Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Danderyds Ungdomsspel
Antal starter / Total entries: 147 Printed: 2018-04-23 13:11
Antal individer / Total persons: 57
 
M 100m 2
Edel Rogelio Amores 98 Danderyds SK
Malcolm Odero 98 Hammarby IF
 
M 200m 1
Edel Rogelio Amores 98 Danderyds SK
 
M 800m 0
 
M Höjd 0
 
M Längd 0
 
M Kula 0
 
M22 Hinder 2000m 0
 
P17 100m 0
 
P17 200m 1
Oscar Winrot 01 Danderyds SK
 
P17 800m 4
Erik Bungerfeldt 01 Hässelby SK
Karl Källman 02 Hässelby SK
Samuel Bergman 02 Hässelby SK
Samuel Olsson 02 Hässelby SK
 
P17 Hinder 2000m 0
 
P17 Höjd 0
 
P17 Längd 0
 
P17 Kula 0
 
P15 80m 5
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 9.94
Viktor Wall 03 Tyresö FK 9.21
 
P15 200m 5
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK 25,54
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Hugo Liljegren 03 Turebergs FK
Niklas Wall 03 Tyresö FK 23.84
Viktor Wall 03 Tyresö FK 22.66
 
P15 800m 7
Emil Tärnvik 03 Hammarby IF 2.17
Albert Henriksson 03 Hässelby SK
Fabian Olin 04 Hässelby SK
Lucas Lindberg 04 Hässelby SK
Vilhelm Werner 03 Hässelby SK
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
Linus Jansson 04 SLK Oxelösund 2,16.77
 
P15 Hinder 1500m 1
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
 
P15 Höjd 2
Niklas Wall 03 Tyresö FK 1.79
Alexander Ebbestad 03 Upsala IF
 
P15 Längd 1
Niklas Wall 03 Tyresö FK 6.37
 
P15 Kula 2
Esbjörn Eriksson 03 Turebergs FK
Viktor Wall 03 Tyresö FK 14.09
 
P13 60m 1
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 8.52
 
P13 600m 0
 
P13 Häck 60m 0
 
P13 Höjd 1
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 140
 
P13 Längd 1
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 5.06
 
P13 Kula 1
Jacob Nilsson 05 Spårvägens FK 10.92
 
P12 60m 2
Benjamin Gummérus 06 Täby IS 9,10
Täby IS 06 Svart 06 Täby IS
 
P12 600m 1
Benjamin Gummérus 06 Täby IS 2,17
 
P12 Häck 60m 1
Benjamin Gummérus 06 Täby IS 12,66
 
P12 Höjd 1
Benjamin Gummérus 06 Täby IS 124
 
P12 Längd 1
Benjamin Gummérus 06 Täby IS 410
 
P12 Kula 1
Benjamin Gummérus 06 Täby IS 6,69
 
P11 60m 3
Noah Holmlund 07 Tyresö FK
Leo Papinski 07 Täby IS 9,41
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 8,63
 
P11 600m 3
Hugo Rietz 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS 1.55,94
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 1,58
 
P11 Höjd 0
 
P11 Längd 4
Noah Holmlund 07 Tyresö FK
Hugo Rietz 07 Täby IS
Leo Papinski 07 Täby IS 4.06
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 4,33
 
P11 Kula 2
Leo Papinski 07 Täby IS 8.10
Theodor Yngström 07 Mälarö SOK 7,74
 
P10 60m 2
Levi Back 08 Turebergs FK 10,06
Axel Arenander 08 Täby IS
 
P10 600m 2
Levi Back 08 Turebergs FK 2,18.74
Axel Arenander 08 Täby IS
 
P10 Höjd 1
Levi Back 08 Turebergs FK 1,07
 
P10 Längd 2
Levi Back 08 Turebergs FK 3,67
Axel Arenander 08 Täby IS
 
P10 Kula 2
Levi Back 08 Turebergs FK 6,59
Axel Arenander 08 Täby IS
 
P9 60m 1
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 9,18
 
P9 Längd 1
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 4,18
 
P9 Kula 1
Gustav Yngström 09 Mälarö SOK 6,53
 
P8 60m 3
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 9,87
Love Lindberg 10 Turebergs FK 10:74
Tristan Back 10 Turebergs FK 10,91
 
