Track & Field Friidrottsdata Track & Field Friidrottsdata Skip Navigation Links Logga in


Anmälda Stenungsundsspelen
Antal starter / Total entries: 963 Printed: 2018-12-17 18:20
Antal individer / Total persons: 442
 
P17 100m 35
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
Emil Cederqvist 01 IFK Göteborg
Erik Pålsson 01 IFK Göteborg
Kim Holmgren 99 IFK Göteborg
Mohammad Ghobeishi 97 IFK Göteborg utom tävl
Nicholas Thoong 03 IFK Göteborg
Robin Strömberg 00 IFK Göteborg
Samuel Andreasson 99 IFK Göteborg
Samuel Lestander 00 IFK Göteborg
Victor Kruse 02 IFK Göteborg
August Rick 02 Kongahälla AIK
Elliot Feltzing 02 Kongahälla AIK
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Erik Isaksson 02 IF Kville
Erik Olzon 01 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Melvin Johansson 01 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
Jesper Hermansson 02 Mölndals AIK
Carl Narup 98 Ullevi FK utom tävl
Erik Johansson 01 Ullevi FK
Favour Chidison 01 Ullevi FK
Hampus Helamb 01 Ullevi FK
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Lucas Bolin 01 Ullevi FK
Oliwer Danielsson 01 Ullevi FK
Rafael Tejada De Leon 02 Ullevi FK
Richie Leong 02 Ullevi FK
Gabriel Wallmark 02 Örgryte IS
 
P17 800m 6
Amrullah Stanikzai 02 IF Kville
Elias Brink 01 IF Kville
Emil Bengtsson 02 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Melvin Johansson 01 IF Kville
Tom Berensson 01 IF Kville
 
P17 Höjd 7
Edgaras Cerniauskas 01 Brattås CK
Erik Olzon 01 IF Kville
Gustav Tartu 02 IF Kville
Philip Ryding 01 IF Kville
Yosef Masri 02 IF Kville
Melker Manne 01 Ullevi FK
Sören Pauli 01 Ullevi FK
 
P17 Längd 4
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
Herman Forsberg 02 Ullevi FK
Johan Wahlgren 02 Ullevi FK
Rohullah Qasemi 02 Håfreströms IF
 
P17 Kula 4
Arvid Mägi Theorin 01 IF Kville
Fredrik Grund 02 IF Kville
Jonathan Wockatz 02 IF Kville
Mohammad Al Masri 01 IF Kville
 
P15 80m 18
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Casper Bergstrand 04 Stenungsunds FI
Andrew Rowland 03 Ullevi FK
Jimmy Hellström 03 Ullevi FK
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Oliver Glans 03 Ullevi FK
Victor Hering 03 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Axel Boniel 04 Örgryte IS
 
P15 800m 9
Isac Missin 04 Brattås CK
Isak Einarsson 04 Brattås CK
Alexander Hedar 03 IFK Göteborg
David Johansson 03 Hälle IF
Jacob Asker 04 IF Kville
Gustav Thyrman 04 IF Rigor
Rasmus Haak 03 Stenungsunds FI
Leonidas Kardassis 04 Ullevi FK
Albin Hagstedt 04 Örgryte IS
 
P15 Höjd 7
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Gustav Thyrman 04 IF Rigor 1,58
Albin Coster 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P15 Längd 11
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
William Asker 04 IF Kville
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Anton Essén 03 IK Orient
Johannes Lundqvist 04 Ullevi FK
Viggo Andersson 04 Ullevi FK
Albin Coster 04 Örgryte IS
Alex Apelgrim 04 Örgryte IS
Axel Boniel 04 Örgryte IS
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
 
P15 Kula 9
Calle Frank 04 IF Kville
Felix Steene 04 IF Kville
Jacob Asker 04 IF Kville
Agustin Hilmersson 03 IK Orient
Victor Rothausen 03 IF Rigor
Marcus Peliout 04 Stenungsunds FI
Albin Coster 04 Örgryte IS
Elliot Gustavsson 04 Örgryte IS
William Kindbom 04 Örgryte IS
 
