagnell 08 Ullevi FK
Fritz Theander 08 Varbergs GIF
Nicolas Samrin Ribeiro 08 Örgryte IS
 
P10 60m 14
Emrik Hansson 09 Falkenbergs IK
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Léon Dyhre 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Oliver Weimers 09 IFK Göteborg
Olle Ljung 09 IFK Göteborg
Otto Bergdahl 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Hugo Rönnegård 09 Kongahälla AIK
Jonathan Lindedahl 09 IF Kville
Melvin Kulin 09 IF Kville
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
 
P10 Längd 15
Emrik Hansson 09 Falkenbergs IK
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Léon Dyhre 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Oliver Weimers 09 IFK Göteborg
Olle Ljung 09 IFK Göteborg
Otto Bergdahl 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Hugo Rönnegård 09 Kongahälla AIK
Sixten Åberg 09 Kongahälla AIK
Jonathan Lindedahl 09 IF Kville
Melvin Kulin 09 IF Kville
Erik Rask 09 Sävedalens AIK
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
 
K Vikt 6
Luana Klaric Lundh 99 Göteborgs KIK
Jessica Preiman 98 Haparanda SKT
Ebba Molinder 00 Mölndals AIK
Elsa Lindén 00 Mölndals AIK
Matilda Ekenberg 00 Sävedalens AIK
Molly Broback 01 Sävedalens AIK
 
F17 60m 23
Ebba Henningsson 03 Göteborgs KIK
Ingrid Schröder 03 Göteborgs KIK
Louise Mulder Somhorst 03 Göteborgs KIK 9,48
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Ida Elmén 03 IF Kville
Lillan Kilvik 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Sofia Björkman 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Tyra Lundberg 03 IF Kville
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Ebba Johansson 02 IK Orient
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK utom tävl
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Emma Borovac 03 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
 
F17 Höjd 7
Carolin Kobel 92 Brattås CK
Tindra Redenfors 03 IFK Halmstad
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor
Cajsa Augustsson 02 IK Ymer
Melanie Simon 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F17 Stav 2
Sissela Brenne 02 IF Kville
Elsa Kaspersson 03 Varbergs GIF
 
F17 Längd 19
Ebba Henningsson 03 Göteborgs KIK
Ingrid Schröder 03 Göteborgs KIK
Louise Mulder Somhorst 03 Göteborgs KIK 4,09
Viktoria Tranälv 02 Kongahälla AIK
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Martina Olsson 02 IK Orient
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK utom tävl
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Ida Nilsson 03 Varbergs GIF
Liv Nilsander 03 Varbergs GIF
Emma Borovac 03 IK Ymer
Ida Persson 02 IK Ymer
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
Elin Åberg 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F17 Kula 7
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Ida Elmén 03 IF Kville
Nicole Dinu 03 IF Kville
Olivia Bissette 03 Mölndals AIK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Melanie Simon 02 IK Ymer
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F17 Vikt 3
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
 
F15 60m 28
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg
Isabell Lahti 04 Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Sofia Reading Zachrisson 04 Göteborgs KIK
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Ida Thörsman 04 IF Kville
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Sydney Karström 04 Åhus FIK 8,31
Nanna Frih 04 Åsbro GoIF
Ellen Hansson 04 Örgryte IS
Judith Bauer 04 Örgryte IS
Lisa Ellison 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Thea Meijner 04 Örgryte IS
 
F15 Höjd 11
Tyra Rydén 04 IFK Göteborg
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 1.58
Hanna Dahlin 04 IFK Halmstad
Linn Magnusson 04 IF Kville
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Sydney Karström 04 Åhus FIK 1,62
Ellen Hansson 04 Örgryte IS
 
F15 Stav 4
Ida Jexe Ek 04 IFK Halmstad
Alma Olsson 04 IF Rigor 2,55
Klara Hillman 04 IF Rigor 2,30
Ester Schenk 04 Ullevi FK
 
F15 Längd 26
Ida Magnusson 04 IFK Göteborg 4,26
Moa Gustafsson 04 Göteborgs KIK
Nina Hertz-Saebbö 04 Göteborgs KIK 5.02
Emilia Franzén 04 Klippans FK
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 Mölndals AIK
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 4.79
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Ester Schenk 04 Ullevi FK
Felicia Lökke 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
Alma Holmberg 04 IK Ymer
Ebba Sjöberg 04 IK Ymer
Megan Sprunger 04 IK Ymer
Tilda Sjöberg 04 IK Ymer
Nanna Frih 04 Åsbro GoIF
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Judith Bauer 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
 
F15 Kula 3
Elin Rydqvist 04 IFK Halmstad
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS 12,42
Sydney Karström 04 Åhus FIK 10,01
 
