Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Råslättsspelen
Antal starter / Total entries: 83 Printed: 2018-10-23 16:47
Antal individer / Total persons: 62
 
M 100m 15
Fredrik Lindström 72 IK Hakarpspojkarna
Lukas Nilsson 01 IK Hakarpspojkarna
Oskar Sundberg 01 Hovslätts IK
Oskar Wictorsson 01 Hovslätts IK
Roberto Nordet Mustelier 90 Hovslätts IK
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK 10,95
Anton Östebo 96 Linköpings GIF
Emil Thölix 95 Linköpings GIF
Gustaf Borg 98 Linköpings GIF
Samuel Viveland 94 Linköpings GIF
Dag Hultberg 95 Tjalve IF Norrköping
Erik Ekelund 91 Tjalve IF Norrköping
Linus Johansson 03 IK Wilske
Alexander Andersson 94 Athletics 24Seven SK
 
M 200m 6
Carl Hedin 01 Eksjö Södra IK
Roberto Nordet Mustelier 90 Hovslätts IK
Emil Thölix 95 Linköpings GIF
Gustaf Borg 98 Linköpings GIF
Erik Ekelund 91 Tjalve IF Norrköping
Alexander Andersson 94 Athletics 24Seven SK
 
M 400m 4
Jonathan Nyberg 85 IK Hakarpspojkarna
Lukas Nilsson 01 IK Hakarpspojkarna
Albin Samefors 00 Hovslätts IK
Ludvig Ramhult 01 IK Ymer
 
M 1500m 2
Andreas Davidsson 95 Högby IF
Albin Alsiö 99 IK Wilske
 
M Häck 400m 7
Johan Claeson 01 Linköpings GIF 53.88
Oskar Greilert 95 Ullevi FK 53.32
Ludvig Brorsson 00 IK Wilske
Johan Brasch 98 Wärnamo SK 53,15
Anton Bertilsson 99 IFK Växjö
Hampus Widlund 93 IFK Växjö
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö
 
M Höjd 1
Simon Wiklund 99 IK Wilske
 
M Stav 3
Ellen Olsson 97 Wärnamo SK
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Emil Östergren 98 IFK Växjö
 
M Längd 5
Jakob Seitl 02 Habo Friidrott 04
Teodor Sobczyk 01 Hovslätts IK
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK
Albin Månsson 99 IFK Växjö
 
M Diskus 8
Danijel Mileknovic 01 FIF Gnistan
Robert Rosenberg 73 IK Hakarpspojkarna
Bo Wictorsson 71 Hovslätts IK
Oskar Sundberg 01 Hovslätts IK
Oskar Wictorsson 01 Hovslätts IK
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Kevin Fankl 95 Ullevi FK 41.97
Alex Wisme 00 IFK Växjö
 
M Spjut 5
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Jonathan Amneskog 98 Klippans FK
Alex Wisme 00 IFK Växjö
Sebastian Thörngren 93 IFK Växjö 66,87
Theodor Thor 93 Thorengruppen TFC 70.84
 
M35 1500m 1
Ola Grauers 80 Habo Friidrott 04
 
K 100m 5
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Lina Alvreten 02 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Linnea Agefjäll 97 Linköpings GIF
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF 12,75
 
K 200m 7
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Jenny Urberg 03 Hovslätts IK
Lina Alvreten 02 Hovslätts IK
Linnea Agefjäll 97 Linköpings GIF
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF
Hanna Westhoff 99 IFK Växjö
Julia Frisk 99 IFK Växjö
 
K 400m 1
Johanna Bülow 02 Hovslätts IK
 
K 1500m 1
Alma Freij 02 IK Sisu
 
K Häck 400m 2
Amanda Holmberg 98 Lidköpings IS
Therese Bjureby 97 Linköpings GIF
 
K Höjd 0
 
K Längd 6
Felicia Norell 02 Habo Friidrott 04
Ida Nilsson 98 Hovslätts IK
Stina Östklint 01 Hovslätts IK
Angelica Bengtsson 93 Hässelby SK #5.66
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Lisa Warfvinge 98 Varbergs GIF
 
K Diskus 2
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Sara Lundkvist 95 IFK Växjö
 
K Spjut 2
Anna Ek 73 IK Hakarpspojkarna
Elma Fältmars 99 IK Sisu
 
K35 1500m 0
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248