Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Lilla Nationaldagskampen
Antal starter / Total entries: 333 Printed: 2018-10-23 15:49
Antal individer / Total persons: 333
 
P15 5-kamp 8
Anthon Bokelund Singh 04 IFK Göteborg
Isac Svensson 04 IFK Halmstad
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
 
P13 5-kamp 13
Axel Korsgren Norrby 05 IFK Göteborg
Edvard Levinsson 05 IFK Göteborg
Tobias Hadzikostas 05 IFK Göteborg
Leo Göransson 05 Klippans FK
Linus Wahl 05 Lerum Friidrott
Theodor Johner 05 Lerum Friidrott
Viggo Nielsen 05 Lerum Friidrott
Elias Fälthammar 05 Mölndals AIK
Nils Askelund 05 Mölndals AIK
Alexander Bülow 05 Ullevi FK
Elias Bohman 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Axel Eenfeldt 05 Bohus IF 0
 
P12 5-kamp 20
Albin Edin 06 IFK Göteborg
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg
Hugo Åkesson 06 IFK Göteborg
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Richard Frisk 06 IFK Göteborg
Tristan Herrmann 06 IFK Göteborg
Victor Jansson 06 Lekeryd-Svarttorp SK
Arvid Utter 06 Lerum Friidrott
Pontus Martinsson 06 Lerum Friidrott
Jack Cederfeldt 06 Mölndals AIK
Linus Olsson 06 Mölndals AIK
Ludwig Rosén 06 Mölndals AIK
Lukas Lehto 06 Mölndals AIK
Vinton Landelius 06 Mölndals AIK
Hector Gustafsson 06 IF Rigor
Arvid Pettersson 06 Sävedalens AIK
Daniel Brevik 06 Sävedalens AIK
Daniel Widén 06 Ullevi FK
Hugo Lindholm 06 Ullevi FK
Lo Anani 06 Ullevi FK
 
P11 4-kamp 32
Alfons Hagberg 07 IFK Göteborg 1
Axel Rogö 07 IFK Göteborg 1
Bruno Klemets 07 IFK Göteborg 1
Ebbe Borg 07 IFK Göteborg 1
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg 1
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg 1
Marcus Blankenfjell 07 IFK Göteborg 1
Markus Eklund 07 IFK Göteborg 1
Måns Eklund 07 IFK Göteborg 1
Måns Lindqvist 07 IFK Göteborg 1
Noah Tholson 07 IFK Göteborg 1
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg 1
Felix Nilsson 07 Klippans FK 1
Joel Billberg 07 Lerum Friidrott 2
Johannes Högström 07 Lerum Friidrott 2
Nils Johner 07 Lerum Friidrott 2
Oscar Lansenfeldt 07 Lerum Friidrott 2
Wiktor Nordström 07 Lerum Friidrott 2
Mellvin Lessner Sveen 07 Majornas IK 1
Ture Wennerby 07 Majornas IK 1
Arvid Fälthammar 07 Mölndals AIK 2
Eric Olofsson 07 Mölndals AIK 2
Felix Enger 07 Mölndals AIK 2
Hugo Persson 07 Mölndals AIK 2
Johan Henriksson 07 Mölndals AIK 2
Kalle Öljemark 07 Mölndals AIK 2
Leo Persson 07 Mölndals AIK 2
Oskar Andersson 07 Mölndals AIK 2
Simon Henriksson 07 Mölndals AIK 2
Viggo Flinck 07 Mölndals AIK 2
Amandus Lundgren 07 IF Rigor 2
Nils Spiga 07 IF Rigor 2
 
