Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Huddingespelen
Antal starter / Total entries: 442 Printed: 2018-05-27 09:53
Antal individer / Total persons: 137
 
M 100m 6
Felix Prins 00 Hammarby IF
Sebastian Landström 94 Hammarby IF
Sunday Ojuri 93 Hammarby IF 10.65
David Adrian 98 Huddinge AIS
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
 
M 200m 9
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Amadou Sussoho 95 Hammarby IF
Desmond Rogo 96 Hammarby IF 21,95
Sebastian Landström 94 Hammarby IF
Sunday Ojuri 93 Hammarby IF 21.68
David Adrian 98 Huddinge AIS
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
Tobias Rauch 74 IFK Märsta
 
M 400m 2
Fredrik Sandell 97 Danderyds SK
Tobias Rauch 74 IFK Märsta
 
M 800m 1
Aleksej Pirgholizadeh 94 Eskilstuna FI 1.55,60
 
M 1500m 1
Berhe Kidane 99 Eskilstuna FI 3.55,02
 
M 5000m 0
 
M Häck 110m 3
David Adrian 98 Huddinge AIS
Ludvig Hillenfjärd 97 Huddinge AIS
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
 
M Häck 400m 4
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS
Ludvig Hillenfjärd 97 Huddinge AIS
Mikael Lundkvist 00 Huddinge AIS
Fredrik Lorentzon 97 IFK Lidingö
 
M Höjd 1
Hampus Carlens 99 IFK Lidingö 2,03
 
M Stav 1
Dennis Elms Jansson 95 Huddinge AIS
 
M Längd 3
Felix Prins 00 Hammarby IF
David Adrian 98 Huddinge AIS
Sture Holmberg 51 Huddinge AIS 4,99 m
 
M Tresteg 0
 
M Kula 3
Ali Al-Saadi 95 Eskilstuna FI
Jeffrey Ige 83 Huddinge AIS
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
 
M Diskus 1
Tony Karlsson 76 Huddinge AIS
 
M Slägga 0
 
M Spjut 0
 
P19 Häck 400m 0
 
P17 100m 0
 
P17 200m 0
 
P17 400m 0
 
P17 800m 0
 
P17 1500m 0
 
P17 3000m 0
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Häck 300m 0
 
P17 Hinder 2000m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 1
Tobias Solberg 01 Hässelby SK
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 1
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
 
P17 Diskus 1
Johannes Lilius 01 Huddinge AIS
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 0
 
P16 100m 4
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Anton Runemar 02 Turebergs FK
Emil Johansson 02 Turebergs FK
Simon Plesse 02 Upsala IF
 
P16 200m 5
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Marcus Adrian 02 Huddinge AIS
Anton Runemar 02 Turebergs FK 23,37
Emil Johansson 02 Turebergs FK 22,60
Simon Plesse 02 Upsala IF
 
P16 400m 1
Emil Johansson 02 Turebergs FK 50,01
 
P16 800m 2
Alexander Andersson 02 Turebergs FK
Anton Olofsson 02 Upsala IF
 
P16 1500m 1
Alexander Andersson 02 Turebergs FK
 
P16 3000m 1
Alexander Andersson 02 Turebergs FK
 
P16 Häck 110m 1
Simon Plesse 02 Upsala IF
 
P16 Häck 300m 0
 
P16 Hinder 2000m 0
 
P16 Höjd 2
Emil Petersson 02 Turebergs FK
Simon Plesse 02 Upsala IF
 
P16 Stav 0
 
P16 Längd 2
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Simon Plesse 02 Upsala IF
 
P16 Tresteg 0
 
P16 Kula 3
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
 
P16 Diskus 3
Caspar Larsson 02 Huddinge AIS
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
 
P16 Slägga 1
Anton Harrysson 02 Mälarhöjdens IK
 
P16 Spjut 1
Mert Affan 02 Mälarhöjdens IK
 
P15 80m 5
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF 9,92
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 9,47
Viktor Wall 03 Tyresö FK 9,32
 
P15 300m 5
Noah Bucht Wesslén 03 Hammarby IF 39,54
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 40,04
Viktor Wall 03 Tyresö FK 36,67
 
P15 800m 0
 
P15 2000m 0
 
P15 Häck 80m 2
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
David Thid 03 Tyresö FK
 
P15 Häck 300m 3
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 43,07
Viktor Wall 03 Tyresö FK 41,86
 
P15 Hinder 1500m 3
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 5:06
 
P15 Höjd 4
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF 1,79
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 1,79
 
