Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Sävedalsspelen
Antal starter / Total entries: 2337 Printed: 2018-05-27 09:54
Antal individer / Total persons: 943
 
M 100m 25
Alexander Karlsson 96 SWE Falkenbergs IK
Michell Jovic 00 SWE Falkenbergs IK
Aaron Ladestam 00 SWE IFK Göteborg
Albin Lundén 99 SWE IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 SWE IFK Göteborg
Kim Holmgren 99 SWE IFK Göteborg
Marco Turan 99 SWE IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 SWE IFK Göteborg
Daniel Andersson 91 SWE Istrums SK
Christoffer Wockats 00 SWE IF Kville
Robin Noping 96 SWE IF Kville
Filip Schwartz 98 SWE Mölndals AIK
Gabriel Tiveskog 95 SWE Mölndals AIK
Alexander Lesser 93 SWE Ullevi FK
Andreas Norström 92 SWE Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 SWE Ullevi FK
Carl Narup 98 SWE Ullevi FK
Gustav Bålström 98 SWE Ullevi FK
Isak Barrow 96 SWE Ullevi FK
Isak Kristensen 00 SWE Ullevi FK
Kevin Fankl 95 SWE Ullevi FK 11.04
Martin Selin 95 SWE Ullevi FK
Patrik Andersson 91 SWE Ullevi FK
Simon Sund 98 SWE Ullevi FK
Sulayman Bah 86 SWE Ullevi FK
 
M 200m 17
Alexander Karlsson 96 SWE Falkenbergs IK 28,13
Michell Jovic 00 SWE Falkenbergs IK 26,00
Aaron Ladestam 00 SWE IFK Göteborg
Glody Ngoma 00 SWE IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 SWE IFK Göteborg
Daniel Andersson 91 SWE Istrums SK
Christoffer Wockats 00 SWE IF Kville
Robin Noping 96 SWE IF Kville
Johan Lamm 98 SWE Mölndals AIK 23.94
Alexander Lesser 93 SWE Ullevi FK
Andreas Norström 92 SWE Ullevi FK
Anton Bengtsson 99 SWE Ullevi FK
Isak Barrow 96 SWE Ullevi FK
Jan-Arne Sagdahl 50 SWE Ullevi FK
Martin Selin 95 SWE Ullevi FK
Simon Sund 98 SWE Ullevi FK
Gustav Ölund 94 SWE Örgryte IS
 
M 400m 4
Kim Holmgren 99 SWE IFK Göteborg
Isak Kristensen 00 SWE Ullevi FK
Joakim Karlsson 97 SWE Ullevi FK
Mathias Söder 99 SWE Ullevi FK 51,5
 
M 800m 15
Benjamin Åberg 95 SWE Hälle IF 1.54.88
Johan Lamm 98 SWE Mölndals AIK 1.55.45
Josef Wallenlind 01 SWE Mölndals AIK 1.55.22
Miguel Madureira Palm 98 SWE Mölndals AIK 1.56.5
Erik Jälknäs 00 SWE Sävedalens AIK 1:55
Niklas Johansson 99 SWE Sävedalens AIK
Alexander Waerme 97 SWE Ullevi FK 1.59,14
Hampus Börjesson 94 SWE Ullevi FK 1.54
Karar Kameal 95 SWE Ullevi FK 9.20
Mathias Söder 99 SWE Ullevi FK 1.55
Eric Källman 00 SWE IK Ymer 1.54,85
Daniel Skatt 91 SWE Örgryte IS 1:58
Nikolaj Volsgaard 00 DEN Dybvad IK
Asadullah Sarwari 99 SWE Håfreströms IF 2.30
Rami Aziz 91 SWE Umara Sports Club 2:20
 
M 3000m 10
Axel Tööj 00 SWE IF Hagen FIK
Alexander Nilsson 95 SWE Mölndals AIK pace
Jacob Bandling Melin 86 SWE Mölndals AIK
Jonathan Weichbrodt 94 SWE Mölndals AIK
Sebastian Nilsson 98 SWE Mölndals AIK 8.45
Viktor Roos 83 SWE Solvikingarna 10:00
Karar Kameal 95 SWE Ullevi FK 9.20
Johan Samuelsson 89 SWE Örgryte IS
Lukas Melander 90 SWE Örgryte IS
Mahamuud Ahmed 98 SWE Örgryte IS
 
M Häck 110m 1
Elias Martinsson 97 SWE Mölndals AIK
 
M Häck 400m 4
Carl Bengtström 00 SWE Örgryte IS
Felix Larsen Nilsson 00 SWE Örgryte IS
Jonathan Carbe 90 SWE Örgryte IS
Samuel Wiik 98 SWE Örgryte IS
 
M Höjd 6
Alexander Karlsson 96 SWE Falkenbergs IK
Simon Martin 94 SWE IFK Halmstad
Herman Olvik 96 SWE Ullevi FK
Robin Jacobsson 98 SWE Ullevi FK
Viktor Husmark 92 SWE Ullevi FK
Nikolaj Volsgaard 00 DEN Dybvad IK
 
M Stav 4
Micael Fagö 94 SWE Kalmar SK 4.80
Kevin Fankl 95 SWE Ullevi FK 4.62
Robin Jacobsson 98 SWE Ullevi FK
Emil Östergren 98 SWE IFK Växjö
 
M Längd 10
Alexander Karlsson 96 SWE Falkenbergs IK
Michell Jovic 00 SWE Falkenbergs IK
Nicklas Karlsson 96 SWE Finspångs AIK 6.61
Marcus Lidman 99 SWE Hälle IF
Robin Gustafsson 99 SWE Hälle IF 6.92
Elias Martinsson 97 SWE Mölndals AIK
Filip Schwartz 98 SWE Mölndals AIK
Kevin Fankl 95 SWE Ullevi FK 7.12
Alexander Andreasson 99 SWE Örgryte IS
Otto Hammarström 99 SWE Örgryte IS
 
M Tresteg 12
Alexander Karlsson 96 SWE Falkenbergs IK
Gustav Tartu 02 SWE IF Kville
Favour Chidison 01 SWE Ullevi FK
Gustav Bålström 98 SWE Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 SWE Ullevi FK
Jonathan Persgården 96 SWE Ullevi FK
Markus Lundborg 99 SWE Ullevi FK
Erik Olsson 89 SWE Örgryte IS
Tobias Carlryd 00 SWE Örgryte IS
William Frisk 02 SWE Örgryte IS
Nikolaj Volsgaard 00 DEN Dybvad IK
Maurice Mathabela 90 RSA Sydafrika
 
M Kula 4
Daniel Korhonen 76 SWE IF Kville
Erik Hagström 73 SWE IF Kville
Carl Narup 98 SWE Ullevi FK
Kevin Fankl 95 SWE Ullevi FK 13.87
 
M Diskus 3
Daniel Korhonen 76 SWE IF Kville
Gustav Liberg 95 SWE Ullevi FK
Mattias Eklund 98 SWE IK Ymer
 
M Slägga 2
Tim Söderqvist 95 SWE Hälle IF 66.54
Daniel Korhonen 76 SWE IF Kville
 
M Spjut 3
Nicklas Karlsson 96 SWE Finspångs AIK
Jonathan Bengtsson 00 SWE Mölndals AIK
Nikolaj Volsgaard 00 DEN Dybvad IK
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Kula 1
Simon Lanngren 00 SWE Sävedalens AIK
 
P19 Diskus 2
Markus Menander 99 SWE Kongahälla AIK
Simon Lanngren 00 SWE Sävedalens AIK
 
P19 Slägga 2
Filip Linnér 00 SWE IFK Göteborg
August Bergstrand 99 SWE Ullevi FK
 
P17 100m 23
Emil Cederqvist 01 SWE IFK Göteborg
IFK Göteborg 1 P17 0 SWE IFK Göteborg
Victor Kruse 02 SWE IFK Göteborg
Elliot Feltzing 02 SWE Kongahälla AIK
Erik Isaksson 02 SWE IF Kville
Erik Olzon 01 SWE IF Kville
Jonathan Wockatz 02 SWE IF Kville
Philip Ryding 01 SWE IF Kville 11.63
Melker Drackner 01 SWE Lidköpings IS
Felix Ljung 02 SWE Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 SWE Mölndals AIK
Oscar Nilsson 02 SWE Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 SWE Mölndals AIK
Erik Johansson 01 SWE Ullevi FK
Favour Chidison 01 SWE Ullevi FK 11.44
Hampus Helamb 01 SWE Ullevi FK
Herman Forsberg 02 SWE Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 SWE Ullevi FK
Lucas Bolin 01 SWE Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 SWE Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 SWE Ullevi FK
Richie Leong 02 SWE Ullevi FK
Vahid Hassani 01 SWE Håfreströms IF
 
P17 200m 22
Emil Cederqvist 01 SWE IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 SWE IFK Göteborg 23:93
IFK Göteborg 1 P17 0 SWE IFK Göteborg
Elliot Feltzing 02 SWE Kongahälla AIK
Emil Bengtsson 02 SWE IF Kville
Erik Isaksson 02 SWE IF Kville
Jonathan Wockatz 02 SWE IF Kville
Philip Ryding 01 SWE IF Kville
Kalle Wållgren 01 SWE Lerum Friidrott
Josef Wallenlind 01 SWE Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 SWE Mölndals AIK 24,5
Vilmer Elovsson 02 SWE Mölndals AIK
Malte Rosvall 02 SWE Sävedalens AIK
Erik Johansson 01 SWE Ullevi FK
Hampus Helamb 01 SWE Ullevi FK
Herman Forsberg 02 SWE Ullevi FK
Lucas Bolin 01 SWE Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 SWE Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 SWE Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 SWE Ullevi FK
Richie Leong 02 SWE Ullevi FK
Isak Hejdenberg 01 SWE Örgryte IS
 
P17 800m 9
Amrullah Stanikzai 02 SWE IF Kville
Elias Brink 01 SWE IF Kville
Melvin Johansson 01 SWE IF Kville
Tobias Ryden 01 SWE IF Kville
Tom Berensson 01 SWE IF Kville
Hlynur Sigurbergsson 02 SWE Mölndals AIK
Michael Rosenqvist 02 SWE Mölndals AIK 2.04.69
Victor Wahlgren 02 SWE Mölndals AIK 2.04.54
Omar Ibrahim 02 SWE Bohus IF 2.02,44
 
P17 3000m 4
Michael Rosenqvist 02 SWE Mölndals AIK
Alexander Bucht 01 SWE Sävedalens AIK
Markus Engsner 01 SWE Sävedalens AIK
Melker Tillenius 01 SWE Sävedalens AIK
 
P17 Häck 110m 7
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
Thomas Jones 01 SWE Kyrkhults SK 14,21
Melker Drackner 01 SWE Lidköpings IS
Felix Ljung 02 SWE Mölndals AIK
Marcus Blixt 02 SWE Mölndals AIK
Gabriel Wallmark 02 SWE Örgryte IS
William Frisk 02 SWE Örgryte IS
 
P17 Häck 300m 4
Amrullah Stanikzai 02 SWE IF Kville
Jesper Hermansson 02 SWE Mölndals AIK
Nils Jensen 01 SWE Sävedalens AIK
Ola Bokesjö 02 SWE Ullevi FK
 
P17 Höjd 7
Victor Kruse 02 SWE IFK Göteborg
Johan Lennvik 02 SWE Kongahälla AIK 175
Erik Olzon 01 SWE IF Kville
Philip Ryding 01 SWE IF Kville
Anton Laanep 02 SWE Sävedalens AIK
Melker Manne 01 SWE Ullevi FK
Sören Pauli 01 SWE Ullevi FK
 
P17 Stav 4
Malte Rosvall 02 SWE Sävedalens AIK
Nils Jensen 01 SWE Sävedalens AIK
Rasmus Samuelsson 02 SWE Ullevi FK
Emil Carlsson 02 SWE IFK Växjö
 