P10 4-kamp 22
Albin Gerlam 08 IFK Göteborg 1
Elliot Flach 08 IFK Göteborg 1
Hugo Edin 08 IFK Göteborg 1
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg 1
Melvin Woxneborn 08 IFK Göteborg 1
Oliwer Benke 08 IFK Göteborg
Sebastian Siering 08 IFK Göteborg 1
Vidar Törnqvist 08 IFK Göteborg 1
Vide Wallström 08 IFK Göteborg 1
William Johansson 08 IFK Göteborg 1
Theodor Rogö 08 Habo Friidrott 04 1
Hugo Jansson 08 Lekeryd-Svarttorp SK 2
Theo Pantzar 08 Lekeryd-Svarttorp SK 2
Leo Hermansson 08 Lerum Friidrott 2
Emanuel Lindahl 08 Mölndals AIK 2
Hubert Amberntsson 08 Mölndals AIK 2
Svante Krutrök 08 Mölndals AIK 2
Viggo Rudklint 08 Mölndals AIK 2
Liam Nordström Janvig 08 Sävedalens AIK 2
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK 2
Emil Johansson 08 Varbergs GIF 2
Fritz Theander 08 Varbergs GIF 2
 
P9 3-kamp 17
Adrian Krantz 09 IFK Göteborg
Anton Biörserud 09 IFK Göteborg
Axel Carlborg 09 IFK Göteborg
Axel Torgersson 09 IFK Göteborg
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg
León Vildinge 09 IFK Göteborg
Nils Bygdell 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Tom Brendelökken 09 IFK Göteborg
Alexander Bogestål 09 Lerum Friidrott
Anton Thyr Dahlgren 09 Lerum Friidrott
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
Jonathan Flood 09 Lerum Friidrott
Novin Hassanzadeh 09 Lerum Friidrott
Bastian Lundgren 09 IF Rigor
William Lidén 09 Bohus IF
 
P8 3-kamp 12
Elmer Lidström Löfberg 10 IFK Göteborg
Filip Falkengren 10 IFK Göteborg
Freddy Nyström 10 IFK Göteborg
Hampus Eriksson Pettersson 10 IFK Göteborg
Hjalmar Hjort 10 IFK Göteborg
Kasper Mortensen 10 IFK Göteborg 1
Kasper Palmås 10 IFK Göteborg
Movitz Rohlin 10 IFK Göteborg
Rasmus Johansson 10 IFK Göteborg
Valentino Almström 10 IFK Göteborg
Filippo Spiga 10 IF Rigor
Ruben Brunström 10 Sävedalens AIK
 
F15 5-kamp 6
Nellie Mella 04 Hellas FK
Ebba Toorell 03 Lerum Friidrott
Nora Jolbäck 04 Lidköpings IS
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Filippa Wensberg 04 Ullevi FK
Tua Brann-Widén 04 Ullevi FK
 
F13 5-kamp 18
Alva Ebbeus 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Priyanka Nilsson 05 IFK Göteborg
Wilma Nilsson 05 Klippans FK
Alice Bengtsson 05 Lerum Friidrott
Elin Jansson 05 Lerum Friidrott
Josefine Holmesson 05 Lerum Friidrott
Tove Kajsjö 05 Lerum Friidrott
Cornelia Andersson 05 Mölndals AIK
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Josefine Luther 05 Mölndals AIK
Juni Cederfeldt 05 Mölndals AIK
Märtha Sjöholm 05 Mölndals AIK
Olivia Amberntsson 05 Mölndals AIK
Wilma Leandersson 05 Mölndals AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Doris Theander 05 Varbergs GIF
 