P15 Stav 2
Felix Nyberg 03 Bromma IF 3.12
Malte Fuchs Edberg 03 Bromma IF
 
P15 Längd 4
Felix Nyberg 03 Bromma IF 5.59
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 6,37
Viktor Wall 03 Tyresö FK 6,28
 
P15 Tresteg 3
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
David Thid 03 Tyresö FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 12,58
 
P15 Kula 3
Patrik Lande 03 Huddinge AIS
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 14,09
 
P15 Diskus 1
August Schmidt 03 Mälarhöjdens IK
 
P15 Slägga 0
 
P15 Spjut 0
 
P14 80m 7
David Steinberg 04 Bromma IF 10,28
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF 10:38
 
P14 800m 4
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Marlon Tollefors 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
 
P14 2000m 4
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Marlon Tollefors 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund
 
P14 Häck 80m 2
David Steinberg 04 Bromma IF 12,20
Lukas Forss 04 Upsala IF
 
P14 Häck 300m 3
David Steinberg 04 Bromma IF
Olle Billgren 04 Hellas FK
Lukas Forss 04 Upsala IF
 
P14 Höjd 4
Erik Skoglund 04 Danderyds SK
Viktor Skoglund 04 Danderyds SK
Ludvig Granberg 04 Huddinge AIS
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
 
P14 Stav 0
 
P14 Längd 5
David Steinberg 04 Bromma IF 5,29
Olle Billgren 04 Hellas FK
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
Lukas Forss 04 Upsala IF 5:36
 
P14 Tresteg 2
Joel Borrman 04 Huddinge AIS
Edvin Gustafsson 04 Upsala IF
 
P14 Kula 0
 
P14 Diskus 0
 
P14 Slägga 0
 
P14 Spjut 0
 
P13 60m 3
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 8.54
Viggo Stridh 05 Täby IS 8.56
 
P13 200m 3
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Viggo Stridh 05 Täby IS
 
P13 600m 0
 
P13 Häck 60m 1
Viggo Stridh 05 Täby IS 10.38
 
P13 Häck 200m 2
John Bäck 06 Turebergs FK
Viggo Stridh 05 Täby IS
 
P13 Höjd 2
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 142
Viggo Stridh 05 Täby IS 1.49
 
P13 Stav 1
Viggo Stridh 05 Täby IS 2.37
 
P13 Längd 3
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 5.06
Viggo Stridh 05 Täby IS 4.73
 
P13 Tresteg 2
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 10.48
Viggo Stridh 05 Täby IS 8.79
 
P13 Kula 2
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 10.92
Viggo Stridh 05 Täby IS 9.75
 
P13 Diskus 2
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Viggo Stridh 05 Täby IS
 
P13 Slägga 1
Viggo Stridh 05 Täby IS
 
P13 Spjut 3
Noah Pimentel 05 IF Linnéa
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK
Viggo Stridh 05 Täby IS
 
P13 5 x 60m 0
 
P12 60m 1
Simon Fogelberg 06 Hammarby IF
 
P12 200m 2
Simon Fogelberg 06 Hammarby IF
John Bäck 06 Turebergs FK 28,73
 
P12 600m 1
John Bäck 06 Turebergs FK 1.47,25
 
P12 Höjd 1
Simon Fogelberg 06 Hammarby IF
 
P12 Stav 0
 
P12 Längd 2
Simon Fogelberg 06 Hammarby IF
John Bäck 06 Turebergs FK
 
P12 Tresteg 1
John Bäck 06 Turebergs FK
 
P12 Kula 0
 
P12 Diskus 0
 
P12 Spjut 0
 
P11 60m 1
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
 
P11 600m 1
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
 
P11 Höjd 1
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
 
P11 Längd 1
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
 
P11 Kula 1
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
 
P11 Boll 1
Emmanuel Eriksson 07 Huddinge AIS
 
P11 5 x 60m 0
 
P10 60m 10
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Enzo Lavecchia 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 9.34
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Oliver Carlsson 08 Turebergs FK
Emil Sundberg 08 Väsby IK 10,3
 
P10 Längd 9
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Enzo Lavecchia 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 3.71
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Emil Sundberg 08 Väsby IK
 
P10 Kula 8
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Enzo Lavecchia 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS 5.83
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Joel Bäck 08 Turebergs FK
 
P10 Boll 9
Algot Särnbrink 08 Huddinge AIS
David Lestaric 08 Huddinge AIS
Douglas Bedarvik 08 Huddinge AIS
Enzo Lavecchia 08 Huddinge AIS
Theo Pantzar 08 Huddinge AIS
Vincent Yllèn 08 Huddinge AIS
Zebaztian Raitis 08 Huddinge AIS
Joel Bäck 08 Turebergs FK
Emil Sundberg 08 Väsby IK
 
