Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stonehill Games
Antal starter / Total entries: 873 Printed: 2018-11-19 09:02
Antal individer / Total persons: 476
 
M 100m 21
Tarley Allison 97 Alingsås IF 10.96
Daniel Andersson 91 Istrums SK
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Malte Berggren 00 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Mustafa Rezai 00 Lerum Friidrott -
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Carl Narup 98 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK
Erik Lindahl 90 Ullevi FK
Gustav Bålström 98 Ullevi FK
Herman Olvik 96 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Markus Lundborg 99 Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
Simon Sund 98 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
 
M 200m 22
Tarley Allison 97 Alingsås IF 22.43
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Patrik Hägg 72 Hälle IF 24.58
Daniel Andersson 91 Istrums SK 22.99
Christoffer Wockats 00 IF Kville
Robin Noping 96 IF Kville
Elias Martinsson 97 Mölndals AIK
Gabriel Tiveskog 95 Mölndals AIK
Adam Denguir 94 Ullevi FK
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 21.82
Andreas Norström 92 Ullevi FK
Carl Narup 98 Ullevi FK
Erik Annerfalk 94 Ullevi FK
Erik Lindahl 90 Ullevi FK
Isak Barrow 96 Ullevi FK
Isak Kristensen 00 Ullevi FK
Simon Sund 98 Ullevi FK
Sulayman Bah 86 Ullevi FK
Gustav Ölund 94 Örgryte IS
Asadullah Sarwari 99 Håfreströms IF
Sakhi Husseini 99 Håfreströms IF
Niclas Ragneberg 91 Trollhättan FIK 23,23
 
M 400m 1
Benjamin Åberg 95 Hälle IF 49.74
 
M 1500m 3
Jonathan Weichbrodt 94 Mölndals AIK 4.06
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK 4.20.25
Markus Engsner 01 Sävedalens AIK 4.13
 
M Häck 110m 1
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 15.19
 
M Höjd 4
Markus Menander 99 Kongahälla AIK
Gustav Bålström 98 Ullevi FK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 1.89
Markus Lundborg 99 Ullevi FK
 
M Stav 1
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
 
M Längd 7
Filip Schwartz 98 Mölndals AIK
Jesper Simonsson 00 IK Orient 6,50
Gustav Bålström 98 Ullevi FK
Herman Olvik 96 Ullevi FK
Markus Lundborg 99 Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
Andreas Carlsson 95 IK Ymer
 
M Kula 6
Emil Persson 95 KA 2 IF
Daniel Korhonen 76 IF Kville 13,19
Henrik Klingener 78 Lerum Friidrott
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
Carl Narup 98 Ullevi FK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 13.62
 
M Diskus 7
Emil Persson 95 KA 2 IF
Markus Menander 99 Kongahälla AIK
Daniel Korhonen 76 IF Kville 39,39
Mustafa Rezai 00 Lerum Friidrott -
Simon Lanngren 00 Sävedalens AIK
Carl Narup 98 Ullevi FK
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 43.68
 
M Spjut 4
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Emil Persson 95 KA 2 IF
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 63.25
Robin Jacobsson 98 Ullevi FK
 
P17 100m 9
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 11,43
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Harit Aukkahat 01 Lerum Friidrott
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
P17 200m 6
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg 23,39
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
 
P17 300m 8
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Buiten 01 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Victor Wahlgren 02 Mölndals AIK
Alexander Lesser 93 Ullevi FK 34.22
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
 
P17 1000m 0
 
P17 Häck 110m 3
Erik Isaksson 02 IF Kville
Edvin Andersson 02 Varbergs GIF
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 Häck 300m 1
Emil Bengtsson 02 IF Kville
 
P17 Höjd 4
Victor Kruse 02 IFK Göteborg 172
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 153
 
P17 Stav 1
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P17 Längd 13
Gustav Tartu 02 IF Kville
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 606
 
P17 Tresteg 4
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Melker Manne 01 Ullevi FK
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF 12,65
 