P13 60m 17
Leo Bergman 06 Brattås CK
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 8,69
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Hampus Hassel 05 IK Orient 8,91
Aleksander Rybarczyk 06 Stenungsunds FI
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Tim Karlsson 05 Stenungsunds FI
Elias Boman 05 Ullevi FK
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Joel Gustafsson Miller 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Vilmer Tynelius 06 Hönö IS
 
P13 600m 11
Leo Bergman 06 Brattås CK
Olle Ackebjer 05 IFK Göteborg 1,44,79
Aleksander Rybarczyk 06 Stenungsunds FI
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Julian Bell 06 Stenungsunds FI
Noel Krantz Törnblom 05 Sävedalens AIK 1.52
Hugo Tilldal 05 Ullevi FK
Johan Pedersen 05 Ullevi FK
Elias Ramhult 05 IK Ymer 1.42,79
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Vilmer Tynelius 06 Hönö IS
 
P13 Höjd 9
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Aleksander Rybarczyk 06 Stenungsunds FI
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Tim Karlsson 05 Stenungsunds FI
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Vilmer Tynelius 06 Hönö IS
Tage Joäng 06 Tyft Arena IF
 
P13 Längd 17
Leo Bergman 06 Brattås CK
Hugo Kündig 06 IFK Göteborg 4,81
Kristoffer Eneman 06 IFK Göteborg
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Melker Svanberg 05 IF Kville
Noah Staaf 05 Mölndals AIK
Hampus Hassel 05 IK Orient
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Julian Bell 06 Stenungsunds FI
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Tim Karlsson 05 Stenungsunds FI
Elias Boman 05 Ullevi FK
Elias Johansson 05 Ullevi FK
Jonas Gustén 05 Ullevi FK
Marcus Johansson 05 Ullevi FK
Anton Andersson 06 Bokenäs IF
Vilmer Tynelius 06 Hönö IS
 
P13 Kula 8
Fredrik Wockatz 06 IF Kville
Vincent Asker 06 IF Kville
Arvid Toorell 06 Lerum Friidrott
Calle Rydén 05 Stenungsunds FI
Erik Carlsson 06 Stenungsunds FI
Ludvig Bergström 06 Stenungsunds FI
Joel Holgersson 06 Tyft Arena IF
Tage Joäng 06 Tyft Arena IF
 
P11 60m 30
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 9,53
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 9,21
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 8.86
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Noa Ghansah 08 Mölndals AIK
Samuel Grönberg 07 IK Orient
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
William Larsson 08 Stenungsunds FI
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Viggo Dahlgren 07 Hönö IS
Leo Söder 08 Bohus IF 9,90
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
 
P11 600m 19
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Filip Ackebjer 07 IFK Göteborg 1,48,54
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg 2,04
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Ailo Zackrisson Ljung 07 Hälle IF 1,48,08
Otto Paulin 08 IF Kville
Leo Hermansson 08 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Eskil Fernström 08 Mölndals AIK
Hugo Giebat 07 IK Orient
Samuel Grönberg 07 IK Orient
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
William Larsson 08 Stenungsunds FI
Jack Krantz 07 Sävedalens AIK 1.56
Ture Hjortbäck 07 Sävedalens AIK
 
P11 Höjd 17
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 1.30
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Leo Hermansson 08 Lerum Friidrott
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Hugo Giebat 07 IK Orient
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Viggo Dahlgren 07 Hönö IS
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
 
P11 Längd 28
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elliot Flach 08 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Vilgot Smedberg 07 IFK Göteborg
William Johansson 08 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 4.30
Benjamin Hardtke-Moilanen 08 IF Kville
Johannes Aspman 08 IF Kville
Otto Paulin 08 IF Kville
Vincent Kihlström 07 Lerum Friidrott
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Noa Ghansah 08 Mölndals AIK
Hugo Giebat 07 IK Orient
Kalle Thyrman 07 IF Rigor
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
William Larsson 08 Stenungsunds FI
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Viggo Dahlgren 07 Hönö IS
Leo Söder 08 Bohus IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
 
