Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda HIK-Kampen
Antal starter / Total entries: 306 Printed: 2018-10-23 16:36
Antal individer / Total persons: 142
 
M 100m 2
Einar Danielsson 01 Hovslätts IK
Max Bruel 01 Villstads GIF
 
M 200m 4
Einar Danielsson 01 Hovslätts IK
Anders Håårdh 75 Södra Vi IF 25,32
Max Bruel 01 Villstads GIF
Thobias Thorwid 91 Stockholm Snipers IF
 
M 800m 2
Gustav Lundqvist 02 Hovslätts IK
Jean Yvan Ntrandekura 97 Villstads GIF
 
M Stav 0
 
M Längd 1
Thobias Thorwid 91 Stockholm Snipers IF
 
M Diskus 1
Thobias Thorwid 91 Stockholm Snipers IF
 
P15 80m 5
Eric Bunnvik 04 IK Hakarpspojkarna
Olof Freij 03 IK Sisu
Erik Gustavsson 03 Södra Vi IF
Jonathan Granström 04 Tranås AIF
Knut Werge-Olsen 03 Jotun IL 9,54
 
P15 300m 3
Erik Gustavsson 03 Södra Vi IF
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Knut Werge-Olsen 03 Jotun IL 39,12
 
P15 Häck 80m 3
Eric Bunnvik 04 IK Hakarpspojkarna
Jonathan Granström 04 Tranås AIF
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
 
P15 Höjd 3
Olof Freij 03 IK Sisu
Erik Gustavsson 03 Södra Vi IF
Jonathan Granström 04 Tranås AIF
 
P15 Spjut 0
 
P13 60m 9
Robin Larsson 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Albin Örnborg 06 IF Rigor 8.55
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 8,35
Emauel Granström 06 Tranås AIF
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
Olle Ohrt 05 Tranås AIF
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P13 600m 4
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Erik Freij 06 IK Sisu
Olle Ohrt 05 Tranås AIF
 
P13 Häck 200m 8
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Albin Örnborg 06 IF Rigor 31,5
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Emauel Granström 06 Tranås AIF
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
Olle Ohrt 05 Tranås AIF
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P13 Längd 12
Robin Larsson 05 Lekeryd-Svarttorp SK
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Calle Lindstedt 05 Motala AIF
Albin Örnborg 06 IF Rigor 506
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 412
Erik Freij 06 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 5,13
Emauel Granström 06 Tranås AIF
Gösta Berglund 06 Tranås AIF
Olle Ohrt 05 Tranås AIF
Vifast Berglund 05 Tranås AIF
 
P13 Kula 3
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Erik Freij 06 IK Sisu
Sebastian Håårdh 05 Södra Vi IF 8,41
 
P11 60m 12
Oscar Mattsson 07 Herrljunga SK
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Oscar Lingefelt 08 Hovslätts IK
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Malte Toth 07 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 9.12
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Fabian Hellquist 08 Tranås AIF
 
P11 600m 8
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Oscar Mattsson 07 Herrljunga SK
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Oscar Lingefelt 08 Hovslätts IK
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
 
P11 Häck 60m 6
Filip Syd 08 Hovslätts IK
Philip Widehäll 07 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Edvin Örnborg 08 IF Rigor 11.3
 
P11 Höjd 5
Oscar Mattsson 07 Herrljunga SK
Oscar Lingefelt 08 Hovslätts IK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Malte Toth 07 Lekeryd-Svarttorp SK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
 
P11 Kula 8
Alexander Johansson 07 Habo Friidrott 04
Oscar Mattsson 07 Herrljunga SK
Walter Blomquist 07 Hovslätts IK
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Fabian Hellquist 08 Tranås AIF
 
P9 3-kamp 17
Albin Lindström 09 IK Hakarpspojkarna
Emil Samuelsson 10 IK Hakarpspojkarna
Leo Ekelund 09 IK Hakarpspojkarna
Lucas Clasén 09 IK Hakarpspojkarna
Lukas Alexandersson 09 IK Hakarpspojkarna
Leon Israelsson 11 Hovslätts IK
Linus Wictorsson 09 Hovslätts IK
Ludwig Lingefelt 11 Hovslätts IK
Martin Claesson 10 Hovslätts IK
Mio Gustafsson 10 Hovslätts IK
Eddie Larsson 11 Lekeryd-Svarttorp SK
Lucas Eriksson 12 IK Sisu
Olle Hernberg 11 IK Sisu
Jason Jonasson 10 Södra Vi IF
Isak Sjöqvist 09 Wärnamo SK
Walter Sävqvist 10 Wärnamo SK
Wille Hagelvik 09 Wärnamo SK
 
K 100m 5
Elina Gunnarsson 94 Hovslätts IK
Filippa Miller 99 Hovslätts IK
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
 
K 200m 4
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
Linnéa Volmerdal 99 Hovslätts IK
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
 
K 800m 2
Alma Freij 02 IK Sisu
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
 
K Stav 1
Amina Fältmars 03 IK Sisu
 
K Längd 3
Elina Gunnarsson 94 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Klara Frih 02 Åsbro GoIF
 