P17 400m 9
Amrullah Stanikzai 02 SWE IF Kville
Emil Bengtsson 02 SWE IF Kville
Melvin Johansson 01 SWE IF Kville
Tobias Ryden 01 SWE IF Kville
Tom Berensson 01 SWE IF Kville
Edvard Appelberg 01 SWE Lidköpings IS
Victor Wahlgren 02 SWE Mölndals AIK
Ludvig Ramhult 01 SWE IK Ymer
Omar Ibrahim 02 SWE Bohus IF 54,06
 
P17 Längd 20
Albin Löfving 02 SWE IF Kville
Erik Olzon 01 SWE IF Kville
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
Mohammad Al Masri 01 SWE IF Kville
Thomas Jones 01 SWE Kyrkhults SK
Melker Drackner 01 SWE Lidköpings IS
Felix Ljung 02 SWE Mölndals AIK
Jesper Hermansson 02 SWE Mölndals AIK
Oskar Weidenholm 01 SWE Mölndals AIK
Vilmer Elovsson 02 SWE Mölndals AIK
Daniel Adolfsson 02 SWE Tingbergs AIS
Erik Johansson 01 SWE Ullevi FK
Hampus Helamb 01 SWE Ullevi FK
Herman Forsberg 02 SWE Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 SWE Ullevi FK
Ola Bokesjö 02 SWE Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 SWE Ullevi FK
Sören Pauli 01 SWE Ullevi FK
Gabriel Wallmark 02 SWE Örgryte IS
Vahid Hassani 01 SWE Håfreströms IF
 
P17 Kula 5
Arvid Mägi Theorin 01 SWE IF Kville
Jonathan Wockatz 02 SWE IF Kville
Leo Frid Göransson 02 SWE Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 SWE Tingbergs AIS
Lucas Bolin 01 SWE Ullevi FK
 
P17 Diskus 2
Arvid Mägi Theorin 01 SWE IF Kville
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
 
P17 Slägga 2
William Lanndalen 01 SWE IF Kville
Leo Frid Göransson 02 SWE Sävedalens AIK
 
P17 Spjut 7
Victor Kruse 02 SWE IFK Göteborg
Amrullah Stanikzai 02 SWE IF Kville
Fredrik Grund 02 SWE IF Kville
William Lanndalen 01 SWE IF Kville
Jakob Rahm 02 SWE Sävedalens AIK
Daniel Adolfsson 02 SWE Tingbergs AIS
Rasmus Samuelsson 02 SWE Ullevi FK
 
P15 80m 14
Nicholas Thoong 03 SWE IFK Göteborg
Fabian Steene 03 SWE IF Kville
Frank Nissen 03 SWE IF Kville
David Ulstein 03 SWE Mölndals AIK
Martin Allansson 03 SWE Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Anton Essén 03 SWE IK Orient
Gabriel Ant Styffe 03 SWE IFK Sunne FK
Måns Terfors 03 SWE Sävedalens AIK
Jimmy Hellström 03 SWE Ullevi FK
Oliver Glans 03 SWE Ullevi FK
Victor Hering 03 SWE Ullevi FK
Lauge Sybrandt 03 DEN Hjørring Atletik
Oliver Nielsen 03 DEN Hjørring Atletik
 
P15 300m 7
Alexander Hedar 03 SWE IFK Göteborg
David Johansson 03 SWE Hälle IF
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Victor Rothausen 03 SWE IF Rigor
Måns Terfors 03 SWE Sävedalens AIK
Jimmy Hellström 03 SWE Ullevi FK
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK 42.35
 
P15 800m 7
Alexander Hedar 03 SWE IFK Göteborg
David Johansson 03 SWE Hälle IF
Carl Erixon 03 SWE Mölndals AIK 2:12.91
Fabian Haeffler 03 SWE Mölndals AIK 2.07.36
Simon Wikell 03 SWE Mölndals AIK 2.06.82
Alfred Ramhult 03 SWE IK Ymer
Love Ramhult 03 SWE IK Ymer
 
P15 2000m 3
Alexander Hedar 03 SWE IFK Göteborg
Fabian Haeffler 03 SWE Mölndals AIK 6.23.39
Simon Wikell 03 SWE Mölndals AIK 6.21.01
 
P15 Häck 80m 3
Lauge Sybrandt 03 DEN Hjørring Atletik
Oliver Nielsen 03 DEN Hjørring Atletik
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK 12.11
 
P15 Häck 300m 3
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Oliver Glans 03 SWE Ullevi FK
Nils Ekström 03 SWE Trollhättan FIK 44.63
 
P15 Höjd 6
Fabian Steene 03 SWE IF Kville
David Ulstein 03 SWE Mölndals AIK
Martin Allansson 03 SWE Mölndals AIK
Philip Bayer 03 SWE Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Jonathan Norrman 03 SWE Bohus IF
 
P15 Stav 0
 
P15 Längd 9
David Eriksson 03 SWE IF Kville
Fabian Steene 03 SWE IF Kville
Frank Nissen 03 SWE IF Kville
David Ulstein 03 SWE Mölndals AIK
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Anton Essén 03 SWE IK Orient
Jimmy Hellström 03 SWE Ullevi FK
Oliver Glans 03 SWE Ullevi FK
Victor Hering 03 SWE Ullevi FK
 
P15 Tresteg 5
Marcus Westh 03 SWE Lidköpings IS
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Jimmy Hellström 03 SWE Ullevi FK
Oliver Glans 03 SWE Ullevi FK
Victor Hering 03 SWE Ullevi FK
 
P15 Kula 5
Fabian Steene 03 SWE IF Kville
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Victor Rothausen 03 SWE IF Rigor
Lauge Sybrandt 03 DEN Hjørring Atletik
Oliver Nielsen 03 DEN Hjørring Atletik
 
P15 Diskus 6
Axel Olausson 03 SWE IF Kville
David Eriksson 03 SWE IF Kville
Hugo Kajsjö 03 SWE Lerum Friidrott
Philip Bayer 03 SWE Mölndals AIK
Lauge Sybrandt 03 DEN Hjørring Atletik
Oliver Nielsen 03 DEN Hjørring Atletik
 
P15 Slägga 2
Hugo Kajsjö 03 SWE Lerum Friidrott
Victor Rothausen 03 SWE IF Rigor
 
P15 Spjut 5
Fabian Steene 03 SWE IF Kville
Frank Nissen 03 SWE IF Kville
Marcus Westh 03 SWE Lidköpings IS
Agustin Hilmersson 03 SWE IK Orient
Victor Rothausen 03 SWE IF Rigor
 
P14 80m 9
Oliver Sonnerup 04 SWE Brattås CK
Calle Frank 04 SWE IF Kville
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI
Daniel Hultén 04 SWE Sävedalens AIK
John Lundqvist 04 SWE Ullevi FK
Philip Karlsson 04 SWE Ullevi FK
Viggo Andersson 04 SWE Ullevi FK
Viktor Dejke 04 SWE Ullevi FK
Jelmer Scholten 04 DEN Dybvad IK
 
P14 300m 5
Philip Frick 04 SWE Kongahälla AIK
Andreas Rydén 04 SWE IF Kville
John Lundqvist 04 SWE Ullevi FK
Jelmer Scholten 04 DEN Dybvad IK 44.90 (i)
Vilmer Andersson 04 SWE Trollhättan FIK
 
P14 800m 9
Albin Öberg 04 SWE Björnstorps IF 2:10,75
Philip Frick 04 SWE Kongahälla AIK
Isak Anderberg 04 SWE Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 SWE Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 SWE Mölndals AIK
Simon Sahlström 04 SWE IF Rigor
Jelmer Scholten 04 DEN Dybvad IK 2.14.3
Filip Klefsjö 04 SWE Trollhättan FIK
Vilmer Andersson 04 SWE Trollhättan FIK
 
P14 2000m 10
Albin Öberg 04 SWE Björnstorps IF 0:00,00
Andreas Rydén 04 SWE IF Kville
Lucas Frew 04 SWE Lerum Friidrott
Nils Olsson 04 SWE Lerum Friidrott
Isak Anderberg 04 SWE Mölndals AIK
Jonathan Grahn 04 SWE Mölndals AIK
Martin Jarlbäck 04 SWE Mölndals AIK
Oskar Davidsson 04 SWE Varbergs GIF
Jelmer Scholten 04 DEN Dybvad IK
Filip Klefsjö 04 SWE Trollhättan FIK
 
P14 Häck 80m 6
Oliver Sonnerup 04 SWE Brattås CK
Felix Steene 04 SWE IF Kville
William Asker 04 SWE IF Kville
Simon Sahlström 04 SWE IF Rigor
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI
Leonidas Kardassis 04 SWE Ullevi FK
 
P14 Häck 300m 4
William Asker 04 SWE IF Kville
Viggo Henriksson 04 SWE Mölndals AIK
Leonidas Kardassis 04 SWE Ullevi FK
Viggo Andersson 04 SWE Ullevi FK
 
P14 Höjd 8
Oden Grahm Goles 04 SWE IFK Göteborg
Philip Frick 04 SWE Kongahälla AIK
William Asker 04 SWE IF Kville
Vilgot Thyrén 04 SWE Lerum Friidrott
Adrihan Alsér Pryce 04 SWE Mölndals AIK
Casper Bergstrand 04 SWE Stenungsunds FI
Leonidas Kardassis 04 SWE Ullevi FK
Oskar Davidsson 04 SWE Varbergs GIF
 
P14 Stav 3
Felix Steene 04 SWE IF Kville
William Asker 04 SWE IF Kville
Vilgot Thyrén 04 SWE Lerum Friidrott
 
P14 Längd 3
Philip Frick 04 SWE Kongahälla AIK
Simon Sahlström 04 SWE IF Rigor
Viktor Dejke 04 SWE Ullevi FK
 
P14 Tresteg 5
Oden Grahm Goles 04 SWE IFK Göteborg
Felix Steene 04 SWE IF Kville
William Asker 04 SWE IF Kville
Lucas Frew 04 SWE Lerum Friidrott
Viggo Andersson 04 SWE Ullevi FK
 
P14 Kula 2
Calle Frank 04 SWE IF Kville
Felix Steene 04 SWE IF Kville
 
P14 Diskus 3
Oliver Sonnerup 04 SWE Brattås CK
Felix Steene 04 SWE IF Kville
Vilgot Thyrén 04 SWE Lerum Friidrott
 
P14 Spjut 7
Filip Schälin 04 SWE Kongahälla AIK
Felix Steene 04 SWE IF Kville
Leo Zikovic 04 SWE IF Kville
Vilgot Thyrén 04 SWE Lerum Friidrott
Adrihan Alsér Pryce 04 SWE Mölndals AIK
Philip Karlsson 04 SWE Ullevi FK
Jelmer Scholten 04 DEN Dybvad IK
 
P13 60m 16
Johan Hedenberg 05 SWE IF Hagen FIK 8.26
Filip Klaassen 05 SWE IF Kville
Melker Svanberg 05 SWE IF Kville
Elliot Lindbom 05 SWE Lerum Friidrott
Linus Wahl 05 SWE Lerum Friidrott
Milo Persson 05 SWE Lerum Friidrott 8,25
Viggo Nielsen 05 SWE Lerum Friidrott 9,13
Jeroen Persson 05 SWE IFK Lund
Filip Nesser 05 SWE Mölndals AIK 8.41
Sebastian Wikström 05 SWE Mölndals AIK
Daniel Shamshirzan 05 SWE Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 SWE Sävedalens AIK 7,89
Milton Ahlin 05 SWE Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 SWE Ullevi FK
Valter Hering 05 SWE Ullevi FK
Anton Fyhr 05 SWE Örgryte IS
 
