Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda ATEA Habo Challenge
Antal starter / Total entries: 612 Printed: 2018-10-23 15:33
Antal individer / Total persons: 273
 
M 100m 10
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
David Engvall 00 IK Hakarpspojkarna
Roberto Nordet Mustelier 90 Hovslätts IK
Robert Blomdahl 80 Lidköpings IS 12,75
Erik Ekelund 91 Tjalve IF Norrköping
Linus Johansson 03 IK Wilske
Mahdi Ahmadi 01 IFK Växjö
 
M 5000m 3
Viktor Helander 90 Eksjö Södra IK
Ola Grauers 80 Habo Friidrott 04
Albin Alsiö 99 IK Wilske
 
M Häck 400m 1
Arvid Berglund 91 Tranås AIF
 
M Höjd 1
Simon Andersson 97 IF Göta Karlstad
 
M Stav 3
Johan Björk 91 Istrums SK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
 
M Längd 3
Frank Ude 96 Falu IK
Emil Quick 95 Kalmar SK
Albin Månsson 99 IFK Växjö
 
M Kula 1
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
 
M Diskus 2
Stefan Holst 82 Bottnaryds IF
Mikael Hernberg 82 IK Sisu
 
M Slägga 3
Stefan Holst 82 Bottnaryds IF
Simon Bjärnlöf Segerlind 00 Eksjö Södra IK
Tobias Hagström 96 Hälle IF 58.90
 
M Spjut 2
Frank Ude 96 Falu IK
Jonathan Amneskog 98 Klippans FK
 
P17 Höjd 0
 
P17 Längd 6
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Ansgar Stephan 02 Habo Friidrott 04
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04 6,13
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Mahdi Ahmadi 01 IFK Växjö
 
P17 Tresteg 1
Ansgar Stephan 02 Habo Friidrott 04
 
P17 Kula 5
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Olof Hedin 02 Eksjö Södra IK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P17 Diskus 5
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Melker Drackner 01 Lidköpings IS
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P17 Slägga 1
Hampus Wallin 02 Hovslätts IK
 
P17 Spjut 3
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Daniel Kleist 02 Eksjö Södra IK
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
P15 80m 5
Eric Bunnvik 04 IK Hakarpspojkarna
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Oskar Dahlberg 03 Mariestads AIF
Linus Johansson 03 IK Wilske
 
P15 Häck 80m 0
 
P15 Höjd 1
Sigge Lindell 03 Mariestads AIF
 
P15 Längd 3
Eric Bunnvik 04 IK Hakarpspojkarna
Jonatan Lindh 04 IK Hakarpspojkarna
Sigge Lindell 03 Mariestads AIF
 
P15 Kula 2
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P15 Diskus 1
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P15 Slägga 2
Måns Sjödell 04 IK Hakarpspojkarna
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P15 Spjut 1
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
 
P13 60m 3
Adam Karlsson 05 IF Hagen FIK 8.46
Jonathan Frändberg 05 IF Hagen FIK
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
 
P13 60m 5
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK
Simon Westh 05 Habo Friidrott 04
Adam Karlsson 05 IF Hagen FIK 1.47.8
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
 
P13 Häck 60m 1
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
 
P13 Häck 200m 0
 
P13 Höjd 3
Jonathan Frändberg 05 IF Hagen FIK
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
 
P13 Längd 3
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK
Adam Karlsson 05 IF Hagen FIK
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
 
P13 Kula 4
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
Lukas Björklund 05 Eksjö Södra IK
Jonathan Frändberg 05 IF Hagen FIK
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
 
P13 Diskus 4
Albin Hultqvist 05 Eksjö Södra IK
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
 
P13 Spjut 3
David Rehn 05 Eksjö Södra IK
Axel Wernersson 05 IK Hakarpspojkarna
Filip Larsson 05 Lidköpings IS
 
P12 60m 7
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Oliver Gladh 06 IK Hakarpspojkarna
Emil Jönsson 06 Hovslätts IK
Melker Blomberg 06 Hökensås UR 9,94s
Morris Jälevik 06 Lidköpings IS
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Lukas Tallefors 06 Wärnamo SK
 
P12 600m 3
Melker Blomberg 06 Hökensås UR 2,03,54
Julius Wiklund 06 IK Wilske
Lukas Tallefors 06 Wärnamo SK
 
