Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Jennylunds sommarspel
Antal starter / Total entries: 710 Printed: 2018-12-17 18:42
Antal individer / Total persons: 241
 
M 100m 2
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK 10.69
Simon Sund 98 Ullevi FK 11.70
 
M 800m 0
 
M Höjd 2
Markus Menander 99 Kongahälla AIK
Ola Carlsson 75 Örgryte IS 2,01
 
M Längd 0
 
M Kula 0
 
M Spjut 1
Markus Menander 99 Kongahälla AIK
 
P17 100m 4
Elliot Feltzing 02 Hälle IF
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 13,51
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
 
P17 800m 2
Noa Escobar Särnbratt 02 Sävedalens AIK
Omar Ibrahim 02 Bohus IF
 
P17 Höjd 2
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 173
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
 
P17 Längd 1
Johan Lennvik 02 Kongahälla AIK 5,30
 
P17 Kula 2
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK 14.01
Marcus Stranne 02 Bohus IF
 
P17 Spjut 4
William Lanndalen 01 IF Kville
Jakob Rahm 02 Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 Tingbergs AIS
Marcus Stranne 02 Bohus IF
 
P15 80m 5
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
Leo Zikovic 04 IF Kville 10.70
Anton Essén 03 IK Orient
Carl Hermansson 03 Bohus IF
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 800m 3
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 Höjd 1
Jonathan Norrman 03 Bohus IF
 
P15 Längd 3
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Edvin Gunnarsson 04 IK Orient
Wille Öhman 03 IF Rigor
 
P15 Kula 3
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Wille Öhman 03 IF Rigor
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
 
P15 Spjut 5
Tobias Nilsson 04 Dals Södra FFI
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Leo Zikovic 04 IF Kville 38.38
Wille Öhman 03 IF Rigor
Carl Ekberg 04 Sävedalens AIK
 
P13 5-kamp 1
Leo Göransson 05 Klippans FK
 
P13 Häck 60m 1
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Längd 4
Melker Svanberg 05 IF Kville
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P13 Spjut 1
Adam Rydén 05 Bohus IF
 
P13 Höjd 3
Felix Essman 05 Sävedalens AIK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P13 600m 3
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Elias Ramhult 05 IK Ymer 1:39.26
 
P13 60m 2
Melker Svanberg 05 IF Kville
Ludvig Holgersson 05 Bohus IF
 
P13 Kula 2
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK
Adam Rydén 05 Bohus IF
 
P12 5-kamp 3
Kasper Löfgren 06 Dals Södra FFI
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Längd 5
Leo Bergman 06 Brattås CK
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Kevin Ellison 06 IF Kville
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
 
P12 Spjut 6
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Albin Friberg 06 Sävedalens AIK 31,80
Elliot Montell 07 Bohus IF
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
 
P12 Höjd 3
Kevin Ellison 06 IF Kville
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
 
P12 600m 3
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P12 60m 4
Leo Bergman 06 Brattås CK
Kevin Ellison 06 IF Kville
Anton Olofsson 06 Tingbergs AIS
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
 
P12 Kula 3
Andreas Nilsson 06 Dals Södra FFI
Karl Westerlind 06 Säffle FIK
Kristoffer Sörqvist 06 Bohus IF
 
P11 60m 9
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 8.76
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
 
P11 Häck 60m 5
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 Höjd 7
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Elliot Montell 07 Bohus IF
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
 
P11 Längd 8
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
Hugo Holgersson 07 Bohus IF
 
P11 Kula 7
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 Kongahälla AIK
Filip Jonason 07 Kongahälla AIK
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
Oliwer Wijk 07 IF Rigor
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 Boll 6
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF
Loke Nilsson 07 Kongahälla AIK
William Falkenström 07 Kongahälla AIK
Alvin Edfeldt 07 Bohus IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P10 60m 13
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Axel Ohlsson 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Häck 60m 9
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
Lucas Karlsson Lopez 08 Mijas Atletismo
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Axel Ohlsson 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
 