P11 Kula 23
Carl Dunör 08 IFK Göteborg
Elmer Klockars 07 IFK Göteborg
Hugo Sandström 08 IFK Göteborg
Joel Pettersson 07 IFK Göteborg
Noah Tholson 07 IFK Göteborg
Oscar Karlberg 07 IFK Göteborg
Rasmus Arnell 07 IFK Göteborg
Victor Falk 08 IFK Göteborg
Viktor Ramber 07 IFK Göteborg
Xanthos S 07 Karlskoga FIF 7.98
Hjalmar Peixoto 08 IF Kville
Nils Johner 07 Lerum Friidrott
Edwin Åström 07 Mölndals AIK
Anton Grentzelius 07 Stenungsunds FI
Devin Cassel 07 Stenungsunds FI
Elis Pauli 08 Stenungsunds FI
Oskar Haak 07 Stenungsunds FI
Nils Amundin 08 Sävedalens AIK
Axel Karlbäck 07 Hönö IS
Viggo Dahlgren 07 Hönö IS
Leo Söder 08 Bohus IF
Carl Åhs 07 Tyft Arena IF
Hjalmar Joäng 08 Tyft Arena IF
 
P9 60m 16
Elias Ohlsson 09 Brattås CK
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 9,88
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 9.88
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Carl Lindeskär 10 Hälle IF
Noel Johansson 09 Hälle IF 9,67
Arvid Melander 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
Edvard Wärre 10 Stenungsunds FI
Ruben Egelström 10 Stenungsunds FI 10.29
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Nils Andersson 09 Tyft Arena IF
 
P9 400m 14
Elias Ohlsson 09 Brattås CK
César Skoglund 09 IFK Göteborg
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Carl Lindeskär 10 Hälle IF
Alfred Lidmejer 09 Lerum Friidrott
Erik Åman 09 Lerum Friidrott
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
William Clase 09 Lerum Friidrott
Edvard Wärre 10 Stenungsunds FI
Knut Askland 09 Stenungsunds FI
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Nils Andersson 09 Tyft Arena IF
 
P9 Höjd 9
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 109
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Alfred Lidmejer 09 Lerum Friidrott
Erik Åman 09 Lerum Friidrott
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
Ruben Egelström 10 Stenungsunds FI
 
P9 Längd 17
Elias Ohlsson 09 Brattås CK
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 3,07
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg 3.38
Andor Zackrisson Ljung 09 Hälle IF
Noel Johansson 09 Hälle IF 3,37
Arvid Melander 09 Lerum Friidrott
Erik Åman 09 Lerum Friidrott
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
William Clase 09 Lerum Friidrott
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
Ruben Egelström 10 Stenungsunds FI 2.97
Tim Cassel 09 Stenungsunds FI
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Nils Andersson 09 Tyft Arena IF
 
P9 Kula 14
Björn Roth 09 IFK Göteborg
César Skoglund 09 IFK Göteborg 4,92
Isak Axelsson 09 IFK Göteborg
Oliver Hedin 09 IFK Göteborg
Noel Johansson 09 Hälle IF 5,72
Arvid Melander 09 Lerum Friidrott
Isac Gabrielsson 09 Lerum Friidrott
Melker Samor 09 Lerum Friidrott
William Clase 09 Lerum Friidrott
Love Ljungqvist 09 IK Orient
Arvid Fossum 09 Stenungsunds FI
Ruben Egelström 10 Stenungsunds FI
Hannes Holgersson 09 Tyft Arena IF
Peter Gustavsson 09 Tyft Arena IF
 
F17 100m 21
Andrea Jarlhage 00 IFK Göteborg
Anna Lestander 01 IFK Göteborg
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg
Sofia Björk 97 IFK Göteborg
Alma Svanberg 02 IF Kville
Ebba Sköld 02 IF Kville
Ellen Blackenfelt 02 IF Kville
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Hilda Johnsson 02 IF Kville
Sissela Brenne 02 IF Kville
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Moa Carlberg 02 Sävedalens AIK
Andrea Åberg 02 Ullevi FK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Cindy Darrell 02 Ullevi FK
Elin Hallbjörner 02 Ullevi FK
Hanna Zachrisson 99 Ullevi FK utom tävl
Ide Ileso 00 Ullevi FK utom tävl
Louise Duvling-Andersson 00 Ullevi FK utom tävl
Lovisa Johansson Sjödin 97 Ullevi FK utpm tävl
 