P9 60m 0
 
P9 Längd 0
 
P9 Kula 0
 
P8 60m 1
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
 
P8 Längd 1
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
 
P8 Kula 1
Ossian Särnbrink 10 Huddinge AIS
 
P7 60m 0
 
P7 Längd 0
 
K 100m 1
Isabelle Eriksson 86 IFK Lidingö 12.50
 
K 200m 1
Moa Granat 04 Vallentuna FK 27.13
 
K 400m 0
 
K 800m 1
Linda Nyblom 00 Turebergs FK 2.22,68
 
K 1500m 0
 
K 5000m 1
Anna Johansson 71 Huddinge AIS 23.35
 
K Häck 100m 0
 
K Häck 400m 1
Josefine Sandelius 94 Hammarby IF
 
K Höjd 2
Tora Rickelvik 00 Huddinge AIS
Linda Skantze 95 IFK Lidingö
 
K Stav 0
 
K Längd 0
 
K Tresteg 0
 
K Kula 1
Isabelle Eriksson 86 IFK Lidingö 12.87
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 1
Alba Lindfors 00 Mälarhöjdens IK
 
F17 100m 1
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott
 
F17 200m 0
 
F17 400m 1
Hanna Enlund 01 AIK Friidrott 59,23
 
F17 800m 0
 
F17 1500m 0
 
F17 3000m 0
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Häck 300m 0
 
F17 Hinder 1500m 0
 
F17 Höjd 1
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 1
Elin Träff 01 Åkersberga SK
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 0
 
F17 Diskus 0
 
F17 Slägga 0
 
F17 Spjut 0
 
F16 100m 3
Draina Kintu 02 Hellas FK
Malika Ernström 02 Hellas FK
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
 
F16 200m 5
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Caroline Cedergren 02 Hellas FK
Draina Kintu 02 Hellas FK
Malika Ernström 02 Hellas FK
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
 
F16 400m 0
 
F16 800m 2
Julia Richards Nilsson 02 Bromma IF
Malika Ernström 02 Hellas FK
 
F16 1500m 0
 
F16 3000m 0
 
F16 Häck 100m 2
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Junianna Larsen Brolin 02 Täby IS
 
F16 Häck 300m 0
 
F16 Hinder 1500m 0
 
F16 Höjd 1
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
 
F16 Stav 0
 
F16 Längd 2
Bilge Kaya 02 Hellas FK
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
 
F16 Tresteg 1
Bilge Kaya 02 Hellas FK
 
F16 Kula 3
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 13,40
 
F16 Diskus 2
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 33.07
 
F16 Slägga 3
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Tilde Jönsson 02 Linköpings GIF
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 41,82
 
F16 Spjut 3
Embla Wihk 02 Hammarby IF
Vendela Einberg 02 Huddinge AIS
Hannah Hilding 02 Tyresö FK 38,68
 
F15 80m 0
 
F15 300m 2
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
 
F15 800m 2
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 2.36,43
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
 
F15 2000m 3
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Ebba Johansson 03 Upsala IF
Izabella Lukic 03 Västerås FK
 
F15 Häck 80m 1
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
 
F15 Häck 300m 1
Vanna Ullén 03 Turebergs FK
 
F15 Hinder 1500m 3
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Clara Lidén 03 Hammarby IF
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
 
F15 Höjd 1
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
 
F15 Stav 0
 
F15 Längd 0
 
F15 Tresteg 1
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
 
F15 Kula 0
 
F15 Diskus 2
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
 
F15 Slägga 3
Alexandra Karlsson 03 Mälarhöjdens IK
Ingrid Hammarberg 03 Mälarhöjdens IK
Molly Skugge 03 Turebergs FK 43,75
 
F15 Spjut 0
 
F14 80m 2
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
 
F14 800m 0
 
F14 2000m 0
 
F14 Häck 80m 1
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
 
F14 Häck 300m 1
Moa Granat 04 Vallentuna FK 48.27
 
F14 Höjd 0
 
F14 Stav 3
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS 1.85
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
 
F14 Längd 2
Ella Anetoft 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS 3,79
 
F14 Tresteg 0
 
F14 Kula 3
Ella Anetoft 04 Huddinge AIS
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS 7,30
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
 
F14 Diskus 3
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS 18,69
Thelma Dahlborn 04 Huddinge AIS
Amanda Jönsson 04 Linköpings GIF
 