F14 60m 33
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Sara Björkdahl 05 Alingsås IF
Wilma Segermalm 05 Falkenbergs IK 8,40
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 8.83
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg 8,17
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Emelie Thoresson 05 Göteborgs KIK
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Elin Thönell 05 Kongahälla AIK
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Moa Erixon 05 IF Kville
Alba Hansson 05 Malmö AI 8.77
Celia Parmatow 05 Malmö AI 8,52
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 8.19
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Smilla Seaberg 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF 8,69
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Lo Rosengren 05 Varbergs GIF
Saga Zettergren 05 Varbergs GIF
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 1000m 12
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Tilde Svensson 05 IF Rigor
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK utom tävl
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Ebba Francois 04 Örgryte IS utom tävl
Elna Wester 05 Örgryte IS
Elsa Friberg 05 Örgryte IS
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Höjd 15
Annie Sturesson 05 Falkenbergs IK
Linn S Jarlhage 05 Falkenbergs IK
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Hanna Andersson 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Felicia Asmar 05 Örgryte IS
Inez Yngve 05 Örgryte IS
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F14 Stav 4
Elin Malmqvist 05 IF Kville
Juliette Östling 05 IF Kville
Stina Littorin 05 IF Kville
Siri Kaspersson 05 Varbergs GIF
 
F14 Längd 30
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Alice Norell 05 Göteborgs KIK
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Svea Wikstrand 05 IF Hagen FIK
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Sofia Johansson 05 Kongahälla AIK
Carolina Johansson 05 IF Kville
Elsa Sandsten 05 IF Kville
Moa Erixon 05 IF Kville
Amanda Rönn 05 Malmö AI 4,31
Celia Parmatow 05 Malmö AI 4,84
Astrid Baunge 05 Mölndals AIK
Klara Wallerbert 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Tilde Svensson 05 IF Rigor
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Linnea Düring 05 Ullevi FK
Smilla Seaberg 05 Ullevi FK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Emilia Skatt 05 IK Ymer
Jolina Nyfeldt 05 IK Ymer
Kellie Tran 05 IK Ymer
Emma Hansson 05 Bohus IF
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F14 Kula 14
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Emma Thorbjörnsson 05 Göteborgs KIK
Hanna Andersson 05 Göteborgs KIK
Tove Carlsson 05 Göteborgs KIK
Ann-Kathrine Bergenhem 05 IFK Halmstad
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Elin Malmqvist 05 IF Kville
Alba Hansson 05 Malmö AI
Amanda Rönn 05 Malmö AI 8,90
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Klara Wallerbert 05 Mölndals AIK
Jenny Olsson 05 Varbergs GIF
Lo Rosengren 05 Varbergs GIF
Emma Hansson 05 Bohus IF
 
F13 60m 28
Rebecca Carlsson 06 Falkenbergs IK 8,84
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 8,55
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Fia Koné 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 9,35
Sara Schnecke 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Alexandra Nordström 06 Ullevi FK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Clara Fällberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Alicia Persson 06 Varbergs GIF
Ebba Giller 06 Varbergs GIF
Felicia Björk 06 Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Linnea Odéhn 06 Ystads IF 8,94
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 800m 10
Malva Arvidsson 06 Brattås CK 2,38
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 2.36:04
Wilma Ehrnborg 06 Mölndals AIK 2.46.37
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 2:43.56
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Linnea Odéhn 06 Ystads IF 2.35,00
 
F13 Höjd 8
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Emelia Pärlö 06 IF Rigor
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elin Björn 06 Bohus IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Stav 4
Amelia Röstlund 06 IF Rigor
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F13 Längd 22
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Ester Ahlbäck Björck 06 IF Kville
Fia Koné 06 Mölndals AIK
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 4,02
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Alva Sjöström 06 Sävedalens AIK
Mimmi Hellberg 06 Sävedalens AIK
Alexandra Nordström 06 Ullevi FK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Clara Fällberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elsa Heyden 06 Ullevi FK
Stella Babovic 06 Ullevi FK
Alicia Persson 06 Varbergs GIF
Ebba Giller 06 Varbergs GIF
Felicia Björk 06 Varbergs GIF
Elin Björn 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F13 Kula 15
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04
Alice Tartu 06 IF Kville
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 9,05
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 6,95
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Felicia Björk 06 Varbergs GIF
Linnea Johansson 06 Varbergs GIF
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
Elin Björn 06 Bohus IF
Emilija Radovic 07 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
Victory Ezennaya 06 Bohus IF
 