F17 800m 0
 
F17 Höjd 5
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Ida Björndal 01 IF Kville
Ellen Hedin 00 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F17 Längd 10
Ebba Magnusson 01 IFK Göteborg
Emilia Lönnqvist 02 IF Kville
Alice Gunnarsson 02 IK Orient
Hanna Hedin 02 IK Orient
Martina Olsson 02 IK Orient
Emilie Mathiesen 02 Sävedalens AIK
Astrid Berg 02 Ullevi FK
Elin Dejke 02 Ullevi FK
Sofia Andersson 01 Ullevi FK
Tilde Johansson 02 Bokenäs IF
 
F17 Kula 0
 
F15 80m 23
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Ella Borg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Agnes Hallbjörner 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Amanda Dencheff 04 Örgryte IS
Andrea Engström 04 Örgryte IS
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Josefine Källvik 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
 
F15 800m 11
Klara Kindblom 03 IFK Göteborg 2.31
Nora Denti 04 IFK Göteborg
Saga Provci 04 IFK Göteborg
Irma Törngård 03 Hälle IF
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Tilda Mjörnell 04 Ullevi FK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Ebba Francois 04 Örgryte IS
Josefine Källvik 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Matilda Drakenås 04 Örgryte IS
 
F15 Höjd 5
Linn Magnusson 04 IF Kville
Alma Olsson 04 IF Rigor
Linn Wiklander 04 IF Rigor 1.41
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Kim Rodén 03 Håfreströms IF
 
F15 Längd 25
Elin Pettersson 03 IFK Göteborg
Filippa Palmås 04 IFK Göteborg
Hilda Glembring 04 IF Kville
Ida Kühnel Pappila 04 IF Kville
Linn Magnusson 04 IF Kville
Amanda Ehrnborg 04 Mölndals AIK
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Alma Olsson 04 IF Rigor
Linn Wiklander 04 IF Rigor
Sofia Olsson 04 IF Rigor
Siri Malcus Pellmé 04 Stenungsunds FI
Agnes Frimannsson 04 Sävedalens AIK
Ebba Niklasson 03 Sävedalens AIK
Aicha Koné 04 Ullevi FK
Celine Lima 04 Ullevi FK
Noor Rafaa 04 Ullevi FK
Alicia Jisbrant 04 Örgryte IS
Andrea Engström 04 Örgryte IS
Clara Weetom 04 Örgryte IS
Ellen Fröberg 04 Örgryte IS
Josefine Källvik 04 Örgryte IS
Liv Backman 04 Örgryte IS
Minna Geerts 03 Håfreströms IF
Shirin Husseini 03 Håfreströms IF
 
F15 Kula 4
Johanna Hallsten 03 Hälle IF
Emilia Åström 04 Mölndals AIK
Tuva Börås 04 Mölndals AIK
Clara Weetom 04 Örgryte IS
 
