Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Waplanspelen
Antal starter / Total entries: 324 Printed: 2018-09-22 01:08
Antal individer / Total persons: 85
 
M 100m 1
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF 11,64 11,64
 
M 800m 2
Emil Meijer 91 Trångsvikens IF 2.03
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 2.18
 
M 1609m 2
Emil Meijer 91 Trångsvikens IF
Johan Norberg 61 Trångsvikens IF
 
M 3000m 2
Emil Meijer 91 Trångsvikens IF 9.19
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF 11.20
 
M Häck 110m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 1
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF
 
M Tresteg 1
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF 14,42 14,42
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 1
Daniel Harouky 94 Östersunds GIF
 
P19 100m 1
Johan Alsing 99 Östersunds GIF
 
P19 800m 1
Filip Fahlström 99 Timrå AIF
 
P19 1609m 0
 
P19 3000m 0
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Höjd 1
Johan Alsing 99 Östersunds GIF
 
P19 Stav 0
 
P19 Längd 1
Johan Alsing 99 Östersunds GIF
 
P19 Tresteg 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P19 Spjut 0
 
P17 100m 0
 
P17 800m 0
 
P17 1609m 0
 
P17 3000m 0
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 0
 
P17 Diskus 0
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 4
Adam Kraft 03 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 9.84
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 800m 1
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
 
P15 1609m 0
 
P15 3000m 0
 
P15 Häck 80m 4
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Hugo Wallberg 03 Östersunds GIF 12.65
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 Höjd 2
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 4
Albin Wikman 04 Östersunds GIF
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
Joar Modèn 04 Östersunds GIF
 
P15 Tresteg 2
Aron Swartz 04 Östersunds GIF
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
 
P15 Kula 2
Adam Kraft 03 Östersunds GIF 13.53
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF
 
P15 Diskus 0
 
P15 Slägga 0
 
P15 Spjut 1
Adam Kraft 03 Östersunds GIF 39.73
 
P13 60m 5
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Lukas Björk 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF 9:06
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 600m 2
Lukas Björk 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
 
P13 Häck 60m 3
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
 
P13 Höjd 3
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 Stav 2
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 Längd 5
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Lukas Björk 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
 
P13 Kula 4
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Gustav Källström 06 Östersunds GIF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
 
P13 Spjut 4
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF
Ville Garvén 05 Östersunds GIF
 
P11 60m 4
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF 10.28
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Felix Björk 07 Östersunds GIF
 
P11 600m 5
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF 2.15.40
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Felix Björk 07 Östersunds GIF
 
P11 Höjd 4
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF 1.20
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 1,33 1,33
 
P11 Längd 6
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF 3.45
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Felix Björk 07 Östersunds GIF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 3,80 3,80
 
P11 Kula 4
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 7,37 7,37
 
P11 Boll 5
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF 23.40
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
Felix Björk 07 Östersunds GIF
 
P11 Slungboll 3
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Melker Israelsson 08 Trångsvikens IF
 
P9 60m 4
Nils Von Krusenstjerna 10 Järvsö IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Arvid Grahn 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
P9 400m 4
Nils Von Krusenstjerna 10 Järvsö IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Arvid Grahn 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
P9 Längd 4
Nils Von Krusenstjerna 10 Järvsö IF 3.17
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Arvid Grahn 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
P9 Boll 4
Nils Von Krusenstjerna 10 Järvsö IF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Arvid Grahn 09 Östersunds GIF
Oskar Källström 09 Östersunds GIF
 
K 100m 1
Lina Näslund 98 Östersunds GIF
 
K 800m 0
 
K 1609m 1
Charlotta Linnell 72 FK Studenterna
 
K 3000m 1
Charlotta Linnell 72 FK Studenterna
 
K Häck 100m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 1
Lina Näslund 98 Östersunds GIF
 
K Tresteg 1
Lina Näslund 98 Östersunds GIF
 
K Kula 0
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 0
 
F19 100m 2
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF
Sanna Pettersson 99 Östersunds GIF
 
