Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Storsjöspelen
Antal starter / Total entries: 668 Printed: 2018-05-27 09:55
Antal individer / Total persons: 149
 
M 100m 4
Simon Sigurd 98 Timrå AIF
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 200m 3
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 400m 2
Filip Fahlström 99 Timrå AIF
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 800m 3
Filip Fahlström 99 Timrå AIF
Johan Norberg 61 Trångsvikens IF 2.29
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M 1500m 2
Filip Fahlström 99 Timrå AIF
Håkan Svedberg 86 Brunflo IF
 
M Häck 110m 0
 
M Häck 400m 1
Simon Sigurd 98 Timrå AIF
 
M Höjd 1
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
 
M Stav 0
 
M Längd 1
Johan Alsing 99 Östersunds GIF Friidrott
 
M Tresteg 2
Elias Högström 97 Sundsvalls FI
Eric Hallquist 96 Östersunds GIF Friidrott
 
M Kula 0
 
M Diskus 0
 
M Slägga 0
 
M Spjut 1
Daniel Harouky 94 Östersunds GIF Friidrott
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Kula 0
 
P19 Diskus 0
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 1
Filip Brynger 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 200m 1
Filip Brynger 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 800m 0
 
P17 1500m 1
Oskar Mårtensson 02 Timrå AIF
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 Diskus 0
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 2
Emil Arntsén 01 Östersunds GIF Friidrott
Jonathan Näslund 01 Östersunds GIF Friidrott
 
P17 4 x 100m 0
 
P15 80m 9
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 300m 7
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 800m 4
Filip Svahn 03 Sundsvalls FI
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 2000m 0
 
P15 Häck 80m 6
Filip Svahn 03 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Häck 300m 1
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Höjd 4
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 7
Joel Odelberg 04 Sollefteå GIF
Jesper Unander 04 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Albin Wikman 04 Östersunds GIF Friidrott
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Tresteg 4
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
Aron Swartz 04 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Pettersson 04 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Kula 2
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Diskus 2
Arvid Hedin 03 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 Slägga 2
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
Vidar Kempe 04 Sundsvalls FI
 
P15 Spjut 2
Adam Kraft 03 Östersunds GIF Friidrott
Joar Modèn 04 Östersunds GIF Friidrott
 
P15 4 x 80m 0
 
P13 60m 9
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Axel Bergström 06 Östersunds GIF Friidrott
Elis Ekman 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 9,62
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott 9.03
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 200m 8
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Axel Bergström 06 Östersunds GIF Friidrott
Elis Ekman 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott 30.75
 
P13 600m 8
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Elis Ekman 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 2.07,83
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott 2.00
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Häck 60m 7
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Axel Bergström 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ville Garvén 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Häck 200m 3
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Höjd 6
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Axel Bergström 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ville Garvén 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Längd 10
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Axel Bergström 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Leo Lindberg 05 Östersunds GIF Friidrott 3,86
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ville Garvén 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Kula 7
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ville Garvén 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 Spjut 9
Mattias Olsson Larsson 05 Sundsvalls FI
Måns Eriksson 06 Trångsvikens IF
Anton Persson 06 Östersunds GIF Friidrott
Elis Ekman 06 Östersunds GIF Friidrott
Gustav Källström 06 Östersunds GIF Friidrott
Lukas Björk 06 Östersunds GIF Friidrott
Malte Lewandowski 06 Östersunds GIF Friidrott
Viktor Jonsson 06 Östersunds GIF Friidrott
Ville Garvén 05 Östersunds GIF Friidrott
 
P13 5 x 60m 0
 
P11 60m 9
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Elis Magnusson 07 Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Milton Jamtehov 08 Östersunds GIF Friidrott
Sam Rondung 07 Östersunds GIF Friidrott
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 400m 6
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Sam Rondung 07 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Häck 60m 4
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Sam Rondung 07 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 Häck 200m 4
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Sam Rondung 07 Östersunds GIF Friidrott
 
