Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Marknadsspelen i Skruv
Antal starter / Total entries: 802 Printed: 2018-07-20 18:14
Antal individer / Total persons: 274
 
M 100m 9
Chakkrit Chanprakhon 99 FIK Färjestaden
Simon Strand 00 Högby IF
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Christer Nilsson 73 IK Sisu
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
Anton Bertilsson 99 IFK Växjö
Filip La Fleur 97 IFK Växjö
Mahdi Ahmadi 01 IFK Växjö
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö
 
M 200m 8
Simon Strand 00 Högby IF
Johan Claeson 01 Linköpings GIF
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Erik Dahlin 76 IF Udd
Johan Brasch 98 Wärnamo SK
Filip La Fleur 97 IFK Växjö
Hampus Widlund 93 IFK Växjö
Viktor Kjellsson 98 IFK Växjö
 
M 800m 8
Andreas Davidsson 95 Högby IF 1.58.09
Anton Hermansson 02 Högby IF
Jonathan Persson 90 Högby IF
Melwin Strömqvist 02 Högby IF
Oliver Wykman 94 Högby IF
Omar Mohammed Ismael 00 Högby IF
Simon Carrington 00 Högby IF 2:04.00
Simon Rohde 89 Högby IF
 
M Häck 110m 4
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK
Anton Bertilsson 99 IFK Växjö
Hampus Widlund 93 IFK Växjö
 
M Höjd 1
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
 
M Stav 3
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Emil Carlsson 02 IFK Växjö
Emil Östergren 98 IFK Växjö
 
M Längd 9
Chakkrit Chanprakhon 99 FIK Färjestaden
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Tomas Fanta 68 Oskarshamns SK
Erik Dahlin 76 IF Udd
Albin Månsson 99 IFK Växjö
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
Filip Lindh 01 IFK Växjö
Ludvig Jönsson 00 IFK Växjö
 
M Kula 5
Mikael Persson 86 UF Contact
Anton Olsson 99 FIK Färjestaden
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Håkan Grahn 66 KA 2 IF
Bram Westland 84 AV Hylas
 
M Diskus 6
Mikael Persson 86 UF Contact
Danijel Mileknovic 01 FIF Gnistan
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Håkan Grahn 66 KA 2 IF
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
Bram Westland 84 AV Hylas
 
M Spjut 5
Marcus Nilsson 91 Högby IF
Jonathan Amneskog 98 Klippans FK
Alex Wisme 00 IFK Växjö
Sebastian Thörngren 93 IFK Växjö 72,05
Bram Westland 84 AV Hylas
 
P19 Diskus 2
Simon Strand 00 Högby IF
Alexander Sjögren 99 Kalmar SK
 
P17 Häck 110m 5
Anton Hermansson 02 Högby IF
Thomas Jones 01 Kyrkhults SK
Johan Claeson 01 Linköpings GIF
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Edvin Månsson 02 IFK Växjö
 
P17 Kula 6
Danijel Mileknovic 01 FIF Gnistan
Alfred Holst 02 IK Hinden
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P17 Diskus 5
Danijel Mileknovic 01 FIF Gnistan
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
Otto Nilsson 01 IK Sisu
Leo Janén 02 IFK Växjö
 
P17 Spjut 4
Emil Stenlund 01 KA 2 IF
Milton Danielsson 01 Kalmar SK
Filip Sörmander 01 IK Sisu
Otto Nilsson 01 IK Sisu
 
P15 80m 9
Maximilian Lennartsson 03 FIF Gnistan
Sam Grimheden 04 Högby IF
Olof Freij 03 IK Sisu
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
 
P15 200m 2
Sam Grimheden 04 Högby IF
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
 
P15 800m 0
 
P15 Häck 80m 3
Sam Grimheden 04 Högby IF
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
 
P15 Höjd 2
Gustav Brasch 04 Wärnamo SK
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
 
P15 Stav 5
Maximilian Lennartsson 03 FIF Gnistan
Sam Grimheden 04 Högby IF
Olof Freij 03 IK Sisu
Malte Siewertsson 04 IFK Växjö
Svante Leijon 03 IFK Växjö
 
P15 Längd 3
Olof Freij 03 IK Sisu
Hannes Hertzman 04 IFK Växjö
Moltas Strömberg 03 IFK Växjö
 