P10 Höjd 9
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Johannes Aspman 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
Lucas Karlsson Lopez 08 Mijas Atletismo
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Längd 13
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Adam Ellison 08 IF Kville
Adam Kihlstrand 08 IF Kville
Vincent Folkseger Dreikant 08 IF Rigor
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
Lucas Karlsson Lopez 08 Mijas Atletismo
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Kula 10
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Adam Ellison 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P10 Boll 9
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Adam Ellison 08 IF Kville
Axel Lökholm 08 Bohus IF
Elias Hall 08 Bohus IF
Felix Lundström 08 Bohus IF
Hugo Jönsson 08 Bohus IF
Kalle Sörqvist 08 Bohus IF
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P9 60m 9
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,44
Markus Olofsson 09 Tingbergs AIS
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Melvin Anerös 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P9 Höjd 6
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Ellioth Werley 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Melvin Anerös 09 Bohus IF
 
P9 Längd 10
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 3,92
Ellioth Werley 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Melvin Anerös 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P9 Kula 7
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Ellioth Werley 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P9 Boll 10
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 28,99
Ellioth Werley 09 Bohus IF
Emil Gamberg 09 Bohus IF
Melvin Anerös 09 Bohus IF
Melvin Ström 09 Bohus IF
William Lidén 09 Bohus IF
Zakarias Ljungberg 09 Bohus IF
 
P8 60m 6
Rasmus Johansson 10 IFK Göteborg
Adam Sandin 10 Bohus IF
Alexander Svanström 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P8 Höjd 5
Adam Sandin 10 Bohus IF
Alexander Svanström 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P8 Längd 6
Rasmus Johansson 10 IFK Göteborg
Adam Sandin 10 Bohus IF
Alexander Svanström 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Teodor Skånberg 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P8 Kula 4
Rasmus Johansson 10 IFK Göteborg
Adam Sandin 10 Bohus IF
Alfred Lund 10 Bohus IF
Ville Petersson 10 Bohus IF
 
P7 60m 5
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Elias Werley 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Nils Staxäng 11 Bohus IF
Teo Charliemo 11 Bohus IF
 
P7 Höjd 4
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Elias Werley 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Nils Staxäng 11 Bohus IF
 
P7 Längd 5
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Elias Werley 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Nils Staxäng 11 Bohus IF
Teo Charliemo 11 Bohus IF
 
P7 Kula 5
Alfred Nyquist 11 Bohus IF
Elias Werley 11 Bohus IF
Leo Sande 11 Bohus IF
Nils Staxäng 11 Bohus IF
Teo Charliemo 11 Bohus IF
 
K 100m 2
Hanna Heinemann 97 IF Göta Karlstad
Felicia Sjöblom 99 IK Orient
 
K 800m 0
 
K Höjd 0
 
K Längd 1
Hanna Heinemann 97 IF Göta Karlstad
 
K Kula 0
 
K Spjut 0
 
F17 100m 0
 
F17 800m 0
 
F17 Höjd 1
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Längd 2
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
 
F17 Kula 0
 
F17 Spjut 1
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F15 80m 6
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
 
F15 800m 1
Ella Borg 04 Mölndals AIK
 
F15 Höjd 3
Stina Larsson 04 IK Wilske
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Längd 9
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK 4.56
Ida Hägnander 04 Trollhättan FIK
Elin Åberg 03 Bohus IF
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Kula 6
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS 12,62
Elin Åberg 03 Bohus IF
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Spjut 2
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Emilia Wernerliv 04 Tingbergs AIS 34,57
 
F13 5-kamp 2
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F13 Häck 60m 6
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Märta Nordell 05 IF Kville
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Höjd 3
Märta Nordell 05 IF Kville
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F13 Spjut 4
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Emma Norrman 05 Bohus IF
Julia Sandelius 05 Bohus IF
Sofia Stranne 05 Bohus IF
 
F13 Längd 9
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Märta Nordell 05 IF Kville
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Emma Norrman 05 Bohus IF
Engla Nilsson 05 Bohus IF
Sofia Stranne 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 600m 3
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg 1.45.38
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 60m 5
Märta Nordell 05 IF Kville
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Emma Norrman 05 Bohus IF
Tilda Davidsson 05 Bohus IF
 
