Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Laxaspelen
Antal starter / Total entries: 113 Printed: 2018-05-27 09:55
Antal individer / Total persons: 42
 
M 100m 1
Vilgot Engberg Pramling 95 SWE IFK Halmstad
 
M 200m 1
Vilgot Engberg Pramling 95 SWE IFK Halmstad
 
M 400m 2
Vilgot Engberg Pramling 95 SWE IFK Halmstad
Gustav Ölund 94 SWE Örgryte IS
 
M 1000m 0
 
M 3000m 0
 
M Häck 110m 1
James Gaudiello 98 SWE Malmö AI
 
M Häck 400m 0
 
M Höjd 0
 
M Stav 0
 
M Längd 1
Emil Quick 95 SWE Kalmar SK
 
M Tresteg 1
Emil Quick 95 SWE Kalmar SK
 
M Kula 0
 
M Diskus 1
Thor Olav Rosvold 96 NOR IK Tjalve 50,92
 
M Slägga 1
Daniel Korhonen 76 SWE IF Kville
 
M Spjut 0
 
P19 100m 1
Raymond Mpanga 99 SWE Malmö AI
 
P19 200m 1
Kim Holmgren 99 SWE IFK Göteborg
 
P19 400m 1
Kim Holmgren 99 SWE IFK Göteborg
 
P19 800m 0
 
P19 1500m 0
 
P19 Häck 110m 0
 
P19 Häck 400m 0
 
P19 Längd 0
 
P19 Kula 1
Simon Lanngren 00 SWE Sävedalens AIK
 
P19 Diskus 1
Simon Lanngren 00 SWE Sävedalens AIK
 
P19 Slägga 0
 
P17 100m 1
Erik Pålsson 01 SWE IFK Göteborg 11:75
 
P17 200m 1
Erik Pålsson 01 SWE IFK Göteborg 23:93
 
P17 400m 1
Erik Pålsson 01 SWE IFK Göteborg 53:63
 
P17 800m 1
Morgan Åkerblom 02 SWE Ystads IF 2.06
 
P17 1500m 1
Morgan Åkerblom 02 SWE Ystads IF 4.25
 
P17 Häck 110m 0
 
P17 Häck 300m 1
Ola Bokesjö 02 SWE Ullevi FK 44,00
 
P17 Höjd 0
 
P17 Stav 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Tresteg 0
 
P17 Kula 0
 
P17 Diskus 0
 
P17 Slägga 0
 
P17 Spjut 0
 
P15 80m 1
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad
 
P15 300m 1
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad
 
P15 800m 0
 
P15 1500m 1
Rasmus Haak 03 SWE Stenungsunds FI
 
P15 Häck 80m 1
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad
 
P15 Häck 300m 1
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad
 
P15 Höjd 0
 
P15 Stav 1
Joseph Lindvall 04 SWE Malmö AI
 
P15 Längd 2
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad
Joseph Lindvall 04 SWE Malmö AI
 
P15 Tresteg 1
Isac Svensson 04 SWE IFK Halmstad
 
P15 Kula 0
 
P15 Diskus 1
Joseph Lindvall 04 SWE Malmö AI
 
P15 Slägga 0
 
P15 Spjut 1
Joseph Lindvall 04 SWE Malmö AI
 
P13 60m 1
Axel Andersson 05 SWE IF Rigor
 
P13 200m 0
 
P13 600m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 0
 
P13 Stav 0
 
P13 Längd 1
Axel Andersson 05 SWE IF Rigor
 
P13 Tresteg 1
Axel Andersson 05 SWE IF Rigor
 
P13 Kula 1
Axel Andersson 05 SWE IF Rigor
 
P13 Diskus 1
Ben Kamijo 05 SWE Mölndals AIK
 
P13 Spjut 1
Ben Kamijo 05 SWE Mölndals AIK
 
P12 60m 0
 
P12 200m 0
 
P12 Häck 60m 0
 
P12 Höjd 0
 
P12 Längd 0
 
P12 Kula 0
 
P11 60m 1
Lucas Wikström 07 SWE IFK Halmstad
 
P11 600m 0
 
P11 Höjd 0
 
P11 Längd 1
Lucas Wikström 07 SWE IFK Halmstad
 
P11 Kula 1
Lucas Wikström 07 SWE IFK Halmstad
 
P10 60m 5
Theo Hedberg 08 SWE IFK Halmstad
William Pålsson 08 SWE IFK Halmstad
Emil Johansson 08 SWE Varbergs GIF
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 SWE Varbergs GIF
 
P10 600m 3
Emil Johansson 08 SWE Varbergs GIF
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 SWE Varbergs GIF
 
P10 Längd 5
Theo Hedberg 08 SWE IFK Halmstad
William Pålsson 08 SWE IFK Halmstad
Emil Johansson 08 SWE Varbergs GIF
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 SWE Varbergs GIF
 
P10 Kula 5
Theo Hedberg 08 SWE IFK Halmstad
William Pålsson 08 SWE IFK Halmstad
Emil Johansson 08 SWE Varbergs GIF
Fritz Theander 08 SWE Varbergs GIF
Jacob Claesson 08 SWE Varbergs GIF
 