P12 Häck 60m 4
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Emil Jönsson 06 Hovslätts IK
Melker Blomberg 06 Hökensås UR -
Lukas Tallefors 06 Wärnamo SK
 
P12 Höjd 5
Emil Jönsson 06 Hovslätts IK
Melker Blomberg 06 Hökensås UR 1,25m
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Olof Lindell 06 Mariestads AIF
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P12 Längd 7
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Oliver Gladh 06 IK Hakarpspojkarna
Malte Johnson 06 Hovslätts IK
Melker Blomberg 06 Hökensås UR 3,32
Morris Jälevik 06 Lidköpings IS
Andrei Popa 06 Mariestads AIF
Olof Lindell 06 Mariestads AIF
 
P12 Kula 5
Adam Lantz 06 Habo Friidrott 04
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Oliver Gladh 06 IK Hakarpspojkarna
Malte Johnson 06 Hovslätts IK
Melker Blomberg 06 Hökensås UR 6,92m
 
P12 Spjut 5
Adam Lantz 06 Habo Friidrott 04
Andor Stephan 06 Habo Friidrott 04
Oliver Gladh 06 IK Hakarpspojkarna
Malte Johnson 06 Hovslätts IK
Julius Wiklund 06 IK Wilske
 
P11 60m 12
Emil Selander 07 Eksjö Södra IK
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Elias Gadd 07 Habo Friidrott 04 9,30
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Cameron Gibbs 08 IK Hakarpspojkarna
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
 
P11 600m 10
Emil Selander 07 Eksjö Södra IK
Elias Gadd 07 Habo Friidrott 04
Elias Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Noel Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
 
P11 Höjd 5
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Caspian Sanderberg 07 Wärnamo SK
 
P11 Längd 9
Emil Selander 07 Eksjö Södra IK
Elias Gadd 07 Habo Friidrott 04
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Pontus Anderberg 07 Habo Friidrott 04
Vidar Lindh 07 IK Hakarpspojkarna
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
 
P11 Kula 7
Emil Selander 07 Eksjö Södra IK
Alexander Johansson 07 Habo Friidrott 04
Isak Sandström 07 Habo Friidrott 04
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Caspian Sanderberg 07 Wärnamo SK
Edvin Svensson 07 Wärnamo SK
 
P11 Spjut 9
Axel Rogö 07 IFK Göteborg
Alexander Johansson 07 Habo Friidrott 04
Elias Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Noel Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04
Wille Häll 08 Habo Friidrott 04
Jacob Henriksson 07 IK Hakarpspojkarna
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Caspian Sanderberg 07 Wärnamo SK
 
P10 60m 5
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 8.99
Alexander Källström 08 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Noah Björk 08 IK Sisu 9,97
 
P10 Höjd 5
Elias Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Noel Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1.35
Alexander Källström 08 IK Hakarpspojkarna
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
 
P10 Längd 11
Elias Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Martin Källner 08 Habo Friidrott 04
Noel Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 4.28
Wille Häll 08 Habo Friidrott 04
Alexander Källström 08 IK Hakarpspojkarna
Cameron Gibbs 08 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Gustav Ramsin 08 Istrums SK
Noah Björk 08 IK Sisu 3,43
Enzo Johansson 08 Wärnamo SK
 
P10 Kula 8
Elias Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Martin Källner 08 Habo Friidrott 04
Noel Samuelsson 08 Habo Friidrott 04
Wille Häll 08 Habo Friidrott 04
Alexander Källström 08 IK Hakarpspojkarna
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Enzo Johansson 08 Wärnamo SK
 
P9 3-kamp 6
Valter Delavaux 09 Eksjö Södra IK
David Granlund 09 Habo Friidrott 04
Erik Augustsson Iselau 09 Habo Friidrott 04
Filip Axmer 09 Habo Friidrott 04
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Efraim Jonsson 09 Lidköpings IS
 
P8 3-kamp 16
Alfred Rogö 11 Habo Friidrott 04
Axel Kvarnstrand 11 Habo Friidrott 04
Ben Zethson 11 Habo Friidrott 04
Elvis Johansson 10 Habo Friidrott 04
Filip Grauers 11 Habo Friidrott 04
Theo Kronmarker 11 Habo Friidrott 04
Wilgot Hedman 10 Habo Friidrott 04
August Lindh 10 IK Hakarpspojkarna
Lukas Gladh 10 IK Hakarpspojkarna
Martin Claesson 10 Hovslätts IK
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
Kid Lundqvist 11 IK Sisu
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Leon Johansson 10 Wärnamo SK
 