P13 200m 13
Filip Klaassen 05 SWE IF Kville
Melker Svanberg 05 SWE IF Kville
Theodor Johner 05 SWE Lerum Friidrott
Jeroen Persson 05 SWE IFK Lund 27,72
Filip Nesser 05 SWE Mölndals AIK 28.33
Daniel Shamshirzan 05 SWE Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 SWE Sävedalens AIK 25,85
Alexander Bülow 05 SWE Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 SWE Ullevi FK
Jonas Gustén 05 SWE Ullevi FK
Love Nyberg 05 SWE Ullevi FK
Marcus Johansson 05 SWE Ullevi FK
Valter Hering 05 SWE Ullevi FK
 
P13 600m 9
Olle Ackebjer 05 SWE IFK Göteborg
Gustav Rasmusson 05 SWE Mölndals AIK
Sebastian Wikström 05 SWE Mölndals AIK
Adam Sörqvist 05 SWE Sävedalens AIK
Daniel Shamshirzan 05 SWE Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 SWE Ullevi FK
Johan Pedersen 05 SWE Ullevi FK
Love Nyberg 05 SWE Ullevi FK
Elias Ramhult 05 SWE IK Ymer 2.42
 
P13 1500m 4
Olle Ackebjer 05 SWE IFK Göteborg
Adam Sörqvist 05 SWE Sävedalens AIK
Emil Lindblad 05 SWE Sävedalens AIK
Elias Ramhult 05 SWE IK Ymer
 
P13 Häck 60m 8
Theodor Johner 05 SWE Lerum Friidrott
Noah Staaf 05 SWE Mölndals AIK
Joel Gustafsson Miller 05 SWE Ullevi FK
Jonas Gustén 05 SWE Ullevi FK
Marcus Johansson 05 SWE Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 SWE Örgryte IS
Anton Fyhr 05 SWE Örgryte IS
Axel Eenfeldt 05 SWE Bohus IF 10,01
 
P13 Häck 200m 4
Viggo Nielsen 05 SWE Lerum Friidrott
Nils Askelund 05 SWE Mölndals AIK
Jonas Gustén 05 SWE Ullevi FK
Marcus Johansson 05 SWE Ullevi FK
 
P13 Höjd 6
Hugo Dahlborg 05 SWE IFK Göteborg
Erik Follin 05 SWE Mölndals AIK
Nils Askelund 05 SWE Mölndals AIK
Felix Essman 05 SWE Sävedalens AIK
Elias Johansson 05 SWE Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 SWE Bohus IF 1,49
 
P13 Stav 3
Gabriel Torgersson 05 SWE IF Kville
Nils Askelund 05 SWE Mölndals AIK
Hugo Tilldal 05 SWE Ullevi FK
 
P13 Längd 20
Hugo Dahlborg 05 SWE IFK Göteborg
Gabriel Torgersson 05 SWE IF Kville
Melker Svanberg 05 SWE IF Kville
Milo Persson 05 SWE Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 SWE Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 SWE Lerum Friidrott
Jeroen Persson 05 SWE IFK Lund
Erik Follin 05 SWE Mölndals AIK
Gustav Rasmusson 05 SWE Mölndals AIK
Noah Staaf 05 SWE Mölndals AIK
Leo Karlevo 05 SWE Sävedalens AIK 5,67
Milton Ahlin 05 SWE Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 SWE Ullevi FK
Elias Bohman 05 SWE Ullevi FK
Elias Johansson 05 SWE Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 SWE Ullevi FK
Johan Pedersen 05 SWE Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 SWE Örgryte IS
Anton Fyhr 05 SWE Örgryte IS
Axel Eenfeldt 05 SWE Bohus IF 4,84
 
P13 Tresteg 11
Linus Wahl 05 SWE Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 SWE Lerum Friidrott
Felix Essman 05 SWE Sävedalens AIK
James Ekström 06 SWE Sävedalens AIK
Milton Ahlin 05 SWE Sävedalens AIK
Alexander Bülow 05 SWE Ullevi FK
Elias Bohman 05 SWE Ullevi FK
Elias Johansson 05 SWE Ullevi FK
Johan Pedersen 05 SWE Ullevi FK
Jonas Gustén 05 SWE Ullevi FK
Marcus Johansson 05 SWE Ullevi FK
 
P13 Kula 4
Hugo Dahlborg 05 SWE IFK Göteborg
Johan Hedenberg 05 SWE IF Hagen FIK
Theodor Johner 05 SWE Lerum Friidrott
Sebastian Wikström 05 SWE Mölndals AIK
 
P13 Diskus 6
Viggo Nielsen 05 SWE Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 SWE Mölndals AIK
Felix Essman 05 SWE Sävedalens AIK
Leo Karlevo 05 SWE Sävedalens AIK ––
Hugo Tilldal 05 SWE Ullevi FK
André Samrin Ribeiro 05 SWE Örgryte IS
 
P13 Spjut 11
Hugo Dahlborg 05 SWE IFK Göteborg
Melker Svanberg 05 SWE IF Kville
Albin Östman 05 SWE Lerum Friidrott
Elliot Lindbom 05 SWE Lerum Friidrott
Jacob Tegnér 05 SWE Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 SWE Lerum Friidrott
Ben Kamijo 05 SWE Mölndals AIK
Nils Askelund 05 SWE Mölndals AIK
Felix Essman 05 SWE Sävedalens AIK
Hugo Tilldal 05 SWE Ullevi FK
Marcus Johansson 05 SWE Ullevi FK
 
P12 60m 30
Leo Bergman 06 SWE Brattås CK
Albin Edin 06 SWE IFK Göteborg 9,49
Erik Toll 06 SWE IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 SWE IF Kville
Kevin Ellison 06 SWE IF Kville
Alex Rosnell 06 SWE Lerum Friidrott
Allan Elgemark 06 SWE Mölndals AIK
Anton Fäldt 06 SWE Mölndals AIK
Felix Haagen 06 SWE Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 SWE Mölndals AIK
Måns Persson 06 SWE Mölndals AIK
Oliver Manning 06 SWE Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 SWE Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 8,60
David Clemmensen 06 SWE IF Rigor
Alexander Baumann 06 SWE Sävedalens AIK
Hugo Olofsson 06 SWE Sävedalens AIK
James Ekström 06 SWE Sävedalens AIK
Simon Hell Bellman 06 SWE Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 SWE Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 SWE Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 SWE Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 SWE Ullevi FK
Hugo Lindholm 06 SWE Ullevi FK
Rasmus Nilsson 06 SWE Varbergs GIF
Jonas Ellison 06 SWE Örgryte IS
Oscar Carlsson 06 SWE Örgryte IS
William Malmström 06 SWE Örgryte IS
Oliver Kragelund 06 DEN Aalborg Atletik 8.90
Anton Andersson 06 SWE Bokenäs IF
 
P12 200m 20
Leo Bergman 06 SWE Brattås CK
Noel Terho 06 SWE Falkenbergs IK 31,21
Albin Edin 06 SWE IFK Göteborg
Erik Toll 06 SWE IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 SWE IF Kville
Kevin Ellison 06 SWE IF Kville
Anton Fäldt 06 SWE Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 SWE Mölndals AIK
Rasmus Krenauer 06 SWE Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 28,81
David Clemmensen 06 SWE IF Rigor
Alexander Baumann 06 SWE Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 SWE Sävedalens AIK
Hugo Olofsson 06 SWE Sävedalens AIK
James Ekström 06 SWE Sävedalens AIK
Simon Hell Bellman 06 SWE Sävedalens AIK
Hugo Lindholm 06 SWE Ullevi FK
Oliver Kragelund 06 DEN Aalborg Atletik
Anton Andersson 06 SWE Bokenäs IF
Albin Freiholtz 06 SWE Trollhättan FIK
 
P12 600m 11
Viggo Öberg 06 SWE Björnstorps IF 2:01,59
Noel Terho 06 SWE Falkenbergs IK
Albin Edin 06 SWE IFK Göteborg 2,12
Kevin Ellison 06 SWE IF Kville
Alexander Baumann 06 SWE Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 SWE Sävedalens AIK
Hugo Olofsson 06 SWE Sävedalens AIK
James Ekström 06 SWE Sävedalens AIK
Simon Hell Bellman 06 SWE Sävedalens AIK
Anton Andersson 06 SWE Bokenäs IF
Filip Jonsson 06 SWE Bohus IF
 
P12 1500m 5
Daniel Brevik 06 SWE Sävedalens AIK
Hugo Olofsson 06 SWE Sävedalens AIK
Simon Hell Bellman 06 SWE Sävedalens AIK
Albin Freiholtz 06 SWE Trollhättan FIK
Filip Jonsson 06 SWE Bohus IF
 
P12 Häck 60m 9
Albin Edin 06 SWE IFK Göteborg
Felix Haagen 06 SWE Mölndals AIK
Felix Tamm 06 SWE Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 10,22
David Clemmensen 06 SWE IF Rigor
Daniel Brevik 06 SWE Sävedalens AIK
Hugo Olofsson 06 SWE Sävedalens AIK
Emil Nielsen 06 DEN Dybvad IK
Anton Andersson 06 SWE Bokenäs IF
 
P12 Höjd 10
Erik Toll 06 SWE IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 SWE IF Kville
Allan Elgemark 06 SWE Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 SWE Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 149
David Clemmensen 06 SWE IF Rigor
Alexander Baumann 06 SWE Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 SWE Sävedalens AIK
James Ekström 06 SWE Sävedalens AIK
Anton Andersson 06 SWE Bokenäs IF
 
P12 Stav 3
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg
Daniel Brevik 06 SWE Sävedalens AIK
Ove Hagström 07 SWE Örgryte IS
 
P12 Längd 25
Leo Bergman 06 SWE Brattås CK
Noel Terho 06 SWE Falkenbergs IK
Albin Edin 06 SWE IFK Göteborg 3,99
Erik Toll 06 SWE IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 SWE IF Kville
Kevin Ellison 06 SWE IF Kville
Felix Tamm 06 SWE Mölndals AIK
Filip Mattsson 06 SWE Mölndals AIK
Oliver Manning 06 SWE Mölndals AIK
Albin Örnborg 06 SWE IF Rigor 474
David Clemmensen 06 SWE IF Rigor
James Ekström 06 SWE Sävedalens AIK
Manne Laurin 06 SWE Sävedalens AIK
Simon Hell Bellman 06 SWE Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 SWE Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 SWE Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 SWE Sävedalens AIK
Viggo Sönmör 06 SWE Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 SWE Ullevi FK
Rasmus Nilsson 06 SWE Varbergs GIF
William Malmström 06 SWE Örgryte IS
Oliver Kragelund 06 DEN Aalborg Atletik 4.74
Albin Fakelius 06 SWE Bokenäs IF
Anton Andersson 06 SWE Bokenäs IF
Isak Andersson 06 SWE Bohus IF
 
P12 Kula 12
Erik Toll 06 SWE IFK Göteborg
Richard Frisk 06 SWE IFK Göteborg
Arvid Toorell 06 SWE Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 SWE Mölndals AIK
Alexander Baumann 06 SWE Sävedalens AIK
James Ekström 06 SWE Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 SWE Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 SWE Sävedalens AIK
Rasmus Nilsson 06 SWE Varbergs GIF
Oliver Kragelund 06 DEN Aalborg Atletik 7.20
Emil Nielsen 06 DEN Dybvad IK
Isak Andersson 06 SWE Bohus IF
 
P12 Diskus 11
Erik Toll 06 SWE IFK Göteborg
Richard Frisk 06 SWE IFK Göteborg
Lukas Lehto 06 SWE Mölndals AIK
David Clemmensen 06 SWE IF Rigor
Daniel Brevik 06 SWE Sävedalens AIK
Manne Laurin 06 SWE Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 SWE Sävedalens AIK
Valdemar Wik 06 SWE Sävedalens AIK
Viggo Büller 06 SWE Sävedalens AIK
Emil Nielsen 06 DEN Dybvad IK
Isak Andersson 06 SWE Bohus IF
 
