Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Öresundsspelen
Antal starter / Total entries: 2828 Printed: 2018-08-21 10:15
Antal individer / Total persons: 1040
 
M 100m 18
Hossan Amoud 86 SWE Falkenbergs IK
Marcus Tornée 98 SWE IFK Helsingborg
Oscar Hjerm 97 SWE KA 2 IF
Robin Noping 96 SWE IF Kville
Philip Nilsson 95 SWE IFK Lund 10.78
Filip Schwartz 98 SWE Mölndals AIK
Erik Dahlqvist 98 SWE IK Orient 11.46
Adam Denguir 94 SWE Ullevi FK
Viktor Johansson 97 SWE Ullevi FK
Filip La Fleur 97 SWE IFK Växjö
Viktor Kjellsson 98 SWE IFK Växjö
Artur Engström 96 SWE Örgryte IS 11.32
Gustav Ölund 94 SWE Örgryte IS
Eric Hallquist 96 SWE Östersunds GIF Friidrott 11,66
Steffen Erdmann 87 GER Stralsund TSV 1860 13,13
Alexander Andersson 94 SWE Athletics 24Seven SK
Hannes Kvist Wirdmo 94 SWE Athletics 24Seven SK
Sven Obenhaus 89 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
M 200m 32
Aaron Ladestam 00 SWE IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 SWE IFK Göteborg
Kim Holmgren 99 SWE IFK Göteborg
Joel Bengtsson 99 SWE IFK Helsingborg
Linus Leveau 97 SWE IFK Helsingborg
Marcus Tornée 98 SWE IFK Helsingborg
Peter Lindgren 60 SWE IFK Helsingborg
Daniel Sjölin 00 SWE Höörs IS 23,17
Adam Elhendy Gunnarsson 00 SWE Karlskoga FIF 22.26
Hampus Nordstedt Kjell 00 SWE Klippans FK
Robin Noping 96 SWE IF Kville
Magnus Nielsen 91 SWE IFK Lund
Alexander Lesser 93 SWE Ullevi FK
Martin Astner 93 SWE Ullevi FK
Martin Selin 95 SWE Ullevi FK
Oskar Greilert 95 SWE Ullevi FK
Anton Andersson 00 SWE Varbergs GIF
Erik Johansson 99 SWE Varbergs GIF 21.91
Filip La Fleur 97 SWE IFK Växjö
Artur Engström 96 SWE Örgryte IS 23.17
Kasper Andersson 97 DEN Greve Atletik 22,15
Andreas Uggen 92 DEN Hvidovre Atletik
David Outzen 98 DEN Hvidovre Atletik 22.73
Kasper Olsen 91 DEN Hvidovre Atletik 21.80
Navid Bazgir 95 DEN Hvidovre Atletik 23.63
Simon Mathiasen 96 DEN Hvidovre Atletik
Andreas Schou 98 DEN Korsör AM 22.9
Johan Carlsson 99 SWE Trollhättan FIK 23,23
Lukas Weilharter 98 AUT DSG Wien
Max Spitzner 91 GER SV Automation 61 Leipzig
Tim Jahn 93 GER Leichtathletik-Club Taucha
Sven Obenhaus 89 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
M 400m 21
Zeth Söderlund 97 SWE Eslövs AI
Martin Åkerlöf Exler 80 SWE IS Göta
Michael Hansson 96 SWE IS Göta 55
Oscar Hjerm 97 SWE KA 2 IF
Magnus Nielsen 91 SWE IFK Lund
Anders Rydell 78 SWE Malmö AI 57,5
Daniel Lundborg 97 SWE Malmö AI 52
Dennis Forsgren 93 SWE Malmö AI 53,5
Robin Sterner 91 SWE Malmö AI 52,5
Martin Astner 93 SWE Ullevi FK
Mathias Söder 99 SWE Ullevi FK 51,50
Johan Brasch 98 SWE Wärnamo SK
Viktor Kjellsson 98 SWE IFK Växjö
Gustav Ölund 94 SWE Örgryte IS
David Outzen 98 DEN Hvidovre Atletik 52.62
Kasper Olsen 91 DEN Hvidovre Atletik 48.43
Navid Bazgir 95 DEN Hvidovre Atletik 54.10
Yusuf Alin 95 DEN Amager AC 50,99
Andreas Schou 98 DEN Korsör AM 51.9
Lukas Weilharter 98 AUT DSG Wien
Max Spitzner 91 GER SV Automation 61 Leipzig
 
M 800m 17
Mikael Larsson 92 SWE IF Göta Karlstad
Martin Åkerlöf Exler 80 SWE IS Göta 2.10
Michael Hansson 96 SWE IS Göta 2.03
Mike Bakker 74 SWE IS Göta 2.14
Eric Nilsson 99 SWE IFK Helsingborg
Carl Malmström 00 SWE Kongahälla AIK 2.04
Anders Rydell 78 SWE Malmö AI 2,07
Dennis Forsgren 93 SWE Malmö AI 2.01
Hassan Jirrabey 93 SWE Malmö AI 2.04
Henrik Möbius 00 SWE Malmö AI 2.04
Jesper Bokefors 94 SWE Malmö AI 1,57
Robin Sterner 91 SWE Malmö AI 2,01
Mathias Söder 99 SWE Ullevi FK 1.55,21
Johan Gannby 83 SWE Vittsjö GIK 2,15
Eric Källman 00 SWE IK Ymer 1.54,85
David Cannmo 01 SWE Trollhättan FIK
Nils Büthe 00 GER SpVg Laatzen 2:19,09
 
M 1500m 14
Mike Bakker 74 SWE IS Göta 4.28
Erik Albin 02 SWE IFK Helsingborg
Elliot Anderstedt 01 SWE Höörs IS 4,12,78
Amrullah Stanikzai 02 SWE IF Kville
Hassan Jirrabey 93 SWE Malmö AI 4.15
Mohamed Iza 97 SWE Malmö AI
Oskar Karlsson 02 SWE SK Graal 4,32,82
Mathias Söder 99 SWE Ullevi FK 4.05.36
Eric Källman 00 SWE IK Ymer 3.58,33
Michael Nordahl 01 SWE Ystads IF 4.29
Morgan Åkerblom 02 SWE Ystads IF 4.33,48
Oliver Thernøe 96 DEN Korsör AM
David Cannmo 01 SWE Trollhättan FIK
Robert Kahl 00 GER Freiberger PSV 4:58,33
 
M 5000m 11
Anton Lindberg 00 SWE IS Göta 17:00
BG Nilensjö 63 SWE IS Göta 17.59
Chris Daanen 59 SWE IS Göta 18.30
Jesper Freij 88 SWE IS Göta 18.30
Thomas Novin 80 SWE IS Göta 19.45
Thomas Rödin 81 SWE IS Göta 18.30
Max Harris 93 SWE IFK Halmstad
Anders Prytz 85 SWE Varbergs GIF 15:38
Björn Östenson 93 SWE Ryssbergets IK 15:53
Tomas Karlsson 83 SWE Anderstorps OK 16.50
Stefan Hohenstein 67 GER Stralsund TSV 1860 21:04,00
 
M Häck 110m 2
Oscar Hjerm 97 SWE KA 2 IF
James Gaudiello 98 SWE Malmö AI
 
M Häck 400m 8
Andreas Carlsson 78 SWE IFK Halmstad
Joakim Wadstein 00 SWE Tjalve IF Norrköping
Erik Lindahl 90 SWE Ullevi FK 53.44
Oskar Greilert 95 SWE Ullevi FK
Johan Brasch 98 SWE Wärnamo SK
Jonathan Borg 99 SWE Trollhättan FIK 59,55
Mathias Mørk 97 DEN Aarhus 1900 A/M 54,65
Lukas Weilharter 98 AUT DSG Wien
 
M Höjd 6
Markus Asplund 98 SWE IF Göta Karlstad
Simon Throgen 97 SWE IF Göta Karlstad
Oscar Söderbergh 96 SWE Ullevi FK
Viktor Husmark 92 SWE Ullevi FK 197
Kenneth Pedersen 97 DEN Sparta Atletik 2,00
Fabian Breit 98 AUT DSG Wien
 
M Stav 2
Henrik Johanssson 85 SWE FIF Gnistan 4,00
Magnus Herstedt 98 SWE Malmö AI
 
M Längd 7
Sebastian Holmberg 87 SWE IFK Lund 5.76
Filip Schwartz 98 SWE Mölndals AIK
Richard Heikkilä 98 SWE Mölndals AIK
Erik Dahlqvist 98 SWE IK Orient
Viktor Johansson 97 SWE Ullevi FK
Jens Mattisson 85 SWE Vittsjö GIK 6.34
Steffen Erdmann 87 GER Stralsund TSV 1860 5,39
 
M Tresteg 9
Anton Olsson 99 SWE FIK Färjestaden
Samuel Andreasson 99 SWE IFK Göteborg
Gustav Tartu 02 SWE IF Kville
Marcus Nyberg 97 SWE Malmö AI 15.07
Martin Selin 95 SWE Ullevi FK
Oscar Söderbergh 96 SWE Ullevi FK
Viktor Johansson 97 SWE Ullevi FK
William Frisk 02 SWE Örgryte IS
Eric Hallquist 96 SWE Östersunds GIF Friidrott 14,00
 
M Kula 2
Wictor Petersson 98 SWE Malmö AI
Viktor Gardenkrans 95 SWE Malmö AI
 
M Diskus 8
Rolf Munke 57 SWE IFK Helsingborg
Axel Härstedt 87 SWE Malmö AI 63.17
Viktor Gardenkrans 95 SWE Malmö AI
Andreas Riber Thordahl 91 DEN Köge Atletik 51,18
Frederik Riber 97 DEN Köge Atletik 39,57
Emil Mikkelsen 90 DEN Odense Atletik 55,32
Steffen Mertov 94 DEN Odense Atletik 36,46
Andreas Ellegaard 93 DEN Sparta Atletik 57,64
 
M Slägga 3
Stefan Kvist 87 SWE Alvesta FI 63,67
Tim Söderqvist 95 SWE Hälle IF 66,10
Thobias Thorwid 91 SWE Stockholm Snipers IF
 
M Spjut 9
Zaher Rostom 91 SWE Falkenbergs IK 50,29
Olof Hansson 86 SWE Hässelby SK
Isak Oskarsson 96 SWE IFK Växjö
Sebastian Thörngren 93 SWE IFK Växjö
Mikkel Hansen 93 DEN Köbenhavns IF 48.04
Steffen Erdmann 87 GER Stralsund TSV 1860 25,60
Lukas Weilharter 98 AUT DSG Wien
Sergej Brukner 99 AUT DSG Wien
Theodor Thor 93 SWE Thorengruppen TFC 70,86
 
P19 100m 15
Melker Gustavsson 00 SWE IF Göta Karlstad
Glody Ngoma 00 SWE IFK Göteborg
Kim Holmgren 99 SWE IFK Göteborg
Samuel Andreasson 99 SWE IFK Göteborg
Joel Bengtsson 99 SWE IFK Helsingborg
Adam Elhendy Gunnarsson 00 SWE Karlskoga FIF 11.22
Simon Wennolf 00 SWE IFK Lund 11.76
Erik Johansson 99 SWE Varbergs GIF 10.91
Ludvig Jönsson 00 SWE IFK Växjö
Olof Ryberg 00 SWE Örgryte IS
Gjert Höle Sjursen 00 NOR IL Gneist
Johan Carlsson 99 SWE Trollhättan FIK
Marcus Andersson 00 SWE Öresund FK 11.57
Tim Max Marien 00 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Sergej Brukner 99 AUT DSG Wien
 
P19 400m 7
Aaron Ladestam 00 SWE IFK Göteborg
Kim Holmgren 99 SWE IFK Göteborg
Adam Elhendy Gunnarsson 00 SWE Karlskoga FIF 50.16
Jonathan Borg 99 SWE Trollhättan FIK
Robert Kahl 00 GER Freiberger PSV 59,5
Niclas Schulz 00 GER LAC Mühl Rosin 55,46
Sergej Brukner 99 AUT DSG Wien
 
P19 Häck 110m 4
Melker Gustavsson 00 SWE IF Göta Karlstad
Jacob Lenz 99 SWE IFK Lund 15.75
Joakim Wadstein 00 SWE Tjalve IF Norrköping
Gjert Höle Sjursen 00 NOR IL Gneist
 
P19 Höjd 4
Anton Olsson 99 SWE FIK Färjestaden
Joakim Wadstein 00 SWE Tjalve IF Norrköping
Olof Ryberg 00 SWE Örgryte IS
Tim Max Marien 00 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P19 Längd 7
Melker Gustavsson 00 SWE IF Göta Karlstad
Adam Elhendy Gunnarsson 00 SWE Karlskoga FIF 6.88
Ludvig Jönsson 00 SWE IFK Växjö
Olof Ryberg 00 SWE Örgryte IS
Gjert Höle Sjursen 00 NOR IL Gneist
Niclas Schulz 00 GER LAC Mühl Rosin 5,89
Tim Max Marien 00 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P19 Kula 2
Simon Lanngren 00 SWE Sävedalens AIK 14,96
Gjert Høie Sjursen 00 NOR IL Gneist
 
P19 Diskus 3
Erik Vestlund 99 SWE Kils AIK
Simon Lanngren 00 SWE Sävedalens AIK 40,53
Gjert Höle Sjursen 00 NOR IL Gneist
 