K 100m 8
Tilda Tryggveson 00 Falu IK
Ylwa Haglund 00 Falu IK
Louise Karlsson 99 Habo Friidrott 04
Elin Larsson 94 IFK Halmstad
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Linnea Agefjäll 97 Linköpings GIF 12.74
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF 12,60
Filippa Straumsnes 00 Tyresö FK
 
K 800m 3
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Alma Freij 02 IK Sisu
Moa Alsiö 01 IK Wilske
 
K Stav 5
Agnes Aldeborg 04 Habo Friidrott 04
Sandra Alvero 01 Habo Friidrott 04
Tilda Fischer 02 Habo Friidrott 04
Filippa Miller 99 Hovslätts IK
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
K Längd 7
Tilda Tryggveson 00 Falu IK
Ylwa Haglund 00 Falu IK
Elin Larsson 94 IFK Halmstad 5.85
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Hanna Lundqvist 78 IK Sisu
Filippa Straumsnes 00 Tyresö FK
Amanda Hjalmarsson 97 IFK Växjö
 
K Kula 5
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Matilda Elfgaard 92 Habo Friidrott 04
Axelina Johansson 00 Hovslätts IK
Frida Åkerström 90 Huddinge AIS 15.58
Hanna Lundqvist 78 IK Sisu
 
K Diskus 4
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Elin Rubin 95 Hovslätts IK
Anna-Carin Jonsson 71 Lidköpings IS
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
K Slägga 4
Maja Persson 01 SK Bore
Emma Lundgren 00 Eksjö Södra IK
Amanda Myhrman 01 IK Hakarpspojkarna
Cecilia Larsson 99 IFK Växjö
 
K Spjut 2
Matilda Elfgaard 92 Habo Friidrott 04 -
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
F17 100m 5
Lina Alvreten 02 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Alva Hilding 02 Motala AIF
Ellen Steinvall 02 Motala AIF
Alma Eriksson 01 IK Ymer
 
F17 Häck 100m 3
Gabriella Lindström 02 Falu IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
 
F17 Höjd 2
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
 
F17 Längd 8
Felicia Norell 02 Habo Friidrott 04 5,26
Tove Junvik 02 Habo Friidrott 04
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Julia Strömberg 02 Istrums SK
Lisa Holmberg 02 Lidköpings IS
Alva Hilding 02 Motala AIF
Ellen Steinvall 02 Motala AIF
Hannah Stenbeck 01 Täby IS
 
F17 Kula 1
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
 
F17 Diskus 4
Maja Persson 01 SK Bore
Sandra Alvero 01 Habo Friidrott 04
Jenny Jonsson 02 Lidköpings IS
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
 
F17 Spjut 3
Gabriella Lindström 02 Falu IK
Tova Holmberg 01 Lidköpings IS
Hannah Stenbeck 01 Täby IS
 
F15 80m 8
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Agnes Aldeborg 04 Habo Friidrott 04
Ida Nilsson 04 Habo Friidrott 04
Linnea Joakimsson 04 Habo Friidrott 04
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Ellen Wistingsgård 04 Lekeryd-Svarttorp SK
Linnea Lind 04 IFK Växjö
 
F15 800m 8
Agnes Aldeborg 04 Habo Friidrott 04
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04 2,42
Julia Westh 04 Habo Friidrott 04
Linnea Joakimsson 04 Habo Friidrott 04
Ida Genitz 03 Istrums SK
Lotta Jonsson 03 Motala AIF
Hanna Alsiö 04 IK Wilske
Linnea Lind 04 IFK Växjö 00:02:55
 
F15 Häck 80m 5
Jenny Urberg 03 Hovslätts IK
Ida Genitz 03 Istrums SK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
 
F15 Höjd 8
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Ida Svensson 03 Istrums SK
Thea Toth 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Stina Larsson 04 IK Wilske
Linnea Lind 04 IFK Växjö
 