P12 Spjut 15
Albin Edin 06 SWE IFK Göteborg
Erik Toll 06 SWE IFK Göteborg
Richard Frisk 06 SWE IFK Göteborg
Arvid Toorell 06 SWE Lerum Friidrott
Christopher Hermansson 06 SWE Mölndals AIK
Felix Haagen 06 SWE Mölndals AIK
James Ekström 06 SWE Sävedalens AIK
Simon Thörnqvist 06 SWE Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 SWE Ullevi FK
Rasmus Nilsson 06 SWE Varbergs GIF
Jonas Ellison 06 SWE Örgryte IS
Oliver Kragelund 06 DEN Aalborg Atletik 26.71
Emil Nielsen 06 DEN Dybvad IK
Albin Freiholtz 06 SWE Trollhättan FIK
Isak Andersson 06 SWE Bohus IF
 
P11 60m 31
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 SWE IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 SWE IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 SWE IFK Göteborg
Anton Bernhardsson 07 SWE Hälle IF
Hugo Lancehielm 07 SWE Kongahälla AIK
Bram Persson 07 SWE IFK Lund
Mellvin Lessner Sveen 07 SWE Majornas IK 10.54
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK
Edvin Sonedahl 07 SWE Mölndals AIK
Felix Enger 07 SWE Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 SWE Mölndals AIK
Kalle Öljemark 07 SWE Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 SWE Mölndals AIK
Rasmus Helldén 07 SWE Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 SWE Mölndals AIK
Villiam Nesser 07 SWE Mölndals AIK
Henric Almqvist 07 SWE IF Rigor
Alfred Danerud 07 SWE Sävedalens AIK
Axel Rask 07 SWE Sävedalens AIK
Charlie Vagnelind 07 SWE Sävedalens AIK
Gustav Kristoffersson 07 SWE Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 SWE Sävedalens AIK 9.64
Ture Hjortbäck 07 SWE Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 SWE Örgryte IS
William Juul Giessing 07 DEN Aalborg Atletik 9.61
Mads V. Jensen 07 DEN Dybvad IK
Mikkel Beck 07 DEN Dybvad IK
Mikkel Larsen 07 DEN Dybvad IK
Karl-Emil Söe Andersen 07 DEN SIK80
Lasse Dahl-Jensen 07 DEN SIK80
 
P11 200m 27
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 SWE IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 SWE IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 SWE Hälle IF 28,90
Anton Bernhardsson 07 SWE Hälle IF
Nils Johner 07 SWE Lerum Friidrott
Bram Persson 07 SWE IFK Lund 29,42
Mellvin Lessner Sveen 07 SWE Majornas IK
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK
Edvin Sonedahl 07 SWE Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 SWE Mölndals AIK 29.75
Felix Enger 07 SWE Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 SWE Mölndals AIK
Kalle Öljemark 07 SWE Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 SWE Mölndals AIK
Viggo Flinck 07 SWE Mölndals AIK
Henric Almqvist 07 SWE IF Rigor
Axel Rask 07 SWE Sävedalens AIK
Charlie Vagnelind 07 SWE Sävedalens AIK
Gustav Kristoffersson 07 SWE Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 SWE Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 SWE Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 SWE Sävedalens AIK
Daniel Otterdahl 07 SWE Örgryte IS
William Juul Giessing 07 DEN Aalborg Atletik
Mikkel Larsen 07 DEN Dybvad IK
Karl-Emil Söe Andersen 07 DEN SIK80
 
P11 600m 26
Elmer Klockars 07 SWE IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 SWE IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 SWE IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 SWE Hälle IF 1.48,08
Anton Bernhardsson 07 SWE Hälle IF
Axel Johansson 07 SWE Kongahälla AIK
Hugo Lancehielm 07 SWE Kongahälla AIK
Adrian Gustafsson Janding 07 SWE IF Kville
Max Hjalmarsson 07 SWE IF Kville
Olle Fridner 07 SWE IF Kville
Joel Billberg 07 SWE Lerum Friidrott
Nils Johner 07 SWE Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 SWE Lerum Friidrott 2.13
Mellvin Lessner Sveen 07 SWE Majornas IK 2.14
Johan Henriksson 07 SWE Mölndals AIK 2.09.90
Jonathan Manceau 07 SWE Mölndals AIK
Karl Elfvin 07 SWE Mölndals AIK
Simon Henriksson 07 SWE Mölndals AIK 2.18.02
Axel Rask 07 SWE Sävedalens AIK
Charlie Vagnelind 07 SWE Sävedalens AIK
Emil Augustsson 07 SWE Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 SWE Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 SWE Sävedalens AIK 1.54,38
Ture Hjortbäck 07 SWE Sävedalens AIK
Mads V. Jensen 07 DEN Dybvad IK
Karl-Emil Söe Andersen 07 DEN SIK80
 
P11 Höjd 20
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 SWE IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 SWE IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 SWE Kongahälla AIK
Albin Theander 07 SWE IF Kville
Charlie Falkenström 07 SWE IF Kville
Julius Dahlqvist 07 SWE IF Kville
Max Hjalmarsson 07 SWE IF Kville
Olof Henriksson 07 SWE IF Kville
Simon Bergin 07 SWE IF Kville
Nils Lindsta Long 07 SWE Lerum Friidrott 105
Malte Ovesson 07 SWE Mölndals AIK
IF Rigor 1 0 SWE IF Rigor
Oliwer Wijk 07 SWE IF Rigor
Emil Augustsson 07 SWE Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 SWE Sävedalens AIK
Ivan Fredberg 07 SWE Örgryte IS
Mikkel Beck 07 DEN Dybvad IK
Karl-Emil Söe Andersen 07 DEN SIK80
Lasse Dahl-Jensen 07 DEN SIK80
 
P11 Längd 40
Axel Rogö 07 SWE IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 SWE IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 SWE IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 SWE IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 SWE IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 SWE IFK Göteborg
Axel Johansson 07 SWE Kongahälla AIK
Hugo Lancehielm 07 SWE Kongahälla AIK
Adrian Gustafsson Janding 07 SWE IF Kville
Albin Theander 07 SWE IF Kville
Charlie Falkenström 07 SWE IF Kville
Julius Dahlqvist 07 SWE IF Kville
Leon Östling 07 SWE IF Kville
Max Hjalmarsson 07 SWE IF Kville
Olle Fridner 07 SWE IF Kville
Olof Henriksson 07 SWE IF Kville
Simon Bergin 07 SWE IF Kville
Joel Billberg 07 SWE Lerum Friidrott
Nils Johner 07 SWE Lerum Friidrott
Bram Persson 07 SWE IFK Lund
Mellvin Lessner Sveen 07 SWE Majornas IK
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK
Edwin Åström 07 SWE Mölndals AIK
Jonathan Manceau 07 SWE Mölndals AIK
Malte Ovesson 07 SWE Mölndals AIK
Simon Jansson 07 SWE Mölndals AIK
IF Rigor 1 0 SWE IF Rigor
Oliwer Wijk 07 SWE IF Rigor
Emil Augustsson 07 SWE Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 SWE Sävedalens AIK
Jack Krantz 07 SWE Sävedalens AIK
Ture Hjortbäck 07 SWE Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 SWE Ullevi FK
Daniel Otterdahl 07 SWE Örgryte IS
William Juul Giessing 07 DEN Aalborg Atletik 3.63
Mads V. Jensen 07 DEN Dybvad IK
Mikkel Beck 07 DEN Dybvad IK
Mikkel Larsen 07 DEN Dybvad IK
Karl-Emil Söe Andersen 07 DEN SIK80
Lasse Dahl-Jensen 07 DEN SIK80
 
P11 Kula 22
Elmer Klockars 07 SWE IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 SWE IFK Göteborg
Jonathan Bergman 07 SWE IFK Göteborg
Marcus Blankenfjell 07 SWE IFK Göteborg
Axel Ohlson 07 SWE Kongahälla AIK
Julius Dahlqvist 07 SWE IF Kville
Ivar Fransson Larsson 07 SWE Lerum Friidrott 8.80
Nils Johner 07 SWE Lerum Friidrott
Nils Lindsta Long 07 SWE Lerum Friidrott 4.76
David Blixt 07 SWE Mölndals AIK
Edwin Åström 07 SWE Mölndals AIK
Simon Jansson 07 SWE Mölndals AIK
Alfred Danerud 07 SWE Sävedalens AIK
Isak Thörn 07 SWE Sävedalens AIK
Albin Elmgren-Warberg 07 SWE Ullevi FK
Ivan Fredberg 07 SWE Örgryte IS
Ove Hagström 07 SWE Örgryte IS
William Juul Giessing 07 DEN Aalborg Atletik 6.54
Mads V. Jensen 07 DEN Dybvad IK
Mikkel Beck 07 DEN Dybvad IK
Mikkel Larsen 07 DEN Dybvad IK
Lasse Dahl-Jensen 07 DEN SIK80
 
P10 60m 18
Elias Najafpour 08 SWE IFK Göteborg
Hugo Edin 08 SWE IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 SWE IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 SWE IFK Göteborg
Adam Ellison 08 SWE IF Kville
Adam Kihlstrand 08 SWE IF Kville
Arvid Sebestyen 08 SWE IF Kville
Lotus Berglund 08 SWE IF Kville
Eskil Fernström 08 SWE Mölndals AIK 8.91
Edvin Örnborg 08 SWE IF Rigor 9,22
Arman Kosovic 08 SWE Sävedalens AIK
Arvid Lindholm 08 SWE Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 SWE Sävedalens AIK
Erik Borg 08 SWE Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 SWE Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 SWE Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 SWE Sävedalens AIK
Johan Skovsgaard 08 DEN Dybvad IK
 
P10 600m 14
Elias Najafpour 08 SWE IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 SWE IFK Göteborg 2,19
Victor Falk 08 SWE IFK Göteborg
Melker Bell 08 SWE IF Kville
Otto Paulin 08 SWE IF Kville
Simon Rydén 08 SWE IF Kville
Eskil Fernström 08 SWE Mölndals AIK 2.04.89
Viggo Rudklint 08 SWE Mölndals AIK
Vincent Folkseger Dreikant 08 SWE IF Rigor
Erik Borg 08 SWE Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 SWE Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 SWE Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Johan Skovsgaard 08 DEN Dybvad IK
 
P10 Höjd 12
Alexander Strand Träff 08 SWE IFK Göteborg
Elias Najafpour 08 SWE IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 SWE IFK Göteborg 1,1
Victor Falk 08 SWE IFK Göteborg
William Johansson 08 SWE IFK Göteborg
Otto Paulin 08 SWE IF Kville
Viggo Rudklint 08 SWE Mölndals AIK
Vincent Folkseger Dreikant 08 SWE IF Rigor
Erik Borg 08 SWE Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 SWE Sävedalens AIK
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Nicolas Samrin Ribeiro 08 SWE Örgryte IS
 
P10 Längd 21
Elias Najafpour 08 SWE IFK Göteborg
Hugo Edin 08 SWE IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 SWE IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 SWE IFK Göteborg
William Johansson 08 SWE IFK Göteborg
Adam Ellison 08 SWE IF Kville
Arvid Sebestyen 08 SWE IF Kville
Lotus Berglund 08 SWE IF Kville
Melker Bell 08 SWE IF Kville
Otto Paulin 08 SWE IF Kville
Simon Rydén 08 SWE IF Kville
Edvin Örnborg 08 SWE IF Rigor 412
Arman Kosovic 08 SWE Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 SWE Sävedalens AIK
Erik Borg 08 SWE Sävedalens AIK
Melwin Österberg 08 SWE Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 SWE Sävedalens AIK
Simon Isaksson 08 SWE Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 SWE Sävedalens AIK
Nicolas Samrin Ribeiro 08 SWE Örgryte IS
Johan Skovsgaard 08 DEN Dybvad IK
 