P17 Kula 1
Leo Frid Göransson 02 Sävedalens AIK 14.29
 
P17 Diskus 2
William Lanndalen 01 IF Kville
Elliot Ripa 02 Lerum Friidrott
 
P17 Slägga 2
William Lanndalen 01 IF Kville
Elliot Ripa 02 Lerum Friidrott
 
P17 Spjut 3
Jakob Rahm 02 Sävedalens AIK
Rasmus Samuelsson 02 Ullevi FK
Karl-William Einarson 02 Wedevågs IF
 
P15 80m 9
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Frank Nissen 03 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK 9,37
Isak Liljenberg 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Victor Hering 03 Ullevi FK
Claes Astrabeck 03 Trollhättan FIK 10,87
 
P15 300m 4
Isak Liljenberg 03 Mölndals AIK
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 38.27
Anton Essén 03 IK Orient
Claes Astrabeck 03 Trollhättan FIK 41,62
 
P15 800m 5
Simon Wikell 03 Mölndals AIK 2.01.19
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Alfred Ramhult 03 IK Ymer 2.16,84
Love Ramhult 03 IK Ymer 2.17,11
Marcus Claesson 94 IK Ymer
 
P15 2000m 1
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
 
P15 Häck 80m 3
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P15 Häck 300m 2
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
 
P15 Höjd 3
Fabian Steene 03 IF Kville
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 1,65
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 6
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Frank Nissen 03 IF Kville
David Ulstein 03 Mölndals AIK 6,26
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P15 Tresteg 4
William Asker 04 IF Kville
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
 
P15 Kula 3
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor
 
P15 Diskus 3
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott 38,65
Philip Bayer 03 Mölndals AIK 33,98
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
 
P15 Slägga 1
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
 
P15 Spjut 3
Felix Jordebrandt 03 Kongahälla AIK
Hugo Kajsjö 03 Lerum Friidrott
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
 
P14 80m 1
Isak Einarsson 04 Brattås CK
 
P14 300m 3
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Leo Zikovic 04 IF Kville
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 40,78
 
P14 800m 8
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 2.17.80
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Nils Olsson 04 Lerum Friidrott
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
Vilmer Andersson 04 Trollhättan FIK 2.18,33
 
P14 2000m 11
Isac Missin 04 Brattås CK
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
Jonas Magnusson 04 Hälle IF 6.55.00
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
Nils Olsson 04 Lerum Friidrott
Jonathan Grahn 04 Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Simon Sahlström 04 IF Rigor 7.19.13
Wegan Eyob 04 Ullevi FK 6.58
Filip Klefsjö 04 Trollhättan FIK 7.20,43
 
P14 Häck 80m 3
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
 
P14 Häck 300m 3
Philip Frick 04 Kongahälla AIK
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 46,32
 
P14 Höjd 5
Oden Grahm Goles 04 IFK Göteborg
William Asker 04 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Oskar Davidsson 04 Varbergs GIF
 
P14 Stav 4
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
 
P14 Längd 6
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Felix Steene 04 IF Kville
Lucas Frew 04 Lerum Friidrott
Viggo Henriksson 04 Mölndals AIK
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Axel Boniel 04 Örgryte IS
 
P14 Kula 1
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P14 Diskus 2
Oliver Sonnerup 04 Brattås CK
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P14 Spjut 4
Leo Zikovic 04 IF Kville
Vilgot Thyrén 04 Lerum Friidrott
Adrihan Alsér Pryce 04 Mölndals AIK
Axel Boniel 04 Örgryte IS
 
P13 60m 10
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK 8.24
Filip Klaassen 05 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott 8,53
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott 8,66
Milo Persson 05 Lerum Friidrott 8,06
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 8,77
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient 8,70
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 7.89
Elias Bohman 05 Ullevi FK
 
P13 200m 7
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK
Filip Klaassen 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott 26,59
Filip Nesser 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient 29,15
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 25.44
 
P13 600m 6
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P13 1500m 5
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg
Axel Håkansson 05 Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 Sävedalens AIK
Elias Ramhult 05 IK Ymer
Filip Jonsson 06 Bohus IF
 
