Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stafett-SM
Antal starter / Total entries: 314 Printed: 2018-07-20 18:13
Antal individer / Total persons: 101
 
M 4 x 100m 11
Angereds IS 1 SWE Angereds IS
Sami Naukkarinen -81
Jones Abu Mashyekh -02
Samuel Wilck -83
Daniel Ketels -77
Göta Karlstad, IF 1 SWE IF Göta Karlstad
Hammarby IF 1 Lag 1 SWE Hammarby IF
Hammarby IF 2 Lag 2 SWE Hammarby IF
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Orient, IK 1 SWE IK Orient
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
M 4 x 400m 6
Huddinge AIS, 1 M SWE Huddinge AIS
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
Ullevi FK 2 SWE Ullevi FK
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
M 4 x 800m 9
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
Malmö AI 1 SWE Malmö AI ej start
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Spårvägens FK 2 SWE Spårvägens FK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
M 4 x 1500m 9
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Spårvägens FK 2 SWE Spårvägens FK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
KFUM Örebro 1 SWE KFUM Örebro
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
M22 4 x 100m 7
Hammarby IF 1 Lag 1 SWE Hammarby IF
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Orient, IK 1 SWE IK Orient
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
IFK Växjö 1 SWE IFK Växjö
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
M22 3 x 400m 5
Huddinge AIS, 1 M22 SWE Huddinge AIS
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
IFK Lidingö 1 SWE IFK Lidingö
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
IFK Växjö 1 SWE IFK Växjö
 
M22 3 x 800m 7
Hammarby IF 1 Lag 1 SWE Hammarby IF
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
IFK Lidingö 1 SWE IFK Lidingö
Malmö AI 1 SWE Malmö AI ej start
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
Roslagen, LK 1 M22 SWE LK Roslagen
 
P19 4 x 100m 8
Bromma IF, 1 P19 SWE Bromma IF
Göta Karlstad, IF 1 P19 SWE IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1 SWE IFK Göteborg
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
IFK Växjö 1 SWE IFK Växjö
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
P19 Stafett 1000m 9
Bromma IF, 1 P19 - SWE Bromma IF
Göta Karlstad, IF 1 P19 - SWE IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1 SWE IFK Göteborg
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
IFK Växjö 1 SWE IFK Växjö
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
P19 3 x 800m 7
Hammarby IF 1 Lag 1 SWE Hammarby IF
Hälle IF 1 SWE Hälle IF
Lerum Friidrott 1 SWE Lerum Friidrott
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
KFUM Örebro 1 SWE KFUM Örebro
KFUM Örebro 2 SWE KFUM Örebro
 
P17 4 x 100m 16
Hammarby IF 1 Lag 1 SWE Hammarby IF
Helsingborg, IFK 1 SWE IFK Helsingborg
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
IF Kville 1 P17 SWE IF Kville
IF Kville 2 P17 SWE IF Kville
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Mölndals AIK 2 SWE Mölndals AIK
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
Västerås FK 1 SWE Västerås FK
IFK Växjö 1 SWE IFK Växjö
KFUM Örebro 1 SWE KFUM Örebro
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
AIK Friidrott 1 SWE AIK Friidrott
 
P17 Stafett 1000m 17
Helsingborg, IFK 1 SWE IFK Helsingborg
Höörs IS, 1 P17 SWE Höörs IS
IF Kville 2 P17 SWE IF Kville
IF Kville 3 SWE IF Kville
Linköpings GIF 1 SWE Linköpings GIF
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Mölndals AIK 2 SWE Mölndals AIK
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Sundsvalls FI 1 SWE Sundsvalls FI
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Täby IS 1 SWE Täby IS
IFK Växjö 1 SWE IFK Växjö
IK Ymer 1 -02 SWE IK Ymer
Michael Johansson- 02
Andreas Ehn- 01
Simon Avramsson- 02
Ludvig Ramhult- 01
KFUM Örebro 1 SWE KFUM Örebro
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
AIK Friidrott 1 SWE AIK Friidrott
 
P17 3 x 800m 13
Hälle IF, 1 P17 SWE Hälle IF
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
Hässelby SK, 2 SWE Hässelby SK
IF Kville 1 SWE IF Kville
IF Kville 2 P17 SWE IF Kville
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Sundsvalls FI 1 SWE Sundsvalls FI
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
Sävedalens AIK 2 SWE Sävedalens AIK
Upsala IF 1 SWE Upsala IF
Thorengruppen TFC 1 P17 SWE Thorengruppen TFC
 