F19 800m 0
 
F19 1609m 0
 
F19 3000m 0
 
F19 Häck 100m 0
 
F19 Höjd 1
Sanna Pettersson 99 Östersunds GIF
 
F19 Stav 0
 
F19 Längd 2
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
F19 Tresteg 0
 
F19 Kula 2
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
F19 Diskus 0
 
F19 Slägga 2
Ida Forss 99 Marieby GoIF
Maria Granrud Aune 99 Marieby GoIF
 
F19 Spjut 1
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF
 
F17 100m 3
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 800m 1
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 3000m 0
 
F17 1609m 1
Tilde Bångman 01 Trångsvikens IF
 
F17 Häck 100m 1
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
 
F17 Höjd 1
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 2
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 Tresteg 3
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
Sandra Persson 02 Östersunds GIF
 
F17 Kula 2
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF 12.63 12.63
 
F17 Diskus 2
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
 
F17 Slägga 1
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF
 
F17 Spjut 3
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF 30.79 30.79
Nora Swartz 01 Östersunds GIF
 
F15 80m 4
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 11.32
 
F15 800m 1
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 2,42,81 2,42,81
 
F15 1609m 2
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
 
F15 3000m 0
 
F15 Häck 80m 2
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F15 Höjd 3
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 150
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 150
 
F15 Stav 2
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF 2,18
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
 
F15 Längd 6
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF 4,24
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 4.74
 
F15 Tresteg 4
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF 8,60
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 9.49
 
F15 Kula 4
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF 8,04
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 9,38 9,38
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF 10.04
 
F15 Diskus 3
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF 22,43
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF 22,86
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 32,27 32,27
 
F15 Slägga 1
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF 31,07
 
F15 Spjut 3
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF 22,09
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 28,98 28,98
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 29.44
 
F13 60m 11
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI 8,96 8,96
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Hanna Stenmark 05 Östersunds GIF 9.08
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF 9.54
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 600m 5
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
 
F13 Häck 60m 8
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
 
F13 Höjd 9
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Stav 4
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
 
F13 Längd 10
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
 
F13 Kula 9
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Spjut 11
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Amanda Karlsson 06 Östersunds GIF
Ella Green 05 Östersunds GIF
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF
 
F11 60m 6
Ella Von Krusenstjerna 07 Järvsö IF 9.64
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.20
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF 9.78
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF 10.03
 
F11 600m 5
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 2.19.1
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
 
F11 Höjd 6
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.30
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF 1.14
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 1,35
 
F11 Längd 6
Ella Von Krusenstjerna 07 Järvsö IF 3.46
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 4.27
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF 3.58
 
F11 Kula 6
Ella Von Krusenstjerna 07 Järvsö IF 6.20
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.10
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 7,64
 
F11 Boll 6
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 29.75
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Caroline Andersson 08 Östersunds GIF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 28,81
 
F11 Slungboll 4
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 21,55
 
F9 60m 10
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 10.22 10.22
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF 11,54
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Sara Bexelius 09 Östersunds GIF
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F9 400m 8
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 1.30.3 1.30.3
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F9 Längd 11
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 3.47 3.47
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF 2,33
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Sara Bexelius 09 Östersunds GIF
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
F9 Boll 10
Agnes Israelsson 10 Trångsvikens IF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF 11,06
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF
Sara Bexelius 09 Östersunds GIF
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF
 
M 4 x 100m 0
 
P19 4 x 100m 0
 
P17 4 x 100m 0
 
P15 4 x 80m 0
 
P13 5 x 60m 0
 
P11 5 x 60m 0
 
K 4 x 100m 0
 
F19 4 x 100m 0
 
F17 4 x 100m 0
 
F15 4 x 80m 0
 
F13 5 x 60m 0
 
F11 5 x 60m 0
 
M/K 1609m öppen klass, ej tid. 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248