P19 Spjut 8
Hampus Nordstedt Kjell 00 SWE Klippans FK
Ozzie Hinshaw 00 SWE Motala AIF
Gjert Höle Sjursen 00 NOR IL Gneist
Jacob Binou Nielsen 00 DEN Korsör AM 55,58
Hampus Borgemyr 00 SWE Trollhättan FIK
Luca Fröhle 00 GER Bad Doberaner
Niclas Schulz 00 GER LAC Mühl Rosin 40,03
Nils Büthe 00 GER SpVg Laatzen 37,02
 
P17 100m 26
Albin Enbacker 01 SWE IF Göta Karlstad
Gabriel Gunnarsson 01 SWE IF Göta Karlstad
Adam Landen 02 SWE IFK Helsingborg
Gabriel Bexvall 02 SWE IF Kronan
Emil Bengtsson 02 SWE IF Kville
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
Caleb Conable 01 SWE Malmö AI
Elias Hedner 02 SWE Malmö AI 12,06
Isac Engman 02 SWE Malmö AI
Max Rosquist-Larsson 01 SWE Malmö AI
Marcus Blixt 02 SWE Mölndals AIK 11,86
Daniel Adolfsson 02 SWE Tingbergs AIS
Oskar Bengtsson 02 SWE IF Udd
Edvin Månsson 02 SWE IFK Växjö
Mahdi Ahmadi 01 SWE IFK Växjö
Simon Avramsson 02 SWE IK Ymer
Bimo Soenarso 01 SWE KFUM Örebro 10.90
Haakon Petersen Amble 01 NOR Tyrving IL
Tobias Windjusveen 02 NOR Tyrving IL
Martin Hoffmann 02 GER Stralsund TSV 1860 12,68
Niklas Uth 02 GER SV Lindenau 1848 11,63
Arvid Wolf 01 GER Freiberger PSV 11,96
Bruno Boysen 01 GER Rostock 1 LAV 11.34
Lionel Afan Strasser 02 AUT DSG Wien
Jonathan Reifegerste 02 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
Kevin Reusch 01 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 11,87
 
P17 200m 30
Albin Enbacker 01 SWE IF Göta Karlstad
Adam Landen 02 SWE IFK Helsingborg
Erik Ljungberg Bergelin 02 SWE Höörs IS 23,69
Gabriel Bexvall 02 SWE IF Kronan
Emil Bengtsson 02 SWE IF Kville
Jesper Nordström 02 SWE IF Kville
Tobias Ryden 01 SWE IF Kville
Caleb Conable 01 SWE Malmö AI
Elias Hedner 02 SWE Malmö AI 24,75
Isac Engman 02 SWE Malmö AI
Vilmer Elovsson 02 SWE Mölndals AIK
Anton Runemar 02 SWE Turebergs FK
Oskar Bengtsson 02 SWE IF Udd
Lucas Kristenson 01 SWE Varbergs GIF
Mahdi Ahmadi 01 SWE IFK Växjö
Simon Avramsson 02 SWE IK Ymer
Hugo Larsson 02 SWE Åhus FIK 25,65
Bimo Soenarso 01 SWE KFUM Örebro 22.84
Tobias Andersson 02 DEN Greve Atletik 23,20
Sofus Peter Lassen 03 DEN Sparta Atletik 23,42
Haakon Petersen Amble 01 NOR Tyrving IL
Tobias Windjusveen 02 NOR Tyrving IL
Martin Hoffmann 02 GER Stralsund TSV 1860 25,30
Niklas Uth 02 GER SV Lindenau 1848 23,42
Arvid Wolf 01 GER Freiberger PSV 24,50
Bruno Boysen 01 GER Rostock 1 LAV 23.25
Lia Flotow 04 GER Rostock 1 LAV 26.10
Louis Ziegert 03 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lionel Afan Strasser 02 AUT DSG Wien
Kevin Reusch 01 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
 
P17 400m 16
Karl Lindgren 01 SWE IS Göta
Adam Landen 02 SWE IFK Helsingborg
Gabriel Bexvall 02 SWE IF Kronan
Amrullah Stanikzai 02 SWE IF Kville
Emil Bengtsson 02 SWE IF Kville
Melvin Johansson 01 SWE IF Kville
Tobias Ryden 01 SWE IF Kville
Albert Nurmi 01 SWE Malmö AI
Anton Larsson 02 SWE Malmö AI
Roble Abdullahi 01 SWE Malmö AI 51,0
Kevin Bodén 02 SWE Motala AIF 56.48
Morgan Åkerblom 02 SWE Ystads IF 55,3
Truls Månsson 02 SWE Åhus FIK 56,93
David Cannmo 01 SWE Trollhättan FIK
Niklas Müller 02 GER Vfl Spremberg 55,05
Niklas Uth 02 GER SV Lindenau 1848 52,98
 
P17 800m 16
Karl Lindgren 01 SWE IS Göta 2.15
Erik Albin 02 SWE IFK Helsingborg
Amrullah Stanikzai 02 SWE IF Kville
Melvin Johansson 01 SWE IF Kville
Anton Larsson 02 SWE Malmö AI
Roble Abdullahi 01 SWE Malmö AI 2,02
Kevin Bodén 02 SWE Motala AIF 2.04,66
Victor Wahlgren 02 SWE Mölndals AIK 1.59.86
Simon Öberg 03 SWE Västerås FK
Michael Nordahl 01 SWE Ystads IF 2.06
Morgan Åkerblom 02 SWE Ystads IF
Biniam Habtom 01 SWE Åhus FIK 2.08,04
Truls Månsson 02 SWE Åhus FIK 2.04,61
Niklas Müller 02 GER Vfl Spremberg 2:04,04
Tadesse Johansson 03 SWE AIK Friidrott 2:08.04
Kevin Reusch 01 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 2:09,90
 
P17 3000m 5
Erik Albin 02 SWE IFK Helsingborg
Oskar Karlsson 02 SWE SK Graal 10,27,67
Engler Paul 03 GER Dresden DSC 1898
Lasse Bernarnd 03 GER Dresden DSC 1898
Timo Hinterndorfer 04 AUT DSG Wien
 
P17 Häck 110m 10
Anton Hermansson 02 SWE Högby IF 15,77
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
Max Rosquist-Larsson 01 SWE Malmö AI
Marcus Blixt 02 SWE Mölndals AIK 15,27
Edvin Andersson 02 SWE Varbergs GIF
Lucas Kristenson 01 SWE Varbergs GIF
Edvin Månsson 02 SWE IFK Växjö
Niklas Uth 02 GER SV Lindenau 1848 15,57
Lionel Afan Strasser 02 AUT DSG Wien
Jonathan Reifegerste 02 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
 
P17 Häck 300m 7
Anton Hermansson 02 SWE Högby IF 41,57
Amrullah Stanikzai 02 SWE IF Kville
Jesper Nordström 02 SWE IF Kville
Nils Jensen 01 SWE Sävedalens AIK 42,0
Edvin Andersson 02 SWE Varbergs GIF
Lucas Kristenson 01 SWE Varbergs GIF 42.91
Edvin Månsson 02 SWE IFK Växjö
 
P17 Höjd 8
Gabriel Bexvall 02 SWE IF Kronan
Daniel Adolfsson 02 SWE Tingbergs AIS
Hugo Schoug 02 SWE Wärnamo SK
Julian Pink 02 GER Vfl Spremberg 1,65
Levi Schulz 02 GER SG Gaselan Fürstenwalde 1,60
Lionel Afan Strasser 02 AUT DSG Wien
Kevin Reusch 01 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 1,80
Vincent Jens Posmyk 01 GER SC DHfK Leipzig 1,83
 
P17 Stav 5
Maximilian Lennartsson 03 SWE FIF Gnistan
Nils Jensen 01 SWE Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 SWE Tingbergs AIS
Oscar Løwenstein 02 DEN Helsingör IF 4.20
Anna Neubert 03 GER Rostock 1 LAV 3.00
 
P17 Längd 27
Albin Enbacker 01 SWE IF Göta Karlstad
Erik Ljungberg Bergelin 02 SWE Höörs IS 603
Gabriel Bexvall 02 SWE IF Kronan
Fabian Steene 03 SWE IF Kville
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
Gustav Tartu 02 SWE IF Kville
Adam Thell 02 SWE IFK Lund
Caleb Conable 01 SWE Malmö AI 6,79
Max Rosquist-Larsson 01 SWE Malmö AI
Marcus Blixt 02 SWE Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 SWE Mölndals AIK
Daniel Adolfsson 02 SWE Tingbergs AIS
Hugo Schoug 02 SWE Wärnamo SK
Edvin Månsson 02 SWE IFK Växjö
Filip Lindh 01 SWE IFK Växjö
Andreas Ehn 01 SWE IK Ymer
Hugo Larsson 02 SWE Åhus FIK
Bimo Soenarso 01 SWE KFUM Örebro
Julian Pink 02 GER Vfl Spremberg 5,05
Martin Hoffmann 02 GER Stralsund TSV 1860 5,36
Arvid Wolf 01 GER Freiberger PSV 6,58
Bruno Boysen 01 GER Rostock 1 LAV 6.32
Julius Hühnel 03 GER Rostock 1 LAV 6.11
Levi Schulz 02 GER SG Gaselan Fürstenwalde 5,56
Rupert Schenk 01 GER SC Potsdam 5,92
Lionel Afan Strasser 02 AUT DSG Wien
Kevin Reusch 01 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 6,46
 
P17 Kula 9
Hampus Wallin 02 SWE Hovslätts IK
Jesper Nordström 02 SWE IF Kville
Andreas Henriksson 02 SWE Malmö AI 15.00
Leo Frid Göransson 02 SWE Sävedalens AIK 13.37
Daniel Adolfsson 02 SWE Tingbergs AIS
Rasmus Post Meyhoff 02 DEN Köge Atletik
Julian Pink 02 GER Vfl Spremberg 10,65
Rupert Schenk 01 GER SC Potsdam 12,00
Lionel Afan Strasser 02 AUT DSG Wien
 
P17 Diskus 11
Hampus Wallin 02 SWE Hovslätts IK
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
William Lanndalen 01 SWE IF Kville
Axel Heander 02 SWE IFK Lund 31,28
Andreas Henriksson 02 SWE Malmö AI 43.31
Daniel Adolfsson 02 SWE Tingbergs AIS
Erik Lindberg 02 SWE Åhus FIK 30,02
Rasmus Post Meyhoff 02 DEN Köge Atletik 32,70
Anders Vik 03 NOR FIL AKS-77
John Eric Heintke 01 GER Vfl Spremberg 35,88
Rupert Schenk 01 GER SC Potsdam 45,00
 
P17 Slägga 4
Hampus Wallin 02 SWE Hovslätts IK 61,00
William Lanndalen 01 SWE IF Kville
Andreas Henriksson 02 SWE Malmö AI 62.65
Leo Bystedt 03 SWE Västerås FK
 
P17 Spjut 9
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
William Lanndalen 01 SWE IF Kville
Albert Nurmi 01 SWE Malmö AI
John Eric Heintke 01 GER Vfl Spremberg 38,12
Julian Pink 02 GER Vfl Spremberg 43,44
Arvid Wolf 01 GER Freiberger PSV 40,45
Levi Schulz 02 GER SG Gaselan Fürstenwalde 39,50
Lionel Afan Strasser 02 AUT DSG Wien
Kevin Reusch 01 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 41,86
 
P15 80m 23
Edvin Assarsson 04 SWE Eslövs AI 9,47
Samuel Ekelund 03 SWE Eslövs AI
Oliver Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad
Patrik Bergstrand 03 SWE IFK Halmstad
Melvin Mathisson 03 SWE KA 2 IF 10,56
Fabian Steene 03 SWE IF Kville
Elias Wennolf 03 SWE IFK Lund 9.51
Frans Junior Nilsson 03 SWE Malmö AI
David Thid 03 SWE Tyresö FK
Claes Astrabeck 03 SWE Trollhättan FIK
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK
Mattias Andersson 03 SWE Öresund FK 9.52
Niclas Tom 03 GER Stralsund TSV 1860 10,65
Jan Bach 03 GER SV Lindenau 1848 9,80
Markus Lietzberg 03 GER SV Lindenau 1848 9,93
Eddie Uhlmann 03 GER Freiberger PSV 10,01
Maximilian Eggers 03 GER Bad Doberaner
Julius Hühnel 03 GER Rostock 1 LAV 9.60
Louis Ziegert 03 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Lennart Pfennigschmidt 03 GER SV Medizin Schwerin 1951 e.V.
Jan Maas 03 GER LAZ Regio Herford
Marlon Müller 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
Valentino Thomas 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
 
P15 300m 18
Alexander Hedar 03 SWE IFK Göteborg
Zabihulla Bahrami 03 SWE Höörs IS
Melvin Mathisson 03 SWE KA 2 IF 42,32
Simon Öberg 03 SWE Västerås FK
Claes Astrabeck 03 SWE Trollhättan FIK
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK 38,92
Mattias Andersson 03 SWE Öresund FK 37,66
Eric Hoffmann 03 GER Dresden DSC 1898
Niclas Tom 03 GER Stralsund TSV 1860 41,45
Jan Bach 03 GER SV Lindenau 1848 41,09
Eddie Uhlmann 03 GER Freiberger PSV 39,09
Valentin Rupp 03 AUT DSG Wien
Tadesse Johansson 03 SWE AIK Friidrott 38.90
Lennart Pfennigschmidt 03 GER SV Medizin Schwerin 1951 e.V.
Tore Marius Tøfte 03 NOR Kristiansand Löpeklubb
Albin Lago 03 SWE Genarps IF 39.4
Marlon Müller 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 39,58
Valentino Thomas 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
 