K Spjut 1
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
F15 80m 4
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
 
F15 300m 3
Moa Lundström 04 IK Hakarpspojkarna
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Jenny Urberg 03 Hovslätts IK
 
F15 Häck 80m 2
Jenny Urberg 03 Hovslätts IK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
 
F15 Höjd 3
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Amina Poljak 03 Tranås AIF
 
F15 Diskus 5
Matilda Myhrman 03 IK Hakarpspojkarna
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Agnes Claesson 03 Hovslätts IK
Annie Skaar 03 Lekeryd-Svarttorp SK
Moa Göransson 04 Tranås AIF
 
F13 60m 18
Thyra Qvänstedt 05 Habo Friidrott 04
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Lova Carlsson 05 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Julia Karlsson 06 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Lisa Ohrt 06 Tranås AIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
 
F13 600m 12
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Julia Karlsson 06 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
 
F13 Häck 200m 8
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Lova Carlsson 05 Hovslätts IK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Lisa Ohrt 06 Tranås AIF
 
F13 Längd 18
Thyra Qvänstedt 05 Habo Friidrott 04
Emma Sandin 05 IK Hakarpspojkarna
Hilda Sten 05 Hovslätts IK
Lova Carlsson 05 Hovslätts IK
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Lina Ånstad 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Tilde Adolfsson 05 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Julia Karlsson 06 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
Lisa Ohrt 06 Tranås AIF
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
 
F13 Kula 12
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Thyra Qvänstedt 05 Habo Friidrott 04
Sanna Gustafsson 06 Hovslätts IK
Emma Hjelm 05 Motala AIF
Ida Kindbom 05 Motala AIF
Nora Malmgren 05 Motala AIF
Svea Eklundh 05 Motala AIF
Thelma Gullberg 05 Motala AIF
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Linnea Lind 05 Södra Vi IF
 
F11 60m 18
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Disa Öberg 08 Hovslätts IK
Ebba Arvidsson 08 Hovslätts IK
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Matilda Bergkvist 08 Stensjöns IF 10,31
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Maja Göransson 07 Tranås AIF
Tuva Gustavsson 07 Tranås AIF
 
F11 600m 11
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Klara Lundqvist 07 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR 2.31.37
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Matilda Isaksson 08 Södra Vi IF
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
Tuva Gustavsson 07 Tranås AIF
 
F11 Häck 60m 9
Edith Gustafsson 08 Habo Friidrott 04
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Disa Öberg 08 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
 
F11 Höjd 11
Matilda Grahn 07 IK Hakarpspojkarna
Disa Öberg 08 Hovslätts IK
Ebba Arvidsson 08 Hovslätts IK
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Ida Ståhlgren 07 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR 0.95
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Tuva Lindstedt 08 Motala AIF
Alice Hernberg 07 IK Sisu
Emilia Hårdh 08 Södra Vi IF
Tuva Gustavsson 07 Tranås AIF
 
F11 Spjut 10
Ottilia Thorell 08 Eksjö Södra IK
Emma Andersson 07 IF Hagen FIK
Esther Uppenberg 07 Hovslätts IK
Cornelia Alteg 07 Hökensås UR
Moa Kindbom 07 Motala AIF
Tuva Lindstedt 08 Motala AIF
Amanda Lind 08 Södra Vi IF
Jenna Jonasson 08 Södra Vi IF
Evenilla Berglund 08 Tranås AIF
Maja Göransson 07 Tranås AIF
 
F9 3-kamp 30
Tove Börjesson 09 Eksjö Södra IK
Hedvig Orestig 10 Habo Friidrott 04
Ruth Gustafsson 10 Habo Friidrott 04
Sofie Bengtsson Damgren 12 Habo Friidrott 04
Wilma Bengtsson Damgren 10 Habo Friidrott 04
Clara Bärbäck 10 IK Hakarpspojkarna
Felicia Walltin 11 IK Hakarpspojkarna
Isabel Lindström 11 IK Hakarpspojkarna
Julia Walltin 09 IK Hakarpspojkarna
Aveline Moberg 09 Hovslätts IK
Ebba Pantzar 09 Hovslätts IK
Elise Törnqvist 09 Hovslätts IK
Greta Allemyr 09 Hovslätts IK
Lova Beijer 10 Hovslätts IK
Meja Byrmo 11 Hovslätts IK
Natalie Pettersson 11 Hovslätts IK
Nicola Von Knorring 10 Hovslätts IK
Olivia Alteg 09 Hökensås UR
Ella Edgren 09 Lekeryd-Svarttorp SK
Ellen Adolfsson 11 Motala AIF
Alma Lundqvist 11 IK Sisu
Ida Hernberg 09 IK Sisu
Tilde Adolfsson 11 IK Sisu
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF
Signe Isaksson 09 Södra Vi IF
Lovisa Granström 09 Tranås AIF
Signagärd Berglund 10 Tranås AIF
Meja Askestam 09 Wärnamo SK
Moa Sacer 09 Wärnamo SK
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248