Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Första Chansen
Antal starter / Total entries: 82 Printed: 2018-10-23 16:01
Antal individer / Total persons: 41
 
P13 60m 1
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK 7,71
 
P13 800m 5
Alexander Hägg 06 Hässelby SK 2.34,0
Anton Petersson 06 Hässelby SK
Filip Winström 06 Hässelby SK
Gustav Welander 06 Hässelby SK
Oscar Reinholdsson 06 Hässelby SK
 
P13 Höjd 0
 
P13 Kula 0
 
P12 60m 1
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 600m 5
Adam Ekström 07 Hässelby SK
Adrian Bolouri 07 Hässelby SK
Jonathan Lotker 07 Hässelby SK
Oliver Sörman 07 Hässelby SK 2.01,38
Simon Berhane 07 Hässelby SK
 
P12 Höjd 1
Hannes Johansson 07 Österhaninge IF
 
P12 Kula 0
 
P11 60m 1
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
 
P11 400m 1
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
 
P11 Längd 1
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
 
P11 Kula 1
Isak Kernell 08 Huddinge AIS
 
P10 60m 2
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 9,17
 
P10 400m 0
 
P10 Längd 2
Alexander Hulthén Gyllered 09 IF Linnéa
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 4,30
 
P10 Kula 1
Jonatan Borg 09 Österhaninge IF 6,46
 
P9 60m 1
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
 
P9 400m 1
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
 
P9 Längd 1
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
 
P9 Kula 1
Hanwen Dong 10 Danderyds SK
 
P8 60m 2
Milian Ssempasa Almgard 11 Mälarhöjdens IK
Ruben Peny Torsvall 11 Mälarhöjdens IK
 
P8 Längd 2
Milian Ssempasa Almgard 11 Mälarhöjdens IK
Ruben Peny Torsvall 11 Mälarhöjdens IK
 
F13 60m 0
 
F13 800m 4
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 2.25,81
Linn Adolfsson 06 Hässelby SK
Nora Hägg 06 Hässelby SK 2.36,26
Stella Lindgren 06 Hässelby SK
 
F13 Höjd 0
 
F13 Kula 0
 
F12 60m 6
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 9,19
Mina Hägglund 07 Hässelby SK
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,81
Emmie Wedin 07 Turebergs FK 9,33
Evelina Larsson 07 Turebergs FK 9,41
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 8,68
 
F12 600m 2
Mina Hägglund 07 Hässelby SK
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 1.49,06
 
F12 Höjd 5
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,37
Beate Pott 07 Turebergs FK 1,32
Emmie Wedin 07 Turebergs FK
Evelina Larsson 07 Turebergs FK
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 1,21
 
F12 Kula 3
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8,81
Beate Pott 07 Turebergs FK 8,19
Matilda Borg 07 Österhaninge IF 7,05
 
F11 60m 0
 
F11 400m 0
 
F11 Längd 0
 
F11 Kula 0
 
F10 60m 5
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
 
F10 400m 2
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
 
F10 Längd 5
Alma Eklöf 09 Hammarby IF
Emmy Lindblom 09 Hammarby IF
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF
Nora Eklöf 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
 
F10 Kula 2
Linn Elsässer Haldin 09 Hammarby IF
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF
 
F9 60m 0
 
F9 400m 0
 
F9 Längd 0
 
F9 Kula 0
 
F8 60m 9
Emilia Keding 11 Mälarhöjdens IK
Emma Nygren 11 Mälarhöjdens IK
Gabrielle Isberg 11 Mälarhöjdens IK
Julia Zettergren 11 Mälarhöjdens IK
Lea Dourrouj 11 Mälarhöjdens IK
Leah Nygren 11 Mälarhöjdens IK
Lisa Stolper 11 Mälarhöjdens IK
Maj Hagerfors 11 Mälarhöjdens IK
Vilma Vakkila 11 Mälarhöjdens IK
 
F8 Längd 9
Emilia Keding 11 Mälarhöjdens IK
Emma Nygren 11 Mälarhöjdens IK
Gabrielle Isberg 11 Mälarhöjdens IK
Julia Zettergren 11 Mälarhöjdens IK
Lea Dourrouj 11 Mälarhöjdens IK
Leah Nygren 11 Mälarhöjdens IK
Lisa Stolper 11 Mälarhöjdens IK
Maj Hagerfors 11 Mälarhöjdens IK
Vilma Vakkila 11 Mälarhöjdens IK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248