P15 800m 21
Filip Sundin 04 SWE IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 SWE IF Göta Karlstad
Alexander Hedar 03 SWE IFK Göteborg
Love Offrell 05 SWE Malmö AI
Carl Erixon 03 SWE Mölndals AIK 2:11,56
Vidar Arvidsson 03 SWE Upsala IF 2.08.56m
Simon Öberg 03 SWE Västerås FK
Alfred Ramhult 03 SWE IK Ymer 2.16.84
Love Ramhult 03 SWE IK Ymer 2.17.10
Håvard Dale Foyn Skovly 03 NOR Tönsberg FIK
Lucas Jeppesen 04 DEN Korsör AM
Vilmer Andersson 04 SWE Trollhättan FIK
Engler Paul 03 GER Dresden DSC 1898
Lasse Bernarnd 03 GER Dresden DSC 1898
Jan Bach 03 GER SV Lindenau 1848 2:15,85
Lennert Burghardt 04 GER SC Neubrandenburg 2:29,40
Timo Hinterndorfer 04 AUT DSG Wien
Valentin Rupp 03 AUT DSG Wien
Tadesse Johansson 03 SWE AIK Friidrott 2:08:04
Wilhelm Kurz 04 GER Leichtathletik-Club Taucha
Albin Lago 03 SWE Genarps IF 2:09
 
P15 Hinder 1500m 7
Filip Sundin 04 SWE IF Göta Karlstad
Noel Edvinsson 04 SWE IF Göta Karlstad
Carl Erixon 03 SWE Mölndals AIK 5:10,50
Rasmus Haak 03 SWE Stenungsunds FI 5:08.95
Nils Ekroth 03 SWE Upsala IF 5.07
Felix Redl 03 AUT DSG Wien
Valentino Thomas 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
 
P15 Häck 80m 22
Edvin Assarsson 04 SWE Eslövs AI 11,47
Oliver Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad
Gustav Nylander 04 SWE Malmö AI
David Thid 03 SWE Tyresö FK
Sofus Olivarius Vølund 04 DEN Sparta Atletik 13,41
Sofus Peter Lassen 03 DEN Sparta Atletik 11,62
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK
Anton Gallas 04 GER Vfl Spremberg 11,80
Hardy Demel 04 GER Vfl Spremberg 12,02
Eric Hoffmann 03 GER Dresden DSC 1898
Markus Lietzberg 03 GER SV Lindenau 1848 11,37
Liam Zippert 04 GER Bad Doberaner
Julius Hühnel 03 GER Rostock 1 LAV 11.63
Karl Fütterer 03 GER Rostock 1 LAV 12.45
Erik Hühnel 04 GER LAC Mühl Rosin 11,68
Nils Seefeldt 04 GER LAC Mühl Rosin 12,16
Denny Stollhoff 04 GER SC Neubrandenburg 12,45
Franz Puchta 04 GER SC Neubrandenburg 12,10
Felix Redl 03 AUT DSG Wien
Elliot Erhagen 04 SWE Höganäs Friidrottsförening
Jan Maas 03 GER LAZ Regio Herford
Kilian Holtmann 04 GER LAZ Regio Herford
 
P15 Häck 300m 7
Edvin Assarsson 04 SWE Eslövs AI 43,20
Maximilian Lennartsson 03 SWE FIF Gnistan
Oliver Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad
Gustav Brasch 04 SWE Wärnamo SK
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK 42,19
Markus Lietzberg 03 GER SV Lindenau 1848 42,10
Kilian Holtmann 04 GER LAZ Regio Herford
 
P15 Höjd 9
Oliver Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad
Fabian Steene 03 SWE IF Kville
David Thid 03 SWE Tyresö FK
Sofus Olivarius Vølund 04 DEN Sparta Atletik
Wilhelm Kopp 03 DEN Sparta Atletik 1,87
Eric Hoffmann 03 GER Dresden DSC 1898 1,78
Markus Lietzberg 03 GER SV Lindenau 1848 1,68
Eddie Uhlmann 03 GER Freiberger PSV 1,80
Karl Fütterer 03 GER Rostock 1 LAV 1.80
 
P15 Längd 14
Maximilian Lennartsson 03 SWE FIF Gnistan
Oliver Ellström 03 SWE IF Göta Karlstad
Birk Van De Boel 03 SWE Malmö AI
David Thid 03 SWE Tyresö FK
Engler Paul 03 GER Dresden DSC 1898
Eric Hoffmann 03 GER Dresden DSC 1898
Maximilian Sippach 03 GER Dresden DSC 1898
Niclas Tom 03 GER Stralsund TSV 1860 4,93
Jan Bach 03 GER SV Lindenau 1848 5,17
Maximilian Eggers 03 GER Bad Doberaner
Julius Hühnel 03 GER Rostock 1 LAV 6.11
Karl Fütterer 03 GER Rostock 1 LAV 5.10
Louis Ziegert 03 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Marlon Müller 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 6,16
 
P15 Tresteg 4
Maximilian Lennartsson 03 SWE FIF Gnistan
William Asker 04 SWE IF Kville
Eric Hoffmann 03 GER Dresden DSC 1898 11,80
Kilian Holtmann 04 GER LAZ Regio Herford
 
P15 Kula 9
Filip Aasa 03 SWE Habo Friidrott 04
André Bergenhem 03 SWE IFK Halmstad
Axel Olausson 03 SWE IF Kville
Fabian Steene 03 SWE IF Kville
Wilhelm Kopp 03 DEN Sparta Atletik 11,97
Anders Vik 03 NOR FIL AKS-77 12,93
Maximilian Sippach 03 GER Dresden DSC 1898
Lennert Burghardt 04 GER SC Neubrandenburg 10.40
Marlon Müller 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 16,52
 
P15 Diskus 14
Maximilian Lennartsson 03 SWE FIF Gnistan
Filip Aasa 03 SWE Habo Friidrott 04
André Bergenhem 03 SWE IFK Halmstad
Axel Olausson 03 SWE IF Kville
Felix Steene 04 SWE IF Kville
Alexander Karlsson 04 SWE Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 SWE Skruvs IF 40,60
Anders Vik 03 NOR FIL AKS-77 50,37
Lukas Grönwall 04 SWE Öresund FK -
Hardy Demel 04 GER Vfl Spremberg 36,40
Maximilian Sippach 03 GER Dresden DSC 1898
Lennert Burghardt 04 GER SC Neubrandenburg 26,20
Jan Maas 03 GER LAZ Regio Herford
Marlon Müller 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 40,00
 
P15 Spjut 13
Filip Aasa 03 SWE Habo Friidrott 04
André Bergenhem 03 SWE IFK Halmstad
Patrik Bergstrand 03 SWE IFK Halmstad
Fabian Steene 03 SWE IF Kville
Sofus Peter Lassen 03 DEN Sparta Atletik 47,56
Wilhelm Kopp 03 DEN Sparta Atletik
Maximilian Sippach 03 GER Dresden DSC 1898
Markus Lietzberg 03 GER SV Lindenau 1848 40,58
Felix Redl 03 AUT DSG Wien
Valentin Rupp 03 AUT DSG Wien
Jan Maas 03 GER LAZ Regio Herford
Marlon Müller 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 46,25
Valentino Thomas 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 31,77
 
P14 80m 24
Jonatan Lindh 04 SWE IK Hakarpspojkarna 10.02
Casper Johansson 04 SWE IFK Helsingborg
Saga Redestam 04 SWE IFK Helsingborg
Sixten Hjalmarsson 04 SWE IFK Helsingborg
Love Björnson 04 SWE KA 2 IF
Elias Lindberg 04 SWE Klippans FK
Felix Steene 04 SWE IF Kville
Leo Zikovic 04 SWE IF Kville
Isak Holgersson 04 SWE IFK Lund 9.96
Joel Ring 04 SWE IFK Trelleborg 10.50
Olle Holmberg 04 SWE IFK Trelleborg
Anton Gallas 04 GER Vfl Spremberg
Liam Zippert 04 GER Bad Doberaner
Janne Mergenthal 04 GER Rostock 1 LAV 10,20
Mathies Schreiber 04 GER LAC Mühl Rosin 10,29
Nils Seefeldt 04 GER LAC Mühl Rosin 9,98
Bjarne Gebhardt 04 GER SC Neubrandenburg 9,89
Denny Stollhoff 04 GER SC Neubrandenburg 10,02
Franz Puchta 04 GER SC Neubrandenburg 9,71
Hardy Frank 04 GER SC Neubrandenburg 9,66
Patrick Dietrich 04 GER Leichtathletik-Club Taucha
Wilhelm Kurz 04 GER Leichtathletik-Club Taucha
Elliot Erhagen 04 SWE Höganäs Friidrottsförening
Kilian Holtmann 04 GER LAZ Regio Herford
 
P14 300m 19
Noel Edvinsson 04 SWE IF Göta Karlstad
Casper Johansson 04 SWE IFK Helsingborg
Love Björnson 04 SWE KA 2 IF
Elias Lindberg 04 SWE Klippans FK
Leo Zikovic 04 SWE IF Kville
Gustav Nylander 04 SWE Malmö AI
Gustav Brasch 04 SWE Wärnamo SK
Sofus Olivarius Vølund 04 DEN Sparta Atletik 44,64
Vilmer Andersson 04 SWE Trollhättan FIK
Janne Mergenthal 04 GER Rostock 1 LAV 42.90
Mathies Schreiber 04 GER LAC Mühl Rosin 43,05
Nils Seefeldt 04 GER LAC Mühl Rosin 41,50
Bjarne Gebhardt 04 GER SC Neubrandenburg
Denny Stollhoff 04 GER SC Neubrandenburg
Franz Puchta 04 GER SC Neubrandenburg
Hardy Frank 04 GER SC Neubrandenburg
Alessandro Greco 05 AUT DSG Wien
Patrick Dietrich 04 GER Leichtathletik-Club Taucha
Wilhelm Kurz 04 GER Leichtathletik-Club Taucha
 
P14 Höjd 10
Filip Sundin 04 SWE IF Göta Karlstad
William Asker 04 SWE IF Kville
Anton Rosslin 04 SWE Lomma FIK
Gustav Brasch 04 SWE Wärnamo SK
Hardy Demel 04 GER Vfl Spremberg 1,63
Liam Zippert 04 GER Bad Doberaner
Janne Mergenthal 04 GER Rostock 1 LAV 1.50
Erik Hühnel 04 GER LAC Mühl Rosin 1,60
Nils Seefeldt 04 GER LAC Mühl Rosin 1,65
Patrick Dietrich 04 GER Leichtathletik-Club Taucha
 
P14 Stav 6
Alexander Carlsson 05 SWE IFK Halmstad 2.10
Felix Steene 04 SWE IF Kville
William Asker 04 SWE IF Kville
Joseph Lindvall 04 SWE Malmö AI
David Adolfsson 04 SWE Tingbergs AIS
Julius Haansbæk Mortensen 05 DEN Helsingör IF 3.35
 
P14 Längd 22
Jonatan Lindh 04 SWE IK Hakarpspojkarna 5.18
Sixten Hjalmarsson 04 SWE IFK Helsingborg
Elias Lindberg 04 SWE Klippans FK
Felix Steene 04 SWE IF Kville
Gustav Nylander 04 SWE Malmö AI
Anton Gallas 04 GER Vfl Spremberg 5,24
Hardy Demel 04 GER Vfl Spremberg 5,40
Liam Zippert 04 GER Bad Doberaner
Janne Mergenthal 04 GER Rostock 1 LAV 5.27
Erik Hühnel 04 GER LAC Mühl Rosin 5,65
Mathies Schreiber 04 GER LAC Mühl Rosin 5,05
Nils Seefeldt 04 GER LAC Mühl Rosin 5,82
Bjarne Gebhardt 04 GER SC Neubrandenburg 5,19
Colin Tanger 05 GER SC Neubrandenburg 4,40
Denny Stollhoff 04 GER SC Neubrandenburg 5,07
Edmond Edoh 05 GER SC Neubrandenburg 5,24
Franz Puchta 04 GER SC Neubrandenburg 5,28
Hardy Frank 04 GER SC Neubrandenburg 5,24
Lennert Burghardt 04 GER SC Neubrandenburg 4,80
Ole Mehlberg 05 GER SC Neubrandenburg 5,19
Patrick Dietrich 04 GER Leichtathletik-Club Taucha
Kilian Holtmann 04 GER LAZ Regio Herford
 
P14 Kula 14
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI
Sixten Hjalmarsson 04 SWE IFK Helsingborg
Love Björnson 04 SWE KA 2 IF
Leo Zikovic 04 SWE IF Kville
Anton Rosslin 04 SWE Lomma FIK
Fredrik Andersson 04 SWE Lomma FIK 10.71
Isak Gunnarsson 04 SWE Lomma FIK 8.83
Alexander Karlsson 04 SWE Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 SWE Skruvs IF 12,35
Lukas Grönwall 04 SWE Öresund FK -
Erik Hühnel 04 GER LAC Mühl Rosin 11,81
Keanu Reum 04 GER SG Gaselan Fürstenwalde 11,80
Patrick Dietrich 04 GER Leichtathletik-Club Taucha
Kilian Holtmann 04 GER LAZ Regio Herford
 