F14 Slägga 3
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS 19,59
Rebecka Forsling 04 Huddinge AIS
Amanda Jönsson 04 Linköpings GIF
 
F14 Spjut 1
Hedda Lundström 04 Huddinge AIS 18,09
 
F13 60m 9
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,97
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 9,38
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF 8,65
Anna Strunke 05 Turebergs FK 8,74
Besiana Dalip 05 Turebergs FK 9,27
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 9,33
 
F13 200m 9
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 30,42
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 31,77
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Anna Strunke 05 Turebergs FK 29,12
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 31,66
 
F13 600m 5
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 1.54,23
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 1.52,95
 
F13 Häck 60m 7
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 11,07
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF 10,79
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Anna Strunke 05 Turebergs FK 10,62
Besiana Dalip 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 11,51
 
F13 Häck 200m 1
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 Höjd 1
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 Stav 4
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 228
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Emma Carlsson 05 Turebergs FK
 
F13 Längd 8
Astrid Cyrus 05 Hammarby IF 4,18
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Elsa Öhman 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF 5,05
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Besiana Dalip 05 Turebergs FK 4,13
Chloe Gillard 05 Täby IS
Sara Sundberg 05 Väsby IK 4,19
 
F13 Tresteg 3
Melina Lidberg 05 Hammarby IF 10,76
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 Kula 3
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 8,98
Frida Nyström 05 Hammarby IF
Anna Strunke 05 Turebergs FK
 
F13 Diskus 1
Anna Strunke 05 Turebergs FK
 
F13 Slägga 4
Alice Ivarsson 05 Hammarby IF 20,97
Ella Gustafsson 05 Hammarby IF
Melina Lidberg 05 Hammarby IF
Anna Strunke 05 Turebergs FK
 
F13 Spjut 2
Anna Strunke 05 Turebergs FK
Chloe Gillard 05 Täby IS
 
F13 5 x 60m 0
 
F12 60m 4
Patricia Kamga 06 Gefle IF 8.91
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 9.46
 
F12 200m 2
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
 
F12 600m 2
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 2.02.40
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS 1.54
 
F12 Höjd 3
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
 
F12 Stav 3
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
 
F12 Längd 5
Patricia Kamga 06 Gefle IF
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF 4.24
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
 
F12 Tresteg 2
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
 
F12 Kula 1
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
 
F12 Diskus 4
Della Mcallister 06 Hammarby IF
Lii Jabbour-Clarke 06 Hammarby IF
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
 
F12 Spjut 2
Wilma Rydström 06 Hammarby IF
Irma Dahlborn 06 Huddinge AIS
 
F11 60m 8
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS 9,83
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
 
F11 600m 4
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
 
F11 Höjd 4
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 1,35
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
 
F11 Längd 9
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Lilly Ståhl 07 Hammarby IF
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
Jade Pimentel 07 IF Linnéa
 
F11 Kula 7
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF 8,71
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Lotta Lande 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
 
F11 Boll 6
Ebba Wennebjer 07 Hammarby IF
Felizia Raitis 07 Huddinge AIS
Suliana Bangura 07 Huddinge AIS
Tuva Lundström 07 Huddinge AIS
Vendela Ceder 07 Huddinge AIS
Emma Jönsson 07 Linköpings GIF
 
F11 5 x 60m 0
 
F10 60m 4
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 9,65
Alva Hasselkvist 08 Huddinge AIS
Lova Randall 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
 
F10 Längd 3
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 3,63
Lova Randall 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
 
F10 Kula 3
Tyra Sparv 08 Hammarby IF 5,81
Lova Randall 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
 
F10 Boll 3
Tyra Sparv 08 Hammarby IF
Lova Randall 08 Huddinge AIS
Tuva-Li Pettersson 08 Huddinge AIS
 
F9 60m 2
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 10.52
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
 
F9 Längd 3
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 3.40
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Teorella Jönsson 09 Linköpings GIF
 
F9 Kula 3
Tyra Sternlind 09 Hammarby IF 5.88
Alma Dahlborn 09 Huddinge AIS
Teorella Jönsson 09 Linköpings GIF
 
F8 60m 4
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Isobel Dahlgren 10 Hellas FK
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Ella Strunke 10 Turebergs FK
 
F8 Längd 4
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Isobel Dahlgren 10 Hellas FK
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Ella Strunke 10 Turebergs FK
 
F8 Kula 3
Cajsa Sundén 10 Hellas FK
Melanie Raitis 10 Huddinge AIS
Ella Strunke 10 Turebergs FK
 
F7 60m 0
 
F7 Längd 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248