P10 Kula 14
Elias Najafpour 08 SWE IFK Göteborg
Hugo Edin 08 SWE IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 SWE IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 SWE IFK Göteborg
Adam Ellison 08 SWE IF Kville
Arvid Sebestyen 08 SWE IF Kville
Simon Rydén 08 SWE IF Kville
Arman Kosovic 08 SWE Sävedalens AIK
Elis Rosander 08 SWE Sävedalens AIK
Erik Borg 08 SWE Sävedalens AIK
Nils Amundin 08 SWE Sävedalens AIK
Viggo Sjöström 08 SWE Sävedalens AIK
Nicolas Samrin Ribeiro 08 SWE Örgryte IS
Johan Skovsgaard 08 DEN Dybvad IK
 
P9 60m 11
Adrian Krantz 09 SWE IFK Göteborg 10,32
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg 9.40
Alfred Wendt 09 SWE Sävedalens AIK
Elliot Sultanovic Magnusson 09 SWE Sävedalens AIK
Olof Tegeland 09 SWE Sävedalens AIK
Teis Thein Berglin 09 SWE Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 SWE Ullevi FK
Emil Kongsbak 09 DEN Dybvad IK
Mads Larsen 09 DEN Dybvad IK
Vincent Andersson 10 SWE Bokenäs IF
William Lidén 09 SWE Bohus IF
 
P9 500m 10
Adrian Krantz 09 SWE IFK Göteborg
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg
Efraim Jonsson 09 SWE Lidköpings IS
Alfred Wendt 09 SWE Sävedalens AIK
Elliot Sultanovic Magnusson 09 SWE Sävedalens AIK
Olof Tegeland 09 SWE Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 SWE Ullevi FK
Emil Kongsbak 09 DEN Dybvad IK
Mads Larsen 09 DEN Dybvad IK
William Lidén 09 SWE Bohus IF
 
P9 Längd 11
Adrian Krantz 09 SWE IFK Göteborg 3,20
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg 3,07
Efraim Jonsson 09 SWE Lidköpings IS
Alfred Wendt 09 SWE Sävedalens AIK
Elliot Sultanovic Magnusson 09 SWE Sävedalens AIK
Teis Thein Berglin 09 SWE Sävedalens AIK
Vincent Åberg 09 SWE Ullevi FK
Emil Kongsbak 09 DEN Dybvad IK
Mads Larsen 09 DEN Dybvad IK
Vincent Andersson 10 SWE Bokenäs IF
William Lidén 09 SWE Bohus IF
 
P9 Kula 9
Adrian Krantz 09 SWE IFK Göteborg
César Skoglund 09 SWE IFK Göteborg 5,44
Efraim Jonsson 09 SWE Lidköpings IS
Elliot Sultanovic Magnusson 09 SWE Sävedalens AIK
Olof Tegeland 09 SWE Sävedalens AIK
Emil Kongsbak 09 DEN Dybvad IK
Mads Larsen 09 DEN Dybvad IK
Vincent Andersson 10 SWE Bokenäs IF
William Lidén 09 SWE Bohus IF 7.23
 
M35 100m 2
Martin Danerud 63 SWE Sävedalens AIK
Jan-Arne Sagdahl 50 SWE Ullevi FK
 
M35 800m 12
Bengt Dahlberg 49 SWE Solvikingarna 3.30
David Cooper 61 SWE Solvikingarna 2.24
Hilding Nilsson 72 SWE Solvikingarna 2:29
Ingemar Svensson 65 SWE Solvikingarna 2.23
Joachim Persson 64 SWE Solvikingarna 2.34
Joel Cederholm 80 SWE Solvikingarna 2.18
Jonas Kallander 70 SWE Solvikingarna 2.37
Lars Selberg 77 SWE Solvikingarna 2.26
Patrik Rydén 72 SWE Solvikingarna 2:35
Sava Iancovici 74 SWE Solvikingarna 2:27
Sten Thunberg 60 SWE Solvikingarna 2:33
Viktor Roos 83 SWE Solvikingarna 2:20
 
M35 Längd 1
Kristjan Saag 51 SWE Sävedalens AIK
 
M35 Kula 3
Henrik Klingener 78 SWE Lerum Friidrott
Martin Danerud 63 SWE Sävedalens AIK
Jan-Arne Sagdahl 50 SWE Ullevi FK
 
K 100m 13
Emma Andreasson 00 SWE Göteborgs KIK
Lisa Petrusson 99 SWE Göteborgs KIK
Vendela Rydbäck 97 SWE Göteborgs KIK
Kajsa Kjellergren 01 SWE IFK Halmstad
Aicha Camara 92 SWE Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 SWE Ullevi FK
Ide Ileso 00 SWE Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 SWE Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 SWE Ullevi FK
Malin Roth 95 SWE Ullevi FK
Lisa Warfvinge 98 SWE Varbergs GIF
Clara Augustsson 00 SWE IK Ymer
Rebecca Strand 99 SWE Örgryte IS
 
K 200m 19
Emma Broberg 00 SWE Falkenbergs IK
Alice Kjellander 00 SWE Göteborgs KIK
Ellen Tidfors 97 SWE Göteborgs KIK 27.73
Emma Andreasson 00 SWE Göteborgs KIK 27.10
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK
Matilda Hallström 00 SWE Göteborgs KIK
Kajsa Kjellergren 01 SWE IFK Halmstad
Josephine Risberg Thoor 95 SWE IFK Helsingborg
Elvira Erixon 96 SWE Mölndals AIK 26,50
Aicha Camara 92 SWE Ullevi FK
Ekanem Etim 92 SWE Ullevi FK 25,50
Estelle Montler 91 SWE Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 SWE Ullevi FK
Lisa Lilja 96 SWE Ullevi FK
Lovisa Johansson Sjödin 97 SWE Ullevi FK
Malin Roth 95 SWE Ullevi FK
Mia Stenvall 90 SWE Ullevi FK
Clara Augustsson 00 SWE IK Ymer
Judith Wagersten 98 SWE Örgryte IS
 
K 400m 7
Ellen Tidfors 97 SWE Göteborgs KIK 63.27
Vendela Rydbäck 97 SWE Göteborgs KIK 55.43
Josephine Risberg Thoor 95 SWE IFK Helsingborg
Ebba Jernmark-Burrows 00 SWE Hälle IF 60.38
Ide Ileso 00 SWE Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 SWE Ullevi FK
Åsa Söderlund 93 SWE Ullevi FK
 
K 800m 7
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK
Aleksandra Gustavsson 97 SWE Lidköpings IS 2.38,3
Malin Jonson 02 SWE Mölndals AIK
Alicia Nilsson 98 SWE Stenungsunds FI
Anne Andersen 01 DEN Aalborg Atletik 2.15.80
Mille B. Olesen 02 DEN Aalborg Atletik 2.13.68
Kristin Svendby Otervik 01 NOR Lörenskog FIL
 
K 3000m 4
Malin Jonson 02 SWE Mölndals AIK
Clara Hildt 93 SWE Örgryte IS
Hanna Dickér 92 SWE Örgryte IS
Jennifer Acklund 95 SWE Örgryte IS
 
K Häck 100m 3
Astrid Lees 99 SWE Brattås CK
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK
Frida Bergvall 99 SWE IFK Växjö
 
K Häck 400m 2
Ebba Jernmark-Burrows 00 SWE Hälle IF 65.50
Sofie Hallman 92 SWE Ullevi FK
 
K Höjd 4
Anna Påsse 99 SWE Göteborgs KIK
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK
Julia Petersson 98 SWE Ullevi FK
Lina Löfqvist 93 SWE Ullevi FK
 
K Stav 5
Annika Jönsson 96 SWE IFK Helsingborg
Hanna Zachrisson 99 SWE Ullevi FK
Louise Duvling-Andersson 00 SWE Ullevi FK
Ellen Olsson 97 SWE Wärnamo SK 4,15
Sophie Olsson 99 SWE IFK Växjö
 
K Längd 14
Emma Broberg 00 SWE Falkenbergs IK
Alice Kjellander 00 SWE Göteborgs KIK
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK
Viktoria Karlsson 97 SWE Göteborgs KIK
Elin Larsson 94 SWE IFK Halmstad 5.85
Filippa Gunnarsson 99 SWE Mölndals AIK
Sara Sjögren 98 SWE Stenungsunds FI
Moa Karlin 94 SWE Ullevi FK
Rebecca Petersson 98 SWE Ullevi FK
Lisa Warfvinge 98 SWE Varbergs GIF
Frida Bergvall 99 SWE IFK Växjö
Clara Augustsson 00 SWE IK Ymer
Judith Sjöman 99 SWE Örgryte IS
Judith Wagersten 98 SWE Örgryte IS
 
K Tresteg 14
Emilia Lönnqvist 02 SWE IF Kville
Fatima Koné 99 SWE Mölndals AIK
Sara Sjögren 98 SWE Stenungsunds FI
Alma Helander 02 SWE Sävedalens AIK
Emilie Mathiesen 02 SWE Sävedalens AIK
Lizzie Hager 99 SWE Ullevi FK
Nosimo Sjögren 97 SWE Ullevi FK
Sofia Andersson 01 SWE Ullevi FK
Sofie Hallman 92 SWE Ullevi FK
Victoria Jacobsson 97 SWE Ullevi FK
Alexandra Schill 00 SWE Örgryte IS
Judith Sjöman 99 SWE Örgryte IS
Nike Thanner 01 SWE Örgryte IS
Tilde Johansson 02 SWE Bokenäs IF
 
K Kula 3
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK
Maria Nilsson 95 SWE IK Orient
Frida Bergvall 99 SWE IFK Växjö
 
K Diskus 3
Daniella Persson 00 SWE Hälle IF 43.50
Linn Bergstrand 96 SWE Ullevi FK
Jennifer Rudberg 98 SWE IK Ymer
 
K Slägga 3
Ebba Molinder 00 SWE Mölndals AIK
Elsa Lindén 00 SWE Mölndals AIK
Matilda Ekenberg 00 SWE Sävedalens AIK
 
K Spjut 3
Emma Söderström 98 SWE Göteborgs KIK
Sofie Hammar 95 SWE IF Rigor
Frida Bergvall 99 SWE IFK Växjö
 
F17 100m 21
Ebba Hjortvall 02 SWE Falkenbergs IK
Moa Kilén 01 SWE Göteborgs KIK
Alfrida Kilvik 01 SWE IF Kville
Alma Svanberg 02 SWE IF Kville
Ebba Sköld 02 SWE IF Kville
Lund, IFK 1 0 SWE IFK Lund
Maja Maunsbach 01 SWE IFK Lund
Alva Larsson 02 SWE Mölndals AIK
Ebba Gustafsson 02 SWE Mölndals AIK
Matilda Härström 02 SWE Stenungsunds FI
Emilie Mathiesen 02 SWE Sävedalens AIK
Moa Carlberg 02 SWE Sävedalens AIK
Tina C Rouzveh 02 SWE Sävedalens AIK
Leticia Buchli 02 SWE Täby IS
Andrea Åberg 02 SWE Ullevi FK
Astrid Berg 02 SWE Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 SWE Ullevi FK
Sofia Andersson 01 SWE Ullevi FK
Cajsa Augustsson 02 SWE IK Ymer
Hedda Tellow 02 SWE Örgryte IS
Sandra Jonsson 01 SWE Örgryte IS 12.75
 