P14 Spjut 16
Filip Sundin 04 SWE IF Göta Karlstad
Sixten Hjalmarsson 04 SWE IFK Helsingborg
Love Björnson 04 SWE KA 2 IF
Felix Steene 04 SWE IF Kville
Leo Zikovic 04 SWE IF Kville
Joseph Lindvall 04 SWE Malmö AI
Hugo Karsamo 04 SWE Skruvs IF 45,87
Ruben Larsson 05 SWE IFK Växjö
Lukas Grönwall 04 SWE Öresund FK -
Anton Gallas 04 GER Vfl Spremberg 39,40
Janne Mergenthal 04 GER Rostock 1 LAV 31.17
Erik Hühnel 04 GER LAC Mühl Rosin 45,78
Bjarne Gebhardt 04 GER SC Neubrandenburg 36,79
Denny Stollhoff 04 GER SC Neubrandenburg 23,88
Patrick Dietrich 04 GER Leichtathletik-Club Taucha
Elliot Erhagen 04 SWE Höganäs Friidrottsförening
 
P13 60m 34
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad 9,17
Filip Lindstrup 05 SWE IFK Helsingborg
Ludvig Palmér 05 SWE IFK Helsingborg
Hugo Frisesdal 05 SWE KA 2 IF 9,48
Alexander Eklund 05 SWE Klippans FK
Gustav Thörnqvist 05 SWE Klippans FK
Måns Bergström 05 SWE Malmö AI 8,13
Viktor Hedner 05 SWE Malmö AI
Calle Lindstedt 05 SWE Motala AIF
Casper Sandqvist 05 SWE Motala AIF
William Brändeborn 05 SWE Råby-Rekarne FIF 8.50
Seth Svensson 05 SWE Varbergs GIF
Oscar Emanuelsson 05 SWE Villstads GIF
Jacob Hölting Nilsson 05 SWE Ystads IF
Oliver Fehrlund-Persson 05 SWE Ystads IF 7,91
Max Matschke 05 GER Vfl Spremberg 8,99
Nicolas Unverricht 05 GER Vfl Spremberg 8,95
Luca Falk 05 GER Stralsund TSV 1860 8,41
Malte Piper 05 GER Stralsund TSV 1860 8,58
Johann Schlothofer 05 GER SV Lindenau 1848 8,41
Jonah Richter 05 GER SV Lindenau 1848 8,41
Sebastian Grummt 05 GER Freiberger PSV 8,92
Willibald Fentens 05 GER Rostock 1 LAV 8.31
Finley Alschweig 05 GER SG Gaselan Fürstenwalde 7,79
Colin Tanger 05 GER SC Neubrandenburg 9,01
Edmond Edoh 05 GER SC Neubrandenburg 8,56
Ole Mehlberg 05 GER SC Neubrandenburg 8,28
Jeremy Niemann 05 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Tyler Slodczyk 05 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Alessandro Greco 05 AUT DSG Wien
Julius Tippold 05 GER SV Automation 61 Leipzig
Bjarne Seemann 05 GER TC FIKO Rostock e.V.
Filip Schwertfeger 05 GER TC FIKO Rostock e.V.
Timon Dethloff 05 GER ASV Köln 7,64
 
P13 200m 26
Ludvig Palmér 05 SWE IFK Helsingborg
Alexander Eklund 05 SWE Klippans FK
Morgan Lindstedt 05 SWE Malmö AI
Viktor Hedner 05 SWE Malmö AI
Calle Lindstedt 05 SWE Motala AIF
Casper Sandqvist 05 SWE Motala AIF
William Brändeborn 05 SWE Råby-Rekarne FIF 28.08
Noel Krantz Törnblom 05 SWE Sävedalens AIK 29,89
Oliver Fehrlund-Persson 05 SWE Ystads IF 25,87
Max Matschke 05 GER Vfl Spremberg
Nicolas Unverricht 05 GER Vfl Spremberg
Luca Falk 05 GER Stralsund TSV 1860 27,51
Malte Piper 05 GER Stralsund TSV 1860 28,11
Johann Schlothofer 05 GER SV Lindenau 1848 29,89
Louis Walter Kratzsch 05 GER SV Lindenau 1848 31,43
Finley Alschweig 05 GER SG Gaselan Fürstenwalde 27,30
Colin Tanger 05 GER SC Neubrandenburg 28,40
Edmond Edoh 05 GER SC Neubrandenburg 28,30
Ole Mehlberg 05 GER SC Neubrandenburg 27,93
Jeremy Niemann 05 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Tyler Slodczyk 05 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Alessandro Greco 05 AUT DSG Wien
Julius Tippold 05 GER SV Automation 61 Leipzig
Bjarne Seemann 05 GER TC FIKO Rostock e.V.
Filip Schwertfeger 05 GER TC FIKO Rostock e.V.
Hauke Trost 05 GER TSV Flintbek
 
P13 600m 21
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad
Gustav Thörnqvist 05 SWE Klippans FK
Marcus Asker 05 SWE Malmö AI 1.39,16
Morgan Lindstedt 05 SWE Malmö AI
Calle Lindstedt 05 SWE Motala AIF
Casper Sandqvist 05 SWE Motala AIF
Noel Krantz Törnblom 05 SWE Sävedalens AIK 1.47,81
Oliver Fehrlund-Persson 05 SWE Ystads IF 1.37,06
Esben Madsen 05 DEN Korsör AM
Max Matschke 05 GER Vfl Spremberg
Luca Falk 05 GER Stralsund TSV 1860 1:52,20
Malte Piper 05 GER Stralsund TSV 1860 1:53,15
Johann Schlothofer 05 GER SV Lindenau 1848 1:50,08
Jonah Richter 05 GER SV Lindenau 1848 1:49,88
Louis Walter Kratzsch 05 GER SV Lindenau 1848 1:54,03
Sebastian Grummt 05 GER Freiberger PSV 1:43,4
Wyneken Dükert 05 GER SG Gaselan Fürstenwalde 1:59,00
Colin Tanger 05 GER SC Neubrandenburg 1:47,90
Bjarne Seemann 05 GER TC FIKO Rostock e.V.
Filip Schwertfeger 05 GER TC FIKO Rostock e.V.
Hauke Trost 05 GER TSV Flintbek
 
P13 Häck 60m 17
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad 11,87
Alexander Eklund 05 SWE Klippans FK
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
Calle Lindstedt 05 SWE Motala AIF
Casper Sandqvist 05 SWE Motala AIF
Axel Eenfeldt 05 SWE Bohus IF 9.67
Ludvig Holgersson 05 SWE Bohus IF
Louis Jäkel 05 GER Vfl Spremberg 10,45
Johann Schlothofer 05 GER SV Lindenau 1848 9,98
Jonah Richter 05 GER SV Lindenau 1848 10,77
Sebastian Grummt 05 GER Freiberger PSV 10,16
Willibald Fentens 05 GER Rostock 1 LAV 9.55
Finley Alschweig 05 GER SG Gaselan Fürstenwalde 9,57
Edmond Edoh 05 GER SC Neubrandenburg 9,64
Julius Tippold 05 GER SV Automation 61 Leipzig
Hauke Trost 05 GER TSV Flintbek
Timon Dethloff 05 GER ASV Köln 9,48
 
P13 Häck 200m 12
Alexander Carlsson 05 SWE IFK Halmstad 33.91
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
Calle Lindstedt 05 SWE Motala AIF
Casper Sandqvist 05 SWE Motala AIF
Esben Madsen 05 DEN Korsör AM
Georg Hofbauer-Barty 06 GER SV Lindenau 1848 32,10
Johann Schlothofer 05 GER SV Lindenau 1848 32,23
Jonah Richter 05 GER SV Lindenau 1848 33,11
Lorenz Gühne 06 GER SV Lindenau 1848 33,66
Louis Walter Kratzsch 05 GER SV Lindenau 1848 32,31
Julius Tippold 05 GER SV Automation 61 Leipzig
Luka Blanke 06 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
P13 Höjd 14
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad 1,33
Ludvig Palmér 05 SWE IFK Helsingborg
Hugo Frisesdal 05 SWE KA 2 IF 1,39
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
Jacob Hölting Nilsson 05 SWE Ystads IF
Carl Haansbæk Mortensen 05 DEN Helsingör IF 1.41
Julius Haansbæk Mortensen 05 DEN Helsingör IF 1.50
Axel Eenfeldt 05 SWE Bohus IF 1.60
Ludvig Holgersson 05 SWE Bohus IF 1.65
Willibald Fentens 05 GER Rostock 1 LAV 1.61
Finley Alschweig 05 GER SG Gaselan Fürstenwalde 1,57
Wyneken Dükert 05 GER SG Gaselan Fürstenwalde 1,35
Edmond Edoh 05 GER SC Neubrandenburg 1,58
Tyler Slodczyk 05 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
 
P13 Längd 26
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad 4,17
Filip Lindstrup 05 SWE IFK Helsingborg
Hugo Frisesdal 05 SWE KA 2 IF 4,22
Alexander Eklund 05 SWE Klippans FK
Gustav Thörnqvist 05 SWE Klippans FK
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
Morgan Lindstedt 05 SWE Malmö AI
William Brändeborn 05 SWE Råby-Rekarne FIF 4.84
Ruben Larsson 05 SWE IFK Växjö
Carl Haansbæk Mortensen 05 DEN Helsingör IF 4.16
Julius Haansbæk Mortensen 05 DEN Helsingör IF 5.27
Esben Madsen 05 DEN Korsör AM
Louis Jäkel 05 GER Vfl Spremberg 4,42
Max Matschke 05 GER Vfl Spremberg 4,21
Nicolas Unverricht 05 GER Vfl Spremberg 4,78
Luca Falk 05 GER Stralsund TSV 1860 4,23
Malte Piper 05 GER Stralsund TSV 1860 4,18
Johann Schlothofer 05 GER SV Lindenau 1848 4,83
Louis Walter Kratzsch 05 GER SV Lindenau 1848 4,36
Sebastian Grummt 05 GER Freiberger PSV 4,68
Willibald Fentens 05 GER Rostock 1 LAV 5.59
Finley Alschweig 05 GER SG Gaselan Fürstenwalde 5,67
Wyneken Dükert 05 GER SG Gaselan Fürstenwalde 4,20
Jeremy Niemann 05 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Alessandro Greco 05 AUT DSG Wien
Julius Tippold 05 GER SV Automation 61 Leipzig
 
P13 Kula 12
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI 12.56
Hugo Frisesdal 05 SWE KA 2 IF 6,84
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
Casper Griphage 05 SWE IFK Trelleborg
Seth Svensson 05 SWE Varbergs GIF
Jacob Hölting Nilsson 05 SWE Ystads IF
Carl Haansbæk Mortensen 05 DEN Helsingör IF 8.51
Louis Jäkel 05 GER Vfl Spremberg 11,20
Sebastian Grummt 05 GER Freiberger PSV 9,56
Finley Alschweig 05 GER SG Gaselan Fürstenwalde 10,43
Ole Mehlberg 05 GER SC Neubrandenburg 11,20
Julius Tippold 05 GER SV Automation 61 Leipzig
 
P13 Diskus 14
Jesper Lindqvist 05 SWE Boden FI 30.34
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad
Hugo Frisesdal 05 SWE KA 2 IF 21,50
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
Calle Lindstedt 05 SWE Motala AIF
William Brändeborn 05 SWE Råby-Rekarne FIF Nm
Casper Griphage 05 SWE IFK Trelleborg
Ruben Larsson 05 SWE IFK Växjö
Gustav Karlström 05 SWE Åhus FIK
Carl Haansbæk Mortensen 05 DEN Helsingör IF
Julius Haansbæk Mortensen 05 DEN Helsingör IF 35.32
Louis Jäkel 05 GER Vfl Spremberg 32,32
Ole Mehlberg 05 GER SC Neubrandenburg 23,20
Linus Dammermann 06 GER LAZ Regio Herford
 
P13 Spjut 23
Edvin Håkansson 05 SWE IFK Halmstad
Filip Lindstrup 05 SWE IFK Helsingborg
Hugo Frisesdal 05 SWE KA 2 IF 21,62
Alexander Eklund 05 SWE Klippans FK
Leo Göransson 05 SWE Klippans FK
Sebastian Bexvall 06 SWE IF Kronan
Tage Hägre 07 SWE IF Kronan
Calle Lindstedt 05 SWE Motala AIF
Leon Bodén 05 SWE Motala AIF 40.17
William Brändeborn 05 SWE Råby-Rekarne FIF 29.74
Seth Svensson 05 SWE Varbergs GIF
Carl Haansbæk Mortensen 05 DEN Helsingör IF 33.70
Julius Haansbæk Mortensen 05 DEN Helsingör IF 34.95
Louis Jäkel 05 GER Vfl Spremberg 32,56
Jonah Richter 05 GER SV Lindenau 1848 29,16
Louis Walter Kratzsch 05 GER SV Lindenau 1848 26,58
Sebastian Grummt 05 GER Freiberger PSV 36,24
Colin Tanger 05 GER SC Neubrandenburg 25,00
Edmond Edoh 05 GER SC Neubrandenburg 30,31
Ole Mehlberg 05 GER SC Neubrandenburg 28,50
Linus Dammermann 06 GER LAZ Regio Herford
Hauke Trost 05 GER TSV Flintbek
Simon Rohwer 06 GER Athletico Büdelsdorf
 