F12 60m 27
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 9,37
Miriam Dyhre 07 IFK Göteborg
Kalla Jadelius Giorgi 06 Göteborgs KIK
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Uma Fieril 07 Göteborgs KIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Klara De Feo 07 IF Kville
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI 9,67
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Amanda Tran 07 IK Ymer
Ebba Lindén 07 Åsbro GoIF 8,90
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
Fea Bolt-Hansen 07 Örgryte IS
Tyra Lundqvist 07 Örgryte IS
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Emilija Radovic 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F12 Höjd 17
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
My Olsson 09 IF Göta Karlstad 1.40
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Miriam Dyhre 07 IFK Göteborg
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Uma Fieril 07 Göteborgs KIK
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Clara Zachariasson 07 IF Kville
Isabelle Magnusson 07 IF Kville
Leia Lindén 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Stella Zachariasson 07 IF Kville
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F12 Längd 30
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Miriam Dyhre 07 IFK Göteborg
Lovisa Ludwigsson 07 Göteborgs KIK
Melanija Simic 07 Göteborgs KIK
Uma Fieril 07 Göteborgs KIK
Vilma Jexe Ek 07 IFK Halmstad
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Clara Zachariasson 07 IF Kville
Isabelle Magnusson 07 IF Kville
Klara De Feo 07 IF Kville
Leia Lindén 07 IF Kville
Rebecka Björklund 07 IF Kville
Stella Zachariasson 07 IF Kville
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Fatima Diaby 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Amanda Tran 07 IK Ymer
Ebba Lindén 07 Åsbro GoIF
Kayla Collin 07 Åsbro GoIF
Tuva Frih 07 Åsbro GoIF
Emilia Schadewitz 07 Örgryte IS
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Emilija Radovic 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 60m 24
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK 9,22
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Amanda Ryding 08 IF Kville 8,44
Lily Sandsten 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Kajsa Bengtsson 08 Mölndals AIK
Kajsa Mustonen 08 Mölndals AIK
Klara Persson 08 Mölndals AIK
Lova Elgemark 08 Mölndals AIK
Olivia Lundberg 08 Mölndals AIK
Anni Hjalmarsson 08 IF Rigor
Elin Hansson 08 IF Rigor
Elin Larsson 08 IF Rigor
Vera Edenlind 08 IF Rigor
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Noelle Rafaa 08 Ullevi FK
Agnes Olsson 08 Örgryte IS
Alva Andblad 08 Örgryte IS 10,79
Alva Moström 08 Örgryte IS
Claire Sjögren 08 Örgryte IS
Linn Coster 08 Örgryte IS
Maja Kardemark 08 Örgryte IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F11 Längd 21
Nellie Sturesson 08 Falkenbergs IK
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Lily Sandsten 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK
Kajsa Bengtsson 08 Mölndals AIK
Kajsa Mustonen 08 Mölndals AIK
Klara Persson 08 Mölndals AIK
Anni Hjalmarsson 08 IF Rigor
Elin Hansson 08 IF Rigor
Elin Larsson 08 IF Rigor
Emilia Wåhlberg 08 IF Rigor
Stella Gadd 08 IF Rigor
Vera Edenlind 08 IF Rigor
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Noelle Rafaa 08 Ullevi FK
Agnes Olsson 08 Örgryte IS
Claire Sjögren 08 Örgryte IS
Linn Coster 08 Örgryte IS
Maja Kardemark 08 Örgryte IS
Blessing Ezennaya 08 Bohus IF
 
F10 60m 20
Noomi Bergman 09 Brattås CK
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Bina Lega 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg 9,68
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Saga Nyhlén 09 IFK Göteborg
Ida Åslund 09 IF Kville
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
Kajsa Towns 09 IF Kville
Olivia Alftren 09 IF Kville
Thea Malmsköld 09 IF Kville
Tyra Runnberg 09 IF Kville
Judit Markhede 09 Majornas IK 9,77
Judith Högberg 09 Majornas IK
Julia Lundin 09 IF Rigor
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F10 Längd 20
Noomi Bergman 09 Brattås CK
My Olsson 09 IF Göta Karlstad
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Bina Lega 09 IFK Göteborg
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg 3,80
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Liv Holm 09 IFK Göteborg
Saga Nyhlén 09 IFK Göteborg
Ida Åslund 09 IF Kville
Inez Emanuelsson 09 IF Kville
Kajsa Towns 09 IF Kville
Olivia Alftren 09 IF Kville
Thea Malmsköld 09 IF Kville
Tyra Runnberg 09 IF Kville
Judit Markhede 09 Majornas IK 3,59
Judith Högberg 09 Majornas IK
Julia Lundin 09 IF Rigor
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
P17 4 x 200m 5
Spårvägens FK 1 Spårvägens FK Lag Sunn
Ullevi FK 1 P15 Ullevi FK P04
Ullevi FK 2 Ullevi FK utom t P01
Ullevi FK, 1 P17 Ullevi FK P02-03
Örgryte IS 1 Örgryte IS
 
P14 4 x 200m 5
IF Kville 1 IF Kville
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Ullevi FK, 1 P14 Ullevi FK P05-06
Örgryte IS 1 P14 Örgryte IS
Örgryte IS 2 P14 Örgryte IS
 
F17 4 x 200m 9
MölndalsAIK 4 F15 Mölndals AIK
IF Rigor 1 IF Rigor
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK
Ullevi FK, 1 F17 Ullevi FK F02-04
Ullevi FK, 2 F17 Ullevi FK F04
Varbergs GIF 1 Varbergs GIF F03-04
Örgryte IS 1 Örgryte IS
Örgryte IS 1 F15 Örgryte IS
Örgryte IS 1 F17 Örgryte IS
 
F14 4 x 200m 8
Falkenbergs IK 1 Falkenbergs IK
IFK Göteborg 1 IFK Göteborg
IFK Göteborg 2 F 14 2 IFK Göteborg
Malmö AI 1 Malmö AI
Mölndals AIK 1 Mölndals AIK
Ullevi FK, 1 F14 Ullevi FK F05-06
IK Ymer 1 F 14 IK Ymer
Örgryte IS 1 F15 Örgryte IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248