F13 60m 39
Huda Alyasary 06 Brattås CK
Sabina Kern 06 Brattås CK
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 8,92
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Klara Hansson 05 Hälle IF
Maja Cronholm 06 Hälle IF
Mella Eriksson 06 Hälle IF
Molly Hultgreen 05 Hälle IF
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 8,62
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Elliot 06 IF Kville
Maja Nilsson Ostovic 06 IF Kville
Thea Jorild 06 IF Kville
Hannah Nielsen 06 IK Orient
Klara Håkansson 05 IK Orient
Klara Ternander 06 IK Orient
Nora Höök 05 IK Orient
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Matilda Spjuth 06 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Charlie Rosén 05 Örgryte IS
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F13 600m 24
Malva Arvidsson 06 Brattås CK
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Molly Hultgreen 05 Hälle IF
Sofie Bernhardsson 05 Hälle IF
Emelia Bengtsson 06 IF Kville
Julia Annebjörk 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Willow Lind 06 IF Kville
Emilia Lundstedt 05 Mölndals AIK
Hannah Nielsen 06 IK Orient
Klara Håkansson 05 IK Orient
Klara Ternander 06 IK Orient
Nora Höök 05 IK Orient
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK 2:09.00
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 1.48.06
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F13 Höjd 18
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Huda Alyasary 06 Brattås CK
Malva Arvidsson 06 Brattås CK
Linnea Hallsten 06 Dals Södra FFI
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Klara Ternander 06 IK Orient
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Doris Erixon 05 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Matilda Spjuth 06 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Helmi Hjortbäck 05 Sävedalens AIK 1,45
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Charlie Rosén 05 Örgryte IS
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F13 Längd 34
Agnes Vinghamre 06 Brattås CK
Huda Alyasary 06 Brattås CK
Sabina Kern 06 Brattås CK
Hanna Kruse 06 IFK Göteborg
Ingrid Öh 05 IFK Göteborg 4,25
Tindra Ladestam 05 IFK Göteborg
Klara Hansson 05 Hälle IF
Mella Eriksson 06 Hälle IF
Molly Hultgreen 05 Hälle IF
Tilde Dahlberg 06 Hälle IF 4,85
Alice Tartu 06 IF Kville
Frida Steene 06 IF Kville
Julia Asker 06 IF Kville
Julia Elliot 06 IF Kville
Hannah Nielsen 06 IK Orient
Klara Håkansson 05 IK Orient
Klara Ternander 06 IK Orient
Agnes Rydén 06 Stenungsunds FI
Anouk Oderkerk 06 Stenungsunds FI
Ella Pellme 05 Stenungsunds FI
Esther Nynäs 05 Stenungsunds FI
Lova Gunnarsson 06 Stenungsunds FI
Matilda Spjuth 06 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Tilda Gink 06 Stenungsunds FI
Beatrice Amundin 06 Sävedalens AIK
Maud de Coninck 05 Sävedalens AIK
Alva Thunberg 06 Ullevi FK
Corinne Danielsson 05 Ullevi FK
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Elin Lindberg 05 Ullevi FK
Julia Wernvik 05 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F13 Kula 17
Klara Berntsson 06 Brattås CK
Isabella Petrusic 05 IFK Göteborg
Ivana Pekic 05 IFK Göteborg
Moa Bertilsson 05 IFK Göteborg
Alice Tartu 06 IF Kville
Ebba Fjordstrand 06 IF Kville
Elin Åbjörn 06 IF Kville
Ester Mägi Theorin 06 IF Kville
Hannah Nielsen 06 IK Orient
Lovisa Hallin 05 IK Orient
Elin Halldin 05 Stenungsunds FI
Olivia Dahlen 06 Stenungsunds FI
Tilda Gink 06 Stenungsunds FI
Ebba Pauli 06 Ullevi FK
Ida Hult 06 Varbergs GIF
Matilda Bloom 05 Örgryte IS
Tilia Olsson 06 Bokenäs IF
 