P15 Kula 5
Maximilian Lennartsson 03 FIF Gnistan
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P15 Diskus 5
Maximilian Lennartsson 03 FIF Gnistan
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P15 Spjut 4
Ted Lennartsson 04 Kalmar SK
Jonathan Bruksås 04 IK Sisu
Alexander Karlsson 04 Skruvs IF
Hugo Karsamo 04 Skruvs IF
 
P13 60m 8
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Emil Aronsson 06 KA 2 IF
Lucas Persson 05 Kyrkhults SK
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Isak Hughes 05 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P13 600m 3
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
 
P13 Häck 60m 5
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Emil Aronsson 06 KA 2 IF
Leo Göransson 05 Klippans FK
Isak Bergström 06 IFK Växjö
 
P13 Höjd 11
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Leo Göransson 05 Klippans FK
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
Carl Svensson Harrsjö 05 IF Udd
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Isak Bergström 06 IFK Växjö
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P13 Stav 2
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P13 Längd 8
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
Emil Aronsson 06 KA 2 IF
Leo Göransson 05 Klippans FK
Lucas Persson 05 Kyrkhults SK
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Carl Svensson Harrsjö 05 IF Udd
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Isak Hughes 05 IFK Växjö
 
P13 Kula 6
Max Persson 05 FIF Gnistan
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Erik Karlsson 06 Skruvs IF
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
Viggo Bergström 06 IFK Växjö
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P13 Diskus 11
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Max Persson 05 FIF Gnistan
Ludvig Palmér 05 IFK Helsingborg
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Lucas Persson 05 Kyrkhults SK
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
Carl Svensson Harrsjö 05 IF Udd
Hjalmar Olsson 05 IFK Växjö
Gustav Karlström 05 Åhus FIK
 
P13 Spjut 9
Axel Engblom 05 Eksjö Södra IK
Felix Nilsson 05 Eksjö Södra IK
Max Persson 05 FIF Gnistan
Algot Hallberg 05 Hässleholms AIS
Dante Lennartsson 06 Kalmar SK
Leo Göransson 05 Klippans FK
Lucas Persson 05 Kyrkhults SK
Fabian Lundgren 06 Skruvs IF
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 60m 12
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Vilmer Vik 07 FIF Gnistan
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Edvin Persson 07 Högby IF 11.58
Simon Johansson 07 KA 2 IF
Milo Rugland 08 Kalmar SK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Arvid Karlsson 08 Skruvs IF
William Kågestad 08 Skruvs IF
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 600m 6
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Milo Rugland 08 Kalmar SK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
William Kågestad 08 Skruvs IF
Mikel Månsson 07 Åhus FIK 1,52
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Häck 60m 4
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Höjd 7
Oscar Engblom 07 Eksjö Södra IK
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Edvin Persson 07 Högby IF 1.30
Simon Johansson 07 KA 2 IF
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Längd 14
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Vilmer Vik 07 FIF Gnistan
Oliver Nilsson 08 IK Hinden
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Edvin Persson 07 Högby IF 3.96
Simon Johansson 07 KA 2 IF
Milo Rugland 08 Kalmar SK
Erik Sethsson 07 IK Sisu
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Arvid Karlsson 08 Skruvs IF
William Kågestad 08 Skruvs IF
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Kula 11
Oscar Engblom 07 Eksjö Södra IK
Erik Petersson 07 FIK Färjestaden
Ludvig Hallberg 08 Hässleholms AIS
Edvin Persson 07 Högby IF 7.36
Milo Rugland 08 Kalmar SK
Arvid Karlsson 08 Skruvs IF
William Kågestad 08 Skruvs IF
Elias Karlsson 08 IFK Växjö
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Mikel Månsson 07 Åhus FIK
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P11 Diskus 5
Oscar Engblom 07 Eksjö Södra IK
Edvin Persson 07 Högby IF 16.00
Hugo Sandstedt 07 IK Sisu
Kevin Nordin 07 IFK Växjö
Emil Drottman 08 Ruda IF
 