P11 Höjd 7
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Gustaf Löfgren 07 Östersunds GIF Friidrott
Sam Rondung 07 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF 1,33
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Längd 10
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Filip Berglund 07 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Elis Magnusson 07 Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Milton Jamtehov 08 Östersunds GIF Friidrott
Sam Rondung 07 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Kula 8
Albin Björngard 08 Trångsvikens IF
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Milton Jamtehov 08 Östersunds GIF Friidrott
Sam Rondung 07 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 Spjut 6
Max Eriksson 08 Trångsvikens IF
Alvar Lindblom 08 Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk 07 Östersunds GIF Friidrott
Sam Rondung 07 Östersunds GIF Friidrott
Anton Ringdahl 07 Marieby GoIF
Hugo Kålen 07 Marieby GoIF
 
P11 5 x 60m 4
Alvar Lindblom Östersunds GIF Friidrott
Felix Björk Östersunds GIF Friidrott
Milton Jamtehov Östersunds GIF Friidrott
Sam Rondung Östersunds GIF Friidrott
 
P9 60m 14
Erik Tingelöf 09 Sollefteå GIF
Hjalmar Sålar 09 Sollefteå GIF
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 12.26
Herman Asplund 10 Timrå AIF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF 11.02
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Arvid Grahn 09 Östersunds GIF Friidrott 11.79
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF Friidrott
Charlie Bergström 09 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott 11.50
 
P9 400m 8
Erik Tingelöf 09 Sollefteå GIF
Hjalmar Sålar 09 Sollefteå GIF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Arvid Grahn 09 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 Höjd 10
Erik Tingelöf 09 Sollefteå GIF
Hjalmar Sålar 09 Sollefteå GIF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Arvid Grahn 09 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 Längd 15
Erik Tingelöf 09 Sollefteå GIF
Hjalmar Sålar 09 Sollefteå GIF
Theo Brink 11 Sollefteå GIF 2.46
Herman Asplund 10 Timrå AIF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Arvid Grahn 09 Östersunds GIF Friidrott
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF Friidrott
Charlie Bergström 09 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Liam Arvidsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 Boll 14
Erik Tingelöf 09 Sollefteå GIF
Hjalmar Sålar 09 Sollefteå GIF
Theo Brink 11 Sollefteå GIF
Herman Asplund 10 Timrå AIF
Nils Forzelius 10 Trångsvikens IF 12.96
Otto Berglund 11 Trångsvikens IF
Sigge Isberg 09 Trångsvikens IF
Arvid Grahn 09 Östersunds GIF Friidrott 19.93
Arvid Hedman 09 Östersunds GIF Friidrott
Charlie Bergström 09 Östersunds GIF Friidrott
Joar Brandt 09 Östersunds GIF Friidrott
Oskar Källström 09 Östersunds GIF Friidrott
Theo Lundström 09 Östersunds GIF Friidrott
Viggo Herkules 09 Östersunds GIF Friidrott
 
P9 5 x 60m 0
 
K 100m 5
Ella Arvidsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K 200m 5
Ella Arvidsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Sanna Pettersson 99 Östersunds GIF Friidrott
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 1
Maria Novak 00 Trångsvikens IF
 
K Häck 100m 2
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
 
K Häck 400m 1
Ella Arvidsson 99 Östersunds GIF Friidrott
 
K Höjd 3
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Sanna Pettersson 99 Östersunds GIF Friidrott
 
K Stav 0
 
K Längd 5
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
Karolina Svensson 99 Marieby GoIF
 
K Tresteg 5
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Lina Näslund 98 Östersunds GIF Friidrott
Stina Westin 98 Östersunds GIF Friidrott
Ida Forss 99 Marieby GoIF
Maria Granrud Aune 99 Marieby GoIF
 
K Kula 3
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
K Diskus 0
 
K Slägga 2
Ida Forss 99 Marieby GoIF -
Maria Granrud Aune 99 Marieby GoIF
 
K Spjut 3
Emelie Nyman Wänseth 98 Östersunds GIF Friidrott
Fanny Jonsson 99 Östersunds GIF Friidrott
Elin Backlund 99 Marieby GoIF
 
F17 100m 2
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 200m 2
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 800m 0
 
