Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Hindenspelen
Antal starter / Total entries: 264 Printed: 2018-07-20 18:14
Antal individer / Total persons: 97
 
M 100m 1
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
M 3000m 12
Andreas Nilsson 77 Glasrikets RC
Jan Arvidsson 64 Glasrikets RC
Patrik Axelsson 71 Glasrikets RC
Samuel Tewelol 00 Glasrikets RC
Erik Karlsson 98 Högby IF 9.03,88
Jonathan Persson 90 Högby IF
Ludvig Bjurelid 00 Högby IF
Markus Andersson 85 Högby IF
Mikael Bäcklund 84 Högby IF
Oliver Wykman 94 Högby IF
Omar Mohammed Ismael 00 Högby IF
Simon Carrington 00 Högby IF
 
M Höjd 0
 
M Stav 2
Jonathan Åkesson 99 IK Hinden
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
M Längd 1
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
 
M Slägga 0
 
M Diskus 0
 
P17 Slägga 0
 
P15 80m 3
Sam Grimheden 04 Högby IF
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P15 800m 1
Sam Grimheden 04 Högby IF
 
P15 Höjd 1
Sam Grimheden 04 Högby IF
 
P15 Längd 1
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
 
P15 Kula 3
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P15 Diskus 3
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P15 Spjut 3
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P13 60m 3
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Emil Kämpfer 06 IK Hinden
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF
 
P13 600m 3
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Emil Kämpfer 06 IK Hinden
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
 
P13 Häck 60m 1
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
 
P13 Höjd 4
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Edvin Persson 07 Högby IF
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
 
P13 Längd 5
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Emil Kämpfer 06 IK Hinden
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF
Hugo Thunborg 06 Kalmar SK
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
 
P13 Kula 3
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Hugo Thunborg 06 Kalmar SK
 
P13 Diskus 4
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Hugo Thunborg 06 Kalmar SK
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P13 Spjut 4
John Rudestig 06 FIK Färjestaden
Hugo Frisesdal 05 KA 2 IF
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 60m 4
Noah Barkstedt 08 IK Hinden
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Edvin Persson 07 Högby IF
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 600m 3
Noah Barkstedt 08 IK Hinden
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Häck 60m 2
Edvin Persson 07 Högby IF
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Längd 4
Noah Barkstedt 08 IK Hinden
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Edvin Persson 07 Högby IF
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Kula 4
Noah Barkstedt 08 IK Hinden
Edvin Persson 07 Högby IF
Edvin Mattsson 08 Kalmar SK
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P9 60m 4
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Melvin Håkansson 09 Kalmar SK
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Olle Ekelund 09 Ruda IF
 
P9 Längd 4
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Melvin Håkansson 09 Kalmar SK
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
Olle Ekelund 09 Ruda IF
 
P9 Kula 4
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Melvin Håkansson 09 Kalmar SK
Noel Simonsson 12 Skruvs IF
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
K 100m 2
Nikki Berglund 94 FIK Färjestaden
Evelina Dahlberg 95 Högby IF
 
K 3000m 1
Terese Friman 84 Glasrikets RC
 
K Höjd 2
Selma Lundin 02 Högby IF
Nova Brideau 02 Kalmar SK
 
K Stav 3
Naemi Matocka 04 IK Hinden
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
 
K Längd 0
 
K Kula 1
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
 
K Diskus 5
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Nova Brideau 02 Kalmar SK
Enny Björk 01 IFK Växjö
Ida Wåhlstrand 00 IFK Växjö
Sara Lundkvist 95 IFK Växjö
 
K Slägga 2
Cecilia Larsson 99 IFK Växjö
Sara Lundkvist 95 IFK Växjö
 
K Spjut 1
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
 
F17 Kula 1
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
 
F17 Diskus 3
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Enny Björk 01 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F17 Slägga 2
Selma Lundin 02 Högby IF
Signe Lundin 03 Högby IF
 
F17 Spjut 1
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
 
F15 80m 5
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Meja Samuelsson 04 IK Hinden
Nelly Össmar 03 Högby IF
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF
 
F15 800m 2
Meja Samuelsson 04 IK Hinden
Nelly Össmar 03 Högby IF
 
F15 Höjd 5
Elise Välitalo 04 IK Hinden
Tilda Nilsson Sjögren 03 IK Hinden
Emma Svensson 03 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
 
F15 Längd 6
Elise Välitalo 04 IK Hinden
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Tilda Nilsson Sjögren 03 IK Hinden
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Emma Svensson 03 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF
 
F15 Kula 2
Emma Svensson 03 KA 2 IF
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F15 Diskus 3
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Emma Svensson 03 KA 2 IF
Thea Björk 03 IFK Växjö
 
F15 Spjut 2
Emma Svensson 03 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF
 
F13 60m 5
Olivia Stridh 06 Högby IF
Ellida Stengård 05 KA 2 IF 9.08
Uni Boye 06 Kalmar SK
Agnes Svensson 06 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 600m 3
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Agnes Svensson 06 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Häck 60m 4
Ellida Stengård 05 KA 2 IF 10.53
Uni Boye 06 Kalmar SK
Agnes Svensson 06 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Höjd 4
Olivia Stridh 06 Högby IF
Ellida Stengård 05 KA 2 IF 1.50
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Längd 4
Olivia Stridh 06 Högby IF
Ellida Stengård 05 KA 2 IF 4.56
Uni Boye 06 Kalmar SK
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Kula 3
Malin Jansson 05 IK Hinden
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Diskus 4
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Elna Hult 07 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Spjut 7
Manon Hinz 07 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Ellida Stengård 05 KA 2 IF
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Elna Hult 07 Ruda IF
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F11 60m 17
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Alma Axeborg 07 IK Hinden
Ariel Cedertorn 08 IK Hinden
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Lilly Grenmyr 07 IK Hinden
Maya Olsson 07 IK Hinden
Milla Bogdanovic 08 IK Hinden
Minna Välitalo 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF 9.86
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 600m 6
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Saga Axelsson 09 IK Hinden
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
 
F11 Häck 60m 8
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF 11.57
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Julia Falk 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 Längd 16
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Ariel Cedertorn 08 IK Hinden
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Lilly Grenmyr 07 IK Hinden
Maya Olsson 07 IK Hinden
Milla Bogdanovic 08 IK Hinden
Minna Välitalo 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 Kula 11
Isabell Hermansson 08 FIK Färjestaden
Ebba Norberg Noord 08 IK Hinden
Maya Olsson 07 IK Hinden
Milla Bogdanovic 08 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Saga Thunborg 07 Kalmar SK
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F9 60m 14
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Alicia Viktorsson 09 IK Hinden
Engla Viktorsson 09 IK Hinden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Saga Axelsson 09 IK Hinden
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Ellen Skarpnord 09 Kalmar SK
Maja Håkansson 09 Kalmar SK
Saga Mattsson 09 Kalmar SK
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Linnea Falk 11 Skruvs IF
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F9 Längd 14
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Alicia Viktorsson 09 IK Hinden
Engla Viktorsson 09 IK Hinden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Saga Axelsson 09 IK Hinden
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK 3,28
Ellen Skarpnord 09 Kalmar SK
Saga Mattsson 09 Kalmar SK
Tyra Thunborg 09 Kalmar SK
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Linnea Falk 11 Skruvs IF
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
F9 Kula 8
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Vilma Hermansson 10 FIK Färjestaden
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK 4,59
Tyra Thunborg 09 Kalmar SK
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Linnea Falk 11 Skruvs IF
Hillevi Hult 09 Ruda IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248