P9 60m 1
Adam Wikström 09 SWE IFK Halmstad
 
P9 Längd 1
Adam Wikström 09 SWE IFK Halmstad
 
P9 Boll 1
Adam Wikström 09 SWE IFK Halmstad
 
K 100m 1
Emmy Smedberg 00 SWE Malmö AI
 
K 200m 1
Jessica Östlund 93 SWE Hässelby SK 24,25
 
K 400m 0
 
K 800m 0
 
K 1500m 0
 
K Häck 100m 1
Emmy Smedberg 00 SWE Malmö AI
 
K Häck 400m 0
 
K Höjd 0
 
K Stav 0
 
K Längd 1
Elin Larsson 94 SWE IFK Halmstad 5.85
 
K Tresteg 0
 
K Kula 0
 
K Diskus 0
 
K Slägga 0
 
K Spjut 0
 
F19 100m 0
 
F19 200m 0
 
F19 400m 0
 
F19 800m 0
 
F19 1500m 0
 
F19 Häck 100m 0
 
F19 Häck 400m 0
 
F19 Längd 0
 
F19 Kula 0
 
F19 Diskus 0
 
F19 Slägga 0
 
F17 100m 1
Wilma Rosenquist 01 SWE Malmö AI
 
F17 200m 1
Wilma Rosenquist 01 SWE Malmö AI
 
F17 400m 0
 
F17 800m 0
 
F17 1500m 0
 
F17 Häck 100m 0
 
F17 Häck 300m 1
Wendela Yhlen Graf 02 SWE Ullevi FK 45,00
 
F17 Höjd 0
 
F17 Stav 0
 
F17 Längd 0
 
F17 Tresteg 0
 
F17 Kula 1
Elisabeth Thon Rosvold 02 NOR Asker SK 13,91
 
F17 Diskus 1
Elisabeth Thon Rosvold 02 NOR Asker SK 45,59
 
F17 Slägga 0
 
F17 Spjut 0
 
F15 80m 2
Julia Alhbin 04 SWE IF Rigor
Sofia Heuman 04 SWE IF Rigor
 
F15 300m 1
Julia Alhbin 04 SWE IF Rigor
 
F15 800m 0
 
F15 1500m 0
 
F15 Häck 80m 1
Sofia Heuman 04 SWE IF Rigor
 
F15 Häck 300m 0
 
F15 Höjd 2
Tindra Redenfors 03 SWE IFK Halmstad
Julia Alhbin 04 SWE IF Rigor
 
F15 Stav 2
Alma Olsson 04 SWE IF Rigor
Sofia Olsson 04 SWE IF Rigor
 
F15 Längd 1
Julia Alhbin 04 SWE IF Rigor
 
F15 Tresteg 1
Sofia Heuman 04 SWE IF Rigor
 
F15 Kula 0
 
F15 Diskus 0
 
F15 Slägga 1
Sofia Heuman 04 SWE IF Rigor
 
F15 Spjut 0
 
F13 60m 1
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
 
F13 200m 1
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
 
F13 600m 0
 
F13 Häck 60m 1
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
 
F13 Höjd 1
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
 
F13 Stav 0
 
F13 Längd 1
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
 
F13 Tresteg 1
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
 
F13 Kula 1
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
 
F13 Diskus 0
 
F13 Spjut 1
Doris Theander 05 SWE Varbergs GIF
 
F12 60m 2
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
Moa Knutsson 06 SWE IFK Halmstad
 
F12 200m 2
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
Moa Knutsson 06 SWE IFK Halmstad
 
F12 Häck 60m 1
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
 
F12 Höjd 1
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
 
F12 Längd 2
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
Moa Knutsson 06 SWE IFK Halmstad
 
F12 Kula 1
Elin Eriksson 06 SWE IFK Halmstad
 
F11 60m 1
Ella Kronberg 07 SWE IFK Halmstad
 
F11 600m 1
Ella Kronberg 07 SWE IFK Halmstad
 
F11 Höjd 1
Ella Kronberg 07 SWE IFK Halmstad
 
F11 Längd 1
Ella Kronberg 07 SWE IFK Halmstad
 
F11 Kula 0
 
F10 60m 2
Izabella Movinger 08 SWE IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 SWE IFK Halmstad
 
F10 600m 2
Izabella Movinger 08 SWE IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 SWE IFK Halmstad
 
F10 Längd 2
Izabella Movinger 08 SWE IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 SWE IFK Halmstad
 
F10 Kula 2
Izabella Movinger 08 SWE IFK Halmstad
Mila Slijepcevic 08 SWE IFK Halmstad
 
F9 60m 1
Ebba Johansson 09 SWE Varbergs GIF
 
F9 Längd 1
Ebba Johansson 09 SWE Varbergs GIF
 
F9 Boll 1
Ebba Johansson 09 SWE Varbergs GIF
 
R1-3 100m 0
 
R1-3 200m 0
 
S1, U 100m 0
 
S1, U 200m 0
 
S1, U Längd 0
 
S1, U Kula 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248