F15 Längd 15
Alma Sjöbrink 03 Eksjö Södra IK
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Agnes Aldeborg 04 Habo Friidrott 04
Ida Nilsson 04 Habo Friidrott 04
Linnea Joakimsson 04 Habo Friidrott 04
Matilda Mårtensson 03 IK Hakarpspojkarna
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Siri Forsström 04 IK Hakarpspojkarna
Ida Genitz 03 Istrums SK
Ida Svensson 03 Istrums SK
Thea Toth 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
Linnea Lind 04 IFK Växjö 4.27
 
F15 Kula 5
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Hannah Ronnemo 04 Habo Friidrott 04
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Agnes Claesson 03 Hovslätts IK
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
 
F15 Slägga 3
Ebba Hultqvist 03 Eksjö Södra IK
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04
Ammi Ericsson 04 IK Hakarpspojkarna
 
F15 Spjut 7
Malin Lundgren 03 Eksjö Södra IK
Filippa Ståhl 04 Habo Friidrott 04 25,89
Hannah Ronnemo 04 Habo Friidrott 04
Ammi Ericsson 04 IK Hakarpspojkarna
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Ida Svensson 03 Istrums SK
Celie Hellsaeus 03 IFK Sävsjö
 
F13 60m 6
Alice Karlsson 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Tilda Erikson 05 IK Sisu
 
F13 600m 3
Alice Karlsson 05 IK Hakarpspojkarna
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Ida Kindbom 05 Motala AIF
 
F13 Häck 60m 2
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
 
F13 Höjd 7
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Lova Carlsson 05 Hovslätts IK
Julia Pettersson 06 Istrums SK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Ida Kindbom 05 Motala AIF
 
F13 Längd 12
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK
Thyra Qvänstedt 05 Habo Friidrott 04
Ida Andersson 05 IF Hagen FIK
Ilona Isho 05 IF Hagen FIK
Alice Karlsson 05 IK Hakarpspojkarna
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Clara Nilsson 05 Hovslätts IK
Lova Carlsson 05 Hovslätts IK
Tova Gustafsson 05 Istrums SK
Alice Löfgren 05 Lidköpings IS
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Tilda Erikson 05 IK Sisu
 
F13 Kula 7
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK
Thyra Qvänstedt 05 Habo Friidrott 04
Ida Andersson 05 IF Hagen FIK
Ilona Isho 05 IF Hagen FIK
Hilda Rapp 05 Lidköpings IS 8,54
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Tilda Erikson 05 IK Sisu
 
F13 Diskus 9
Felicia Bjärnlöf 08 Eksjö Södra IK
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Thyra Qvänstedt 05 Habo Friidrott 04
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
Ida Andersson 05 IF Hagen FIK
Hilda Rapp 05 Lidköpings IS
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lovis Björk 06 IK Sisu 20,78
Tilda Erikson 05 IK Sisu
 
F13 Spjut 3
Clara Urberg 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Hilda Rapp 05 Lidköpings IS
Ida Kindbom 05 Motala AIF
 
F12 60m 10
Alicia Wigardtsson 06 Habo Friidrott 04
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04 9,05
Hanna Schnitzler 06 IF Hagen FIK 9.68
Isabel Strömberg 06 IK Hakarpspojkarna
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Julia Pettersson 06 Istrums SK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu 9,66
Elsa Olausson 06 IK Wilske
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
 
F12 600m 5
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
 
F12 Häck 60m 3
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
 
F12 Längd 10
Alicia Wigardtsson 06 Habo Friidrott 04
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04 4,25
Hanna Schnitzler 06 IF Hagen FIK
Isabel Strömberg 06 IK Hakarpspojkarna
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Julia Pettersson 06 Istrums SK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu 3,79
Elsa Olausson 06 IK Wilske
Saga Johansson 06 Wärnamo SK
 
F12 Kula 5
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04 8,36
Hanna Schnitzler 06 IF Hagen FIK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lovis Björk 06 IK Sisu
 
F12 Spjut 5
Ida Dahlen 06 Eksjö Södra IK
Alicia Wigardtsson 06 Habo Friidrott 04
Elina Norell 06 Habo Friidrott 04
Tyra Junvik 06 Habo Friidrott 04
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
 
F11 60m 14
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Sara Björklund 07 Eksjö Södra IK
Mira Jansson 07 Habo Friidrott 04
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Märta Wernersson 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 9,35
Hedda Rapp 07 Lidköpings IS
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS 10,20
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Nora Finckh 07 Wärnamo SK
 
F11 600m 11
Irma Westh 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Alice Ullerteg 08 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 2,12,63
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 2,22,45
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS 2,17,73
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
 