P12 60m 20
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 8,24
Zac Jellum Ling 06 SWE IFK Helsingborg
Malte Björnson 06 SWE KA 2 IF
Sebastian Bexvall 06 SWE IF Kronan
William Anderberg 06 SWE IFK Lund
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI 7.88
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 8.55
Max Holm 06 SWE Råby-Rekarne FIF
Sven-Hendrik Petersen 06 GER Dresden DSC 1898
Lucan Hansen 06 GER Stralsund TSV 1860 8,71
Lüder Witstruck 06 GER Stralsund TSV 1860 8,81
Maximilian Hoppenrath 06 GER Stralsund TSV 1860 8,41
Lorenz Gühne 06 GER SV Lindenau 1848 9,01
Johann Kesselmeier 06 GER Neustrelitzer SC 9.08
Benedict Siewert 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Even Hanschmann 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Tobias Pötzsch 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Justus Kumlehn 06 GER TC FIKO Rostock e.V.
Mika Schmidt 06 GER ASV Köln 8,70
Luka Blanke 06 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
P12 200m 24
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 27,67
Zac Jellum Ling 06 SWE IFK Helsingborg
Malte Björnson 06 SWE KA 2 IF
Kalle Fridolf 06 SWE Malmö AI
Konrad Katsler 06 SWE Malmö AI 33.53
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI 26.72
Max Holm 06 SWE Råby-Rekarne FIF 32,31
Malte Zettergren 07 SWE Varbergs GIF
Arthur Felbinger 07 GER Dresden DSC 1898
Jasper Tacke 06 GER Dresden DSC 1898 33,12
Louis Bianchin 06 GER Dresden DSC 1898 33,21
Sven-Hendrik Petersen 06 GER Dresden DSC 1898 32,01
Lucan Hansen 06 GER Stralsund TSV 1860 29,01
Lüder Witstruck 06 GER Stralsund TSV 1860 29,44
Maximilian Hoppenrath 06 GER Stralsund TSV 1860 27,01
Georg Hofbauer-Barty 06 GER SV Lindenau 1848 30,31
Lorenz Gühne 06 GER SV Lindenau 1848 31,36
Johann Kesselmeier 06 GER Neustrelitzer SC
Ben Awolin 06 GER Rostock 1 LAV 28,03
Benedict Siewert 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Even Hanschmann 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Tobias Pötzsch 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Justus Kumlehn 06 GER TC FIKO Rostock e.V.
Simon Rohwer 06 GER Athletico Büdelsdorf
 
P12 600m 15
Melvin Bertilsson 06 SWE Björnstorps IF 2:00.90
Malte Björnson 06 SWE KA 2 IF
Sebastian Bexvall 06 SWE IF Kronan
Sebastian Brogaard 06 DEN Korsör AM
Moritz Storp 06 GER Vfl Spremberg
Jasper Tacke 06 GER Dresden DSC 1898 1,55
Louis Bianchin 06 GER Dresden DSC 1898 1,54
Georg Hofbauer-Barty 06 GER SV Lindenau 1848 1:58,34
Johann Kesselmeier 06 GER Neustrelitzer SC
Ben Awolin 06 GER Rostock 1 LAV 1.50.10
Benedict Siewert 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Even Hanschmann 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Tobias Pötzsch 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Justus Kumlehn 06 GER TC FIKO Rostock e.V.
Simon Rohwer 06 GER Athletico Büdelsdorf
 
P12 Häck 60m 14
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 10,19
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg 10.10
Zac Jellum Ling 06 SWE IFK Helsingborg
Max Holm 06 SWE Råby-Rekarne FIF
Lukas Domann 06 GER Vfl Spremberg 11,80
Moritz Storp 06 GER Vfl Spremberg 11,21
Jasper Tacke 06 GER Dresden DSC 1898
Louis Bianchin 06 GER Dresden DSC 1898
Sebastian Schuch 07 GER Dresden DSC 1898
Sven-Hendrik Petersen 06 GER Dresden DSC 1898 11,14
Ben Awolin 06 GER Rostock 1 LAV 10.83
Even Hanschmann 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Tobias Pötzsch 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Luka Blanke 06 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
P12 Höjd 12
Zac Jellum Ling 06 SWE IFK Helsingborg
Sebastian Bexvall 06 SWE IF Kronan
Lukas Domann 06 GER Vfl Spremberg 1,30
Jasper Tacke 06 GER Dresden DSC 1898 1,30
Louis Bianchin 06 GER Dresden DSC 1898 1,20
Lucan Hansen 06 GER Stralsund TSV 1860 1,40
Lüder Witstruck 06 GER Stralsund TSV 1860 1,30
Johann Kesselmeier 06 GER Neustrelitzer SC 1.25
Ben Awolin 06 GER Rostock 1 LAV 1.50
Even Hanschmann 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Tobias Pötzsch 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Luka Blanke 06 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
P12 Längd 25
Filip Olsson 06 SWE Bromma IF 5,24
Zac Jellum Ling 06 SWE IFK Helsingborg
Sebastian Bexvall 06 SWE IF Kronan
William Anderberg 06 SWE IFK Lund
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI 4.97
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 4.93
Max Holm 06 SWE Råby-Rekarne FIF
Valdemar Kopp 06 DEN Sparta Atletik
Sebastian Brogaard 06 DEN Korsör AM
Lukas Domann 06 GER Vfl Spremberg 4,26
Moritz Storp 06 GER Vfl Spremberg 4,15
Jasper Tacke 06 GER Dresden DSC 1898 3,65
Louis Bianchin 06 GER Dresden DSC 1898 3,86
Sven-Hendrik Petersen 06 GER Dresden DSC 1898 3,87
Lucan Hansen 06 GER Stralsund TSV 1860 4,43
Lüder Witstruck 06 GER Stralsund TSV 1860 4,20
Maximilian Hoppenrath 06 GER Stralsund TSV 1860 4,54
Georg Hofbauer-Barty 06 GER SV Lindenau 1848 4,21
Lorenz Gühne 06 GER SV Lindenau 1848 4,11
Johann Kesselmeier 06 GER Neustrelitzer SC 4.22
Ben Awolin 06 GER Rostock 1 LAV 4.82
Even Hanschmann 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Tobias Pötzsch 06 GER Leichtathletik-Club Taucha
Mika Schmidt 06 GER ASV Köln 4,36
Luka Blanke 06 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
P12 Kula 8
Malte Björnson 06 SWE KA 2 IF
Melker Jensfelt 06 SWE Malmö AI 9.04
Valdemar Kopp 06 DEN Sparta Atletik 6,94
Lukas Domann 06 GER Vfl Spremberg
Sven-Hendrik Petersen 06 GER Dresden DSC 1898 6,40
Ben Awolin 06 GER Rostock 1 LAV 9,00
Linus Dammermann 06 GER LAZ Regio Herford
Luka Blanke 06 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
P11 60m 21
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg 8.55
Vidar Lindh 07 SWE IK Hakarpspojkarna 9,01
Elton Jellum Ling 07 SWE IFK Helsingborg
Tim Björk Schwabe 07 SWE IFK Helsingborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 SWE Hälle IF 9.21
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
William Andersson Widén 07 SWE KFUM Kristianstad
Tage Hägre 07 SWE IF Kronan
Viggo Altarac 07 SWE Malmö AI
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK
Jack Krantz 07 SWE Sävedalens AIK 9,59
Kevin Jensen 07 DEN Köbenhavns IF 8.85
Marvin Jensen 07 DEN Köbenhavns IF 9.56
Anders Silleborg 07 DEN Sparta Atletik 9,54
Arthur Felbinger 07 GER Dresden DSC 1898
Sebastian Schuch 07 GER Dresden DSC 1898
Malte Hoffmann 07 GER Stralsund TSV 1860 8,94
Anton Steffen 07 GER Rostock 1 LAV 8,34
Paul Pritzschke 07 GER Rostock 1 LAV 8.85
Kevin Krey 07 GER SG Gaselan Fürstenwalde 9,10
Isak Söderberg 07 SWE Höganäs Friidrottsförening 8,78
 
P11 600m 13
Alfred Eriksson 07 SWE Hanvikens SK 1,55.89
Ailo Zackrisson Ljung 07 SWE Hälle IF 1.45.60
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
Jack Krantz 07 SWE Sävedalens AIK 1.54,38
Malte Zettergren 07 SWE Varbergs GIF
Mikel Månsson 07 SWE Åhus FIK 1,52
Anders Silleborg 07 DEN Sparta Atletik 1,59,50
Arthur Felbinger 07 GER Dresden DSC 1898 2,09
Sebastian Schuch 07 GER Dresden DSC 1898
Malte Hoffmann 07 GER Stralsund TSV 1860 1:59,02
Anton Steffen 07 GER Rostock 1 LAV 1.48.2
Paul Pritzschke 07 GER Rostock 1 LAV 1.55.8
Kevin Krey 07 GER SG Gaselan Fürstenwalde 1:58,00
 
P11 Höjd 13
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg
Tim Björk Schwabe 07 SWE IFK Helsingborg
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
William Andersson Widén 07 SWE KFUM Kristianstad
Viggo Altarac 07 SWE Malmö AI
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Kevin Jensen 07 DEN Köbenhavns IF 1.38
Marvin Jensen 07 DEN Köbenhavns IF 1.20
Sebastian Schuch 07 GER Dresden DSC 1898
Anton Steffen 07 GER Rostock 1 LAV 1.47
Paul Pritzschke 07 GER Rostock 1 LAV 1.44
Kevin Krey 07 GER SG Gaselan Fürstenwalde 1,39
 
P11 Längd 20
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg
Vidar Lindh 07 SWE IK Hakarpspojkarna 4,23
Elton Jellum Ling 07 SWE IFK Helsingborg
Tim Björk Schwabe 07 SWE IFK Helsingborg
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
William Andersson Widén 07 SWE KFUM Kristianstad
Tage Hägre 07 SWE IF Kronan
Viggo Altarac 07 SWE Malmö AI
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK
Jack Krantz 07 SWE Sävedalens AIK
Kevin Jensen 07 DEN Köbenhavns IF 3.70
Marvin Jensen 07 DEN Köbenhavns IF 3.86
Anders Silleborg 07 DEN Sparta Atletik 4,13
Arthur Felbinger 07 GER Dresden DSC 1898 3,65
Sebastian Schuch 07 GER Dresden DSC 1898 4,70
Malte Hoffmann 07 GER Stralsund TSV 1860 4,01
Anton Steffen 07 GER Rostock 1 LAV 4.93
Paul Pritzschke 07 GER Rostock 1 LAV 4.34
Kevin Krey 07 GER SG Gaselan Fürstenwalde 4,25
Isak Söderberg 07 SWE Höganäs Friidrottsförening 3,90
 
P11 Kula 7
Tim Björk Schwabe 07 SWE IFK Helsingborg
Felix Nilsson 07 SWE Klippans FK
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK
Kevin Jensen 07 DEN Köbenhavns IF 9.47
Marvin Jensen 07 DEN Köbenhavns IF 8.25
Anders Silleborg 07 DEN Sparta Atletik 6,71
Anton Steffen 07 GER Rostock 1 LAV 9.10
 
P10 60m 12
Theodor Rogö 08 SWE Habo Friidrott 04 8.99
Elton Jellum Ling 08 SWE IFK Helsingborg
Jonatan Eklund 08 SWE Klippans FK
Edvin Örnborg 08 SWE IF Rigor 9.13
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
William Thøgersen 08 DEN Sparta Atletik 10,31
William Matthew Buck 08 DEN Sparta Atletik 10,29
Anton Pott 08 GER Stralsund TSV 1860 8,81
Theo Hielscher 08 GER Stralsund TSV 1860 9,05
Pepe Syniawa 08 GER LAC Mühl Rosin 9,13
Lennard Hasche 08 GER Leichtathletik-Club Taucha
Max Louis Emmrich 08 GER Leichtathletik-Club Taucha
 
P10 600m 13
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg
Theodor Rogö 08 SWE Habo Friidrott 04 1.50,69
Andor Zackrisson Ljung 09 SWE Hälle IF 2.08
Milo Rugland 08 SWE Kalmar SK
Vincent Åberg 09 SWE Ullevi FK
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
William Thøgersen 08 DEN Sparta Atletik 1,57,25
William Matthew Buck 08 DEN Sparta Atletik 2,17,36
Anton Pott 08 GER Stralsund TSV 1860 1:58,25
Theo Hielscher 08 GER Stralsund TSV 1860 1:54,11
Pepe Syniawa 08 GER LAC Mühl Rosin 1:59,0
Lennard Hasche 08 GER Leichtathletik-Club Taucha
Max Louis Emmrich 08 GER Leichtathletik-Club Taucha
 
P10 Längd 13
Theodor Rogö 08 SWE Habo Friidrott 04
Elton Jellum Ling 08 SWE IFK Helsingborg
Jonatan Eklund 08 SWE Klippans FK
Edvin Örnborg 08 SWE IF Rigor 412
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
William Thøgersen 08 DEN Sparta Atletik 3,48
William Matthew Buck 08 DEN Sparta Atletik 3,68
Alvin Fohlén Gladh 08 SWE Trollhättan FIK
Anton Pott 08 GER Stralsund TSV 1860 3,80
Theo Hielscher 08 GER Stralsund TSV 1860 4,11
Pepe Syniawa 08 GER LAC Mühl Rosin 4,08
Lennard Hasche 08 GER Leichtathletik-Club Taucha
Max Louis Emmrich 08 GER Leichtathletik-Club Taucha
 