F11 60m 50
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Lily Burenius 08 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 9,55
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Indra Skoogh 07 Hälle IF
Moa Enander 07 Hälle IF
Nadira Muminovic 07 Hälle IF 8,95
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Sara Biding 08 Kongahälla AIK
Amanda Ryding 08 IF Kville
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Sofia Svensson 08 IF Kville
Wilma Asker 08 IF Kville
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Saga Holmér 08 Lerum Friidrott
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 9:61
Nelly Nilsson 08 Mölndals AIK
Clara Andersson 08 Stenungsunds FI
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 9,03
Filippa Wrennfors 08 Stenungsunds FI 1
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Sanna Beronius 08 Stenungsunds FI
Valentina Broomé 08 Stenungsunds FI
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 9,96
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 9,33
Minou Johansson Keijzer 07 Stenungsunds FI
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 9,10
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 600m 28
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Lily Burenius 08 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg 2,04
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Indra Skoogh 07 Hälle IF
Moa Enander 07 Hälle IF
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Sara Biding 08 Kongahälla AIK
Alice Elliot 08 IF Kville
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 2:02.74
Clara Andersson 08 Stenungsunds FI
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Ines Olausson 07 Stenungsunds FI
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,47,91
Moa Hakefjärden 07 Stenungsunds FI
Valentina Broomé 08 Stenungsunds FI
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Agnes Ramhult 08 IK Ymer 2.04,71
Tova Karlsson 07 Hönö IS 1,52.95
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 Höjd 29
Elin Andersson 07 Brattås CK
Thelma Gustafsson 07 Brattås CK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Moa Enander 07 Hälle IF
Nadira Muminovic 07 Hälle IF 1,30
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Alice Elliot 08 IF Kville
Amanda Ryding 08 IF Kville
Nellie Malmgren 08 IF Kville
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Saga Holmér 08 Lerum Friidrott
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Elin Giebat 07 IK Orient
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Filippa Wrennfors 08 Stenungsunds FI 1
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 1,28
Sanna Beronius 08 Stenungsunds FI
Alva Öhman Larsson 08 Bokenäs IF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 Längd 52
Elin Andersson 07 Brattås CK
Caroline Wanhainen 07 IFK Göteborg
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Lily Burenius 08 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Siri Provci 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Agnes Knauer 07 Hälle IF
Indra Skoogh 07 Hälle IF
Nadira Muminovic 07 Hälle IF 4,58
Alice Samuelsson 08 Kongahälla AIK
Ida Bjerkliden 08 Kongahälla AIK
Maja Liske 08 Kongahälla AIK
Sara Biding 08 Kongahälla AIK
Alice Elliot 08 IF Kville
Sofia Svensson 08 IF Kville
Wilma Asker 08 IF Kville
Ebba Rundgren 08 Lerum Friidrott
Elsa Skager 08 Lerum Friidrott
Jennifer Hamila 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Leonie Alguren 08 Lerum Friidrott
Amanda Henriksson Winberg 08 Mölndals AIK
Amelie Luther 08 Mölndals AIK
Ella Alvelin 08 Mölndals AIK
Elsa Claesson 07 Mölndals AIK 3.83
Emma Sparredal 08 Mölndals AIK
Nelly Nilsson 08 Mölndals AIK
Elin Giebat 07 IK Orient
Clara Andersson 08 Stenungsunds FI
Elin Dahlén 08 Stenungsunds FI
Ellen Perman 07 Stenungsunds FI 4,12
Filippa Wrennfors 08 Stenungsunds FI 1
Nicolina Sinclair 07 Stenungsunds FI
Sanna Beronius 08 Stenungsunds FI
Valentina Broomé 08 Stenungsunds FI
Inez Brocker 08 Stenungsunds FI 3,33
Majken Söderlund Larsson 07 Stenungsunds FI 4,19
Moa Hakefjärden 07 Stenungsunds FI
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Bella Wennbom 07 Ullevi FK
Hanna Amundin 07 Ullevi FK
Johanna Gustén 07 Ullevi FK
Mary Harwood 07 Ullevi FK
Alva Öhman Larsson 08 Bokenäs IF
Astrid Fakelius 08 Bokenäs IF
Ellen Kornbakk 07 Hönö IS
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 4,17
Vilma Ottordahl 08 Hönö IS
 
F11 Kula 16
Ebba Holmén 08 IFK Göteborg
Lily Burenius 08 IFK Göteborg
Lina Sandström 07 IFK Göteborg
Lisa Erkfeldt 07 IFK Göteborg
Vera Nordwall 07 IFK Göteborg
Stella Bengtsson 08 IF Kville
Amanda Melander 08 Lerum Friidrott
Klara Petersson 08 Lerum Friidrott
Lea Osbjer 08 Lerum Friidrott
Emma Theander 08 Stenungsunds FI
Filippa Wrennfors 08 Stenungsunds FI 1
Alva Wennbom 08 Ullevi FK
Daniela Zinnerström 08 Bokenäs IF
Helmi Rydell 08 Hönö IS
Saga Ahlbaum 07 Hönö IS
Tova Karlsson 07 Hönö IS 6,10
 