F11 Höjd 10
Sara Björklund 07 Eksjö Södra IK
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Mira Jansson 07 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Nora Finckh 07 Wärnamo SK
 
F11 Längd 14
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Sara Björklund 07 Eksjö Södra IK
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Mira Jansson 07 Habo Friidrott 04
Olivia Andersson 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 3,90
Hedda Rapp 07 Lidköpings IS 3,65
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS 3,33
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Nora Finckh 07 Wärnamo SK
 
F11 Kula 11
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Sara Björklund 07 Eksjö Södra IK
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Hedda Rapp 07 Lidköpings IS 5,86
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
 
F11 Spjut 14
Julia Elofsson 07 Eksjö Södra IK
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Ellen Esbjörner 07 Habo Friidrott 04
Tuva Sköld 07 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Alice Ullerteg 08 IK Hakarpspojkarna
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Alma Jolbäck 07 Lidköpings IS
Emilia Blomdahl 07 Lidköpings IS 15,09
Hedda Rapp 07 Lidköpings IS 13,23
Wilma Stenborg 07 Lidköpings IS
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
 
F10 60m 14
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Stina Essberg 08 Habo Friidrott 04
Stina Rydström 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04 10,18
Alice Ullerteg 08 IK Hakarpspojkarna
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Ebba Arvidsson 08 Hovslätts IK
Ebba Olsson 08 Istrums SK
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 10,44
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
 
F10 Höjd 10
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04 110
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Ebba Olsson 08 Istrums SK
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 1,00
Sara Carlsson 09 Lidköpings IS 95
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
 
F10 Längd 16
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Eva Kvarnstrand 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Stina Essberg 08 Habo Friidrott 04
Stina Rydström 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04 3,37
Alice Ullerteg 08 IK Hakarpspojkarna
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Ebba Arvidsson 08 Hovslätts IK
Ebba Olsson 08 Istrums SK
Ida Carlsson 08 Lidköpings IS 3,19
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
 
F10 Kula 12
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Astrid Ditschlag 08 Habo Friidrott 04
Eva Kvarnstrand 08 Habo Friidrott 04
Matilda Johansson 08 Habo Friidrott 04
Stina Essberg 08 Habo Friidrott 04
Stina Rydström 08 Habo Friidrott 04
Tindra Westlund Stenberg 08 Habo Friidrott 04 4,25
Ida Gustafsson 08 IK Hakarpspojkarna
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS 6,58
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
 
F9 3-kamp 22
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Clara Lithman 09 Habo Friidrott 04
Natalie Egeborn 09 Habo Friidrott 04
Olivia Svenningsson 09 Habo Friidrott 04
Wilma Thorén 09 Habo Friidrott 04
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Avelin Moberg 09 Hovslätts IK
Ellen Rosgren 09 Hovslätts IK
Elsie Törnqvist 09 Hovslätts IK
Evelina Millback 09 Hovslätts IK
Greta Allemyr 09 Hovslätts IK
Rebecka Billing 09 Hovslätts IK
Isabelle Blomdahl 09 Lidköpings IS
Sara Carlsson 09 Lidköpings IS
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Inez Hellsaeus 09 IFK Sävsjö
Judith Jörneskog 09 Södra Vi IF
Signe Isaksson 09 Södra Vi IF
Wilma Lindström 09 Södra Vi IF
Leah Ssempasa 09 Turebergs FK
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
 
F8 3-kamp 24
Nathalie Holst 10 Bottnaryds IF
Ellen Thorell 12 Eksjö Södra IK
Nellie Elofsson 10 Eksjö Södra IK
Eivor Orestig 12 Habo Friidrott 04
Emma Centerhed Wiberg 10 Habo Friidrott 04
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Klara Essberg 10 Habo Friidrott 04
Maja Eckert 10 Habo Friidrott 04
Rebecka Johansson 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Stella Samuelsson 11 Habo Friidrott 04
Svea Gadd 10 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Hailey Laine 11 Hovslätts IK
Lovisa Andersson 10 Hovslätts IK
Nicola Von Knorring 10 Hovslätts IK
Maja Olsson 10 Istrums SK
Linnea Stenborg 10 Lidköpings IS
Moa Carlsson-Dehlin 11 IK Sisu
Penny Lundqvist 10 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248