F17 1500m 1
Anna Novak 02 Trångsvikens IF
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 Tresteg 2
Klara Grönlund 01 Östersunds GIF Friidrott
Nora Swartz 01 Östersunds GIF Friidrott
 
F17 Kula 2
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 1
Moa Backlund 01 Marieby GoIF
 
F17 Spjut 2
Lisa Ericsson 01 Trångsvikens IF
Sandra Berglund 01 Trångsvikens IF
 
F17 4 x 100m 0
 
F15 80m 8
Engla Grafström Andersson 03 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF
Meja Lindberg 03 Östersunds GIF Friidrott 10,75
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 300m 2
Elsa Palmgren 03 Sundsvalls FI
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
 
F15 800m 2
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Tuva Ström 04 Marieby GoIF
 
F15 2000m 3
Elsa Palmgren 03 Sundsvalls FI
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
Tuva Ström 04 Marieby GoIF
 
F15 Häck 80m 5
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Emma Nyman Wänseth 04 Östersunds GIF Friidrott
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Häck 300m 1
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
 
F15 Höjd 4
Emma Jansson 03 Sundsvalls FI
Ida Westin 03 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 1,45
Tuva Ström 04 Marieby GoIF
 
F15 Stav 4
Emma Jansson 03 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 2,25
 
F15 Längd 8
Emma Jansson 03 Sundsvalls FI
Engla Grafström Andersson 03 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Lina Hennings 03 Trångsvikens IF
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Tresteg 5
Emma Jansson 03 Sundsvalls FI
Nina Lindholm 03 Trångsvikens IF
Stina Jonsson 04 Trångsvikens IF
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
 
F15 Kula 7
Emma Jansson 03 Sundsvalls FI
Engla Grafström Andersson 03 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Lovisa Liljekvist 04 Trångsvikens IF
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Olivia Kålen 04 Marieby GoIF
Tuva Ström 04 Marieby GoIF
 
F15 Diskus 4
Emma Jansson 03 Sundsvalls FI
Linnea Backlund 04 Sundsvalls FI
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
 
F15 Slägga 2
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF
 
F15 Spjut 6
Elsa Palmgren 03 Sundsvalls FI
Emma Jansson 03 Sundsvalls FI
Emelie Wikström 04 Marieby GoIF
Levina Ringdahl 04 Marieby GoIF 25,28
Lovisa Blomqvist 04 Marieby GoIF 27,89
Tuva Ström 04 Marieby GoIF
 
F15 4 x 80m 0
 
F13 60m 17
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Irma Jonsson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Hanna Stenmark 05 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 200m 13
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Hanna Stenmark 05 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 600m 8
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Hanna Stenmark 05 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
 
F13 Häck 60m 10
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Häck 200m 11
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Höjd 15
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF 1.10
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Irma Jonsson 06 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Elsa Arnesson 05 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF Friidrott
 
F13 Längd 12
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF 3.30
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Ebba Hennings 05 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Felicia Arvidsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Kula 14
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF 6.71
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Anja Holmgren 06 Östersunds GIF Friidrott
Greta Hedman 06 Östersunds GIF Friidrott
Klara Huczkowsky 06 Östersunds GIF Friidrott
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 Spjut 12
Alva Karlström 05 Sollefteå GIF 13.01
Amanda Hedlund 05 Sundsvalls FI
Tyra Öhman 06 Sundsvalls FI
Agnes Degermark 06 Trångsvikens IF
Emma Flinkberg 06 Trångsvikens IF
Ida Svedberg 06 Trångsvikens IF
Stina Ericsson 05 Trångsvikens IF
Therese Silfver 05 Trångsvikens IF
Tova Björngard 06 Trångsvikens IF
Lovisa Ulvenstam 06 Östersunds GIF Friidrott
Moa Blomgren 05 Östersunds GIF Friidrott
Kajsa Myhr 05 Marieby GoIF
 
F13 5 x 60m 0
 
F11 60m 16
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 10.39
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 11,69
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 9.31
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF 10.10
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 10.0
Agnes Arvidsson 07 Östersunds GIF Friidrott
Alma Grundström 07 Östersunds GIF Friidrott 9.60
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Edda Brandt 07 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott 10.03
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott 9.38
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 9.83
 