F13 Kula 9
Tove Berg 05 Dals Södra FFI
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 Kongahälla AIK
Hilda Rapp 05 Lidköpings IS
Signe Westerlind 05 Säffle FIK
Clara Gillberg 05 Trollhättan FIK
Julia Sandelius 05 Bohus IF
Sofia Stranne 05 Bohus IF
Edvina Norberg 05 Ransäters AIS
 
F12 5-kamp 7
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Stella Johansson 07 IFK Göteborg
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Sara Persson 06 Lidköpings IS
Klara Ternander 06 IK Orient
Emma Wendel 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 Häck 60m 10
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Thilda Lipkin 06 IFK Kristinehamn
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Klara Ternander 06 IK Orient
Elin Björn 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
 
F12 Höjd 7
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Thilda Lipkin 06 IFK Kristinehamn
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Klara Ternander 06 IK Orient
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F12 Spjut 7
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Elin Björn 06 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F12 Längd 16
Sabina Kern 06 Brattås CK
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Thilda Lipkin 06 IFK Kristinehamn
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS
Klara Ternander 06 IK Orient
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Elin Björn 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
 
F12 600m 9
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 1,53
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Evelina Orre Swärdborn 06 Nyköpings BIS 1.59,34
Klara Ternander 06 IK Orient
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Agnes Ramhult 08 IK Ymer 2:04.71
Lovisa Nilsson 06 Trollhättan FIK
 
F12 60m 13
Sabina Kern 06 Brattås CK
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg
Hanna Schälin 06 Kongahälla AIK
Thilda Lipkin 06 IFK Kristinehamn
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Anna Carlsson 06 Tingbergs AIS
Elin Björn 06 Bohus IF
Micaela Andersson 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
 
F12 Kula 7
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Leia Isaksson 06 IFK Göteborg
Thilda Lipkin 06 IFK Kristinehamn
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Elin Björn 06 Bohus IF
Olivia Lökholm 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F11 60m 15
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 9:25
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 09.39
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Hedda Rapp 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Edit Magnusson 07 Tingbergs AIS
Astrid Milding 07 Trollhättan FIK
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,06
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 Häck 60m 9
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Ella Friberg 07 Lidköpings IS
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 10,75
Edit Magnusson 07 Tingbergs AIS
Tova Karlsson 07 Hönö IS
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 Höjd 8
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 1.40
Frida Svensson 07 Kongahälla AIK
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Ella Friberg 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 Längd 17
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 4.08
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 3.94
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Ella Friberg 07 Lidköpings IS
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Hedda Rapp 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,22
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Edit Magnusson 07 Tingbergs AIS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,33
Alva Davidsson 07 Bohus IF
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 Kula 8
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 6.88
Elin Lennartsson 07 Kongahälla AIK
Nellie Ström 07 Kongahälla AIK
Hedda Rapp 07 Lidköpings IS
Astrid Milding 07 Trollhättan FIK
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
Sofia Hägg 07 Bohus IF
 
F11 Boll 5
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS
Hedda Rapp 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Linnea Johansson 07 Bohus IF
Moa Larsson 07 Bohus IF
 
F10 60m 14
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Elsa Lipkin 08 IFK Kristinehamn
Agnes Åberg 08 IF Kville
Alicia Daji Pettersson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
Emma Kruuse 08 Bohus IF
Ingrid Nordell 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Linnea Alenljung 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
 
F10 Häck 60m 15
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Agnes Ramhult 08 IK Ymer
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
Emma Kruuse 08 Bohus IF
Ingrid Nordell 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Linnea Alenljung 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
 
F10 Höjd 15
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Elsa Lipkin 08 IFK Kristinehamn
Alicia Daji Pettersson 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Emma Kruuse 08 Bohus IF
Ingrid Nordell 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Linnea Alenljung 08 Bohus IF
 