P8 Längd 3
Eliah Hallberg Hossain 10 Turebergs FK 3,68
Love Lindberg 10 Turebergs FK 2,78
Tristan Back 10 Turebergs FK 2,98
 
K 100m 1
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
 
K 200m 1
Marie Ebbestad 00 Upsala IF
 
K 800m 1
Filippa Hörnberg 00 Hässelby SK
 
K Höjd 0
 
K Längd 0
 
K Kula 0
 
K22 Hinder 2000m 0
 
F17 100m 0
 
F17 200m 0
 
F17 800m 0
 
F17 Hinder 1500m 0
 
F17 Höjd 0
 
F17 Längd 0
 
F17 Kula 0
 
F15 80m 1
Celine de Champs 04 Danderyds SK
 
F15 200m 1
Celine de Champs 04 Danderyds SK
 
F15 800m 7
Albertina Brandt 03 Hammarby IF 2.39
Frida Hafström 03 Hässelby SK
Ingrid Jonsson 03 Hässelby SK
Josefina Bivstedt 04 Hässelby SK
Josefine Höjer 03 Hässelby SK
Juno Myrhede 04 Hässelby SK
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
 
F15 Hinder 1500m 2
Albertina Brandt 03 Hammarby IF
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK 5,57,00
 
F15 Höjd 1
Tuva Kjellström 03 Hässelby SK
 
F15 Längd 0
 
F15 Kula 0
 
F13 60m 4
Emma Carlsson 05 Turebergs FK 8.86
Ellen Jernhall 05 Täby IS 9.28
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 600m 3
Ellen Jernhall 05 Täby IS
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 Häck 60m 3
Ellen Jernhall 05 Täby IS 11.38
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 Höjd 2
Ellen Jernhall 05 Täby IS 1,34
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 Längd 3
Ellen Jernhall 05 Täby IS 3,94
Philippa Kastberg 05 Täby IS
Vera Rietz 05 Täby IS
 
F13 Kula 1
Philippa Kastberg 05 Täby IS
 
F12 60m 4
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 9.00
Alva Back 06 Turebergs FK 9,18
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 8,36
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 8.67
 
F12 600m 2
Hannah Kinane 06 Hässelby SK 1.47.2
Alva Back 06 Turebergs FK 1,51.72
 
F12 Häck 60m 3
Alva Back 06 Turebergs FK 10,38
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 9,86
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 11.20
 
F12 Höjd 4
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 1.23
Alva Back 06 Turebergs FK 1,40
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 1,54
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 1.29
 
F12 Längd 4
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 4.18
Alva Back 06 Turebergs FK 4,52
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 4,89
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 4.44
 
F12 Kula 4
Elsa Kjellström 06 Hässelby SK 8.41
Alva Back 06 Turebergs FK 7,90
Ayla Hallberg Hossain 06 Turebergs FK 7,54
Kajsa Andersson 06 Turebergs FK 10.73
 
F11 60m 3
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 9.24
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 9.07
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 8.68
 
F11 600m 1
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1.48,26
 
F11 Höjd 2
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 1,29
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 1.31
 
F11 Längd 3
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 4,32
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 4.20
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 4.43
 
F11 Kula 3
Carmen Cernjul 07 Spårvägens FK 7,26
Nova Raitis 07 Spårvägens FK 7.46
Sara Sjöstedt 07 Turebergs FK 6.82
 
F10 60m 2
Johanna Gummérus 08 Täby IS 9,95
Melina Engler 08 Täby IS 9.40
 
F10 600m 1
Johanna Gummérus 08 Täby IS 2,14
 
F10 Höjd 1
Johanna Gummérus 08 Täby IS 124
 
F10 Längd 2
Johanna Gummérus 08 Täby IS 360
Melina Engler 08 Täby IS 3.64
 
F10 Kula 2
Johanna Gummérus 08 Täby IS 6,19
Melina Engler 08 Täby IS
 
F9 60m 0
 
F9 Längd 1
Tess Liljegren 09 Turebergs FK
 
F9 Kula 0
 
F8 60m 1
Nora Blom 10 Turebergs FK 10,65
 
F8 Längd 1
Nora Blom 10 Turebergs FK 2,99
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248