F11 400m 11
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 1.27.38
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 1.23.05
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF 1.24.1
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Edda Brandt 07 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott 78.51
 
F11 Häck 60m 9
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 14.75
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 11.57
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 11.89
 
F11 Häck 200m 9
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 46.20
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 37.99
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
 
F11 Höjd 12
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 103
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 130
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF 1.05
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Alma Grundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 1.26
 
F11 Längd 15
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 3.27
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 2,91
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 4.27
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF 3.18
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Agnes Arvidsson 07 Östersunds GIF Friidrott
Alma Grundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Edda Brandt 07 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF Friidrott
Molly Lewandowski 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 3.86
 
F11 Kula 13
Hannah Eriksson 07 Sollefteå GIF 4.93
Malva Lidén 08 Sollefteå GIF 4,84
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 8.10
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF 5.18
Ella Backlund 08 Sundsvalls FI
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Agnes Arvidsson 07 Östersunds GIF Friidrott
Alma Grundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 7.58
 
F11 Spjut 9
Saga Brink 07 Sollefteå GIF 14.36
Selma Karlström 07 Sollefteå GIF 9.98
Moa Svedberg 08 Trångsvikens IF
Thea Sörensen 07 Trångsvikens IF
Carla Ulvenstam 08 Östersunds GIF Friidrott
Elsa Tänglander 07 Östersunds GIF Friidrott
Julia Blomgren 08 Östersunds GIF Friidrott
Stella Lundström 07 Östersunds GIF Friidrott
Felicia Wikström 07 Marieby GoIF 18.05
 
F11 5 x 60m 0
 
F9 60m 21
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 11.49
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 10.2
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Klara Jonsson 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Amanda Wikström 10 Östersunds GIF Friidrott
Aron Abrahamsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF Friidrott
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF Friidrott
Sara Bexelius 09 Östersunds GIF Friidrott
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF Friidrott
Signe Essen 09 Östersunds GIF Friidrott
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott 10.33
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 400m 14
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 105.04
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Klara Jonsson 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Aron Abrahamsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF Friidrott
Sara Bexelius 09 Östersunds GIF Friidrott
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF Friidrott
Signe Essen 09 Östersunds GIF Friidrott
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F9 Höjd 15
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 87
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 95
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Klara Jonsson 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Amanda Wikström 10 Östersunds GIF Friidrott
Aron Abrahamsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF Friidrott
Sara Bexelius 09 Östersunds GIF Friidrott
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF Friidrott
Signe Essen 09 Östersunds GIF Friidrott
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
 
F9 Längd 21
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 2.42
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF 3.24
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Klara Jonsson 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Amanda Wikström 10 Östersunds GIF Friidrott
Aron Abrahamsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF Friidrott
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF Friidrott
Sara Bexelius 09 Östersunds GIF Friidrott
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF Friidrott
Signe Essen 09 Östersunds GIF Friidrott
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 Boll 20
Ebba Eriksson 10 Sollefteå GIF 9.67
Felicia Johansson 09 Sollefteå GIF
Ellen Broman 09 Timrå AIF
Ebba Berglund 09 Trångsvikens IF
Joline Fridh 09 Trångsvikens IF
Klara Jonsson 11 Trångsvikens IF
Lisa Flinkberg 09 Trångsvikens IF
Lykke Andersson 09 Trångsvikens IF
Maja Eriksson 11 Trångsvikens IF
Moa Degermark 10 Trångsvikens IF
Amanda Wikström 10 Östersunds GIF Friidrott
Aron Abrahamsson 05 Östersunds GIF Friidrott
Ebba Einarsson 09 Östersunds GIF Friidrott
Meja Cedervall 10 Östersunds GIF Friidrott
Mira Cedervall 09 Östersunds GIF Friidrott
Sara Bexelius 09 Östersunds GIF Friidrott
Selma Lindblom 10 Östersunds GIF Friidrott
Tabata Daebel 09 Östersunds GIF Friidrott
Wilma Huczkowsky 09 Östersunds GIF Friidrott
Juni Kålen 12 Marieby GoIF
 
F9 5 x 60m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248