P10 Kula 7
Theodor Rogö 08 SWE Habo Friidrott 04
Theo Hedberg 08 SWE IFK Halmstad
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
William Thøgersen 08 DEN Sparta Atletik 5,30
William Matthew Buck 08 DEN Sparta Atletik 5,09
Alvin Fohlén Gladh 08 SWE Trollhättan FIK
Max Louis Emmrich 08 GER Leichtathletik-Club Taucha
 
P9 60m 19
Ivar Olsson 09 SWE Bromma IF 9,40
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg 9.40
August Lindh 10 SWE IK Hakarpspojkarna 10,37
Andor Zackrisson Ljung 09 SWE Hälle IF
Noel Johansson 09 SWE Hälle IF 9,44
Josh Olsson Prescod 10 SWE IF Kronan
Sulayman Sagnia 09 SWE Laholms IF 9,43
Albin Anderberg 09 SWE IFK Lund
Filip Englund 09 SWE Malmö AI
Theo Altarac 09 SWE Malmö AI
Alexander Brändeborn 09 SWE Råby-Rekarne FIF 9.79
Edvin Wedin 09 SWE Turebergs FK
Oscar Molin 09 SWE IF Udd 09.76
Albert Redestam 10 DEN Helsingör IF 10.52
Johannes Thorsheim 09 NOR FIL AKS-77
Jonas Gretlund 09 DEN Amager AC 9,37
Johannes Kunkel 09 GER LAC Mühl Rosin 9,78
Simon Stief 09 GER LAC Mühl Rosin 9,61
Olle Ekelund 09 SWE Ruda IF
 
P9 Längd 20
Ivar Olsson 09 SWE Bromma IF 3,81
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg 3,07
August Lindh 10 SWE IK Hakarpspojkarna
Andor Zackrisson Ljung 09 SWE Hälle IF
Noel Johansson 09 SWE Hälle IF 3,76
Josh Olsson Prescod 10 SWE IF Kronan
Sulayman Sagnia 09 SWE Laholms IF 3,96
Albin Anderberg 09 SWE IFK Lund
Filip Englund 09 SWE Malmö AI
Theo Altarac 09 SWE Malmö AI
Alexander Brändeborn 09 SWE Råby-Rekarne FIF 3.62
Edvin Wedin 09 SWE Turebergs FK
Oscar Molin 09 SWE IF Udd 3.81
Vincent Åberg 09 SWE Ullevi FK
Albert Redestam 10 DEN Helsingör IF 3.55
Johannes Thorsheim 09 NOR FIL AKS-77
Jonas Gretlund 09 DEN Amager AC 4,05
Johannes Kunkel 09 GER LAC Mühl Rosin 3,59
Simon Stief 09 GER LAC Mühl Rosin 3,90
Olle Ekelund 09 SWE Ruda IF
 
P9 Boll 12
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg
August Lindh 10 SWE IK Hakarpspojkarna
Noel Johansson 09 SWE Hälle IF 27,73
Josh Olsson Prescod 10 SWE IF Kronan
Sulayman Sagnia 09 SWE Laholms IF
Albin Anderberg 09 SWE IFK Lund
Theo Altarac 09 SWE Malmö AI
Alexander Brändeborn 09 SWE Råby-Rekarne FIF 32.65
Johannes Thorsheim 09 NOR FIL AKS-77
Jonas Gretlund 09 DEN Amager AC 30,80
Johannes Kunkel 09 GER LAC Mühl Rosin 22,81
Simon Stief 09 GER LAC Mühl Rosin 23,46
 
K 100m 15
Nikki Berglund 94 SWE FIK Färjestaden
Linn Bäcklin 99 SWE IF Göta Karlstad 12,21
Felicia Lund Stenquist 98 SWE IFK Halmstad
Linnea Tillman 98 SWE IFK Helsingborg
Ida Nilsson 98 SWE Hovslätts IK 12,36
Sandra Skogström 97 SWE Hässelby SK
Josefine Olsson 98 SWE Hässleholms AIS
Binai Ahmad 97 SWE KA 2 IF
Frida Mccabe 92 SWE IFK Lund
Gladys Bamane 89 SWE Spårvägens FK
Emilia Kjellberg 96 SWE IFK Sunne FK 12,16
Lisa Warfvinge 98 SWE Varbergs GIF
Clara Augustsson 00 SWE IK Ymer
Astrid Glenner-Frandsen 93 DEN Köbenhavns IF 12.05
Caroline Möller 86 AUT DSG Wien
 
K 200m 24
Hanna Dahlberg 00 SWE Eslövs AI 28,50
Nikki Berglund 94 SWE FIK Färjestaden
Caroline Andersson 92 SWE IF Göta Karlstad
Frida Wistfors 99 SWE IF Göta Karlstad
Sandra Knezevic 92 SWE Hammarby IF 24.59
Julia Henriksson 00 SWE IFK Helsingborg
Linnea Tillman 98 SWE IFK Helsingborg
Binai Ahmad 97 SWE KA 2 IF
Felicia Ascard 96 SWE IFK Lund
Stephanie Ydström 95 SWE Malmö AI
Gladys Bamane 89 SWE Spårvägens FK
Clara Augustsson 00 SWE IK Ymer
Hannah Hansson 00 SWE Åhus FIK 27,14
Moa Kjellander 99 SWE Åhus FIK 25,75
Nathalie Nilsson 88 SWE Åhus FIK 27,32
Nellie Bjerstedt 00 SWE Åhus FIK
Emelie Nyman Wänseth 98 SWE Östersunds GIF Friidrott
Ida Boe Rasmussen 03 DEN Greve Atletik 26.50
Jasmin Boe Rasmussen 00 DEN Greve Atletik 28.20
Zarah Buchvald 95 DEN Hvidovre Atletik 24.98
Agnes Johansson 95 SWE Trollhättan FIK
Caroline Möller 86 AUT DSG Wien
Nadine Möller 86 AUT DSG Wien
Fanny Runheim 99 SWE Thorengruppen TFC 24.41
 
K 400m 16
Caroline Andersson 92 SWE IF Göta Karlstad
Åsa Wallin 87 SWE IS Göta 66
Matilda Hallström 00 SWE Göteborgs KIK
Florentina Stojakovic 74 SWE IFK Helsingborg
Josephine Risberg Thoor 95 SWE IFK Helsingborg 56.16
Felicia Ascard 96 SWE IFK Lund
Sandra Carlsson 88 SWE IFK Lund
Elin Björkman 99 SWE Malmö AI 62.0
Rebecka Velander 97 SWE Malmö AI
Åsa Söderlund 93 SWE Ullevi FK
Nathalie Nilsson 88 SWE Åhus FIK 63,10
Zarah Buchvald 95 DEN Hvidovre Atletik 59.45
Marlen Aakre 93 NOR Fredrikstad IF 56.42
Silje Kristiansen 97 DEN Korsör AM
Caroline Möller 86 AUT DSG Wien
Nadine Möller 86 AUT DSG Wien
 
K 800m 14
Lova Perman 03 SWE IF Göta Karlstad
Sara Liljegren 81 SWE IS Göta 2.18
Florentina Stojakovic 74 SWE IFK Helsingborg
Olivia Kempi 98 SWE IFK Helsingborg
Ebba Berglin 01 SWE KA 2 IF
Juni Rugland 03 SWE Kalmar SK 2.20,91
Nadja Rugland 01 SWE Kalmar SK 2.13,99
Carolina Larson 02 SWE IFK Lidingö 2.25,16
My Rundgren 03 SWE Luleå Friidrott 2,25,13
Sandra Carlsson 88 SWE IFK Lund
Elin Björkman 99 SWE Malmö AI 2.28
Caroline Norrsand 85 SWE Ystads IF 2.26,00
Elena Johansen 01 DEN Sparta Atletik 2.17
Silje Kristiansen 97 DEN Korsör AM
 
K 1500m 10
Johanna Hofvendahl 04 SWE IS Göta
Sara Dädeby 99 SWE Hovslätts IK 4,53,79
Ebba Berglin 01 SWE KA 2 IF
Carolina Larson 02 SWE IFK Lidingö 5.09,87
Lina Karlsson 02 SWE Lidköpings IS
My Rundgren 03 SWE Luleå Friidrott
Emily Fielder 00 SWE Motala AIF
Tilde Axelsson Fröjdenlund 03 SWE IFK Växjö
Sofia Thøgersen 05 DEN Sparta Atletik 4.51,49
Indra Johansson 04 SWE Trollhättan FIK 2,27,23
 
K 3000m 4
Nicole Sörensen 96 SWE Falu IK
Annelie Blomquist 92 SWE IS Göta 10,59
Sara Dädeby 99 SWE Hovslätts IK
Amanda Gottfridsson 99 SWE Halmstad OK 11.02
 
K Häck 100m 2
Emma Tuvesson 91 SWE Hammarby IF 13,71
Marlen Aakre 93 NOR Fredrikstad IF 13.91
 
K Häck 400m 8
Frida Wistfors 99 SWE IF Göta Karlstad
Amanda Holmberg 98 SWE Lidköpings IS 59,75
Felicia Ascard 96 SWE IFK Lund
Emelie Öberg 97 SWE Ullevi FK
Ida Ekroth 96 SWE Upsala IF
Nellie Bjerstedt 00 SWE Åhus FIK
Marlen Aakre 93 NOR Fredrikstad IF 59.77
Nadine Möller 86 AUT DSG Wien
 
K Höjd 5
Evelina Erlandsson 94 SWE IF Göta Karlstad
Ellen Björklund 90 SWE IFK Lund 1.81
Elina Lanndalen 97 SWE IK Ymer
Emelie Nyman Wänseth 98 SWE Östersunds GIF Friidrott
Rikke Andersen 98 DEN Sparta Atletik 1,77
 
K Stav 0
 
K Längd 20
Linnea Andersson 01 SWE Båstads GIF
Ida Hansen 93 SWE IF Göta Karlstad
Viktoria Karlsson 97 SWE Göteborgs KIK
Elin Larsson 94 SWE IFK Halmstad 5.98
Ida Nilsson 98 SWE Hovslätts IK 5,95
Sandra Skogström 97 SWE Hässelby SK
Jenny Lestander 98 SWE Linköpings GIF
Frida Mccabe 92 SWE IFK Lund
Nikki Anderberg 02 SWE Malmö AI
Stephanie Ydström 95 SWE Malmö AI
Emilia Kjellberg 96 SWE IFK Sunne FK 6,23
Claudia Spanier 98 SWE Upsala IF
Lisa Warfvinge 98 SWE Varbergs GIF
Thilda Särnevång 96 SWE IFK Växjö
Rebecka Abrahamsson 94 SWE Örgryte IS
Ida Boe Rasmussen 03 DEN Greve Atletik 5.69
Emma Vitale 93 DEN Sparta Atletik 4,84
Agnes Johansson 95 SWE Trollhättan FIK
Nadine Reschke 97 GER Vfl Spremberg 4,60
Caroline Möller 86 AUT DSG Wien
 
K Tresteg 21
Maja Pettersson 02 SWE FIF Gnistan
Sabina Hedhag 92 SWE IF Göta Karlstad
Clara Johansson 02 SWE KA 2 IF
Hanna Johansson 01 SWE KA 2 IF
Hilma Hofström 00 SWE KA 2 IF
Klara Ekelund 99 SWE KA 2 IF
Emilia Lönnqvist 02 SWE IF Kville
Ida Björndal 01 SWE IF Kville
Jenny Lestander 98 SWE Linköpings GIF
Johanna Olsson 01 SWE Malmö AI
Ellen Hedin 00 SWE IK Orient
Hanna Gille 96 SWE Sävedalens AIK 12.12
Victoria Jacobsson 97 SWE Ullevi FK
Lisa Weyhenmeyer 00 SWE Upsala IF 12.35
Amanda Hjalmarsson 97 SWE IFK Växjö
Thilda Särnevång 96 SWE IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
Rebecca Runfors Carlzzon 02 SWE Örgryte IS 10.42
Rebecka Abrahamsson 94 SWE Örgryte IS
Saga Sjöberg 99 SWE Öresund FK
Sofie Froberg 02 DEN Aarhus 1900 A/M 10.80
 
K Kula 2
Emelie Nyman Wänseth 98 SWE Östersunds GIF Friidrott
Maria Sløk Hansen 83 DEN Hvidovre Atletik
 
K Diskus 9
Ella Andersson 00 SWE Eslövs AI 44,27
Elin Rubin 95 SWE Hovslätts IK 41,42
Emma Ljungberg 94 SWE Spårvägens FK 49.26
Molly Broback 01 SWE Sävedalens AIK
Maria Sløk Hansen 83 DEN Hvidovre Atletik
Tenna Riber Thordahl 95 DEN Köge Atletik 43,38
Kathrine Bebe 91 DEN Sparta Atletik 55,21
Lisa Brix 96 DEN Sparta Atletik 53,93
Marielle Bengtsson 93 SWE Trollhättan FIK
 