F17 200m 18
Thea Terho 02 SWE Falkenbergs IK 27,49
Julia Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK
Moa Dahlsjö 02 SWE Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK 26.99
Alma Svanberg 02 SWE IF Kville
Hilda Johnsson 02 SWE IF Kville
Ebba Gustafsson 02 SWE Mölndals AIK
Andrea Åberg 02 SWE Ullevi FK
Astrid Berg 02 SWE Ullevi FK
Elin Dejke 02 SWE Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 SWE Ullevi FK
Corinne Wessman 01 SWE IK Ymer
Ida Persson 02 SWE IK Ymer
Melanie Simon 02 SWE IK Ymer
Hedda Tellow 02 SWE Örgryte IS
Rebecca Runfors Carlzzon 02 SWE Örgryte IS
Sandra Jonsson 01 SWE Örgryte IS 25.80
Mille B. Olesen 02 DEN Aalborg Atletik 27.52
 
F17 400m 6
Julia Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK
Wilma Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK 59.71
Sandra Jonsson 01 SWE Örgryte IS 59.63
Anne Andersen 01 DEN Aalborg Atletik 59.95
Mille B. Olesen 02 DEN Aalborg Atletik 58.44
Nanna Muurholm 01 DEN Aalborg Atletik 60.77
 
F17 800m 2
Maja Ottosson 02 SWE Mölndals AIK
Nanna Muurholm 01 DEN Aalborg Atletik 2.17.96
 
F17 3000m 4
Lerum Friidrott 1 0 SWE Lerum Friidrott
Stina Pettersson 02 SWE Lerum Friidrott
Lina Karlsson 02 SWE Lidköpings IS
Felicia Niklasson 01 SWE Sävedalens AIK
 
F17 Häck 100m 12
Kajsa Karila 02 SWE IFK Göteborg
Moa Kilén 01 SWE Göteborgs KIK
Hilda Johnsson 02 SWE IF Kville
Elvira Carlén 01 SWE Lerum Friidrott
Lund, IFK 1 0 SWE IFK Lund
Maja Maunsbach 01 SWE IFK Lund
Leticia Buchli 02 SWE Täby IS
Wendela Yhlen Graf 02 SWE Ullevi FK
Ebba Åhman 02 SWE IK Ymer
Julia Wennersten 01 SWE IK Ymer
Sandra Jonsson 01 SWE Örgryte IS
Clara Bernhult 02 SWE Thorengruppen TFC
 
F17 Häck 300m 11
Kajsa Karila 02 SWE IFK Göteborg
Wilma Nielsen 01 SWE Göteborgs KIK
Hilda Johnsson 02 SWE IF Kville
Sissela Brenne 02 SWE IF Kville
Ella Darrell 01 SWE Lerum Friidrott
Lovisa Nilsson-Edin 02 SWE Mölndals AIK
Leticia Buchli 02 SWE Täby IS
Wendela Yhlen Graf 02 SWE Ullevi FK
Ebba Åhman 02 SWE IK Ymer
Rebecca Runfors Carlzzon 02 SWE Örgryte IS
Clara Bernhult 02 SWE Thorengruppen TFC 45,36
 
F17 Höjd 6
Emilia Lönnqvist 02 SWE IF Kville
Lisa Holmberg 02 SWE Lidköpings IS
Lovisa Nilsson-Edin 02 SWE Mölndals AIK
Wendela Yhlen Graf 02 SWE Ullevi FK
Tilde Johansson 02 SWE Bokenäs IF
Isa Larsson 01 SWE Bohus IF
 
F17 Stav 4
Gabriella Jönsson 01 SWE IFK Helsingborg
Moa Carlberg 02 SWE Sävedalens AIK
Matilda Honeth 02 SWE IFK Växjö
Alma Eriksson 01 SWE IK Ymer
 
F17 Längd 23
Ebba Hjortvall 02 SWE Falkenbergs IK
Thea Terho 02 SWE Falkenbergs IK
Elin Pettersson 03 SWE IFK Göteborg
Emilia Lönnqvist 02 SWE IF Kville
Elvira Carlén 01 SWE Lerum Friidrott
Lisa Holmberg 02 SWE Lidköpings IS
Tova Holmberg 01 SWE Lidköpings IS
Matilda Härström 02 SWE Stenungsunds FI
Emilie Mathiesen 02 SWE Sävedalens AIK
Astrid Berg 02 SWE Ullevi FK
Elin Dejke 02 SWE Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 SWE Ullevi FK
Sofia Andersson 01 SWE Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 SWE Ullevi FK
Corinne Wessman 01 SWE IK Ymer
Ida Persson 02 SWE IK Ymer
Melanie Simon 02 SWE IK Ymer
Sophie Reid 02 SWE IK Ymer
Hedda Tellow 02 SWE Örgryte IS
Nike Thanner 01 SWE Örgryte IS
Rebecca Runfors Carlzzon 02 SWE Örgryte IS
Sandra Jonsson 01 SWE Örgryte IS 5.38
Clara Bernhult 02 SWE Thorengruppen TFC
 
F17 Kula 6
Alfrida Kilvik 01 SWE IF Kville
Elvira Carlén 01 SWE Lerum Friidrott
Jenny Jonsson 02 SWE Lidköpings IS
Cindy Darrell 02 SWE Ullevi FK
Wendela Yhlen Graf 02 SWE Ullevi FK
Sophie Reid 02 SWE IK Ymer
 
F17 Diskus 3
Alfrida Kilvik 01 SWE IF Kville
Jenny Jonsson 02 SWE Lidköpings IS
Helena Sund 02 SWE Mölndals AIK
 
F17 Slägga 5
Monia Kristiansson 02 SWE Hälle IF 46.63
Mathilda Kyrk 02 SWE Säffle FIK
Petra Bäckström 02 SWE Säffle FIK
Molly Broback 01 SWE Sävedalens AIK
Ebba Samuelsson 01 SWE Ullevi FK
 
F17 Spjut 6
Elvira Carlén 01 SWE Lerum Friidrott
Lisa Holmberg 02 SWE Lidköpings IS
Tova Holmberg 01 SWE Lidköpings IS
Cindy Darrell 02 SWE Ullevi FK
Sophie Reid 02 SWE IK Ymer
Isa Larsson 01 SWE Bohus IF
 
F15 80m 18
Elin Stenhammar 03 SWE Alingsås IF
Lillan Kilvik 03 SWE IF Kville
Matilda Thorsson 03 SWE IF Kville
Nicole Dinu 03 SWE IF Kville
Sofia Björkman 03 SWE IF Kville
Tilda Olsson 03 SWE IF Kville
Tyra Lundberg 03 SWE IF Kville
Elin Tegnér 03 SWE Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 SWE Lidköpings IS
Famke Persson 03 SWE IFK Lund 10,35
Alicia Eliasson 03 SWE Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 SWE Sävedalens AIK
Elena Mack 03 SWE Ullevi FK
Sofia Weiner 03 SWE Ullevi FK
Liv Nilsander 03 SWE Varbergs GIF
Tilda Kihlström 03 SWE Varbergs GIF
Alberte Brogaard 03 DEN Aalborg Atletik 12.52
Helene Lund 03 DEN Hjørring Atletik
 
F15 300m 7
Sandra Åberg 03 SWE Göteborgs KIK
Ida Elmén 03 SWE IF Kville
Tilda Olsson 03 SWE IF Kville
Tyra Lundberg 03 SWE IF Kville
Elsa Kaspersson 03 SWE Varbergs GIF 45.63
Helene Lund 03 DEN Hjørring Atletik 0:40,00
Ella Fedthusen 03 SWE Trollhättan FIK
 
F15 800m 9
Fanny Andersson 03 SWE Falkenbergs IK
Nora Litsjö 03 SWE Falkenbergs IK
IFK Göteborg 1 F15 0 SWE IFK Göteborg
Tilda Knauer 03 SWE Hälle IF 2.21
Wilma Holmén 03 SWE Mölndals AIK
Amanda Olsson 03 SWE Säffle FIK
Olivia Brunbäck 03 SWE Sävedalens AIK
Filippa Zäll 03 SWE Ängelholms IF 2.21,27
Julia Svennblad 03 SWE Ale FK 2.23.92
 
F15 2000m 10
Fanny Andersson 03 SWE Falkenbergs IK
Nora Litsjö 03 SWE Falkenbergs IK
Sandra Åberg 03 SWE Göteborgs KIK
Anna Svarfvar 03 SWE Mölndals AIK
Frida Palmqvist 03 SWE Mölndals AIK
Lisa Andersson 03 SWE Mölndals AIK
Alicia Isaksson 03 SWE IF Rigor
Johanna Svensson 03 SWE IF Rigor
Amanda Olsson 03 SWE Säffle FIK
Olivia Brunbäck 03 SWE Sävedalens AIK
 
F15 Häck 80m 5
Elin Stenhammar 03 SWE Alingsås IF
Karin Tebelius 03 SWE Lerum Friidrott
Lerum Friidrott 1 0 SWE Lerum Friidrott
Tilda Kihlström 03 SWE Varbergs GIF
Helene Lund 03 DEN Hjørring Atletik
 
F15 Häck 300m 2
Frida Palmqvist 03 SWE Mölndals AIK
Elsa Kaspersson 03 SWE Varbergs GIF
 
F15 Höjd 9
IFK Göteborg 1 F15 0 SWE IFK Göteborg
Tindra Redenfors 03 SWE IFK Halmstad
Lisa Bäckström 03 SWE Istrums SK
Lerum Friidrott 1 0 SWE Lerum Friidrott
Felicia Storm-Karlén 03 SWE Lidköpings IS
Olivia Bissette 03 SWE Mölndals AIK
Alberte Brogaard 03 DEN Aalborg Atletik 1.40
Helene Lund 03 DEN Hjørring Atletik
Matilda Bergand 03 SWE Bohus IF
 
F15 Stav 1
Elsa Kaspersson 03 SWE Varbergs GIF
 
F15 Längd 12
Elin Stenhammar 03 SWE Alingsås IF
Lisa Bäckström 03 SWE Istrums SK
Tilda Olsson 03 SWE IF Kville
Elin Tegnér 03 SWE Lerum Friidrott
Lerum Friidrott 1 0 SWE Lerum Friidrott
Lovisa Pettersson 03 SWE Lidköpings IS
Ebba Niklasson 03 SWE Sävedalens AIK
Sofia Weiner 03 SWE Ullevi FK
Liv Nilsander 03 SWE Varbergs GIF
Helene Lund 03 DEN Hjørring Atletik
Kristine Moland Leiknes 03 NOR Sörild IL 5.20
Matilda Bergand 03 SWE Bohus IF
 
F15 Tresteg 5
Antonia Bozic 03 SWE Göteborgs KIK
Alicia Eliasson 03 SWE Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 SWE Sävedalens AIK
Alberte Brogaard 03 DEN Aalborg Atletik 8.99
Helene Lund 03 DEN Hjørring Atletik
 
F15 Kula 8
Linnea Persson 03 SWE IFK Göteborg
Lisa Bäckström 03 SWE Istrums SK
Calista Ezeh 03 SWE IF Kville
Nicole Dinu 03 SWE IF Kville
Lerum Friidrott 1 0 SWE Lerum Friidrott
Olivia Bissette 03 SWE Mölndals AIK
Alberte Brogaard 03 DEN Aalborg Atletik 9.02
Helene Lund 03 DEN Hjørring Atletik
 
F15 Diskus 8
Lisa Bäckström 03 SWE Istrums SK
Alexandra Torgersson 03 SWE IF Kville
Lillan Kilvik 03 SWE IF Kville
Nicole Dinu 03 SWE IF Kville
Felicia Storm-Karlén 03 SWE Lidköpings IS
Amanda Olsson 03 SWE Säffle FIK
Liv Nilsander 03 SWE Varbergs GIF
Alberte Brogaard 03 DEN Aalborg Atletik 23.89
 