P9 60m 16
Noah Lundberg 09 Högby IF
Carlie Kraft 11 KA 2 IF
Felix Wiklund 09 KA 2 IF
Malte Jacobsson 09 KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 KA 2 IF
Albin Rosén Axelsson 09 Kalmar SK
Axel Ekberg 09 Kalmar SK
Erik Hagman Papadopoulos 09 Kalmar SK
Joar Dahl 09 Kalmar SK
Melvin Håkansson 09 Kalmar SK
Sixten Jakobsson 09 Kalmar SK
Kid Lundqvist 11 IK Sisu
Lucas Eriksson 11 IK Sisu
Arvid Johansson 10 Skruvs IF
Noel Kågestad 10 Skruvs IF
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
P9 600m 11
Noah Lundberg 09 Högby IF
Carlie Kraft 11 KA 2 IF
Felix Wiklund 09 KA 2 IF
Malte Jacobsson 09 KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 KA 2 IF
Albin Rosén Axelsson 09 Kalmar SK
Axel Ekberg 09 Kalmar SK
Joar Dahl 09 Kalmar SK
Melvin Håkansson 09 Kalmar SK
Sixten Jakobsson 09 Kalmar SK
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
P9 Kula 13
Noah Lundberg 09 Högby IF
Felix Wiklund 09 KA 2 IF
Malte Jacobsson 09 KA 2 IF
Albin Rosén Axelsson 09 Kalmar SK
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Erik Hagman Papadopoulos 09 Kalmar SK
Joar Dahl 09 Kalmar SK
Melvin Håkansson 09 Kalmar SK
Ture Persson 10 Kalmar SK
Arvid Johansson 10 Skruvs IF
Noel Kågestad 10 Skruvs IF
Noel Simonsson 12 Skruvs IF
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
P9 Längd 18
Noah Lundberg 09 Högby IF
Carlie Kraft 11 KA 2 IF
Felix Wiklund 09 KA 2 IF
Malte Jacobsson 09 KA 2 IF
Sigge Strandberg 09 KA 2 IF
Albin Rosén Axelsson 09 Kalmar SK
Aldo Lennartsson 11 Kalmar SK
Axel Ekberg 09 Kalmar SK
Erik Hagman Papadopoulos 09 Kalmar SK
Joar Dahl 09 Kalmar SK
Melvin Håkansson 09 Kalmar SK
Sixten Jakobsson 09 Kalmar SK
Ture Persson 10 Kalmar SK
Kid Lundqvist 11 IK Sisu
Lucas Eriksson 11 IK Sisu
Arvid Johansson 10 Skruvs IF
Noel Kågestad 10 Skruvs IF
Wilhelm Mörstam 09 IFK Växjö
 
K 100m 15
Nikki Berglund 94 FIK Färjestaden
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Selma Lundin 02 Högby IF 13.8
Clara Johansson 02 KA 2 IF
Hanna Falck 01 KA 2 IF
Hanna Johansson 01 KA 2 IF
Julia Olander 99 KA 2 IF
Tova Wickell 02 KA 2 IF
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Nikki Anderberg 02 Malmö AI
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
Erika Åkesson 01 IFK Växjö
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
Moa Ullgren 96 Athletics 24Seven SK
 
K 200m 7
Nikki Berglund 94 FIK Färjestaden
Nadja Rugland 01 Kalmar SK 26,84
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Hanna Westhoff 99 IFK Växjö
Tilde Bengtsson 02 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
 
K 800m 4
Klara Öberg 02 Högby IF
Mimmi Andersson 00 Högby IF 2.26
Nadja Rugland 01 Kalmar SK 2.16,33
Alma Freij 02 IK Sisu
 
K Häck 100m 5
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
Moa Ullgren 96 Athletics 24Seven SK
 
K Höjd 3
Selma Lundin 02 Högby IF 1.53
Clara Johansson 02 KA 2 IF
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
K Stav 6
Sandra Alvero 01 Habo Friidrott 04
Annika Jönsson 96 IFK Helsingborg
Gabriella Jönsson 01 IFK Helsingborg 4,04
Linnea Jönsson 99 IFK Helsingborg 4,05
Matilda Honeth 02 IFK Växjö
Sophie Olsson 99 IFK Växjö
 
K Längd 12
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Hanna Falck 01 KA 2 IF
Hanna Johansson 01 KA 2 IF
Julia Olander 99 KA 2 IF
Tova Wickell 02 KA 2 IF
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Moa Sandstedt 02 IK Sisu
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
Laura Iversen 02 IFK Växjö
Moa Ullgren 96 Athletics 24Seven SK
Nadja Casadei 83 Athletics 24Seven SK
 