K Slägga 12
Sandra Säther 96 SWE IFK Helsingborg
Jennifer Quick 00 SWE IFK Lund
Marinda Petersson 95 SWE Malmö AI
Tracey Andersson 84 SWE Ullevi FK 67,06
Julia Nilsson 00 SWE Varbergs GIF
Elin Jonasson 00 SWE Wärnamo SK 45,98
Cecilia Larsson 99 SWE IFK Växjö
Amanda Lillevang Rasmussen 97 DEN Sparta Atletik 49,68
Louise Odgaard 93 DEN Sparta Atletik 56,80
Hanna Grönwall 99 SWE Öresund FK 45,03
Vilma Engbe 00 SWE Öresund FK 42,09
Sarah Mikkelsen 02 NOR Brevik IL
 
K Spjut 6
Viktoria Johansson 88 SWE Klippans FK
Sofie Hammar 95 SWE IF Rigor
Emelie Nyman Wänseth 98 SWE Östersunds GIF Friidrott
Nadine Reschke 97 GER Vfl Spremberg 32,33
Caroline Möller 86 AUT DSG Wien
Nadine Möller 86 AUT DSG Wien
 
F19 100m 9
Julia Henriksson 00 SWE IFK Helsingborg
Moa Eberhardt 00 SWE Klippans FK
Julia Björkman 00 SWE IF Kville
Elin Mårtensson 00 SWE Malmö AI
Hannah Hansson 00 SWE Åhus FIK 12,80
Moa Kjellander 99 SWE Åhus FIK 12,49
Jasmin Boe Rasmussen 00 DEN Greve Atletik 13.78
Greta Blaudzun 99 GER LAC Mühl Rosin 13,05
Luisa Kosch 00 GER SC Neubrandenburg 12,78
 
F19 400m 1
Emily Fielder 00 SWE Motala AIF
 
F19 Häck 100m 6
Jonna Uttman 99 SWE IF Göta Karlstad
Alma Kilpeläinen 99 SWE Ljungby FIK
Frida Bergvall 99 SWE IFK Växjö
Moa Kjellander 99 SWE Åhus FIK 15,14
Ida L. Jespersen 00 DEN Ballerup AK 15.50
Sarah Schäfer 00 GER Stralsund TSV 1860 15,78
 
F19 Höjd 4
Anna Påsse 99 SWE Göteborgs KIK
Ellen Hedin 00 SWE IK Orient
Greta Blaudzun 99 GER LAC Mühl Rosin 1,66
Karolin Rudolf 02 GER SG Gaselan Fürstenwalde 1,70
 
F19 Stav 4
Milla Ekstrand 03 SWE KA 2 IF
Rebecka Krüeger 03 SWE Malmö AI
Lova Nilsson 03 SWE IFK Växjö
Alma Eriksson 01 SWE IK Ymer
 
F19 Längd 9
Hanna Dahlberg 00 SWE Eslövs AI 5,10
Ebba Gustavsson 00 SWE IF Göta Karlstad
Frida Bergvall 99 SWE IFK Växjö
Clara Augustsson 00 SWE IK Ymer
Jette Hielscher 00 GER Stralsund TSV 1860 4,65
Nele Hohenstein 00 GER Stralsund TSV 1860 4,51
Sarah Schäfer 00 GER Stralsund TSV 1860 5,10
Greta Blaudzun 99 GER LAC Mühl Rosin 5,31
Luisa Kosch 00 GER SC Neubrandenburg 5,98
 
F19 Kula 6
Therese Hedlund 00 SWE Boden FI
Ella Andersson 00 SWE Eslövs AI 11,36
Frida Bergvall 99 SWE IFK Växjö
Hanna Borgemyr 99 SWE Trollhättan FIK
Nele Hohenstein 00 GER Stralsund TSV 1860 10,67
Sarah Schäfer 00 GER Stralsund TSV 1860 10,47
 
F19 Diskus 8
Therese Hedlund 00 SWE Boden FI
Emilia Münchmeyer 02 SWE IFK Helsingborg
Daniella Persson 00 SWE Hälle IF 44.96
Amanda Hansson 00 SWE IFK Trelleborg
Ane Riber 99 DEN Köge Atletik 38,12
Hanna Grönwall 99 SWE Öresund FK 37,23
Vilma Engbe 00 SWE Öresund FK 39,38
Nele Hohenstein 00 GER Stralsund TSV 1860 21,26
 
F19 Spjut 9
Alma Kilpeläinen 99 SWE Ljungby FIK
Frida Bergvall 99 SWE IFK Växjö
Jasmin Boe Rasmussen 00 DEN Greve Atletik 30.93
Liv Cantby 99 DEN Korsör AM 45.05
Hanna Borgemyr 99 SWE Trollhättan FIK
Jette Hielscher 00 GER Stralsund TSV 1860 25,78
Nele Hohenstein 00 GER Stralsund TSV 1860 28,32
Sarah Schäfer 00 GER Stralsund TSV 1860 31,45
Luisa Kosch 00 GER SC Neubrandenburg
 
F17 100m 37
Linnea Andersson 01 SWE Båstads GIF
Elin Ekelund 02 SWE Eslövs AI 13.12
Maja Pettersson 02 SWE FIF Gnistan
Olivia Österling Strömstedt 01 SWE IF Göta Karlstad
Ebba Magnusson 01 SWE IFK Göteborg
Alva Bengtsson 01 SWE IFK Helsingborg
Anna Lukic 02 SWE IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 SWE IFK Helsingborg
Clara Johansson 02 SWE KA 2 IF
Alva Sundström 02 SWE Ljungby FIK 13.24
Julia Berns 02 SWE IFK Lund 13.11
Maja Maunsbach 01 SWE IFK Lund 12.55
Selma Löfman 02 SWE IFK Lund
Angel Richmore 01 SWE Malmö AI 12,80
Nikki Anderberg 02 SWE Malmö AI
Emilia Larson 01 SWE Täby IS
Laura Iversen 02 SWE IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 SWE IK Ymer
Selma Jönsson 02 SWE Åhus FIK 12,41
Emily Capobianco 01 SWE KFUM Örebro 12,77
Victoria Lee Lendal 02 DEN Sparta Atletik 13,61
Iben Carnhed 03 NOR Bækkelaget SK 12.75
Ida Ottosson 01 SWE Öresund FK 12,79
Sophia Haase 02 GER Dresden DSC 1898
Ennie Lee Kern 02 GER SV Lindenau 1848 13,44
Linn-Marit Uth 02 GER SV Lindenau 1848 13,38
Lisa Börner 01 GER Freiberger PSV 13,96
Julia Henneken 01 GER Bad Doberaner
Anne Führer 01 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Hannah Fritza 01 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Anna-Lena Weilharter 02 AUT DSG Wien
Jessica Schnelle 02 GER SV Automation 61 Leipzig
Emily Böß 02 GER SpVg Laatzen 13,47
Kira Pauer 02 GER LAZ Regio Herford
Paula Herold 01 GER LAZ Regio Herford
Mary-Ann Thomas 01 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 13,48
Jasmin Diekmann 01 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
F17 200m 39
Olivia Österling Strömstedt 01 SWE IF Göta Karlstad
Ebba Magnusson 01 SWE IFK Göteborg
Alva Bengtsson 01 SWE IFK Helsingborg
Anna Lukic 02 SWE IFK Helsingborg
Ella Sandwång 04 SWE IFK Helsingborg
Juni Palm 04 SWE IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 SWE IFK Helsingborg
Lovisa Skoglund 01 SWE Höörs IS 25,95
Hanna Falck 01 SWE KA 2 IF
Nadja Rugland 01 SWE Kalmar SK 26,84
Emma Jensen 01 SWE Klippans FK
Alma Svanberg 02 SWE IF Kville
Julia Berns 02 SWE IFK Lund 27.19
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI
Nikki Anderberg 02 SWE Malmö AI
Emilia Larson 01 SWE Täby IS
Ida Bäckman 02 SWE Varbergs GIF 27,50
Tove Larsson 02 SWE IFK Växjö
Maja Felby 02 DEN Köge Atletik 27,43
Summer Thalya Steinsrud 01 NOR Ull/Kisa IL 25.86
Ella Fedthusen 03 SWE Trollhättan FIK
Ida Ottosson 01 SWE Öresund FK 26,09
Anna Widiger 02 GER Dresden DSC 1898
Sophia Haase 02 GER Dresden DSC 1898 27,31
Ennie Lee Kern 02 GER SV Lindenau 1848 27,79
Linn-Marit Uth 02 GER SV Lindenau 1848 27,51
Jule Bannach 01 GER Freiberger PSV 28,43
Lisa Börner 01 GER Freiberger PSV 28,53
Julia Henneken 01 GER Bad Doberaner
Karolin Rudolf 02 GER SG Gaselan Fürstenwalde 28,86
Anne Führer 01 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Hannah Fritza 01 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Anna-Lena Weilharter 02 AUT DSG Wien
Sara Hesselink 03 GER SpVg Laatzen 28,86
Kira Pauer 02 GER LAZ Regio Herford
Maya Siegert 03 GER LAZ Regio Herford
Josefine Geist 02 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
Mary-Ann Thomas 01 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
Jasmin Diekmann 01 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
F17 400m 24
Julia Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK
Alva Bengtsson 01 SWE IFK Helsingborg
Tindra Palmér 02 SWE IFK Helsingborg
Johanna Bülow 02 SWE Hovslätts IK 60,86
Lovisa Skoglund 01 SWE Höörs IS 56,21
Maja Jönsson 02 SWE Höörs IS 58,65
Juni Rugland 03 SWE Kalmar SK 61,31
Nadja Rugland 01 SWE Kalmar SK 58,97
Alma Svanberg 02 SWE IF Kville
Emilia Larson 01 SWE Täby IS
Maja Björnsson 03 SWE Upsala IF
Ebba Åhman 02 SWE IK Ymer
Linn Skoog 02 SWE IK Ymer
Cornelia Helgesson 02 SWE Åhus FIK 64,26
Selma Jönsson 02 SWE Åhus FIK 58,62
Maja Felby 02 DEN Köge Atletik
Nina Halkier 02 DEN Köge Atletik
Ennie Lee Kern 02 GER SV Lindenau 1848 62,35
Linn-Marit Uth 02 GER SV Lindenau 1848 61,48
Jule Bannach 01 GER Freiberger PSV 1:04,51
Anna-Lena Weilharter 02 AUT DSG Wien
Yoko Zyka 02 AUT DSG Wien
Josefine Geist 02 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
 
F17 800m 5
Emma Jensen 01 SWE Klippans FK
Paulina Wikemar 02 SWE Mölndals AIK 2:23.08
Linn Skoog 02 SWE IK Ymer
Nina Halkier 02 DEN Köge Atletik
Yoko Zyka 02 AUT DSG Wien
 
F17 3000m 6
Johanna Hofvendahl 04 SWE IS Göta
Lina Karlsson 02 SWE Lidköpings IS
Laia Vives Fuentes 06 GER Dresden DSC 1898
Marietta Flacke 03 GER Bad Doberaner
Luisa Kisan 03 GER SG Gaselan Fürstenwalde 11:52
Mary-Ann Thomas 01 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
 
F17 Hinder 1500m 4
Sabina Aumo 03 SWE Hälle IF
Frida Palmqvist 03 SWE Mölndals AIK
Yoko Zyka 02 AUT DSG Wien
Josefine Geist 02 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
 
F17 Häck 100m 20
Maja Pettersson 02 SWE FIF Gnistan
Ebba Magnusson 01 SWE IFK Göteborg
Maja Maunsbach 01 SWE IFK Lund 14.63
Angel Richmore 01 SWE Malmö AI
Anja Olsson 01 SWE Malmö AI
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI
Olivia Stridh 02 SWE Malmö AI
Sonia Fors 02 SWE Sävedalens AIK
Ida Bäckman 02 SWE Varbergs GIF
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
Tove Larsson 02 SWE IFK Växjö
Ebba Åhman 02 SWE IK Ymer
Rebecca Runfors Carlzzon 02 SWE Örgryte IS 16,78
Summer Thalya Steinsrud 01 NOR Ull/Kisa IL 14.63
Henriette Niemann 02 GER Bad Doberaner
Joanne Schiffer 01 GER SC Neubrandenburg 14,49
Anna-Lena Weilharter 02 AUT DSG Wien
Jessica Schnelle 02 GER SV Automation 61 Leipzig
Emily Böß 02 GER SpVg Laatzen 17,29
Kira Pauer 02 GER LAZ Regio Herford
 
F17 Häck 300m 15
Maja Pettersson 02 SWE FIF Gnistan
Lovisa Skoglund 01 SWE Höörs IS 47,05
Maja Jönsson 02 SWE Höörs IS 47,01
Ella Darrell 01 SWE Lerum Friidrott 46:17
Olivia Stridh 02 SWE Malmö AI
Sonia Fors 02 SWE Sävedalens AIK
Tilde Bengtsson 02 SWE IFK Växjö
Tove Larsson 02 SWE IFK Växjö
Ebba Åhman 02 SWE IK Ymer
Cornelia Helgesson 02 SWE Åhus FIK
Lena Spinde 02 GER Freiberger PSV 58,35
Anna-Lena Weilharter 02 AUT DSG Wien
Jessica Schnelle 02 GER SV Automation 61 Leipzig
Clara Bernhult 02 SWE Thorengruppen TFC 45,36
Klara Stenman 02 SWE Thorengruppen TFC
 