F15 Slägga 1
Linnea Persson 03 SWE IFK Göteborg
 
F15 Spjut 8
Linnea Persson 03 SWE IFK Göteborg
Calista Ezeh 03 SWE IF Kville
Ida Elmén 03 SWE IF Kville
Nicole Dinu 03 SWE IF Kville
Lerum Friidrott 1 0 SWE Lerum Friidrott
Evelina Wikell 03 SWE Mölndals AIK
Amanda Olsson 03 SWE Säffle FIK
Kristine Moland Leiknes 03 NOR Sörild IL
 
F14 80m 32
Sissel Eliasson 04 SWE Alingsås IF
Filippa Palmås 04 SWE IFK Göteborg
Ida Magnusson 04 SWE IFK Göteborg
Isabel Lessmark 04 SWE IFK Göteborg
Fanny Vulin 04 SWE IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 SWE IF Kville
Ida Thörsman 04 SWE IF Kville
Ellen Hansson 04 SWE Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 SWE Lerum Friidrott
Alexsandra Wikström 04 SWE Mölndals AIK
Amanda Ehrnborg 04 SWE Mölndals AIK
Elin Molinder 04 SWE Mölndals AIK
Ella Borg 04 SWE Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 SWE Mölndals AIK
Wilma Garplid 04 SWE Mölndals AIK
Hanna Lundberg 04 SWE IF Rigor
Julia Alhbin 04 SWE IF Rigor
Sofia Olsson 04 SWE IF Rigor
Tilda Persson 04 SWE IF Rigor
Tilde Ovesson 04 SWE IF Rigor
Siri Pellmé 04 SWE Stenungsunds FI
Agnes Hallbjörner 04 SWE Ullevi FK
Aicha Koné 04 SWE Ullevi FK
Celine Lima 04 SWE Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 SWE Ullevi FK
Noor Rafaa 04 SWE Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 SWE Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 SWE Ullevi FK
Christine Klitgaard 04 DEN Aalborg Atletik 11.23
Laura Sigsgaard Clausen 04 DEN Aalborg Atletik 12.13
Sofia Hererra 04 DEN Aalborg Atletik
Ida Galsøe 04 DEN Hjørring Atletik
 
F14 300m 18
Filippa Palmås 04 SWE IFK Göteborg
Saga Provci 04 SWE IFK Göteborg
Amanda Magnusson 04 SWE Göteborgs KIK
Ellen Widengren 04 SWE Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 SWE Göteborgs KIK
Moa Gustafsson 04 SWE Göteborgs KIK
Emma Carlsson 04 SWE Istrums SK
Ida Kühnel Pappila 04 SWE IF Kville
Ida Thörsman 04 SWE IF Kville
Alexsandra Wikström 04 SWE Mölndals AIK
Ella Borg 04 SWE Mölndals AIK
Agnes Hallbjörner 04 SWE Ullevi FK
Camilla Flyvbjerg 04 DEN Aalborg Atletik
Christine Klitgaard 04 DEN Aalborg Atletik 42.24
Laura Sigsgaard Clausen 04 DEN Aalborg Atletik
Sofia Hererra 04 DEN Aalborg Atletik
Ida Galsøe 04 DEN Hjørring Atletik 0:51,19
Elvira Tanderud 04 SWE Trollhättan FIK 40,23
 
F14 800m 9
Saga Provci 04 SWE IFK Göteborg 2.27.58
Tyra Rydén 04 SWE IFK Göteborg
Ellen Widengren 04 SWE Göteborgs KIK
Felicia Brink 04 SWE IF Kville
Amanda Ehrnborg 04 SWE Mölndals AIK
Ida Thunberg 04 SWE IF Rigor
Klara Hillman 04 SWE IF Rigor
Camilla Flyvbjerg 04 DEN Aalborg Atletik 2.50.93
Ida Galsøe 04 DEN Hjørring Atletik 2:47,15
 
F14 2000m 9
Saga Provci 04 SWE IFK Göteborg
Ellen Widengren 04 SWE Göteborgs KIK
Linnea Folkow 04 SWE Göteborgs KIK
Louise Larsson 04 SWE Kongahälla AIK
Felicia Brink 04 SWE IF Kville
Alma Svantesson 04 SWE Mölndals AIK
Tilda Mjörnell 04 SWE Ullevi FK
Maja Wrångemyr 04 SWE IK Ymer
Indra Johansson 04 SWE Trollhättan FIK
 
F14 Häck 80m 11
Ida Engelbrektsson 04 SWE Alingsås IF
Elsa Wållgren 04 SWE Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 SWE Lerum Friidrott
Elin Molinder 04 SWE Mölndals AIK
Ella Borg 04 SWE Mölndals AIK
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor
Ida Thunberg 04 SWE IF Rigor
Sofia Wallin 04 SWE Varbergs GIF
Laura Sigsgaard Clausen 04 DEN Aalborg Atletik 15.18
Sofia Hererra 04 DEN Aalborg Atletik
Tilda Bernhult 04 SWE Thorengruppen TFC
 
F14 Häck 300m 5
Elsa Wållgren 04 SWE Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 SWE Lerum Friidrott
Ella Borg 04 SWE Mölndals AIK
Tilda Mjörnell 04 SWE Ullevi FK
Christine Klitgaard 04 DEN Aalborg Atletik
 
F14 Höjd 13
Ida Engelbrektsson 04 SWE Alingsås IF
Tyra Rydén 04 SWE IFK Göteborg
Emma Carlsson 04 SWE Istrums SK
Linn Magnusson 04 SWE IF Kville
Ellen Hansson 04 SWE Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 SWE Lerum Friidrott 1,39
Emma Andblad 04 SWE Mölndals AIK
Emma Rosgardt 04 SWE Mölndals AIK
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor 1,41
Julia Alhbin 04 SWE IF Rigor
Sofia Olsson 04 SWE IF Rigor 1,44
Tilda Persson 04 SWE IF Rigor
Ida Galsøe 04 DEN Hjørring Atletik
 
F14 Stav 4
Elsa Dåverhög 04 SWE Lerum Friidrott
Matilda Bergqvist 04 SWE Lerum Friidrott
Sarah Berkling 04 SWE Lerum Friidrott 2,5
Laura Sigsgaard Clausen 04 DEN Aalborg Atletik 2.00
 
F14 Längd 32
Filippa Palmås 04 SWE IFK Göteborg
Ida Magnusson 04 SWE IFK Göteborg 3,98
Isabel Lessmark 04 SWE IFK Göteborg
Ellen Widengren 04 SWE Göteborgs KIK
Emma Carlsson 04 SWE Istrums SK
Fanny Vulin 04 SWE IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 SWE IF Kville
Ida Thörsman 04 SWE IF Kville
Linn Magnusson 04 SWE IF Kville
Elsa Dåverhög 04 SWE Lerum Friidrott 4,29
Sarah Berkling 04 SWE Lerum Friidrott 4.79
Alexsandra Wikström 04 SWE Mölndals AIK
Amanda Ehrnborg 04 SWE Mölndals AIK
Emma Andblad 04 SWE Mölndals AIK
Tilda Wahlén 04 SWE Mölndals AIK
Tuva Börås 04 SWE Mölndals AIK
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor 4,15
Hanna Lundberg 04 SWE IF Rigor
Ida Thunberg 04 SWE IF Rigor
Sofia Olsson 04 SWE IF Rigor 4,20
Tilda Persson 04 SWE IF Rigor
Tilde Ovesson 04 SWE IF Rigor
Siri Pellmé 04 SWE Stenungsunds FI
Aicha Koné 04 SWE Ullevi FK
Celine Lima 04 SWE Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 SWE Ullevi FK
Noor Rafaa 04 SWE Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 SWE Ullevi FK
Sofia Wallin 04 SWE Varbergs GIF
Camilla Flyvbjerg 04 DEN Aalborg Atletik 3.57
Laura Sigsgaard Clausen 04 DEN Aalborg Atletik
Ida Galsøe 04 DEN Hjørring Atletik
 
F14 Tresteg 5
Moa Gustafsson 04 SWE Göteborgs KIK
Emma Carlsson 04 SWE Istrums SK
Elsa Wållgren 04 SWE Lerum Friidrott
Aicha Koné 04 SWE Ullevi FK
Camilla Flyvbjerg 04 DEN Aalborg Atletik 7.40
 
F14 Kula 7
Fanny Vulin 04 SWE IF Kville
Elsa Dåverhög 04 SWE Lerum Friidrott 7,74
Maja Frölander 04 SWE Lerum Friidrott 9,12
Emilia Åström 04 SWE Mölndals AIK
Camilla Flyvbjerg 04 DEN Aalborg Atletik 5.43
Ida Galsøe 04 DEN Hjørring Atletik
Tilda Bernhult 04 SWE Thorengruppen TFC 11,53
 
F14 Diskus 2
Klara Hillman 04 SWE IF Rigor
Tilda Bernhult 04 SWE Thorengruppen TFC
 
F14 Spjut 8
Isabel Lessmark 04 SWE IFK Göteborg
Emma Carlsson 04 SWE Istrums SK
Ida Thörsman 04 SWE IF Kville
Elsa Wållgren 04 SWE Lerum Friidrott
Maja Frölander 04 SWE Lerum Friidrott 22,03
Emilia Åström 04 SWE Mölndals AIK
Sofia Hererra 04 DEN Aalborg Atletik
Tilda Bernhult 04 SWE Thorengruppen TFC 34,74
 
F13 60m 29
Annie Sturesson 05 SWE Falkenbergs IK
Wilma Folkeson 05 SWE Falkenbergs IK
Ingrid Öh 05 SWE IFK Göteborg 8,92
Isabella Petrusic 05 SWE IFK Göteborg 8.66
Ivana Pekic 05 SWE IFK Göteborg 8,16
Jonna Säwström 05 SWE IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 SWE IFK Göteborg 8,11
Priyanka Nilsson 05 SWE IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 SWE IFK Göteborg 8,78
Bella Malmberg 05 SWE Göteborgs KIK
Filippa Korutschka Larsson 05 SWE Göteborgs KIK
Göteborgs KIK 1 0 SWE Göteborgs KIK
Ella Akradloo 05 SWE IF Kville
Alice Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott 8,77
Tove Kajsjö 05 SWE Lerum Friidrott 11,21
Astrid Baunge 05 SWE Mölndals AIK
Cornelia Andersson 05 SWE Mölndals AIK 8.89
Emily Olsson 05 SWE Mölndals AIK
Majken Sommar 05 SWE Mölndals AIK 9.40
Agnes Karlsson 05 SWE Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK 8,39
Lisa Lapidus 05 SWE Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 SWE Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 SWE Ullevi FK
Elin Lindberg 05 SWE Ullevi FK
Julia Wernvik 05 SWE Ullevi FK
Linnea Düring 05 SWE Ullevi FK
Inez Yngve 05 SWE Örgryte IS
Victoria Juul Giessing 05 DEN Aalborg Atletik 9.22
 
F13 200m 17
Ingrid Öh 05 SWE IFK Göteborg 29,55
Ivana Pekic 05 SWE IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 SWE IFK Göteborg
Priyanka Nilsson 05 SWE IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 SWE IFK Göteborg
Tyra Zettergren 05 SWE Göteborgs KIK
Sofie Bernhardsson 05 SWE Hälle IF
Elin Jansson 05 SWE Lerum Friidrott 29,9
Cornelia Andersson 05 SWE Mölndals AIK 29.55
Majken Sommar 05 SWE Mölndals AIK 31.04
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK 26,86
Lisa Lapidus 05 SWE Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 SWE Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 SWE Ullevi FK
Julia Wernvik 05 SWE Ullevi FK
Linnea Düring 05 SWE Ullevi FK
Inez Yngve 05 SWE Örgryte IS
 
F13 600m 8
Vilhelmina Sonnerup 05 SWE Brattås CK
Ivana Pekic 05 SWE IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 SWE IFK Göteborg
Sofie Bernhardsson 05 SWE Hälle IF 2.01
Elsa Sandsten 05 SWE IF Kville
Simona Kostovski 05 SWE IF Kville
Emelie Olsson 05 SWE Säffle FIK
Emma Norrman 05 SWE Bohus IF
 