P13 Häck 60m 7
Filip Klaassen 05 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott 11,37
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Häck 200m 5
Filip Klaassen 05 IF Kville
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
 
P13 Höjd 7
Filip Klaassen 05 IF Kville
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P13 Stav 4
David Thilén 05 IF Kville
Gabriel Torgersson 05 IF Kville
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
 
P13 Längd 12
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Milo Persson 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 5.67
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF
 
P13 Kula 5
Johan Hedenberg 05 IF Hagen FIK
David Thilén 05 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
 
P13 Diskus 5
David Thilén 05 IF Kville
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK 30,89
Leo Karlevo 05 Sävedalens AIK 23.79
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P13 Slägga 4
David Thilén 05 IF Kville
Elliot Lindbom 05 Lerum Friidrott
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
 
P13 Spjut 11
David Thilén 05 IF Kville
Albin Östman 05 Lerum Friidrott
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Jacob Tegnér 05 Lerum Friidrott
Kevin Pernervik 05 Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 Mölndals AIK 32,83
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Albin Friberg 06 Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
 
P12 3-k.1 (60H, höjd, kula) 1
Dennis Fransson 06 Alingsås IF
 
P12 3-k.2 (200m längd, spjut) 10
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 Mölndals AIK
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Måns Persson 06 Mölndals AIK
Oliver Manning 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
 
P11 3-k.1 (60H, höjd, kula) 11
Oliver Di Lorenzo 07 Alingsås IF
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Albin Theander 07 IF Kville
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Anton Samuelsson 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 Lerum Friidrott
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
David Blixt 07 Mölndals AIK
Sigvard Einarson 07 Wedevågs IF
Elliot Montell 07 Bohus IF
 
P11 3-k.2 (200m längd, spjut) 14
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
Axel Johansson 07 Kongahälla AIK
Dennis Halalkic 07 IF Kville
Julius Dahlqvist 07 IF Kville
Alwar Johansen 07 Lerum Friidrott
Calle Wärn 07 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott
Olle Östling Partheen 07 Mölndals AIK
 
P10 3-kamp (60m, längd, boll) 6
Olof Tholén 08 Alingsås IF
Lotus Berglund 08 IF Kville
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Melker Engström 08 Trollhättan FIK
Rasmus Mattsson 08 Bohus IF
 
P9 3-kamp (60m, längd, boll) 21
Leo Di Lorenzo 09 Alingsås IF
Nils Tholén 09 Alingsås IF
Ossian Eliasson 09 Alingsås IF
Sven Tholén 11 Alingsås IF
Vilgot Rosén 09 Alingsås IF
Ville Oldberg 09 Alingsås IF
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF
Alexander Bogestål 09 Lerum Friidrott
Alfred Lidmejer 09 Lerum Friidrott
Edwin Weidolf 09 Lerum Friidrott
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
Jonathan Flood 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Olof Dalén 09 Lerum Friidrott
Victor Wahlgren. 09 Lerum Friidrott
Tim Frid Göransson 09 Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 Ullevi FK
William Lidén 09 Bohus IF
 
K 100m 5
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Denise Eriksson 98 Ullevi FK
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
 
K 200m 8
Aicha Camara 92 Ullevi FK
Denise Eriksson 98 Ullevi FK
Estelle Montler 91 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK
Mia Stenvall 90 Ullevi FK
 
K 400m 3
Nelly Elned 06 Hälle IF 63.40
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Elin Axelsson 94 Trollhättan FIK 59,23
 
K 800m 0
 
K Häck 100m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 2
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
 
K Längd 6
Ellen Hedin 00 IK Orient
Linnéa Mossberg 99 IK Orient
Ide Ileso 00 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK
Victoria Jacobsson 97 Ullevi FK
 
K Kula 1
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK
 
K Diskus 2
Daniella Persson 00 Hälle IF
Linnéa Helgegren 00 Örgryte IS
 
K Spjut 1
Hanna Borgemyr 99 Trollhättan FIK
 
F17 100m 5
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Lovisa Nilsson-Edin 02 Mölndals AIK
Lovisa Ronge 01 IF Rigor
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
F17 200m 10
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Tilda Knauer 03 Hälle IF 28.00
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott 27.86
Lovisa Ronge 01 IF Rigor 27.50
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 26.02
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK
 