F9 60m 40
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Tilda Otterström 09 IFK Göteborg
Ellen Bernhardsson 10 Hälle IF
Lucia Perneman 09 Hälle IF
Molly Sörling 09 Hälle IF
Svea Clarholm 09 Hälle IF
Vendela Eriksson 09 Hälle IF
Thalea S 09 Karlskoga FIF 10.53
Alice Gustafsson 09 Lerum Friidrott
Esther Edhav 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Malin Eriksson 09 Lerum Friidrott
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK 11.03
Miranda Hult 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Stella Hagberg 10 IK Orient
Tilde Flink 09 IK Orient
Alice Åkesson 09 Stenungsunds FI
Freja Thor-Hörmarker 09 Stenungsunds FI
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Molly Hansson 10 Stenungsunds FI
Leia Ståhle 09 Stenungsunds FI
Linn Jönegren 10 Stenungsunds FI
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 10,07
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 10,64
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F9 400m 19
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg 1.26.73
Signe Provci 10 IFK Göteborg
Tilda Otterström 09 IFK Göteborg
Ellen Bernhardsson 10 Hälle IF
Thalea S 09 Karlskoga FIF
Nora Bergsten 09 Lerum Friidrott
Vendela Hallset Green 09 Lerum Friidrott
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK 1:28:70
Saga Drottz 09 IK Orient
Tilde Flink 09 IK Orient
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 1,20,80
Ester Frimannsson 10 Sävedalens AIK
Saga Karlsson 10 Hönö IS 1,30.05
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F9 Höjd 28
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Linnea Ving Holmqvist 09 Brattås CK
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Tilda Otterström 09 IFK Göteborg
Vendela Eriksson 09 Hälle IF
Thalea S 09 Karlskoga FIF 1.02
Alice Gustafsson 09 Lerum Friidrott
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott
Liv Ternestedt 09 Lerum Friidrott
Nora Bergsten 09 Lerum Friidrott
Vera Liøkel 09 Lerum Friidrott
Bianca Graneklev 09 IK Orient
Emma Reuterberg 09 IK Orient
Gabriella Foltin 09 IK Orient
Tilde Flink 09 IK Orient
Alice Åkesson 09 Stenungsunds FI
Freja Thor-Hörmarker 09 Stenungsunds FI
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Linn Jönegren 10 Stenungsunds FI
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 1,07
Molly Hansson 10 Stenungsunds FI
Nova Ehrencrona 09 Stenungsunds FI
 
F9 Längd 41
Ellen Berntsson 09 Brattås CK
Noomi Bergman 09 Brattås CK
Novali Gustafsson 10 Brattås CK
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Svea Graaf 09 IFK Göteborg
Tilda Otterström 09 IFK Göteborg
Ellen Bernhardsson 10 Hälle IF
Lucia Perneman 09 Hälle IF
Molly Sörling 09 Hälle IF
Svea Clarholm 09 Hälle IF
Vendela Eriksson 09 Hälle IF
Thalea S 09 Karlskoga FIF 3.23
Esther Edhav 09 Lerum Friidrott
Vendela Hallset Green 09 Lerum Friidrott
Malin Eriksson 09 Lerum Friidrott
Astrid Claesson 10 Mölndals AIK
Bianca Graneklev 09 IK Orient
Emma Reuterberg 09 IK Orient
Gabriella Foltin 09 IK Orient
Miranda Hult 09 IK Orient
Nellie Niklasson 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Stella Hagberg 10 IK Orient
Tilde Flink 09 IK Orient
Alice Åkesson 09 Stenungsunds FI
Freja Thor-Hörmarker 09 Stenungsunds FI
Klara Norling 09 Stenungsunds FI
Leena Mainardis 10 Stenungsunds FI
Leia Ståhle 09 Stenungsunds FI
Linn Jönegren 10 Stenungsunds FI
Maja Andersson 09 Stenungsunds FI
Marika Söderlund Larsson 10 Stenungsunds FI 3,70
Molly Hansson 10 Stenungsunds FI
Nova Ehrencrona 09 Stenungsunds FI
Saga Karlsson 10 Hönö IS 3,39
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
F9 Kula 19
Astrid Ericson 09 IFK Göteborg
Ellen Peterson 09 IFK Göteborg
Emma Falk 10 IFK Göteborg
Julia Arnell 10 IFK Göteborg
Linnéa Holmén 09 IFK Göteborg
Nike Emanuelsson 09 IFK Göteborg
Tilda Otterström 09 IFK Göteborg
Thalea S 09 Karlskoga FIF 5.35
Ida Ryttberg 09 Lerum Friidrott
Malin Eriksson 09 Lerum Friidrott
Nora Bergsten 09 Lerum Friidrott
Viola Brorsson 09 Lerum Friidrott
Emma Reuterberg 09 IK Orient
Saga Drottz 09 IK Orient
Freja Thor-Hörmarker 09 Stenungsunds FI
Leena Mainardis 10 Stenungsunds FI
Linn Jönegren 10 Stenungsunds FI
Saga Karlsson 10 Hönö IS 4,26
Olivia Johansson 09 Bohus IF
 
