Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Bannister Running Night Classic / Palmas Trophy
Antal starter / Total entries: 60 Printed: 2018-07-20 18:07
Antal individer / Total persons: 47
 
M 200m 11
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg 22.50
Chidozie Abika 97 IF Kville 22.5
Michael Skalenius 90 IF Kville 22.5 23.8
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott 24.13
Johan Lamm 98 Mölndals AIK 23.7
Andreas Norström 92 Ullevi FK 22.9
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 21.34 21.34
Isak Kristensen 00 Ullevi FK 23.0
Patrik Andersson 91 Ullevi FK 21.17 21.73
Simon Sund 98 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK 21.62
 
M 300m 11
Glody Ngoma 00 IFK Göteborg
Kalle Wållgren 01 Lerum Friidrott
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK
Patrik Andersson 91 Ullevi FK
Simon Sund 98 Ullevi FK
Erik Johansson 99 Varbergs GIF
Johannes Alne 75 Haugesund IL
 
M 800m 6
Adrian Mehic 94 Heleneholms IF 1,55.99 1.56.52
Mattias Ohlsson 94 Heleneholms IF 1:49.83 1:51.56
Johan Lamm 98 Mölndals AIK PACE
Desmond Amakye 92 Sävedalens AIK 1:52.99 1:57.53
Leo Magnusson 98 Sävedalens AIK 1:53.58i
Johan Eriksson 88 Turebergs FK 1:49.38 1:51.70
 
M 1500m 7
Sebastian Nilsson 98 Mölndals AIK 3.53,77
Erik Jälknäs 00 Sävedalens AIK 3:58.51 3:58.51
Markus Engsner 01 Sävedalens AIK 4.15
Hampus Börjesson 94 Ullevi FK PACE
Hussein Ibrahim 98 Ullevi FK 3.57,30
Mathias Söder 99 Ullevi FK
Jonathan Edman 01 Umedalens IF 4.09,13 4.09,13
 
K 200m 12
Jessica Östlund 93 Hässelby SK 24.11
Elvira Erixon 96 Mölndals AIK 25,90w
Hanna Palmqvist 96 Mölndals AIK 24,90
Josefin Persson 98 Sävedalens AIK 25,90
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 26.14
Aicha Camara 92 Ullevi FK 27.8
Claudia Payton 98 Ullevi FK 25.0
Denise Eriksson 98 Ullevi FK 24.8
Estelle Montler 91 Ullevi FK 25.4
Mia Stenvall 90 Ullevi FK 27.0
Emelie Rantzow 98 IK Ymer 24.07 24.45
Rebecca Strand 99 Örgryte IS 25.5
 
K 300m 6
Elvira Erixon 96 Mölndals AIK
Sonia Fors 02 Sävedalens AIK 40,50
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
Rebecca Strand 99 Örgryte IS
Kristine Alne 99 Haugesund IL
 
K 5000m 7
Elin Brink 97 Mölndals AIK
Lisa Bergdahl 95 Sävedalens AIK 17:05.18
Malin Strand 93 Sävedalens AIK 16:58.25
Frida Kristiansson 92 Örgryte IS 16:19 16:45
Hanna Michaëlsson 89 Örgryte IS 17.46
Jennifer Acklund 95 Örgryte IS 17.50 17.50
Sara Holmgren 90 Örgryte IS PACE
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248