F17 300m 5
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Stina Pettersson 02 Lerum Friidrott 44.93
Lovisa Ronge 01 IF Rigor 46.0
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
 
F17 800m 0
 
F17 Häck 100m 4
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI
Sophie Reid 02 IK Ymer
 
F17 Häck 300m 8
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Amanda Ivehammar 01 Linköpings GIF
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Rebecca Runfors Carlzzon 02 Örgryte IS 50.23
 
F17 Höjd 4
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Agnes Dahlberg 02 Lerum Friidrott
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F17 Stav 3
Eveline Wanhainen 02 IFK Göteborg
Linnea Pihl 01 Lerum Friidrott
Alma Eriksson 01 IK Ymer 3,05
 
F17 Längd 10
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Ella Darrell 01 Lerum Friidrott
Hanna Hedin 02 IK Orient
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Sophie Reid 02 IK Ymer
Hedda Tellow 02 Örgryte IS 5.49
 
F17 Tresteg 8
Lina Lövberg 02 Kongahälla AIK
Nellie Erlandsson 01 Malmö AI
Alva Larsson 02 Mölndals AIK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Sofie Hallman 92 Ullevi FK u.t.
Victoria Jacobsson 97 Ullevi FK u.t.
Nike Thanner 01 Örgryte IS
 
F17 Kula 2
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
 
F17 Diskus 2
Jennifer Ahlstedt 01 Tjalve IF Norrköping
Corinne Wessman 01 IK Ymer
 
F17 Slägga 1
Monia Kristiansson 02 Hälle IF 47.54
 
F17 Spjut 5
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Elvira Carlén 01 Lerum Friidrott
Hanna Hedin 02 IK Orient
Wendela Yhlen Graf 02 Ullevi FK
Isa Larsson 01 Bohus IF
 
F15 80m 7
Nicole Dinu 03 IF Kville
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Tyra Lundberg 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Minna Geerts 03 Håfreströms IF 10.58
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
Ella Fedthusen 03 Trollhättan FIK 10,91
 
F15 300m 4
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Tyra Lundberg 03 IF Kville
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Minna Geerts 03 Håfreströms IF 44.23
 
F15 800m 0
 
F15 2000m 2
Johanna Svensson 03 IF Rigor
Olivia Brunbäck 03 Sävedalens AIK
 
F15 Häck 80m 2
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF 12,39
Julia Svennblad 03 Bohus IF
 
F15 Häck 300m 2
Tilda Kihlström 03 Varbergs GIF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
 
F15 Höjd 4
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Frida Eriksson Jerkhag 03 IF Rigor
Kim Rodén 03 Håfreströms IF 1.56
Julia Svennblad 03 Bohus IF
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 13
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Siobhan Cronin 03 Istrums SK
Tilda Steen Svensson 03 IF Kville
Isabel Sjöberg 03 Lerum Friidrott
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Maja Nilsson 03 Varbergs GIF
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Minna Geerts 03 Håfreströms IF 4.90
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
Julia Svennblad 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Tresteg 7
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
 
F15 Kula 4
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Nicole Dinu 03 IF Kville
Isabel Sjöberg 03 Lerum Friidrott
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Diskus 6
Lisa Bäckström 03 Istrums SK
Alexandra Torgersson 03 IF Kville
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott 38,64
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Frida Christoffersson 03 Bohus IF
Matilda Bergand 03 Bohus IF
 
F15 Slägga 2
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Jonna Kronander 03 IK Ymer 36,85
 
F15 Spjut 6
Linnea Persson 03 IFK Göteborg
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Isabel Sjöberg 03 Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 Mölndals AIK
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
Julia Svennblad 03 Bohus IF
 
F14 80m 19
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 10.40
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 10.86
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 Mölndals AIK
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 9,99
 
F14 300m 11
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 43.42
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Mi Kallio Bergman 04 IF Hagen FIK 45.15
Elsa Stålhandske 04 Hälle IF 45.00
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Elvira Tanderud 04 Trollhättan FIK 39,82
 