F12 5-kamp 43
Antonia Elofsson 06 IFK Göteborg 1
Caroline Boissier 06 IFK Göteborg 1
Elicia Almström 06 IFK Göteborg 1
Elsa Rehnström 06 IFK Göteborg 1
Ida Ciric 06 IFK Göteborg 1
Josephine Hallberg 06 IFK Göteborg 1
Julia Åkesson 06 IFK Göteborg 1
Kajsa Roth 06 IFK Göteborg 1
Klara Linusson 06 IFK Göteborg 1
Linn Walvenius 06 IFK Göteborg 1
Lovisa Emanuelsson 06 IFK Göteborg 1
Sofie Delryd 06 IFK Göteborg 1
Maja Mccarthy 06 Hellas FK 1
Julia Kühnel Pappila 06 IF Kville 1
Ella Holmberg 06 Lerum Friidrott 1
Emma Engstrand 06 Lerum Friidrott 1
Ingrid Lindèn Nilsson 06 Lerum Friidrott 1
Molly Klingener 06 Lerum Friidrott 1
Nellie Gullberg 06 Lerum Friidrott 1
Alma Garplid 06 Mölndals AIK 2
Cornelia Ullsten 06 Mölndals AIK 2
Hanna Witrén 06 Mölndals AIK 2
Maja Pehrsson 06 Mölndals AIK 2
Moa Stagemyr 06 Mölndals AIK 2
Tuva Aebischer Skogbäck 06 Mölndals AIK 2
Amelia Röstlund 06 IF Rigor 1
Ida Holming 06 IF Rigor 1
Jenny Lundin 06 IF Rigor 1
Agnes Fredriksson 06 Sävedalens AIK 2
Amelia Lindén 06 Sävedalens AIK 2
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 2
Ella Gianneschi 06 Sävedalens AIK 2
Ester Nyström 06 Sävedalens AIK 2
Evelina Bohm 06 Sävedalens AIK 2
Selma Oldenby 06 Sävedalens AIK 2
Agnes Bogren 06 Ullevi FK 2
Alva Thunberg 06 Ullevi FK 2
Ebba Pauli 06 Ullevi FK 2
Elsa Heyden 06 Ullevi FK 2
Ester Hulth 06 Ullevi FK 2
Saga Hulth 06 Ullevi FK 2
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF 2
Tilda Lindqvist 06 Bohus IF 2
 
F11 4-kamp 28
Alice Hjort 07 IFK Göteborg 1
Kajsa Stenson Ydreborg 07 IFK Göteborg 1
Lena Run Aronsdottir 07 IFK Göteborg 1
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 1
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg 1
Liv Starck 07 IFK Göteborg 1
Mimmi Palmås 07 IFK Göteborg 1
Nova Rohlin 07 IFK Göteborg 1
Siri Provci 07 IFK Göteborg 1
Stella Johansson 07 IFK Göteborg 1
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg 1
Vera Thiringer Coster 07 IFK Göteborg 1
Alva Mella 07 Hellas FK 1
Emma Nordahl Vieira 07 Kongahälla AIK 2
Klara De Feo 07 IF Kville 2
Rebecka Björklund 07 IF Kville 2
Wilma Nymark 07 IF Kville 2
Charlotte Le Caranta Helmantel 07 Mölndals AIK 2
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 2
Ida Löwendahl 07 Mölndals AIK 2
Lilly Axén Stööp 07 Mölndals AIK 2
Lova Carlsson 07 Mölndals AIK 2
Selma Springfors 07 Mölndals AIK 2
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI 1
Hanna Amundin 07 Ullevi FK 2
Johanna Gustén 07 Ullevi FK 2
Tova Karlsson 07 Hönö IS 2
 
F10 4-kamp 43
Alice Stigåker 08 IFK Göteborg 1
Annie Säwström 08 IFK Göteborg 1
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg 1
Elly Wahlqvist 08 IFK Göteborg 1
Idun Zetterquist 08 IFK Göteborg 1
Julia Berglund 08 IFK Göteborg 1
Tilde Almquist 08 IFK Göteborg 1
Viktoria Elofsson 08 IFK Göteborg 1
Vilma Vikström 08 IFK Göteborg 1
Wilma Andersson 08 IFK Göteborg 1
Meg Prytz 08 IFK Göteborg 1
Melanie Berger 08 IFK Göteborg 1
Noomi Emanuelsson 08 IFK Göteborg 1
Olivia Bogeblad 08 IFK Göteborg 1
Rosa Dalum 08 IFK Göteborg 1
Siri Ohlsson 08 IFK Göteborg 1
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK 1
Ida Alexandersson 08 Kongahälla AIK 1
Lisa Gustafsson 08 Kongahälla AIK 1
Maja Carlsson 08 Kongahälla AIK 1
Sara Biding 08 Kongahälla AIK 1
Amanda Ryding 08 IF Kville 2
Ebba Samefors 08 IF Kville 2
Wilma Asker 08 IF Kville 2
Amanda Turesson 08 Lerum Friidrott 2
Emma Tureson 08 Lerum Friidrott 2
Emma Weis 08 Lerum Friidrott 2
Ida Klingener 08 Lerum Friidrott 2
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott 2
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott 2
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott 2
Ronja Bergkvist 08 Lerum Friidrott 2
Sanna Gullberg 08 Lerum Friidrott 2
Tilde HOLMBLAD 08 Lerum Friidrott 2
Agnes Minning 08 Mölndals AIK 2
Amelie Luther 08 Mölndals AIK 2
Elina Karlsson 08 Mölndals AIK 2
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK 2
Hanna Engvall 08 Mölndals AIK 2
Ida Ekengren 08 Mölndals AIK 2
Stella Gustafsson 08 IF Rigor 2
Leah Palmestål 08 Sävedalens AIK 2
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS 2
 