F10 Längd 17
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Elsa Lipkin 08 IFK Kristinehamn
Agnes Åberg 08 IF Kville
Stina Juneståhl 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Caroline Jönsson 08 Bohus IF
Emma Kruuse 08 Bohus IF
Ingrid Nordell 08 Bohus IF
Lily Svanström 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
 
F10 Kula 7
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Persson 08 Lidköpings IS
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Emma Kruuse 08 Bohus IF
 
F10 Boll 11
Nathalie Wiman Ahlstedt 08 IF Göta Karlstad
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Elsa Lipkin 08 IFK Kristinehamn
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Thea Ahlberg 08 IF Kville
Moa Eiving 08 Åkersberga SK
Linnea Alenljung 08 Bohus IF
Signe Nyquist 08 Bohus IF
 
F9 60m 17
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Thalea S 09 Karlskoga FIF 10,00
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Sigrid Andersson 09 Trollhättan FIK
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lisa Hård 09 Bohus IF
Lykke Nordgren 09 Bohus IF
Melina Elkazovic 09 Bohus IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 Höjd 10
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lisa Hård 09 Bohus IF
Molly Jonsson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 Längd 16
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lisa Hård 09 Bohus IF
Lykke Nordgren 09 Bohus IF 2,37
Melina Elkazovic 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 Kula 9
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Rogö 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Emma Ekberg 09 Sävedalens AIK
Olivia Johansson 09 Bohus IF
Selma Suraiya 09 Bohus IF
 
F9 Boll 10
Athina Ringfeldt 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK
Elsa Krantz 09 Bohus IF
Lykke Nordgren 09 Bohus IF
Melina Elkazovic 09 Bohus IF
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F8 60m 16
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Ester Viktorsson 10 Kongahälla AIK
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 9,71
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Elly Magnusson 10 Tingbergs AIS
Lovisa Hagmar 10 Tingbergs AIS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10,26
Alva Åberg 10 Bohus IF
Astrid Frick 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Greta Nordell 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
 
F8 Höjd 8
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Ester Viktorsson 10 Kongahälla AIK
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Elly Magnusson 10 Tingbergs AIS
Alva Åberg 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Greta Nordell 10 Bohus IF
 
F8 Längd 14
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Ester Viktorsson 10 Kongahälla AIK
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Stella Folkseger Dreikant 10 IF Rigor
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 3,66
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Elly Magnusson 10 Tingbergs AIS
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,39
Astrid Frick 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Greta Nordell 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
 
F8 Kula 9
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Ester Viktorsson 10 Kongahälla AIK
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Elly Magnusson 10 Tingbergs AIS
Alva Åberg 10 Bohus IF
Astrid Frick 10 Bohus IF
Emma Rödin 10 Bohus IF
Molly Eliasson 10 Bohus IF
Nellie Hoffberg 10 Bohus IF
 
F7 60m 12
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Aqleia S 11 Karlskoga FIF
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK
Emma Karlsson Lopez 11 Mijas Atletismo
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elvira Von Brömsen 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Ida Alenljung 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
Vera Hedgren 11 Bohus IF
Wilma Ström 11 Bohus IF
 
F7 Höjd 8
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Aqleia S 11 Karlskoga FIF
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
Emma Karlsson Lopez 11 Mijas Atletismo
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elvira Von Brömsen 11 Bohus IF
Ida Alenljung 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
 
F7 Längd 11
Karin Berntsson 12 Brattås CK
Aqleia S 11 Karlskoga FIF
Tove Fredin 12 Lidköpings IS
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK
Emma Karlsson Lopez 11 Mijas Atletismo
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elvira Von Brömsen 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
Vera Hedgren 11 Bohus IF
Wilma Ström 11 Bohus IF
 
F7 Kula 7
Aqleia S 11 Karlskoga FIF
Nellie Eiving 11 Åkersberga SK
Elina Kallin Carlsson 11 Bohus IF
Elvira Von Brömsen 11 Bohus IF
Felis Gustemo 11 Bohus IF
Stina Gamberg 11 Bohus IF
Vera Hedgren 11 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248