F13 1500m 6
Paulina Hultberg 05 SWE Alingsås IF
Jonna Säwström 05 SWE IFK Göteborg
Elsa Sandsten 05 SWE IF Kville
Tilde Svensson 05 SWE IF Rigor
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI
Emelie Olsson 05 SWE Säffle FIK
 
F13 Häck 60m 17
Vilhelmina Sonnerup 05 SWE Brattås CK
Isabella Petrusic 05 SWE IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 SWE IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1 0 SWE Göteborgs KIK
Aina Larsson 05 SWE Kongahälla AIK
Ella Ohlson 05 SWE Kongahälla AIK
Moa Erixon 05 SWE IF Kville
Stina Littorin 05 SWE IF Kville
Elin Jansson 05 SWE Lerum Friidrott 11,68
Josefine Holmesson 05 SWE Lerum Friidrott
Cornelia Andersson 05 SWE Mölndals AIK 10.59
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI
Agnes Karlsson 05 SWE Sävedalens AIK
Leah Månsson Bauhn 05 SWE Sävedalens AIK
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Ebba Halling 05 SWE Örgryte IS
Victoria Juul Giessing 05 DEN Aalborg Atletik 11.56
 
F13 Häck 200m 7
Ivana Pekic 05 SWE IFK Göteborg
Sofie Bernhardsson 05 SWE Hälle IF
Alice Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott 32,83
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK
Saga Zettergren 05 SWE Varbergs GIF
Siri Kaspersson 05 SWE Varbergs GIF
 
F13 Höjd 13
Annie Sturesson 05 SWE Falkenbergs IK
Linn Jarlhage 05 SWE Falkenbergs IK
Wilma Folkeson 05 SWE Falkenbergs IK
Ella Ohlson 05 SWE Kongahälla AIK
Emma Sköldborg 05 SWE IF Kville
Filippa Couture 05 SWE IF Kville
Thea Johansson 05 SWE IF Kville
Ellie Karlsson 05 SWE Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 SWE Lerum Friidrott
Doris Erixon 05 SWE Stenungsunds FI
Leah Månsson Bauhn 05 SWE Sävedalens AIK
Siri Kaspersson 05 SWE Varbergs GIF
Ebba Halling 05 SWE Örgryte IS
 
F13 Stav 6
Filippa Couture 05 SWE IF Kville
Juliette Östling 05 SWE IF Kville
Stina Littorin 05 SWE IF Kville
Alice Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 SWE Lerum Friidrott
Siri Kaspersson 05 SWE Varbergs GIF
 
F13 Längd 30
Ingrid Öh 05 SWE IFK Göteborg
Isabella Petrusic 05 SWE IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 SWE IFK Göteborg
Jonna Säwström 05 SWE IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 SWE IFK Göteborg
Priyanka Nilsson 05 SWE IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 SWE IFK Göteborg
Emma Thorbjörnsson 05 SWE Göteborgs KIK
Ida Andersson 05 SWE IF Hagen FIK
Aina Larsson 05 SWE Kongahälla AIK
Ella Ohlson 05 SWE Kongahälla AIK
Johanna Eklöf 05 SWE Kongahälla AIK
Emma Sköldborg 05 SWE IF Kville
Juliette Östling 05 SWE IF Kville
Moa Erixon 05 SWE IF Kville
Nellie Dahlqvist 05 SWE IF Kville
Simona Kostovski 05 SWE IF Kville
Thea Johansson 05 SWE IF Kville
Josefine Holmesson 05 SWE Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK
Corinne Danielsson 05 SWE Ullevi FK
Elin Lindberg 05 SWE Ullevi FK
Julia Wernvik 05 SWE Ullevi FK
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Ella Papoz Wåhlin 05 SWE Örgryte IS
Inez Yngve 05 SWE Örgryte IS
Victoria Juul Giessing 05 DEN Aalborg Atletik 3.99
Anne V. Jensen 05 DEN Dybvad IK
Emma Norrman 05 SWE Bohus IF
 
F13 Tresteg 14
Ellen Stenqvist 05 SWE IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 SWE IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 SWE IFK Göteborg
Ella Ohlson 05 SWE Kongahälla AIK
Josefine Jonason 05 SWE Kongahälla AIK
Elsa Sandsten 05 SWE IF Kville
Filippa Couture 05 SWE IF Kville
Thea Johansson 05 SWE IF Kville
Astrid Baunge 05 SWE Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 SWE Sävedalens AIK
Noortje Thien Berglin 05 SWE Sävedalens AIK
Elin Lindberg 05 SWE Ullevi FK
Ida Hult 06 SWE Varbergs GIF
Ellen Piros 06 SWE Örgryte IS
 
F13 Kula 10
Isabella Petrusic 05 SWE IFK Göteborg
Josefine Jonason 05 SWE Kongahälla AIK
Emma Sköldborg 05 SWE IF Kville
Alice Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 SWE Lerum Friidrott
Leah Månsson Bauhn 05 SWE Sävedalens AIK
Ebba Halling 05 SWE Örgryte IS
Ella Papoz Wåhlin 05 SWE Örgryte IS
Victoria Juul Giessing 05 DEN Aalborg Atletik 9.75
Anne V. Jensen 05 DEN Dybvad IK
 
F13 Diskus 9
Ida Andersson 05 SWE IF Hagen FIK
Johanna Eklöf 05 SWE Kongahälla AIK
Stina Littorin 05 SWE IF Kville
Alice Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Moa Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 SWE Lerum Friidrott
Emelie Olsson 05 SWE Säffle FIK
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
Anne V. Jensen 05 DEN Dybvad IK
 
F13 Spjut 11
Annie Sturesson 05 SWE Falkenbergs IK
Linn Jarlhage 05 SWE Falkenbergs IK
Wilma Folkeson 05 SWE Falkenbergs IK
Isabella Petrusic 05 SWE IFK Göteborg
Stina Littorin 05 SWE IF Kville
Moa Bengtsson 05 SWE Lerum Friidrott
Astrid Baunge 05 SWE Mölndals AIK
Emelie Olsson 05 SWE Säffle FIK
Siri Kaspersson 05 SWE Varbergs GIF
Victoria Juul Giessing 05 DEN Aalborg Atletik 24.00
Anne V. Jensen 05 DEN Dybvad IK
 
F12 60m 54
Rebecca Carlsson 06 SWE Falkenbergs IK
Elsa Rehnström 06 SWE IFK Göteborg
Ida Ciric 06 SWE IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 SWE IFK Göteborg
Kajsa Roth 06 SWE IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 SWE IFK Göteborg
Hanna Schälin 06 SWE Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 SWE IF Kville
Elenor Hesselgren 06 SWE IF Kville
Ella Sennevik 06 SWE IF Kville
Ester Ahlbäck Björck 06 SWE IF Kville
Frida Steene 06 SWE IF Kville
Johanna Eriksson 06 SWE IF Kville
Julia Annebjörk 06 SWE IF Kville
Julia Kühnel Pappila 06 SWE IF Kville
Maja Nilsson Ostovic 06 SWE IF Kville
Hollie Darrell 06 SWE Lerum Friidrott
Molly Klingener 06 SWE Lerum Friidrott
Meja Ahlfors 06 SWE Majornas IK
Selma Windahl 06 SWE Majornas IK
Elsa Hansson 06 SWE Mölndals AIK
Elvira Wertsén 06 SWE Mölndals AIK
Moa Påhlman 06 SWE Mölndals AIK
Sara Elander 06 SWE Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 SWE Mölndals AIK 9.30
Wilma Ehrnborg 06 SWE Mölndals AIK
Klara Ternander 06 SWE IK Orient
Alva Sjöström 06 SWE Sävedalens AIK
Annie Sjösten 06 SWE Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 SWE Sävedalens AIK
Ella Gianneschi 06 SWE Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 SWE Sävedalens AIK
Evelina Bohm 06 SWE Sävedalens AIK
Fatima Rezai 06 SWE Sävedalens AIK
Sofia Gharakani 06 SWE Sävedalens AIK
Sophia Welander 06 SWE Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 SWE Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 SWE Ullevi FK
Elsa Heyden 06 SWE Ullevi FK
Stella Babovic 06 SWE Ullevi FK
Elin Lövenklev 06 SWE Varbergs GIF
Felicia Björk 06 SWE Varbergs GIF
Ellen Piros 06 SWE Örgryte IS
Vanessa Eriksson 06 SWE Örgryte IS
Alba Marie Høyer 06 DEN Aalborg Atletik
Anna Larsen 06 DEN Aalborg Atletik
Frederikke Voss Vestergaard 06 DEN Aalborg Atletik 9.21
Johanne Lund Poulsen 06 DEN Aalborg Atletik
Signe Nielsen 06 DEN Aalborg Atletik 10.28
Sophia Tryk 06 DEN Aalborg Atletik 11.70
Ellen Olesen 06 DEN Hjørring Atletik
Ida-Karin Johansson 06 SWE Bokenäs IF
Tilia Olsson 06 SWE Bokenäs IF 9,72
Tilda Lindqvist 06 SWE Bohus IF
 
F12 200m 33
Rebecca Carlsson 06 SWE Falkenbergs IK 29,30
Ida Ciric 06 SWE IFK Göteborg
Isabelle Rydén 06 SWE IFK Göteborg
Sofie Delryd 06 SWE IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 SWE Göteborgs KIK
Hanna Schälin 06 SWE Kongahälla AIK
Alice Tartu 06 SWE IF Kville
Elenor Hesselgren 06 SWE IF Kville
Ella Sennevik 06 SWE IF Kville
Julia Annebjörk 06 SWE IF Kville
Willow Lind 06 SWE IF Kville
Emma Engstrand 06 SWE Lerum Friidrott
Selma Windahl 06 SWE Majornas IK
Moa Påhlman 06 SWE Mölndals AIK
Moa Stagemyr 06 SWE Mölndals AIK
Tuva Aebischer Skogbäck 06 SWE Mölndals AIK
Klara Ternander 06 SWE IK Orient
Annie Sjösten 06 SWE Sävedalens AIK
Beatrice Amundin 06 SWE Sävedalens AIK
Ella Hallin 06 SWE Sävedalens AIK
Evelina Bohm 06 SWE Sävedalens AIK
Sophia Welander 06 SWE Sävedalens AIK
Tilda Jildefjord 06 SWE Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 SWE Ullevi FK
Ida Hult 06 SWE Varbergs GIF
Alba Marie Høyer 06 DEN Aalborg Atletik
Anna Larsen 06 DEN Aalborg Atletik
Frederikke Voss Vestergaard 06 DEN Aalborg Atletik 30.89
Signe Nielsen 06 DEN Aalborg Atletik
Sophia Tryk 06 DEN Aalborg Atletik
Ellen Olesen 06 DEN Hjørring Atletik 0:32,74
Tilde Nielsen 06 DEN Dybvad IK
Tilia Olsson 06 SWE Bokenäs IF 32,1
 
F12 600m 17
Isabelle Rydén 06 SWE IFK Göteborg
Alva Nordlinder 06 SWE Göteborgs KIK
Nelly Elned 06 SWE Hälle IF 1.44.00
Emelia Bengtsson 06 SWE IF Kville
Willow Lind 06 SWE IF Kville
Ella Holmberg 06 SWE Lerum Friidrott
Greta Zacharoff 06 SWE Majornas IK
Maja Pehrsson 06 SWE Mölndals AIK
Klara Ternander 06 SWE IK Orient
Tilda Jildefjord 06 SWE Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 SWE Ullevi FK
Frederikke Voss Vestergaard 06 DEN Aalborg Atletik 2.02.63
Johanne Lund Poulsen 06 DEN Aalborg Atletik
Sophia Tryk 06 DEN Aalborg Atletik 2.38.36 </