P15 4 x 80m 15
Bollnäs FIK 1 SWE Bollnäs FIK
Bromma IF, 1 P15 SWE Bromma IF
Göta Karlstad, IF 1 P15 SWE IF Göta Karlstad
Hammarby IF 1 Lag 1 SWE Hammarby IF
Huddinge AIS, 1 P15 SWE Huddinge AIS
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
IFK Lidingö 1 SWE IFK Lidingö
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Tyresö FK 1 SWE Tyresö FK
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
Upsala IF 1 SWE Upsala IF
IFK Växjö 1 SWE IFK Växjö
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
P15 3 x 800m 9
Göta Karlstad, IF 1 P15 - SWE IF Göta Karlstad
Hammarby IF 1 Lag 1 SWE Hammarby IF
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
IFK Lidingö 1 SWE IFK Lidingö
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Upsala IF 1 SWE Upsala IF
Upsala IF 2 SWE Upsala IF
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
M35 4 x 100m (Veteranklass) 0
 
M35 3 x 800m (Veteranklass) 11
Alingsås IF, 1 M45 SWE Alingsås IF M45
Hammarby IF 1 SWE Hammarby IF M40
Christian Lindström -74
Martin Cousins -73
Joakim Pihlstrand-Trulp -77
Hälle IF, 1 M35 SWE Hälle IF
Hälle IF, 1 M40 SWE Hälle IF
Hälle IF, 1 M45 SWE Hälle IF
Majornas IK 1 SWE Majornas IK M60
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK M40
Mölndals AIK 1 Blå SWE Mölndals AIK M60
Mölndals AIK 2 SWE Mölndals AIK M45
Solvikingarna 1 SWE Solvikingarna M50
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK M40
 
K 4 x 100m 8
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
IFK Halmstad 1 K SWE IFK Halmstad
Hammarby IF 1 Lag 1 SWE Hammarby IF
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
K 4 x 400m 6
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
Lerum Friidrott 1 SWE Lerum Friidrott
Täby IS 1 SWE Täby IS
Täby IS 2 SWE Täby IS
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
 
K 4 x 800m 5
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
K 3 x 1500m 7
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
IFK Lidingö 1 SWE IFK Lidingö
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
Örgryte IS 2 SWE Örgryte IS
 
K22 4 x 100m 6
IFK Göteborg 1 SWE IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
 
K22 3 x 400m 6
Göta Karlstad, IF 1 K22 SWE IF Göta Karlstad
IFK Göteborg 1 SWE IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
 
K22 3 x 800m 6
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Hammarby IF 1 Lag 1 SWE Hammarby IF
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
 
F19 4 x 100m 7
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Huddinge AIS, 1 F19 SWE Huddinge AIS
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
Åhus FIK 1 SWE Åhus FIK
Hannah Hansson- 00
Moa Kjellander- 99
Nellie Bjerstedt- 00
Selma Jönsson- 02
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
F19 Stafett 1000m 8
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Huddinge AIS, 2 F19 SWE Huddinge AIS
Kville, IF 1 F19 SWE IF Kville
Lerum Friidrott 1 SWE Lerum Friidrott
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Ullevi FK 1 SWE Ullevi FK
Åhus FIK 1 SWE Åhus FIK
Hannah Hansson- 00
Nellie Bjerstedt- 00
Cornelia Helgesson- 02
Selma Jönsson- 02
 
F19 3 x 800m 5
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
IFK Lidingö 1 SWE IFK Lidingö
Motala AIF 1 SWE Motala AIF
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Trångsvikens IF, 1 SWE Trångsvikens IF
 
F17 4 x 100m 17
IFK Göteborg 1 SWE IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Hellas FK 1 SWE Hellas FK
Helsingborg, IFK 1 SWE IFK Helsingborg
Huddinge AIS, 1 F17 SWE Huddinge AIS
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
IF Kville 1 F17 SWE IF Kville
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Malmö AI 2 SWE Malmö AI
Mälarhöjdens IK 1 SWE Mälarhöjdens IK 53,00 53,00
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
IFK Växjö 1 SWE IFK Växjö
KFUM Örebro 1 SWE KFUM Örebro
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
AIK Friidrott 1 SWE AIK Friidrott
 