F14 800m 6
Saga Provci 04 IFK Göteborg 2.23.53
Hilda Törngård 04 Hälle IF 2.31.20
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Klara Hillman 04 IF Rigor 2,44
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK 2.22,13
Hanna Lagerkvist 04 Lysekil SL 2:27:73
 
F14 2000m 9
Saga Provci 04 IFK Göteborg 7.11.82
Hilda Törngård 04 Hälle IF 7.12.00
Louise Larsson 04 Kongahälla AIK
Felicia Brink 04 IF Kville
Alma Svantesson 04 Mölndals AIK 6.50.77
Sofia Johansson 04 Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 IF Rigor
Indra Johansson 04 Trollhättan FIK
Hanna Lagerkvist 04 Lysekil SL 7:20:21
 
F14 Häck 80m 7
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Elin Molinder 04 Mölndals AIK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF 12,38
 
F14 Häck 300m 5
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Meja Kjellberg-Larsson 04 Lidköpings IS
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Sofia Wallin 04 Varbergs GIF
 
F14 Höjd 13
Ida Engelbrektsson 04 Alingsås IF
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Ellen Hansson 04 Lerum Friidrott
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Emma Andblad 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Ingrid Ronge 04 IF Rigor
Julia Alhbin 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Stina Larsson 04 IK Wilske
 
F14 Stav 4
Elsa Dåverhög 04 Lerum Friidrott
Alma Olsson 04 IF Rigor 2,45
Klara Hillman 04 IF Rigor 2,09
Sofia Olsson 04 IF Rigor 2,75
 
F14 Längd 15
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Sissel Eliasson 04 Alingsås IF
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg 5.18
Isabel Lessmark 04 IFK Göteborg
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Ida Thörsman 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Sarah Berkling 04 Lerum Friidrott
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Celine Lima 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
 
F14 Kula 5
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Emma Carlsson 04 Istrums SK
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
 
F14 Diskus 2
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Klara Hillman 04 IF Rigor
 
F14 Spjut 8
Ida Warfvinge 04 Alingsås IF
Amelie Götesson 04 Hässleholms AIS
Elsa Wållgren 04 Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 Lerum Friidrott
Matilda Bergqvist 04 Lerum Friidrott
Elsa Svensson 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
 
F13 60m 14
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Alice Tartu 06 IF Kville
Märta Nordell 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 8,99
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott 8,79
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 10,31
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
 
F13 200m 11
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Märta Nordell 05 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI 30.07
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 26.75
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F13 600m 10
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 1:50:47
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Sofie Bernhardsson 05 Hälle IF 1.55
Tova Gustafsson 05 Istrums SK 1,50,18
Willow Lind 06 IF Kville
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 1:48.67
Elsa Tagesson 06 IK Ymer 1,56
Stina Tagesson 06 IK Ymer 1,47
 
F13 1500m 9
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 5:23:69
Jonna Säwström 05 IFK Göteborg
Willow Lind 06 IF Kville
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK 5:14.03
Tilde Svensson 05 IF Rigor
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,59,83
 
F13 Häck 60m 11
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg
Wilma Bergman 05 IFK Göteborg 10.71
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Moa Erixon 05 IF Kville
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott 11,04
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott 13,99
Svea Eklundh 05 Motala AIF 10,09
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Majken Sommar 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI 10.39
 
F13 Häck 200m 7
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Erixon 05 IF Kville
Svea Eklundh 05 Motala AIF 32.06
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI 32.65
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 30.16
 
F13 Höjd 10
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 1,51
Märta Nordell 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Svea Eklundh 05 Motala AIF 1.43
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI 1.50
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Engla Nilsson 05 Bohus IF
 
F13 Stav 4
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 170
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF 2.62
 
F13 Längd 14
Paulina Hultberg 05 Alingsås IF
Agnes Thundal 05 IFK Göteborg 4,16
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Moa Cornéer 05 IFK Göteborg 4,43
Ida Andersson 05 IF Hagen FIK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ella Ohlson 05 Kongahälla AIK
Moa Erixon 05 IF Kville
Thea Johansson 05 IF Kville
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
 