K Kula 4
Marie Grahn 67 KA 2 IF
Emma Joabsson 00 IFK Växjö
Matilda Fröberg 00 IFK Växjö
Lisa Linnell 91 Athletics 24Seven SK
 
K Diskus 6
Freja Olofsson 02 UF Contact
Linda Åkerman 71 IFK Halmstad
Marie Grahn 67 KA 2 IF
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Enny Björk 01 IFK Växjö
Sara Lundkvist 95 IFK Växjö
 
K Spjut 7
Lovisa Karlsson 00 Högby IF
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Alma Kilpeläinen 99 Ljungby FIK
Elma Fältmars 99 IK Sisu
Frida Bergvall 99 IFK Växjö
Matilda Fröberg 00 IFK Växjö
Lisa Linnell 91 Athletics 24Seven SK
 
F17 Häck 100m 6
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Clara Johansson 02 KA 2 IF
Tova Wickell 02 KA 2 IF
Erika Åkesson 01 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
Tove Larsson 02 IFK Växjö
 
F17 Kula 5
Tilda Petersson 01 FIF Gnistan
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Alva Sundström 02 Ljungby FIK
Julia Almén 01 Ljungby FIK
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F17 Diskus 6
Freja Olofsson 02 UF Contact
Tilda Petersson 01 FIF Gnistan
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Julia Almén 01 Ljungby FIK
Enny Björk 01 IFK Växjö
Nina Pyrell 02 IFK Växjö
 
F17 Spjut 5
Towa Korsell 02 Eksjö Södra IK
Tilda Petersson 01 FIF Gnistan
Nadja Lennartsson 01 Kalmar SK
Enny Björk 01 IFK Växjö
Tilde Gudmundsson 02 IFK Växjö
 
F15 80m 9
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Naemi Matocka 04 IK Hinden
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Amanda Thunholm 03 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Maja Westhoff 04 IFK Växjö
 
F15 200m 11
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Juni Rugland 03 Kalmar SK 28,13
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Emilia Thunholm 05 IFK Växjö
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
Linnea Lind 04 IFK Växjö
Maja Westhoff 04 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F15 800m 5
Hanna Lundberg 03 Högby IF
Juni Rugland 03 Kalmar SK 2.21,69
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Linnea Lind 04 IFK Växjö
 
F15 Häck 80m 12
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Maja Westhoff 04 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö
 
F15 Höjd 8
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Siri Elofsson 03 IFK Växjö
 
F15 Stav 10
Naemi Matocka 04 IK Hinden
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Milla Ekstrand 03 KA 2 IF
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Amina Fältmars 03 IK Sisu
Hanna Löfqvist 04 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Smilla Bengtsson 04 IFK Växjö
Tove Andersson 03 IFK Växjö
 
F15 Längd 16
Linnea Svanhall 04 FIK Färjestaden
Natalie Ekelund 03 IK Hakarpspojkarna
Ella Hübinette 04 IK Hinden
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Frida Andersson 03 KA 2 IF
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Amanda Thunholm 03 IFK Växjö
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Ellen Pettersson 03 IFK Växjö
Hanna Joabsson 04 IFK Växjö
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
Kerstin Siwertsson 03 IFK Växjö
Linnea Lind 04 IFK Växjö
Lova Nilsson 03 IFK Växjö
Tyra Erlandsson 04 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F15 Kula 7
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F15 Diskus 10
Matilda Åkerman 04 IFK Halmstad
Elli Johansson 04 KA 2 IF
Linn Johansson 04 Ljungby FIK
Lisa Nilsson 03 IK Sisu
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Amanda Pettersson 03 IFK Växjö
Kajsa Lindh 04 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
Vendela Mörstam 04 IFK Växjö
 
F15 Spjut 5
Jonna Lundgren 04 Skruvs IF
Elin Joabsson 04 IFK Växjö
Stella Gudmundsson 04 IFK Växjö
Thea Björk 03 IFK Växjö
Tyra Erlandsson 04 IFK Växjö
 