M 4 x 100m 3
IFK Göteborg 1 IFK Göteborg
IFK Göteborg 1 P19 IFK Göteborg
Ullevi FK 2 Ullevi FK
 
M Stafett 1000m 3
IFK Göteborg 1 P19 IFK Göteborg
IFK Göteborg 5 Män IFK Göteborg
Håfreströms IF 1 Håfreströms IF
 
P17 4 x 100m 4
IF Kville 1 P17 IF Kville
IF Kville 2 P17 IF Kville
Orient, IK 1 IK Orient
Ullevi FK, 1 P17 Ullevi FK
 
P15 4 x 80m 4
Brattås CK 1 Brattås CK
IF Kville 1 P15 IF Kville
Ullevi FK 1 P15 Ullevi FK
Ullevi FK, 1 P14 Ullevi FK
 
P13 5 x 60m 1
Ullevi FK 1 Ullevi FK
 
P11 5 x 60m 1
IFK Göteborg 4 IFK Göteborg
 
P9 5 x 60m 1
Lerum Friidrott 1 Lerum Friidrott
 
K 4 x 100m 4
IFK Göteborg 2 IFK Göteborg
IFK Göteborg 3 IFK Göteborg
Ullevi FK, 1 K Ullevi FK
Håfreströms IF, 1 K Håfreströms IF
 
K Stafett 1000m 4
Göteborg, IFK 1 K IFK Göteborg
Göteborg, IFK 2 K IFK Göteborg
IFK Göteborg 2 F13 IFK Göteborg
Ullevi FK, 2 K Ullevi FK
 
F17 4 x 100m 4
IF Kville 1 F17 IF Kville
IF Kville 2 F17 IF Kville
Sävedalens AIK 1 Sävedalens AIK 1
Ullevi FK, 1 F17 Ullevi FK
 
F15 4 x 80m 2
IF Kville 1 F15 IF Kville
Mölndals AIK 3 F15 Mölndals AIK
 
F13 5 x 60m 6
Brattås CK 1 Brattås CK
IFK Göteborg 2 F13 IFK Göteborg
Hälle IF 1 Hälle IF
IF Kville 1 IF Kville
Stenungsunds FI 1 Stenungsunds FI
Ullevi FK, 1 F13 Ullevi FK
 
F11 5 x 60m 7
Brattås CK 1 Brattås CK
Hälle IF, 1 F11 Hälle IF
IF Kville 1 F11 IF Kville
Stenungsunds FI 1 F11:1 Stenungsunds FI
Stenungsunds FI 1 F13 Stenungsunds FI Ida
Stenungsunds FI 2 F11:2 Stenungsunds FI
Ullevi FK, 1 F11 Ullevi FK
 
F9 5 x 60m 2
Hälle IF, 1 F9 Hälle IF
Lerum Friidrott 2 Lerum Friidrott
 
 

Track & Field Administration - Swedish Timing - Häradsdomarevägen 38, 443 61 Stenkullen - info@swedishtiming.se - 0730-391248