F13 Kula 11
Johanna Eklöf 05 Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 IF Kville
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF 10.25
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
Ebba Halling 05 Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 Örgryte IS
Emma Hansson 05 Bohus IF
 
F13 Diskus 6
Vilhelmina Sonnerup 05 Brattås CK
Ida Andersson 05 IF Hagen FIK
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF 28.11
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F13 Slägga 4
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Linnéa Fohlén Gladh 06 Trollhättan FIK
 
F13 Spjut 6
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Liv Holmberg 05 Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott
Svea Eklundh 05 Motala AIF 21.90
Beatrice Pettersson 05 Mölndals AIK
 
F12 3-k.1 (60H, längd, spjut) 18
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Elliot 06 IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Elsa Rosenberg 06 Lerum Friidrott
Emma Karlsen 06 Lerum Friidrott
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Vera Lagerlöf 06 Lerum Friidrott
Isabelle Colliander 06 Mölndals AIK
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK
Jenny Lundin 06 IF Rigor
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF
 
F12 3-k2 (200m höjd, kula) 12
Alva Nordlinder 06 Göteborgs KIK
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott
Flisa Ruda 06 Lerum Friidrott
Alma Garplid 06 Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK
Nathalie Fors 06 Mölndals AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
Emma Wendel 06 Bohus IF
Sigrid Altus 06 Bohus IF
 
F11 3-k.1 (60H, längd, spjut) 19
Lisa Sagre Sinclair 07 Alingsås IF
Elin Andersson 07 Brattås CK
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Nejla Hasanovic 07 Lerum Friidrott
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK
Emma Lilja 07 Mölndals AIK
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Linnea Johansson 07 Bohus IF
 
F11 3-k.2 (200m höjd, kula) 13
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 30,96
Ella Thompson 07 Göteborgs KIK
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Jill Klint 07 Kongahälla AIK
Molly Portillo 07 Kongahälla AIK
Lisa Westlund 07 Lerum Friidrott
Maya Garrido Hallgren 07 Lerum Friidrott
Märta Rhodin 07 Lerum Friidrott
Alice Berggren 07 Sävedalens AIK
Alice Boström Holmberg 07 Sävedalens AIK
Ebba Bränholm 07 Sävedalens AIK
Elin Wrange Linder 07 Sävedalens AIK
 
F10 3-kamp (60m, längd, boll) 24
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Lily Sandsten 08 IF Kville
Saga Couture 08 IF Kville
Amanda Turesson 08 Lerum Friidrott
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elise Carlsson Laisis 08 Lerum Friidrott
Ellinor Carlsson 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Emilia Melind 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Tilde HOLMBLAD 08 Lerum Friidrott
Wilma Löwdin 08 Lerum Friidrott
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott
Julia Ottzen 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Ida Söderström 08 Mölndals AIK
Meja Henriksson 08 Mölndals AIK
Svea Pellme 08 Stenungsunds FI
 
F9 3-kamp (60m, längd, boll) 29
Agnes Andersson 09 Alingsås IF
Amanda Drevik 09 Alingsås IF
Clara Garside 09 Alingsås IF
Emma All 09 Alingsås IF
Felicia Sagre Sinclair 10 Alingsås IF
Josefin Haggren 09 Alingsås IF
Linnea Lycke 09 Alingsås IF
Lisa Nääs 09 Alingsås IF
Molly Gullskog 09 Alingsås IF
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Alice Gustafsson 09 Lerum Friidrott
Ella Jarenskog 09 Lerum Friidrott
Esther Edhav 09 Lerum Friidrott
Hena Hasanovic 09 Lerum Friidrott
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Vendela Hallset Green 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott
Julie Koncilja 09 Lerum Friidrott
Junia Backman Dezitter 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Malin Eriksson 09 Lerum Friidrott
Rosa Strang 09 Lerum Friidrott
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI
Elin Stagemyr 09 Sävedalens AIK
Alma Stenberg 09 IFK Växjö
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248