F13 60m 14
Wilma Olsson 06 FIK Färjestaden
Ebba Michelsberg 06 FIF Gnistan
Julia Clementsson Berglund 05 FIF Gnistan
Isa Persson 06 Kalmar SK
Zuzanna Michalak 05 Kyrkhults SK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF 9.99
Anna Bergdén 05 IF Udd
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Emilia Thunholm 05 IFK Växjö
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 600m 7
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Juni Johansson 06 Skruvs IF
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF 2.15
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Häck 60m 14
Ebba Michelsberg 06 FIF Gnistan
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Juni Johansson 06 Skruvs IF
Thelma Andersson 05 Skruvs IF
Anna Bergdén 05 IF Udd
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Höjd 8
Isa Persson 06 Kalmar SK
Ebba Cronholm 05 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Juni Johansson 06 Skruvs IF
Thelma Andersson 05 Skruvs IF
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Stav 2
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
 
F13 Längd 19
Wilma Olsson 06 FIK Färjestaden
Ebba Michelsberg 06 FIF Gnistan
Emma-Lisa Johansson 06 KA 2 IF
Isa Persson 06 Kalmar SK
Zuzanna Michalak 05 Kyrkhults SK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Tuva Runbom-Johannesson 06 IK Sisu
Juni Johansson 06 Skruvs IF
Thelma Andersson 05 Skruvs IF
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Anna Bergdén 05 IF Udd
Amanda Cederlöf 05 IFK Växjö
Amanda Lennartsson 05 IFK Växjö
Elenie Carlsson 05 IFK Växjö
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Kula 12
Wilma Olsson 06 FIK Färjestaden
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Sigrid Sundström 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Tilda Erikson 05 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Juni Johansson 06 Skruvs IF
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF 9.17
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Diskus 6
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Emma Kirsten 05 IFK Växjö
Leonie Mörstam 06 IFK Växjö
Nellie Lindblad 06 IFK Växjö
Wilma Drottman 06 Ruda IF
 
F13 Spjut 7
Isa Persson 06 Kalmar SK
Lova Elwing 06 Ljungby FIK
Ellen Adolfsson 06 IK Sisu
Anna Askencrantz 06 Skruvs IF
Emma Jonsson 05 Södra Vi IF
Ella Ejermark 05 IFK Växjö
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 60m 28
Elvira Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Ariel Cedertorn 08 IK Hinden
Emma Carlsson 07 IK Hinden
Lilly Grenmyr 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Anna Westerlund 07 KA 2 IF
Lilly Loggner 07 KA 2 IF
Maja Karlsson 07 KA 2 IF
Miranda Holmberg 07 KA 2 IF
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Ida Cronholm 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Amanda Bouez 08 Skruvs IF
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Ebba Mårtensson Viksten 07 IF Udd
Thea Rönnmark 07 IFK Växjö
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 600m 8
Lilly Loggner 07 KA 2 IF
Maja Karlsson 07 KA 2 IF
Miranda Holmberg 07 KA 2 IF
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
 
F11 Häck 60m 13
Elvira Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Maja Karlsson 07 KA 2 IF
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 Höjd 19
Elvira Sohlberg 08 FIK Färjestaden
Emma Carlsson 07 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Maja Karlsson 07 KA 2 IF 1.08
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Ida Cronholm 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Amanda Bouez 08 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Ebba Mårtensson Viksten 07 IF Udd
Klara Dahlin 07 IF Udd
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 Längd 27
Ariel Cedertorn 08 IK Hinden
Lilly Grenmyr 07 IK Hinden
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tindra Modig 08 IK Hinden
Anna Westerlund 07 KA 2 IF
Lilly Loggner 07 KA 2 IF
Maja Karlsson 07 KA 2 IF
Miranda Holmberg 07 KA 2 IF
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Jamilia Bernhardsson 08 Kalmar SK
Emma Sjödal 07 Ljungby FIK
Ida Cronholm 07 Ljungby FIK
Moa Johannesson 07 Ljungby FIK
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Amanda Bouez 08 Skruvs IF
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Ebba Mårtensson Viksten 07 IF Udd
Klara Dahlin 07 IF Udd
Thea Rönnmark 07 IFK Växjö
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 Kula 18
Natalie Rantzer 07 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Anna Westerlund 07 KA 2 IF
Lilly Loggner 07 KA 2 IF
Miranda Holmberg 07 KA 2 IF
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Tindra Lindgren 07 IK Sisu
Aprilia Granlund 08 Skruvs IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Gerda Jonsson 08 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Ebba Mårtensson Viksten 07 IF Udd
Thea Rönnmark 07 IFK Växjö
Vera Undin Cederberg 08 IFK Växjö
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F11 Diskus 11
Tindra Modig 08 IK Hinden
Tuva Grimheden 07 Högby IF
Anna Westerlund 07 KA 2 IF
Siri Zetterdahl 07 KA 2 IF
Engla Zobal Medin 07 Skruvs IF
Hilma Johansson 07 Skruvs IF
Julia Falk 07 Skruvs IF
Saga Simonsson 08 Skruvs IF
Sanna Bremer 07 Skruvs IF
Klara Dahlin 07 IF Udd
Elna Hult 07 Ruda IF
 