F9 3-kamp 46
Amanda Rinman 09 IFK Göteborg 2
Ambar Hofdell Vaudagna 09 IFK Göteborg 2
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg 1
Ebba Sjöstrand 09 IFK Göteborg 2
Elin Bäfver 09 IFK Göteborg 2
Ellen Bäckman 09 IFK Göteborg 2
Stina Linusson 09 IFK Göteborg 2
Svea Graaf 09 IFK Göteborg 1
Vilma Löfvendahl 09 IFK Göteborg 1
Natalija Aleksic 09 IFK Göteborg 1
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 1
Nova Zeidler 09 IFK Göteborg 1
Rebecca Ryfors 09 IFK Göteborg 1
Saga Nyhlén 09 IFK Göteborg 1
Selma Siljekil Björkroth 09 IFK Göteborg 1
Leia Esser 09 IFK Göteborg 1
Linnea Sverlander 09 IFK Göteborg 2
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg 1
Liv Holm 09 IFK Göteborg 2
Malva Kvamme 09 IFK Göteborg 1
Moa Andersson 09 IFK Göteborg 1
Gabriella Larsson 09 IFK Göteborg 1 1
Hanna Ciric 09 IFK Göteborg 1
Isabella Siering 09 IFK Göteborg 1
Isobelle Patrikson 09 IFK Göteborg 1
Klara Sif Aronsdottir 09 IFK Göteborg 1
Lea Thulin Dalskjär 09 IFK Göteborg 1
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg 1
Elvira Skogsberg 09 IFK Göteborg 1
Emilia Mannerström 09 IFK Göteborg 2
Emma Lehto 09 IFK Göteborg 1
Ester Tallborn Åsberg 09 IFK Göteborg 1
Filippa Wier 09 IFK Göteborg 2
Alice Gustafsson 09 Lerum Friidrott 2
Elin Pettersson 09 Lerum Friidrott 2
Esther Edhav 09 Lerum Friidrott 2
Ida Lindstrand 09 Lerum Friidrott 2
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott 2
Junia Backman Dezitter 09 Lerum Friidrott 2
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott 2
Malin Eriksson 09 Lerum Friidrott 2
Julia Lundin 09 IF Rigor 2
Astrid Jarneving 09 Sävedalens AIK 2
Ebba Erlandsson 09 Sävedalens AIK 2
Noomi Hjortbäck 09 Sävedalens AIK 2
Ebba Johansson 09 Varbergs GIF 2
 
F8 3-kamp 25
Elin Starck 10 IFK Göteborg
Elinor Eklund 10 IFK Göteborg
Ellen Hedberg 10 IFK Göteborg
Ellen Stolt Perlbo 10 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Enna Pervan 10 IFK Göteborg
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Lykke Lindblom 10 IFK Göteborg
Lykke Nyström 10 IFK Göteborg
Matilda Eriksson 10 IFK Göteborg
Nelly Rudfeldt 10 IFK Göteborg
Nora Strandlund 10 IFK Göteborg
Selma Anderberg 10 IFK Göteborg
Hedvig Rydström 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Julia Strandlund 10 IFK Göteborg
Julie Krook 10 IFK Göteborg
Lea Gardelin 10 IFK Göteborg
Linnéa Molse 10 IFK Göteborg
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI
Betty Herminge 10 Sävedalens AIK
Linn Neander 10 Sävedalens AIK
Maja Vöks 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248