F17 Höjd 20
Nellie Malmros 01 SWE Båstads GIF
Olivia Österling Strömstedt 01 SWE IF Göta Karlstad
Sofia Ovesson 02 SWE IFK Helsingborg
Alma Svennerud 04 SWE KA 2 IF
Clara Johansson 02 SWE KA 2 IF
Emilia Lönnqvist 02 SWE IF Kville
Hilda Gyldén 01 SWE IF Kville
Ida Björndal 01 SWE IF Kville
Angel Richmore 01 SWE Malmö AI 1,60
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
Tove Larsson 02 SWE IFK Växjö
Ebba Åhman 02 SWE IK Ymer
Andrea Thorsheim 01 NOR FIL AKS-77 1.56
Elin Träff 01 SWE Åkersberga SK 1,50
Ebba Engdahl 02 SWE Trollhättan FIK
Emelin Barg 01 GER Vfl Spremberg 1,55
Marit Stein 03 GER Rostock 1 LAV 1.67
Karolin Rudolf 02 GER SG Gaselan Fürstenwalde 1,70
Anna-Lena Weilharter 02 AUT DSG Wien
Jessica Schnelle 02 GER SV Automation 61 Leipzig
 
F17 Stav 7
Milla Ekstrand 03 SWE KA 2 IF
Rebecka Krüeger 03 SWE Malmö AI
Elsa Kaspersson 03 SWE Varbergs GIF 2,75
Lova Nilsson 03 SWE IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
Alma Eriksson 01 SWE IK Ymer
Anna Neubert 03 GER Rostock 1 LAV 3.25
 
F17 Längd 39
Maja Pettersson 02 SWE FIF Gnistan
Olivia Österling Strömstedt 01 SWE IF Göta Karlstad
Ebba Magnusson 01 SWE IFK Göteborg
Anna Lukic 02 SWE IFK Helsingborg
Hanna Persson 02 SWE IFK Helsingborg
Clara Johansson 02 SWE KA 2 IF
Hanna Falck 01 SWE KA 2 IF
Hanna Johansson 01 SWE KA 2 IF
Emilia Lönnqvist 02 SWE IF Kville
Hilda Gyldén 01 SWE IF Kville
Ida Björndal 01 SWE IF Kville
Julia Berns 02 SWE IFK Lund
Angel Richmore 01 SWE Malmö AI 5,09
Anja Olsson 01 SWE Malmö AI
Hanna Didricksson 02 SWE Malmö AI
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI
Johanna Olsson 01 SWE Malmö AI
Hanna Hedin 02 SWE IK Orient 512
Laura Iversen 02 SWE IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
Cajsa Augustsson 02 SWE IK Ymer
Victoria Lee Lendal 02 DEN Sparta Atletik 5,15
Iben Carnhed 03 NOR Bækkelaget SK 5,74
Andrea Thorsheim 01 NOR FIL AKS-77 5,27
Elin Träff 01 SWE Åkersberga SK 5,12
Ebba Engdahl 02 SWE Trollhättan FIK
Emelin Barg 01 GER Vfl Spremberg 4,53
Sophia Haase 02 GER Dresden DSC 1898 4,87
Lena Spinde 02 GER Freiberger PSV 4,75
Lisa Börner 01 GER Freiberger PSV 5,00
Joanne Schiffer 01 GER SC Neubrandenburg 6,07
Anna-Lena Weilharter 02 AUT DSG Wien
Jessica Schnelle 02 GER SV Automation 61 Leipzig
Emily Böß 02 GER SpVg Laatzen 4,48
Kira Pauer 02 GER LAZ Regio Herford
Maya Siegert 03 GER LAZ Regio Herford
Josefine Geist 02 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 4,33
Mary-Ann Thomas 01 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
Jasmin Diekmann 01 GER LG Lage Detmold Bad Salzuflen
 
F17 Kula 23
Elin Ekelund 02 SWE Eslövs AI 11,03
Amanda Fridberg 02 SWE IF Göta Karlstad
Sofia Ovesson 02 SWE IFK Helsingborg
Alfrida Kilvik 01 SWE IF Kville
Alva Sundström 02 SWE Ljungby FIK
Selma Löfman 02 SWE IFK Lund
Anja Olsson 01 SWE Malmö AI
Hanna Didricksson 02 SWE Malmö AI
Victoria Quainoo 02 SWE Malmö AI
Molly Broback 01 SWE Sävedalens AIK
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
Sara Kjær Andersen 02 DEN Vejle IF
Iben Carnhed 03 NOR Bækkelaget SK 11,86
Andrea Thorsheim 01 NOR FIL AKS-77 11,36
Anna Widiger 02 GER Dresden DSC 1898
Henriette Bochmann 01 GER Freiberger PSV 11,76
Jule Bannach 01 GER Freiberger PSV 9,32
Lena Spinde 02 GER Freiberger PSV 11,29
Henriette Niemann 02 GER Bad Doberaner
Karolin Rudolf 02 GER SG Gaselan Fürstenwalde 11,16
Pauline Steinkuhl 01 GER SpVg Laatzen 9,02
Kira Pauer 02 GER LAZ Regio Herford
Paula Herold 01 GER LAZ Regio Herford
 
F17 Diskus 13
Amanda Fridberg 02 SWE IF Göta Karlstad
Emilia Münchmeyer 02 SWE IFK Helsingborg
Alfrida Kilvik 01 SWE IF Kville
Ida Bäckman 02 SWE Varbergs GIF
Amanda Ehn 04 SWE IK Ymer
Cajsa Augustsson 02 SWE IK Ymer
Sara Kjær Andersen 02 DEN Vejle IF
Anna Widiger 02 GER Dresden DSC 1898
Henriette Bochmann 01 GER Freiberger PSV 31,04
Lena Spinde 02 GER Freiberger PSV 24,40
Sofie Froberg 02 DEN Aarhus 1900 A/M 33.78
Pauline Steinkuhl 01 GER SpVg Laatzen 22,91
Paula Herold 01 GER LAZ Regio Herford
 
F17 Slägga 16
Amanda Fridberg 02 SWE IF Göta Karlstad
Elin Rydqvist 04 SWE IFK Halmstad
Tindra Palmér 02 SWE IFK Helsingborg
Selma Löfman 02 SWE IFK Lund
Thea Löfman 03 SWE IFK Lund
Hanna Didricksson 02 SWE Malmö AI
Victoria Quainoo 02 SWE Malmö AI
Molly Skugge 03 SWE Turebergs FK 46,46
Anna Götberg 01 SWE Västerås FK
Jennifer Andersson 01 SWE Västerås FK 58,28
Cajsa Augustsson 02 SWE IK Ymer
Fanny Lundberg 01 SWE Åhus FIK 45,18
Alva Nilsson 02 SWE Ängelholms IF
Sara Kjær Andersen 02 DEN Vejle IF
Hanna Johansson 01 SWE Trollhättan FIK
Lovisa Hörnström 03 SWE Trollhättan FIK
 
F17 Spjut 20
Nellie Malmros 01 SWE Båstads GIF
Maja Pettersson 02 SWE FIF Gnistan
Amanda Fridberg 02 SWE IF Göta Karlstad
Sofia Ovesson 02 SWE IFK Helsingborg
Selma Löfman 02 SWE IFK Lund
Angel Richmore 01 SWE Malmö AI
Helena Cronstedt 01 SWE Malmö AI
Tilde Gudmundsson 02 SWE IFK Växjö
Fanny Lundberg 01 SWE Åhus FIK 36,93
Kajsa Andersson 02 SWE Åhus FIK 36,68
Andrea Thorsheim 01 NOR FIL AKS-77 36,46
Anna Widiger 02 GER Dresden DSC 1898
Linn-Marit Uth 02 GER SV Lindenau 1848 31,58
Henriette Bochmann 01 GER Freiberger PSV 30,58
Lisa Börner 01 GER Freiberger PSV 31,93
Henriette Niemann 02 GER Bad Doberaner
Joanne Schiffer 01 GER SC Neubrandenburg
Jessica Schnelle 02 GER SV Automation 61 Leipzig
Pauline Steinkuhl 01 GER SpVg Laatzen 28,30
Josefine Geist 02 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 28,12
 
F15 80m 42
Hanna Karlsson 03 SWE IF Göta Karlstad 10,46
Sandra Åberg 03 SWE Göteborgs KIK 10.63
Tindra Redenfors 03 SWE IFK Halmstad 10,91
Tilda Lilja 03 SWE IFK Helsingborg
Titti Ewertzh 03 SWE IFK Helsingborg
Frida Andersson 03 SWE KA 2 IF
Lillan Kilvik 03 SWE IF Kville
Nicole Dinu 03 SWE IF Kville
Sofia Björkman 03 SWE IF Kville
Tilda Olsson 03 SWE IF Kville
Emilia Wamsler 03 SWE IFK Lund
Thea Löfman 03 SWE IFK Lund
Mica Ramm-Ericson 03 SWE Malmö AI
Betty Lecander 03 SWE IFK Trelleborg
Ida Svendsen 03 SWE IFK Trelleborg
Liv Nilsander 03 SWE Varbergs GIF 10.76
Felicia Åberg 03 SWE Villstads GIF 10,52
Thea Hammarström 03 SWE Villstads GIF 10,52
Emma Gerdes 03 SWE Åhus FIK 10,40
Martha Due 03 DEN Köge Atletik
Annika Grønholdt Truelsen 03 DEN Sparta Atletik 12,12
Emilie Mossin Nørregaard 03 DEN Sparta Atletik 12,20
Flora Chalmer 03 DEN Sparta Atletik
Rebekka Schaldemose 03 DEN Sparta Atletik 11,58
Smilla Duedam Ventrup 03 DEN Sparta Atletik
Ella Fedthusen 03 SWE Trollhättan FIK
Lilli Schmidt 03 GER Stralsund TSV 1860 10,98
Franka Schieck 03 GER Freiberger PSV 10,95
Kasja Wolf 03 GER Freiberger PSV 10,98
Samira Beyer 03 GER Freiberger PSV 10,41
Anna Neubert 03 GER Rostock 1 LAV 10.42
Clara Tonecker 03 GER Rostock 1 LAV 10.55
Merle Schulze 03 GER Rostock 1 LAV 10.55
Isa Marie Blattmeier 03 GER LAV Ribnitz-Damgarten/Sanitz
Leonie Rupp 03 AUT DSG Wien
Emilia Peltri 03 GER SV Automation 61 Leipzig
Margarethe Wugh 03 GER Leichtathletik-Club Taucha
Sara Hesselink 03 GER SpVg Laatzen 10,8
Maya Siegert 03 GER LAZ Regio Herford
Ronja Ruch 03 GER TC FIKO Rostock e.V.
Fabienne Lisk 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
Hanna Starke 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf
 
F15 300m 19
Hanna Karlsson 03 SWE IF Göta Karlstad 42,61
Sandra Åberg 03 SWE Göteborgs KIK 41.62
Thea Nilsson 03 SWE Höörs IS 43,15
Juni Rugland 03 SWE Kalmar SK 44,0
Tilda Olsson 03 SWE IF Kville
Felicia Åberg 03 SWE Villstads GIF
Thea Hammarström 03 SWE Villstads GIF
Tilde Axelsson Fröjdenlund 03 SWE IFK Växjö
Louise Høkilde-Wassmann 03 DEN Greve Atletik 42.79
Annika Grønholdt Truelsen 03 DEN Sparta Atletik 46,35
Smilla Duedam Ventrup 03 DEN Sparta Atletik
Julia Svennblad 03 SWE Bohus IF 42,09
Lilli Schmidt 03 GER Stralsund TSV 1860 43,20
Samira Beyer 03 GER Freiberger PSV 43,2
Clara Tonecker 03 GER Rostock 1 LAV 43.45
Merle Schulze 03 GER Rostock 1 LAV 43.50
Leonie Rupp 03 AUT DSG Wien
Ronja Ruch 03 GER TC FIKO Rostock e.V.
Fabienne Lisk 03 GER SSV 91 Brand Erbisdorf 46,59
 
F15 800m 24
Matilda Linde 03 SWE Björnstorps IF 2:35.62
Johanna Hofvendahl 04 SWE IS Göta
Saga Provci 04 SWE IFK Göteborg 2.23.53
Filippa Lonhage 03 SWE Höörs IS 2,39,95
Maja Malm 04 SWE Höörs IS 2,38,12
Thea Nilsson 03 SWE Höörs IS 2,21,35
Alma Svennerud 04 SWE KA 2 IF
Hilda Lindell 04 SWE KA 2 IF 2.27.61
Una Ademovic 04 SWE Malmö AI 2.33.68
Tilde Axelsson Fröjdenlund 03 SWE IFK Växjö
Filippa Zäll 03 SWE Ängelholms IF 2.21.80
Majken Lützen 03 DEN Ballerup AK 2.16.95
Elisabeth Rønnstad 04 DEN Sparta Atletik
Rebekka Schaldemose 03 DEN Sparta Atletik 2,35,72
Laura Nielsen 04 DEN Korsör AM
Indra Johansson 04 SWE Trollhättan FIK
Marietta Flacke 03 GER Bad Doberaner
Luisa Kisan 03 GER SG Gaselan Fürstenwalde 2:33,34
Leonie Rupp 03 AUT DSG Wien
Judy Scheuschner 04 GER SV Medizin Schwerin 1951 e.V.
Emilia Peltri 03 GER SV Automation 61 Leipzig
Anika Schöpke 04 GER SG Motor Gohluis Nord Leipzig 2:39,56
Pauline Büthe 03 GER SpVg Laatzen 2:39,69
Ronja Ruch 03 GER TC FIKO Rostock e.V.
 
F15 Häck 80m 31
Linnea Svanhall 04 SWE FIK Färjestaden
Ha