F17 Stafett 1000m 21
IFK Göteborg 1 SWE IFK Göteborg
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Göteborgs KIK 2 SWE Göteborgs KIK
Helsingborg, IFK 1 SWE IFK Helsingborg
IFK Helsingborg 2 F17 SWE IFK Helsingborg
Huddinge AIS, 2 F17 SWE Huddinge AIS
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
Kville, IF 2 F17 SWE IF Kville
Lerum Friidrott 1 SWE Lerum Friidrott
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Malmö AI 2 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Västerås FK 1 SWE Västerås FK
IFK Växjö 1 SWE IFK Växjö
IK Ymer 1 -02 SWE IK Ymer
Lina Berg- 02
Corinne Wessman- 03
Emma Jelic- 03
Melanie Simon- 03
Ymer, IK 1 -02 SWE IK Ymer
Ida Persson- 02
Cajsa Augustsson- 02
Ebba Åhman- 02
Julia Wennersten- 01
KFUM Örebro 1 SWE KFUM Örebro
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
AIK Friidrott 1 SWE AIK Friidrott
 
F17 3 x 800m 10
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Höörs IS, 1 F17 SWE Höörs IS
IFK Lidingö 1 SWE IFK Lidingö
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Sävedalens AIK 1 SWE Sävedalens AIK
Sävedalens AIK 2 SWE Sävedalens AIK
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Upsala IF 1 SWE Upsala IF
AIK Friidrott 1 SWE AIK Friidrott
 
F15 4 x 80m 26
Alingsås IF 1 SWE Alingsås IF
Elin Stenhammar -03
Sissel Eliasson -04
Ida Engelbrektsson -04
Tilde Östlind
Bromma IF, 1 F15 SWE Bromma IF
Glanshammars IF 1 SWE Glanshammars IF
Elin Wallin -03
Tindra Frykholm - 03
Agnes Bjerke - 04
Klara Frykholm - 03
Göta Karlstad, IF 1 F15 SWE IF Göta Karlstad
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Hammarby IF 1 Lag 1 SWE Hammarby IF
Huddinge AIS, 1 F15 SWE Huddinge AIS
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
IF Kville 1 F15 SWE IF Kville 41,55
Lerum Friidrott 1 SWE Lerum Friidrott
Lerum Friidrott 2 SWE Lerum Friidrott
IFK Lidingö 1 SWE IFK Lidingö
Lund, IFK 1 SWE IFK Lund
Malmö AI 1 SWE Malmö AI
Malmö AI 2 SWE Malmö AI
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Mölndals AIK 2 SWE Mölndals AIK
Turebergs FK 1 SWE Turebergs FK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Täby IS 2 SWE Täby IS
Varbergs GIF 1 SWE Varbergs GIF 40.89
Villstads GIF 1 SWE Villstads GIF 40,87
Västerås FK 1 SWE Västerås FK
IFK Växjö 1 SWE IFK Växjö
Åhus FIK 1 SWE Åhus FIK
Filippa Svensson- 03
Sydney Karström- 04
Emma Gerdes- 03
Elsa Hjelm- 04
Örgryte IS 1 SWE Örgryte IS
 
F15 3 x 800m 12
Bromma IF 1 SWE Bromma IF
Göta Karlstad, IF 1 F15 - SWE IF Göta Karlstad
Göteborgs KIK 1 SWE Göteborgs KIK
Hälle IF, 1 F15 SWE Hälle IF
Hässelby SK 1 SWE Hässelby SK
Hässelby SK, 2 SWE Hässelby SK
IFK Lidingö 1 SWE IFK Lidingö
IFK Lidingö 2 SWE IFK Lidingö
Mölndals AIK 1 SWE Mölndals AIK
Mölndals AIK 2 SWE Mölndals AIK
Täby IS 1 SWE Täby IS
Upsala IF 1 SWE Upsala IF
 
K35 4 x 100m (Veteranklass) 2
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK
Spårvägens FK 4 -00 SWE Spårvägens FK K50
 
K35 3 x 800m (Veteranklass) 3
Alingsås IF, 1 K40 SWE Alingsås IF K40
Lisbeth Löhtman Schildt -65
Susanna Björkdahl -74
Anneli Tholen -77
IF Kville 1 Oldboy SWE IF Kville K50
Paula Wass -68
Eleonor Öström -59
Karin Schön -62
Spårvägens FK 1 SWE Spårvägens FK K40
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248