Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Ränneborgskastet
Antal starter / Total entries: 65 Printed: 2018-09-22 01:41
Antal individer / Total persons: 29
 
M Kula 3
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Peter Fritz 74 IK Sisu 12,05
Roger Karlsson 51 Stensjöns IF 7,45
 
M Diskus 3
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Roger Karlsson 51 Stensjöns IF 26,01
Bram Westland 84 AV Hylas
 
M Slägga 5
Filip Larsson 93 Eksjö Södra IK
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 41,69
Peter Fritz 74 IK Sisu 29,20
Roger Karlsson 51 Stensjöns IF
Bram Westland 84 AV Hylas
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 2
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 34,21
Elias Dettke 00 Kisa SK 30
 
P19 Slägga 1
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK 51,49
 
P17 Kula 2
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Filip Sörmander 01 IK Sisu 14,06
 
P17 Diskus 3
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Filip Sörmander 01 IK Sisu 39,54
 
P17 Slägga 2
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
 
P15 Kula 1
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
 
P15 Diskus 1
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
 
P15 Slägga 1
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
 
P13 Kula 2
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
 
P13 Diskus 3
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK 28,84
 
P13 Slägga 2
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
 
K Kula 2
Julia Almén 01 Ljungby FIK 7,51
Maria Sløk Hansen 83 Hvidovre Atletik 14,35
 
K Diskus 2
Maria Jonasson 68 Wärnamo SK 25,5
Maria Sløk Hansen 83 Hvidovre Atletik 47,25
 
K Slägga 1
Maria Sløk Hansen 83 Hvidovre Atletik 47,32
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 0
 
F19 Slägga 1
Elin Jonasson 00 Wärnamo SK 49,07
 
F17 Kula 1
Julia Almén 01 Ljungby FIK 9,20
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 0
 
F15 Kula 2
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Elin Selldén 03 Eksjö Södra IK
 
F15 Diskus 3
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Elin Selldén 03 Eksjö Södra IK
Amanda Jönsson 04 Linköpings GIF 27,46
 
F15 Slägga 3
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK 44,21
Amanda Jönsson 04 Linköpings GIF 35,10
Ebba Wallstenius 04 Wärnamo SK 39,83
 
F13 Kula 5
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK 5,74
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK 7.05
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF 8,89
 
F13 Diskus 6
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK 18,72
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK 13,59
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK 11.17
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF 28,61
 
F13 Slägga 8
Elin Dahlén 06 Eksjö Södra IK 16,48
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK 22,07
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK 17.15
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF 22,61
Teorella Jönsson 09 Linköpings GIF 13,64
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF 28,39
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248