F9 60m 30
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Agnes Granqvist 09 KA 2 IF
Alva Larsson 09 KA 2 IF
Astrid Aspington 09 KA 2 IF
Disa Holmberg 09 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Moa Olofsson 09 KA 2 IF
Tuva Nordstrand 09 KA 2 IF
Vesta Lindström 09 KA 2 IF
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Lova Bratt 09 Kalmar SK
Nelia Rylander 09 Kalmar SK
Sara Fredriksson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Felicia Jonsson 09 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Linnea Falk 11 Skruvs IF
Liv Garp 11 Skruvs IF
Signe Karlsson 10 Skruvs IF
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 10,31
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF 10.63
Alma Stenberg 09 IFK Växjö
Ebba Gustavsson 09 IFK Växjö
Hillevi Hult 09 Ruda IF
Idun Vilander 09 Ruda IF
 
F9 600m 21
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Agnes Granqvist 09 KA 2 IF
Alva Larsson 09 KA 2 IF
Astrid Aspington 09 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Moa Olofsson 09 KA 2 IF
Tuva Nordstrand 09 KA 2 IF
Vesta Lindström 09 KA 2 IF
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Lova Bratt 09 Kalmar SK
Tea Elmstrand Danielson 09 Kalmar SK
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Liv Garp 11 Skruvs IF
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 2,18,24
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF 2.40
Ebba Gustavsson 09 IFK Växjö
Idun Vilander 09 Ruda IF
 
F9 Längd 33
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Katrin Rantzer 09 IK Hinden
Agnes Granqvist 09 KA 2 IF
Alva Larsson 09 KA 2 IF
Astrid Aspington 09 KA 2 IF
Disa Holmberg 09 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Moa Olofsson 09 KA 2 IF
Tuva Nordstrand 09 KA 2 IF
Vesta Lindström 09 KA 2 IF
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Lova Bratt 09 Kalmar SK
Nelia Rylander 09 Kalmar SK
Tea Elmstrand Danielson 09 Kalmar SK
Sara Fredriksson 11 IK Sisu
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Felicia Jonsson 09 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Linnea Falk 11 Skruvs IF
Saga Zobal-Medin 11 Skruvs IF
Sally Gustafsson 10 Skruvs IF
Signe Karlsson 10 Skruvs IF
Nova Arvidsson 09 Stensjöns IF 3,24
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF 2.90
Alma Stenberg 09 IFK Växjö
Ebba Gustavsson 09 IFK Växjö
Emma Nordin 09 IFK Växjö
Hillevi Hult 09 Ruda IF
Idun Vilander 09 Ruda IF
 
F9 Kula 23
Clara Sigvardsson 10 FIK Färjestaden
Ida Petersson 09 FIK Färjestaden
Otilia Isberg 10 FIK Färjestaden
Agnes Granqvist 09 KA 2 IF
Alva Larsson 09 KA 2 IF
Astrid Aspington 09 KA 2 IF
Ines Kraft 09 KA 2 IF
June Johansson 09 KA 2 IF
Moa Olofsson 09 KA 2 IF
Tuva Nordstrand 09 KA 2 IF
Vesta Lindström 09 KA 2 IF
Anna-Maria Lindvall 09 Kalmar SK
Tuva Lundqvist 10 IK Sisu
Felicia Jonsson 09 Skruvs IF
Frida Lundgren 10 Skruvs IF
Linnea Falk 11 Skruvs IF
Signe Karlsson 10 Skruvs IF
Alice Abrahamssom 09 IFK Sävsjö
Elin Jonsson 09 Södra Vi IF 5.39
Alma Stenberg 09 IFK Växjö
Emma Nordin 09 IFK Växjö
Hillevi Hult 09 Ruda IF
Idun Vilander 09 Ruda IF
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248